Aaaawwww!

24. června 2009 v 15:43 | Eda Seibert |  Clanky jinych autoru
Podporuji politickou stranu Volte PB Petra Cibulky, Petr mi za to posílá v kopii některou korespondenci, týkající se politiky PB, abych byl v obraze. Dostal jsem tedy náhodou i kopii tohoto mailu od mně naprosto neznámého pisatele ::

Rudolf Jiříček napsal :
Chtěl jsem Vám oznámit, že za dva měsíce vyjde kniha Paměti národa, 500 str.200 příl., dotovaná z N.Jersey. Pod indexem N.York-Washington-San Francisco je určena pro Čechoameričany, Toronto
pro Čechokanaďany a dále pro ČR. V Hodoníně zakládáme Stranu pro přímou demokracii, deklarovanou 1990 prof.Zelenym z Fordham University N.Y. , ved. Univ.Tomáše Bati ve Zlíně a dotovanou ing.Ing.Stanley Svoboda z Beach Lake. Pěkný den, Ruda

Petr Cibulka mi to poslal se svým osobitým komentářem :
Pokud budu vycházet z informací z obvykle dobře informovaných zdrojů, nepřekvapuje mě, že ruská vojenská rozvědka GRU u nás zakládá Stranu pro přímou demokracii a následuje tak KGB a jejich milionářský podnik Věci veřejné. Jak jinak by mohly vládnoucí rusko-české kriminální "elity" politicky zlikvidovat naši politickou stranu Volte Pravý Blok www.cibulka.net tichou cestou, když ne takto? Věřím že s pomocí Boží to přesto dokážeme zvládnout ! Petr

Protože zdejší pol. Scénu mám přečtenou, není žádoucí zmnožovat množství již tak velké nových pol. stran, každá dle mého názoru jen nespokojené soustředí a pacifikuje, jak Hromádková v DEU , proto jsem panu Jiříčkovi napsal (Kopii poslal : Petr Cibulka, politická strana Volte Pravý Blok) :
To je záměr, roztříštit názory voličů do několika nových stran, ona nestačí nová strana VV, která obšlohla program PB a najednou mají i finance, (nebo Vám snad ruplo v bedně či-co ) - Vám PB smrdí ? Nebo má PB špatný či neúplný program ? Nebo chcete mít možnost vzít do strany komanče či přisluhovače StB ? PB je přeci předem vylučuje a nepřijímá. Nebo bude stranu osobně zaštiťovat či jí předsedat prof. Zelený ??? Já tomu vůbec nerozumím. Eda Seibert
Děkuji Vám za email. Jako disident z totality, který byl v letech 1958-82 snad 30 krát vyslýchán, až dostal v r.1982 infarkt. Ten, který musel utéci před komanči do Francie na Sorbonu a pak se vrátit, aby StB nezničilo mé rodiče a dostal infarkt při vyšetřování, ten který se angažoval pro OF a vytvořil manažérské kurzy pro 150 inženýrů, které školili do funkcí na podnicích Vl.Dlouhý, Bratinka, Ježek, Dvořák, když po roce je všechny napadl V.Klaus, ten který i dnes je stíhán důstojníky StB, kteří jsou zde jednateli firem, a ten který se seznámil s Tomášem Johnem Baťou a dohodl se na knize, kterou jsem napsal proti komunistům a politikům vůbec, toho Vy grázle, kterého nikdo ani nezná chcete obviňovat? To děláte pěknou reklamu Pravému bloku, který zase já za hranicemi u Čechoameričanů tak prosazuji, včetně poukazu na Petra Cibulku, jako jediného který se proti nim postavil. Měl byste z toho bloku odejít do Dělnické nebo Národní strany, Vy hulváte! A nepřejte se mně potkat! Dr.R.Jiříček

To byl zatím ještě jen s podpisem Dr Petr Cibulka mi k tomu napsal :
Zdar Edo! Myslím že líp bych na to reagovat nedokázal. Vzhledem k tomu, že prof. Zelený je GRU a brněnská expozitura BIS taky, pak bych si politické lídrovství nové Strany přímé demokracie pod prof. Zelaným dokázal představit.
Petr.


Ale drahý neznámý se asi neudělal, naopak se sám podpíchl a ještě mi napsal milejší pitomost :
Doufám, že jste si přečetl mou odpověď. Chováte se jako totalitní fašista. Každého nejprve napadnete a pak se ptáte, co je zač a co chce. Nyní už nic. Toužím jen Vás potkat a rozbít Vám tu neomalenou hubu. To, že jste asi mladý Vás neomlouvá, jste fanatik a to Pravý blok, který vždycky volím a jeho theze rozšiřuji v USA a Kanadě, silně poškozuje a stáčíte k fašismu. Nebudu se s Vámi dál natahovat. Zbytek Vám řekne Petr Cibulka, s kterým jsme si slíbili v Hodoníně při mítinku jeho strany vzájemnou pomoc. Já jsem ji udělal, protože díky mým známostem je Pravý blok populární za hranicemi a po uveřejnění mé knihy i u nás. Budete-li se chovat podobně ke každému a podezírat, že je z KGB, tak by bylo lépe Vás předvolat k Vrchnímu soudu v Olomouci, kde už mi v mnohém pomohli. Takoví zmetci jako Vy by bylo lépe první dát do vězení, aby si začali vážit těch, kdo jim chtějí pomoc. S tím končím, hulváte a přemýšlejte o sobě, máte-li vůbec čím. RNDr.R.Jiříček, absolv.Sorbonny, chairman RCMNS, člen pracovní skupiny UNESCO, disident - a na druhé straně je vůl, který kazí pověst Pravého bloku.

Pravopisné chyby jsem u něho opravil - asi osm. Tak a mám to, co si zasluhuji. Nevím, zda on, nebo já, jsme narazili na vola. Nejspíš asi on, chudák. Ale už je najednou i RNDr. Jen nevím, jestli se nachází v Hodoníně za vojáčka, nebo je za louží . Nezná ho někdo z Vás ???
Petře : Nebudu už reagovat. To musí bejt Pako , ten RNDr, Jiříček

ES

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Karel Kačmařík Karel Kačmařík | E-mail | 24. června 2009 v 16:15

Zajímavé. Ale že se ještě nikdo nezamyslil nad Demokratickou stranou zelených, která svými bilboardy s portrétem s. Zubovové docela vydatně zasvinila českou krajinu. Ony ty bilboardy nejsou zadarmo a když jsem je silnicích míjel ( a dodnes míjím), často mne napadlo kde na to ta malá a neznámá stranička vzala. A že tam kandidoval i soudruh Keller (ten, co vstoupil do KSČ už na střední škole, aby nebyl nevzdělancem) taky o něčem svědčí...

2 Josef Pepa Nos Josef Pepa Nos | E-mail | Web | 24. června 2009 v 17:40

Volte politickou stranu MORAVANÉ.

3 Allan Allan | E-mail | 24. června 2009 v 18:08

Moravany jsem volil, nebylo to, myslím, nic platné.

4 KAN Přerov KAN Přerov | 24. června 2009 v 18:46

Tak KGB zakládá stranu VV, aby zničili Pravý blok ? To jsou věci, to by jeden (pokud není úplně, ale úplně blbej) nevěřil. Já myslel, že jim stačí " kalit vodu" Prostě Petr teď vydělal na volbách do EU, tak to musí hned utratit v říjnových volbách.A k těm článkům - jen "volte" všichni těch asi 140 pidistran ( co kalí vodu), vždyť proto vznikly ! Každá dostane O,15 % a komouši to mají jisté !

5 munchen munchen | 24. června 2009 v 19:34

nějak tomu moc nerozumím tomuhle -já si myslým že Cibulka má pravdu a muže si říkat co chce ,ale fanatik to je bez debat -škoda že tihle lidi v politice neuspějí v usa by byl možná i prezidentem u nás bohužel ne

6 mnf mnf | E-mail | 24. června 2009 v 21:18

Změnit posledních dvacet let totality v českozlodějsku na přijatelně fungující právní stát se se stávajícími parlamentními stranami prostě nedá ,duhové spektrum v parlamentu důsledně nahrazuje vládu jedné strany před rokem 89 , jakož i zákony KSČ ,STB, KGB "kázaly" nám po roce 89 . Analyza událostí 17.listopadu 89 od Ing.M.Dolejšího je dosud jediný ucelený materiál , který celkem objektivně tuto dobu rozebírá a dokládá to důkazy .Zcela jasnovidecky potom působí konec tohoto materiálu , který přesně předpověděl současný krach celosvětové trhovecké ekonomiky a poodhalil i aktéry tohoto hnusu .
JEDINĚ TOTÁLNÍ PŘEMĚNA NA MAXIMÁLNÍ UPLATNĚNÍ PŘÍMÉ DEMOKRACIE MŮŽE BÝT VÝCHODISKEM, stávající zastupitelská forma je úplně na nic - jsme opět v hluboké totalitě ,která se od předchozí vlastně v ničem neliší( dokonce lze bez přehánění mluvit o tvrdém fašistickém policejním státu ). Komunisti předali hadrákem moc sami sobě , za vydatné pomoci Chátry 77 a všeho toho kolotoče komediantů , kteří jsou dnes bez výjimky multimilionáři ,pokud ne miliardáři .
Role neparlamentních malých stran je velmi citlivou věcí , ale pokud nedojde k jejich poctivé integraci do jedné velké nové strany , která potom může ve volbách prorazit stávající žumpu hnusu , který zde je ,
těžko se bude cokoli v budoucnosti měnit i kdyby zde bylo 100 Petrů Cibulků . Scénář podporovaný velezrádci  Havlem a Klausem je v jistém smyslu zločinecky geniální - z holých zadků , kterým hadrák nechal rozkrást celonárodní majetek se stali nejtvrdší ochránci hnědého textilu , kteří jsou dnes schopni bez váhání i vraždit , aby si najradené majetky udrželi a případně ještě zvětšili . Zločinecká finanční oligarchie v česku je složena z nejodpornějších lidí a struktur přímo pupeční šňůrou navázaných na bávalou totalitu .
Zdejší diskuze o malých stranách , co s nimi a kdo kam , je přesně tím , co zajistila Hromádková s DEU po jejím vzniku - zavede všechny na směšnou slepou kolej , ze které budou opět sledovat další OPOZIČNÍ SMLOUVU MEZI ODSS A ČSSD a následně fňukat nad nulovým výsledkem.
Asi nejlepší řešení by byl již nesametový samet a bez těch, kteří všichni JSOU VELEZRÁDCI NÁRODA (Chátra77 a spol........)

7 Ondra Ondra | 25. června 2009 v 9:13

Většinou na tyhle spory mezi disidenty nereaguju, ale jako mladý volič se v tom nevyznám, všichni se perou mezi sebou a obviňují se navzájem. A to je chyba představitelů těhle stran že tak působí. Přestaňte se špiclovat a sprostě si nadávat nebo příneste nějaký důkazy, jinak vaše strany prostě šanci oslovit nové voliče nemaj.

8 KAN Přerov KAN Přerov | 25. června 2009 v 12:57

[5]:Petr Cibulka si skutečně může říkat co chce, nikdo mu to nebere. Možná, že i jeho přímá demokracie by byla životaschopná, ale v Česku nejde prosadit. Bude-li vést volby v tomto směru, pak Prabý blok ( který si vytuneloval)už nikdy nebude plnit svou první preambuli,kterou si dal při vzniku ( v kině Ořechovka, Praha 6 dne 2. března 1996 ) jehož cíl byl sjednotit malé strany. Pravý blok ovládl Petr, zkládající členy PB vyhodil a sám pak pro sjednocení nevykonal nic i když sjednotit malé strany nelze, natož pod vidinou přímé demokracie. Navíc malé strany jsou dnes tak malé, že ani jejich sjednocení by na politickou scénu  nemělo vliv.Jestli to čte pan Zelenka nebo MUDr Votoček - ozvěte těm sem píšícím blouznivcům - nic ve zlém.

9 Angus Angus | E-mail | 25. června 2009 v 13:13

Mohl by se mi prosím ozvat majitel tohoto blogu na ICQ 449-216-327,nebo e-mail Angus94@seznam.cz?mám nějákou nabídku,předem díky.

10 Ross Hedvicek Ross Hedvicek | E-mail | Web | 25. června 2009 v 15:36

Pane Angus, jsem zcela strizlivy, pri smyslech a penize do Ceska neposilam. Moje email adresa je uplne vespod na tehle strance.

11 Der Fallschirmjaeger Der Fallschirmjaeger | 26. června 2009 v 17:59

1. si myslim ze Cibulka neni zcela pri smyslech blinkal-li ze (fakt US prof, ie ne wannabe prof jako Janouch a hradni Rezident) Zeleny je GRU ; von totiz Cibular pred lety rozkrikoval i o ROSS ze je StBubaaak, a za nekolik let to zrusil ze se mylil.
2. si myslim ze Zeleny v 1995 v clanku "co vice si lze jeste prat?" velmi dobre (tho not perfektne) popsal stav veci NElidskych v CeskoZlodejsku tehdejsim, nynejsim, a budoucim. Nejlepe se mi libi jeho zaverecna stranka A4 , cityruji :
Hitler, Jelcin, Stalin, Roosevelt, Bush i Clinton meli jedno spolecne: BALI SE PRAVDY, RESPEKTOVALI PRAVDU (emphasis mine), videli v ni soupere i nebezpeci. Reagovali vsak rozdilne: jedni ji ubijeli, druzi prekrucovali, jini ji podlezali aj posluhovali, ZADNY JI VSAK NEDOKAZAL IGNOROVAT. Dnes v srdci Stredni (J)evropy (J mine), prisli nekteri mazani a pomazani na tu nejjednodussi formuli politicke moci: PRAVDU NENI TREBA RESPEKTovat, PRAVDU LZE IGNOROVAT. ... kAZDY SI PRECE MUZE RIKAT, CO CHCE, JESTLIZE NIKDO NEPOSLOUCHA. MY NEPOSLOUCHAME JE A ONI NEPOSLOUCHAJI NAS - A JE TO JEDNO. ... JDE TEDY O REZIM A EXPERIMENT JAKESI
BYROKRATICKE IGNOROKRACIE, ktera si beze studu vyvesi treba i
FANGLI "PRAVDA VITEZI". ... Jen a proste proto ze je to vlastne jedno.
/ konec citatku /
Vsjo rovno, eto nado bylo

12 mmf mmf | E-mail | 26. června 2009 v 21:13

KANe z Přerova [8]:
pokud je pro vás věrozvěstem MuDr.Jan Votoček z Prahy , potom vězte , že jde o politického turistu , který už usiloval o zisk placených koryt u mnoha stran , kde začínal v ODSS a pokračoval přes DEu , Pravý blok a další až tam, kde nyní pilně spolupracuje se zločinci z ODSS na Pze 1, kde ekonečně za 40 000 měsíčně vetřel na úřednické placené ( uvolněné ...) místečko a leze do rekta největším zlodějům v Praze - modrákům , takže odovolávat se na tohoto bývalého chirurga od Pafka , bolely ho nohy , ať u operačního stolu stojí mladší... Moc jste to KANe vymňoukl doporučením na někoho , kdo by dnes měl chodit kanálama a ne komukoli nalejvat turistický politický rozumy rozumy .Pěknej propadák , pane .

13 KAN Přerov KAN Přerov | 28. června 2009 v 17:24

[12]: Pane "mmf", nebo "mnf", či jak vám říkat, vězte, že KAN je 40-ti letá společnost, která se postavila již v roce 1968 proti komunistům celého socialistického "tábora" a nepotřebujeme ani dnes  žádné věrozvěsty, ani vámi nařčené. Ale ten "věrozvěst" pan Votoček udělal kus dobré práce, když založil Pravý blok, který mu (a jeho spoluzakladatelům) pak byl vytunelován asi právě takovými, jako jste vy a proto ho očerňujete. Pravý blok tenkráte měl šanci integrovat malé strany, tuto šanci " kdosi" zlikvidoval, kdo to byl ? Nevymňoukl jste se vy sám ?

14 Souckova Souckova | 1. července 2009 v 18:59

politicka scena v Cechach se blizi predlistopadove pred sametovou revoluci,ktera byla plna idealu a predsevzeti,ktera se nenaplnila

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama