O tom, jak mi svět dělá radost.

6. srpna 2008 v 14:18 | Katoda
Přiznám se bez mučení ke své přiměřené dávce lidské ješitnosti. Každý máme svůj způsob jak masturbovat svoje ego. Jeden je na ženské, druhý si prodlužuje penis v rychlém autě bezohlednou jízdou bez ohledu na dopravní předpisy a třetí se rád poslouchá v parlamentu. Ten můj spočívá v tom, že s perverzní rozkoší sleduji případy, kdy na moje slova došlo.
O perverzi hovořím proto, že potěšení zažívám i v případech, kdy bych tisíckrát raději pravdu neměl a na moje slova nedošlo. Obávám se, že se v mém případě jedná o zcela zjevný případ intelektuálního masochismu.
Bylť na těchto stránkách publikován můj článek o třech částech pod titulky "Nečekejte srandu" a "Češi a radar 1 a 2". V zemích Koruny české byl následně uveřejněn i na D-FENS Weblog zde: http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2008062201 . Zcela podle mého očekávání bylo hodnocení článku značně negativní. Tuhle adresu uvádím jen proto, aby případní zájemci měli možnost pokochat se stupiditou většiny "diskusních příspěvků" a pokud ji ještě nemají, udělat si představu o duševní úrovni populace, která v Čechách zbyla.
Postoj soudruhů Čechů k umístění amerického antiraketového radaru versus bývalé ruské sklady jaderných hlavic jsem shrnul následovně: "Odpovídalo by to (dotyčný postoj) přesně české lokajské povaze. Když mi něco hrozí, neodvážím se ani pípnout, podepisuji se proti něčemu, co jsem ani nečetl a tiše si přikrádám. Například kšeftováním s benzínem kradeným okupačními vojsky. O to jsem však statečnější, když mi nehrozí nic".
Sám jsem netušil, jak brzo bude tento značně skeptický názor na "národ" ke kterému mám tu smůlu taky patřit, potvrzen a to z míst téměř oficiálních. Na stránkách média (lž)i-Dnes byl pod titulkem "Rusové nikomu nevadili, Američanů se bojíme, říkají lidé z Brd" uveřejněn článek, z kterého cituji následující perly:
"...řada obyvatel brdských vesniček shodně říká: Mít "za domem" americké vojáky bude horší, než když tam byli Sověti..."
Vietě Kefalín, že amerikáni sú imperialisti?
"...Jaderné hlavice tu byly, to víme všichni," říká Josef Loukota (nezávislý), starosta obce Borovno..."
Skandovaně prosím: Sovětský svaz - mírová hráz!
"...Že by Rusové někomu vadili? To jsem nikdy neslyšel," říká a nepřeje si být jmenován.
Takže, zpátky do Asie, soudruzi Češi!
"...Bylo tu víc hospod a obchodů," popisuje bývalý správce..."
Aneb, více hospod - více sociálního blaha!
"...Jak se tady dříve žilo vedle Rusů? "Majoři chodili na zábavy, český holky s nima tancovaly..."
A nejen to!
"...Bývalý řidič sovětsko-československé posádky se zamyslí a pak odpoví: "Nejlepší je, když tu není nikdo.Až se vám ožere v hospodě, rozdíl v tom nebude, jestli je to Američan nebo Rus...."
Jak symptomatické! Ožrat se je považováno za zcela normální integrální součást životního stylu a když k tomu má jeden více příležitostí ve více hospodách existujících díky přítomnosti bratrských vojsk, dosahuje štěstí čecháčkovo orgastické úrovně. Následně ovšem stejný přístup k životu automaticky předpokládáme i u jiných. Ožírají se Rusové, ožírají se Češi, ergo, ožírat se budou i Američané. Kam tedy "kulturně" a mentálně patříme? K euroatlantické civilizaci? Nenechte se vysmát, už dávno ne!
"...Že jsou Američané spojenci a České republice nejednou pomohli? "A v čem? Došli jen do Plzně a udělali nálet na škodovku," oponuje například starosta obce Vísky Lubomír Fiala (nezávislý)..."
Říkal to soudruh major při politickém školení mužstva, jo a taky soudruh Jambor v televizi.
"...Bylo by to horší. Zabrali by větší kus lesa. Prý 400 hektarů," vysvětluje..."
Cituji z článku zde http://www.fortifikace.net/pov_pvos_skupina_vega.html pojednávajícím o jiné základně v Brdech: " ...dříve bývala na obvodu neuvěřitelných patnácti kilometrů obklopena vnějším pletivovým oplocením s ostnatým drátem....atd". Kolik je to hektarů nechť si spočítá každý sám.
To ovšem trokaveckým nevadilo, bylo to o kousek dál, než kam sami chodili na hříbky.
"...Že se za komunismu s ruskými vojáky čile "načerno" obchodovalo, potvrzují i v ostatních vojenských újezdech, kde Sověti tábořili. "Rusové zásobovali vesnice cementem, uhlím, naftou a mrazáky," popisuje Jindřich Machala, bývalý lesník ve vojenském prostoru..."
"...Hodně se s nima obchodovalo. Z Ruska vozili digitálky a rádia. Lidi s nima vycházeli, protože z nich byl dobrý kšeft...".
A teď? Hanba mluvit! Kšeft žádný! Jakže to říkal císař Vespasián synu Titovi po uvalení daně z hajzlíků? Přivedl ho do pokladnice a řekl: Čichni si, non olet! Nesmrdí! Kšefty trokaveckých (a dalších) ovšem smrděly. A hodně!
Nemyslím, že by bylo nutno shora uvedené komentovat a (lž)i-Dnes rozhodně nelze považovat za nějaké proamerické propagační médium. Snad jen na okraj! Spolupráci s okupační armádou civilizovaná společenstva nazývají kolaborací a kolaboranti jsou předmětem pohrdání. Ti nejvyšší jsoupak stavěni před soudy a následně zavíráni, popřípadě věšeni za velezradu.
Češi se ještě po létech svou kolaborací beze studu chlubí v novinách a o nějakém postihu těch nejvyšších vlastizrádců nemůže být ani řeči. Naopak, volíme si je do parlamentu.
Ano, my sami.
Takže, ze shora uvedeného vyplývá, že desetitisíce okupačních vojáků v Čechách "nikomu nevadily". Pár stovek vysoce kvalifikovaných specialistů pobývajících u nás na základě řádné mezinárodní smlouvy nám ovšem vadí velice. No uznejte, s těmahle se přece žádný kšeft čekat nedá!
Co jen se do dneška sami nad sebou a Mnichovskou smlouvou napláčeme! Že sami v této chvíli zrazujeme společenství do kterého jsme byli nějakým nepochopitelným omylem přijati, o tom nikdo nepřemýšlí! Vždyť ten radar u nás a rakety v Polsku tady nebudou jen kvůli nám. Jejich účelem je chránit celou západní Evropu.
V této souvislosti je symptomatický tón, kterým komentují jednání naši soudruzi novináři. Mluví se o "tvrdém vyjednávání" ze strany Polska, atd. Vše se spodním tónem, jako bychom Američanům dělali nějakou milost, když je u nás necháme umístit zařízení, které má chránit především nás samé (viz můj původní článek).
Snad nejlépe shrnuje situaci moje devatenáctiletá dcera. Říká: "Mně to připadá, jakoby někdo přišel a řekl, že nám ten náš privatizovaný činžák bude zadarmo hlídat před zloději a vandaly a my mu na to odpověděli: Jo a kolik nám za to dáš když tě ho necháme hlídat?"
Závěr? Jednoznačný! Češi už dávno nejsou civilizované společenství.
Že toto necivilizované společenství bylo přijato do polosocialistické Evropské unie, to mne až tolik nepřekvapuje. Ostatně, sladká Francie na tom se svými bolševizujícími tendencemi není o nic lépe. Kterého ovšem šílence napadlo přijmout nás do NATO, to tedy nikdy nepochopím!
No, a protože je to v poslední době zvykem, tak trocha poezie nakonec. Následující veršíky jsem si kdysi stáhnul ze sítě a vůbec netuším, kdo je jejich autorem.
Do drátů sevřeli zemi,
ideál na kříž je vbit,
otroků ohnuté hřbety
šeptají: Chceme mít klid!
Z Asie hordy k nám táhnou,
k vlasti v nás ubili cit,
smekáme před tváří zrádnou,
vzlykajíc: Chceme mít klid!
Jazyk nám zůstal jen k žvástu,
bratr je mučen a bit,
my však se oddali chlastu,
škytajíc: Chceme mít klid!
Vzali nám právo i víru,
jen pouta můžeme mít,
chceme však žít s nimi v míru,
šeptajíc: Chceme mít klid!
Žijeme životem červů,
nejhůře snad ze všech dob,
chráníce klid jejich nervů
kopem si svůj vlastní hrob.
Na hrobě bude pak nápis,
na věky v balvanu vryt:
ZDE KDYSI ZAHYNUL NÁROD
PROTO, ŽE ZACHOVAL KLID!
*
Hledejme odvahu v sobě,
sroťme se pod rudým mrakem,
a budem i v dnešní době,
každý z nás - Davidem s prakem!
Je to stále aktuální, že? Jen mne tak napadá, nevypustil by dnes autor poslední strofu? Nebo by ji formuloval nějak takto:
Marné je hledání hrdosti v sobě,
zlomeni morálním krachem,
budeme i v dnešní době
každý z nás čecháčkem - posraným strachem

Váš Katoda
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Vanek Vanek | Web | 6. srpna 2008 v 14:45 | Reagovat

Moc hezky clanek. O debilech.

2 Kimi Kimi | E-mail | 6. srpna 2008 v 15:13 | Reagovat

Velmi vystizne a kdo to prozil, tak to musi potvrdit. Americane vam vy bando nevdecna zachranili nezistne prdel trikrat. Rusova vam jen utahli opasek a opratku a proto jim budte za to vdecni. Svejkove, fuj.

Kimi

3 Pavel Pavel | 6. srpna 2008 v 15:16 | Reagovat

Dobre napsano, pravdivy clanek o ceskem mysleni, az se z toho toci hlava, co my Cesi mame v hlave.

4 Hanka Hanka | E-mail | 6. srpna 2008 v 15:32 | Reagovat

Moc hezke cteni, diky.

5 Karel Dvorak Karel Dvorak | E-mail | 6. srpna 2008 v 16:15 | Reagovat

Zdravim.Kdyz nekdo v cechach upozorni na to ze by se mela uplatnovat spravedlnost je povazovan za podivina nebo,a to se mi take stalo,je okriknut.

6 Pierre Pierre | Web | 6. srpna 2008 v 16:36 | Reagovat

Zajímavý článek.

7 Jaroslav Jaroslav | E-mail | 6. srpna 2008 v 17:09 | Reagovat

Katodo, tohle by melo byt povinne cteni na vsech stupnich skol. Hlavne na tech "vysokych". Ziskam si dost nepratel, ale taky poznam o koho mam stat. Kopiruji a posilam na vsechny adresy co mam. Co vy ostatni? Pridate si svou kapku?

8 Victor Bolt Victor Bolt | 6. srpna 2008 v 19:13 | Reagovat

DELENI SVETA.

Rusko,Cina,Iran atd. aby se udrzeli u moci budou muset neco podniknout.

Proti tomu ma byt Radar a pritomnost 400 specialistu v CR.Mozna jeste rakety v Polsku a rakety rozmistene jinde v EU a dalsi plany spojencu.

Druha strana nezustane pozadu a rozsiri svoji nuklearni silu z Aljasky jeste na jina mista na svete poblize USA a zakladen v EU.

Podepisou vice tajnych a verejnych dohod o spolupraci v pripadne valce ale i v oblasti vymeny zbozi, specialistu, penezni a energeticke a to vse v ramci zajisteni miru pro volice.

Rozjede se dalsi kolo zbrojeni od Regana do vyssich obratek.Svet se vic zasmrdi ale delnictvo - volici dostanou praci a na obou stranach, bude spokojenost.Bohati budou bohatsi a chudi chudsi do te doby nez nekdo vystreli.

Co tedy delat?

Co muzeme delat? Nejprve se musime rozhodnout kam patrime !Jestli patrime na Zapad pak musime verit ,ze v pripade stretu vyhrajem.Pak nam nic jineho nezbyde nez vzit do CR Radar ale i celou armadu USA a zavrit huby tem co maji pozitky a nakradeno z minuleho rezimu a touzi po soudruzskem pratelstvi s uzulpatorem z Vychodu aby je ochranil.

Mame prece nezapomenutelne zkusenosti a rany , ktere se jeste nezhojily, ktere nam ustedril rudy bratr a jeho pochopove - zradci naroda v CR.

Proto Radar ANO a CELOU ARMADU USA  ANO.  Umoznit vystehovani vsem tem zradcum naroda na Vychod  co se jim to nelibi a co se jim styska po Rudem pravu.

Je mozna pravdou ,ze prozatim vetsina naroda CR je proti Radaru a to jen proto,ze masmedia jsou porad v rukach byvale postkomunisticke slechty a narodu je tak vymyvan mozek rudou penou od doby krale Havla, ktery jim na to vystavil GLEJT.

9 Emigrant Emigrant | E-mail | 6. srpna 2008 v 21:03 | Reagovat

Kdyby zil Hamlet, tak by jiste prohlasil:

"Je cosi zhnileho v tom state ceskem"

Ovsem diky Rostovi ani neni terba toho Hamleta, Rosta to odhaluje s bravurou Shakespeara.

10 The Pretender The Pretender | 6. srpna 2008 v 21:56 | Reagovat

Tak. Zavrit klapacky kecalum. Dat se do Aliance s USA a Israelem, vymitit komunismus a na to navazujici terorismus. A konecne prinest svobodu do sveta, kde ti, co neco umi, tak je za to patricne oceni, jako treba v USA, Francii etc. Extremismus je vec nezadouci.

11 vonpetrinerhehe vonpetrinerhehe | E-mail | 7. srpna 2008 v 0:23 | Reagovat

Nic  noveho  pod  sluncem.  Nedavno  jsem  znovu  cetl Klostermannovu  Big  Show (Velky  cirkus).  Stezuje  si,  ze na  nej v Normandii mistni  dacan  plival,  protoze  mu  po  invasi  sebralo RAF  kus  pole na  letiste. To,  ze  osvobodili  Francii  pro  nej  moc  neznamenalo,  respektive  znamenalo  mene,  nez to  pole.  Pole  neco  znamena,  to  skoro  dokazu  pochopit,  ale  ztrata  cerneho  obchodu  a  prilezitosti  ke  zlodejne? Jak  velmi  ceske.

12 Standa Standa | 7. srpna 2008 v 2:06 | Reagovat

s vetsinou clanku souhlasim, nicmene s vyhodnocenim pana Katody uz nikoliv...

jak se v citovanem clanku dale pise (coz ale pan Katoda jaksi opomel poznamenat) negativni nazory zaznivali povetsinou z ust duchodcu a volicu KSCM, tudis z dosti selektovane casti spolecnosti, tudiz tezko lze pote generalizovat tyto nazory jako vsech cechu... (mym argumentem budiz ucast na posledni protiradarove demonstraci, masove a s dostatecnym predstihem organizovane spolkem Nezakladnam s ucasti pouhych nekolika stovek demonstrujicich)

to ze v clanu zaznel i nazor podporujici radar zde take jaksi uvedeno neni... zajimave... nebo spise ucelove?

13 Standa Standa | 7. srpna 2008 v 2:06 | Reagovat

pan Katoda se dale myli v tom ze radar by mel predevsim chranit nas (Cesko), maximalne efektivni obranny ucinek bude hlavne pro USA a zapadni evropu

... coz je proste fakt...

stejne tak analogie dcery pana Katody neni zcela presna, ja bych to spise prirovnal takto: jako kdyby nekdo prisel a rekl, ze nam do toho naseho privatizovaneho cinzaku nainstaluje cast bezpecnostniho zarizeni, ktere pomuze ohlidat nejen ten nas cinzak, ale cele sidliste/mesto, nicmene to zarizeni/instalace muze to mit lehce negativni ucinky/naskedky (napr rusit signal TV nebo prilakat zlodeje, ktery by ho mohl chtit ukrast a prodat apod)

zaverecna basen je docela zajimava a rekl bych i burcujici... dodatek pana Katody ma byt sebereflexi? nebo znamkou porazenectvi? (pozn. jen takove mensi rypnuti, predem se omlouvam) :o)

14 Vlastik Vlastik | E-mail | 7. srpna 2008 v 4:52 | Reagovat

A po americky viete?

15 Robert Buchar Robert Buchar | Web | 7. srpna 2008 v 5:51 | Reagovat

Hi guys,

kouknete se co prave napsal Culik v BL: "Komunisté začali být "zločinci" až v letech sedmdesátých, kdy bylo Československo poraženou, zotročenou kolonií a k moci se v zemi - podobně jako po Mnichovu 1938 -. dostal póvl. Prosím, rozlišujte".

16 Katoda Standovi Katoda Standovi | 7. srpna 2008 v 7:43 | Reagovat

Milý Stando, i ty mi děláš radost. Vždycky říkám, že co Čech, to literární kritik. Musíš mít skutečně velice kvalitní informace, když tak autoritativně tvrdíš, že: ".....maximalne efektivni obranny ucinek bude hlavne pro USA a zapadni evropu...". Shlédl jsi vůbec prezentaci dotyčného generála? Írán dosud nemá rakety dostatečného dosahu, aby mohly ohrozit Spojené státy. To ovšem samozřejmě neznamená, že je nebude mít ani v budoucnu. Gen. Obering odhaduje, že jimi může disponovat kolem roku 2015. Že systém slouží k ochraně celé západní Evropy je svatá pravda. Psal jsem snad něco jiného? Kdyby ses, dříve než usedneš k napsání zdrcující kritiky seznámil s celou problematikou, tedy s celým systémem, nejen s tím komponentem, jehož část má být umístěna u nás, zjistil bys, jak mají být likvidovány střely v jejich vzestupné části letu, což může být zejména pro jihovýchodní Evropu důležité.

Jinak Ti děkuji za onu masturbaci mého ega. Potvrdils mi jinou moji tezi a to, že každý, kdo má v Čechách do prdele díru, cítí se oprávněn a povolán do něčeho kecat. A to bez ohledu na své reálné znalosti, respektive neznalosti problematiky.

17 jony jony | 7. srpna 2008 v 10:43 | Reagovat

k tomu neni co dodat, blizi se 21. Srpen a tak si mnozi czsesi mohou zaspivat

prsi a venku se setmelo...

tato noc nebude kratka..

beranka vlku se zachtelo ...

Bratricku OTVIREJ VRATKA!!

a zase budou Ksefty a libani a bratrstvi na vecne casy !

18 Lukasn Lukasn | 7. srpna 2008 v 15:22 | Reagovat

LOL. Reci o potrebnosti radaru a o tom jak nam nekdo muze hodit raketu na hlavu jsou usmevne. Predevsim kdyz si clovek uvedomi, kolik tech raket mel i Irak se kterym vyhrozovali ze maji kdovico.

19 jony jony | 7. srpna 2008 v 15:50 | Reagovat

je tady nejaky Lukasn, to bude naky pribuzny Lukasenka, hadam zrovna jsem docetl nektere zajimavosti a jima me hruza z toho co se tady delo a zase deje, to by se melo cist povinne ve skolach alespon od 6 tridy! a tobe Lukasenko rikam tahni za svymi a neoxiduj tady, komunisto podelanej.

20 Standa Standa | 7. srpna 2008 v 17:18 | Reagovat

Mily pane Katodo, evidentne jste me nepochopil. Netvrdim, ze jsem nejaky expert na raketovou obranu, nicmene z toho co jsem si precetl o dane problematice predpokladam, ze radar, ktery by u nas mel byt postavet bude primarne pro zamereni balistickych raket ve stredni casti letu a rakety, ktere v teto vysce poleti budou smerovat na USA popripade na zapad EU (UK apod)... samozrejme ze bude mozne ho vyuzit i na zamereni raket ve vzestupne casti letu, nicmene hlavni a nejvice efektivni bude v te stredni casti...

Ze Iran nema rakety schopne zasahnout USA samozrejme vim, nicmene USA u nas zatim nema ten radar postaveny, to budovani precijen nejaky ten patek potrva...

...jaksi mi unikla ma "zdrcujici" kritika, jedine co jsem napsal bylo upresneni toho co jste napsal...

a k Vasi posledni poznamce, mozna Vas to prekvapi, ale v Cesku mame demokracii a v ni je jaksi zvykem mit pravo na vyjadreni svobodneho nazoru (coz jsem zde i ucinil) vase pravo je s nim souhlasit, pripadne nesouhlasit...

...mou pripadnou (ne)znalost dane problematiky bych prenechal expertum daneho oboru...

21 Emigrant Emigrant | E-mail | 7. srpna 2008 v 23:57 | Reagovat

V Cesku mame demokracii.

Stando to snad nemyslis vazne.

Ackoliv vona ta demokracie byla na papire uz od roku 1945.:-))

22 Standa Standa | 8. srpna 2008 v 8:14 | Reagovat

2Emigrant:

V Cesku mame demokracii.

A ano myslim to vazne.

Nebo mi snad chcete tvrdit, ze nemam pravo na svobodne vyjadreni sveho nazoru???

23 Shaman Shaman | E-mail | 8. srpna 2008 v 10:58 | Reagovat

Kriste pane,

kdy už přestanete dokola omílat tu lež, že radar nás ochrání?? Vždyť je to blbost a každý, kdo nepropadal na základce z matiky si to snadno spočítá (dosah radaru, rychlost rakety, rychlost interceptoru, reakční doba...). Radar neochání nás ani západní evropu, ale především Ameriku. A to je to, co mě sere. Na základě lží nám vnutí zařízení sloužící k jejich ochraně, přičmž naše vlastní riziko se znatelně zvýší (akce Ruska nelze podcenit).

Takže laskavě, milý Katodo, nehaňte národ, když sám nemáte jasno. Neletět na každou lež sice není známkou zbabělství, zato je známkou idiocie.

Já sám zde radar nechci, ale není to kvůli Rusům, ale proto, že mi prostě nepřijde, že by USA nabídly za riziko, které poneseme odpovídající protihodnotu. Pokud by byla sepsána opravdu kvalitní smlouva, USA zrušilo vízovou povinnost bez výhrad a platilo pravidelné finanční kompenzace, pak bych v tom problém neviděl.

A příměr na závěr. Nechat si sem nasrat radar od USA by bylo stejné, jako by John mrdal vaši ženu s odůvodněním, že ji chrání před teroristy.

24 Emigrant Emigrant | E-mail | 8. srpna 2008 v 12:44 | Reagovat

Stando asi ti uniklo s tou tvou svobodou v Cesku ze pokud mas jiny nazor tak je ti znemozneno ho verejne projevit. Viz nedavne vymazani vsech nazoru na NevPsu pod tremi clanky, nebo vyhosteni z blogu na I-dnes, Lidovky atd.

25 Victor Bolt Victor Bolt | 8. srpna 2008 v 18:11 | Reagovat

Pane Shamane, tady nejde "jen" a to zduraznuji o Radar - ten bude mozna vypnut vetsinu casu ale o neco uplne jineho.

To co zjisti Radar ze zeme z druzic maji drive a lepe - Radar ma jen v krizove situaci potvrdit to co zjistila druzice - prectete si 8 - DELENI SVETA.

26 BIS-eek, usa BIS-eek, usa | 9. srpna 2008 v 4:52 | Reagovat

Ja jsem take krisa juak mi nekteri rikaji, ktera udava spolukrajany v USA a ja jsem na to hrdy. aaaaaaaaaaaaaaamuj nejvetsi kamos je Venca a ja jeste dnes ztrhavam krize vsude kde na ne prijdu jak to delaval a ucil mne jiz muj deda a fotr za dobrych casu komunizmu.

27 jonathan riegel jonathan riegel | E-mail | 9. srpna 2008 v 13:29 | Reagovat

Hedvicku, ty mas ale vymyty mozek! Procpak ma byt asi radar v cesku a ne treba v Karpatech Rumunska nebo dokonce na kavkaze? Vzdyt nam Iran vyhrozuje, tak to by bylo prece logicke umisteni! Neni to spis tak, ze radar v Cesku ma smirovat EU a hlavne Rusko? Protoze ve spojeni s radarem v Norsku bude krasne videt na zkusebni strelnici vychodne od Petrohradu! Od sameho pocatku US gov proste lze !! Stejne jako to bylo s Irakem! Nehlede na to, ze v pripade spusteni radaru a pripadneho odrazu  paprsku napr. od letadla smerem k zemi dojde k primemu ohrozeni lidi a zivotniho prostredi !! Takze nelzi ty psychopate !!

28 jonathan riegel jonathan riegel | E-mail | 9. srpna 2008 v 13:54 | Reagovat

A jeste jednu poznamku! Zadny radar nas neochrani proti jiz letici rakete. Uz v dobe kdyz jsem slouzil u protiletadlove obrane / hodne davno/ tak jsme meli prusery, ze nase radary u Slaneho i pri polovicnim vykonu rusili provoz letiste Orly u Parize! Jinak uz v te dobe meli ruske rakety zarizeni na vychylovani a odrazeni paprsku radaru  na takovem stupni, ze bylo potreba cca 10 antiraket na jednu balistickou raketu, nehlede na velke mnozstvi vypoustenych klamnych  cilu!! Radar v Cesku je ovsem jinem nez o obrane proti iranskym raketam !! Nehlede na to, ze se Iran snazi o vystavbu obrovskeho pipeline Nabucco do EU! A to samozrejme snizuje jakoukoliv konfrontaci s Evropou. Samozrejme cim hur mezi EU a Ruskem nebo Blizskym vychodem , tim lip pro Yanky!!

29 Ascot Ascot | 9. srpna 2008 v 20:39 | Reagovat

To: vonpetrinerhehe

Mam z Normandie podobnou zkusenost;

"Why are you tearing down that flag you m'er f'er??"

"Americans invaded our country!"

"It was not your country anymore you asshole, French slaves were building the Atlantic wall; you lost the war at Dunkirk.."

30 Ascot Ascot | 9. srpna 2008 v 20:39 | Reagovat

To: vonpetrinerhehe

Mam z Normandie podobnou zkusenost;

"Why are you tearing down that flag you m'er f'er??"

"Americans invaded our country!"

"It was not your country anymore you asshole, French slaves were building the Atlantic wall; you lost the war at Dunkirk.."

31 don't you know Google? don't you know Google? | 10. srpna 2008 v 5:29 | Reagovat

to discover who was that unknown author ("Následující veršíky jsem si kdysi stáhnul ze sítě a vůbec netuším, kdo je jejich autorem.") took me about 10 seconds

http://www.svedomi.cz/aktuality/a2007/070216_fmviola_mecu.htm

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama