Napsal mi Shaman, aneb jak mi svět stále dělá radost.

13. srpna 2008 v 14:47 | Katoda
Napsal mi výše uvedený v diskusi k mému článku "O tom, jak mi svět dělá radost" zde: http://hedvicek.blog.cz/0808/o-tom-jak-mi-svet-dela-radost#komentare.
Snad bude nejlepší, když tento skvost odcituji v celé jeho výrazové a myšlenkové nádheře.
[23] Shaman, mail, 8.8.2008 10:58
Kriste pane,
kdy už přestanete dokola omílat tu lež, že radar nás ochrání?? Vždyť je to blbost a každý, kdo nepropadal na základce z matiky si to snadno spočítá (dosah radaru, rychlost rakety, rychlost interceptoru, reakční doba...). Radar neochání nás ani západní evropu, ale především Ameriku. A to je to, co mě sere. Na základě lží nám vnutí zařízení sloužící k jejich ochraně, přičmž naše vlastní riziko se znatelně zvýší (akce Ruska nelze podcenit).
Takže laskavě, milý Katodo, nehaňte národ, když sám nemáte jasno. Neletět na každou lež sice není známkou zbabělství, zato je známkou idiocie.
Já sám zde radar nechci, ale není to kvůli Rusům, ale proto, že mi prostě nepřijde, že by USA nabídly za riziko, které poneseme odpovídající protihodnotu. Pokud by byla sepsána opravdu kvalitní smlouva, USA zrušilo vízovou povinnost bez výhrad a platilo pravidelné finanční kompenzace, pak bych v tom problém neviděl.
A příměr na závěr. Nechat si sem nasrat radar od USA by bylo stejné, jako by John mrdal vaši ženu s odůvodněním, že ji chrání před teroristy.
Konec citátu.
Tak si rozebereme.
1. "...kdy už přestanete dokola omílat tu lež, že radar nás ochrání??".

Milý Shamane, radar sám o sobě skutečně neochrání nikdy a nikoho. Je to pouze součást jednoho, jediného segmentu celého systému protiraketové obrany. Slouží pouze jako jeden z detekčních prostředků pro vlastní zbraň, tedy rakety, které mají být umístěny v Polsku.
Vzhledem k tomu, že některým lidem je nutno stále znovu a znovu opakovat to samé, opakuji i já informace, které jsou k mání na stránkách českého(!) ministerstva obrany zde: http://www.army.cz/scripts/detail.php?id=8756
Z níže uvedeného pak vyplývá, že tento segment (ničení letící rakety ve střední části letu) je účinný zhruba od spojnice Kréta - západní pobřeží Černého moře a větší (západní) část Ukrajiny.
Pro ničení raket ve vzestupné části letu pak slouží ostatní segmenty, tedy systémy PAC-3, Aegis a THAAD chránící východní křídlo NATO (na vysvětlenou pro Shamana, to je ta žlutá elipsa na východě a elipsa je to šišatý kolečko, víš?). I o tom již padla zmínka v českých "sdělovacích" médiích. Velice odborně se mluvilo o "obraně z amerických křižníků".
2. Tohle všechno vymýšlejí lidé stejného kalibru jako ti, kteří dokázali doletět na Měsíc a zpět, vymysleli Internet jehož prostřednictvím inzeruje Shaman a jemu podobní svou duševní úroveň, živili a živí půlku světa včetně onoho slavného Sovětského svazu, zítřku lidstva a ráje pracujících. Kam se ovšem hrabou na českého Honzu. Cituji:
"...Vždyť je to blbost a každý, kdo nepropadal na základce z matiky si to snadno spočítá (dosah radaru, rychlost rakety, rychlost interceptoru, reakční doba...)......"
Konec citátu.
Kam se hrabou američtí vědci na někoho, kdo na české základce nepropadl z matiky!!!
Já tedy nevím jak Shaman, ale já jsem nabyl podstatně vyšší vzdělání než "základku", ale na podobné výpočty bych si rozhodně netroufl. Prostému vše prosté, že Shamane?
"...Základní informaci o místu, času odpálení a druhu rakety, kurs letu má systém získávat ze soustavy senzorů, instalovaných na Zemi, ve vzduchu, na moři i v kosmu..... ....počítače mají na základě těchto informací vyhodnotit předpokládané místo dopadu a zároveň veškerý proces navedení antirakety a vypuštění prostředku ničení v prostoru mimo atmosféru... v závislosti na místu odpálení a typu rakety na to obsluha a počítače budou mít přibližně 10 až 20 minut."
Konec citátu
Na rozdíl od špičkových amerických vědců ovšem český Honza (který nepropadl z matematiky na základce a inkasoval tedy za 4) bryskně vypočte že, "...je to blbost..."
Milý Shamane, dovoluji si tě upozornit na ruský(!) systém aktivní obrany tanku.
Cože? Ty nevíš co to je? Tak se pouč zde: http://www.military.cz/russia/armour/tanks/aps/aps.htm .
Systém funguje na úplně stejném principu jako systém protiraketové obrany "ve velkém". Radar zjistí letící cíl, počítač vyhodnotí trajektorii a odpálí antiraketu která cíl zničí kinetickou energií (střepinami). Funguje to, máš to tam včetně videa testů.
Rozdíly jsou dva.
Máli protiraketový systém "ve velkém" pro vyhodnocení a odpálení antiraket k dispozici 10 až 20 minut, má systém aktivní ochrany tanku k dispozici kolik Kefalín? Ano, je to tak, pouhých 0,4 vteřiny.
Druhým rozdílem je to, že systém je ruský, takže na kolena a čelo k zemi. Kterým směrem, vojín Shaman? No přece směrem k Moskvě Shaman, k Moskvě!
Jaké blaho pro intelektuálního masochistu jako jsem já. Jakže jsem to napsal v článku o českém Honzovi zde: http://hedvicek.blog.cz/0806/o-janu-zizkovi-ceskem-honzovi-debatach-na-internetu-a-o-leccem-jinem
"Pak je tady skupina vynášející apriorní soudy, všechno zná, všechno ví a všude byla minimálně dvakrát. ....Dala by se rovněž definovat jako Český Honza pět minut po tom, co opustil milovanou pec a rázem se proměnil v českého všeználka a jen čeká na zaslouženou odměnu. Tedy roztouženou princeznu s příslušným věnem, na Internetu pak nehynoucí obdiv ostatních k jeho znalostem, zasvěcenosti a originalitě. Nedostaví-li se, je popuzen....Méně vzletně, ale o to pregnantněji řečeno se v Čechách tento duševní stav a postoj definuje tak, že kdo má do prdele díru, cítí se oprávněn a povinován do kde čeho kecat...."
Další Honza/Shaman slezl s pece. Zase jsem měl pravdu!
3. "....Radar neochání nás ani západní evropu, ale především Ameriku. A to je to, co mě sere...", perlí Shaman dál.
Ponechme stranou podružnosti jako to, že Evropa je vlastní jméno a píše se s velkým "E" (Shaman, z češtiny to bylo na základce taky za 4?), že používání vulgarit by se mělo omezit na okolnosti, kde je vulgarita funkční a soustřeďme se na podstatné.
Připusťme na okamžik, že celý systém bude skutečně chránit pouze a výlučně Spojené státy a nikoho jiného. A co má být, zeptal bych se i v této situaci. Pokud mohu pomoci komukoliv před násilím a agresí, udělám to, byť bych z toho nic neměl. Je to , nebo spíše měl by to být, projev základní lidské sounáležitosti!
A český Honza? Ó nikoliv, toho prostě "sere", že by měl někomu pomoci a nic z toho nemít. Jak typicky české!
Vždyť jsem to přece samozřejmě především JÁ, komu jsou všichni povinni pomáhat, JÁ, ČESKÝ HONZA , střed světa a vrchol civilizace , koho by ti ostatní měli chránit a nedat mu ublížit.
4. "...Já sám zde radar nechci, ale není to kvůli Rusům, ale proto, že mi prostě nepřijde, že by USA nabídly za riziko, které poneseme odpovídající protihodnotu... Pokud by byla sepsána opravdu kvalitní smlouva, USA zrušilo vízovou povinnost bez výhrad a platilo pravidelné finanční kompenzace, pak bych v tom problém neviděl...", míní Shaman.
Nerad se opakuju, ale jakže to říká moje devatenáctiletá dcera? Říká: "Mně to připadá, jakoby někdo přišel a řekl, že nám ten náš privatizovaný činžák bude zadarmo hlídat před zloději a vandaly a my mu na to odpověděli: Jo a kolik nám za to dáš když tě ho necháme hlídat?" Sám jsem pak v článku "O rozdílech mezi chytrými Čechy a hloupými Američany" zde: http://hedvicek.blog.cz/0807/o-rozdilech-mezi-chytrymi-cechy-a-hloupymi-americany napsal následující:
"...A tihle lidé, chlubící se tím, jak "na černo" pracovali a jak je různí "hloupí lidé" zadarmo vozili mají na druhé straně tu drzost cítit se téměř uraženi, že nemohou do Spojených států bez vstupních víz. Jak to, že ti hlupáci ještě nepostavili Českému Honzovi slavobránu? A kde je uvítací výbor? Já mám přece nárok!"
Konec citátu a můj další orgasmus!
5. "...A příměr na závěr. Nechat si sem nasrat radar od USA by bylo stejné, jako by John mrdal vaši ženu s odůvodněním, že ji chrání před teroristy."
Tak tohle ponechávám bez komentáře. Snad jenom na okraj. Jak symptomatické vyjádření a slovní zásoba někoho, kdo kráčí v nerozborné jednotě strany a pracujícího lidu se soudruhem Filipem na demonstracích proti "imperialistickému" radaru!

P.S. Teď už chápu, proč o nás provozovatel těchto stránek důsledně hovoří jako o "české lůze".
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 PN PN | 13. srpna 2008 v 19:55 | Reagovat

Američané nás ochrání jako Gruzínce

2 BERD BERD | 13. srpna 2008 v 20:17 | Reagovat

Mas pravdu, Rusaci jsou nebezpecni. Ale mezi nami a nimi je jeste Ukrajina a Slovensko. To muze uklidnit, nemislis?

3 Ondra Ondra | 13. srpna 2008 v 20:51 | Reagovat

Mít za souseda Rusko je na zabití. Ale trochu vážněji, myslím že se teď sklízí ovoce za kosovskou politiku. Dvě téměř identické a celkem zbytečné války, které ochránily separatistické "bojovníky za svobodu" a stály životy obyčejných civilistů.

4 kratochvil kratochvil | E-mail | 13. srpna 2008 v 20:54 | Reagovat

Všechno mi to připomíná několik dní po srpnové okupaci, kdy jsem s otcem ve Stuttgartu byl na škole, kde se pro emigranty vytvořil poradní sbor, který měl lidem pomoci do začátků v cizině. Překvapivé bylo, že věty zněly "  zůstaneme tady , ale co za to?" studenti chtěli okamžitě pokračovat ve studiu na některé z prestižních vysokých škol, když jim otec vysvětloval, že i pro místní to není jednoduché se na takové školy dostat, odsekli "tak to tedy jedeme domů".(Podle dalších událostí v ČSSR asi se opravdu  domů vrátili).

5 Ondra Ondra | 13. srpna 2008 v 20:55 | Reagovat

A BTW Američané žádný závazek ke Guzíncům neměli. To měli jiné země, například ČR která je členem seskupení "Friends of Georgia" a spolu s Ukrajinou je největším dodavatelem válečné techniky.

6 BERD BERD | 13. srpna 2008 v 21:35 | Reagovat

A co spojit kavkazskou a americkou Georgii?

7 Jaroslav Jaroslav | E-mail | 13. srpna 2008 v 21:39 | Reagovat

Ondro, to je zajimave. Ze by nam soudruh Shaman napsal, kolik vojaku Cesko poslalo na pomoc Gruzii? Necekej to ale brzy. On to musi jeste prokonzultovat ze soudruhu Filipem, Grebenickem a Ransdorfem.

8 Hlas Las Vegas Hlas Las Vegas | E-mail | 13. srpna 2008 v 22:41 | Reagovat

Neuveritelne!

Neco takoveho muze napsat jen cesky

Honza v.v.

Jen by mne Rosto zajimalo, jak to delas s temi orgasmy? Ja totiz po

cteni techto hovadin zvracim!

Myslim ze Tvoje alternativa by byla

prijemnejsi a dam si od Tebe

rad poradit.

Muj toaster ma definitivne vyssi IQ

nez ten ocas co si rika Shaman!

9 Robert Buchar Robert Buchar | Web | 13. srpna 2008 v 22:58 | Reagovat

Myslim ze je na case aby Rusove osvobodili karlovy Vary a byl by vsem temhle kecum konec.

10 vonpetrinerhehe vonpetrinerhehe | E-mail | 14. srpna 2008 v 0:49 | Reagovat

Rusove  se  snazi upevnit  sve  postaveni  v  hranicich  byvaleho  Imperia (carskeho i  bolsevickeho)  a  nikdy  se o to  neprestanou  snazit. Rusky velvyslanec  v  USA  se  vyjadril,  ze  se  v  Gruzii  bude  muset  vymenit  vedeni  za  "rozumejsi". Pri  absolutni  impotenci  Evropy  udelat  cokoliv se  jim  to  asi  povede.  Na  NATO  budou  muset  Gruzinci  zapomenout. USA  absolutne  nemuze v te  casti  sveta  zasahovat  bez  ucinne  pomoci  Evropanu.  A  to  same plati  o  Ukrajine, Slovensku, Cesku a vsech  ostatnich "odtrzencich"

11 Emil Gono Emil Gono | E-mail | 14. srpna 2008 v 7:19 | Reagovat

Nazor priemerneho Slovaka:

-Vcera som bol na tej Batorycke (Bathory, film Juraja Jakubiska)

- No a aky bol ???

- Nic moc, nerozumel som tomu ale bolo to celkom fajn hlavne ze to neboli tie americke kokotiny ...

Myslim ze to nepotrebuje komentar

12 Rudolf Rudolf | 14. srpna 2008 v 11:43 | Reagovat

Odivuji bezvadnou argumentaci pana Hedvička. Jeho rozbor mailu Shamana je perfektni, i když proti blbostem v mailu Shamana je lehké odpovědět.

Rudolf

13 Pepa Nos Pepa Nos | E-mail | Web | 14. srpna 2008 v 14:42 | Reagovat

Napoleonovi se to nepodařilo, němcům taky ne, ale to neznamená, že bychom ty zasraný rusáky nemohli zamíst my.

14 SpaceDefender SpaceDefender | 14. srpna 2008 v 18:19 | Reagovat

Jsem tomu rad ze zde byla znovupootevrena diskus/z(sp?)e o darkovem radarku. Netreba motati sluvka vyznamu nedefinovanych. Treba jest vypocitat PRAVDE podobnost ze antirachejtle sestreli jadrovku ritici se jako namydleny blesk smerem napadne zapadnim. Dobry odhad pravde podobky p=1/3 ze zneskodni jadrofku. S ohledem na to jadrovek + decoys poleti cely hejno (kde je ten blb Hejna?) a ze antirachejtle nejsou ouplne zdarma (uz zasejc ta economika, its dz economy stupids! rikaval oblibeny Clintorisek), budou tak nanejvejs 3 antirachejtle available na znimnuti ty hlavicky-jadrovky. Takze mili mladi poctari : JAKA JE PRAVDE PODOBNOST ZE ALESPON JEDNA ZE 3 ANTIRACHEJTLI ZNESKODNI ZASKODNICKOU HLAVICZKU , JESTLIZE KAZDA JEDNOTLIVA ANTI MA PRAVDE PODOBKU 1/3 ZE SMA ZNESKODNI ZASKODNIKA ?  nO POCZITEJTE, HOLOUBKOVE MOJI !

15 SpaceDefender SpaceDefender | 14. srpna 2008 v 18:37 | Reagovat

Fix: SMA = SAMA

16 Jenda Jenda | 14. srpna 2008 v 22:16 | Reagovat

Myslím, že nenávistným a sprostým útokům se dá vyhnout obratnější komunikací.

Logické a technické argumenty jsou v současné situaci kontraproduktivní.

Vezmete si příklad z paní Jiřiny Slavíkové v diskusi o radaru na Neviditelném psu, kde umlčela všechny oponenty a ještě pobavila.

jeffe, prosím Vás:

Autor: Jiřina Slavíková IP: 89.102.5.xxx Datum: 11.07.2008 23:06

uvědomte si, že nás osvobodil od bídy Sovětský svaz

radar rozeštvává mír mezi slovanskými národy:

Autor: Jiřina Slavíková IP: 89.102.5.xxx Datum: 11.07.2008 22:49

60 let zde byla světová rovnováha a nyni ji USA porušují a chtějí ovládnou celý svět-a to není v zájmu naši vlasti-to snad jste schopen pochopit i Vy...

Re: Re: Radar jen dráždí naše ruské spojence:

Autor: Jiřina Slavíková IP: 89.102.5.xxx Datum: 11.07.2008 22:44

já myslím, že je to všem Slovanům jasné: ruské radary jsou radary mírové, ALE radary americké provenience jsou radary, které mají za cíl zvrátit kladný a perspektivní vývoj ve slovanských národech a chtějí naše území zabrat a možná i rozprodat ostatním imperialistickým národům...

jsme Slované:

Autor: Jiřina Slavíková IP: 89.102.5.xxx Datum: 11.07.2008 22:42

jsme Slované a proto mějme vždy, na paměti blaho našeho lidu, a to v celém rozsahu působnosti naší komunistické strany, která se již téměř 60 let stará nejlépe o veškeré našee potřeby, touhy a, ale i podporu v nezaměstnanosti a v nouzi, jakožto i na mateřské dovolené s dětmi do 3 let...

Re: Opět ...:

Autor: Jiřina Slavíková IP: 89.102.5.xxx Datum: 11.07.2008 22:40

budme k sobě tolerantní a uvědomme si, že my jsme všichni Slované a jednejme vždy skutečně tak, aby příští, ale i ty přespříští generace, které přijdou po nás a nahradí nás v našich funkcích a rodinách, skutečně měli kvalitní názora a vzdělání a tím měli zabezpečeni i mír, kvalitní život a lepší vstupní podmínky a to ať už se bude jednat o radar či jiné zařízení podporované komunistickou stranou nejen v naší vlasti, ale i ve vlastech našich slovanských přátel

Re: Ať žije mír!:

Autor: Jiřina Slavíková IP: 89.102.5.xxx Datum: 11.07.2008 22:37

ať se nejprve v USA změní režim z agresivního imperialismu na mírumilovný komunismus  a potom již bude možné se s USA bavit. Ale nyní skutečně NE

Re: Velice trefně napsáno:

Autor: Jiřina Slavíková IP: 89.102.5.xxx Datum: 11.07.2008 22:35

Rusko náši vlast vždy chránilo a ukazovalo našemu prostému lidu cestu vpřed-cestu k rovnoprávnosti tříd i ras, ukazovalo nám, co je to lidská solidarita a rovnost lidu

Radar jen dráždí naše ruské spojence:

Autor: Jiřina Slavíková IP: 89.102.5.xxx Datum: 11.07.2008 22:34

Je to zcela zbytečná provokace, USA nás stejně nechají na holičkách a bude nás osvobozovat ruský lid, jako už v historii několikrát. Je to pravicový výmysl-slušný levicový politik ví, že jsme Slované a patříme k sobě. Radar vydráždil všechny slušné lidi naší vlasti...

Re: Nechme je 10 let vládnout ...:

Autor: Jiřina Slavíková IP: 89.102.5.xxx Datum: 11.07.2008 17:58

jsem zděšena, jak jsou zde mladí lidé konzumního charakteru a láska mezi slovanskými národy jim již zhola nic neříká... A to je zlé, velmi zlé. Vždyť se takto v tom globalizovaném světě rozpustíme a nebude již naší slovanské identity....

Re: Re: Paroubek to myslí dobře,je potřeba vyměnit občany!:

Autor: Jiřina Slavíková IP: 89.102.5.xxx Datum: 11.07.2008 17:21

pan Paroubek a náš pan předseda Filip mají realistické postoje a vědí, že jsme Slované... Nejsme přeci imperialisté ale Slované.. Jejich příklon k Rusku je tedy přirozený a správný...

Re: Paroubek to myslí dobře,je potřeba vyměnit občany!:

Autor: Jiřina Slavíková IP: 89.102.5.xxx Datum: 11.07.2008 17:18

Pozor, car nebyl k ruskému lidu dobrý.. Hromadil majetek a vyvyšoval se jak na proletariát tak na rolnický lid, který na cara na polích dřel od rána do noci 7 dní v týdnu... Pro lid to byly zlé časy, nebyly ani důchody

Re: Cold War III is here:

Autor: Jiřina Slavíková IP: 89.102.5.xxx Datum: 11.07.2008 17:16

je to výsledek imperialistických postojů současné vlády a jejich politiky zaprodanosti imperialismu

podpořme pana Parpoubka a našeho předsedu Filipa:

Autor: Jiřina Slavíková IP: 89.102.5.xxx Datum: 11.07.2008 17:15

Nechme je 10 let vládnout a napravit vše, co bylo pokaženo po zkažení našeho režimu v roce 1989. Bude nám všem lépe a i mír bude trvalejší. Rovněž ubude vykořisťování, zruší se zhoubná nezaměsnanost a bude více peněz pro všechny. Bohatství již nebude beztrestně kumulováno v rukách zbohatlíků

17 The Pretender The Pretender | 14. srpna 2008 v 23:20 | Reagovat

Mor a nestovice na Slavikovou.

18 vonpetrinerhehe vonpetrinerhehe | E-mail | 15. srpna 2008 v 0:38 | Reagovat

Re: JENDA  -  tak  vam  moc  dekuju,  bylo  mi  po  veceri  tak  blaze  a  najednou  vy  se  Slavikovou...  Je  takova  debilita mozna,  nebo  to  ta osoba  dela  za  penize?

19 Jenda Jenda | 15. srpna 2008 v 0:58 | Reagovat

2:vonpetrinerhehe

Omlouvam se, ale nebylo to tak myslene!

Ona si dela srandu, je to takova kanadska ironie.

Jsem fan pi Slavikove.

20 pierino pierino | E-mail | 15. srpna 2008 v 3:14 | Reagovat

Rostiku! Shamanovi a vsem tem 75% odpurcum radaru bych za odmenu narouboval primo do prdele znovu ruskej socialismus....Bylo by to jako by jim nekdo mrdal zenu s tim, ze je ochrani od kapitalismu. Hezkej zbytek leta.... Pierino.

21 Vlastik Vlastik | E-mail | 15. srpna 2008 v 5:16 | Reagovat

Dnes bylo ve zpravach, ze Polsko se uz hrne smlouvu o raketach podepsat a uz nedela problemy. Stacilo, aby Rusi ukazali co dovedou v Gruzii a Polaci hned zmoudreli. A co Cesi? Kdy ti zmoudri? Porad cekam az se jim v makovicich rozbreskne, ze bez radaru je nikdo chranit nebude. I ti Gruzinci nabizi sve pristavy USA. Nejsou hloupi. Lepsi to dat Americe nez si to nechat vzit Rusama. Americane by je vratili. Rusove by je docasne drzeli na veky.

22 SpaceDefender SpaceDefender | 15. srpna 2008 v 14:43 | Reagovat

@ pierino : jsi geni(t)al bo mas skoro PRAVDU , bo PRAVDE podobnost ze jadrova klavicka ritici se 6 km/KUNDU bude snimnuta jednou ze tri antirachejtli z nichz kazda ma PRAVDE podobku 1/3 ze snimne, tedy ta joint PRAVDE podobka je skoro ale prece jen ne 75 % rika jisty docent protirachejtloveho brankareni SSSE = SpojStatuSeveroEmerickych. Kazdy cesky halama by mel nafstivit Wernher Von BRAUN museum v Huntsville , Alabama, aby videl kdo nam vyvinul rachejtle na mesiczky : inu 190 nacku. A kdo nam vyvinul hraczky typu A a H ? Obcane Oppenheimer, Bethe (= hlavni theoretic), Ulam, Teller, Feynman, Fuchs, Wigner, Wheeler, just see Wiki

23 Los Dekos Los Dekos | 15. srpna 2008 v 15:25 | Reagovat

Na te fotografii to je Hedvicek ?

24 pierino pierino | E-mail | 15. srpna 2008 v 23:21 | Reagovat

SpaceDefender... Vole nehraj si na mudrce, ten nemeckej manchaft znam celej i bez tvyho moudra jeste z Peenemunde....

25 vonpetrinerhehe vonpetrinerhehe | E-mail | 16. srpna 2008 v 0:30 | Reagovat

2Jenda: sorry,  to  jsem  si  oddychl. Melo  mi  dojit,  ze  nekdo  tak  blbej  by psal  rusocestinou.

26 vonpetrinerhehe vonpetrinerhehe | E-mail | 16. srpna 2008 v 0:33 | Reagovat

Jeste k pi. Slavikove - vcera  jsem  vyposlechl  na  CNN  rozhovor Larry  Kinga  s Gorbacovem,  ktery  se  s pi. Slavikovou  celkem  ztotoznoval.

27 Jenda Jenda | 16. srpna 2008 v 4:08 | Reagovat

2: SpaceDefender

Ani bych si nedovolil pochybovat o Vaší statisticko-balistické kompetenci.

Přesto, pokuste se "radar" posuzovat z většího odstupu.

Třeba jako paní Slavíková, té je úplně jasné, že se jedná o něco více než o radar.

28 Kutal Oldřich Kutal Oldřich | E-mail | 16. srpna 2008 v 9:14 | Reagovat

Rosťo, radar zde skutečně nemá co dělat a je jedno, jestli je z USA, nebo z Tramtárie. V čem máš pravdu, i když to přímo nepíšeš, že tento národ neumí jít střední cestou, ale musí stále létat od mantinelu k mantinelu. A ta tvá vychvalovaná Amerika není žádný zázrak, myslí vědeckým potenciálem. Jenom tak dotaz, jaký vlastníš počítač (jaké generace), jaký operační systém, z kolika procent jej umíš vyzužívat? Jaký procesor máš v oblibě, nebo dle tebe, jaký je nejlepší? A nejsme tu takoví blbci, jak z nás s oblibou děláš.Olda Kutal

29 Ross Hedvicek Ross Hedvicek | 16. srpna 2008 v 15:10 | Reagovat

Ja nemam pocitac, ja to vsechno pisu rukou a moje deti mi to prepisuji do pocitace.

30 The Pretender The Pretender | 16. srpna 2008 v 23:50 | Reagovat

to Kutal:

Ross Hedvicek powered by WIndows Vista Ultimate. A jeho Ultimate PC umi toho dost. WOW starts now. Ahahahah.

31 The Pretender The Pretender | 16. srpna 2008 v 23:53 | Reagovat

Hedvicek ma urcite AMD procesor a grafiku a co mas ty ze procesor, ze by Intelov Pentilskyj Dvajadryk.

32 Jenda Jenda | 17. srpna 2008 v 1:26 | Reagovat

Události na Kavkaze (ať již je zavinil radar či Kosovo) daly teď Čechům jedinečnou možnost napravit to co co neudělali hned po 1989: internovat komunisty a snad i Čssd coby pátou kolonu, než se mezinárodní situace uklidní.

USA též během WWII internovali US-Japonce a oni to dokonce chápali.

33 pierino pierino | E-mail | 17. srpna 2008 v 3:04 | Reagovat

Jenda: Cesi jsou na vsechno moc zbabeli... a kdo se boji, sere v sini...(heslo moji babicky)....

34 jonathan jonathan | E-mail | 17. srpna 2008 v 14:32 | Reagovat

Hedvicku, ma ve vysvetlovani celou radu chyb! Prvni je ta ze radar ma kolem sebe dosah v kruhu a ne v ovalu, druha je ta ze nejlepe by byl radar umisteny na Kavkaze pokud by se melo jednat o nebezpeci z Iranu. Dalsi je , co ziska  Iran tim ze by ohrozoval EU a pritom chce vystavet produktovody Nabucco do EU ? Jak muzes posuzovat nejaky radar o nemz neni nic znamo ! Vse je utajene. Jedine co s da zatim rict je to , ze misto v Brdech je idealni pro spionaz proti Rusku ve spojeni s radarem v Norsku a monitorovani zkusebni strelnice raket vychodne od Petrohradu! Proto Rusove vysiluji!! US radar vCesku neni obranny ale spionazni!

35 jonathan jonathan | E-mail | 17. srpna 2008 v 14:33 | Reagovat

p.s. udalosti v Gruzii vyprovokovali Gruzinci masakrem v Cchinvali! A zajimave je ze se tak stalo po navsteve Kundolizy!

36 Vlastik Vlastik | E-mail | 17. srpna 2008 v 20:36 | Reagovat

To Jonathan - jestli-ze radar v Brdech je idealni pro spionaz proti Rusku, tim rychleji by se mel postavit. Spionaz je take obrany prosterdek.

37 Shaman Shaman | E-mail | 18. srpna 2008 v 9:45 | Reagovat

Jiný obrázek nemáte? Už jste ho jednou prezentoval na D-F a mám takové matné tušení, že vám tam problematiku už vysvětlili. Tak asi ne.

Váš přístup samozřejmě chápu. Koho chleba jíš, toho prdel lízej, že? Máte stejné vlastnosti, které na češích kritizujete, akorát dotažené ad absurdum. Amerika uzdraví celý svět. Američtí vědci jsou nejlepší na světě a když něco tvrdí, tak je to pravda pravdoucí. Řekni jen slovo a tvá duše bude uzdravena :)

Nepreferuji Rusko, Ameriku ani EU. Byl bych nejraději, kdyby ČR šla cestou co největší samostatnosti a soběstačnosti. Naše velikost může být i výhoda. Nepodsouvejte mi proto nějakou lásku k Rusům.

Jste demagog a možná i trochu blázen, ale to se asi v Americe ztratí.

38 SpaceDefender SpaceDefender | 18. srpna 2008 v 16:12 | Reagovat

@ Saman: kdyz jsi tak moudrej tak nam povez CISELNE (zadne bliti do sitenky pekne prosim, toho je tu uz nablito , protekleho a vytekleho jak VYTOKU az po kolena az po PREPLNENOU CESKOU MIIISU a tecze to i do vysokaczek) jaka je pravdepodobnost P3 ze alespon jedna ze 3 souczasne odpalenych antirachejtli znici ne pratelskou hlaviczku za predpokladu ze kazda jednotliva antirachota ma sama o sobe PRAVDE podobnost p1 ne zrovna prilis pratelskou hlaviczku ( nenapadne ritici se kolem rychlostou 6 km/KUNDU ) zniczit ?

Samane ukaz co umis ! a taky nam ukaz a pokud mozno vysvetli jak a proc jsi se dopracoval k tvemu jiste hodnotnemu vysledku.

V hlubokem respektu pred Vasimi vzacnymi schopnostmi zustava ne vzdy Vas a vas

SpaceDefender kdysi davno (kdyz vetsina z vas hajlovala At zije CCCP, uraaaaa!! soudruzka zas cuuuraaaa) prispefsi k obrane Vesmirnovna nad SSSE = SpojStatySeveroEmerickymi

PS: doufam ze mate kalkulaczku nebo alespon rasczot souzi :-)) blejt do sitenky umi kdejakej czurak czi czuraczka , spoczitat P3 jiz nemnohy akademik pokud nestudoval v Akademgorodok

39 SpaceDefender SpaceDefender | 18. srpna 2008 v 16:13 | Reagovat

Fix: @SHaman ne Saman (respektuji Vase prijmeni)

40 SpaceDefender SpaceDefender | 18. srpna 2008 v 16:27 | Reagovat

@ Saman et al: pokud by moje formulace vam i Vam (vykam Vam bo v KSC ani v PYJonyru jsme spolu nebyli) zvuczela prilis abstraktne tak si za p1 dosadte czisilko jake se vam zalibi, mne se libi p1 = 1/3 , guess why ?  :-))

41 Agitpropcik Agitpropcik | 18. srpna 2008 v 16:48 | Reagovat

reco = dopo fstoupit do Wiki a hlednout si PROPAGANDA . Je to rosstomile vyzdobene farebnymi plakatky, mne se na ozaj vela nraaavi na pr AMERICA UNDER COMMUNISM ; taky tam maj ROSS'epistemic merit model , tek se mi rovnez nraaavi

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama