Komunisticka luza vladne ceskemu internetu...

8. června 2009 v 20:42 | Ross Hedvicek |  Clanky osvetove
Pripada mi to, jako kdyz americka armada obsadila Baghdad a par minut byli pod dojmem, ze jej osvobodili. Jen par minut. Pak se rozpoutalo zbesile rabovani, primitivni bezvladi a necivilizovane utoky na americke vojaky i civilisty, kteri jim prisli pomoci. Nejvetsim omylem Bushovy administrativy byl predpoklad, ze Iracane prijmou svobodu a demokracii za sve a uvitaji ji. Naprosty omyl. Iracane, kteri maji nejake sklony k civilizovanosti uz davno ziji na Zapade. Lide v Iraku naprosto nemaji zajem o nejakou svobodu a demokracii a jejich vlastni opresivni ideologii, islam, povazuji za "kulturu". Kamenovani, urezavani koncetin i hlav, napichovani na kul, obrezavani genitalii a vseobecny nezajem o prava svobodu jednotlivce nemuze byt povazovano za kulturu?

Uplne stejne to bylo s vychodni Evropou a s Ceskem. Bylo naprostou chybou jim tu svobodu a demokracii nutit. Cechum a Slovakum bylo daleko lip za ostnatym dratem. Cesi se nikdy nezbavili, ani po dvaceti letech, sve mentalni zavislosti na komunisticke ideologii. Cesi a Slovaci nejsou tak nejak geneticky zarizeni na svobodu, svobodu projevu a demokracii. Nejak to nemaji v krvi. Urcite byste mne vy sami mohli zasobit tisici prikladu, z cinnosti vasich vladnich instituci a fungovani ci nefungovani vasi spolecnosti - ja bych se chtel zminit jen o jednom prikladu, se kterym se denne potkavam - o tom, jak ceska komunisticka luza vladne ceskemu internetu.

Pres halasne proklamovanou svobodu a svobodu projevu, mili Cesi si nejsou jaksi jisti, co s tim a jak to vlastne funguje: Jako krasneho prikladu lze pouzit nemoznost existence blogera kritickeho soucasnemu ceskemu rezimu na ceskem internetu. Drive nebo pozdeji je vzdy vystvan ceskou komunistickou luzou, ktera se houfuje pod Cesku kritickymi blogy a zahlcuje je nadavkami, spilanim a nesmyslnym blabolem. Naprosto nejvic nenavidenym autorem na ceskem internetu je autor techto radku a pod mymi clanky jsou i ted vyzvy jako "Krystliku a Hedvicku chcipnete konecne!", vyzvy k fyzickemu nasili i zabiti. Administratori blogu predstiraji, ze to nevidi, pripadne ze maji pry tolik prace, ze to nestaci sledovat - staci vsak jen nepatrne "porusit pravidla" a okamzite zasahnou proti autorovi blogu. Proti ceske komunisticke luze nezasahnou nikdy. Proc? Protoze s ni souhlasi. Takze predstiraji, ze nevidi blatantni porusovani pravidel lidske slusnosti i pravidel blogu manipulaci s hodnocenim clanku ze strany luzy, ale kdyz bloger zrusi hodnoceni, tak je hned sefredaktorem NAPOMENUT, "protoze si ctenari stezovali". Ze "ctenari" jsou vlastne titiz lide, kteri chteji blogera z blogu vystvat, tim uz se sefredaktor nezabyva. Takovi jsou Cesi...

Pokud si chcete udelat svuj vlastni pruzkum, podivejte se na ty ceske primitivy pod nedavnymi clanky o masakru nemeckeho obyvatelstva po valce v Postoloprtech - kde se v tech lidech bere ta vztekla, uplne muslimska, nenavist? Ja uz jsem v Cesku dlouho nebyl, nezacali tam ted nosit turbany? Nebylo temhle lidem lip v dobe, kdyz jedine noviny ve stanku PNS bylo Rude pravo a Mlada fronta? Jsou dost civilizovani na to, aby si zaslouzili svobodu projevu?

Denne se prohlubuje nazorova propast mezi byvalymi Cechy i Slovaky v zahranici a domorodci. Je v podstate nemozne, aby kriticky pisici emigrant vydrzel nekde na ceskem Internetu. Cenzura vladne. Ovsem kdyz se prikrcite a budete psat odkudkoliv ze zahranici pochvalne plky o maticce Praze ci o cemkoliv nezavadnem, pak jste vitan. To vas nechaji i na nejake podradne unizerzite ucit. Stejnym zpusobem je cenzurovana i ceska Wikipedie - lidi pisici o "zavadne historii" jsou vykopavani a blokovani a temata, ktera nejsou po chuti nekolika wikipedistickym administratorum vedenych byvalym agentem StB a StaSi jsou vymazana pro udajnou "nedulezitost". A to prosim dvacet let po udajne sametove revoluci! Clovek doufal, ze zdegenerovanost ceske verejnosti tak nejak vyprcha a vybubla do ztracena. A ono to pretrvava! V prave promitanem spikleneckem filmu Angels and Demons se tvrdi, ze cely svet je ovladan tajnou organizaci jmenem ILLUMINATI. V Cesku je to urcite jinak. V Cesku je to vzdycky uplne jinak. Tam to vede jina tajna organizace. Jmenuji se Degenerati.


Byly doby, byly, kdy jsem vas mel pomerne rad, mili cesti primitivove. Uz nemam.
---
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Pepazdepa Pepazdepa | 8. června 2009 v 21:28

http://cs.wikipedia.org/wiki/Revizionismus

Článek není psán neutrálně, což dokládají obraty typu "komunistická lež" atd., které se hodí do novin, nikoli ovšem do encyklopedie. Dokud nebude článek upraven, prosím šablonu neodstraňujte. Jirka O. 7. 6. 2009, 18:12 (UTC)

http://cs.wikipedia.org/wiki/Diskuse:Revizionismus

2 Ross Hedvicek Ross Hedvicek | E-mail | Web | 8. června 2009 v 22:06

Jste banda komunistickych hlupaku. Je to neutralni?

3 Josef Pepa Nos Josef Pepa Nos | E-mail | Web | 8. června 2009 v 22:17

To, že na netu masturbují anonymové a úchyláci patří k věci. To, že se virtuálně uplatňují bývalí i současní příslušníci zločineckých organizací patří k věci.
To, že nám všem normálním lidem mohou akorát tak políbit prdel patří k věci.

4 Bavič Kaiser Bavič Kaiser | 8. června 2009 v 22:29

...To, že nám všem normálním lidem....

Teda soudruhu Nose, kdybych zjistil že jsem v této nenormální společnosti normální,  dám se okamžitě hospitalizovat.

5 Der Fallschirmjaeger Der Fallschirmjaeger | 8. června 2009 v 22:30

Hey, Ross, send AAA = Autonomous Artificial Agents in B52's to pave their road to freedom

6 mmf mmf | E-mail | 8. června 2009 v 22:53

Kdo se pustí do těchto rádoby rozborů a vlastně nemá nic jiného na srdci ,než si na někoho vylít své špatné svědomí a ještě horší znalosti , ať raději nepíše nic a když ano , potom ať si tím plní své šuplíky a neotravije své okolí .
Posledních dvacet let existování západnějšího zbytku Československa je pouze pokračování předchozí totality v délce trvání 50 let . Komunisti předali prostřednictvím STB a Chátry 77 moc sami sobě prostřednictvím předem vyškolených velezrádců, kde na špici dominuje veškrna . Vše , co bylo po datu 17.11.89 je největší superpodvod na lidech v česku za celou dosavadní historii . Dělat nějaký rozdíl mezi před a pohadrákovém datu a spatřovat tedy důvody ke kritice obyčejných lidí , kteří musí v tomto hnusu nějak dál žít , může jedině ten , kdo si dokonce i dnes myslí , že byl nějaký PŘEVRAT(!revoluce!),byly změny jen v utužení totality a vytvořeníkomunisticko konfidentské finanční oligarchie s přímými kořeny v kSČ ,KGB, STB .... Z tohoto pohledu se jeví článek pana Hedvička jako projev Marťana o pěstování kukuřice křížovým setím na povrchu Saturna . Pane Hedvičku , v jedné Vaší reakcí jste mne nazval idiotem a antisemitou - mohl bych vám teď oplatit stejně , ne-li hůře . Neudělám to , vy nemůžete za to , že o poměrech v Česku víte tak zoufale málo a ještě jen po povrchu . Jste typický EKONOMICKÝ  emigratnt (asi jako dnes cikáni v Kanadě..) , který se z nudy dnes snaží bavit o politických poměrech v Česku . Nechte toho , jste mimo mísu , raději napište pár pravdivých informací o "dizidentovi" Matuškovi z Floridy a pošlete to Blesku do Čech .Tam se budete chytat určitě líp .

7 Jenda Jenda | 8. června 2009 v 23:04

Proč to Rosťo nevidíš z té pozitivní stránky? Není to prima nebýt jako oni. A není to fantastický nebýt mezi nimi? Dovedeš si představit žít někde, kde v životě Čecha nepotkáš? Já si na ty diskuse chodím jako na knedlíky (které mají tu výhodu, že je nemusím jíst). Po přečtení reakcí na tvé příspěvky si připadám jako když znova emigruju, jako když bez úrazu přelezu elektrický studovat.dráty. Je to krásný pocit nebýt komunistou a jen ten ex-komunistický očistec pobaveně

8 Jenda Jenda | 8. června 2009 v 23:07

corr.     mělo být        Po přečtení reakcí na tvé příspěvky si připadám jako když znova emigruju, jako když bez úrazu přelezu elektrický dráty. Je to krásný pocit nebýt komunistou a jen ten ex-komunistický očistec pobaveně studovat.

9 Josef Pepa Nos Josef Pepa Nos | E-mail | Web | 8. června 2009 v 23:10

Soudruhu Kaisere, hospitalizace Vám netřeba. Stačí občas hospodylizace a tam trochu té meditace.

10 Jenda Jenda | 8. června 2009 v 23:25

Můj komentář se vztahoval na příspěvky těch Wernerů, Lososů, Pepů etc. na blogu http://ross-hedvicek.blog.tyden.cz/clanky/diskuze/3120/komunisticka-luza-vladne-ceskemu-internetu.html?id_diskuze=101788&akce=hlasovat        Je tam ale vyjimečný příspěvek, který mi mluví ze srdce:                       Vrána Jaroslav
08.06. 22:40

Pane Hedvicek, určitě znáte ten fejeton z knihy J.Hutky, kde jeden český exilant charakterizuje chování české společnosti spíše jako projevy sociální psychopatologie než projev sociální antropologie. Ono nelze tuto společnost nenávidět či s ní pohrdat. Ono lze se od ni udělat pořádný odstup, občas ji flusnou do obličeje a dle poznání M.Dolejšího se snažit pochopit, proč tato společnost se tak chová. On věčný odliv elit vedl opravdu k velice problematickému genetickému a duchovnímu vývoji a výsledek je vidět........ Považuji to za projev prozřetelnosti a kromě zvednutí obočí na d mírou hlouposti jsem zticha ! Vše ostatní je zbytečné !

11 hmmm hmmm | 9. června 2009 v 2:28

[6]: Pane , kde mate dukazy , ze Ross je ekonomicky emigrant - sem s nimi , jinak se jedna pouze o vasi assumption :).

12 munchen munchen | 9. června 2009 v 3:18

hele rossi mě by zajímalo kdo vyhrál vlastně toho čecha století -nechceš udělat ještě jednu takovouhle anketu ?

13 Martin Martin | 9. června 2009 v 8:58

Pane Hedvíčku, já na Vás sice zpravidla nereaguji, a pokud, tak vůbec ne sprostě, ale v tomto Vám zřejmě chybí sebereflexe. Urážky, posměšky a nadávky na Čechy jsou příznačné pro Vaše články, je pak přirozené, že čtenáře naštvete a oni na Vás reagují sprostě.

Buďte slušný a zdvořilý především Vy, pokud kážete o morálce.

14 ghost ghost | 9. června 2009 v 9:36

[2]: Iluminati znamena Osvicenci. Degenerati budou asi Ozarenci.

15 Petr Petr | E-mail | 9. června 2009 v 10:29

"Ross Hedvicek | E-mail | Web | Včera v 22:06 | Reagovat
Jste banda komunistickych hlupaku. Je to neutralni?"

Pri cteni techto, ale i dalsich vet je citi obrovska chorobna nenavist vuci CR. Kazdy ma samozrejme pravo kritizovat co chce a do jake miry chce pokud o tom ma znalost. Vas blog pane Hedvicku jsem uz davno odhlasil, psal jsme vam nekolikrat, abyste me odhlasil ze sveho e-mail listu, lec marne, holt americanovi clovek musi psat ne petkrat, ale asi dvacetkrat aby pochopil, ze neco uz neni vitano. HOlt, taky zkusenost. Ale to nic. BOhuzel mi to casto neda, abych si neprecetl vase prispevky..chce to dobrej zaludek precist to vse a nepozvracet klavesnici. Vase clanky totiz nejsou  kritikou, ale urazkami, divite se pak negativnim reakcim ? Kdyz vam nekdo bude plivat na ten vas idealni amerikanismus, budete ho stejne zavile branit jako my "komunisticka luza". Vase clanky bohuzel svedci o naproste neznalosti prostredi v kterem zijeme. Prakticky v kazdem vasem prispevku se najde neco s cim lze souhlasit..nic neni dokonale a cesi to o sobe rozhodne netvrdi ...ale valna vetsina a hlavne podstata veci je vzdy mimo misu. Mozna jsou cesi narodem Svejku, umime si ze sebe delat srandu, jsme mozna trochu lini, mozna trochu vyrucani, mame mnoho dalsich vad, ale asi tomu nebudete verit, stejne nekvalitni material je vsude ve svete, tedy i v te vasi uzasne americe. Rozdil mezi nami je, ze my si to umime priznat, zatimco vy ne.  Hledite na nas zpatra, jako byste byl neco vic, jakobyste spolknoul veskerou modrost sveta a ted se nam smejete, ze na nas se nedostalo...mate pocit, ze jste jediny znaly stavu veci, ze jediny mate ten spravny nazor, ze jedine vas pohled je ten dobry a vse ostatni tedy i kritiku vasich literarnich pokusu berete jako nasi nenavist k vam... reknu to vasimi slovy..
"Byly doby, byly, kdy jsem vas mel pomerne rad, mili cesti primitivove. Uz nemam."... verte, ze my o vasi lasku nestojime

P.S. vite ono je snadne kritizovat, je vsak tezke menit veci, ktere v podminkach kominusmu byly zakorenene hodne hluboko, vyparadani s temito nepatricnostmi nam mozna trva dele nez by se nam vsem libilo, ale veci se hybou a meni, to musi uznat kazdy rozumny clovek. Jediny kdo to nevidi je moje babicka a vy. Ta obrovska zatrpklost je u vas markantni a obou je mi lito.

16 ghost ghost | 9. června 2009 v 10:43

[15]: Kdyby napsal "Jste banda nacistickych hlupaku." - Bylo by to neutralni?"

17 Bavič Kaiser Bavič Kaiser | 9. června 2009 v 11:01

Teď mně přišel mail o jakési korespondenci pana Krystlíka a nějakého českého docenta nebo co. Když tady píšete o výrazu "banda nacistických hlupáků", která má nahradit výraz "banda komunistických hlupáků", myslím, že ten výraz "hlupáci" příliš nesedí. Tzv. "Příživa" je totiž odjakživa základním principem jakékoli živočišné říše. A vítězí vždy výhradně ti v tomto oboru nejvynalézavější.  Slyšel jsem názor, že: "házet do auta bomby svému dobrodinci je nevděčnost". Jistý pán tvrdil  svým nadřízeným: Proč bych jezdil mezi svými čechy v panzerwagenu .....? Jistý čech pak, když stál ve frontě na gestapu, a byl vpuštěn do kanceláře, kde musel vyplnit formulář, proč nesouhlasí s atentátem, a z vedlejší místnosti byl slyšet křik bitých, kteří to nechtěli podepsat, řekl památnou větu: Nesouhlasím s tím, protože to bylo protizákonné. Gestapák pak vstal, potřásl mu rukou, ale  doprovodil ho ne ke vchodu, ale do té druhé místnosti....  

18 Petr Petr | E-mail | 9. června 2009 v 11:09

[16]: proc by to mel psat? stejne muzu nazyvat ja jeho... Ross Hedvicek je zamindrakovany neznalek.

19 hmmm hmmm | 9. června 2009 v 11:23

[15]: Jeste k tomu zvraceni pane - ono se chce hodne, hodne zvracet, obzvlaste pri navsteve  CR a poznami "moralky" kotlinkarskych cechacku 20 let po tzv "revoluci' (ta bida dusevni a moralni v CR - no vidlakov a zlodejov na druhou) Pote  bohuzel lide ze zahranici tj emigranti z rozhledem (tj s rozhledem vetsim nez vyhled za humna z praseciho chlivku pres sousedovu zidku  - bezny rozhled vetsiny kotlinkovych cechacku) - vas vidi takove, jaci jste a ne takove, jak jse radi vidite vy sami (ci jak by jste se radi videli:).

Zajimave , je ze jiz v 19 stoleti krajane za zahranici s politovanim zjistovali znacnou "malomestackou zaprdelost a malost mysleni v zemich ceskych" ty typicke male ceske zaprdele uslapnute vidlacke pomery.......a to v te davne dobe ,lide jeste nebyli pokriveni komunismem tak, jako dnesni populace cechacku.
Hedvicek vam pouze nastavuje zrcadlo.

20 ghost ghost | 9. června 2009 v 11:30

[18]: Povazujete za poruseni neutrality spise to 'komunisticky' nebo to 'hlupak'?

21 Jan Zaricky Jan Zaricky | 9. června 2009 v 11:31

CeskoZlodejsko se nechce vyrovnat se svou temnou minulosti!

Pan Hedvicek a pan Krystik zverejnuji fakta a za to si zaslouzi uznani a podporu. Pravda se vzdy nelibi zlocinne komunisticko-estebacke mafii, moralne zavadnym a primitivnim individuim.  Tento nemoralni spodek spolecnosti nenavidi jasne zrcadlo minulosti a pritomnosti a neuznava nic, krome ubohych utoku na nositele pravdy, a snazi se je za kazdou cenu umlcet. Je tragickou skutecnosti, ze rozhodujici mista v CeskoZlodejsku jsou I dnes obsazena bezcharakternimi zastanci prislusniku strany zlocinne a zavrzenihodne. Tito zlocinci jsou nejen na nejvyssich mistech, ale pronikli do skoro vsech ostatnich struktur CeskoZlodejska, vcetne internetu a snazi se blokovat pravdu.

22 Xman Xman | 9. června 2009 v 13:08

Internet je pro vsechny, jsou na nem jak pravicovi pomatenci typu Hedvicka, tak levicovi pomatenci. A kritika druheho tabora patri k folkloru.
Vadi vam administrace ceske wikipedie? Nebo nejakych blogu? Zalozte si vlastni server, nebo najdete uz existujici takovy ktery vam vyhoduje!
At chcete nebo ne, neexistuje zadne narizeni, ktere by zakazovalo majitelum blogu nebo serveru mazat soubory/blogy ktere se jim nelibi.
Na internetu neni oznamovaci povinnost a kazdy si muze psat v podstate co chce (az na par vyjimek v podobe detskeho porna, nebo vyzyvani k trestne cinnosti).
Kdyz se vam nelibi cesky internet, chodte jinam. To same plati i o Ceske republice, nelibilo se vam tu, odesel jste.
Vy to ale berete jako hroznou krivdu, ze vam nekdo nenasloucha, ze vas nenecha publikovat na svem blogu. Vy byste nechal na svych soukromych strankach nekoho, kdo by psal neco s cim zasadne nesouhlasite? Aby vas nazorovy "nepritel" zdarma vyuzival sluzby, za ktere vy musite platit? Nechal byste treba Ransdorfa psat clanky na vasem serveru?
Proste nekde nejste vitan. Smirte se s tim a uz tam nelezte...

23 Souckova Souckova | 9. června 2009 v 13:09

Dnes jsem se docetla,ze se pevne usazuji v Europarlamentu extremisticke strany.Zastarale statni zrizeni s nazvem Sovetsky svaz se jiz natrvalo rozpadlo,takze Cesko muze byt relativne klidne co se tyce Vychodu,ale Zapad a ostatni evropske zeme rovnez umistene na kontinente Evropa zacinajia budou bohuzel i nadale zazivat opet extremismus a nemam zajem se dozit krištalovych noci,ikdyz otec musel za protektoratu sehnat doklady o bezzidovske minulosti.Myslim si,ze by se melo venovat zajimavejši zabave nezli vyvrazdovani sveho druhu jako ted v posledni dobe se deje od ziskani demokracie na skupine obyvatelstva,ktera byla vytlacena svou mentalitou na okraj demokraticke spolecnosti,ale to zase neni duvod pro jejich upaleni.Komunisti se pouzivaj jednotlivymi stranami, a to i co se tyce ODS pri hlasovani o nejakou veledulezitou vec co do poctu hlasu.

24 Xman Xman | 9. června 2009 v 13:29

[21]: Zadny nositel pravdy neexistuje, stejne jako neexistuje absolutni pravda.
Vitez si vzdy upravi pravdu podle sveho. Videli jsme to za komunismu, vidime to i dnes. Hedvickuv pohled je pouze kriticky, nevidi temer zadna pozitiva.
Jiste je tu mnozstvi zlodeju, nelegalnich emigrantu, prostitutek, korupcniku a podobnych zivlu, ale jsou tu i slusni lide, co napriklad stavi domy nebo dalnice, nebo stoji 8 hodin denne u pasu. Ti tu byli i za komunismu a jejich zivot se zmenil jen malo. Stale tvori hodnoty, na kterych stoji nase spolecnost.
Proc Hedvicek nenapise nekdy neco dobreho o nich? Zrejme to neumi!

25 Petr Petr | E-mail | 9. června 2009 v 13:52

[19]: marne se snazim najit duvod co vam ta zeme, krom rodiste dala, resp. vzala, ze jste vuci ni tak strasne nenavistny ? copak to muselo byt ? Ze by vam vzali majetek ? chapal bych, ze pak budete vuci byvalemu rezimu nastvany. Nebo za tim je neco jineho ?

"ono se chce hodne, hodne zvracet, obzvlaste pri navsteve  CR a poznami "moralky" kotlinkarskych cechacku 20 let po tzv "revoluci' (ta bida dusevni a moralni v CR - no vidlakov a zlodejov na druhou" - vas citat.. hmmm, jeste ze na svete existuji skupiny lide bez vad, kteri umi nastavit zrcadlo nam ubohym zaprdelym cechackum... jeste ze tak, milej pane. Inu, proti gustu zadny disputat. Mate svuj nemenny postoj a nazor, bohuzel neshledavate zmeny oproti minulemu rezimu(fyzicke ci materialni zmeny jsou videt na prvni pohled, moralku vsak nezmenite mavnutim proutku, jste fantasta pokud si to myslite), na nic co tahle zeme vyprodukuje neshledavate nic pozitivniho je to vase pravo a ja vam ho neberu. V teto zemi, ziji dost dlouho a znam jeji vady, lec ty vady jsou podobne tem, ktere vidim v okolnich zemich. To je proste fakt.

26 Josef Pepa Nos Josef Pepa Nos | E-mail | Web | 9. června 2009 v 13:54

Umí, umí ixmane. Ale není naivní, aby o tom psal.

27 ghost ghost | 9. června 2009 v 13:58

[24]: O nich se preci pise v jinych mediich a periodikach, Petre. Kdyby tu nebyl pan Hedvicek a podobni, nikdy by ses nedozvedel uplnejsi pravdu a byl bys jako spokojeny severokorejec.

28 Petr Petr | E-mail | 9. června 2009 v 14:01

[21]: pane Zaricky, mate naprostou pravdu vsichni v CR jsou mafiani, komunisti, korupcnici, hlupaci, primitivove, zlodeji.... jedinym moralnim jedincem s patentem na svatou pravdu jste vy a pan Hedvicek. Ten, kdo vam totiz oponuje (neni to nahodou demokraticke rici svuj nazor, nebo ze by ve vasem podani cosi jako demokracie a svoboda slova nemela vyznam?)je pro vas hlupak (jaka to malost, a projev hlupactvi, ze jsem si dovolil oponovat svatemu otci Hedvičkovi,ze?), a prisluhovac toho nenavistneho naroda ve stredu Evropy..Inu, kdo chce psa byt, vzdy si najde hul... vy jste vyzbrojen nejen holi, ale tankovou divizi.

29 Petr Petr | E-mail | 9. června 2009 v 14:09

[27]: jejda tak asi kazdy cteme jine noviny... o uspesich ctu fakt jen sporadicky... co cechum chybi je napr. publicita vlastnich uspechu, uspechy proste neumime prodat.
A tak v ceskych mediich se objevuji, bohuzel, jen nesmyslne politicke causy a hastereni dvou znepratelenych stran, ci resime nesmyslne causi korupce politiku atd...
Bohuzel uspechu si cesi neumi prilis vazit a proto se o nich temer nepise..

30 richard richard | E-mail | 9. června 2009 v 14:26

Milý Honzo, overil jsem si, ze se Jiri Nemec neupsal jak tvrdi Vanek. Potvrdil mi to prvotridni pramen, ktery znam osobne a ktery je naprosto verohodny a znaly tehdejsich souvislosti.

Takze je docela mozne, ze se ten Vanek msti za tu slaninu a whiskey, kterou mu nedali a treba jeste i za jiná osobni prikori. No a ze to vyslo u Hedvicka, potrzuje, ze slo zase o osobni skandalizaci. Ten si na to potrpi. It sells.

Takze jsme na to oba naleteli. Clovek by si na takove veci mel dat bacha a neztracet cas. Life is short!!!

Ahoj Richard

31 mmf mmf | E-mail | 9. června 2009 v 14:35

[11]: pane , kde jsou důkazy o něčem jiném , než o tom, že šlo o ekonomickou emigraci ? On už jen rok, kdy pan Hedviček odcestoval za lepším bydlem odpovídá na všechny dotazy toho druhu .
A to, že dnes je názorově zcela mimo schopnost posuzovat věci v česku s objektivním nadhledem , dokazuje i jeho stereotypně uprskaný, zapšklý a vulgární slovník ( kdyby byl alespoň humorný , ale ani to není ,žjalbohu) .
Je to snad Marek Dalík , nebo Marek Benda z ODSS , kteří mu pravidelně posílají týdenní monitory z vnitra o stavu a podpoře veřejnosti České lidově demokratické socialistickokapitalistické republiky rad ?

32 ghost ghost | 9. června 2009 v 14:37

[29]: Vidis, Petre: tak jsi objevil pole pusobnosti, kde muzes byt ty a tve deti nejen uspesny, ale i slouzit dobre veci.
zakazovanim ma zatracovanim prace nekoho jineho jsi jako ten soused, co preje sousedove koze smrt, protoze je sam liny zmoci se sve vlastni kozy.

PS. Nejspis cteme vetsinou ruzne noviny, ja ctu ceskych velmi malo.

33 ghost ghost | 9. června 2009 v 15:39

[31]: Ty proste hodis do prostoru pomluvu a kdyz po tobe nekdo chce dukaz ci argument, hodis dalsi lez, pokud mozno jeste vetsi. To te ucili v policejni skole, MuMiFikovany?

34 Petr Petr | E-mail | 9. června 2009 v 15:40

[32]: to ghost: ono neni o co stat, ceske noviny, misto toho, aby  se zamerili na dulezite temata nejen z toho naseho rybniku, ale predevsim z toho evropskeho, svetoveho, tak nas zajima.. resp. je nam predkladano stale stejna zverstva o korupci, prehmatech polititku atd... misto abychom se dovidali vice informaci o ekonomice, jejich vyvoji, dusledcich krize atd... v tom stale jeste zaostavame za zapadnim svetem...

35 ghost ghost | 9. června 2009 v 15:43

[34]: Dobre noviny neco stoji.
Ti, kdo plati noviny svymi reklamami, maji spis zajem na pologramotnych poloinformovanych poloozralych konzumentech, nez na informovanych suverennich obcanech.

36 Der Fallschirmjaeger Der Fallschirmjaeger | 9. června 2009 v 18:59

Chechi = mistri hesel :
Tuzme se
Smelost v srdci - v pazi silu!
Svoji k svemu a vzdy podle PRAVDY !
Vytrvalost - naroda sila!
naroda sila - vytrvalost'!
Snadsenim k vytrvalosti!
samosprava - hradba narodnosti!
Umenim k nesmrtelnosti!
Neorhrozene za PRAVO a PRAVDU!
Praci k bratrstvi a svobode!
Slovan radeji mrtev chce byti v hrobe, nezli OTROKehm byti OTROKA jineho!

37 Filom3n Filom3n | E-mail | 9. června 2009 v 19:26

Mrzi mne ze srovnavate pane H. cechy a muslimy, muslimove maji svoji viru a sve zvyky, a nenechaji si srat na hlavu, cesi sou sraci... navic muslimove nejsou zadni vrazi, jelikož můj strýc muslim je a poté co napsal knihu o tom jak to vlastně v Palestině je, mu Izraelští nacisti povraždili zbytek rodiny který po okupaci Palestiny israelci, v jeho rodné vesnici zbyla... češi sou bagáž pakáž nacistická komunistická, od obou pošuků si vzali nza příklad to nejhorší... O muslimech ale vím já své, proto si myslím že o nich by jste takto psát neměl... Vážně...

38 Der Fallschirmjaeger Der Fallschirmjaeger | 9. června 2009 v 19:39

Chechi = mistri hesel :
Mendelinka bramborova, pomocnica Trumanova (byl Georg Mendel ein Chech ??)

39 C laudie C laudie | E-mail | 9. června 2009 v 20:35

A co lobotoooomii, Vaclave :-)

40 Bavič Kaiser Bavič Kaiser | 9. června 2009 v 21:34

To 39: Myslíte zdvihnout víčko, zarazit tam majzlík, a zašťárat ? V Emerice na to měli kdysi dokonc takzvaný Lobomobil. Lobotomii v něm dělali třeba na parkovišti. Jak to měli s pojištěním, nevím. Pacientovi, pokud přežil to pak už asi bylo nadosmrti jedno.

41 hmmm hmmm | 10. června 2009 v 0:34

[25]: ja vim ona ta pravda boli , ze (?) a je neprijemna - lepe ji ignorovat a jasat nad poctem supermarketu v CR (mj s velmi mizernou obsluhou:), ovsem tim nezmenite fakt ,ze jste hnojem Evropy a ze pred vami cechacky ve slusnych zemich zaviraji dvere a okenice na petlici - neb zlodeji dorazili :)

42 hmmm hmmm | 10. června 2009 v 0:38

[22]: Pane, bezte si zaskakat - hop ,hop, hop ,kdo neskace neni cechacek .....ulevi se vam, plyny se vam uvolni a vy budete mene podrazden a nebudete zde produkovat podobne simpletonske kokociny:)

43 hmmm hmmm | 10. června 2009 v 0:57

Češi vedou žebříček krádeží církevních památek
9. června 2009  21:58
ŘÍMOV - Škody, které po roce 1990 způsobili zloději na církevních památkách, už přesáhly celkovou výši škod v Česku během celé třicetileté války.

44 LK LK | 10. června 2009 v 4:15

[Smazaný komentář] Americane z Vysocan - nechapes neb jsi nechapavy a disorientovany (a neni se cemu divit jsi American z Vysocan) , nikdo se nikomu neposmiva - spise se divi a stydi, co tam v te kotlince zije za nekulturni , zlodejsky , nemoralni pranarod  a jaky je tam typicky cesky bordel - ono Americane z Vysocan, cesky clovek se v cizine meni - ta jina vyspelejsi kultura ho meni a opracovava k lepsimu ,studuje , nauci se svetove jazyky, ozeni se s mistnimi, to malo co stacilo k zivotu v ceske kotlince jiz venku nestaci- musis se rozvyjet , stava se jinym clovekem s daleko vetsim rozhledem. Pote prijede do CR a zjisti se si s mistnimi sovinistickymi vlastenci (rozumej pivnimi kotlimkarskymi pitomci) vlastne nema ani o cem povidat.
Podivej se na tu vasi "vyspelou" politickou  kulturu (ta elita tam he he he) a ta elita kapitalisticka - trapas - balkan ve stredni evrope. Americane z Vysocan ta ignorace a neznalost z tebe jen cisi, bez do sveta "na zkusenou" - nejlepe tak na 10 let a zkus se uplatnit jinde a pote si opet povykladame.

45 LK LK | 10. června 2009 v 4:21

Americane z Vysocan - nechapes neb jsi nechapavy a disorientovany (a neni se cemu divit jsi American z Vysocan) , nikdo se nikomu neposmiva - spise se divi a stydi, co tam v te kotlince zije za nekulturni , zlodejsky , nemoralni pranarod  a jaky je tam typicky cesky bordel - ono Americane z Vysocan, cesky clovek se v cizine meni - ta jina vyspelejsi kultura ho meni a opracovava k lepsimu ,studuje , nauci se svetove jazyky, ozeni se s mistnimi, to malo co stacilo k zivotu v ceske kotlince jiz venku nestaci - musis se rozvijet , stava se jinym clovekem s daleko vetsim rozhledem. Pote prijede do CR a zjisti ze si s mistnimi sovinistickymi vlastenci (rozumej pivnimi kotlinkarskymi pitomci) vlastne nema ani o cem ani povidat.
Podivej se na tu vasi "vyspelou" politickou  kulturu (ta elita tam he he he) a ta elita kapitalisticka - trapas - balkan ve stredni evrope. Americane z Vysocan ta ignorace a neznalost z tebe jen cisi, bez do sveta "na zkusenou" - nejlepe tak na 10 let a zkus se uplatnit jinde a pote si opet povykladame.

46 Hnutie rodin - Únia mužov Slovenska Hnutie rodin - Únia mužov Slovenska | 10. června 2009 v 7:25

Dúfam, že vás moja českoslovečina pobaví, ak nie vecný obsah :-):
Degeneratívne ideologie fašizmu, komunizmu splodili prevážne bradatí páni na Západe a importovali ich do celého sveta. Dnes už sú zastaralé a neefektívne na zničení normálnich lidí. Dnes Západní bradatí degeneranti vymysleli podstatne účinnejšiu ideologiu na degenerovanie ľudstva a vyvážajú ju do celého sveta: Je to GAY-LESBO ideologia a prax. Oblíbení a médiami propagovaní kandidáti na prezidenta USA(napr.Clinton) sľúbili, že do vedení CIA a do armády vymenujú gaye. Skutečne za Clintona se šéfem CIA stal člověk s GAY - LESBO politickou orientací. Z jejich militantní ideologie si dovolím Vám nabídnout tento revanšistický manifest:
                            CHCETE VEDIEŤ, ČO ČAKÁ VAŠE DETI ?
                       GAY  -  REVOLUCIONÁR
REVANŠISTICKÝ  MANIFEST NENÁVISTI
/revanšistické učebnicové periodikum homosexuálneho hnutia v USA,
GAY COMMUNITY  NEWS, 15. 2. 1987 /

Z vašich synov narobíme homosexuálov. Budú poznávacím znamením vašej biednej mužnosti. Budeme vám ich zvádzať v školách, domovoch, telocvičniach, šatniach, športových štadiónoch, seminároch, mládežníckych krúžkoch, toaletách, kinách, vojenských krytoch, ubytovniach, pánskych kluboch, kongresových centrách ...Vaši synovia sa stanú na nás závislými. Budú sa nám podliezať a budú nám poslušní. Pretvoríme si ich k obrazu nášmu. Budú po nás túžiť a zbožňovať nás.

Emancipované ženy, voláte po slobode. Hovoríte, že súčasní muži vás už neuspokojujú – robia vás nešťastnými. My, znalci mužského tela, mužskej povahy, vás tohto trápenia zbavíme. Vašich mužov vám zoberieme. Pobavíme sa s nimi, poučíme ich, pohladíme ich keď budú plakať. Ženy, hovoríte, že si prajete žiť s vám rovnými miesto mužov. Tak choďte a žite spolu. My dáme vašim mužom priateľstvá, ktoré nikdy nepoznali. My sme tiež muži a len muž vie, ako obveseliť iného muža, dokáže chápať hĺbku a cit, ducha a telo iného muža.

Odstránime všetky zákony, ktoré obmedzujú homosexuálov. Miesto toho budú schválené zákony na podporu lásky medzi mužmi.

Všetci homosexuáli sa zomknú ako bratia. Musíme sa spojiť umelecky, filozoficky, sociálne, politicky a finančne. Zvíťazíme, ak pôjdeme v jednom šíku proti nerestnému heterosexuálnemu nepriateľovi.

Všetkým, ktorí budú odmietať teplých nazývať homosexuálmi, prebodneme ich zbabelé srdcia. Okolo ich mŕtvol budeme neochvejne pochodovať vpred za našim víťazstvom.
Napíšeme básne o láske medzi mužmi, zinscenujeme hry, v ktorých sa muži láskajú. Natočíme filmy o láske medzi hrdinskými mužmi, ktorými nahradíme lacné, povrchné, sentimentálne, nudné, detinsky hlúpe hetrosexuálne uspávanky, ktoré ešte stále vládnu na vašich filmových plátnach. Urobíme sochy nádherných tiel mladých mužov, odvážnych atlétov a postavíme ich vo vašich sadoch, parkoch a na námestiach. Múzea na celom svete budú naplnené iba obrazmi pôvabných obnažených junákov.

Naši spisovatelia a naši umelci učinia lásku medzi mužmi povinnou a mravnou a buďte si istí, že sa nám to podarí, pretože máme nadanie a schopnosti na presadzovanie módnych trendov. Zničíme heterosexuálne spolky pomocou zbrane ohovárania a posmechu. Túto zbraň veľmi dobre ovládame!

Odhalíme a zverejníme všetkých vplyvných homosexuálov, ktorí zo seba robia heterosexuálov. Budete šokovaní a zhrození, keď uvidíte, že vaši prezidenti, senátori, priemyselníci, starostovia, generáli, športovci, herci, novinári, nadriadení a kňazi nie sú tie vami vysnívané cnostné heterosexuálne figúrky. My sme všade. V každej vašej organizácii, každom vašom zoskupení. Dávajte si veľký pozor, keď hovoríte o homosexuáloch, pretože vždy niekto z nás je medzi vami. Možno sedíme pri stole oproti vám, možno ležíme v posteli vedľa vás ...

S nikým nebudeme robiť žiadne kompromisy. Nie sme žiadny polovičatí slabosi. Ako vysoko inteligentní sme prirodzenými aristokratickými pánmi ľudstva. Aristokrati tvrdí ako oceľ, ktorí sa nikdy neuspokoja s málom ... Kto je proti nám, bude zlikvidovaný. Po vzoru Yukio Mishima / homosexuálny nacionalistický japonský spisovateľ/ postavíme si obrovskú armádu, aby sme vás porazili. Vojaci, ktorí sú spojení homosexuálnou láskou a cťou sú rovnako ako grécki vojaci neporaziteľní. Tak, ako homosexuálni vojaci ovládli Grécko, my ovládneme celý svet.
Rodina – živná pôda pokrytectiev, luhárstiev a podvodov bude pod zámienkou boja proti násiliu rozvrátená. Rodina iba otupuje fantáziu a brzdí ľudský liberalizmus a preto jej inštitút bude zlikvidovaný. Nepoškvrnení chlapci budú počatí v genetických laboratóriách. Budú združení do komún, vychovávaní, vedení a vyučovaní výhradne homosexuálnymi učencami.

Všetky cirkvi, ktoré nás odsudzujú, budú zatvorené. Našimi jedinými bohmi sú a budú mladí muži. Uctievame a budeme uctievať kult krásy, lásky, morálky a estetiky. Všetko, čo je škaredé, vulgárne a banálne bude zničené. Heterosexuálne úbohé zvyky sú nám cudzie, svoj život povedieme podľa diktátu čistej, nevyčerpateľnej fantázie.

Elitná spoločnosť, ktorá už vzniká, bude stále viac riadená homosexuálnymi básnikmi. Každý, kto sa nakazí heterosexuálnymi chúťkami, nebude môcť zastávať žiadnu vplyvnú funkciu v spoločnosti. Jednou zo základných požiadaviek pre mocenské postavenie jednotlivca v novej spoločnosti homoerotiky bude holdovanie náruživosti po vzoru starovekých Grékov. Nenapraviteľní heterosexuálne orientovaní muži budú postavení  pred homosexuálne súdy a ako nežiaduci primitívi vyselektovaní zo spoločnosti.

Zmeníme históriu, ktorá bola sfalšovaná vašimi heterosexuálnymi luhárstvami. Napíšeme dejiny veľkých homosexuálnych vodcov a mysliteľov, ktorí vytvorili tento svet. Dokážeme, že homosexualita je predpokladom pre inteligenciu a fantáziu a pre pravú ušlachtiľosť a krásu muža.

Zvíťazíme, pretože sme povzbudzovaní zúrivou horkosťou utlačovaných, ktorí vždy boli nútení hrať vedľajšiu roľu vo vašej primitívnej spoločnosti. Prichádza naša éra. Aj my sme schopní strieľať z diel a obsadiť mužstvom barikády poslednej revolúcie.Traste sa, heterosexuálny dobytok, až sa pred tebou objaví homosexuálna oslobodzovacia armáda bez našich masiek !

No poučenie pre nezodpovedných emancipovaných rodičov a ICH deti preložil L. Balvín

EŠTE HORŠIE REVANŠISTICKÉ PLÁNY NÁJDETE V LITERATÚRE „NEŽNÝCH“ FEMINACISTIEK.
ROZDIEL JE IBA V TOM, ŽE ICH OBSAH JE RAFINOVANEJŠIE MASKOVANÝ.
ALE O TO ZVRHLEJŠIA JE PRAX.
TENTO MANIFEST SA ÚSPEŠNE REALIZUJE AJ V SR.

47 JFK JFK | 10. června 2009 v 7:46

[46]: Co tim basnik chtel rici ?
Jste v poradku basniku ,tj myslim tim vasi makovicku.
Vsude vidite homsexualy a jejich spiknuti ne (cekaji na vas za rohem a dvermi vasi zemljanky ) - a drive jste vsude videl (za vsim) zidy ne ?
Nechte se vysetrit prosim.

48 beyema beyema | E-mail | 10. června 2009 v 8:35

Rozumím panu Hedvickovi. Nelíbí se mu politické poměry a mezilidské vztahy mezi námi Čechy a dává jasně najevo, že by s námi již nechtěl mít nic společného. Za vším, dle mého názoru, je hořkost a zklamání, protože tam někde v hloubi své duše je stále klukem z Moravy, ač se snaží sebevíce ty poslední zbytky kořenů vytrhat.

49 gregor.moldavit gregor.moldavit | 10. června 2009 v 8:45

Přečtě si komentáře na SEZNAM, či jinde. Co Čech, to bojovník za růžové zítřky pod vedením KSČM. Dozvídám se, že to bude jiný komunismus, to nebude cenzura, to nebudou zavřené hranice, nikdo nebude za své politické názory pronásledován. Napíšu svůj názor a dozvím se, že s takovými jako jsem já, oni už si poradí. Co to v řeči komunisty znamená, je snad jasné. Nato přejde onen bojovník za rovnost a bratrství zase do slibů a básnění.

50 Michael Michael | E-mail | Web | 10. června 2009 v 11:38

Velmi zřídka najdu čas procházet blogy, a dnešní neradostné čtení ukazuje na bolest lidské duše hledající Pravdu, Spravedlnost a Lásku takovým způsobem, jakým ji lze stěží najít.

Z vlastní i historické zkušenosti jsem získal přesvědčení, že jedinou účinnou cestou je snažit se poctivě plnit moudré principy Desatera Božích přikázání. Máme-li společného Otce, můžeme a máme legitimní důvod se cítit bratry a sestrami a také se tak k sobě chovat - tj. vzájemně ctít svou lidskou důstojnost. Kdo tak jedná, ve světě plném lži, zloby a násilí podstatně snižuje koncentraci tmy a studeného zla a rozsvěcuje hřejivé Světlo Dobra.

Každý můžeme začít u sebe - mmne nevyjímaje.

Přeji nám k tomu chuť a sílu a radost z každého úspěchu!

+ Pěkný den!

( : - )

Michael

10-06-2009

51 Souckova Souckova | 10. června 2009 v 12:37

neni cemu se divit,vzdyt velky pritel z vychodu jiste spolupracuje jiz bez uniforem Rude armady ne se samopaly a pusobenim kouzelnych papirku,tedy dolaru,ktere delaji divy.Musim uznat,ze neocekavane reakce a naprosto odlišna taktika ruskych vojinu nam zachranila krome zivotu i krasnou Prahu,kdy Nemci jiz pred posledni bitvou o Prahu zacali na ruskem uzemi prohravat.Demokracie ceska se hodne odlišuje od demokracie americke.Demokracie prohrala na cele care u nas v roce 1968 a zustala takova, jako si tehdy mohli ostatni demokraticke staty v okoli Ceskoslovenska dovolit.Neco podobneho muze byt ta kolaboraCE S NOVODOBOU CENZUROU.

52 gregor.moldavit gregor.moldavit | 10. června 2009 v 13:46

to Michael
Z vlastní i historické zkušenosti jsem získal přesvědčení, - že bych přeci jen radši bral komunisty, než tvojí nabídku. Desaterem se neřídim a od teď se budu rouhat ještě více, než jsem to činil dosud!

53 Baldro Baldro | E-mail | 10. června 2009 v 13:58

Zdravím Vás pane Hedvičku,

jste stále Čechem a v Čechách, ne Česku jste se narodil....ne, turbany se zde zatím celoplošně nenosí...snad jen občas v Praze....víte, proč mají Češi jako národní strom lípu? Protože ta, i když je již napůl odumřelá, dokáže zase růst....a o tom to je....vyčkejte času jako husa klasu....ono už není kde brát, vše co bylo všech je již skoro rozkradené a elita vzniklá z tohoto rozkrádání sama o nabyté přijde....vlastní neschopností....a komunistický kapitalismus s jeho doprovodným chováním poté zanikne....škoda, že Karel I. nedostal šanci....

54 JFK JFK | 10. června 2009 v 14:55

[51    

[Smazaný komentář] zalez krovaku z Vysocan

55 Američan z Vysočan Američan z Vysočan | 10. června 2009 v 15:43

[54]: JFK opět argumentační perla hodná emigrační elity? Vsadil bych boty, že to píšeš někde na Žižkově, nebo brněnským Komárově, ale jsem ochoten připustit svůj omyl. Neeee, ty už nejsi Křovák z Kotlinky..... Ja křovák to uznala! A zalezla do své zemljanky zaplakat!

56 Josef Pepa Nos Josef Pepa Nos | E-mail | Web | 10. června 2009 v 16:32

Baviči Kaisere! Zašel jste do hospody zameditovat? Tak nějak jste uhnul z tématu.

57 heterosexual heterosexual | 10. června 2009 v 19:27

[46]: Všimnete si, jak na vás hned jeden zakomplexovane zaútočil. Jako kdyby jste mohl za to, že jste verne preložil z učebnice gayu článek o tom, že nás vyhladí - co se dejure i defakto deje.  

58 heterosexual heterosexual | 10. června 2009 v 19:34

[46]:Dokonce Vas ten drzoun jeste i posila do blazince za to, ze jste prelozil ten clanek o planech na vyhlazeni nehomosexualnich lidi! No to jsme to dopracovali. Degenerace, genocida a zanik civilizace je dilem takovych individui jako je ten za vami pod nik JIF. je to ostuda, hruza.

59 Kociczak Jirka Kociczak Jirka | 10. června 2009 v 21:04

Pane Hedvíčku, dnes se mi Váš článek velmi líbil, 100% souhlas. Paralela mezi českým uvažováním a islámem - trefné. Ohledně islámského nebezpečí, které se valí na Evropu a potažmu i svět - v Čechách si to skoro nikdo neuvědomuje, lidé, kteří na to upozorňují jsou zvání extremisty, prostě se stále opakuje situace, jako např. v 30. letech. Stojí to tu za h...o. Myslím, že Češi by v případě islamisace byli velmi horliví, tak jako v případě bolševisace v 50. letch.
  No nic, držte se, Vaše články alespoň pár lidem pomáhají, dík za ně.

60 ETN ETN | E-mail | 10. června 2009 v 22:59

V CZ je komunismus? Kdyby to tak bylo, tak by soudruh Hedvicek nemohl potit takove blbosti na blog.cz

61 Hobo Hobo | E-mail | 10. června 2009 v 23:50

Aniž bych zpochybňoval cokoli v článku a aniž bych jakkoli protestoval proti označení za primitiva, dovoluji si bez jakýchkoliv nároků na uznání velmi skromně podotknout, že z wikipedického hesla o spamu zmizela debilní zmínka o Hedvíčkovi.
jinak bych rád vyhlásil sázku: kdo bude dřív v reálsocialismu - Češi nebo Američani s Obavou v čele? (Nejde o překlep.)

62 Alex Alex | 11. června 2009 v 9:49

Vážený Rossi,
pláčete dobře ale na nesprávném hrobě. Základem problémů českého národa není komunizmus. Ten je jen důsledkem národní povahy. Precizně to formuloval tatíček Masaryk: "Po monarchii jsem zdědil národ s mentalitou sluhů. Bude li nám osud příznivě nakloněn a dá nám 40 let slabého Německa a Ruska, narodí se nová generace svobodných lidí s páteří a charakterem." Osud příznivě nakloněn nebyl a další vývoj to slouhovství ještě prohloubil. Národ, který po třicetileté válce přišel o své elity a naučil se elity nenávidět, protože jsou cizácké, sice dokázal přežít ale zaplatil za to charakterem. Sluhové se před pány hrbí a za zaády jim kradou stříbrné lžičky. Tento národ byl vypuzen z východního pozadí a teď se nervózně rozhlíží po novém pozadí, kam by se zavrtal. Německé pozadí se moc nelíbilo, Frantíci a Britové dali najevo svou nadřazenost a pohrdání sluhy, takže se teď národní naděje upnuly za oceán. To, že Češi v roce 1946, jako snad jediný národ na světě zvolili komunizmus má pramálo společného s politikou. To jen povaha sluhů jásala z programu likvidujícího elity a okrádajícího bohaté. To, že se národní povaha nezměnila, dokazují současné volební preference v ČR. Takže žádná záhada. Jen důsledek historického vývoje.

63 Honza Honza | 11. června 2009 v 10:21

Alexi, mluvíš mi z duše.
Blbý je, že je potřeba počkat pár generací, než se něco změní, a toho my už se nedočkáme...

64 Petr Petr | E-mail | 11. června 2009 v 10:33

[41]: me se na vas desne libi, ze vy vite vsechno s takovou jistotoul a ze presne vite oc je a co neni pravda. Dokazete tak snadno oddelovat zrno od plev.. mmj. to mae spolecne s tou komunistickou luzou z let minulych... ono sve k svemu, ze ?
Mate trochu pomylenou predstavu o nas kotlikarich... my nejasame nad poctem marketu, my totiz tady zadny nemame, my zijeme na stromech a na zem chodime jen mocit, zivime se plody stromu a drobnymi zviraty, ktera chytame primitivnimi drevenymi nastroji. Cely den nedelame nic jineho nez obcujeme se svymi samickami a obcas se honime za potravou.
Tak takova je skutecna pravda o nas cesich, verim, ze vy vyspely jak nazorove, tak mentalne, na nas musite hledet zpatra, neb zijete spokojenym zivotem nadutce nekde v luxusnim prostredi (nejlepe jachta, nebo honosna vila na pobrezi?). Toz hodne stesti clovece tam v tom svobodnem svete, o kterm my neandrtalci jen snime (snime? skutecne snime, copak primitiv mue snit ?)

65 OM OM | Web | 11. června 2009 v 11:56

Kom. lůza skutečně vládne na českém internetu. Např. v DF "Odsun sudetských Němců" na Lidé.cz jakýsi 'colekM',  admin. z Brna, vyhodil dosavadní správce, dosadil 20-leté totální pako co si říká '8Mozek8' a smazal komentáře kritizující poválečnou genocidu na sud. Němcích. Debilní a sprosté žvásty toho "bezmozka" a spol. ale nikomu nevadí.

66 OM OM | Web | 11. června 2009 v 12:03

[59]: V Česku je dost lidí, kteří se dobrovolně dávají na islámskou víru. Komu není rady ...

67 Eda Eda | E-mail | 11. června 2009 v 13:14

[15]:Vztah VyVolených v ČR k ostatním obyvatelům a jejich apatie svědčí pro oprávněnost Hedvičkova náhledu. Nechat ve funkcích zloděje, lháře, podvodníky může jen opravdu poníženej sluha a ne svobodnerj občan. Ano, věci se u nás mění - rozšiřuje se množství sluhů ale i darebáků. Společnost se sortýruje na jedny, kterým to není jedno, těch ubývá, těch, kteří se asimilují s neřády a těch, kteří to neřádstvo produkují.

68 OM OM | 11. června 2009 v 13:28

[67]: Uteč odtamtud, dokud je čas!

69 Petr Petr | E-mail | 11. června 2009 v 14:43

[41]: jeste k tem supermarketum... zvlastni ze to rikate, zrovna amerika je typicky priklad masovosti a stadnosti. kdekoliv se objevi slova Sleva, Vyprodej, znamena to, ze se pred obchodem zacnou tvorit obrovske davy zfanatizovanych vykrmenych amiku, kteri koupi vse, jen kdyz to bude se slevou a kvuli tomu, jsou schopni trcet pred shopem hodiny, casto i noci. (uz se teste na 4.7. to zase budou fronticky.. jupppi!)
Inu, kdyz uz hanite jine, merte vsem stejnym metrem. Jinak sam diskreditujete sva slova, ktera pak pochopitelne nikdo nebere vazne a nedivte se, kdyz vas nazvou trotlem.

70 pierino pierino | E-mail | 11. června 2009 v 15:27

He he ...komunisticka luza vladne na ceskem internetu...? Komunisticka luza vladne v Cesku naprosto vsude...mam dojem, ze i "narod" si to preje a ti smradi co hazeji vajicka na oranzove bolseviky az povyrostou a dostanou vic rozumu si svou cestu k tem svym komunistum taky najdou. Oni jsou totiz nalezli ve vsech stranach....

71 vonpetrinerhohe vonpetrinerhohe | E-mail | 12. června 2009 v 4:46

[62]: ALEX - vystizne  a  absolutne  pravdive.  Doufejme, ze  se  to  casem  vylepsi - mozna.  Obavam  se,  ze  to  nejakou  chvili  vezme. Pokud  se  ovsem  rodina  filom3n nedostane  zatim  k moci.

72 JFK JFK | 13. června 2009 v 8:38

[64]: odpovedel jste si sam Petre :)

73 JFK JFK | 13. června 2009 v 8:41

[55]: a  spravne delas :)

74 wexeq wexeq | 13. června 2009 v 23:53
75 mmf mmf | E-mail | 26. června 2009 v 21:47

vy osle , kde končí všechny ty na objednávku ukrajinci a rusy nakradené věci z kostelů a hřbitovů ? KONČÍ U DEBILŮ NA ZÁPADĚ , KTEŘÍ SI TĚMI KRADENÝMI VĚCMI DODÁVAJÍ NÁDECH KULTURNOSTI , I KDYŽ V ŘADĚ PŘÍPADŮ MAJÍ DOMA VĚCI UKRADENÉ PŘÍMO Z HROBŮ. jSTE DUTOLEBEC .[43]:

76 Pavel Pavel | 29. června 2009 v 1:15

[59]: Nemáte pravdu - většinový názor je opačný. Za muslimy bojuje jen poměrně malá skupina složená paradoxně hlavně z křesťanů. Ale jinak muslimové narážejí na odpor, stavbu mnoha mešit se podařilo překazit, minaret není ani jeden. Když to srovnám se zbytkem Evropy, jsme na tom hodně dobře. Ve většině zemí i přes problémy doteď nepochopili, že problém je skutečně v islámu jako takovém.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama