Komentáře

1 Victor Bolt Victor Bolt | 1. června 2009 v 17:56

Nezapomente ,ze ted lidovcum uz nejde o pravdu, pravo a blaho naroda  ale aby jejich stranu udrzeli v parlamentu a sebe u koryt.
Na to potrebuji tajnou inkvizici kterou p.S doslova a do pismene je a to lidovci vedi a proto ho pasuji na trun.

2 děda děda | 1. června 2009 v 18:28

No a co má být - že v téhle zemi nepřetržitě od roku 1948 (a možná i dřív) vládnou estébáci (přesněji řečeno jakási zločinecká banda známá převážně pod firmou  StB) - to je přece všeobecně známo - stejně jako je známo, že se tak děje pod patronátem USA a jeho spřeženců v obhajobě jejich zájmů na ovládnutí světa. A pozor, to není míněno jako vtip.

3 Alfred Alfred | 1. června 2009 v 19:14

Kdepak, Rosta musi ke vsemu neco rici, je jak deda vseveda..........

4 pierino pierino | E-mail | 1. června 2009 v 19:55

Soucasna realita je v podstate stejna jako minulost jen s tim rozdilem, ze je liberalnejsi....tupy stado dostane vic do dizky, bez front na banany a hejzlpapir, nechaji ho sem tam i probehnout i zabucet, ale pasaci zustali stejny.... a pitomcum to musi Rosta stale pripominat... a nejaka volebni sance....? v kazdym klubu sedi pevne. Tak si zabucte a hybaj k volbam tech vyvolenych....

5 Chuck Chuck | 2. června 2009 v 3:03

[4]:Velmi vystizne

6 Chuck Chuck | 2. června 2009 v 3:05

Prvni cast sedi. Muzes nejak specifikovat druhou?

7 vonpetrinerhohe vonpetrinerhohe | E-mail | 2. června 2009 v 4:23

[2]: Je  Putinovo Imperialni  Rusko  take  sprezencem  USA?  Ja  jsem  si  vzdycky  myslel,  ze  duchovnim  i  praktickym  otcem  STB  bylo  KGB,  nikoliv  CIA. Upresni  se  dedecku.

8 Jaromir Masa Jaromir Masa | E-mail | Web | 2. června 2009 v 8:33

Rád bych věděl o kom, o čem je tento článek. Máte-li co proti p. Hedvíčkovi, napište to do svého blogu. Zde o něm nebylo ani slova.
Pokud jde o p. JUDr Svobodu, znám ho od r. 1980 jako notáře na Ovocn'áku. Do kostela chodil k p. Marii královně Míru (Lhotka). P. Rudolfa jsem znal od r. cca 1955. R. 1985 byl kmotrem mému synu Cyrilovi. Posílal svému kmotřenci pravidelný příspěvek. Až donedávna k nám chodit přát vánoce se svým bratrem a s nějakým malým dárkem. Párkrát byl na našich rodinných oslavách, už jako ministr. Vždy jsem měl z něj dojem slušného člověka. Žádnou hadovitost nebo sliz jsem nepozoroval. Přídomek "rudý" je pitomost, Kristus nebyl milionář ani milicionář, radil dát i kabát, když někdo chce resp. potřebuje kalhoty. Buddha se vyflákl na následnictví a šel dumat do džungle o smyslu života (dnes se tomu říká meditace), Rámakrišna nebo Vivékánanda také nepronajímali za drahé peníze byty Američnům,  Vivékánanda jel na světový náboženský kongres víceméně bez floka v kapse. Prosím Vás, než začnete něco psát, tak se podívejte aspon‘ do Wikipédie, z nemusí to být zrovna ta česká.
Jestliže jste všichni, co tu diskutujete, emigranti, tak promin’te, ale styd’te se, v emigraci jste se nenaučili základním věcem, tj. úctě ke druhému a toleranci k jeho názoru. To můj syn, který vyrostl ve venkovní totalitě uvnitř (doma) v absolutní svobodě, to chytil v Holandsku za rok. Pořád ve Vás straší jednotný celonárodní totální světový názor: bud‘ je někdo červený, nebo rudý, nebo modrý, atakdále. Krucitýrkn, ponořte se do vlastního mozku, nemáte-li tak vzduchoprázdno, vy máte také totální názor, také Vám nalejvá norimberským trychtýřem (média) někdo svá lejna do lebeční dutiny. Je mi líto, nenaučili jste se být svobodní. Maucta.

9 Lolek Lolek | 2. června 2009 v 10:39

Zajímavé, Milan J. Hamerský, předseda IKHB na stránkách Liberální strany tvrdí, že C. Svoboda rozbil 4koalici a dopomohl Klausovi na hrad.

http://www.liberalove.cz/archiv.php?co=1046987192

Začíná být jasné odkud fouká.

10 pierino pierino | E-mail | 2. června 2009 v 14:27

Jaromir Masa:[8]: Staci kdyz nejsem slepy, mam smysly v poradku a nevymytej mozek nabozenstvim. Realitu vnimam svym mozkem a je to jedno jsem-li emigrant nebo "domaci"...dnes uz i ti "domaci" maji moznost srovnavat, ale zustali stejni....podvodnici, zlodeji a bretsnajderi....tak o co tady vazeny pane kazateli jde....?

11 Souckova Souckova | 2. června 2009 v 14:37

Svoboda nebude rudy,kdyz chce do vlastnictvi nejaky objekt,co ted vlastni charita,nota bene katolicka!Furt je to jen a jen pouze o majetku a penezich,city jdou stranou.Ba i husite šli vlastne za majetkem, coz je dukazem, kdy Zizka zvitezl nad bohatym Taborem a stribrem oplyvajici Kutnou Horou. Bohuzel v ceske kotline je fizlovstvi bohate rozvijejici cinnost uz od rakouskeho mocnarstvi v Cechach (napr.za Rakouska ten vsemi znamy patolizavy Mrva a tisice dalsich).Pak se ta neprijemna vlastnost dostane do dedicnych genu dalsich generaci a dnes to vypada jak to bohuzel vypada.

12 Vlastik Vlastik | 3. června 2009 v 5:01

To Masa- Svobodu osobne neznam a ceskou politiku sleduji jen okrajove. Podle me jsou v ceske politice stejne byvali stbaci, kdyz se s tou zlocinou a zavrzenihodnou komunistickou sebrankou jeste neumeli a nebo nechteji vyporadat. K takovym patri asi take ten vas Svoboda. Proste se v tom Cesku neda verit nikomu do te doby az zacnout komunisty zavirat.
V emigraci jsou poznal daleko vice slusnych lidi, jak vy rikate " se zakladni toleranci a ucte k druhemu" nez v Cesku. Vetsina z nich si nenechala pokroutit charakter a radeji odesla do neznama zacit znovu.

13 pierino pierino | E-mail | 3. června 2009 v 13:50

[12]: Ano Vlastiku a to je ten principialni rozdil...

14 Pepa Nos Pepa Nos | E-mail | Web | 6. června 2009 v 7:25

Hučín má pravdu. Svoboda má pravdu. Hedviček má pravdu.
Je ale vyšší pravda. A ta se neříká.

15 Ing. Jiří Pavel Pešek Ing. Jiří Pavel Pešek | E-mail | Web | 10. června 2009 v 14:20

Zkušenosti Vladimíra Hučína s Cyrilem Svobodou potvrzuji.

C.S. znám osobně od r. 1995 (1995-97 jsem pracoval jako šéf Zahraniční sekce KDU-ČSL), a přestože jsem jej jako ústavního činitele opakovaně žádal o pomoc - ve prospěch českých státních a národních zájmů, navíc bytostně křesťanských(!), nikdy jsem se o něj nemohl opřít. Bohužel zcela naopak:

V ekonomicko-politické a kulturně-duchovní kauze bezprecedentní devastace jedné z nejvýznamnějších sakrálních památek Evropy - chrámu sv. Michaela Archanděla na Starém Městě pražském, která se stala symbolem boje o právní stát (4 mld.vytunel.CZK,napojení na mezin.org.zločin,surová devastace+hanobení židovsko-křesťanských kořenů evropské civilizace), mařil naše úsilí (kauzou se zabývám od r.1996).

Mrzí mne toto konstatování, ale C.S. - dokud neopustí své obojaké postoje - odmítám akceptovat jako představitele křesťanské strany.

Ing. Jiří Pavel Pešek

Komentáře jsou uzavřeny.