Falesny clovek ...

19. listopadu 2008 v 22:05 | Ross Hedvicek
Jiste si dovedete predstavit, ze mi coby "by-product" mych clanku pise stovky lidi. Tohle mi prave napsal jeden, co ma vyhrady k vasemu rezidentovi...

Cituji:

-----
Václav Klaus je:

- falešný ekonomický odborník (na Západě mu nic netisknou ani mu nic
necitujou -- mají ho rády jen bláznivé spolky popíračů globálního
oteplování)

- falešný docent (docenturu dostal v roce 1991 na FSV UK ještě v době,
kdy platily komunistické předpisy -- Klaus tedy nemusel sepsat a
obhajovat disertační práci, titul dostal jen za to, že je Klaus; zdá
se, že se v tom angažoval Bohumil Doležal, za odměnu se stal šéfem
Klausových poradců -- až do doby, kdy na Doležala prasklo, kdo ho
platí ze zahraničí)

- falešný pravičák (odmítal privatizovat státem vlastněné komerční
banky; favorizoval státní monopol pro polostátní Telecom)

- falešný profesor (Klausova profesorská habilitační práce je natolik
kvalitní, že ji musí na VŠE držet pod zámkem)

- falešný heterosexuál (normální člověk by měl milenku dle potřeby a
načapán by byl náhodou; Klaus je s milenkou načapán vždy před
prezidentskou volbou, aby neutralizoval spekulace o své osobním
životě; místo aby s milenkou šel poobědvat do nějaké normální
restaurace s diskrétním prostředím, "omylem" s ní obědvá v Erpetu, kde
je narváno)

Nemám nic proti homosexuálům a uznávám, že i homosexuální levičák má právo na existenci. Vadí mi ale to Klausovo hrozné pokrytectví...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 kuck van der loch kuck van der loch | 19. listopadu 2008 v 23:21

Klaus neni homosexual! On je buzerant.

2 Faleš na druhou Faleš na druhou | 20. listopadu 2008 v 0:13

Klausova prezidentská kancelář neodpovídá na dopisy občanům. Ti ho pak v (zaručeně nezfalšovaných) průzkumech veřejného mínění jednomyslně volí nejpopulárnější politickou osobností ČR.

3 Emigrant Emigrant | 20. listopadu 2008 v 2:31

Polovina Cechu si mysli ze lepsiho presidenta uz mit nemohou,

a druha polovina si mysli ze vetsiho vola za presidenta uz mit nemohou.

Otazka je kdo z tech dvou polovin naroda ma zdravej rozum. :-))

4 Luis Luis | 20. listopadu 2008 v 4:18

Vse spatne

Porad Klause vidite jako Cecha a ceskeho presidenta. Pak jsou takoveto nahledy na miste.

Zkuste se na to podivat z pozice naroda, ktery se Cechum msti za veci jimi spachane

v dobe prvni svetove valky. Pro dobrotu na zebrotu - povoleji jim vytvorit legie, aby slovansti bratri nemuseli hnit v zajateckych taborech ( treba z nich jeste neco bude ...) a oni jim za to rozkradou zlato a vydrancuji Dalny Vychod. No samozrejme ze nejlepsim odpustenim je pomsta.

Takze je na to potreba divat se , jak Rosta spravne podotknul , z te role rezidenta. No neni to poradne zadostiucineni, nasadit tem corkarum do vedeni statu

homosexuala ( kteri jsou v Rusku stale verejne opovrhovani), ktery bez vynalozeni nejake velke energie cechum naprojektuje  vytunelovani toho co tam po bolsevikovi zbylo, zpacka jim reputaci ve svetove politice, nasadi do soudnictvi na dozivoti svine a kdyz zrovna nahodou nema  nic na praci , tak ma hovadske projevy, a pres to vse ho jeste polovina naroda miluje ( drive tri ctvrtiny) a neda na nej dopustit ?

Drive jsem Klause take rozebiral kde se dalo, ale dneska musim rici, ze Klaus je jeden z nejlepsich pracovniku svetovych tajnych sluzeb soucasne doby, nebyt Merckelove, tak asi nejlepsim. A to se urcite v delani ostudy ovlada : pockejte si na konec jeho volebniho obdobi.

5 Viro Viro | 20. listopadu 2008 v 7:33

Bože, tohle je web plný choromyslných slintů. Inu, web patří všem, mějte se tu krásně a nezapomeňte si vzít včas prášky :-)

6 Vanek Vanek | Web | 20. listopadu 2008 v 8:29

Klaus delal diplomovou praci na tema "Vyvoz karburatoru do kapitalisticke ciziny". Je to polovzdelany mamlas.

http://jirivanek.bigbloger.lidovky.cz/

7 Karel, Curych Karel, Curych | E-mail | 20. listopadu 2008 v 9:51

Tatka Klaus ma mimo jine "taky kvality" jeste jednu: je to DISSIDENT v Evropske Unii! Nejspise si mysli, ze to dotahne tak daleko jako genosse-soudruh Schröder, az k ropnym zdrojum. Ale asi ne. I kdyz umi o hodne lepe rusky nez Schröder.

8 BERD BERD | 20. listopadu 2008 v 10:19

@Vanek: Fakt?

9 neviditelna ruka neviditelna ruka | 20. listopadu 2008 v 12:55

cestovní styk s Polskem (str. 106:)

Je celkem pochopitelné, že polský vývoj v roce 1989 naháněl československým komunistům hrůzu a tak nepřekvapí, že vůbec nepospíchali s jakýmkoli odbouráváním bariér. Skutečně absurdní je však skutečnost, že volný styk s Polskem nebyl zaveden dokonce ani po pádu komunismu v Československu. Podle tvrzení profesora Jacka Balucha (Rozmluva autora s prof. Baluchem v Krakově v roce 1998.), polistopadového polského velvyslance v Praze, se proti otevření hranic postavil tehdejší federální ministr financí Václav Klaus, přičemž to zdůvodnil obavami z přílišného vývozu předmětů denní potřeby z Československa. Takové obavy ovšem už tehdy vůbec nebyly na místě, nehledě na to, že u liberálního ekonoma působí podobný argument přinejmenším zvláštně. Plné obnovení volného styku nastalo teprve s platností od 27. května 1991. (Sdělení FMZV č. 322/1991 Sb. - text dohody tamtéž. Dohoda o zrušení vízové povinnosti mezi Polskem a Československem byla podepsána v Českém Těšíně 19. 5. 1991 a nahradila formálně stále ještě platnou dohodu z roku 1977, kterou ovšem v té době Československo již deset let nedodržovalo.) Malý pohraniční styk pro všechny občany bydlící v pohraničním pásmu byl mezi Českou republikou a Polskem obnoven teprve s platností od 19. února 1996. Sdělení MZV č. 187/1996 Sb. Dohoda o malém pohraničním styku byla podepsána 17. 1. 1996. Vstupem této dohody v platnost pozbyla formálně platnost už dávno nepoužívaná dohoda z 4. 7. 1959 (č. 99/1960 Sb.) a dodatkový protokol k ní podepsaný 24. 5. 1985.)

Rychlík, Jan: Cestování do ciziny v habsburské monarchii a v Československu: pasová, vízová a vystěhovalecká politika 1848-1989. Ústav pro soudobé dějiny AV ČR, Praha, 2007, 259 s. ISBN 978-80-7285-081-5

10 Observer Observer | E-mail | 20. listopadu 2008 v 18:58

No asi to pokracuje, tak zkurveny jizdni rad, jaky vyprojektovaly na obdobi 14.12.2008 az 12.12.2009 CD a dnes podobnymi tunelari a mafiany jako u nas ovladane PKP, se snad nedal udelat ani na schval. Jediny jakztakz dobry meziregionalni spoj je ten pres Krkonose Trutnov - Lubawka - Jelenia Gora, tam jezdi nova docela pekna motorova souprava polska (u nas Tatru Studenku davno soudruzi privedli pod kytky), ale nema zadne logo statnich drah, alebrz Dolniho Slezska. Po prestavene ted znovu otevirane trati odbocujici z hlavniho evropskeho koridoru z Ustio nad  Orlici pres Letorhad a Kladsko do Vratislavi je to uplna katastrofa. Jen napr. 64 z Letohradu do Kladska vice nez 4 hodiny. Podobne je tomu  na vychodnejsich prechodech, akorat ty expresy pres Bohumin neslo uz zrusit.

Ovsem, vlastenectvi, katolicka vira, anebo i projevy zdraveho selskeho rozumu, i hlavne masovy odpor ke vsemu komunistickemu, jaky potkame v Polsku casto / i kdyz ne vzyd, ale rekl jsem casto...asi neobolsevikovi nevyhovuje. Jen aby zde lide necerpali v Polsku inspirace...to asi dnesni rezim take sleduje.

11 Jirka Wolf Jirka Wolf | E-mail | 20. listopadu 2008 v 21:55

Pan Klaus dělá Česku ve světě ostudu.  Jsem toho názoru, že opravdu většího vola už tato země mít ve funkci prezidenta nemůže. V naší kavárně Slávia naproti zlaté kapličce mu říkáme: Taťka Šmoula pitomec!

12 to:Observer to:Observer | 21. listopadu 2008 v 11:36

Bierutův dekret z roku 1948 tykající se Ziegenhals/Głucholaz, byl vlastně dohodou polsko-československou o průjezdu tímto městem bez vystoupení z vlaku. Bohužel i na české straně došlo k pozapomění zrušit tuto dohodu (dekret) více

Nová zastávka v Głuchołazích možná nebude

http://www.zelpage.cz/zpravy/5827

Przystanek w Głuchołazach może nie powstać

http://www.radio.opole.pl/?kat=wiadomosci_wiecej&id=23603

Dekret Bieruta przeszkodą w budowie stacji

http://www.nto.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20080305/POWIAT02/778396320

13 Václav Klauz Václav Klauz | 21. listopadu 2008 v 21:31

moje jednání a smýšlení vyjadřuje trefně obličej /mého/ syna...

14 Jenda Jenda | 22. listopadu 2008 v 1:22

2: Jirka Wolf

Ostudu? Komu?

Vám asi ano, jinak je ale personifikací všeho českého: hulvát a afektovaný výtaha. Proto je též nejoblíbenějším Čechem, dokonce snad i před Gottem.

15 BIS-eek, usa BIS-eek, usa | 22. listopadu 2008 v 17:49

Ja mam take sexualni pasne, nyni mi jiz nedochazi penizky na me pokrytecke zurnalisticke cinnosti, nikdo me srac.y jiz nechce cist. Tak jsem vymyslel dalsi krok jak se dostat k penezum. Predvedl jsem k soudu, vpravde na zaklade vykonstruovanem par krajanu, obzalobu jsem udelal ja smyma pritely, kumpany pravniky Liebenberg a Schweingoldbergem a vse bude hrazenio z Ceskych krajanskych fondu. Nic se nestane, nikdo odsouzeny nebude ale ja dostanu 40% poplatku od pravniku jako za dohozeni kseftu. Jiz jsem dokazal prosoudit z krajanskych spolku za poslednich 5 let pres $140000, j to dobre byt prezidentem krajanskych spolku a rozbijet krajanskou vzajemnos a vnaset nenavist mezi Cechy a Slovaky a dalsi. Ja nenavidim vsechny, vcetne sam sebe. Ja jsem vyznamenany i prezidentem za rozbijeni a podrazy.

16 Голубая Кикина Голубая Кикина | 11. srpna 2009 v 16:18

To jsou ale ošklivá slovíčka a zlé větičky!

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama