Tak jsem do toho slapl, nic zleho netuse...

26. ledna 2009 v 22:34 | Ross Hedvicek |  Clanky osvetove
Dostal jsem tenhle email:

Dobrý den, pane Hedvíčku,
na Vašem webu jsme zaznamenali článek ke stavu Kyselky (http://hedvicek.blog.cz/0901/ceskyje-prymytyvnyje-a-nekulturnyje) a odkaz na studii jménem "Bývalé lázně Kyselka u Karlových Varů". Abyste měl k dispozici informace z obou stran, podívejte se, prosím, do přílohy, kde najdete vysvětlení a stanovisko Karlovarských minerálních vod k celé věci. Věřím, že je ve Vašem zájmu poskytovat informace ověřené a pravdivé, děkuji za zjednání nápravy.
Klidné pondělí a celý týden.

Mgr. Štěpánka Filipová
Tisková mluvčí a PR manager

Karlovarské minerální vody, a.s.
Mariánské náměstí 159/4, Praha 1
telefon: +420 257 107 681
mobil: +420 724 302 802
e-mail: stepanka.filipova@mattoni.cz

http://www.mattoni.cz


Muj komentar: Pani mluvci Filipova sice "politicky spravne" reagovala - zadne solidni odpovedi se nam ale nedostalo.

Jako treba odpovedi na otazky:

1) Kdo je tedy majitelem tech zchatralych budov puvodnich lazni? Proc se bojite to rict? Jsou to nejaci Rusi z Karlovych Varu? Italska mafie? Tony Soprano? Byvaly predseda OV KSC? Kdo je to?

2) Pokud tedy nepouzivate tzv. Ottuv pramen (protoze ten je v tom rumisti, kam udajne nemate pristup), co potom plnite do lahvi s "Mattonkou"? Pokud je to voda z nejakeho jineho vrtu nebo Ohre - nejedna se pak o PODVOD NA ZAKAZNIKOVI? Anglicky se tomu rika "false advertisement". Nebylo by lepsi ty zchatrale budovy jednoduse koupit, opravit a cepovat PRAVOU MATTONKU?

3) A co je na tomhle emailu, ktery jsem dostal? : "Ja nemuzu Mattonku ani videt, natoz pit. Mimochodem italska firma, ktera znacku dnes vlastni, nema s Mattonim nic spolecneho. Nez stacirnu v Kyselce koupila, byla to zcela neznama firmicka na limonadu. Dnes vlastni i Podebradku a Dobrou vodu.To co dnes vyvali jako mineralku Mattoni, uz s puvodni Mattonkou nema moc co do cineni. Rabujou tak zbesile ze tezi z mnoha vrtu, kterymi prospikovali okoli Kyselky (lidem v Kyselce se ztraci ze studni voda, coz generace nepamatuji) z tech vrtu to pak staceji do obrovske nadrze a rvou do toho kyslicnik. Takze neco jako si doma vyrobite pomoci bombicek sifon. A uzitecni idioti si tuhle kyselku davaji v petihvezdickovych hotelech za 50 Kc za 2,5 dcl! Puvodni Ottuv pramen (= puvodni Mattoni kyselka) vyvera do rumiste, jak je videt na fotografii."

Balonek je na vasi strane kurtu, pani mluvci.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Milan Rezabek Milan Rezabek | E-mail | 26. ledna 2009 v 23:26

Mily Rosto,

Ty fakt musis prozivat chcani proti vetru.

Ja o Karlovych Varech akorat vim, ze to vse patri ruske mafyji, a kdyz bych kupoval Matonku,

tak bych mel stale podezreni co to piji.

Pani Mgr. Filipova Ti nemuze napsat pravdu i

kdyz by ji vedela. Je "Tiskova mluvci" a tem

vytisknou presne to, co mohou rict cizincum a

zakaznikum. Ocekavas neco jineho? Hrdost Cechu

na historicke stare Karlsbad? To ten hotel PUP

je taky zchatralej? Tam meli za komousu dobry palacinky a beef Wellington!

Overene a pravdive informace necekej-je to skoda. Bylo tam moc hezky (a to i za komunistu!)

Vin ty podvodnicke kurvy ve vlade, kteri si masti kapsy a myslim ze dnes Cechum v Cesku vubec NIC opravdu nepatri.

Ja na Karlovy Vary a Marianky budu vzdy vzpominat. Kdykoliv jsme tam hrali, ubytovani

v PUPU a tolik akce, ze jsme to nemohli zvladnout.

Odkud se vyvazi SARATICA? (Jestli jeste je?)

2 Czech Czech | 26. ledna 2009 v 23:52

Pane Hedvíčku co říkáte na Necyklopedii? www.necyklopedie.wikia.com

3 Ross Hedvicek Ross Hedvicek | E-mail | Web | 27. ledna 2009 v 0:20

Necyklopedia a ceska Wikipedie jsou dve uplne stejne svejkarny nemajici s encyklopedii nic spolecneho. Cesi nemaji zajem o znalost - Cesi maji zajem jen o saskovani a delani opicek.

4 Jaromir Masa Jaromir Masa | E-mail | Web | 27. ledna 2009 v 0:35

Pane Hedvicek !

Vy jste nepoucitelny. Jako kdybyste nevdel ze tohleto je zeme Anicka Naopak: pravo = bezpravi, bezpecnost = nebezpeci, republika tj. vec verejna (ve smyslu pravnimú = statni tajemstvi, rozuim = blaznovstvi, statni = soukromi atd atd stale v SCR jsme stale.

V demokracii ma stat hajit prava a zajem jednotlivce, tady je to presne naopak, to je to bolsevicke pojeti: dva lidi jsou vic nez jeden, tak maji pravo ho zpraskat, to je ta tzv. SPOLECNOST ... s rucenim nulovym. Hehehe.

Mejte se a nicemu se nedivte a vznasejte se, posvatna noho,

5 Luis Luis | 27. ledna 2009 v 4:25

"Cesi nemaji zajem o znalost - Cesi maji zajem jen o saskovani a delani opicek."

tak to je kokotina a spravne ma byt : cesi to velmi dobre znaji ale jako geneticti paraziti si na sebe prece nebudou sypat DDT !!!!!!

6 Boris Wolfgang Dobak Boris Wolfgang Dobak | E-mail | 27. ledna 2009 v 8:28

Ty už nevieš čítať, alebo nechápeš prečítané, keď sa pýtaš: "Pokud tedy nepouzivate tzv. Ottuv pramen,... ...co potom plnite do lahvi s "Mattonkou"?"

V stanovisku je predsa jasne napísané:

"Karlovarské minerální vody Ottův pramen nikdy nevyužívaly pro plnění lahví s Mattoni, dříve se používal pro lázeňská ošetření. Zdroje Mattoni se nacházejí v chráněné horské oblasti mimo obec Kyselka."

Mám ti to napísať ešte raz pomalšie, aby si to pochopil?

7 Jana Jana | 27. ledna 2009 v 9:45

já myslim, že je uplně fuk, i kdyby do těc lahví lili vodu z rybníka. Vzhledem k těm přehršlím umělých sraček, kterými tuto vodu ochucují, věřím, že to minerální vodu vidělo tak z pendolína. Navíc od té doby, co se přestala dělat JEDNA NORMALNI MATONKA, ale  začali se dělat sycené a polosycené a nesycené a já nevim co ještě, tak kromě těch umělejch nesmyslů tedy rádoby příchutí má i ta normální matonka takovou podezřelou chuť, spíš to chutná jako voda z vodovodu něčim pajclá aby to vypadalo jakože minerálka. Podle mého názoru je to asi tak účinný, jako když si nějakej blbec koupí minerálku nebo vodu s příchutí aloe, ovšem každej sebetupější distributor LR, kterej prodává alespon částečně účinnou další sračku od pana Buxy (tedy údajně 98 procentní aloe gel) ví, že tohoto gelu se musí vypít minimálně 1 velkej panák denně, což v porovnání s naředěnou "údajně léčivou vodou s aloe" z reklamních letáků v praxi vypít denně asi 55 litrů vody, aby se dosáhlo onoho kýženého panáku, který denně po dvou měsících teoreticky může zabrat (tedy dva měsíce máme 61 dnů krát 55 litrů se rovná úctyhodných 3355 litrů této vody s aloe.

Jinými slovy, veškeré minerální vody prodávané v lahvích budou stejně na pendrek, ve všem musí být hlavně chemikálie protože by se to jinak zkazilo (kdo si myslí něco jiného, je naivka) a jestli chce někdo pravý minerální pramen, je jediná cesta. Vyrazit do Varů, koupit si tam ten jejich placatej kelímek a obcházet ty šeredně chutnající prameny se železem, a aby nepil jen roztavené hřebíky :-), přilejvat si do nich tamního bechera. :-)

Na něco umřít jednou musíme a koneckoncu, bezdomovci živící se z odpadků, kteří vidí vodu tak v řece, jsou proti  nám zdraví jako řípy a umírají stoletý věkem, kdežto my, zdravě žijící, o 30 let dřív.

8 Katoda Katoda | 27. ledna 2009 v 10:12

Vážení, reaguji na poslední z otázek páně Hedvíčkově, tedy komu vlastně ty ruiny, které kromě toho, že neslouží svému účelu mají, či lépe řečeno kdysi měly i značnou historickou hodnotu. Podnikl jsem menší pátrání a jedinou podezřelou firmou, která může, ale také nemusí být vlastníkem dotyčných "objektů" jsou jisté "Lázně Evženie a.s." Podrobnosti naleznete zde: http://www.justice.cz/xqw/xervlet/insl/report?sysinf.vypis.CEK=500015824&sysinf.vypis.rozsah=uplny&sysinf.@typ=transformace&sysinf.@strana=report&sysinf.vypis.typ=XHTML&sysinf.vypis.klic=377659e37b66c8f7d17371e21ed9c3d3&sysinf.spis.@oddil=B&sysinf.spis.@vlozka=1936&sysinf.spis.@soud=Krajsk%FDm%20soudem%20v%20%DAst%ED%20nad%20Labem&sysinf.platnost=27.01.2009 ,

to jest na stánkách české justice, pokud něco takového ovšem v Čechách ještě existuje. Na základě popisu činnosti se jedná o typicky českou firmu typu "Brouk Pytlík&Ferda Mravenec - práce všeho druhu". Ale možná, že jim křivdím. Mezi jiným se firma zabývá i správou nemovitostí, nikoliv však lázeňstvím jako takovým. Dalším faktem je, že tato vznikla v až v květnu minulého roku, takže je-li vlastníkem Kyselky, musela jí o děkoho koupit. Pokusím se tato fakta přímo z firmy vytáhnout a o výsledku Vás neopomenu informovat.

9 TurZin TurZin | E-mail | Web | 27. ledna 2009 v 10:30

IMBECIL SE PTA

"Pokud tedy nepouzivate tzv. Ottuv pramen,... ...co potom plnite do lahvi s "Mattonkou"?"

MLUVCI ODPOVIDA

"Karlovarské minerální vody Ottův pramen nikdy nevyužívaly pro plnění lahví s Mattoni, dříve se používal pro lázeňská ošetření. Zdroje Mattoni se nacházejí v chráněné horské oblasti mimo obec Kyselka."

IMBECIL PORAD NEVI ;)

a jak by si pak pan imbecil mohl vsimnout co se deje v americe, blizici se fasisticke diktatury, a noveho svetoveho radu ;))))

Cerna loutka je ve funkci, CIA ma volny ruce na novej terroristickej utok

10 to Katoda: to Katoda: | Web | 27. ledna 2009 v 11:42

Soudci kroutí hlavou i nad tím, že stát někdy při zadávání zakázek postupuje hodně nelogicky. Třeba u elektronických rejstříků spisů. Jiný systém od jiného dodavatele funguje na okresních soudech, jiný na krajských a třetí systém od třetího dodavatele na Nejvyšším soudu.

"Ty systémy nejsou propojené, takže já nemám přístup třeba do rozhodnutí krajských soudů," říká Prezident soudcovské unie Tomáš Lichovník.

http://aktualne.centrum.cz/domaci/soudy-a-pravo/clanek.phtml?id=626616

11 Ross Hedvicek Ross Hedvicek | E-mail | Web | 27. ledna 2009 v 12:29

Pro blbecky: Ottuv pramen = Mattoniho kyselka. Pokud Ottuv pramen NENI (a nebyl) ve flasce z oznacenim Mattoni kyselka = tak je to podvod. Vy jste vsichni mentalne nesvepravni a nebo jen vlastenci?

12 Proč ČOI tají informace? Proč ČOI tají informace? | Web | 27. ledna 2009 v 13:34
13 pivař pivař | 27. ledna 2009 v 13:36

uz se musi podvadet i s vodou:

Pilsner Urquell se vařil v létě 2004 již ve třech pivovarech - ruský Kaluga, polský Tychy a plzeňský pivovar. Kaluga je vzdálená asi 120 kilometrů na jih od Moskvy. Výroba se zde rozběhla teprve před létem 2004. Prazdroj licenční výrobou boural někdejší mýtus originálu Pilsner Urquell spojeného výhradně s Plzní.

http://www.pivovary.info/prehled/prazdroj/prazdrojfuze_h.htm

České pivo – Pilsner Urquell a Budvar. Ty značky jsou silné i bez známky od EU, tvrdí jejich výrobci Plzeňská „dvanáctka“ se totiž kromě Česka vyrábí i v Polsku a Rusku, Velkopopovický kozel v Rusku, Maďarsku a na Slovensku. Kdyby tedy Prazdroj za „české pivo“ označil jen tu část výroby svých známých značek pocházející z českých pivovarů, vlastně by tím mohl nepřímo potvrdit, že český originál se od licenční výroby může lišit.

http://www.lidovky.cz/ochranne-znaceni-vitaji-ale-dft-/ln_noviny.asp?c=A080730_000014_ln_noviny_sko&klic=226753&mes=080730_0

14 kopac Masopust bez Pluskala kopac Masopust bez Pluskala | 27. ledna 2009 v 16:18

To emitor / 10: It is not a bug, it is a feature.

15 Luis Luis | 28. ledna 2009 v 2:19

Demence, blbost, pitomost, hulvatstvi, stadovitost,spratkovitost, parchantstvi =synonyma ke slovu cesstvi

medunka.pvsp.cz/download.php?t=n&src=neveslo_se%2Fmattoni_1dil.pdf

16 Souckova Souckova | E-mail | 28. ledna 2009 v 18:07

pane Hedvicku,mate svatosvatou pravdku,o te Mattoniho kyselce jsem cetla shodne zjisteni od doktroru prirodnich ved v oboru geologickem s prilozenou fotodokumentaci!S puvodni matonkou to skutecne nema nic spolecneho, hlavne ze jdou obchody....

17 nekrystlik nekrystlik | 28. ledna 2009 v 19:55

Luisi, lide jako ty pomahali udelat z ceskeho naroda to cim dnes je. Eto vase delo!

18 Mischa.Conor Mischa.Conor | E-mail | 28. ledna 2009 v 20:39

Jan Šinágl:"Požádal jsem tiskovou mluvčí Karlovarských minerálních vod a.s. paní Štěpánku Filipovou o vyjádření stanoviska ke kauze MATTONI – její odpověď naleznete v příloze v českém a anglickém jazyce." Tak, chlapci, jak to tedy s tou vaší osobitou kauzou vlastně je??? Nebo v tom jedete spolu ????? :-)))))))))))))))))))))))))))))

19 Mischa.Conor Mischa.Conor | E-mail | 28. ledna 2009 v 20:42

To: pivař

mohu tě uklidnit, že pokud piješ Budvar, je vyroben skutečně

jen a jen v českobudějovickém Budvaru.:-D

20 Ross Hedvicek Ross Hedvicek | 28. ledna 2009 v 23:18

post cislo 16 - pani Souckova: Ja vim, ze mam pravdu - ja mam vzdycky pravdu! (Ne ze bych z toho mel nejakou radost).

21 Luis Luis | 29. ledna 2009 v 4:13

mila ulozenko [17] ja jsem zadneho  lida takoveho jako ja osobne jeste nepotkal. A nemuzu za to , ze jsem vas prokoukl jako velmi mlady a ze mam absenci respektu z autorit. Ale byl bych rad , kdyby jsi objasnil, jak ze jsem to pomahal z ceskeho naroda delat to co dnes je ? Nejake konkretni veci, nebo zase ta tvoje estebacka ideologicka diverze ? Kde te pripravovali pred vysazenim na zapad a jakto ze te aktivovali az ted a jeste k tomu na takovou blbost, jako je opruzovani na internetu ? Nebo si tvi nadrizeni mysli, ze tady vznika nnova platforma, tak sem vrhli par smejdu na rozestvani toho hned v  pocatcich ?

22 kopac Masopust bez Pluskala kopac Masopust bez Pluskala | 29. ledna 2009 v 6:38

Ludvik nepocitany: Ne vsechna emigrace z ceskych zemi je ceska emigrace, i kdyz umi cesky.

24 nekrystlik nekrystlik | 29. ledna 2009 v 18:34

Luis, lampasak CSLA, clen KSC (obratil kabat po listopadu 89)

Luisi, mne mohli maximalne pripravovat v 1. tride ZDS. Byl jsem vysazen na zapade jako sedmilety.

Na tvoje debilni otazky odpovis nejlepe sam. Vzpomen si jak te soudruzi trenovali.

Nemas zase nejakou smutnou historku  o tom jak te komousi trapili?

25 nekrystlik nekrystlik | 29. ledna 2009 v 18:36

Berdiku, pro koho jsi zrazoval ceske spoluobcany ty? Ze jsi sprosty praskac  vime  vsichni, dockas se spravedlnosti.

26 nekrystlik nekrystlik | 29. ledna 2009 v 18:46

Jenom debil se muze odvolavat na rudeho Pacnera (samozrejme clen KSC), hlasnou troubu sovetskych uspechu v kosmonautice. Ten smejd udajne z KSC vystoupil ale redaktorem zustal, dokonce na zapad dale jezdil. Berdiku, to je skutecne hodnotny odkaz!

27 Luis Luis | 30. ledna 2009 v 0:51

I komunista Pacner muze napsat neco k veci. Ty dily jeho serialu o rusech jsou dobre, i kdyz tam mnoho chybi. Nic jineho jsem od nej nedocetl do konce.

Mohu se zeptat, komu tady rikate Berd ?

28 Luis Luis | 30. ledna 2009 v 1:01

Wernere, tebe nejspis pripravovali v nejakem pronajatem byte v Zurichu. Rusove takovy zvyk maji, oni a cinani pracuji generacne. Ty jsi typicky pripad psychicke manipulace, jen jeste nevim, jestli klasickou cestou, nebo mikrovlnami. Chtel bych ti udelat hlubinnou psychoterapii, tam by se naslo veci, o kterych tvoje vedomi nema ani paru.

Me soudruzi trenovali pouze nervy. Zadne specialni kursy az na ten doma od otce a ten u zeleznicniho vojska pro tylove sabotaze jsem nedelal. To co znam, k tomu jsem prisel v knihovnach na vysokych skolach. A byl jsem pilnej, takze zanalyzovat takovej zpravodajskej derivat a smejd jako jsi ty mi zatez nepusobi.

Jinak v jedenacti letech jsem odprisahl, ze to nikdy nikomu nepodepisu a to jsem splnil.

29 kopac Masopust bez Pluskala kopac Masopust bez Pluskala | 30. ledna 2009 v 6:20

Ludva nepocitany: Ti emigrovavsi necesi z ceskych luhu a haju nemusi byt jen rusove a rusofilove.

Ale tou svou sklerozou v predkristove veku, tou mne opravdu, ale opravdu preqapuje. Vlastne ne, ten mne uz neprekvapi nicim. I zdejsi slozky nad nim krouti hlavou.

30 nekrystlik nekrystlik | 30. ledna 2009 v 22:51

Berdiku,

ty jsi pouze podla svine. Chtel jsem sena to vykaslat ale jetzt erst recht!

31 Luis Luis | 31. ledna 2009 v 1:40

Masopust : emigrace je normalni vec, at se kazdy  premisti, tam kde citi, ze tam patri.

Kazdy ma nejaky duvod pro to , co dela. Osobne se snazim byt nad veci, ale stava se, ze narazim na neco, na  co jsem velmi alergicky. Studoval jsem mnoho nabozenstvi, i ty krsnaky a z kazdeho jsem si neco vzal. Kazdemu priznavam pravo na osobnostni rust, nikdo nemuze za to, z jake startovaci pozice zacal. Kdyz jsem odjizdel do Kanady, byl jsem se rozloucit s pplk. Svatoplukem Roudnym, ,ktereho ac komunistu od kvetna 1945 si vazim dodnes. Nikdy nikomu nic zleho neudelal a pomohl mnoho lidem , taky to pro svoji cestnost a primost dotahl jen na ZT petepackeho praporu. Proste jeho zivot nebyl dost dlouhy na to , aby pochopil, o cem je zivot na teto zemi.

Jestli jsem na neco alergicky , tak na lidi jako je tady nekrystlik - slizsti, ze predu se smeji a ze zadu bodnou a neukojene ego z nich jen cisi. Na druhe strane jsem moc rad, ze v cr tusim lidi, kteri sedi na spravnych mistech a neztratic sama sebe  pouzivaji hlavu a zustavaji nad veci. Podkladu na to posoudit odkud ryba smrdi, se v cr seslo uz dost. Je nutne mit na pameti, ze to nejhorsi zlo z minulosti se dnes zakopalo do nacionalniho konservatismu , takze prace lidi, kteri se zabyvaji skutecnymi ceskymi dejinami , je velmi dulezita. Jenze vse se za dvacet poslednich let nechalo rozbujet do rozmeru, ktere nelze ani definovat.

Ja jsem dnes mozna vice alergicky ( to po tom znarodnovacim aktu, co mi sebrali muj domek), ale zustal jsem jinak stejny- sve nazory nemenim.

V me minulosti je nekolik lidi, ktere stale povazuji za pratele a docela rad bych o nich slysel. Specialne od toho, komu jsem dal basen o rudych komarech , co jsem napsal v roce 1982 a on tvrdil, ze byla zhudebnena. Dluzi mi totiz omluvu za tu korouhvicku - praskac se totiz jmenoval Kaja Marik (check cibulka)

32 Luis Luis | 31. ledna 2009 v 1:55

Jinak vse jsem proveril, pravdepodobne se jednalo o  stare internetove pripojeni, ale ja se od te doby uz dvakrat prestehoval. S nejvetsi pravdepodobnosti nekdo spehuje Kosowu, to je tricetilety Cinan ostrihany na jezka, ktery se jiz narodil jako velmi mirne zaostaly , ale je to velmi hodny clovek s dosti smutnym osudem. Tak ho nechat na pokoji. Ten ma i kameru pripojenou na internet.

Ja nikdy nevyuzivam vlastni internetove pripojeni , vzdy jedu na nekoho jineho ,nebo pouzivam nezabezpecene wireless , jakych jsou po americkem kontinente statisice.

Jen jednou jsem downloadoval na stary hrnec , ktery jsem zapomel v pocitaci, ktery jede jen na knoppix , protoze jsem potreboval novou versi Mandrivy , netusic, ze jsem pro nekoho dulezitym objektem. Holt se clovek uci neustale nebyt  volem.

33 nekrystlik nekrystlik | 31. ledna 2009 v 12:59

Luis

V Kanade prodavaji nemecky terpentin Dujardin nebo si tu dobrutku nechas posilat?

34 Luis Luis | 31. ledna 2009 v 17:55

Mas na mysli vek do 33 let a nedejboze muj? V jakem pripade, cim skleroza ? Proc nepocitany ? Opravdu se nedokazu naladit.  Ja se jen jednou sveril Kajovi Marikovi a odnesl jsem to Vimperkem. Kdo by to do toho mileho a pratelskeho prostacka rekl.... http://cibulka.com/cgi-bin/det_os.exe?id=W353915

To byl tvuj nejlepsi kamarad , ne ?Tobe jsem se sveril nekolikrat, kolik z toho jsi pak rekl Kajovi ? Podle tveho zargonu Lubosi jsi se az tak moc nezmenil.  Mas jeste tu moji basen ? Byl jsi jediny, kdo o ni vedel . Stal bych o ni.

http://hedvicek.blog.cz/0812/narozen-na-nespravnem-miste-v-nespravnou-dobu

35 kopac Masopust bez pana Pluskala kopac Masopust bez pana Pluskala | 31. ledna 2009 v 20:16

Ne, Cumzdiruv.

Nepocitany, protoze ostatni Ludvici maji cislo, treba 4. nebo 16.

Kaja Marik mi nerika nic specialniho, Lubos nejsem a nebyl jsem. Asi te nusim zklamat.

Ale uz tu nejsem, protoze uchyl a udavac D. Werner je v amoku prokazane nebezpecny.

36 nekrystlik nekrystlik | 31. ledna 2009 v 23:11

Berdniku, privesku porodni baby ze St. Gallenu, muzes menit nicky na bezicim pasu, svuj svinsky charakter stejne nezapres.

37 Luis Luis | 1. února 2009 v 5:57

:o) Masopust, jen at ho prasti, dacana. Kdyz mu tady vic lidi nezavisle napise, ze je pablb a on to nepochopi a porad tady opruzuje, tak to je pablb korunovanej.

Za bolsevika existovala soutez, kterou jsem hral velmi rad. Spocivala v tom, ze se vyhlidne nejaky pablb  a soutezi se o to kdo ho dokaze co nejmensim poctemm slov vytocit k nepricetnosti. Skoda ze zde na internetu nelze vytacet jen pohledem, v tom jsem byl mistr.  Jednoho vola jsem vytocil jen pohledem tak, ze zapomel, ze je zastupce velitele pluku a skocil po me dobre tri metry ze stabni veesky a zacal me skrtit a kvicel pri tom jako kanec. Kdyz jsem videl jak vybihaji lampasaci z ostatnich stanu a veesek , tak jsem klesl na kolena a zacal chroptet jako popravovanej. Byla z toho komedie kterou resil spojovaci nacelnik 4.armady , no vychutnal jsem si ten okamzik velkolepe. Ze prej se mi musi omluvit ,ja to odmitl s tim  ze bude stacit kdyz ten sprostej zlodej navali, co ukradl.To jsem byl cerstvej porucik na prvnim cviceni a on podplukovnik generalniho stabu. A on pak vratil vic nez ukrad.

   V devadesatych letech jsem se motal po Svycarsku , v kantonech Thurgau , obou Appenzellech a i v St.Gallen.  Altnau, Amriswill, v podstate jsem tam zil , mozna jsme se potkali tam.

38 nekrystlik nekrystlik | 1. února 2009 v 9:52

Luis (Clen KSC, lampasak CSLA, charakterni svine, alkoholik)

Kolik lidi tobe uz napsalo ze jsi debil a stejne to neregistrujes. Tak si polib  sos, rudy smrade!

39 nekrystlik nekrystlik | 1. února 2009 v 9:57

Luis

Jen tak mimo. On te Herr Hedwitschek plati v lahodnych Dujardinech?

40 kopac Masopust bez pana Pluskala kopac Masopust bez pana Pluskala | 1. února 2009 v 10:19

Mozna. Dovoluji panu Rostovi dat ti moji adresu.

41 kopac Masopust bez pana Pluskala kopac Masopust bez pana Pluskala | 1. února 2009 v 10:22

Doplnek/oprava: Dovoluji dat ji Ludvovi necislovanemu, ne tomu uchylovi a udavaci Wernerovi, ten si ji sam vygugfloval i s adresou nadrizeneho a okamzite mu udaval sve smislenky.

42 Luis Luis | 1. února 2009 v 15:36

Ostatne rozbor tohoto problemu aniz jsem predem cetl tvuj prispevek jsem prave dopsal v diskusi k clanku "operni  po druhe".

43 nekrystlik nekrystlik | 1. února 2009 v 19:15

kopac Masopust bez pana Pluskala

Privesku porodni baby ze St. Gallenu. Zneuzil jsi duverny informacni system. V soukrome firme by te za to davno vyrazili, tvuj kamos Glaus samozrejme nic neudelal (taky na nej dojde) ale ty se flakas u statu za moje penize.

Tvorite nadherny trojlistek mezku jako ze Svejka:

Alkoholik, lampasak a clen KSC Luis a oba Jendikove.

44 kopac Masopust bez pana Pluskala kopac Masopust bez pana Pluskala | 1. února 2009 v 20:16

Ludva nespocetny: Vedi o tom Wernerovi, co tady pitomek dela za ostudu?

45 Luis Luis | 1. února 2009 v 20:59

mily wernere, jeste ze jsi me neporovnal k sobe, to by me doopravdy rozcililo.

On by si toho uz nekdo povolanej konecne mel vsimnout a predepsat wernerovi ustavni lecbu. Takto nechat nekoho se trapit je trestny cin. Na wernery zadne spojeni pri sebelepsi vuli nemam a nikdy jsem nemel.

46 nekrystlik nekrystlik | 1. února 2009 v 21:51

Luis, clen trojlistku mezku (Luis, Jenda a Jenda)

S cleny KSC, alkoholiky a lampasaky CSLA se zcela urcite nechci srovnavat, rudochu.

Mas jeste dost lahodneho Dujardinu  nebo se  uz klepes v deliriu? Co dela tvuj pritel Harvey (dvoumetrovy bily zajic).

47 kopac Masopust bez Pluskala kopac Masopust bez Pluskala | 2. února 2009 v 10:37

45 /Ludvik neocislovany: Ani se nedivim, ze jejich firma krachuje.

48 nekrystlik nekrystlik | 2. února 2009 v 13:18

Mezku z trojlisktu, myslis tuhle:

Meta Info GmbH

Cunzstrasse 16

9016 St. Gallen

49 Tunta-punta Tunta-punta | 18. května 2009 v 15:17

[3]: Jenze je tu maly rozdil, zatimco Necyklopedie otevrene priznava, ze ji jde o recesi, kterou skutecne je, ceska Wikipedie tvrdi, ze je serioznim zdrojem objektivnich informaci, coz zdaleka neni pravda. (O blbeccich, kteri ji cenzuruji, toho tady bylo napsano dost, a tak to snad nemusim rozvadet.)

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama