O českém intelektuálním šlendriánu.

27. srpna 2008 v 14:37 | Katoda
Tenhle článek by se dal rovněž nazvat " Komentáře čtenářů - nikdy nevysychající pramen inspirace". I kdybych neměl vůbec o čem psát, vystačily by mně moudrosti obsažené v komentářích k jednotlivým příspěvkům na těchto i jiných stránkách snad na tisíc let. Stupidita některých je natolik monumentální, že by se snad vyplatilo uvažovat o jejím komerčním využití. Představuju si to asi takhle. Něco na způsob muzea kuriosit, kde by byl vystaven příslušný autor, který by po vhození příslušného obnosu do příslušného automatu odříkával zvláště zdařilé produkty svých duševních pochodů. Samozřejmě výhradně mimo hranice Českozlodějské sovětské socialistické republiky. Obávám se, že v tuzemsku by se patrně nenalezl z ekonomického hlediska dostatečný počet jedinců schopných dotyčná moudra vychutnat a taky ocenit.
Na komentářích lze dále názorně demonstrovat, jak průměrná česká mysl pracuje.
Pravidlo jedna - komentované čtu povrchně, pokud tedy článek vůbec přečtu celý. Důležitý není jeho obsah, ale moje následná exhibice v prostoru pro komentáře pod ním. Jsem přece Český Honza, právě jsem slezl s pece a do řiti mám díru, ne? Chcete důkazy?
Pane Hedvíčku, Vás skutečně baví nechat si bez odporu spílat a nadávat za něco, co jste nenapsal?
Na vysvětlenou . Kdyby takový Shaman četl článek "Napsal mi Shaman, aneb jak mi svět stále dělá radost" a některé předcházející alespoň trochu pozorně, zjistil by s překvapením, že jejich autorem není provozovatel těchto stránek, tedy pan Hedvíček, ale já, kterého znáte (nebo taky ne) pod přezdívkou Katoda.
Milý Shamane, autorem obsahu stránek nemusí být výlučně jejich provozovatel. Dokonce na ně sám nemusí přispívat vůbec. Překvapení, že? Kdybys četl trochu pozorně, nenapsal bys v komentáři č. (37) následující blbost : "... Váš přístup samozřejmě chápu. Koho chleba jíš, toho prdel lízej, že? Máte stejné vlastnosti, které na češích kritizujete, akorát dotažené ad absurdum.....!.
Ta tvoje blbost je navíc tuplovaná. Další typickou vlastností "diskutérů" totiž je, že se zásadně neobtěžují získat na dotyčných stránkách všeobecnou orientaci a zjistit kdo je kdo. Kdyby tak Shaman učinil, přečetl by si v diskusi k mému článku "Češi a radar-dokončení" následující vstup pana Hedvíčka, kterým reaguje na podobný výpad jiného českého veleducha:
[19] Ross Hedvicek, 12.6.2008 14:15
Mily osle pod pseudonymem Gladd. Autor podepisujici se Katoda je cesky obcan zijici v Cesku. Vase idiotska reakce nejen prozrazuje vasi nenavist k emigrantum a Americe, ale vysvetluje, ze Katoda ma asi dobry duvod se bat vlasteneckeho dobytka, jako jste vy a mel by pokracovat v psani pod pseudonymem. S takovym "pronarodem" jako jsou cesi jeden nikdy nevi. Civilizovani nebyli a nebudou.
Konec citátu.
Místopřísežně tedy na tomto místě prohlašuji, že nejím americký imperialistický chléb. Na ten svůj si vydělávám poctivou prací v Českozlodějsku a tím méně "lížu prdel" komukoliv. To přenechávám různým Tamášům a Trodasům (ruské řiti) a našim čelným představitelům (eurořiti).
Mimochodem, to si Shamane skutečně myslíš, že svým "argumentům" dodáš přesvědčivosti vulgaritami? Upozorňuju tě, že pravý opak je pravdou. To ti vlastenče skutečně to české "koho chleba jíš, toho píseň zpívej" není dost dobré?
O "lízání (okupantské) prdele" by se ostatně spíše dalo mluvit v souvislosti se soužitím s bratrskými vojsky "dočasně" pobývajícími na území gubernie s krycím jménem Československá socialistická republika. Viz můj článek "O tom, jak mi svět dělá radost" zde: http://hedvicek.blog.cz/0808/o-tom-jak-mi-svet-dela-radost a ve zdrojovém článku (lž)i-Dnes zde http://zpravy.idnes.cz/rusove-nikomu-nevadili-americanu-se-bojime-rikaji-lide-z-brd-pld-/kavarna.asp?c=A080414_114215_kavarna_bos
Nicméně, kdyby se Shaman trochu zorientoval než začne exhibovat, nezesměšňoval by se svým ignorantstvím před celou řadou lidí. Ostatně není sám.
Na úplně stejné úrovni (snad s výjimkou absence vulgarit) je následující:
34] jonathan, mail, 17.8.2008 14:32
Hedvicku, ma ve vysvetlovani celou radu chyb! Prvni je ta ze radar ma kolem sebe dosah v kruhu a ne v ovalu, druha je ta ze nejlepe by byl radar umisteny na Kavkaze pokud by se melo jednat o nebezpeci z Iranu..........atd.

Milý Jonatáne, znáš české pořekadlo "dvakrát měř a jednou řež"? Tady by se to dalo parafrázovat na "dvakrát čti a jednou dšti" , abys nebyl považován za kastráta tura domácího, dalo by se dodat.
Jak uvedeno výše, autorem článku není pan Hedvíček ale já. Třikrát po mně prosím: Katoda...Katoda...Katoda. Jasný?
Zadruhé. Vrať se k tomu obrázku o kterém mluvíš a k textu pod ním. Ten ovál není prostorem kontrolovaným radarem, který českým soudruhům tak leží v žaludku, ale prostorem účinnosti protiraketových systémů PAC-3, Aegis a THAAD. Taky jasný? Mohl sis ostatně všimnout, že dotyčný ovál leží od polohy Brd dost daleko. Předpokládám, že někdo, kdo, podle Shamana, nepropadl na "základce matiky" a je pro něj výpočet trajektorií dvou letících raket hračkou, se také umí orientovat na mapě.
Jak vidím, nikoho ani nenapadlo otevřít si prezentaci protiraketového systému, na kterou jsem opakovaně upozorňoval v několika článcích. Jak symptomatické ! Slezli jsme s pece a pravda je to, co si myslíme my, Čeští Honzové! Nic jiného nás nezajímá!
Tak tedy ještě jednou: http://www.army.cz/scripts/detail.php?id=8756
Mnoho se toho namluví o českém šlendriánu a pohříchu je vždy míněn šlendrián fyzický. Jak jinak než šlendriánem intelektuálním lze nazvat výše uvedené jevy?
Váš Katoda
P.S. Pro Shamana a Jonathana ještě jednou: Katoda...Katoda...Katoda
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jaromir Masa, Praha Jaromir Masa, Praha | E-mail | Web | 27. srpna 2008 v 15:33 | Reagovat

Já už to začínám dělat tak, že tzv. komentáře ani moc nečtu, protože minimum je k věci, a to lze vybrat a přečíst podle názvu a podle jména. A píšu vždycky plným jménem i s adresou. Koho bych se bál? Těch kakáčů? No, a více či méně než o život novosovětsky přijít nemohu. Tak vo co go? Už dlouho mám dojem, že to jsou takové žebrácké klaky, za kafe v internetkafi. Je opravdu s podivem jak starosovětsky ti soudruzi demokrati rozumují, či spíše nerozumují. Pánové, nejlepší je nechytat se toho jako ONVOH košile a nechat to, jak říkával Vladimír Holan, "plavat s hovny".

Ahoj.

2 Victor Bolt Victor Bolt | 27. srpna 2008 v 15:59 | Reagovat

Vazeny pane Hedvicku ,postkomunisticka slechta v CR , ktera je u valu nas nektere zaradila jako extra pravicive seskupeni ,ktere se musi sledovat.

Vyclenili na to penize a zridili na to special.Pan Topolanek na to konto  rozdal v USA slamene medajle bratrum M. aby tim mohl podepsat s USA dohody o vernosti a vymene informaci o takovych jako jsme my tady za tim morem piva.

Taky se musel ocistit za to ,ze dosadil rudeho zahradnika na Hrad.

Tak s tim nadavanim to budeme mit do budoucna horsi neb z nas mohou uplacat teroristy a povesit jako Horakovou .Ta nic vic necinila.

Jeste par takovych navstev ( FBI ) a je to.Nejste jediny koho milujou jako vosinu v prdeli.

3 Vergangenheitsbewaeltigungsweltmeister Vergangenheitsbewaeltigungsweltmeister | 27. srpna 2008 v 16:33 | Reagovat

BOLT ma PRAVDU . jen Vlastynecky troubove lezou na kopec a rozhalujou si kosulky a hrde nastaviji svoje nevyvinute hrudniczky pulemjotum svych tridnich nepratel v CeskoZlodejsku. Pozor! NENI CHVALITEBNE ZE TENTO BLOG JE SITUOVAN V CESKOZLODEJSKU BO TIM BIGBLOGER UMOZNUJE CESKOZLODEJSKYM TRIDNIM NEPRATELUM SLEDOVAT KDO ODKUD SI VYBLEJ TRICZKO. DUVODNE TUDIZ ZADAM ABY TENTO BLOG BYL ODSUNUT Z CESKOZLODEJSKA DO ZEME FSKUTKU ZAPADNI. NEDOJDELI ANI NYNI K PRESUNU , BUDU NUCEN SE DOMNIVATI ZE TENTO BLOG JE VLASTNE VABNICZKA NA TO ABY SOUZI MOHLI SLEDOVATI JEJICH TRIDNI NEPRATELE. bIGBLOGER RIKA ZE NEPRACUJE PRO YMPERIJALISTI, ALE ZDE PRACUJE (DOUFEJME ZE NEVEDOMNE A NEUVEDOMNELE) PRO CESKOZLODEJSKOU SLEDKU. TAKZE PROVOLAVAM : DOST BYLO ROZHALOVANI SI KOSILEK NA BLOGU V CESKOZLODEJSKU. TENTO BLOG BY MEL EMYGROVAT !!!!!!!!!!!!!

4 Černý kocour Černý kocour | 27. srpna 2008 v 21:51 | Reagovat

nejhorší jsou intelektuální rusophobisté......

5 Jenda Jenda | 28. srpna 2008 v 1:21 | Reagovat

2:Vergangenheitsbewaeltigungsweltmeister

Ani nevíš jak mne mrzí ztratit úctu mého nejoblíbenějšího přispěvatele zde. Na tvoje častá vtipná moudra,  and I am not kidding, jsem dokonce upozorňoval přátele!

Omlouvám se za nevhodný a hloupý žert o Tamárce a Klokánku. Prosím upřesnit jestli je to to co tě zranilo, abych to neprodleně nechal panem H. vymazat.

Teď vážně(ji), jak souvisí odhalování halenek s Katodovým článkem? Proč nenecháš halenky druhých na pokoji?

6 Jaroslav Jaroslav | E-mail | 28. srpna 2008 v 6:45 | Reagovat

Katodo, s primitivy nelze argumentovat. Pokud jsi v Brne nebo okoli, tak se ozvi a sedneme si nekam na kafe. Je nas tady vic.

7 Vergangenheitsbewaeltigungsweltmeister Vergangenheitsbewaeltigungsweltmeister | 28. srpna 2008 v 16:17 | Reagovat

2 Jenda: nedelej si starosti se ztratou ucty, ja su teflonovej, in fact im an android (no carbon, just silicon) kdysi stvoreny v Ustavu pro Molegularni Alchymii pri Akademyji Vet CSSSR. Takze im ok , u r ok, everybody is ok, ok ? Co se tejcze Tamarky, pokial viem, nebol to ziadny ra-darek, ale na ozaj vylapseny triangulaczni systemek pouzivany uz za ww2. Nic proti tomu. Detaily neznam bo nebyl jsem v CeskoZlodejsku. Pokial viem Emericani zabranili vyvozu k S.Adamkovi, a hodni Emericani odkoupili 2 kousky od chytrych Teslaku a jeste chytrejsi kluci emericky to pak zreverseynzinyrovali aniz by se zinyrovali. Vot takaja zizen!

Q: co jest to Klokanek ?  neni to muziczek od Klekaaanice ?  stydkam se ze fse nevim i gdyz vim hrozne moc, a jeste vice vedeti chci jako Dr. Faust (not5 2 b confused w/ Panzerfaust :-) Anyvej, keep me posted on Klokanek, bitte, danke, und sieg!

8 SpaceDefender SpaceDefender | 28. srpna 2008 v 16:55 | Reagovat

soudruzi a jsouDrztky, udelalo by vasim mozeCZkovym zavitkum naozaj dobre kebyste si preczitali dz last issue of Dz Economist, bo je tam 2 pages o tech Antirachejtlich a potom uverite ze to nejni ani sranda na toz pyCZa se trefovat do jaderkove hlaviCZky naletajici rychlostou 6 km/KUNDU coz jest 4x rychlost kouli z moderni superflinty, pouze, afsak. Takze si dejte obkladek nez kladne (ano vzdy kladne a optymysdycky) zhodnotite prabdepodobno ze naletajici hlaviCzka bude potrefena. Pro utechu ocytuji moudry a PRAVDY plny vyrok Lt Gen Obering = riiida antirachetlovyho brankaeni SSSE = SpojStatuSeveroEmer : "Verim ze sance se trefit jest vetsi nez nula."  Takovy hloubkove pravdivy vyrok vzdy potesi a snad i Cesi utesi :-)  Ti US kluci a holci maji smysl k humoru jako koza (myslim tu 4nohou) o Velkem Unoru, tehdy byli lidi taky optimalne optiMYSTICzti.

Have fun a kupte si masli pro pripad ze si ji bude nutno hodit az antirachejtle se netrefi coz je jiste taky s pravde podobou vetsi nez zero aka null

9 Jenda Jenda | Web | 28. srpna 2008 v 21:47 | Reagovat

2: SpaceDefender

Klokánek je cz ústav pro zanedbané děti. V souvislosti s ním proslula Anička, která nebyla dítě, ale vydávala se za něj. Případ je daleko složitější než 10 malých černoušků a dominoval cz zpravodajství, snad přes rok. Aničce snad bylo třicet a internovala se do Klokánku, jako zneužitá holčička. Lékařka Klokánku nic netušila.  Podobně nezjistila, že jednomu mučenému dítěti chyběl kus masa na jedné půlce. Neví se dodnes jestli mu ho vyřízla matka či Anička. Anička se pak z Klokánku sama unesla do Skandinávie, kde též oblafla tamní Kolokánek  ... Případ se stal tak složitý, že se o tom snad přestalo psát. Spousta lidí byla v této souvislosti nedávno souzena, ale neodsouzena.

Pro více detailů prosím zadat do Google „Anička Klokánek“. Sorry, sám nemohu, neb jsem téměř bez internetu. Též se nemohu podívat proč jsem o tom v souvislosti se zapeklitým křidélkem psal, jistě to však nebylo jen náhodou. Jak vidíš, jsem nejrůzněji limitován. Moc by mne zajímalo co je „y6ntegryta”, tu 6 jsem nepochopil? Něco mi říká, že to není jen překlep.

10 Jenda Jenda | 19. července 2013 v 18:23 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama