Opilec Vaclav Havel ... - cast 2.

19. června 2009 v 14:28 | Jiri Wolf |  Clanky jinych autoru
Když byl Václav Havel ze zdravotních důvodů propuštěn z Borů (míním, že to bylo v roce l984, tedy v roce, kdy jsem byl znovu zatčen a poslán do kriminálu), pracoval jsem u D.P podniku Metro a to na stanici Kačerov. Měl jsem krásnou a slušivou uniformu dozorčího v barvě hnědé a abych řekl pravdu, měl jsem s ní u ženských úspěchy. Takhle jednou po práci, míním, že to bylo na jaře, jsem s velkou námahou nakoupil nedostatkové ovoce a šel za Václavem Havlem na internu do nemocnice Pod Petřínem. Prý už mu je po tom zápalu plic lépe a může přijímat návštěvy rod. příslušníků a přátel. To jsem se dozvěděl od Aničky Šabatové.

Maroda jsem našel na nemocniční chodbě, kterak tam seděl obklopen chumlem přátel a rodinou na bílé lavici, celý chudák zbědovaný a hubený. Tak jsme tiše kecali o všem možném, ančto v nemocničním županu obějdovali na chodbě dva důkladně zamaskovaní tajní. Já marodovi předal ovoce, však Václavovi to radost neudělalo. Olga mne poprosila, abych skočil do pokoje Vaška a vyčistil jeho stolek a lůžko od alkoholu. Podala mi velkou igelitovou tašku a řekla: "Jiří hlavně se tam dostaň nenápadně, ať nemá Vašek žádné podezření." S tím, že si musím odskočit na záchod jsem úspěšně dorazil do jeho pokoje a začal důkladně očisťovat jeho nemocniční lůžko od pekelného zlořádu.

Jen pod matrací bylo na dvacet lahviček tvrdého alkoholu, pod polštářem jich bylo napěchováno pět a noční stolek byl nacpán chlastem, že mi ta igelitka od Olgy nestačila. Nakonec jsem ty l "vitamínové" dárečky od jeho přátel musel cpát do služebního kabátu. Už jsem se chtěl vydat z pokoje nazpět na chodbu ku přátelům, když tu znenadání stál u mne Václav, který asi vytušil, co jsem s jeho ženou upekl za lumpárnu! Řekl jsem mu: "Vašku, Václave, to Tvoje dušinka Olga nařídila, já za nic nemohu, s ní si to vyřiď. Uznej, ten chlast Tě zničí, a potom, vždyť jsi vážně nemocen a potřebuješ se především uzdravit. Havel na mne vrhl prosebné oči: "Jirko nech mi tu alespoň jednu malou lahvinku, porosím, chceš, abych Tě poprosil na kolenou, nech mi tu jen jednu jedinou". Těm jeho smutným kukadlům alkoholika se prostě nadalo odolat a jednu láhev rumíčku jsem mu strčil pod polštář.

Proč to píši. Nedokáži si představit, kolik tvrdé měny, našich peněz atd.. se vydalo na mejdany, kdy chlast v bytech lepších disidentů tekl doslova proudem, kdy se platilo za narvané hospody, kdy si šlechta Charty užívala peněz a vyloženě rozkrádala a rozhazovala peníze o které venku žádala na naše rodiny, balíčky do kriminálů atd. Své o tom ví i Petr Cibulka a další vězni svědomí, kteří se dostávali do vězení. Nebylo nás po těch kriminálech mnoho, ale peněz na nás se posílalo z celého západního demokratického světa a to hodně. Jednalo se o velké finanční částky o které se disent dělil dokonce s režimem pěkně na půl! Do dnešního dne nedokázal Havel odpovědět prof. Janouchovi na otázku: Kam, že se poděli všechny peníze, které ze zahraničí posílal do tehdejšího Československa. To by především zajímalo býv. politické vězně. A nešlo jen o peníze od profesora Janoucha, ale i od křesťanských organizacích atd..

Chcípali jsme ve vazbách, co hladu jsme tam zažili, do pracovních táborů jsme šli zesláblí s podváhou a nemohli řádně plnit tvrdé výkonové normy, rozesílali jsme na všechny strany žádosti o nějaké peníze na nákup jídla, rozesílali jsme balíčenky s prosbou o zaslání 2.kg potravinového balíčku s nějakým jídlem, že máme hlad. Jídlo na vazbě bylo málo a věru špatné. Polovina zubů se mi v puse rozsypala, hlady jsem šílel. A kdo si vzpomněl? Dostal jsem za dva roky vazby jen jeden balíček od Aničky Šabatové! Havel mi mohl poslat do vazby na Ruzyň na mé konto peníze a i další z té šlechty! Mohli zfalšovat odesílatele a peníze bych na vazbě dostal, ale nikdo mi nic neposlal. Ani ubohou jednu korunu!

V bytech šlechty Charty se jídlo nakupovalo výhradně v Tuzexu! Každý svátek v těchto rodinách, narozeniny a jiné slavnosti, to vše se odbývalo v neuvěřitelných žranicích a chlastu! Přístup k penězům z venku měl ale jen někdo. To si tahle parta hyen dobře hlídala a nikoho dalšího mezi sebe nebrala. Havel a jeho parta, tyto hyeny dál prosila západ, že peněz je málo, a o další a další peníze na advokáty žádala - povětšinou jsme měli ex offo- na balíčky atd. pro nás politické vězně. Jako prasata žila tahle parta, šlechty Charty 77 z našeho hladu, utrpení a sociální bídy! To se nikdy neodpouští! Patolízalové dostávali peníze ze západu na chlast a děvky! Jednalo se převážně o peníze, které měli končit v rodinách politických vězňů, aby nedocházelo k rozpadům manželství z finančních důvodů.

Celá tahle banda, spojená tak morální kolektivní vinou, dostala pak od Havla koryta. Skuteční bojovníci proti totalitě nedostali po roce l989 nic! Byla tu vážná obava, že by tito militantní antikomunisté požadovali legálního zrušení KSČ a to podle dokumentu OSN z roku l948, že by požadovali potrestání zločinců, odebrání jejich nakradených majetků, zákaz práce komunistů v justici, policii, atd. A pan V. Havel se přece na své tajné návštěvě v Moskvě, - ještě před l7 listopadem 89- dohodl s tamní mocí, že k něčemu takovému nedojde. Proto si Moskva zvolila opilce Havla za nového prezidenta, člověka, který je ochoten ke "kompromisům", tedy zrady na vlastním národu, slabocha a megalomana, schopného podvádět, lhát a zapírat. K této morální deformaci inklinují především opilci! Pamatuji si, jak za totality objížděli kriminály záhadní mužíci v drahých oblecích, s ruským přízvukem a prováděli s námi pohovory. "Kdyby v této zemi došlo ke změně režimu.." Jen sondovali, jak jsme na tom s morálkou, jestli jsme ochotni zradit své ideály.

J.Wolf

 

12 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Lucie stránská Lucie stránská | E-mail | 19. června 2009 v 15:18

jak to, že tak hnusně pomlouvá kamarád kamaráda? Z toho článku cítím hroznej vztek na je mě to dost odporný.

2 ozfg ozfg | 19. června 2009 v 16:50

to 1: nebojte, to nepochopite
to p. Wolf: chtelo by to jmena, jmena, jmena
zdravim

3 Der Fallschirmjaeger Der Fallschirmjaeger | 19. června 2009 v 18:12

pokud vim tak Janouch pred sametovym podrazem profesorem nebyl. Zato byl vystudovan v CCCP odkud si privezl CCCPskou zensCZinu, ato ne jen tak nejakou, bo to byla dcera CCCPskeho akadjemika Arnosta Kol'mana ktery umel chechsky (asi zakarpatskej zid nebo co).
Tento vyteCZnik AK se vyznamenal tim ze do CSSSR privezl povoleni se zabyvat kybernetikou ktera byla zakazana (tak jako genetika, sociologia a buhviproc aj kvantova chemija). AK take pisemne zplival emerickeho otce kybernetiky Norbert Wiener (ne nebydu chechkurvit jeho jmeno sklonovanim) v predmluve k NW-ove knize vydane v CSSSR. To pisemne zplivani je hnusne a mam ho v dosahu. To jen abyste vedeli s kym mate cest k PRACI, vy dusevni zebraci.

A Anicka Sabatojc ? jeji tatik byl coby Brnesky KRAJTAJ KSC pry byl postrachem Brna if not cele Moravenky. Po sametu starej Sabata puvodne stalinista jako remen byl ve 1st VaskoVlade nakej namestek minstranta vim ja ceho. V pozdejsich letech Anicka s trockistickym manzilkem Uhlem okupovali pro ucely sve a svych exKSCistickych kamosu Helsinsky vybor v Pragistanu, a mozna ze ho and/or "ochranu lidskych prav" (exKSCistu) okupuji dodnes. K tomu jim pomaha zdatne pravniCZka Svetlikova. O te vam nejlepe povypravi HONZA ZARICKY zde ovcas pritomny.

takze tak tomu bylo, je a bude v Resttschechai, nemile deti Praotce Checha. Budiz vam vaze zeme nelehka

4 Buchar Buchar | Web | 20. června 2009 v 1:27

Frantisek Janouch (*1931) - nuclear physicist. He studied in Leningrad where he joined the communist party in 1948 and at Lomonosov University in Moscow. After hi return to Czechoslovakia he worked at the Institute of Nuclear Physics where he was also the Chairman of the communist party organization. In 1970 he was expelled from the communist party and in 1974 he was allowed to move to Sweden. He is claiming to be a professor but he never obtained such a title. He also claims to be a founder of Charter 77 Foundation in Sweden. In fact the Foundation was created by Peter Larson and Jiri Pallas. Janouch took over the Foundadtion later and accepted "former" communist agents as members of the Charter 77 Foundation Board of Directors, among them STB agent Jan Muhlfeit (*1962), STB file # 165511 as a computer specialist.
The Foundation sought support for the movement in Czechoslovakia. Janouch claims that George Soros was the biggest contributor to Havel's Charter 77 [according to sources Soros supplied all together $7 million to Charter 77 and Solidarity in Poland], but Janouch also stated that Soros only supplied one third of the total amount.
After the "collapse of communism" in Czechoslovakia in November 1989 Janouch moved Foundation to Prague. The database of the Foundation disspeared and Muhlfeit became the director of Microsoft Central and Eastern Europe section.

5 Drevorubec Drevorubec | E-mail | 20. června 2009 v 2:33

Tak to teda cumim tady z tech kanadskych lesu! To jsou mi noviny. On jak to tak vypada byl komunista kde kdo. To, co se tady pise o Havlovi se cte jako spatny zivotopis. Kdy uz pro Boha bude od tech prokletych bolseviku pokoj?

6 Buchar Buchar | Web | 20. června 2009 v 3:55

Drevorubce z Kanady, prozradim ti tajemstvi: NIKDY
Tady si precti co prave napsal Pavel Barak do BL.
" Kominterna jako síť stran závislých na sovětské komunistické straně brzy po roce 1919 budovala i svou síť zpravodajskou. Jsou náznaky, že tato síť s ukončením činnosti Kominterny v roce 1943 nezanikla. Například její část v Berlíně v květnu 1945 podle zjištění francouzské zpravodajské služby nadále sídlila na asi deseti různých adresách... Zpravodajskou činnost podle pokynů Informbyra ještě v roce 1955 zajišťovaly zpravodajské služby jednotlivých spojeneckých zemí, koordinované Moskvou. Na základě dvoustranných smluv o spolupráci rozvědek pak vzniklo v Moskvě centrum integrovaných rozvědek, které před rokem 1970 (nejméně od dubna 1968) řídil pozdější sovětský poradce v Praze (březen 1970 - 1981) Jelisej Sinicyn. Podle znalců z řad KGB stranický kádr, ale podle oficiálních ruských biografických příruček zpravodajský kádr (Skandinávie 1939 - 1948; Berlín do 1952, Maďarsko do 1956, Polsko 1962 - 1968, nakonec Praha). Nu, vyberte si! Nebo nejspíš platilo oboje... Ale z toho všeho vyplývá jiná věc: Československá rozvědka proto nikdy nemohla být součástí StB! - Rudolf Barák tak například byl poradou v Rumunsku v roce 1955 vyslán pod krycí identitou na sjezd tehdy rozhádaných řeckých komunistů... Barákova soudružská „supervize“ jménem „hnutí“ nad komunistickými stranami Řecka a Španělska pokračovala až do roku 1961. Tyto zkušenosti mu také umožnily radit vedení rozvědky, která v průběhu roku 1988 přecházela na jiné metody práce (jinak řečeno – do ilegality a do zahraničí, na místě zůstala jen krycí druhá či třetí garnitura, která asi ani nevěděla, která bije) a potřebovala jednak některé staré kontakty, jednak některé dávno opuštěné (už za ministra Štrougala) staré znalosti a metody – jako byla identifikace tuzemské německé báze.."

7 Vlastik Vlastik | 20. června 2009 v 5:27

Zase me to presvetcilo, ze se melo veset za hadrove revoluce. A to vsechny. Take jsem, blahovy, posbiral nejake dolary a poslal na Forum. Priste uz tak hloupy nebudu a poslu je pekne do prdele. Z Vasoura se vyklubal pekny grazl.

8 Vanek Vanek | Web | 20. června 2009 v 8:40

Kdy uz pro Boha bude od tech prokletych bolseviku pokoj? Tot otazka, asi nikdy protoze nejvetsi pravicaci se dali dohromady s timhle clovekem:

http://zpravy.idnes.cz/mf-dnes-komorous-velebil-ruskou-okupaci-a-stb-fa5-/domaci.asp?c=A070313_211910_domaci_miz

9 Bodimir Bodimir | E-mail | 20. června 2009 v 9:17

Ač jsem dříve narozený,hroutí se mě všechny ideály a nevím čemu věřit.Bohužel vývoj po 89 těmto skepcím zaříná pomalu částečně dávat za pravdu. Hlavním kritériem politiků je se řádně napakovat a ať jsou zleva nebo zprava.Je to těžká morální krize.Čemu se dá věřit?Jsem rád,že neuvidím výsledek tohoto dění.

10 Jiří Wolf Praha Jiří Wolf Praha | E-mail | 20. června 2009 v 9:45

Kamarád pomlouvá kamaráda? Václava Havla jsem nikdy za svého kamaráda nepovažoval. Byl to podrazák a já s ním skončil už v den, kdy se nechal propustit z vězení v květnu l989 na podmínku.  Podle interního  předpisu M.V.  - tento předpis se vztahoval na celý východní blok-  propuštěn z vazby, z výkonu trestu odnětí svobody  na podmínečné propuštěn, či ze zdravotních dův. nebo  na prezidentskou  milost, mohl být odsouzený ,  jen v tom případě, že podepsal spolupráci s StB nebo jinou složkou M.V. Neexistovala výjimka!! Stačí se jen podívat do materiálu VONSu, kolik disidentů bylo propuštěno z vazby a z výkonu trestu na tento zrádcovský "pardon"!Nic totiž není zadarmo. Ani svoboda a každý si ji cení jinak! Doslova mne uráží, když mne někdo spojuje s opilcem a zločincem Havlem, či dokonce spojuje mou a jeho bezcharakterní osobu jako mého kamaráda! Lumpovi Havlovi jsem nikdy nevěřil, ostatně alkoholikům a mužům, kteří se pusinkují s jinými chlapci se opravdu věřit nedá.  Lehce se totiž dají vydírat a se svou morálkou jsou na štíru. Bratrům Havlíčkům se obecně v Chartě dokonce říkalo teplí bratři. Jako první s tím přišla paní Kamila Bendová z Karlova náměstí. Jednou jsem si k ní přišel pro nějaká peníze. Potřeboval jsem na nákup fotografického materiálu, abych mohl ofotit dokumenty a poslat na západ do exil. tisku.  Měl jsem také hlad a prosil paní Kamilu, aby mi něco přidala na jídlo. Převážně se u ní stavili lidé ze západu z křesťanských charit. Uváděla je do pokoje hned vedle   vchodových dveří. Když vítal manžel- ten vždy a výhradně v obrovských trenýrkách -,  kde byl  dětmi naschvál zničený a rozpadající se  starý  nábytek. Křesla se rozpadala, skříně téže a tento falešný dojem - dobrá finta - umocňoval názor na otřesnou bídu ve které paní Kamila žije s velkým počtem dětí. Každá návštěva ze západu, otřesena takovou bídou,  pak byla velmi štědrá. Za  darované peníze se nový nábytek zásadně nekupoval. Starý a dobrý nábytek dál věrně sloužil jako kulisa bídy ve kterém musí rodina žít! Tenkrát křesťanka paní Kamila  otevřela velkou zásuvku u amer. psacího stolu a ta zásuvka byla narvaná západní měnou. Vytáhla lOO bonů a dala mi je. Potom nemohla tu zásuvku zavřít. Musel jsem s tím zavíráním zásuvky  pomoci, kterak byla narvaná penězi. Co se dál s těmi penězi, které neustále jako tok potoka přibýv., to nikdo  neví. To ponecháme na svědomí paní Kamily. Vím jen, že tato šlechta si za peněžní dary  opravovala své chatičky,  chalupy atd., a to dá rozum, že na chudáky v kriminálech se potom peněz nedostávalo!   Na příště návštěvu jsem od paní Kamily už nic nedostal! Potřeboval jsem nutně peníze na velmi nutný nákup filmů do foťáku. Chtěl jsem jako dokument nafotit ze všech stran i z výšky Pankráckou věznici.  I když jsem paní Kamile z vazby přes advokátku vzkázal, aby mi něco málo peněz poslala do vazby, že mám hlad. Bohatá paní Kamila- jedna z těch, která měla ve šlechtě přístup k penězům - mi ale nic neposlala. Asi si myslela, že mám ve vazbě dobré zaopatření! Po roce 89 mi řekla, že kdyby ona svým jménem poslala na moje jméno  peníze do vazby, mohla by být charta 77 obviněna z toho,  že financuje nepřátele socialismu a že by to vrhalo špatný stín na chartu jako takovou a že i ona by mohla skončit ve vězení. Když jsem jí řekl, že na složenku nemusela vůbec  uvádět své jméno prohlásila, že by jí mohl někdo na poště vidět - vždyť víš, všude má režim své lidi, a to i na poště-  jak posílám peníze.. Byl jsem smuten, když jsem viděl, jaké mají disidenti výmluvy! Jen aby nemuseli naplňovat svou  křesťanskou povinnost. Podobné se odehrávalo ve všech rodinách, kde se držel tak zvaný bank, tedy u lidí, kteří měli přístup k penězům. Pamatuji si, jak jsem  jako šílený lítal po Praze-bytech disidentů- a sháněl peníze na balíček pro Jitku, která byla zatčena v souvislosti se skupinou S.R.A. (Jan Wunsch)  Ta hodná Jitka dělala s V. Soukupem.  Zadarmo !!!!přepisovala dokumenty Solidarity z Polska. To vše se rozšiřovalo. Její maminka byla v plném invalidním důchodu a měla ještě jednu dceru. Na potrav. balíček prostě peněz neměla! Všude jsem byl odmítán a to i u Havlů!!!! Až Anička Šabatová mi dala na ten balíček. Maminka Jitky plakala dojetím, že může za 100 bonů poslat hned dva balíčky s jídlem na vazbu. To byl ten skutečný boj! Shánět pro lidi v kriminálech peníze na kterých seděli hyeny! Peníze na Jitku do vazby jsem ale od nikoho nedostal a já sám jsem kolikrát neměl na svobodě co jíst sám. Všechno jsem dával do focení. Potom jsem zjistil, že moje fotky v zahraničí signoval někdo úplně jiný! Zase bych zvracel, když si na to vzpomenu. J.W

Nic se ale nedělalo zadarmo!!! "Funkce" v disentu se rozdávali jen ze známosti. Nejvíc jich měli bývalí komunisté, nebo děti bolševiků. Za  funkci mluvčího Charty dostával každý mluvčí tučný plat ve tvrdé měně a stejné tomu bylo u dalších menších funkcí. O dobře placenou funkci  byla rvačka a tak o intrikaření a    pomlouvání nebyla nouze. Dělalo se mi z toho šatně! J.W

11 Abstergo Abstergo | 20. června 2009 v 10:52

[8]: Jojo, pane Vaňku, homosexuálové drží při sobě jako málokdo (Komorous, Vidím, Landa a spol.).

12 Jiří Wolf Praha Jiří Wolf Praha | E-mail | 20. června 2009 v 10:54

Paní Lucka Stránská píše: Hnusné pomluvy na Havla. Co by jste vůbec  chtěla číst? Ty krásné a oslavující články na pana Havla? Těch je tolik, že je nespočítáte. Tak se přece jako na běžícím páse vyrábějí slavné osobnosti a "celebrity" A jaké, že pomluvy? Havla jako alkoholika znala přece celá Praha. Když se vracel po roce 89 z Německa, kde byla podepsána mírová dohoda, byla celá, tehdy ještě  Československá delegace, vykládaná z letadla na Starém Ruzyňském letišti jako pytle brambor. Všichni totálně pod parou. Při další návštěvě v Německu musel být Havel převezen do tamní nemocníce. Venku se o tom v tisku svobodně psalo, ale doma se nesmělo napsat nic. Fungovala přísná autocenzura médií! Ano, byla to otrava alkoholem! Tak psal západní tisk! A co by chtěla křehká paní Lucka vůbec slyšet? Ódy na pana Havla opravdu pět nebudu.  Ty si můžete přečíst v Lidovkách,  či v jiném tisku. Tento Blog je přece svobodné šíření pravdy a pokud pravdu neunesete, tak Vás potom paní, Lucko opravdu lituji. Pamatuji se, ještě před rokem 89, když jsem jednou přišel k Havlům, abych  tam vyžebral nějaké peníze na manželku Jana Wunsche. Věrka Novotná zůstala sama, manžel ve vazbě, dostal potom 3 roky kriminálu, ona   s kojencem a to bez koruny. Od režimu nemohla očekávat pomoc a tak jsem lítal a opět  sháněl peníze. Paní Olga Havlová  nebyla doma, aby své malé dítě Vašíčka  uhlídala od alkoholu. Nu, její Vašíček se tam válel na zemi celý od zvratků a pusinkoval se tam  s chlapcem, kterého pak udělal velvyslancem v USA. Opravdu nechutný pohled! Odešel jsem z tohoto bytu a navštívil Václava znovu. Bylo to o týden později.  Nedal mi nic. "Ať se sama o sebe postará!" To byla jeho slova. Nevěřil jsem svým vlastním uším. Tohle mi do očí řekl velký bojovník za lidská práva! Společnost u Havlů byla  notně ožratá. Nejvíc Vašek a potom  novinářka a  Gérová. Milovala pití jako Havel.  (Jako silná kuřačka  zemřela před rokem na rakovinu ) V opilém stavu  dělala s Havlem rozhovor. Nemohla pořádně  v ruce udržet diktafon. Na chlast a žranice, jak vidno  bylo vždy peněz dost. Na matku s kojencem, kdy její manžel byl v kriminále už ne! Až Anička Šabatová vypomohla a dala mi na Věru lOO bonů.  Co to ale dalo práce a přemlouvání! Vůbec, v Chartě jsem měl velmi špatnou, snad, tu nejhorší pověst. To je ten, co si chodí pro peníze. Ano, přiznávám se ke zločinu! Nechutně jsem  okrádal tuto uzavřenou společnost, tuhle šlechtu Charty, a to  o finance, které  jim potom scházeli  na chlast, žranice a zvelebování svých hrádečků, chatiček, chalup a  domečků.. Co by paní Lucka ještě chtěla více  slyšet? O tom, jak velký bojovník za lidská práva, když převezme nějakou tu cenu doma a v zahraničí říká: "Ale nezlobte se, já jsem proboha nebyl jediný, kdo v tehdejším Československu bojoval za lidská práva. Byli i jiní a proto tu cenu dejte těm, kdo nedostali nic, a kteří by si cenu  také zaslouží." Tak tohle z úst skromného Vaška nikdy neuslyšíte.  V mnoha případech Havel takové hrdiny dokonce zapírá! Havel a to se o něm ví i v zahraničí,  je přímo chamtivý po všech těch  cenách. Jeho zatím nedosažitelným snem je získat Nobelovu cenu za mír a nebo za literaturu. Tento člověk   není soudný a už vůbec není  čestný člověk. Všechno co spojuje  Havla je pouze  jen přetvářka a pokrytectví. Jeho Ego sleduje jen vlastní zájmy, ale  k tomuto poznání  jednou paní Lucko dojdete sama.  Musíte se ještě hodně učit. Podobně, jako se učí děti  ve škole. Tak ahoj. J.Wolf

13 OM OM | 20. června 2009 v 11:30

Něco podobného o chartistech už napsal Jiří Vaněk a je dobře, že se přidal další. Jiřímu Wolfovi tedy děkuji za jeho vzpomínky a odvahu.

14 ghost ghost | 20. června 2009 v 14:42

[8]: Tak asi po 3 generacich, kdyz mezi to neco zase neprijde.

15 Starsi Cech Starsi Cech | 20. června 2009 v 16:48

Uz neco pamatuji. Ten clanek si nic nezada se stylem Rudeho Prava

16 Beda Beda | 20. června 2009 v 17:05

(15) Az na to, ze Rude pravo lhalo, ale
J.Wolf nelze!!
Nema proc!!

17 Brk Brk | 20. června 2009 v 17:29

Tem, kteri si jeste stale delaji iluze
o Charte a jejich clenech doporucuji,
aby si precetli "Indiansky beh" od Tere-
zy Bouckove (dcera Pavla Kohouta z prv-
nho manzelstvi, jeji matka, krasna zena,
byla jednou z Havlovych milenek),
"Vaclav Havel a zeny" od Zdenka Pokorne-
ho (nikde jinde neni charakter VH lepe
popsan).
Arnost Kolman - o nem pise prof.Vaclav
Cerny v "Pameti IV",str.168-170.Je to
na bliti!!
P.S.pro ctenare v Nemecku:Bouckova vys-
la i v Nemcine.

18 Antichartista Antichartista | E-mail | 20. června 2009 v 17:54

To, ze chartiste byla banda lumpu pod vedenim stb vedi vsichni kdo byl v roce 1980 v uprchlickem stredisku Hipping nedaleko Lince v Rakousich. Byla to banda linych privilegovanych opilcu a narkomanu, valejicich se po hospodach a izolujicich se od nas "obycejnych emigrantu". Uz tehda jsem si rikal, ze jsou to Husakovi dervisi.

19 monarchista72 monarchista72 | 20. června 2009 v 18:14

Je to otřesné!Prostě otřesné! Mě už nic nepřekvapí, ale chudáci žáci a studenti se učí,jaká byla Charta dobrá, bohulibá a národu prospěšná věc.

20 Buchar Buchar | Web | 20. června 2009 v 18:29

Vsem kteri maji zaludek na to podivat se na situaci s nadhledem a promitnout si tzv. Big Picture s globalniho hlediska doporucuji svoji knihu ktera vyjde v rijnu v nakladatelstvi BRANA v Praze pod nazvem "Tak nam zabili komunismus, pani Millerova..."
Preji prijemne poctenicko.

21 OM OM | 20. června 2009 v 19:59

[19]: O tzv. "antichartě" se neučí?

22 Jenda Jenda | 20. června 2009 v 21:09

Opravdu nechutný pohled?

"Nu, její Vašíček se tam válel na zemi celý od zvratků a pusinkoval se tam  s chlapcem, kterého pak udělal velvyslancem v USA. Opravdu nechutný pohled! Odešel jsem z tohoto bytu a navštívil Václava znovu."

Ani  bych neřekl, je zajímavé vidět tu chartistickou chátru též pohledem chartisty.
Stejný pocit jsem měl při čtení knihy chartistky T. Boučkové.
Mám jen jednu otázku, chartisté též podepisovali antichartu?

23 dkm dkm | 20. června 2009 v 22:29

Nové zprávy a foto

V Teheránu už je po půlnoci. Podle blogu http://shooresh1917.blogspot.com, který přinášel zprávy celý den, jenom z jedné nemocnice v centru Teheránu hlásí 30-40 mrtvých a 200 raněných. Policie je odváží, nebo si alespoň zapisuje jména. Do města přijíždějí posily ze všech stran z okolních měst a vesnic ale i posily pro Básídží a zdá se že peklo bude pokračovat i v noci. Ze střech se zase ozývají výkřiky. Nové foto jsou zde a zde. Další videa jsou na youtube, dejte si do vyhledavače 20th june tehran nebo Iran nebo tazahorat a pote vyberte nejnovější. Zobrazí se jich spousta.

"Nasranej Viking" v komentáři vyslovil dobrý nápad:

Mám nápad jak aspoň trochu pomoci !
Věichni češi, kdo tento blog čtete a události vám nejsou lhostejné, napište co nejdřív na mail teheran@embassy.mzv.cz výzvu, aby naše ambasáda začala přijímat raněné !

http://svobodaproiran.blogspot.com/2009/06/nove-zpravy-foto.html

24 Jiří Wolf Praha Jiří Wolf Praha | E-mail | 20. června 2009 v 23:34

Už jsem napsal žádost do Teheránu na naší  ambasádu o případnou  zdravotní pomoc. Snad budeme vyslyšeni. J.W

25 Jan Zaricky Jan Zaricky | 21. června 2009 v 10:27

Velke vypitko a farizej Vaclav Havel zakonzervoval komunisticko-estebackou mafii v CeskoZlodejsku

Strujce estebackeho sametoveho podvodu, bezpaterni Vaclav Havel se postaral o beztrestnost komunistickych zlocincu;  nepripustil “hon na carodejnice”, zajistil, ze komunisticka “pravda a laska zvitezi”, udelal tlustou caru za minulosti, zakotvil kontinuitu s komunistickym pravem, jmenoval dozivotni komunisticke soudce, podepsal konfiskacni zakony proti emigrantum, kdy komunisty okradene radove obcany a emigraci hodil pres palubu atd.

Zatim co emigranti ani dnes nedostali zpet ukradene majetky, ochrance zlocinnych komunistu, Vaclav Havel se postaral o rychle navraceni svych nemovitosti-vilu, Barandovke Terasy, nebo Lucernu.  Tak napr. nejvyssi komunista v jeho vlade JUDr.Marian Calfa (ktereho si sam dosadil) byl garantem prodeje jedne poloviny palace Lucerna v Praze (ac sam bankrotoval a nemohl vlastnim zamestnancum vyplatit mzdy), a to statnimu akciovemu estebackemu podniku Chemapol, ktery zaplatil prvnimu velkemu ozralovi a presidentovi Vaclavu Havlovi 200 milionu korun CeskoZlodejskych. Jde o unikatni a ve slusnem svete nepochopitelnou obchodní transakci, kdy president, první obcan státu, prodává vlastnímu státu-statnimu podniku Chemapolu (ktery se posleze zahadne do ztracena vytuneloval) devastovanou a nepotrebnou nemovitost-financni bremeno a vsechno funguje v CeskoZlodejsku jako v te nejvetsi sci-fiction.

Fakta o tom, co se skutecne deje v politice jsou zamerne vynechavana, mezilidske vztahy se zhorsuji. CeskoZlodejsko zije v temnote, ke skode jeho beztak jiz devastovane duse.

26 ghost ghost | 21. června 2009 v 11:59

[23]: Nerikaji ti doma kopirak?

27 hilton head hilton head | 21. června 2009 v 14:27

pro tupeho autora tohoto bloku!!!
v prve rade se citim jen normalnim cechem  a proto nechapu tva slova o "takovem ceskem vlastenci" ,tak nemusim byt preci nacionalista

na otazku proc jsem tu tak dlouho nelegalne neni snadne odpovedet.

1]dostal sem se sem nahodou diky tomu ze me ve 20 letech hrablo kvuli bejvale  holce a tak sem chtel neco zmenit a dostal nahodou vizum sem {drive nez jsem zacal uvazovat o jine zemi!}co se tobe honilo ve tvych 20 "pubertatskych "letech nevim a verim ze jsi nebyl jiny,pokud ti ovsem treba neni jeste 12 ci 13let ? - soudim dle tvojich nazoru,pac sou casto agresivni - snad prenesene z utleho tveho detstvi?-nevim a je me to fuk!!

2]kdyz uz jsem tu byl tak sem si rekl ,ze si videlam na "lepsi budoucnost"{asi jako dalsi kteri ziji nekde v cizine  a je me jedno zda-li legalne ,ci ne!!!!!!!!!!!!}

v roce 2000 nebyla pro nas otevrena eu,dolar byl 43kc!-ja mel 7$/h
a pak
se to zacalo otacet...
dolar je 18 a ja mam 17$ + tax.

mam se za to stydet ?
Zapomen !!!Zadarmo tu nic nemam
uz sem se malem do cech/evropy vratil i s mou mex.pritelkyni {budouci matkou meho ditete},jenze ono i tam to ted nei super {pokud o tom vis???} a tak sem zustal zatim tady v relativni jistote a uvidim co bude dal

stale taktez nevim  na co si tu vlastne hrajes ?

- pac zpusobu dle kterych tu zijes TY moc neni!!!!!!!!!!!1

tak pane spravny!!!nyni je rada na Tobe!

proc nejsi v cesku ty???

a stale jen poucujes z ameriky ! Bud v cesku a zmen lidi tam
,ci bud  zde a drz hubu! a nemel laciny zvasty pokud nejsi lepsi!!-pokud ano ,ukaz bez urazek dobryma prikladama

1} muzes tu byt stejne jako ja          ilegalne!
2} byl jsi tu ilegalne a ozenil si se kvuli papirum  ...{to sem mohl udelat take a rozhodne Te to necini necim "vice" nez-li me!Ja sem jen s holkou{7let!!!} kterou mam rad a ne s nekym pro papiry!

3} vyhral by jsi loterii o zelene karty...

stale nak nemohu pochopit v cem si lepsi nez ja?
a proc se me ptaz ,ze nejsem  legalne v cesku?
,kdyz ty jsi tu take?

ted se zase zeptam ja tebe !!!

-PROC JSI V USA A NE V CR?

-uz se nemohu dockat tve odpovedi!!!!
-prosim ,nenech me dlouho cekat!!!!

please please ,por fabor bato

tak se me neboj a uz teda neco napis ,stale cekam na tvou odpoved!!!!
PROC NEZIJES V CESKU????

28 ghost ghost | 21. června 2009 v 14:51

[27]: Polepujes v te Americe taky vsechny sloupy stejnym plakatem?

29 dkm dkm | 21. června 2009 v 14:57

Aktualizace 21.6 ráno

Podle posledních video zpráv hlavní velení Básídžů v Teheránu bylo vyhozeno do povětří. Rovněž Básidží používají dýky, sekyry a obušky. V noci napadali domy, které přes den označili a zatýkali lidi. Většina velvyslanectví nemůže přijímat raněné, protože jsou zvenku blokovány Basídží.

AKTUALIZACE: Zde je video z nočního napadení domu bezpečnostními složkami. Zde je anglický komentář.
VELVYSLANECTVÍ NEAKCEPTUJÍ RANĚNÉ.

http://svobodaproiran.blogspot.com/2009/06/aktualizace-216-rano.html

30 hilton head hilton head | 21. června 2009 v 15:03

hele Rossy Zero Hedvicku{alias "ghoste"!!} staci kdyz me odpovis na mou otazku! - jak snadne ,ne?
Pokud jsi raketove zacal rejpat na muj prvni odkaz a ze jsem v usa nelegalne ,tak proc se stale bojis PRAVDIVE  odpovedet na to jak ses do usa dostal ty?
nedali ti obcanstvi jeste na  ambasade ,ci po priletu na JFK?
-nemachruj a ukaz pravdu!!!!

31 Jiří Wolf Praha Jiří Wolf Praha | E-mail | 21. června 2009 v 18:22

Dodatek-Anticharta.  Někdy v roce l984 jsem požádal o vystěhování do Rakouska.Tušil jsem, že se dalšímu a tomu nejhoršímu kriminálu prostě  nevyhnu a volil jsem útěk.  Nakonec to byla krutá pravda na dlouhých 6 roků kriminálu Valdického a k tomu ponižujícím ochranný policejní dohled na 3 roky.  Prošel jím také  Ivan Jirous i Jiří Gruntorád. Do té doby dostával snad každý chartista - seznam signatářů  byl uložen  u konzula na Rakouské ambasádě  v trezoru -  po příjezdu do Wídně zařízený byt a jeho velikost byla určena podle počtu rod. příslušníků. Před bytem dokonce nechyběla ani rohožka. Později se  luxus.  byty pro disidenty   opravdu šetřilo. Asi proto, že  se mnozí z těchto bojovníků za svobodu a lidská  práva  k jinému odboji a odporu proti režimu  nezmohli a svojí emigrací - poměrně rychle po signování Charty 77 -  chtěli jen vyřešit  svou bídnou sociální situaci.  Pováleční emigranti a exulanti z let  l48 - 68  tyto nové emigranty  v lásce neměli.  Disidenti velmi snadno přišli k sociálnímu zajištění a bylo o ně ze strany tamních úřadů opravdu vzorně postaráno. Většina poválečných emigrantů začínali v novém a neznámém prostředí  doslova a do písmene budovat svou novou existenci od píky a  všechno  si museli vydřít svou pílí, což u disidentů po opuštění rodné země nebylo. A  velkou roli tu hrála i nám velmi dobře známá závist. V době, kdy už jsem byl ve vězení, samotné vystěhování se už ze strany Rakouských úřadů přísněji posuzovalo, tedy - opravdu se jednotlivě  kádrovalo, kdo jaké měl v totalitní zemi zásluhy, kdo byl jen pasivní bojovník proti režimu s lahvinkou rumu, a  také důvody odchodu -   takže bytů už najednou bylo ku přidělení  málo a u mnohých žadatelů docházelo k  jejich umisťování do uprchlických táborů,  což žadatelé o azyl velmi nelibě nesli a považovali takové umístění za dráty  za urážku! Většina z nich  poté dál  putovali do jiných svobodných  zemí, kde jim byl poskytnut azyl-USA, Austrálie.. Pravdou je, že mnozí tak zvaní disidenti, opravdu dokázali dělat  ostudu těm slušným. Jak popisuje "Anticharta" privilegovaní byli alkoholici, brali drogy, od řadových emigrantů se izolovali".  Slyšel jsem vyprávění od mnoha starších emigrantů, kteří mi po roce 89 vyprávěli například  o dění ve Wídni. Tihle signatáři Charty 77., kterým jsme říkali Chátra, se nad námi  povyšovali, ovšem  věčně byli opilí a v Československu byli známí především ze slavné podzemní kultury. A máničky byli z nich nejhorší! Neměl jsem důvod těm emigrantům  nevěřit. Já měl z podzemní kulturou ty nejhorší zkušenosti. Většina z těchto lidiček bojovala proti totalitě opravdu chlastem, signovali Chartu především jen proto,   aby mohli navěky odejít na západ přes kopečky do lepšího světa a v zahraničí už jen dál chlastali. Pamatuji si, jak jsem na jaře r. l984 zkoušel jednu naši známou slečnu, kterou jsem s partou přátel vyprovázel na vlak do Wídně. Z dokumentu Charty 77 neznala  vůbec nic a přesto podepsala. Neznala vůbec nic ani  z dokumentu č.l20/76 o lidských právech! Věčně vysedávala v hospodách a u Šupů u vínečka a jak jsem se později dozvěděl,  v tom chlastu pokračovala i ve Wídni.  Do tohoto prostředí podzemní kultury a hospod plné smradu  jsem v Praze zásadně nechodil. Dalo by se říci, že jsem se těmto míst a otřesné společnosti alkoholiků štítil.  Já jsem signoval Chartu 77. z toho důvodu,  že jsem plně  souhlasil s jejím obsahem - komunistický režim porušuje  základní lidská a politická práva -, který dal dohromady výhradně profesor Patočka, jenž byl také jediným autorem tohoto  dokumentu!!!  Okamžitě jsem totiž  pochopil že druhý konec toho biče, který si na sebe upletla nabubřelá  komunistická a především  zločinecká strana, může je štědře práskat přes zadnici. Charta byla obrovskou  a velmi účinnou  zbraní, které se bolševici báli!  Antichartiské, otevřeně kolaborovali a vědomě  zradili a dnes, jak jsem se dozvěděl, jeden z nich má urnu dokonce na posvátném místě Čechů a to na Vyšehradském hřbitově- Slavíně. (Waldemar Matuška) Co nás ještě může potkat!Nic už tuto zemi nemůže překvapit. Stádo se klanělo svému zrádci! To už je opravdu vrchol drzosti.  S chartou jsme se plně ztotožnil, ne však s býv. komunisty z 5O let a i těmi vyhozenými ze strany po roce 68., kteří ve velkém počtu Chartu signovali. Nevěřil jsem jim a udělal jsem dobře. S těmi jsem zásadně nespolupracoval. Od roku l966, kdy vzniklo VPD, tedy Výbor proti diktatuře, jsem pokračoval  ve své trestné činnosti  proti komunistům a to až do roku l989. Toliko ku řádnému vysvětlení.

32 OM OM | 21. června 2009 v 19:38

[31]: Jirka Vaněk se od všech chartistů dodnes distancuje. Prý hlavně kvůli nim odešel tehdy z Vídně do Austrálie.

33 Ing.Zbyněk Čeřovský Ing.Zbyněk Čeřovský | E-mail | 21. června 2009 v 22:15

B yl jsem s V-Havlem ve vězení na Borech a tak jsem ho poznal jako nikdo jiný. Letos opět v televizi lhal a když jsem se ozval, abych jeho lež vyvrátil, nikdo se mou nechtěl hovořit. Za všechno tohle svinstvo v této republice může on. A tak podle mne stále platí přísloví - chceš-li se dostat do velkého maléru, udělej něco pro vlast. Nakonec bych panu Havlovi řekl, že všechny ty pocty. tituly a metály mu budou houby platné. Budou mu stačit dva metry nebo třílitrová popelnice. A ještě něco: vzkaz na Slavín: Už tam není místo, bude třeba někoho vystěhovat. Zakrátko umřou další zasloužilí a tak, kam je dáme? Na Slavín

34 Eda Eda | E-mail | 21. června 2009 v 22:27

Údajně je v prvním anglickém vydání Mlynářovy knihy - Mráz přichází z Kremlu uvedeno, že byl Vašík před r. 68 členem KSČ. K takové knize se já doma nedostanu, ale asi by bylo zajímavé, kdyby to byla pravda - co on na to. Jistě by to popřel...Nikoho ze zdejších přispěvatelů diskutujících neponoukám k pátrání, ale ....Ještě zdravím býv. skorosouseda Zbyňka !

35 Tomas Tomas | 22. června 2009 v 1:53

To prvni vydani Mlynarovy knihy je okopirovano kdesi na Hedvickove webstrance na http://www.humintel.com

36 Jan Zaricky Jan Zaricky | 22. června 2009 v 4:57

To
[3]: Der Fallschirmjaeger
Vystizny prispevek popisuje tvrdou realitu pomeru v CeskoZlodejsku

Pozor na JUDr.Danielu Svetlikovou a na JUDr. Milana Hulika! Budte opatrni pri vyberu pravnich obhajcu v CeskoZlodejsku.
Jmenovani pravnici zamerne podali pozde (po terminu) odvolani k soudu a tak zpusobili klientum obrovke skody. Po predcasnem ukoncenem soudnim rizeni byla JUDr.Daniela Svetlikova katapultovana za zasluhy do Helsinskeho Vyboru a JUDr. Milan Hulik, ktery u soudu obhajoval kladenskeho estebaka se angazuje v kauze Hucin.

37 Vanek Vanek | Web | 22. června 2009 v 7:09

[13]: OM | Sobota v 11:30 | Reagovat

O chartistech jsem neco podobneho napsal, to je pravda ale vzdy jsem psal ze jsem se chlastal s nima (kdo v te dobe nechlastal? I dnes Cesi vedou ve svetovem zebricku). Nikdy jsem nenapsal o Havlovi ze byl tezky alkoholik ne bo se valel ozraly na zemi. Nikdy jsem to o nem ani neslysel, az od Svateho Wolfa ktery dnes patri do party Komorouse ktery v dobe kdyz chartisty rezali pres drzky delal toto:
http://zpravy.idnes.cz/domaci.asp?c=A070313_211910_domaci_miz

O nadaci Olgy Havlove jsem se taky zminil pred deseti lety ale jmenoval jsem castku poskytnutou urcite osobe. zadne drby ale fakt. Dnes muzu s odpovednosti prohlasit ze Olga Havlova byla z toho jiz koncem roku 1990 "na nervy" kdyz si uvedomila ze "pujcku na socialni pruzkumy" zpet do Nadace jen tak lehce nedostane. Prekvapujeme ze se vzpominkou na Chartu Wolf prisel az dnes. Mozna se nevedomky podila na predvoleni agitaci. Podzimni volby jsou hodne dulezite a je vseobecne znamo ze Havel podpori pravici ( ODS, vznikajici Top 09) Dnes jsou studenti protestujici na Hrade proti Kikine nazyvany Havlovymi eurobolseviky. Particka lidi kolem Komorouse uz dala slyset ze Top 99 nepodpori a to i presto ze Stetina vyzyva sve volice aby Top 99 podporila.

V levem sloupku jsou starsi clanky o Charte:
http://www.freewebs.com/vanek/index.htm

38 Vanek Vanek | Web | 22. června 2009 v 7:15

Senátor Štětina vyzývá své voliče , aby podpořili TOP 09
Tisková zpráva senátora Jaromíra Štětiny:
http://czech-bohemia.blogspot.com/

39 Vanek Vanek | Web | 22. června 2009 v 7:24

Proč to píši. Nedokáži si představit, kolik tvrdé měny, našich peněz atd.. se vydalo na mejdany, kdy chlast v bytech lepších disidentů tekl doslova proudem, kdy se platilo za narvané hospody----------------

Ale jdi ty brebto, pres rok jsem spaval skoro kazdy tyden v "disidenskem" byte a kdyz nekdo nedonesl flasku vina tak nebylo co pit.

40 Vanek Vanek | Web | 22. června 2009 v 7:30

Do tohoto prostředí podzemní kultury a hospod plné smradu  jsem v Praze zásadně nechodil. Dalo by se říci, že jsem se těmto míst a otřesné společnosti alkoholiků štítil.  
----------------------------------

K Supum jsem obcas zasel a nedovedu si predstavit ze by tam prisel nekdo v nazehlene nadrazacke uniforme a naparoval se jako pav jak mu to slusi.

Light My Fire  :-))))

41 Vanek Vanek | Web | 22. června 2009 v 7:44

Měl jsem krásnou a slušivou uniformu dozorčího v barvě hnědé a abych řekl pravdu, měl jsem s ní u ženských úspěchy.
----------------------

To by musel byt zazitek videt dozorciho s placackou U Supu. Panebozeatsemineconestane !!!! (c HC)

42 Vanek Vanek | Web | 22. června 2009 v 7:56

A pan V. Havel se přece na své tajné návštěvě v Moskvě, - ještě před l7 listopadem 89-
---------------------------
V jinem clanku autor pise ze se to vi od estebackyho ridice. Estebaci pisou dejiny

43 Vanek Vanek | Web | 22. června 2009 v 8:40

Pravdou je, že mnozí tak zvaní disidenti, opravdu dokázali dělat  ostudu těm slušným. Jak popisuje "Anticharta" privilegovaní byli alkoholici, brali drogy,
----------------------

Ach jo, stejny zpusob vyjadrovani jako v roce 1977. V nize uvedenem clanecku pisou ze jsme se schazeli v hasisarne. V te  dobe jsem nevedel jak marihuana vypada.

Doktor Prosteradlo
http://pruboj77.blogspot.com/

44 Miroslav Václavek Miroslav Václavek | E-mail | 22. června 2009 v 8:49

Pan Wolf je z Komorousovy partičky? Tedy takový druhý Emanuel Moravec? Takových jsou české dejiny plné. Při vší úctě pane Wolf. Nemůžu si odpustit jednu otázečku. Kdyby vám ten "opilec Havel" přidělil nějakou tu hezkou trafiku jak by jste o něm a o Chartě 77 psal dnes? :-)

45 Ghost Ghost | 22. června 2009 v 9:11

Reakce Ceska jako predsednicke zeme EU na nepokoje v Iranu:

http://www.isria.com/pages/18_June_2009_69.htm

46 OM OM | 22. června 2009 v 12:03

[39]: - Vaněk
Někde v těch pamětech o chartistech jsem ale četl, že byli diferencováni. "Šlechta" nahoře, která před obyčejnými chart. "pěšáky" lepší alkohol i potraviny schovávala a debužírovala si  potají sama.

47 Vanek Vanek | Web | 22. června 2009 v 13:26

46]OM

V nekterych pripadech se to stavalo, ale bylo to taky tim ze hodne lidi nikdy nikam nic neprineslo a jak pravy stare ceske prislovi Do hozpody bez penez nelez. To nema ale s opilectvim Havla nic spolecneho :-)

48 ghost ghost | 22. června 2009 v 14:29

[45]: Tohleto napsal nejaky plagiator, asi Cumzdira nebo kopirak nebo johan.

49 Jirka1938 Jirka1938 | E-mail | 22. června 2009 v 16:51

[3]: Pokud vim, o kybernetice se volne diskutovalo a psalo jiz nekdy v roce 1960.

50 ghost ghost | 22. června 2009 v 17:23

[49]: Diskutovalo, ale ne volne. Oficialne to byla porad jeste jedna z burzoasnich paved.

51 Vladimír Vladimír | E-mail | 22. června 2009 v 19:55

Wolfe, kdybych tě osobně neznal..... Už jsem tě dlouho nepotkal, naštěstí, ale že se změníš v až takové HOVADO, to bych tedy nikdy nečekal.......

53 Jiří Wolf Praha Jiří Wolf Praha | E-mail | 26. června 2009 v 21:44

Trafiku  jsem od Havla nedostal, ani ji od něho  nepovažoval, ani jsem o koryto nestál,  protože  jsem už od našeho prvního setkání pana megalomana  kritizoval. Nebál jsem se mu říci pravdu do očí, což on nesnášel. Kdybych mu lezl do zadnice, potom by mi nějakou tu trafiku určitě nabízel.  Za kritiku režimu jsem seděl 9,5 let v kriminále a protože jsem se nebál kritizovat dál, byl jsem potrestán neúčastí demokratických změn po roce l989. Slušným lidem nebylo umožněno  podílet  se na novém uspořádání země. A potom o tom, kdo bude v prasečáku s čuníkem Vaškem vládnout- prasečák plný býv. komunistů a agentů StB - o tom nerozhodoval  Vašek, ale lidé v jeho pozadí. Proto je absurdní, že  bych mohl  dostal trafiku. Já o tu zahnojenou  stejně nestál. J.W

54 Jiří Wolf Praha Jiří Wolf Praha | E-mail | 26. června 2009 v 22:00

Vladimíre, pokud vím, právě Tys patřil do té party, která podepsala Chartu 77 a během krátké požádali o vystěhování  a skončili  v utečeneckém lágru. Ještě dnes to nemůžeš pochopit, proč jsi tam skončil. Pravda bolí a pokud se s ní nechceš smířit, budeš trpět do konce svého života. Jiří

55 a a | Web | 29. června 2009 v 9:49

Každopádne zaujímavé :ˇ)

56 filom3n filom3n | E-mail | 1. července 2009 v 11:32

ja to chapu a dost dobre, ale divim se ze se spis nestydi ty na ktere zalovano jest, mneli by si hlavou kulku prohnat...[1]:

57 údiv údiv | 2. července 2009 v 15:26

...tak už do toho zrcadla nekoukejte a bude Vám lépe...

58 Olga Olga | E-mail | 18. července 2009 v 14:36

Wolfovi věřím.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama