Moje konspiracni teorie...

26. června 2008 v 18:13 | Ross Hedvicek
Konspiracnim teoriim se nebranim. Nakonec na ne vzdy muzu mit svuj nazor. Sice mam radsi takove ty konspiracni teorie o Roswell, New Mexico a nebo, ze Lee Harvey Oswald sice na JFK strilel, ale v skutecnosti Kennedyho trefil Charles Harrelson, otec toho herce Woody Harrelsona.
Cesi ovsem takovymto komplikovanym konspiracnim teoriim prilis nefandi - maji radsi jednoduche konspirace. Jako treba, ze za vsechno muzou a) zidi, b) zido-zednari a nebo za c) Americani. Dukazem je existence internetoveho magazinu Zvedavec, naprosto primitivni zumpy plne anti-semitismu a anti-amerikanismu, kam pisou do diskusi i lide z Ceska, ktere by nezucastneny pozorovatel mohl povazovat za inteligentni. Podivejte se sem!

V posledni dobe prisel s paradnimi konspiracnimi teoriemi spisovatel Dan Brown v knihach The Da Vinci Code a Angels & Demons, kde tvrdi, ze cely svet je ovladan tajnou organizaci zvanou ILLUMINATI tedy "Osviceni" Chvili jsem o tom premyslel a dospel jsem k nazoru, ze je to mozne vsude na svete, ale v Cesku urcite ne. Tam maji vzdy nejake extra burty. Tam to prece nemuzou tajne ridit ILLUMINATI, to by to v Cesku vypadalo uplne jinak.

V Cesku to ridi jina tajna organizace. Jmenuji se DEGENERATI.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 charles charles | 26. června 2008 v 20:53 | Reagovat

Zvedavec asi brzo skonci nebo omezi svou cinnost, jelikoz pan Stwora kvuli nemu nestiha pracovat a nechava si posilat penize od ctenaru. Se divim, ze mu na ty jeho plky nekdo prispiva. Docela jsem se pobavil na strankach jeho oponenta (nezvedavec) nad clanekm Diskuse na kote 718.

2 InsPirator InsPirator | 26. června 2008 v 21:19 | Reagovat

v CeskoZlodejsku doslo k dialektickemu sjednoceni insPIRACE s konsPIRACI a vysledkem byla, je a bude ceska "financial PIRACY" jak ji (ano vyslovne ceskou)oznacil David Ellerman z World Bank, ktery psaval projevy pro hlavniho ekonoma Svetove Banky a nositele Nobelovy ceny za ekonomii Joseph Stiglitz .

Plny text je v casopise Challenge, 44/4, July 2001, 14-37. Hledejte si tam "financial piracy" "market-Bolshevik" (vyslovne na Klause), Klaus , cz , tunnel ; to vse tam je, piste o tom vy co humite pissat

3 Jozef Jozef | 26. června 2008 v 22:52 | Reagovat

Dekuji za pekny clanek : Moje konspiracni teorie.... Je vynikajici a pridavam ho do druheho objemneho fascyklu Rostovych clanku. Vseobecne lide mluvi, tak, jak napsal Rosta : ze za vsechno muzou a), b), c). Ja jsem presvedcen, ze za vsechno muze jen jedna osoba, ktera se jmenuje D. nebo S. a ma tisice tvari a miliony konspiracnich teorii.

Vsichni lide jsou jenom hracky v jeho rukou.

4 Milan Rezabek Milan Rezabek | E-mail | Web | 26. června 2008 v 22:56 | Reagovat

DEGENERATI? Ingenious!

Konspirace mam obcas rad a verim skoro vsemu, nez se podivam do

ceske wikipedie. Odkud je ten "ZVE-

DAVEC?" Zajimave cteni, akorat skoda, ze to znecistuje cyberspace.

Je tam ale tolik konkurence, ze zapnu muj PC jen tehdy, kdyz mam

podezreni, ze moje Japonska hospodyne utratila vic penez - i kdyz ma "overdraft protection" -

nebo kdyz se objevi neco zajimaveho

na humintelu. E-mail jsem omezil na

minimum a najednou jsem objevil, ze

mam neuveritelnou spoustu casu na

jine a zajimavejsi veci. Practice

shooting (just in case), enjoy

solitude in the mountains (20 min.)

kde je o 20-30 stupnu F chladneji.

Lokalni pristehovalci radeji cekaji

s bezicim motorem 20 min. na benzin

ktery je o $0.03! lacinejsi, nez pres ulici, kde neni zadna fronta

a venku je 48 stupnu C. Sheeple?

Nooo! Just plain stupid!

5 Luis Luis | 27. června 2008 v 5:48 | Reagovat

Jestli to cetl Aston ci pravdolaskovni degenerati, tak to urcite zpusobilo reakci jako kdyz se nakopne koza.

6 Boris Wolfgang Dobak Boris Wolfgang Dobak | 27. června 2008 v 16:46 | Reagovat

Luis, 27.6.2008 08:15: "Me samotnemu sleduji mail, telefon i WC."

A čo na to tvoj psychiater? Mal by si ísť urýchlene na kontrolu. Zdá sa, že tie tabletky, ktoré užívaš, ti už nezaberajú.

7 Ross Hedvicek Ross Hedvicek | 27. června 2008 v 17:00 | Reagovat

Boris, to Luis z Kanady nepsal - byl to jeden z tech sulinku z Ceska, co tam oxiduji okolo tebe. Takze nemel blbosti o pilulkach.

8 jonathan riegel jonathan riegel | E-mail | 27. června 2008 v 17:28 | Reagovat

Luis neprekvapil, ten ma uz davno vymyty mozek.......

9 Luis Luis | 28. června 2008 v 14:09 | Reagovat

:o) me se tedka velmi casto stava, ze se prihlasuji na ruzne servery, ci pisi do diskusi a to v dobe, kdy treba chodim po lese, anebo jsem na rybach , kde navic neni ani pokryti cell. site. No kdybych si pri tom alespon nevedomky do banky ulozil nejaky zajimavy obnos anebo sam sobe poslal sestimistny sek.....

Boris, nedelas to nahodou ty ?

10 Luis Luis | 28. června 2008 v 17:21 | Reagovat

Indice z cs-c,a odsud z blogu presvedcive napovidaji, ze se nam podarilo klackem poradne rozkvedlat nejaky freemasons shit.

11 res99 res99 | 30. června 2008 v 12:44 | Reagovat

Deset let od sametového podvodu

Letos to bude již deset let. Všichni z nás to pamatují - i když mnozí byli tehdy velice mladí. Já sám toho pamatuji za svůj život víc než dost a většinou to byly od „našich státníků“ SAMÉ LŽI A PODVODY. Když skončila druhá světová válka, byl jsem malý chlapec. Ale dobře se pamatuji na jásající davy lidí, kteří vítali „osvoboditele“ z východu i ze západu. V období po válce se společensko-politickému systému u nás říkalo lidová demokracie (doslova přeloženo „lidová lidovláda“) - a systém byl stejně stupidní jako jeho název. Tvrdilo se, že prý jsme mostem mezi Východem a Západem. Pochopitelně to byl od samého začátku gigantický podvod (ještě ne sametový) : tehdy byla dávno celá Evropa rozdělena už v Jaltě mezi „vítězné mocnosti“. My připadli těm na východě. Stvrzeno to bylo Vítězným únorem 1948. I tehdy lidé (a nebylo jich vůbec málo!) jásali, nosili transparenty, vlaječky, mávátka, křičeli hesla, podepisovali závazky: budoval se socialismus. Jen nemnoha lidem bylo jasno, že se ZASE jedná o podvod. Když už to po letech nešlo dost dobře „utáhnout“, nastoupilo „Pražské jaro 1968“. A s ním tzv. socialismus s lidskou tváří. Nádherný název - co říkáte? A lidé - co myslíte, že dělali? Správně: jásali. Dubček a Svoboda byli národními hrdiny. Celý svět prý na nás hledí, jak u nás dokážeme, že i socialismus se dá dělat jinak… V srpnu 1968 euforie skončila. Lidé pro změnu nejásali - aspoň ne hned. Hrdinové Pražského jara podepsali v Moskvě kapitulaci a doma „pendrekové zákony“. Za dva roky po té vypukla éra „normalizace“. A lid se opět naučil jásat, chodit k „volbám“, na spartakiády, do průvodů, volat a mávat, odsuzovat chartisty, podepisovat anticharty, umělci jezdili do Sovětského svazu na zájezdy… No prostě jako za „starých dobrých časů“. A zase to vydrželo nějaký čas. Do „perestrojky“. Byla pod názvem přestavba u nás vítána - no jak jinak, než jásotem.

To až teprve pak přišel onen „šlustrik“, vrcholné cirkusové číslo, jaké se předvádí v každé pořádné manéži na závěr představení: Vítězný samet 1989! - Byl to mistrovský tah: komunismus padne, ale komunisté zůstanou! Vzpomínám si, že se tehdy na Letenské pláni sešlo 3/4 milionu lidí a na pokyn pátera (dnes biskupa) Václava Malého se všichni nahlas modlili „Otče náš, odpusť nám naše viny, jakož i my odpouštíme našim viníkům… „Neuvěřitelné? Ale kdepak: bohužel naprostá pravda. Chtěl bych, aby mi bylo dobře rozuměno - nemám nic proti modlitbě, ve správný čas a na správném místě. Sám jsem věřící - i když si myslím, že Boha mohu uznávat a chválit i jinak. Byli vymyšleny a hlásány slogany typu „nejsme jako oni“, nebo „všichni jsme byli vinni“ - s tímhle heslem přišel pan Havel - a ty jen dovršily snad největší podvod v našich novodobých dějinách. Lidé ale tehdy šíleli radostí - a opět samozřejmě jásali. Vůbec jim třeba nevadilo, že předsedou nové vlády byl jmenován „disidentským presidentem“ soudruh Čalfa, spoluautor oněch pendrekových zákonů, že prakticky všichni bolševičtí zločinci nejen že nebyli potrestáni, ale zastávají v podstatě dál vysoké státní, politické i hospodářské funkce - i když mnozí z nich zručně a rychle převlékli své stranické dresy, že se často mají dnes daleko lépe, než kdy předtím. Lidé se naopak učili utahovat si opasky. Ale VĚŘILI. Věřili, že tentokrát je už po všem, tentokrát jsme snad už ze všeho venku, vyhráli jsme - nebo ne? SAMOZŘEJMĚ ŽE NE. A právě u nás, v naší zemi je nejlépe vidět, jak v podstatě stejně zločinné a lživé jsou oba systémy: komunismus i kapitalismus. Jsou jako srostlá dvojčata, mají jiná jména, ale společnou cestu. A stejný krevní oběh : tím je podvod a lež, které jim oběma proudí v žilách. A zatím co to jedno dvojče lže o „vládě dělnické třídy“ a komunistických ideálech, to druhé provádí frázemi a praktikami parlamentarismu, partajničením, vládou neschopných, ale neomezenou mocí dosazených finančních mafiánů, poskoků mezinárodního sionismu a kapitalismu. A co je ještě společné oběma dvojčatům? Že pojmy RASA, NÁROD a VLAST jsou u nich v nemilosti, prostě neexistují. U těch prvních se tomu říkalo komunistický internacionalismus, u těch druhých globalisace, nadnárodní zájmy, občanská společnost apod.

Deset let. - Jak dlouho ještě bude trvat, než lidé u nás poznají a pochopí, že tohle všechno je jen monstrózní divadlo a pouťová atrakce? A za jak dlouho na to přijdou jinde? - ta otázka je případná: jinde na to už NĚKDE přišli - jsou to, pravda, už desítky let, ale co to je proti novodobým dějinám? My otevřeně prohlašujeme - to není náš stát, to není naše vláda, to není náš president, to není systém a společnost, kterou bychom uznávali a respektovali!

Pokud budeme chtít (a my budeme), aby ta skutečná změna, skutečná revoluce, která smete všechny ty podvodníky, lháře, zločince a vlastizrádce, byla ku prospěchu národa a společnosti, pak nesmí být rozhodně sametová. Ti, kdo nám jsou v dějinách vzorem, vyznávali odvahu a sílu. Také čest a věrnost - třeba sobě samým. Neschopnost, lež, špína a zlo MUSÍ být odstraněny. Totálně a beze zbytku.

My zvítězíme - právě proto, že nemáme jinou možnost, jak obstát se ctí a věrností k sobě samým.

12 Kuck van der Loch Kuck van der Loch | 30. června 2008 v 22:39 | Reagovat

Jenz ted je to uz 19 let.

13 turzin turzin | E-mail | 4. července 2008 v 10:15 | Reagovat

jasne hedvo ty jelito, svet neridi zadny tajny organizace, jenom ceskej sasek KAREL SCHARZENBERG si dojede pro rozkazy na BILDERBERG group, kterej, jak vsichni vime neexistuje ;)))

14 turzin turzin | E-mail | 4. července 2008 v 10:15 | Reagovat

Bushuv fotr vubec nebyl reditelem CIA, kdyz zastrelili KENNEDYHO

15 turzin turzin | E-mail | 4. července 2008 v 10:17 | Reagovat

there is plot to enslave every man woman and child in this country : JOHN F KENNEDY 1963, ty kamery hedvo co mate v zemi svobody sledujou alkajdu, markus wolf co je v NSA a celej zivot makal jako HEAD OF STAZI je tam aby honil terroristy z ALKAIDY - wake up man !!! america has been hijact, not by alkaida not by bin lade, but group of tirans !!!

16 Deratizátor Deratizátor | 12. prosince 2010 v 23:50 | Reagovat

hedvíčku jsi blb

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama