Duben 2009

Much Music...

9. dubna 2009 v 22:48 | Ross Hedvicek |  Clanky osvetove
Vracim se k tomuhle tematu jeste jednou. Pokud nevite o cem je rec, nevadi, podivejte se aspon na par pisnicek z doby pred 25 lety...Lee Aaron - Whatcha Do To My Body - na jejim vystoupeni jsem byl v mem oblibene LULU clubu v Cambridge, kde hrala spolecne s Kim Mitchell. Tyden predtim jsem v temze baru videl vystoupeni Johnny Cashe, potkal tam Charlie Bronsona, jaj to byly doby... je to mozny ze uz je to tolik let?
A pak ve Skydome byli Fleetwood Mac a Stevie zpivala Seven Wonders a pred par dny mela v televizi interview, ze je znova na tour.


A z pozdejsich dob i


Anchorage, Alaska

9. dubna 2009 v 17:51 | Ross Hedvicek |  Clanky osvetove
Dostal jsem mily email. Milych emailu nedostavam moc, tak jen 10 procent z celkove zaplavy spiny, kterou na mne dsti z te nasi udajne byvale vlasti. Takze kdyz nepisu, neni to proto, ze bych nemel co rict, je to proto, ze jsem v depresi z emailu z Ceska. Ale zpatky k tomu pozitivnimu.

Pane Hedvicek, 4-8-09, Anchorage.

Nekdo mi poslal Vasi Web side a timto Vam dekuji, jak vtipne a pravdive popisujete soucasnou politiku. Konecne se nasel nekdo, kdo si vezme cas (a ma intelektualni schopnost ) popsat to, co mnozi citi a vi (myslim, ze vetsina nas, co jsme v emigraci s vami souhlasi), ale jsou/jsme "lenivi" se o sve poznatky podelit s jinymi.

Jmenuji se (email pokracuje popisem rodiny).

Nevim, jestli Vam to bude vhodne, ale rozhodnete-li se navstivit Aljasku, budete vitan.

Zdravi
e-mail:
tel:
-----

Plany navstivit Aljasku nemam, na to jsem zil prilis dlouho v Kanade a porad si jeste pamatuju, jak vypada poradny mraz. To se venku vycurate a pak se musite ukopnout, protoze okamzite primrzate k zemi. Plivanec, nez dopadne na zem, tak zmrzne a na zem dopadne uz jen led a pri dopadu to zazvoni... Jo jo, poeticke je to asi 30 vterin, pak uz se jen proklinate, ze jste v takovem prisernem mrazu vylezli ven.

Pred chvili jsem se bavil s Tomasem Krystlikem a ptal se mne, jak je u nas horko a jak to v tom horku vydrzim. To je jednoduche, povidam, vsude mas klimatizaci. Doma, v kancelari, v obchodech, kdekoliv jdes. A co kdyz vylezes z budov?, chtel porad vedet Tomas. No klimatizaci mas prece i v autech! No a nez dojdes na pakoviste tak tam to delas jak? Nesmis mit auto zaparkovane moc daleko - to je to kouzlo! - rad jsem vysvetlil.

A poslechnete si pisnicku, ktera se mi libila uz tehdy v roce 1988 na MuchMusic v Canade, kde diskjokeje delal vlasaty J.D. Roberts, co je dnes unyly sedivy anchorman John Roberts na CNN - Michelle Shocked - Anchorage, Alaska.
Mladi a duchaplni Cesi

7. dubna 2009 v 15:05 | Ross Hedvicek |  Clanky osvetove
Prisel mi pred chvili tenhle duchaplny email z Ceska. Zajimave je nejen ID na emailu (FUBAR) ale i to anglicky znejici jmeno. A pise s diakritikou. Holt Cesi jsou plni rozporu :-)

Date: Tue, 07 Apr 2009 11:48:48 +0200 (CEST)
From: Fubar <Fubar@seznam.cz>
Subject: =?iso-8859-2?Q?Kurva=20u=BE=21=21=21?=

Dobrý den,

vùbec mì nezajímá Va¹e zamindrákovaná povaha. Je mi fuk, jestli to v¹echno pí¹ete proto, ¾e se nudíte nebo proto, ¾e jste totálnì vypatlaný a chcete ¹okovat. Tipnul bych si, ¾e máte malé péro, smrdí Vám nohy na 100 honù, ¾enský Vás nechtìj a jste totální ztroskotanec, který nedosáhl svého øivotního snu. Pokud je alespoò nìco z toho pravda, tak dùkaz nepotøebuju, mì bude høát my¹lenka, ¾e si to sám uvìdomíte, proto¾e tomu se utéct nedá. Mù¾ete cokoliv pøedstírat ale hluboko ve Vás budete moc dobøe vìdìt co se Vás týká a z toho mám radost. Proto¾e pomy¹lení na to jak se to va¹e ego vztéká a vzteká jako v ka¾dém èlánku, který pí¹ete a plivete na v¹echny kolem, mì naprosto uspokojuje a nutí k výbuchu smíchu... Je mi to jedno.Na Obamu mám velmi kritický názor, ov¹em vytvoøený duchaplnými a faktografickými informacemi od skuteèných odborníkù a hlavnì v¹echny tyto informace, které jsem postupnì nasbíral byly k vìci, narozdíl od va¹ich prázdných kecù, kterými mi bych si ani prdel nevytøel. Jste hlupák a omezený èlovìk, který zøejmì není spokojený se svým ¾ivotem a nebo se sna¾íte být zajímavý a ¹okovat za ka¾dou cenu, proto¾e v jiných smìrech zajímavý nejste. Zkuste si zjistit napø. víc informací a zaènìte psát koneènì informativní a objektivní!!!!! èlánky, proto¾e to ¾e Vás nìco sere, a ¾e jste debil mì i ostatní lidi vùbec nezajímá. A pøestaòte mi posílat tyhle nevy¾ádané e-maily vy imbecile. Já si o nì ne¾ádal. Si myslíte, ¾e kdy¾ ¾ijete v Americe, ¾e si mù¾ete dovolit v¹echno. Chcípni

George Wonder

---
Mimochodem - jako obvykle jeho adresa neni v mem seznamu.
To je ta mladá česká generace.... (Pokračování)

7. dubna 2009 v 14:25 | Katoda |  Clanky jinych autoru
Tak jsem si přečetl část první, která vůbec jako příspěvek na tyto stránky zamýšlena nebyla a jsem nadšen. Jsem nadšen proto, že reakce byla přesně taková, jakou bych byl očekával, kdybych byl prahl po tom, aby byl můj mail panu Hedvíčkovi publikován. Pisatelé celé řady komentářů považují chování dotyčných dvou flunder za zcela normální a nezávadné. Jak symptomatické.

Zmínil jsem se již jinde, že v mém případě jde patrně o zjevný případ intelektuálního masochismu. Mám radost když "na má slova dojde" i v případech, kdy bych se stokrát raději mýlil.

Na čem tedy značky Mischa.Conor, Jana a další neshledávají nic nenormálního?
Například na internetovém vstupu vysokoškolské studentky pod titulkem "Příspěvek opičí, jak jinak než o píči?"

Snad nejlépe namísto mých komentářů oceníte několik autentických citátů:

Alex, zážitky Finska: "....Mně docházelo, jak jsem hrdá, že nepotřebuju já je,
(Poznámka autora : Rozuměj: muže! Že by byla Alex v podstatě frigidní?) až mi jednoho dne nad ránem v polospánku došlo, že mě kdosi mrdá zezadu. Když jsem zděšeně pootevřela očko, pootočila hlavinku a zjistila, že mě mrdá Marťan drobátko tmavší, Marťan drobátko větší a Marťan, jenž na mne odrzle mrká a při tom opakuje svým odrzlým přízvukem "gúúúd džob, Alex, gúúúd džob" (simultánní překlad ,Dobrá práce , Alex, dobrá práce) (Poznámka autora: Děkuji za překlad, Alex, to by mne bylo nenapadlo!) ....Když jsem se ho pokusila setřást inteligentní větou ,d
on`t fuck me , you stupid Italian boy` (následuje další simultánní překlad a mne by zajímalo, zda Alex zná pro dotyčnou činnost i jiný výraz, než dotyčné krajně vulgární "to fuck"). Alex se nám zřejmě snaží naznačit dvě věci. Zaprvé, že mluví anglicky a je cudná dívka. To ji ovšem nepřekáží v tom, aby pokračovala: ".... Ital mě začal šukat ještě náruživěji...a mně tedy nezbylo než s ním šukat a prošukat se k orgazmu."

Příliš razantně ho tedy milá Alex zjevně nesetřásala.

Milá Alex, je sice krajně trapné poučovat na toto téma budoucí psycholožku, budeš se ale asi velmi divit, že s výjimkou circa deseti procent absolutních primitivů a úchylů, neexistuje pro zbytek mužské populace nic tak odpudivého, jako vulgární ženská. Patrně další důkaz úpadku "bílých mužů", že?
Myslíš-li si, že vulgaritou zvýšíš svoji cenu, tak se tedy setsakramentsky mýlíš. Díky různým posunům osudu jsem vystřídal celou řadu sociálních prostředí. Místopřísežně prohlašuji, že slovník používaný těmito "studentkami psychologie University Karlovy" nebyl používán ani Cikány ve dřevoskladě Severočeských papíren Štětí, ani v kasárnách patnáctého tankového pluku dříve Milovice, po "internacionální pomoci" Turčianský Sv. Martin. I ti nejvulgárnější muži totiž do jisté míry pudově a alespoň částečně dodržují pravidlo, že gentleman mlčí a nechlubí se.

Leč dál. Stěžuje si Evča po jedné, pro ni krajně neuspokojivé souloži která probíhala následně (krácená citace): "...Tak jsem se s ním (Marťanem Rusem) potřetí rozloučila před svým pokojem a Marťan se stále neměl k odchodu. Tak jsem se s ním vyspala........(následuje popis oné neuspokojivé soulože)....Po chvilce však Marťanův mozek.....začal fungovat - fungoval ovšem zcela scestně. Nepříjemně moralizujícím tónem mi položil otázku, zda znám základní pravidlo Samanthy ze seriálu Sex ve městě? Načež mi hned poskytl důraznou odpověď : Nikdy ne sex na prvním rande! .....Já.....zrekapitulovala své úžasné rande, kdy mě jakýsi jeboň celý večer nudí přiblblýma historkama, nacpe se mi na pokoj (a že se Evča dle shora uvedeného bránila!) a po tom, co si na rozdíl ode mne pořádně zašuká, mě nazve děvkou, a dospěla jsem závěru, že mě Marťan sere"


Následuje poučení. Vysokoškolačka sedí na balkoně a filosofuje. Podle jejích vlastních slov "přemýšlela o tom, že ta mrdka křesťanská na tom nebi možná fakt bude a evidentně ji trestá za to, že ho (Evča) přezíravě ignoruje."


Kdepak milá Evčo, důvody jsou zcela jiné a jinde. Ale o tom později.

Tak tohle je produkt duševní činnosti budoucí české intelektuálky! Tímto způsobem budoucí intelektuálka "hledá svoji identitu". V šestadvaceti letech! Jen doufám, že při tom hledání identity nechytne AIDS. Kromě jejich studií bych v tom případě přispíval rovněž na její dlouhodobé a beznadějné léčení.Milá Evčo, ten ruský Marťan tě ohodnotil zcela po zásluze a jen tak zcela mimochodem, nestříhali dokonce i v prohnilé "sladké" Francii po válce souložnice německých okupantů dohola?

Udělal jsem si soukromý psychologický průzkum mezi svými kolegy všech věkových kategorií. S článkem pana F.X. Doležala v Reflexu jsem se vytasil v pánském kroužku v situaci, kdy byla nálada už poněkud uvolněná. Záměrně. Ve stavu zcela střízlivém by se totiž vyjádřili asi tak, jako přítel mé dcery. Utrousili by něco o podivuhodném přírodním úkazu čubek křížených se slepicí a tím by byla diskuse ukončena. Ve stavu uvolněném pak reagovali zcela spontánně. Cituji a berte to pánové jako další důkaz své degenerace:


Kolega č.1: "No vo něco takovýho bych ani kolo nevopřel!"


Kolega č.2: "Kolo? Desetimetrovou tyčí bych se toho nedotknul! Strkat ho někam, vodkud ho včera vytáh nějakej rusák, nebo bůhví kdo!"


Kolega č.3, takto žádný vejtaha, ale léty prověřený , prokádrovaný a zasloužilý obšourník, přišel s následující historkou. "Jo, taky jsem se takhle jednou "vetřel" (narážka na Rusa co se "nacpal" k Evě) k jedný takový dámičce. No to byla vostuda. Když jsem viděl roztažený hnáty ještě dřív, než jsem se vůbec stačil vo něco pokusit, ztratil jsem všechnu chuť. V duchu jsem si vodpliv, sbalil svejch pět švestek a vypadnul".

To poslední si pamatujte! Je to totiž klíčové!

Leč nechme Evču exhibovati dále!


" Ach ano Marťan Angličan mne svými nadstandardními způsoby (či rozměry) uhranul, a tak...když pak znovu přiletěl, orgasmus zařídil a řekl, že by rád do Anglie se mnou...můj rozkrok rozhodnul, že za mořem žít chci....Za mořem jsem žila dva měsíce. Na začátku prvního měsíce mi Marťan Angličan řekl, že nebudu pracovat a že se smím po jeho boku jen veselit a radovat...".
Ano, zcela symptomatické. Obvyklý životní cíl a ideál každé lepší české prostitutky, nebo podobného parazita. Následuje podrobný popis kde Evu Marťan Angličan všude miloval. Kdyby Evča sloveso "milovati" neužívala ve zjevně ironickém smyslu, jeden by téměř ocenil, že vypouští slovesa "mrdati", "šukati" a podobně. Leč idyla netrvala dlouho.


"Na konci prvního měsíce mi Marťan řekl,......že mám.... něco uvařit a pak že se budeme milovat. Objednala jsem pizzu.......Marťan se zeptal proč jsem neuvařila....Na konci druhého měsíce jsem si uvědomila...že neumím ani pořádně jíst, natož vařit, letenku jsem si koupila a Marťana Angličana i své kuchařské schopnosti za vodou nechala..."

A já dodávám "...abych za vaše peníze ve studiu psychologie na Univerzitě Karlově pokračovala". Jaký div, že při tomto způsobu života studuje Evča ještě ve dvaceti šesti letech. Tohle píšu pro autora komentáře hovořícího o mém "práskačství". Tak aby bylo mezi námi jasno! Až budou dotyčné dvě štětky studovat za svoje peníze a alma mater Universitas Karolina jim to bude trpět, tak ať si studují jak dlouho chtějí, vedou život jaký libo a provozují libovolné internetové stránky. Pokud ovšem se na jejich studiu podílím svými daněmi, chci mít co říci do toho, komu a jak dlouho budu studia suponovat. Jasný?


Navíc, jeden filosof (Pomozte mi! Descartes?) řekl, že ideální manželka musí být kuchařkou v kuchyni, dámou v saloně a kurvou v posteli. Naše milá Evča zjevně splňuje pouze jedinou z požadovaných vlastností. Možná ale, že nedostatky v kuchyni kompenzuje tím, že činnosti odehrávající se většinou v posteli rozšiřuje i na salon.


No a teď přijde šok. Po všech těchto a dalších vulgárnostech (včetně naivních pornografických kresbiček, jaké obvykle naleznete toliko na záchodcích hospod čtvrté cenové skupiny) přijde následující nářek našich dvou obskurních čubiček.


"Především nejsme žádné feministky, i když nás s nimi možná spojuje nenaplnění našich základních potřeb."


Proboha, o jakých potřebách to Evča hovoří? O jiné potřebě, než neustálého souložení (podle jejího slovníku "mrdání" ) jsem nikde nenalezl ani zmínku. Ale dál!

"My si myslíme, že přirozené místo ženy je následovat muže a konec konců po něčem takovém toužíme. Ovšem v dnešní společnosti už muže prakticky není možné najít".

Redaktor F.X.Doležal následně neví jak její slova vyhodnotit. Já ano. Milé děvy povětrné, na vaše "strádání" nemůže ona "mrdka křesťanká na nebi", ale vy samy. To, po čem toužíte je alfa-samec. Jako ostatně asi všechny ženy. A to alfa-samec po všech stránkách (nejen při sexu). Pakliže ovšem předpokládáte, že nachytáte alfa-samce tím, že budete vulgární a přidržíte kde komu, šeredně se mýlíte. Pro rozeného alfa-samce snadný cíl je špatný cíl. Skutečnej chlap potřebuje o své usilovat, snažit se, vymýšlet kudy na to. Zdráhavost, rezervovanost a odpor je to, co ho dráždí a provokuje. Následně to, že se musel snažit a že nemá nic jistýho mu nějak ulpí v podvědomí a podle toho se pak chová i v dlouhodobém partnerství a manželství. Netvrdím, že to tak funguje ve stu procentech případů, ale funguje to.

Taky netvrdím, že i alfa-samci občas neužívají služeb takových typů jako Alex a Eva. Ano užívají. Příležitostně, když není vyhnutí, jako odbytiště semene za účelem vyrovnání hormonální hladiny. Asi tak jako něco mezi "Die Puppe" a profesionální prostitutkou, které by se ovšem muselo platit.


Následkem získané pověsti (dá každýmu) se pak typy jako Eva a Alex stávají cílem beta-, gama- a delta-samců, kterým nedostatek sebevědomí zabraňuje usilovat o to, o co skutečně stojí a i pro ně jsou pak Eva a Alex pouhým východiskem z nouze. Ostatně, přečtěte si v literatuře kolik takových plačtivých historek vyslechnou od svých zákazníků profesionální prostitutky. Historek přesně stejných jako popisuje Eva.


"Pravidelně dochází u každého mého partnera k úplné regresi, chce utěšovat a chlácholit a tak nemá absolutně šanci na mne sebemíň zapůsobit jako autorita , jako někdo, kdo poskytuje bezpečí. Ale já hledám oporu a někoho, koho mohu obdivovat, ne opatrovat."

Nečíst vše ostatní, řekl bych : Jak moudré a dojemné i když notoricky známé! Na tohle skutečně nemusím léta studovat psychologii. Jak a kde ale hledáš, milá Evo? Tím že přidržíš kde komu, nebo upadneš na první ztopořený pyj a ještě se tím velmi vulgárním způsobem chlubíš na Internetu, čímž se dle mužské terminologie právem řadíš mezi děvky a "čubky křížené se slepicí"?


K tomu abys našla "někoho koho můžeš obdivovat"
musí také existovat někdo, kdo bude také obdivovat tebe, nemyslíš? Domníváš se, že za shora popsaných okolností se najde alfa-samec, který tě bude obdivovat? Má snad obdivovat to, že se na Internetu chlubíš tím, s kým jsi včera "mrdala" a jaké to bylo? Leda by byl úchylný nebo masochista. Kromě jiných okolností existuje totiž také mužská ješitnost. Když si sám sebe představím v situaci, že by podobné věci byly o mojí přítelkyni, potažmo manželce všeobecně známy, jímá mne hrůza a hnus.


Budeš mizerným psychologem až se konečně po čtyřicítce prosouložíš ("promrdáš" podle tvého slovníku) k promoci !


Z osobního hlediska jsou vyhlídky Evy a Alex krajně pesimistické! Obě dámičky padly do jámy, kterou si samy vykopaly. Osobně si nedovedu představit, že bych si s některou z nich po jejich exhibici na Internetu a v časopise Reflex něco začal a kdyby si začal můj syn, řekl bych mu: Synu, jen přes moji mrtvolu! Tohle mi prosím na oči nevoď!


Ještě mnohem tragičtější ovšem je, že řada čtenářů na jejich počínání neshledává nic pohoršlivého!


Jistou bývalou hlavu českého státu právě nemusím, když se ale hlava vyjádřila, že etická a morální devastace národa je strašlivá, trefila hlava vyjímečně hřebíček na hlavičku.

Váš Katoda

P.S. Názory demoralizovaných čecháčků mne nezajímají
P.P.S. Jeho Magnificence, rektor University Karlovy, dosud neodpověděla


Slovensko ocima Slovaku...

6. dubna 2009 v 16:07 Clanky osvetove
A neco k zamysleni...


Nechejte si toho vola Obamu v Praze nafurt!

3. dubna 2009 v 22:00 | Ross Hedvicek |  Clanky osvetove
Laik se divi - odbornik zasne! Napred jsem ziral jak na televizi Nova inzeruji nouvou ceskou (asi pametni) minci s tvari Obamy a jeste si ten rytec mince pochvaluje, jakou ma Obama jednoduchou tvar... haha!
Pak jsem precetl v Lidovkach rozhovor s Milou Rechciglem - clovekem s maniakalni posedlosti dokazat pribuznost americkych prezidentu s davnymi ceskymi krali - zkousel to i s Bushem a Kerrym, co si pamatuji. Uspesne, pochopitelne.
http://www.lidovky.cz/mam-nit-od-borivoje-k-obamovi-dif-/ln_zahranici.asp?c=A090401_212049_ln_zahranici_mtr

A jako zakusek se mi dostalo infantilnich vyroku takzvanych ceskych osobnosti, co by vzkazali Obamovi - od naprosto nezajimaveho Tomase Hanaka, hloupoucke Miss Ivety Lutovske az po levicoveho pseudo-kneze Tomase Halika. Pochutnejte si:
http://www.lidovky.cz/co-by-vzkazali-baracku-obamovi-del-/ln_domov.asp?c=A090331_162337_ln_domov_bat

Vcera jsem se s kamaradem dival na nasi televizi - FoxNews - a zrovna tam rozebirali faux-pas manzelu Obamovych. Jak napred Obama svym chovanim opakovane urazi Gordona Browna (= britsky PM) a nakonec to dorazi tim, ze mu daruje krabicku DVDcek s filmy, ktere v Britanii nefunguji - kvuli jinemu area kodu, pak se jeho vyznamne rasisticka manzelka Michelle Obama obuje do historie a klade Britanii za vinu, ze organizovala v 16. stoleti dovoz africkych cernochu na uzemi severni Ameriky (hloupa Michelle by opravdu lepe pasovala do Conga), pak oba leti do Londyna, kde Obama da Alzbete jako darek I-Pod a hloupa Michelle placa starickou Alzbetu po zadech jako lumpi na Oktoberfestu jeden druheho.

Zakroutil jsem hlavou a vyslovil recnickou otazku (tzn. neocekaval jsem odpoved): "Proc to ten Obama dela? Proc se tak chova?" a dostalo se mi okamzite odpovedi: "Protoze je to buran!".

Mozna by pak nebylo spatne, kdybyste si toho vola Obamu tam u vas v Praze nechali naporad. U vas ho prece mate tak radi a byl by tam mezi vami komunisty - tak by byl mezi svymi. A navic ma ten cesky puvod, ze ..


To je ta mlada ceska generace ...

3. dubna 2009 v 14:35 | Katoda |  Clanky jinych autoru
Vážený pane Hedvíčku,

ve svém článku "Tak pravil Zara... ehm, Vaclav Havel!" se zmiňujete o úcty-, či spíše neúctyhodném množství českých pornoherců a pornohereček. Situace je ještě horší, než si myslíte. Pornoherec, či pornoherečka je sice pochybné povolání, ale stále ještě povolání. Co si ale myslet o "studentkách" prestižní University Karlovy (obor psychologie, třetí ročník, jménem Eva a Alex, uveřejněno včetně fotografií), které se v třináctém čísle časopisu Reflex (článek "Konec bílých mužů) bezostyšně chlubí svojí promiskuitou a stěžují si, že jsou málo "ošukávány"? Toto je budoucí inteligence českého národa, jejíž studia v socialistické České republice stále platí daňový poplatník.

Vlastní článek není bohužel v elektronické podobě k mání, ale zde:http://www.reflex.cz/Clanek35454.html najdete výňatky z internetových stánek obou flunder a zde ony stránky samy: http://expanze.blogspot.com/ . Na univezitní studentky síla, že?

Proti tomu je profesionální pornoherečka poctivou pracující ženou, které se nakonec její povolání nemusí vůbec líbit, stejně jako se třeba nelíbí profesionální kuchařce (učitelce, lékařce,atd., dosaďte dle libosti). Těmto dvěma univerzitním štětkám se to však líbí a dle článku v Reflexu jsou jedinými pravými muži černoši. Přál bych jim i sobě, aby šly za hlasem srdce, nejlépe do některé muslimské země za těmi pravými chlapy. První, co ti praví chlapi udělají bude, že jim odříznou malé pysky stydké. Kdyby byla průměrná morální úroveň národa měřitelná, jistě by po jejich odchodu znatelně stoupla.

Původně jsem se chystal přispět tímto tématem na Vaše stránky, ale jak jsem podklady pročítal, pociťoval jsem stále větší a větší žaludeční nevolnost, až jsem nakonec místo psaní vypil půl láhve slivovice. Prostě jsem na stať tohoto typu neměl dost pevný žaludek. Neujal byste se toho?

Jediné na co jsem se vzmohl, bylo napsat rektorovi Univezity Karlovy následující zprávu:

Vaše Magnificence,

dovoluji si Vás upozornit na článek v časopise Reflex č.13 uvedený pod titulkem "Konec bílých mužů" a následně na v článku zmiňované internetové stránky "Expanze na Mars" zde: http://expanze.blogspot.com/ .

Jedná se údajně o dílo Vašich studentek jménem Eva a Alex (pokud se jedná o pravá jména) třetího ročníku psychologie. Vzhledem k těmto údajům a dále vzhledem k uveřejněným fotografiím by obě "dámy" měly být snadno identifikovatelné.

Dovoluji si Vás požádat o přešetření případu. Nelze totiž vyloučit, že se jedná o provokaci ze strany velmi svérázného pana redaktora F.X.Doležala.

V případě, že je článek a internetový blog pravdivý, pak Vás ovšem žádám o exemplární řešení případu. Nehodlám totiž bez odporu ze svých daní přispívat na stále ještě bezplatná studia na nejprestižnější české univerzitě amorálním štětkám, budoucím členkám "intelektuální" vrstvy národa a navíc provozovatelkám pornografických stránek, které potenciálně mohou ovlivňovat naše děti, nebo nás z nějaké redakce poučovat o morálce.

Uvítal bych, kdybych byl o výsledku informován na shora uvedné e-mailové adrese. Upozorňuji, že jsem od přírody člověkem důsledným a v případě, že se mi nedostane uspokojivé odpovědi, hodlám se obrátit na vhodného poslance parlamentu s žádostí o interpelaci ministra školství ve stejném smyslu.

S věkerou úctou
Podpis

Konec citátu

O případném výsledku Vás neopomenu informovat

Zdraví Vás Váš Katoda

Pysou my z Ceska...

1. dubna 2009 v 15:13 | Ross Hedvicek |  Clanky osvetove
Clanek "Cesi" vyvolal neobvyklou vlnu nenavistnych emailu, obzvlast kdyz zvazime, ze jsem ho ani nenapsal sam - clanek napsal Xaver Blaha. Nehlede na me ne-autorstvi jsem byl vice nez 2000krat nazvan genitalnimi a zvirecimi jmeny. Samozvani cesti intelegtualove mi psali mstive s diakritikou - abych mnel potize to precist (priklady viz nize).

Dobrý den pane Hedvíčku,

v poslednich par letech jsem nektere vase clanky cetl a s radou veci, ktere jste glosoval souhlasil s vasimy nazory.

Ale ted uz to co pisete, zacina byt naprosta zumpa plna sracek (vas vyraz).
Myslim, ze by jste mel trochu prehodnotit, mozna se i do ceska podivat a chvili tu zit. Ja jezdim lyzovat do Alp pravidelne (od revoluce) a to co jste tam videl vy, ja nikdy. Az na vyjimky (a ty jsou po celem svete - vc.
Ameriky) naopak sleduji, jak se cechacci vetsinou zmeni a prizpusobi. Sve lyze klidne neecham pred rest. a za 20 let jsem nezazil jediny problem.
Vy zijete v jakemsi bludu typickych vlastnosti totalitniho cloveka a ve vasi hlave to transponujete do "normalni spolecnosti" - ale je to jen Vasi schizofrenie a neznalost.
To, ze stale jeste na "zapade" jsme trochu pozadu (a uz opravdu jen trochu) a na vse nemame dostatek penez, to je pochopitelne a naprosta vetsina cechu to umi resit a prip. se uskrovnit.
Myslim, ze jste asi v totalite zde kradl jako straka a ted vam ty vzpominky zustaly, ale casy se meni - probudte se !!!!
Je mi z vas smutno a radeji zkuste jiny druh zabavy a neotravujte normalni lidi.

zdravim
______________
Luboš Zaplatílek
Pro Aktiv Turnov s.r.o.
Mobil: 603239271
Firma: 481325909
---

V reakci na Vá� článek Česi od p. Xavera Bláhy nemohu se ubránit vylíčit vlastní opačnou zku�enost z jiné kategorie lidí, ov�em ne Čechů.
Dva měsíce nazpět při náv�těvě Stonehenge se mi stala z pohledu Čecha neuvěřitelná historka. Pravda �ádného Čecha jsem nepotkala. Byli ta lidé z celého světa, místní Britové a hlavně Japonci - významní turisté, které potkáte na celém světě. Na této návštěvě mě doprovázeli moji obchodní partneři z Austrálie, kteří mají továrnu v Birminghamu na výrobu informačních kiosků.
Místo mě uchvátilo natolik, �e po cca půl hodině jízdy od Sonehenge jsem zjistila, �e nemám své hodinky coby "drahý suvenýr" od firmy Pierre Cardin z Austrálie, města Cairns se lunetkou vylo�enou kamenem opál. Ji� ze zku�enosti z Čech jsem se s nimi tedy rozloučila. jeliko� můj partner zaznamenal, jak jsme smutná, nezbývalo mi prozradit na obědě ve městě Malborough, co se mi přihodilo - to bylo cca 2 hodiny od opu�tění Stonehenge. Můj australský kolega nelenil a vytočil číslo na vstupence. Po sdělení na�í historky hlasu na druhé straně telefonu překvapivě byl dotázán na značku a jak hodinky vypadaly. Po jasné identifikaci mu nejen přislíbili, �e hodinky schovají, ale dokonce po�lou do Evropy a ČR na mé jméno!!! Ty hodinky při�ly a FUNKČNÍ!!!!
Moji milí austral�tí přátelé kostatovali, �e asi to je proto, �e tam bylo hodně Japonců - britský černý humor mají ti Australané v genech.
Tak mi teď řekněte, zda bych takhle dopadla v na�í malé české kotlině a nebo na místě shluku mnoha Čechů?
Zdena Pra�áková
Zdena Pra�áková
----
Standa Otahal se priznava, ze me clanky rozesila dal, ale stejne vyhrozuje ze mne odstrihne ze site (ti Cesi asi musi byt uzasni machri):

Ten pan Xaver (aby bylo jasno) asi opravdu trpi. Chudak, je mi ho
lito! *Takovy
mindrak !* Doporucuji mu prohlednout historii poslednich treba jen 100 let
nasi zapadni civilizace. Snad zapusobi na nej vycet vsech kurvaren,
hrdinstvi, sebeobetovani, ignorace, arogance, vekslovani, znasilnovani,
lasky, atd. celych populaci jako podnet pro hledani leku k navratu jeho
"dobrého zraku", na jehoz ztratu si dovoluji upozornit. Da se o tom cist v
domaci, cizi,nepratelske i pratelske literature....., Problem (je to vubec
problem?) asi neni v Cesich, ale v rozpornosti lidstvi vubec. Resi se to pry
dlouho, snad od zacatku a opakovane.....rozhodne cernobila videni laska -
odpor tady naznacuje zakalene videni autora. * Preventivne to posilam
dalsim, aby se na takove intelektualni jedy pripravili.* *Prosim, uz mi
takovy blbosti neposilejte, nebo vas odstrihnu ze site.....*StOt
---
Dobry den pane Blaha,
jezdim do alpskych zemi uz dlouho, ale nevim, jak by bylo mozne okrast
pokladni u lanovky. Nechcu samozrejme navod, neudelal bych to, ale ze by to
bylo mozne az tak, ze by nekdo musel platit za moji drzost? Samozrejme,
kradez lyzi, to je hnus a kdybych takoveho smrada uvidel, taky mu neco
reknu. Ve Vasem materialu ale prevazuje jen - prominte mne ten vyraz -
zlucovity pohled na Cechy. V mnohem s Vami souhlasim, ale postradam dalsi
konkreta. Ze jsou v hotelich nenazranci atd, to nic nerika, jen urazi. Pisu
bez diakritiky, jako Vy.
Jan Trojan, za redakci Prava v Brne
----
"Ruzicka Jiri" <ruzicka@asd-software.cz>

Vazeny pane hedvicek,

Pise Vam Cech s velkym "C" a chce Vam rict nasledujici:
Nevim, kde se vzala adresa, ze které prichazi na na¹í firmu stále casteji SPAM, o ktery nikdo nemá zajem a uvazuji o zalobe na Vasi osobu. Dále Vam sdelim velice proste a jednodusse, co si o Vas myslim. Jste clovek pochazejici z Èeské republiky a to Vám ji¾ nikdo neodpáøe. ®e se cítíte být debilním amíkem, o kterých kolují legendy a kteøí neznají poøádnì ani zemìpis je Va¹e vìc. Dále u¾ nás neotravujte Va¹imi debilními americkými ¾vásty o tom, jak je èeský národ ubohý, plný zlodìjù a dementù, proto¾e i Vy jste plodem tohoto národa a pouze pomlouváte a dìláte v té slavné émerice to samé. Jste výplod re¾imu, debilní kokot, který utekl pøed nìèím, èemu nemìl sílu èelit a který teï pomlouvá a rozesílá ubohé èlánky po webu. Posílejte to tìm Va¹im amíkum, ale pochybuju , ¾e by o nìco tak dementního mìli zájem...pota¾mo ani nevìdí, kde a co je èeská republika. Ameriku zná sice ka¾dý, ale její obyvatelé nesahají svým vzdìláním èechùm ani po kotníky. Esli mi pøijde je¹tì nìjaký e-mail do schránky za¾aluji Vás za pohrdání rasou u mezinárodního soudu. U¾ mì nebavíte vy dementní "amerièane"= èechu=emigrante = psychopate = .....jste prostì debil, který si léèí nìjaký mindrák na národì, ze kterého sám vze¹el, co¾ je více ne¾ ubohé((((((

Táhnìte k èertu ....

Jiøí Rù¾ièka
----

A hadanka z mych starych fotek - kde to je? A neni to tam, kde se zda to byt.Uz tahnu, tahnu... s tou karavanou mraku...