Bratr Cyril je pekny krivak...

1. června 2009 v 16:55 | Ross Hedvicek |  Clanky osvetove
Politicke udalosti v Cesku jsou fascinujici. Kalousek zaklada novou stranu - lze opravdu cekat cerstvy prd ze starych prdeli? A Lidovci si za predsedu zvolili Rudeho Cyrila Svobodu - lze opravdu cekat cerstvy prd ze starych prdeli? Dostal jsem varovny email od Vladimira Hucina - na co ale Vladimir zapomel, bylo ze Rudy Cyril Svoboda byl NAVRHOVATELEM zakona o ochrane osobnich udaju, ktery technicky a de facto zlikvidoval Cibulkovy seznamy spolupracovniku StB na uzemi CR - seznamy jsou dnes na uzemi USA (Vykur, Cyrile, vykur!) na adrese http://www.cibulka.com/

Proc zrovna Rudy Cyril mel zajem na zruseni Cibulkovych seznamu? Ja se ptam latinsky CUI BONO? (Cesky preklad je: Ktere kurve komunisticke na tom zalezelo?) No vidite - a ted je z nej predseda Lidovcu a zase se bude cpat ke korytu. To ti Cesi opravdu odmitaji zvolit slusne lidi do funkci?

No prectete si, co pise Vladimir Hucin:
Předmět: Nedobrá zkušenost s JUDr.Cyrilem Svobodou.
Datum: 30.5.2009 21:31:35
----------------------------------------
Od poloviny r. 2000 jsem byl již v permanentním zájmu BIS a speciálních složek PČR. Sledováni a odposloucháváni byli i moji přátelé z KAN, KPV a další odpůrci komunistické ideologie a ČSSD. Tyto aktivity vůči mé osobě a mým přátelům neustále narůstaly a já si již počátkem r. 2001 uvědomoval, že může dojít nejen k mému propuštění z BIS, ale i k zatčení a to na základě nějakých vykonstruovaných důkazů, které pro tajné služby a zvláštní složky PČR není problém vyrobit.

Se svými pocity jsem se postupně svěřil i předsedovi přerovské pobočky KPV Františkovi Přesličkovi (tenkrát člen předsednictva KDU-ČSL Přerov), který mi po asi dvou dnech sdělil, že domluvil v Praze v Parlamentu ČR schůzku s poslancem a představitelem KDU-ČSL JUDr.Cyrilem Svobodou a že tam spolu za ním pojedeme a já že mu své poznatky o mém sledování a o přípravách na mé zatčení řeknu.

Dne 14.února 2001 jsme tedy jeli do Prahy a s JUDr. Cyrilem Svobodou jsme se setkali v jeho poslanecké kanceláři. Já jsem mu v rámci svých možností za přítomnosti Františka Přesličky popsal, jaké operativní a zpravodajské úkony se proti mé osobě ze strany BIS a PČR (ÚOOZ)provádějí a také jsem mu opakovaně sdělil, že tyto nezákonné aktivity bezpečnostních složek, mohou vyústit nejen mým okamžitým propuštěním z BIS, ale i zatčením. V průběhu jednání mne JUDr. Cyril Svoboda několikrát přerušil s tím, že mé poznatky nemohou být relevantní a pravdivé, že jsem asi poznamenán represemi a vězněním před listopadem 1989 a že o nějakém zatčení nemůže být ani řeči. Přítomný František Přeslička se začal postupně přiklánět k názoru JUDr. C.Svobody a říkal, že se mu to také nezdá, ale že pro klid v duši tuto schůzku raději domluvil.


Já se při jednání s JUDr. C.Svobodou nemohl ubránit velmi nepříjemnému pocitu s tím, že je to kluzký a neupřimný člověk, který mi něco tají. Jednání bylo asi po hodině zakončeno slovy JUDr. C. Svobody: " Pane Hučín, já vím, že jste si za komunismu prožil peklo, ale dnes už takové věci nejsou možné, t y doby, kdy to bylo možné, už jsou dávno pryč, nemalujte prosím Vás čerta na zeď a jeďte s Pánem Bohem domů" ! Po těchto výrocích poslance JUDr. C.Svobody jsme se rozloučili a odešli na vlak.

Při cestě ve vlaku do Přerova jsem skoro nemluvil. František Přeslička mne stále ujišťoval, že "bratr Cyril je dobře informován a že mu mám věřit". Já jsem nechtěl F.Přesličkovi kazit jeho dojem z tohoto poslance - lidovce a tak jsem si myslel své. Dobře jsem si uvědomoval, že poslanec JUDr. C.Svoboda se angažuje v bezpečnostní problematice a to přímo ve Stálé parlamentní komisi pro kontrolu BIS.

Dne 7.března 2001 ráno jsem byl při cestě k lékaři zákeřně přepaden protiteroristickým komandem a lidmi z ÚOOZ, sražen k zemi, nacpán do automobilu a ostatní je již známo se sdělovacích prostředků a také z knihy "V.Hučín, není to o mně, ale o nás".


Po ročním vazebním vyšetřování v nejpřísnějším režimu koluzní vazby na Pankráci jsem byl propuštěn a následně téměř 4 roky souzen s vyloučením veřejnosti. Po propuštění z vyšetřovací vazby jsem se opakovaně setkal s poslancem JUDr. C.Svobodou na Sv.Hostýně a za přítomnosti několika svědků jsem mu opakovaně připomenul jeho tvrzení o tom, že "nemám malovat čerta na zeď" a pod. Na JUDr. C.Svobodovi bylo vidět, že mu moje připomenutí je velice nepříjemné a snažil se rychle zmizet.

Po letech neveřejných soudů, strádání, brutálního rozhánění mých přátel a sympatizantů a dalších útrap, jsem byl zproštěn veškerých obvinění. Z této mé další, neblahé zkušenosti s postkomunistickými bezpečnostními složkami a justicí také vím, že nikdy nebudu volit lidovce JUDr. Cyrila Svobodu, neboť tento člověk je pro mne naprosto nedůvěryhodný. Pokud si ho KDU-ČSL zvolila do svého čela, tak já mohu jen varovat. Pozor na něj!

Toto své varování adresuji také bývalému předsedovi KDU-ČSL Jiřímu Čunkovi od kterého jsem očekával, že prosadí, abych byl pozván na jejich volební sněm s tím, že tam promluvím o doposud nezveřejněných zločineckých pohnutkách těch, kteří jeho stíhání iniciovali a nadále v tom pokračují.

V Přerově dne 30.května 2009
Vladimír Hučín - tajemník NFAN
---

A jen poznamka: Onen zmineny Frantisek Preslicka, drive predseda KPV Prerov byl pred par dny oficialne vyloucen z KPV zglajchsaltovanym prorezimnim vedenim KPV (Konfederace polepsenych veznu) za predsednictvi pseudo-politicke vezenkyne Nadezdy Kavalirove. Dalsi komu bylo clenstvi v KPV pozastaveno (pred 4 lety a je dosud) byl prave Vladimir Hucin. Rikam vam, mili ctenarove, VSECHNO SOUVISI SE VSIM! Ti to v tom KPV ridi jako agenti StB ceskou Wikipedii!
---
Bratr Cyril s jednim svym kamaradem...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Victor Bolt Victor Bolt | 1. června 2009 v 17:56

Nezapomente ,ze ted lidovcum uz nejde o pravdu, pravo a blaho naroda  ale aby jejich stranu udrzeli v parlamentu a sebe u koryt.
Na to potrebuji tajnou inkvizici kterou p.S doslova a do pismene je a to lidovci vedi a proto ho pasuji na trun.

2 děda děda | 1. června 2009 v 18:28

No a co má být - že v téhle zemi nepřetržitě od roku 1948 (a možná i dřív) vládnou estébáci (přesněji řečeno jakási zločinecká banda známá převážně pod firmou  StB) - to je přece všeobecně známo - stejně jako je známo, že se tak děje pod patronátem USA a jeho spřeženců v obhajobě jejich zájmů na ovládnutí světa. A pozor, to není míněno jako vtip.

3 Alfred Alfred | 1. června 2009 v 19:14

Kdepak, Rosta musi ke vsemu neco rici, je jak deda vseveda..........

4 pierino pierino | E-mail | 1. června 2009 v 19:55

Soucasna realita je v podstate stejna jako minulost jen s tim rozdilem, ze je liberalnejsi....tupy stado dostane vic do dizky, bez front na banany a hejzlpapir, nechaji ho sem tam i probehnout i zabucet, ale pasaci zustali stejny.... a pitomcum to musi Rosta stale pripominat... a nejaka volebni sance....? v kazdym klubu sedi pevne. Tak si zabucte a hybaj k volbam tech vyvolenych....

5 Chuck Chuck | 2. června 2009 v 3:03

[4]:Velmi vystizne

6 Chuck Chuck | 2. června 2009 v 3:05

Prvni cast sedi. Muzes nejak specifikovat druhou?

7 vonpetrinerhohe vonpetrinerhohe | E-mail | 2. června 2009 v 4:23

[2]: Je  Putinovo Imperialni  Rusko  take  sprezencem  USA?  Ja  jsem  si  vzdycky  myslel,  ze  duchovnim  i  praktickym  otcem  STB  bylo  KGB,  nikoliv  CIA. Upresni  se  dedecku.

8 Jaromir Masa Jaromir Masa | E-mail | Web | 2. června 2009 v 8:33

Rád bych věděl o kom, o čem je tento článek. Máte-li co proti p. Hedvíčkovi, napište to do svého blogu. Zde o něm nebylo ani slova.
Pokud jde o p. JUDr Svobodu, znám ho od r. 1980 jako notáře na Ovocn'áku. Do kostela chodil k p. Marii královně Míru (Lhotka). P. Rudolfa jsem znal od r. cca 1955. R. 1985 byl kmotrem mému synu Cyrilovi. Posílal svému kmotřenci pravidelný příspěvek. Až donedávna k nám chodit přát vánoce se svým bratrem a s nějakým malým dárkem. Párkrát byl na našich rodinných oslavách, už jako ministr. Vždy jsem měl z něj dojem slušného člověka. Žádnou hadovitost nebo sliz jsem nepozoroval. Přídomek "rudý" je pitomost, Kristus nebyl milionář ani milicionář, radil dát i kabát, když někdo chce resp. potřebuje kalhoty. Buddha se vyflákl na následnictví a šel dumat do džungle o smyslu života (dnes se tomu říká meditace), Rámakrišna nebo Vivékánanda také nepronajímali za drahé peníze byty Američnům,  Vivékánanda jel na světový náboženský kongres víceméně bez floka v kapse. Prosím Vás, než začnete něco psát, tak se podívejte aspon‘ do Wikipédie, z nemusí to být zrovna ta česká.
Jestliže jste všichni, co tu diskutujete, emigranti, tak promin’te, ale styd’te se, v emigraci jste se nenaučili základním věcem, tj. úctě ke druhému a toleranci k jeho názoru. To můj syn, který vyrostl ve venkovní totalitě uvnitř (doma) v absolutní svobodě, to chytil v Holandsku za rok. Pořád ve Vás straší jednotný celonárodní totální světový názor: bud‘ je někdo červený, nebo rudý, nebo modrý, atakdále. Krucitýrkn, ponořte se do vlastního mozku, nemáte-li tak vzduchoprázdno, vy máte také totální názor, také Vám nalejvá norimberským trychtýřem (média) někdo svá lejna do lebeční dutiny. Je mi líto, nenaučili jste se být svobodní. Maucta.

9 Lolek Lolek | 2. června 2009 v 10:39

Zajímavé, Milan J. Hamerský, předseda IKHB na stránkách Liberální strany tvrdí, že C. Svoboda rozbil 4koalici a dopomohl Klausovi na hrad.

http://www.liberalove.cz/archiv.php?co=1046987192

Začíná být jasné odkud fouká.

10 pierino pierino | E-mail | 2. června 2009 v 14:27

Jaromir Masa:[8]: Staci kdyz nejsem slepy, mam smysly v poradku a nevymytej mozek nabozenstvim. Realitu vnimam svym mozkem a je to jedno jsem-li emigrant nebo "domaci"...dnes uz i ti "domaci" maji moznost srovnavat, ale zustali stejni....podvodnici, zlodeji a bretsnajderi....tak o co tady vazeny pane kazateli jde....?

11 Souckova Souckova | 2. června 2009 v 14:37

Svoboda nebude rudy,kdyz chce do vlastnictvi nejaky objekt,co ted vlastni charita,nota bene katolicka!Furt je to jen a jen pouze o majetku a penezich,city jdou stranou.Ba i husite šli vlastne za majetkem, coz je dukazem, kdy Zizka zvitezl nad bohatym Taborem a stribrem oplyvajici Kutnou Horou. Bohuzel v ceske kotline je fizlovstvi bohate rozvijejici cinnost uz od rakouskeho mocnarstvi v Cechach (napr.za Rakouska ten vsemi znamy patolizavy Mrva a tisice dalsich).Pak se ta neprijemna vlastnost dostane do dedicnych genu dalsich generaci a dnes to vypada jak to bohuzel vypada.

12 Vlastik Vlastik | 3. června 2009 v 5:01

To Masa- Svobodu osobne neznam a ceskou politiku sleduji jen okrajove. Podle me jsou v ceske politice stejne byvali stbaci, kdyz se s tou zlocinou a zavrzenihodnou komunistickou sebrankou jeste neumeli a nebo nechteji vyporadat. K takovym patri asi take ten vas Svoboda. Proste se v tom Cesku neda verit nikomu do te doby az zacnout komunisty zavirat.
V emigraci jsou poznal daleko vice slusnych lidi, jak vy rikate " se zakladni toleranci a ucte k druhemu" nez v Cesku. Vetsina z nich si nenechala pokroutit charakter a radeji odesla do neznama zacit znovu.

13 pierino pierino | E-mail | 3. června 2009 v 13:50

[12]: Ano Vlastiku a to je ten principialni rozdil...

14 Pepa Nos Pepa Nos | E-mail | Web | 6. června 2009 v 7:25

Hučín má pravdu. Svoboda má pravdu. Hedviček má pravdu.
Je ale vyšší pravda. A ta se neříká.

15 Ing. Jiří Pavel Pešek Ing. Jiří Pavel Pešek | E-mail | Web | 10. června 2009 v 14:20

Zkušenosti Vladimíra Hučína s Cyrilem Svobodou potvrzuji.

C.S. znám osobně od r. 1995 (1995-97 jsem pracoval jako šéf Zahraniční sekce KDU-ČSL), a přestože jsem jej jako ústavního činitele opakovaně žádal o pomoc - ve prospěch českých státních a národních zájmů, navíc bytostně křesťanských(!), nikdy jsem se o něj nemohl opřít. Bohužel zcela naopak:

V ekonomicko-politické a kulturně-duchovní kauze bezprecedentní devastace jedné z nejvýznamnějších sakrálních památek Evropy - chrámu sv. Michaela Archanděla na Starém Městě pražském, která se stala symbolem boje o právní stát (4 mld.vytunel.CZK,napojení na mezin.org.zločin,surová devastace+hanobení židovsko-křesťanských kořenů evropské civilizace), mařil naše úsilí (kauzou se zabývám od r.1996).

Mrzí mne toto konstatování, ale C.S. - dokud neopustí své obojaké postoje - odmítám akceptovat jako představitele křesťanské strany.

Ing. Jiří Pavel Pešek

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama