Leden 2009

Odškodnění pro Vladimíra Hučína...

5. ledna 2009 v 16:38 Clanky osvetove
Dne 7.ledna 2009 v 15.00 hod. se u Obvodního soudu pro Prahu 2 (Vinohrady), Francouzská 19,
(přízemí) koná pokračování projednávání žaloby na Ministerstvo spravedlnosti ČR ve věci nezákonného zatčení a věznění bývalého politického vězně, kapitána BIS Vladimíra Hučína, který se stal z iniciativy vlády ČSSD předmětem zpravodajského zájmu ÚOOZ, BIS a dalších složek PČR.

Vladimír Hučín byl dne 7.března 2001 zatčen speciálním policejním týmem. Veškeré sdělovací prostředky informovaly o účasti Vladimíra Hučína na provádění bombových útoků v Přerově a okolí. Této účelově řízené a dlouhodobě připravované dehonestace Vladimíra Hučína se účastnila i celá řada politiků a to nejen z levicového spektra. Po ročním vazebním vyšetřování v nejpřísnějších podmínkách koluzní vazby a po několika letech neveřejných soudních procesů, byl Vladimír Hučín zproštěn veškerých obvinění.

Vladimír Hučín za nezákonné věznění a útrapy s tímto spojené, požaduje odškodnění. V průběhu líčení je nařízen výslech Vladimíra Hučína, který se má týkat jeho nestandardního zatčení, vazebního vyšetřování a dalších okolností. O nezákonném vazebním vyšetřování Vladimíra Hučína se již svým nálezem vyjádřil i Ústavní soud. Kauza Vladimíra Hučína jednoznačně prokazuje, že politické zájmy ČSSD jsou schopny zneužít tajné služby a PČR k provádění nezákonností.

---- Ja si myslim, ze odskodneni je malo. Ja si myslim ze za nezakonne vezneni by meli byt souzeni i ti zodpovedni - Vaclav Havel, Vaclav Klaus, Jiri Paroubek, Cyril Svoboda a Stanislav Gross - pokud jsem na nejakeho jineho hajzla zapomel, tak mi pripomente, rad ho sem dopisu. Rosta


Americti podvodnici v Cesku ...

4. ledna 2009 v 18:51 | Ross Hedvicek |  Clanky osvetove
Pod mym clankem o slovenskem opernim pevci z Key Westu se rozpoutala debata - prikladam dva priklady. Muj komentar je az pod nimi. Je to na tema, ze Americani jezdici do Ceska jsou vetsinou nejaci podvodnici. Well, it takes one to know one... :-)

[34] Bavič Kaiser, 4.1.2009 12:40
Dobrý den.

/Strašně se mi líbí ten čobol, není to náhodou nějaký potomek Víťky Koženýho ?/

Ale abych taky něco řekl,protože se taky zabývám šířením pravdivých pomluv, i když barevná fota takového rozlišení nemohu nabídnout, já jsem se s prvním emeričanem v životě setkal na Brněnských veletrzích, když jsem tam vystavoval jako soukromá firma v roce 1991. K přívěsu mi jedno slunné odpoledne přišel podivný člověk s plavými trochu dlouhými vlasy a modrýma očima. Měl na sobě široký klobouk, černé brýle, texasky a plátěnou košili, a mluvil takovou podivnou angličtinou, které jsem těžko rozuměl. Divil jsem se, že nemá u pasu laso. Vytáhnul nejdřív injekční stříkačku, a ukazoval na přívěs. Lekl jsem se, že je to nějaký narkoman, ale on mi strkal pod nos nějaký lísteček, na kterém bylo napsáno něco jako INSULIN SULFATE, tak jsem si naivně myslel, že je to asi cukrovkář, a nechce si šlehat na promenádě, protože se bojí, aby ho nesbalili. No tak jsem mu otevřel, a pustil ho dovnitř. Pak jsem na něj zapoměl, protože mi přišli další zákazníci, a když jsem do přívěsu asi za deset minut, kdy odešli nahlédl, spatřil jsem s překvapením, jak má právě ruku až po loket v náprsní kapse mého saka, které mi tam viselo na věšáku. Tak jsem mu jako řekl, když ji spěšně vyndal, aby šel do s prominutím prdele, protože volat policii, to bych si asi před zákazníky ublížil sám víc než jemu. On se jen zazubil, a začal mi nabízet nějaké telefaxy, asi prej za šestnáct tisíc kus. Jeden vyndal z tašky co sebou vláčel. Protože jsem nevěděl, komu vedle to ukrad, diskrétně se mi nakonec podařilo ho zapudit.

Co čert nechtěl, asi za půl roku na jaře jednou jdu na nějaké sobotní pražské bleší burze, a tam ten emeričan u nějakého výprodejního auta prodává malý zeleně natřený feritový magnet popsaný asi dvaceti nápisy s čísly amerických patentů za tři tisíce pět set korun. To už měl u sebe parťáka, a ten to co on žvatlal, překládal do češtiny. Dozvěděli jsme se, že je to nejnovější kosmická technologie, že se to namontuje na benzinovou nebo naftovou hadičku u motoru, a sníží se prej spotřeba o víc než dvacet procent. Dost jsem se tehdy divil, a on ze mně udělal před ostatními přihlížejícími naprostého idiota, a dokonce všem ukazoval certifikát ze zkušebny ČVUT, podepsaný mezi razítky třemi tamějšími profesory ze strojní a chemickotechnologické fakulty. Osobně jsem viděl, jak to koupili asi tři lidé. Příští burzu tam byl zas, a když mu tam chodili rozhořčení lidé, že to prej nefunguje, tvrdil jim, že to minule byl jen podvod od jeho dodavatele, ale to co má dnes už opravdu funguje, a nabízel jim stejné magnety, jenže červené a o tři stovky dražší.

Budu tu vypadat asi jako idiot, ale mohu stále pokračovat. Po půl roce mne pozval jeden známý na prezentaci americké firmy AMWAY se zázračnými čisticími prostředky. Je prý možné se registrovat, a stát se prodejcem těchto špičkových nejnovějších výrobků, které jsou zde ve východní evropě poprvé. Jako starý výzkumák jsem chtěl něco otestovat...No přišli jsme do pražské Lucerny tam už mraky lidí, a co nevidím, elmeričan v bílý košilce ! Vstupný u vchodu stopadesát korun. Všichni se rvali o lístky. Vykašlal jsem se tehdy na to, a známý mi pak zase asi po půl roce vyprávěl, jak byl školen americkou firmou: Prodali jim především povinně každýmu kdo zaplatil vstupné instruktážní příručky asi za tisíc korun, a dávali jim sto korun pokuty za to, když se někomu při školení chtělo na záchod.Předložené příručky jsem poznal, byly z výprodeje hned ulice vedle,knika za pětku, dvě další za korunu, a celá paleta i s odvezem zadara na libovolné místo v Praze za pětistovku.
Už je to jak Metuzalém, ale pokračuji: za rok poté jsem s ním seděl dokonce v restauraci přes stůl. Moje známá, představte si, sehnala amerického rodilého mluvčího, a bude s s ním učit angličtinu!!! Přátelsky, jako by nic předtím nebylo jsme si pohovořili. Když prej přijel z ameriky do čech, tak rychle povýšil z nezaměstnaného...Po jeho profesionální výuce zbyl nakonec jen vykradený byt, a měsíční léčení na tz. "chlamýdie"...

Česko po roce 1989 byla správná zlatonosná aljaška. Ovšem jestli se dneska někdo diví zdejšímu "protiamerikanizmu", měl by se také trochu zajímat o důvody...

[35] Luis, 4.1.2009 16:22

Protiamerikanismus v CR nestoji na jednom podvodnikovi. Takovych vykuku bylo , z Nemecka ale nejvetsi hajzlove byli sami cesi. Zajimave by bylo zjistit, odkud byli predkove toho vaseho americana ,vsadim se ze z Ruska. Popis a ty chlamydie to potvrzuji.

Kdysi davno jsem napsal clanek o zkusenostech se shanenim zamestnani v CR. Zkusim ho nekde najit.
Jinak blbi lidi musi existovat proto, aby se ti chytrejsi meli lepe. Disponovat s penezi je kazdeho osobni vec a kdyz nekdo kupuje neco, jeste na flea market bez toho, aby dokazal posoudit funkcnost zbozi, tak je to jen jeho debilita .
V teto souvislosti me napada paralela s kaminky od Planety Meminghaim ktera stala v Nemecku 70 DM a jedna vycurana zenska ze Zdikovce udelala lzivou reklamni kampan, zacala to v CR prodavat po domech za 10.000Kc a to by jste koukal, jak to kupovali hlavne ti, co nemeli penize -stare babicky atd. Vysledek - dum jako hrad stoji na leve strane na konci Zdikovce pri ceste, kdyz se jede ze Zdikovce do Vacova.A takova WD Hodonin, to je perla mezi skvosty.
A co takova kuponova privatizace, ci vklady v Ceske narodni investicni spolecnosti Litomerice, ci Futurum Aurum , jo a kdo by se zklamal v agenture Tramal..... Vsechno Rusove.... A miliardy. A co Kozeny, nebyl nakonec take napul Rus ?
Proc teda cesi radsi nenavidi Rusy, kteri vlastne stali za celou tunelizaci a do dneska jim ridi chod statu ?
Americane poslali hned po revoluci do CR pomoc na rozvoj podnikani - nekolik milionu dollaru , zmocnil se toho svaz podnikatelu a bylo to do jednoho centu komplet rozkradeno. Byl z toho m.j. vyrovnan dluh zdikovskeho podvodnikatele Zahorky kteremu jsem znemoznil zvoleni do ceskeho parlamentu a pak ho ve Volyni nekdo zastrelil.
Mily bavici, kdyby jste znal nazor na cesko od par Americanu, kteri se snazili po prevratu poctive pomoci , jaky maji dojem a nazor na cechy.....

---
A muj komentar: S popisem situace zlych Americanu, jak to videl bavic Kaiser souhlasim - naprosto se to shoduje s mymi informacemi. Dovolte mi. abych chvili generalizoval. Je casto vytrubovano do sveta, vetsinou ve snaze zvysit prazskou "svetovost", ze v samotne Praze pry zije az 10 tisic americkych obcanu. Nevim, nepocital jsem je, ale pochybuji o tom velice. V zadnem pripade to nebudou normalni slusni Americane, ale nejaky odpad, garbage, human debris. Amerika je zeme, ktera je tak cenena jako misto k praci a zivotu, ze miliony lidi riskuji zivoty sve a svych rodin, jen aby se tam dostali - byt jen ilegalne!

Zamyslete se seriozne - ktery normalne myslici American by se dobrovolne odstehoval zit z Ameriky do takove prdele sveta jako je Praha? Pripustime-li, ze Americane v Praze skutecne ziji (aspon par), pak za tim musi byt nejaky duvod. Duvod je nasledujici: "Cesti" Americane neziji v Americe, ale v Praze proto, protoze maji s Amerikou nejaky "problem". Problem je bud razu politickeho nebo socialne-kriminalniho.

Dovolte mi to rozpitvat. Uz v letech sedmdesatych se na ceskych univerzitach pohybovalo vetsi mnozstvi "lektoru" anglickeho jazyka, kteri nemeli zadnou jinou kvalifikaci pro cokoliv na univerzite nez jejich rodnou znalost anglictiny. Osobne jsem tyhle typky videl na univerzite v Olomouci, v Praze jich byla cela hejna. Politicky-nazorove byli tihle lide komuniste jako bic, z Britanie to byli "odborari Arthura Cargilla", z Irska zase irsti teroriste cviceni v Zastavce u Brna, po vycviku byli posilani na tyhlety vysokoskolske "staze" aby nejak zabili cas, nez budou "vysazeni".

Druha generace techto komunistickych hlupaku se drzela na ceskych vysokych skolach i po sametovem podvodu. Dokonce v Praze zorganizovali i sjezd organizace (nevim kolik mela clenu) "Americane v zahranici proti prezidentu Bushovi", nekdy v roce 1994 (najdete si to na Google). Logickou dedukci tedy musite prijit k zaveru, ze to nejpis nebyli zadni americti vlastenci a jejich anti-amerikanismus, levicactvi a nenavist k Americe byla tak silna, ze i zit v Praze tem volum pripadalo prijatelne.

Nepoliticky typ Americanu byly zase ruzne kriminalni zivly a divnouskove vseho druhu, kteri uz nechteli zit v Thajsku na plazi, stastne zenati s dvanactiletymi chlapci. Vrazdy americkych obcanu "jine sexualni orientace" se zdaji byt v Praze velmi caste a jsou dokumentovatelne v ceskem dennim tisku i na internetu. Podvodnici vseho druhu uz meli horkou pudu v Las Vegas, Branson a Atlantic City a tak vyrazili oloupit ty burany na vychod - na blesi "burzu" do Prahy. A nebyli to jen podvodnici s magnetem na usetreni benzinu. Byl jsem sveho casu kontaktovan z Ceska Americany, co v Praze "budovali akciovou burzu podniku" a taktez propagovali Kozeneho Harvardske fondy. Slusne jsem odmitl.

Nechvalne dopadla i firma Amway - v Americe legalne existujici a prosperujici pres 50 let, byt fungujici na me nemilem principu multi-level marketingu. Par ceskych snazivcu, co se pozdeji vydali "delat biznis do Ceska" a vic jsme o nich neslyseli sbiralo adresy pribuznych a znamych, aby je pozdeji zvali na ruzne "meetingy" v Praze a snazili se z nich vyrazit par tisic za brozurky a prasky na prani. Takze to taky nebyli zadny Americani, ale amerikanizovani cesti podvodnici.

Jedine slusne druhy Americanu, na ktere se nemusite divat v Cesku skrze prsty maji oblecenou americkou uniformu, zamestnanci americkych diplomatickych uradu a tech par skutecnych turistu, kteri se k vam na par dnu odvazi. Ale rozhodne ne ti dlouhodobi, oni si rikaji "expats". Pro jejich "expatriotismus" maji vetsinou neprijemne zavazne duvody. Takze pokud potrebujete vice volnych bytu pro cigany a chcete udelat etnickou cistku a zaroven se zbavit tech imperialistu, vykopnete je z Ceska. Ale neposilejte je zpatky do USA, poslete je dal na vychod...

Video: Americane v Praze


Sametový Auschwitz

3. ledna 2009 v 16:39 | Ross Hedvicek |  Clanky osvetove
Následující článek jsem napsal asi před šesti nebo sedmi lety na popud toho, že tehdy v Česku velice plakali, že by Pidižvejk měl taky dostat nějakou Nobelovu cenu a zcela neúmyslně a neplánovaně se tento článek stal mým nejúspěšnějším dílem. Článek začal kolovat po internetu, bez uvedení toho, že bych byl autorem, lidí si to posílali navzájem a tiskli těm, kdo neměli email, objevilo se to na všech možných obskurních webstrankach, včetně diskusi na Psu a na Lidovkách a neznámí příznivci co mi posílají různé legrácky po internetu to opakovaně posílali i mě, abych tedy viděl, co se v Česku píše a nejenom ze zahraničí se ozve kritický hlas... Článek zlidověl. Předpokládám, že pro autora psaného slova není větší pocty a uznání.

Sametový Auschwitz

Představte si, kdyby všechno bylo jinak... Představte si, kdyby v Auschwitzu byla sametová revoluce. Vězni by se prošli sem a tam po Appelplatzu a hrdinně by zvítězili. Okamžitě by se mezi vězni vynořila "vedoucí osobnost" - byl by to kápo jménem Jidáš Havel (shoda jmen čistá náhodná a neúmyslná) - pokud to nevíte, tak kápové byli vybírány esesáky z obyčejných vězňů, a za to, že byli snaživými pomocnicky, tak měli různá privilegia, která ostatní vězni neměli.

Kápo Jidáš Havel by se dál okamžitě do jednání s vedením tábora; nejen Auschwitzu-Birkenau, neboli Auschwitzu I, ale i Auschwitzu II (to byl ten s krematorii) a Auschwitzu III (což bylo asi 40 dalších táborů v okolí původního tábora). Prvním bodem bylo, že výměnou za předání moci v Auschwitzu kápovi Jidáši Havlovi bude Havlem zaručena beztrestnost všeho SS-personálu.
Rudolf Franz Höss, velitel tábora, Maximillian Grabner, vedoucí politického oddělení a Hauptsturmführer Fritsch (ten co do Auschwitzu zavedl Zyklon B) byli Havlovou spolupráci náramně potěšeni. Dokonce se vzali všichni za ručičky a svorně všichni dovedli Havla na Apellplatz a oficiálně ho vyhlásili novým velitelem tábora. Vězňové jásali a omdlívali nadšením a hlady.

Kápo Jidáš Havel dokázal držet slovo - žádný s esesáků nikdy nebyl potrestán - na to Jidáš dokázal dohlídnout. Aby potěšil i své bývalé spoluvězně (Jidáš Havel teď bydlel v komandantově vile) tak nechal zrušit ostnaté dráty. Vězňové znovu jásali a omdlívali nadšením, ale za dráty se jich vypravilo jen pár - byli tak vysílení, že stejně nemohli, a kam by taky šli, na Block 11 byli už zvyklí a byl to nakonec domov.

Pak Jidáš Havel vymyslel, že Auschwitz bude privatizován a že na to bude kupónová privatizace a každý bude vlastnit kousek Auschwitzu a tím pádem zbohatne. Vězňové ho milovali, to bylo až neuvěřitelné, co pro ně všechno ten kápo Jidáš Havel dokázal udělat! Náš dráhy kápo! A tak si vězňové stříhali vlasy a vytrhávali si i zbývající zlaté zuby a můstky a protézy a kupovali si kupónové knížky. A kápo Havel nařídil, že nad tím vším budou mít dozor esesáci v kožených kabátech, říkalo se takovým esesákům "Kožený".

Byli mladí, příjemní a hladce oholení - viditelně byli něčím předurčeni, aby správné naložili se zlatými zuby vězňů. Ovšem okamžikem, kdy kápo Jidáš Havel zaručil beztrestnost SS-mannů, zaručil také, že žádný z SS-mannů v administraci nebude vyhozen a kanceláře a z přístupu k táborovým penězům - bylo to v rámci akce "Nejsme jako oni". A tak se stalo že SS-manni v administraci táborů Auschwitz prostě zprivatizovali táborové peníze a skoupili většinu nových kupónů a s vězni zase vyběhli. Vězňům zase zůstaly jen díry v čelistech po vytrhaných zlatých zubech. Ale kápa Jidáše Havla pořád milovali a omdlévali nadšením při každé jeho vycházce do tábora.

No a tak tam žili šťastně a spokojeně. Jistě že se našli nespokojenci, kterým se to nelíbilo - hlavně ti, co měli příbuzné mimo tábor a nebo ti, co z tábora utekli ještě před sametovou revoluci. Žádali potrestání jakýchsi zločinců a prý jakousi "spravedlnost". A vedli řeči, že SS-manni a dokonce i doktoři jako profesor Carl Clauberg, Dr. Herta Oberhauser, Dr. Horst Schumann a nebo oblíbený Dr. Mengele by měli být trestáni. Za co? Vždyť to byli naši lidé a celou dobu nám tak pomahali a léčili nás, protestovali vězňové. "A i Bayer Aspirin mi pak dochtor Mengele dál, aby mne to nebolelo, když mne operoval", volal přesvědčené vězeň bez rukou a nohou.

Nakonec nebyl potrestán nikdo. Nebyly důkazy a trestat někoho bez důkazů - to přece nejde! Trestat SS-manny taky nebylo možné - protože všichni vězňové se na návrh kápa Jidáše Havla shodli, že kolektivní trest je prostě nepřijatelný - prosím vás, nejsme jako oni! A zase - nebyly důkazy. Nikdo nic neviděl, nikdo si nic nepamatoval. A tak, i když se sem tam vyskytla nějaká žaloba, tak ji po čase soudcové (taky SS-manni, kdo jiný by to dělal, byli to přece uznávaní a kvalifikovaní odborníci!) založili ad acta.

A tak tam žili a žili - šťastní a spokojení. Životní úroveň na blocích se prudce zvýšila, takže nikdo neprotestoval - vězni se sblížili s SS-manny, že po nějaké době už nebylo možno ani říci, kdo byl kdo. A všem to tam vyhovovalo.

A pak kápa Jidáše Havla navrhli i na Nobelovu cenu míru za sametovou revoluci v Auschwitzu. Ale nakonec ji nedostal - dostali ji irští teroristé. Možná proto, že terorista má aspoň nějaké přesvědčení; Jidáš nemá vůbec nic.

----
Co je to? Brana na hranicnim prechodu do Ceske republiky?Proc je treba bombardovat Iran a Gazu...

2. ledna 2009 v 18:36 | Ross Hedvicek |  Clanky osvetove
(Prednaska hloupym ceskym detem do 40 let). Norman Podhoretz ve svem clanku The Case for Bombing Iran to vysvetluje zcela jasne - pochutnejte si , to co chci psat ja je vlastne totez, z hlediska nekoho, kdo byl postizen dejinami stredni Evropy - tak jako vetsina z vas. Jiste znate jmeno Adolfa Hitlera, jestli ne, zeptejte se dedecka nebo babicky. Hitler byl vrazedny magor katastrofalnich rozmeru, ktery s pomoci ideologie zvane nacismus zpusobil druhou svetovou valku, zpusobil smrt desitek milionu lidi a temer vyvrazdeni naroda Zidu. Hlavnim hnacim motorem za nacismem byl anti-semitismus - ta stejna dusevni choroba, zpusobujici pochody prazskym zidovskym mestem pristi tyden. Politici tehdejsi doby, ruzni ti Clintoni a Algorove tricatych let, sice jasne videli co je Hitler zac, ale jejich bezcharakternost jim zabranovala v razne akci - coz by nutne muselo byt rozslapat Hitlera jako hada. Proto Clinton tehdejsi doby, britsky premier Neville Chamberlain prisel s politikou appeasementu - coz je v podstate politika ustupku tyranum. Soucasti appeasementu je vzdy nabidka vymeny uzemi za elusivni mir. Takze Chamberlain nabidl Hitlerovi vymenou za mir uzemi Ceskoslovenska (hej, zacina to byt zajimave, co?), aniz by tedy Ceskoslovensko chtelo. Ja uz asi vite z dejepisu, bylo to prd platne a mir se nekonal. Appeasement na tyrany neplati - americke bombardery ano. Americke bombardery platily na Hitlera, budou platit i na vsechny budouci tyrany.

A ted se preneste do soucasnosti. Nejvetsi zabava na studiu historie je hledani souvislosti. Nejvetsimi antisemity soucasnosti (krome narodu vychodni Evropy, ale oni jsou zase zbabelci, takze nejsou nebezpecni) jsou narody postizene muslimskym nabozenstvim. K domacimu studiu doporucuji si neco precist o Grand Mufti, Haj Muhammed Amin al-Husseini z Jeruzalema. Byl to Hitleruv kamos a stryc Yassera Arafata, ano ano, neverte na nahody. Nastesti jsou uz oba mrtvi, takze nejvetsim zijicim magorem tohoto typu je iransky prezident Mahmoud Ahmadinejad. Ne nadarmo je srovnavan s Hitlerem. A znova se opakuje historie s bezcharakternimi politiky a appeasementem. Nejen ze magor Ahmadinejad vyhrozuje atomovou bombou a znicenim Izraele a porada anti-semiticke konference, tedy durchumdurch to stejne co Hitler, ale stejne tak jako Hitlerovi bylo predhozeno Ceskoslovensko vymenou za "mir" je dnes Arabum nabizeno pasmo Gaza a zapadni breh Jordanu (aniz by se kdo Izraele moc ptal) vymenou za mir. Tedy takova mira spolecnych faktoru s predchozim prikladem az se z toho toci hlava.

Historie se opakuje a bude se opakovat. Appeasement a vymena uzemi za takzvany mir nefungovala tehdy a nebude fungovat ani dnes. Iran musi byt bombardovan co nejdrive. A hloupe ceske deti, pokud se poucily utrpenim svych prarodicu, by s tim mely nadsene souhlasit. Protoze jinak bude arabstina v ceskych zemich tak bezna, jako docela nedavno byla bezna nemcina. Je to na vas.

Tak to je vsechno, mile deti. Pokud jeste nemusite jit spinkat, tak se jdete podivat zase na nejaky ten pochod neonacistu prazskym zidovskym mestem (nebo cokoliv nejnovejsiho tam mate) a nakopejte jim tam prdel. Delate to pro sebe.