Proc Cesi nenavidi emigranty?

25. února 2008 v 20:00 | Ross Hedvíček
Byt nejctenejsi cesky pisici bloger ma nejen negativni stranky (jako ta komunisticka luza na diskusich dole), ale ma to i pozitivni stranky. Dostavam darky postou (oficialne dekuji Zarnovi za knizku a Petrovi za CDcka) a hafol emailu, kde mi lide tak "opatrne cesky" ("ne vzdy s tebou souhlasim, ale tohle se ti povedlo") vyjadruji podporu (s podminkou, ze utajim jejich jmena, coz delam). Chapu je, je tam strach, aby si nezadali s emigrantem. Cesi te kyzene svetovosti dosahnou nejspis v kategorii SOVINISMU. Ta zla, zavistiva zeme prosakla komunismem a fasistickym nacionalismem - narodovectvim nenavidi sve vlastni emigranty rozhodne vic nez ty teoreticke historicke nepratele. Vzdyt dnesni Cesko je ve sve sovinisticke nenavisti ke svemu okoli, sousedum a jinym narodum na urovni arabskych zemi s jejich svijejicimi se dervisi a polosilenymi mullahy! Pravda a laska se sla hanbou schovat do krovi. Oh, vy chcete dukazy? Jestli jako nekecam? Tady jsou, vy naivni telatka:
Udajne popularni ceska skupina Pilsner Oiquell vyplodila tuto pisen o emigrantech. Slova si prectete zde a cele umelecke dilo si muzete poslechnou kliknutim zde. Pro ty, co budou zoufale lomit rucickama podotykam, ze takovych vrcholnych ceskych umeleckych del jsou stovky - od znameho dila skupiny Divokej Bill "americti blbecci hazej bomby na Bagdad" az po hlubokomyslnou dumku (to je prosim nazev, neurazejte se!) "Hej ty kundo v Bilim dome!" (vcetne te pravopisne chyby). Pisen si poslechnete zde. JAK SVETOVE! JAK CESKE!!!
A zde je text pisne od ceske skupiny Pilsner Oiquell (ja jsem vam rikal, ze z ceskeho piva se blbne a degeneruje a neverili jste mi! Tady mate dukaz!) s nazvem Emigranti.
Emigranti
Pořád ti něco vadí pořád tě něco sere
Nikdo je nepohladí každej jim práci bere
Nikdo jim tady nechce pomocnou ruku dát
Tak proto nedivte se že se daj na západ
Ref.:
Táhnou-ať táhnou to se ví
Táhnou- ať všem se uleví
Táhnou- ať zkusej jinde žít
Táhnou- a v čechách bude klid
Táhnou-ať táhnou to se ví
Táhnou- ať všem se uleví
Táhnou- ať zkusej jinde žít
Táhnou- a v čechách bude klid

Pořád jim něco vadí furt se jim špatně žije
Někteří chcípaj hlady jiný furt někdo bije
Ať si dou kam si chtěji hlavně dost daleko
Nemějte žádný strachy nebudem na měkko
--
To je ceska kultura, co?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Emigrant Emigrant | 4. března 2008 v 23:52

Snad to neni ani nenavist Cechu vuci emigrantum, jako spis zavist "domacich" Cechu ze emigranti maji nad nimi mnoholety naskok v uzivani demokracie a osobni svobody.

2 TORONTO TORONTO | 15. března 2008 v 15:12

Rosto, vim ze to je davno, ale taky jsme byli v puberte, ne? Takze schovivavost.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama