Hedvickova hypoteza - dodatky o genetice.

22. července 2009 v 16:49 | Ross Hedvicek |  Clanky osvetove
Po zverejneni puvodni hypotezy pred nekolika dny se mi dostalo predpokladanych vzteklych reakci, emailu a komentaru. Na vetsinu nehodlam reagovat, protoze nazory anonymnich hlupaku mne nezajimaji. Jediny podepsany byl dojemne vlastenecky (a v USA zijici haha, takze se nemusi bat) Vaclav Kral - napsal nasledujici: " Zajimalo by mne, zda si myslite, kdy uz jste takovy znalec, ze ony geny, ktere ve svem clanku popisujete a ktere jsou typicke pro Cechy, zda tyto geny mate i vy sam. Anebo jste presvedcen, ze emigraci a hlasitym pokrikem, ze nejste Cech, se vas genofond uzdravil a vy jste se zaradil mezi svetovou elitu?"

Zde je moje odpoved: Nejsem znalec, jsem pouhy analytik a ale taky jsem se nechal testovat, takze si sve cesstvi muzete strcit nekam. Pobyt na nejakem uzemi nema vliv na genetickou stavbu - kdyby na ceskych skolach dodnes misto marxismu ucili "vedu" - pak byste to vedeli.

Pripada mi strasne ironicke, ze Cesi, kteri si vzdy pletli vyznam slov "narodnost" a "statni prislusnost" (coz zadny jiny stat na svete nedela - snad krome Indie, ktera ma kastovni system a vzajemne se rozlisuji podle toho, jestli si utiraji zadek holou rukou nebo papirem), se dnes dopousti ultra-pokrytectvi, a kvuli vizum do Kanady tvrdi, ze Cigani nejsou Cesi, ale v ten stejny moment autorovi techto radku a spouste dalsich emigrantu proti jejich vuli a skutecnosti tvrdi, ze jsou "TAKY CESI". To se nestydite?

Malinko odbocim, ale chtel bych pripomenout stejne ceske pokrytectvi s tim, ze ukradeny majetek se vracel POUZE lidem s ceskym obcanstvim a rad bych pripomenul sve vlastni heslo a postoj k cele veci: "Strcte si sve obcanstvi do prdele - vratte, co jste ukradli!"

Vyraznym faktorem tohoto chovani je i pomerne vysoka homogenost Cechu. To jen jako odpoved opakovanemu nazoru, ze Cesi jsou udajne pomichani z mnoha narodnosti. To je mozna skutecnost v zapadni Evrope, ktera je historicky mnohem tolerantnejsi, ale nikoliv v Cesku. Cesi maji historii etnickeho cisteni (ethnic cleansing) a daleko horsi nez treba bosensti Srbi. Probiha to systematicky nekolik stovek let. Napred Cesi zlikvidovali "cizackou slechtu", pak zplynovali Zidy, pak odsunuli Nemce a pak pokracoval systematicky "brain drain" prostrednictvim emigracnich vln 1948 a 1968 a leta mezi tim. Je otazkou, zda jejich etnicke cisteni bylo motivano snahou o cistotu genefondu a nebo obycejnym zlodejstvim - vysledek je stejny. Tim sice "vycistili" genofond, ale zaroven zvysili pravdepodobnost jevu zvaneho "pribuzenska plemenitba" neboli "inbreeding".

Vyseuvedene zpusobilo, ze Cesi jsou pomerne geneticky homogenni - az 95% obyvatelstva je geneticky "ceskeho puvodu" a jen asi 5% je "jineho puvodu" - coz zahrnuje Cigany, par zbyvajicich zidu a dalsi cizince. Pripada mi legracni, jak presne to koresponduje s mou vlastni (zcela nevedeckou - priznavam) teorii, ze v Cesku je jen 5% slusnych lidi, kterym se neda vytknou zadna kolaborace s komunismem, ci jine charakterove vady.

V jednom komentari se jakasi ceska anonymni hlupana ustepacne pta, jestli se podle mne da narodnost testovat (ha ha ha - asi je to ynzenyrka). Kdyz pominu jeji ceskou nelogiku, pak odpoved je, ze ano, vicemene se narodnost testovat da a muze si to udelat kazdy z vas a nestoji to nijak moc. A tady prichazi tezka delostrelba a genetickym Cechum padaji brady az na zem... :-)

https://www.genebase.com/ - za 119 dolaru

http://www.dnaancestryproject.com - za 79 dolaru

http://www.familytreedna.com od 119 dolaru az po 700 dolaru

Daleko nejslavnejsi je ovsem project organizace National Geographic, ktery vam udela geneticky testing az k originalni pramati Eve z Olduvaijske rokle v Africe a vicemene vam za 99 dolaru zpusobi depresi potvrzenim, ze jsme vlastne vsichni cernosi. Akorat nekteri trochu vybledli. Prihlaste se ke svemu vlastnimu testovani zde: https://genographic.nationalgeographic.com/genographic/participate.html Jeden z markeru je i DNA mongolskeho Dzingischana, takze tam asi lezi prilezitost Cechu byt zase svetovi.

Upozorneni pro svetove Cechy: Veskere papirovani je vedeno v anglictine a je znamo, ze Cesi mluvi jen rusky. Takze pokud chcete usetrit 120 dolaru, a nechcete se ztrapnovat vasi "Ich habe jedlo-bedlo Oil am Tank" anglictinou - tak se rovnou smirte s tim, ze jste vlastne geneticti Mongoli a potomci Dzingischana a potvrzeni o tom vam vydam ja timhle clankem. Zdarma. Hop hop hop!
 

20 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Luis Luis | 22. července 2009 v 17:01

Pro vsechny kritiky : je to naprosta pravda a cesi ji navic sami podvedome citi. Proto ten strach z ciziny, vlastne komplex menecennosti.
Ostatne co dodat : Rus to davno pochopil, proto se mu podarilo tak genialne postavit v cesku svuj ovladaci system.
Bavime-li se na normalni lidske urovni, tak spojovat svuj osud s ceskou republikou muze doopravdy (se vsim respektem k tem , kteri nemaji jinou moznost zdravotne ci vekem) muze jen pitomec.

2 Bavič Kaiser Bavič Kaiser | 22. července 2009 v 17:06

Napíšete li třeba do čtenářských reakcí Volného / http://volny.cz / že jste  analytik, vyhvězdičkuje Vám to čtyři první písmena jako vulgaritu. Nebojíte se i po této informaci tvrdit, že jste "analytik" ?

3 Věra Věra | E-mail | 22. července 2009 v 17:08

Dobrý den pane Hedvíček.Je mi 80let ,vůbec by mi nenapadlo psát    sprostou odpovědˇ.Já co jsem se díky svým dětem ,žijí mimo tuto republiku ,naučila s tímto zacházet   nevím jakou náhodou přišla ,na vaše blogy a stoprocentě souhlasím ,My jsme národ srabů mě už je to fuk moje děti mě lákají k sobě ale ne mám tady vnoučata ,nemám ráda hnusné politiky,přežila jsem komouše i hitlera,nebyla jsem nikdy v řádné straně ,od sametky jsem nevolila  ale vás čtu ráda,prý jsem divná ,říkají moji známí asi ano určitě nejsem dement  ale vám přeji mnoho zdraví a pište,

4 Bavič Kaiser Bavič Kaiser | 22. července 2009 v 17:09

To Luis: Ten komentář 2 patřil panu Hedvíčkovi. Omlouvám se, zřejmně jsme se trochu jsme se "křusli". Apropo, půjčili Vám ti siemensáci ten krachgenerátor ?

5 Ross Hedvicek Ross Hedvicek | E-mail | Web | 22. července 2009 v 17:19

To Bavic Kaiser: Me je uplne jedno, co si o me mysli na volny.cz - jiste si pamatujete, ze mne odtamtud vyhodili - jako z prvniho blogu vubec. Proc bych mel prikladat nejakou vahu nazoru hlupaku?

6 Ross Hedvicek Ross Hedvicek | E-mail | Web | 22. července 2009 v 17:20

[3]: Pani Stejskalova - dekuji. Rosta

7 Bavič Kaiser Bavič Kaiser | 22. července 2009 v 17:41

Když Vás odněkud vyhodí, tak jsou hlupáci, a vy jim dále nepřikládáte žádnou váhu ?

8 munchen munchen | 22. července 2009 v 17:46

ale Rossi vždyt i usa ovládá ruská mafie a nikdos tím nic nedělá -podle mě bude další prezident oleg kalugin -už se k tomu chystá co nevidět

9 Ross Hedvicek Ross Hedvicek | E-mail | Web | 22. července 2009 v 18:03

[7]: Ano.

10 Bavič Kaiser Bavič Kaiser | 22. července 2009 v 18:06

To 8: S tím Olegem Kaluginem bych to bral, ale jen velmi opatrně ase značnou rezervou. Na Brněnském veletrhu v roce 1986 jsem slyšel od jednoho malinkatého německého  žida, který do čech poprvé přinesl tzv. "vteřinová lepidla", a prodával domorodcům jeden gram cyanakrylátu za 450 korun tento vtip:

President Regan přišel do nebe, čte si noviny, a vidí titulky: Pracující General Motors přijímají závazky k první pětiletce. Otočí list, a tam se píše: Detroitské automobilové závody se chystají do průvodů prvního máje manifestovat věrnost komunistické straně USA. Otočí ještě nervozně list, a říká si: Voni to ti rusáci asi opravdu vyhráli..... A čte titulek: Boje pokračují. Neklid na španělskočínské hranici.....

.......Jako každý solventní český domorodec jsem si také koupil ampulku vteřinového lepidla za 450 korun, a zalepil si tím neznatelnou trhlinku na podrážce svých bot,  a jako každému kdo to udělal, po půl hodině vylezly prořezanou kůží prsty nohou ven......

11 Bavič Kaiser Bavič Kaiser | 22. července 2009 v 18:12

To 9: Odpovídáte mi jako pacient s pseudonymem Kormidelník Macháček. Tento muž stál celý den ve svém pokoji na psychiatrické klinice, ruce rozpaženy, pohled upřený do dáli do sluncem rozzářené ústavní zahrady, a občas jen nepatrně pohnul svým imaginárním kormidelním kolem, které svíral v ruce. Můj spolužák, jeho ošetřující lékař se mu pak postavil mezi něj a okno. Kormidelník Macháček mu okamžitě rozčileně vytknul, že už zase schválně chce, aby někam narazil. Lékař opět ustoupil, a já jsem se ho zeptal: Pane Macháček, a trefíte opravdu tam, kam chcete dojet? A kormidelník Macháček, jemně manévruje neexistujícím kolem pravil:

Já nemůžu zabloudit....

/Pak přišla sestra, a píchla kormidelníku Macháčkovi skrz ústavní pyjamas denní dávku perfenazinu, on o chvíli  odložil neexistující kolo, usedl na postel, pak ulehl a usnul.....

12 Anti Anti | E-mail | 22. července 2009 v 22:18

Zase jsem se prijemne pobavil...

"Upozorneni pro svetove Cechy: Veskere papirovani je vedeno v anglictine a je znamo, ze Cesi mluvi jen rusky."

co ja jsem si vsiml tak neumi ani rusky. Znalost rustiny je na stejne urovni jako Ich habe jedlo-bedlo Oil am Tank anglictiny.

13 Paul Paul | 22. července 2009 v 22:19

Je zbytečné diskutovat, či jen psát jakékoliv reakce člověku, který je Českem, čechy a svou vlastí natolik fascinován, že je neustále puzen se o ní(o ně) zajímat, pomlouvat a urážet své kořeny. Patrně trpíte nejen jasným stihomamem a pocity křivdy, ale také nutkavou obsesivní poruchou, která je spolu s vaší grafomanií opravdu odpuzující. Jsem ovšem opravdu rád, že melete z posledního, zajímáte čím dál méně lidí a jednoho dne, ať s geny českými, nebo cikánskými budete mrtev a bude vám jakékoliv testování houby platné :-))) PS: kdyby jste se o genetiku opravdu zajímal, dozvědl byste se, že něco jako "české" geny neexistuje, potomci "českých" králů, kteří do jednoho NEBYLI čechy ani české geny míti nemohou, víte? Nevíte a proto působíte jako hloupý nekňuba- budiž vám to tedy přáno :-P

14 Anti Anti | E-mail | 22. července 2009 v 22:33

[13]: trpite schizofrenii? Kdyz je zbytecne diskutovat, tak proc diskutujete? Ja take jsem Cechy natolik fascinovan, ze je nemusim. Jenze moje fascinace ma jine duvody nez laska k byvale vlasti nebo jejich lidem. Werrich rikal ze s blbosti se musi bojovat i kdyz je to predem marny boj. V pripade cechu to plati dvojnasob.

15 gk gk | 22. července 2009 v 22:40

tak tenhle styl hovoru uz jsem zazil. tohle je projev milana knizaka, ktery vse zna, vsude byl, vse zazil. a co nezazil, neni dulezite, casto to take - jak arogantne projevuje - neni pravda. a to je ten nejvetsi problem. ze je na sebe silene namysleny. zna toho hodne, coz ho v tom podporuje, a nejak nechape, ze by toho musel znat nesrovnatelne vic. jiny pohled - ani kdyby znal vse, nic mu to nepomuze a jeho problemy se nevyresi. takze arogantni blbec, s kterym nema smysl se bavit. na druhou stranu je skoda, ze takovihle lide mohou kalet okolo sebe druhym
pripad rh je totez
na mk je zajimava jeste 1 vec, totiz jeho zivotopis s temi jeho prejezdy na zapad a zpet a zas a zas. nikdy jsem o tom od nej neslysel
taky jsem nechapal, jak tady rh poslednich par dnu uporne maze sve personalie ze svazky.cz
no a neni nakonec taky anonym, kdyz o nem vime jen jmeno a mail stezi?
jinak diky za vetsinu dobrych clanku

16 Paul Paul | 22. července 2009 v 22:48

For 14: nediskutuji, jen jsem napsal svůj názor a mám za to, že se to stále ještě smí... :-))

17 Anti Anti | E-mail | 22. července 2009 v 23:35

[16]: ale jiste, smi... jenze to uz je diskuze nebo ne? Ja pokud neco povazuji za zbytecne tak se rovnou nevyjadruji.

18 Jenda Jenda | 23. července 2009 v 1:24

Panu Hedvickovi se pres vsechnuo usili dosud nepodarilo demolovat ceske eticke patrimonium.
Jeho novy dedicny pristup, vzhledem k dosavadnimu state of art genetiky, muze akorat poskodit kultury dobre a prikladne (ja mam treba geny romske a keltske) . Neni to pres chromosomy rasy ci naroda jak pochopit cesky charakter.
Jeho revolucni metoda se teprve uplatni az podle vyteru na vaticku *) rozeznate komunistu od exkomunisty. Pak teprve muzete Cechy radne definovat a specifikovat jejich charakter.

*ustni dutiny

19 vonpetrinerhohe vonpetrinerhohe | E-mail | 23. července 2009 v 4:53
20 Bavič Kaiser Bavič Kaiser | 23. července 2009 v 8:07

To 15: Profesor Knížák či herec Svěrák mi připadají jako dokonalí zástupci moderních Čechů. Místo, aby zloděj křičel: Chyťte zloděje, křičí blbec: Bojujte proti blbcům !!! Je to dokonalá kamufláž. Je to jako v moderním  bordelu v čéšskoj amérike : Prostitutka je již tak profesionální, že se nedovede odevzdat s vášní, protože ví, že má před sebou ještě dneska minimálně deset zákazníků.  

21 ghost ghost | 23. července 2009 v 8:42

[20]: Profesionalni odstup je nezbytnym znakem, odlisujicim profesionala od (treba odborne stejne schopneho) amatera.

Treba rakovinovi chirurgove bez profesionalniho odstupu jsou bud mrtvi uz za mlada, nebo delaji neco jineho.

22 Paul Paul | 23. července 2009 v 10:10

[17]: Vy nevíte jaký je tozdíl mezi diskusí a vyjádřením názoru??? Diskutuji, nebo si spíš jen vyměňuji názory teď s vámi. Pro RH, nebo spíš pro další jeho čtenáře, jsem pouze vyjádřil svůj osobní názor, bez toho abych čekal nějakou odezvu, ale byl jsem připraven k polemice. Že vy se rovnou nevyjadřujete, tam kde to považujete za zbytečné je pouze vaše věc, já svůj názor občas vyjádřím i pod očividnou blbostí a blábolem- holt každý člověk je jiný, že? (možná že by si z vás měl vzít příklad hlavně RH :-D )  Takže pokud nemáte nějaké věcné připomínky k mým názorům, asi bychom toho vysvětlování, kdo kdy má, nebo může napsat své názory, nechat.... Rejpání do "osoby" a stylu psaní diskutérů, místo slušné oponentury jejich názorů svědčí jedině o nedostatku argumentů ;-)

23 Jan Zaricky Jan Zaricky | 23. července 2009 v 10:26

Podporuji stanovisko nejlepsiho blogera. Vratte okradenym emigrantum jejich majetky bez omezujicich podminek!

Neni pochyb o tom, ze CeskoZlodejsku chybi smysl pro spravedlnost. Napred vas okrademe,  obrovskou zlodejnu si ze zakona ochranime a pak  na vse zapomeneme. To je heslo tamnich zlocincu do dnesnich dnu. Velky zakonodarce a komunista Zdenek Jicinsky (CSSSD)to tenkrat emigrantum jasne vysvetlil:„Nelze odstranit všechny nespravedlnosti a také je otázka, co všechno vlastně je a co není nespravedlnost.“  

CeskoZlodejsko nedodržuje Všeobecnou deklaraci lidských práv a další mezinárodní dokumenty, které říkají, že jakákoli diskriminace na základě občanství je zakázána. Prijate civilizovane normy ignoroval ve svem vládním stanovisku tehdejsi místopředseda vlády  a dnes predseda Ustavniho soudu Pavel Rychetský. „Nemusím vám sdělovat, že k odstranění podmínky státního občanství zde naprosto chybí politická vůle. Zatim,kazde usili okradenych o napravu narazilo na pevnou koalici hlavne  komunistů, sociálních demokratů i ODS. ČeskoZlodejsko bylo opakovaně kritizovano americkym kongresem I výborem pro lidská práva OSN. „Zákony nesmějí diskriminovat oběti dřívějších konfiskací, protože všechny oběti mají nárok na sve majetky bez libovolného rozlišovaní.“

24 ghost ghost | 23. července 2009 v 10:59

[Smazaný komentář] Zjednodusujes a neumis nebo nechces cist. Napsal jsem ...stejne ODBORNE schopny ...

Rozdil je, krome brani penez, i v zarukach, pohledu soudu v pripadnych sporech, ... - ale to uz ve Vysocanech a okoli zrejme nikoho nezajima.

25 M. Pražanová M. Pražanová | E-mail | 23. července 2009 v 12:21

Vážený pane Hedvičku, jsem pravidelnou čtenářkou Vašeho blogu, přiznám se, že mívám také často  pocit Vaší fascinací Čechy a někdy je mi z Vašich článků velmi prapodivně. Jsem v Čechách narozená, „odkojená Vltavou“, tak zvané „normalizační dítě“ narodila jsem se v roce 1974. Nesouhlasím s Vaším názorem, že Češi jsou už geneticky dementní. Za dementa nepovažuji sama sebe(snad to nepůsobí jako domýšlivost), ale nepovažuji ani nikoho ze svého okolí, zde je přihrávka na smeč – jak dement může rozpoznat jestli jeho okolí je či není dementní, že?!

Rodiče vychovávali 3děti a nikdy nebyli ve STRANĚ, snad jen babička  a to v době těsně po válce, kdy vládlo všeobecné nadšení z konce války a lidi měli chut´ tu naší zdevastovanou zemičku měnit k lepšímu, ve straně vydržela jen opravdu pár let než prozřela a zjistila jské jsou skutečné záměry a oč vlastně běží, na jedné ze schůzí hodila legitimaci soudruhům pod nohy a odkráčela. Vyrůstala jsem v lehce schizofrení době, doma se mluvilo naprosto jinak než venku, nežilo se nám nějak fantasticky díky režimu  a slavným ožebračujícím mněnám naše rodina přišla o veškeré vyhlídky, peníze a zářnou budoucnost, která by úplně změnila budoucí život všech členů rodiny a jejich dětí a dětí jejich dětí....takže už odmalička jsem se vlastně stávala vnímavější a schopnější vlastního uvažování a rozlišovala jsem, co kde, před kým a proč mohu nebo smím říct a takových rodin a dětí bylo fakt hodně  - byl snad toto výraz degenerace a dementnosti?
Nebo jsou degeni  rodiče, když místo aby přemýšleli jak frnknout za kopečky a mít se lépe, tady prostě zůstali (snad tisíckrát jsem se ptala proč?!) a je pravda, že mnohdy hořce zalitovali, leč asi jsou takový degeni co mají srdce a nedokázali tady nechat svý rodiče bez pomoci, nedokázali se smířit s myšlenkou, že všechny co mají rádi už třeba nikdy neuvidí, že tady nechají zbytky majetku, který komunisti nezabavili, že prostě seberou 3 malé děti a půjdou se plácat někam do světa – je toto výraz degenerace?
I já se dneska neustále potýkám s myšlenkou frnknout a to už žiju v „relativně“ svobodné zemi, můžu se sebrat a zmizet najít si nějakýho cizince a vesele se rozmnožovat někde za kopečkama – myšenky na útěk mě napadaj pokaždé, když čtu noviny, koukám se na televizi, sleduji dění kolem sebe a vlastně žuji s vědomím, že bych se kdekoliv jinde ve světě měla lépe...ale měla bych se opravdu lépe?
Asi jsem člověk fixovaný na svůj domov na místa mě blízká, na českou krajinu na nádherný košatý český jazyk. V zahraničí jsem nějakou dobu pobývala ale opět bez rodiny, svých rodičů, bráchů, přátel, bych nikde  na světě žít nechtěla. Mám silný rodinný vazby a i když mě tady hromada věcí a situací nesmírně sere! Tak se snažím razit svou vlastní cestu – cestu slušnosti, soucitu, tolerance, lásky, spravdlnosti. Není důležité kde žijete, jakou funkci zastáváte, kolik máte peněž, aut, baráků, manželek, milenek a dětí, jestli máte jachtu a každoročně se plavíte po exotických mořích....nic z toho není důležité, důležité je duchovno, váš vnitřní svět, vaše vyjádření a postoj k životu a světu, slušnost, tolerance...důležité je, jak kvalitním člověkem jste a pak je úplně jedno jestli jsem z Mongolska, Ruska, Finska, Číny, Ameriky...je to prostě jedno, nezáleží mi na tom, kdo odkud je, ale záleží mi na tom, jaký je a tady budu silně proti Vašemu přesvědčení nebot´ v této naší zemičce mám kolem sebe řadu stejně smýšlejících lidí, lidí osvícených a dobrých a je tady náš domov i když je to domov ponekud „v prdeli“.
Narodidla jsem se ČEŠKOU, mé místo si moje duše vybrala sama, to kdy a kde se narodím a tak se s tím musím nějak poprat. Ale mohla jsem se taky narodit do něčeho mnohem horšího, chodit zahalená a mít jen průzor na oči, nebo zemřít jako velmi mladé děvče po skvěle provedené ženské obřízce...mohlo být ještě mnohem hůř a tak stále děkuji čemusi nademnou za to, že jsem to zas tak špatně nevyžrala, že dle mého nejlepšího svědomí a vědomí žiju pěkný život a ráda bych žila i nadále....................

26 Miroslav Václavek Miroslav Václavek | E-mail | 23. července 2009 v 13:19
27 Bavič Kaiser Bavič Kaiser | 23. července 2009 v 14:34

Každého naivního emigranta - idealistu  jistě potěší, když se mu podaří přejít s kufříkem osobních věcí přes nenáviděnou hranici, načež jeho "nová hostitelská země" ho nejdřív pošle odblešit, i když blechy nemá, pak ho zavře do lágru, kde ho půl roku vyslýchá a verbuje místní kontrarozvědka, a nakonec ho odešlou někam pucovat hajzly, a nebo montovat sádrokarton za třetinu až polovinu toho, za co už nechtějí pracovat místní bezdomovci. Nechci tu proboha propagovat bývalý český socializmus, nebo následující zlodějskou pakárnu, zvanou v českých médiích jako tzv. "kapitalizmus" která tu po něm vznikla, a se kterou mám jedinou společnou věc, a to každodenní placení zlodějům. nemyslím tím jen pozemní pirátství, zvané supermárkety, ale i zdravotní a sociální pojištění, které mi k ničemu není, a když se obrátím o pomoc například do nemocnice, v pudu sebezáchovy uteču okamžitě pryč před kazachstánskýma vračema, tetovanýma slovenskýma a polskýma sestřičkama se špinavýma rukama, a nebo cikánkou, která jedním hadrem meje kotle v kuchyni i hajzly. Strašně zajímavé jsou ovšem strmě se dnes množící případy, kdy se emigranti vracejí na penzi zpátky do čech. Proč se ti Kingové vracejí z těch zemí zaslíbených? Prosím prosím, vysvětlete mi to, mně, který jsem dosud nikam neemigroval.....  

28 Bavič Kaiser Bavič Kaiser | 23. července 2009 v 14:38

To 21: Preferujete být raději profesionální kurvou, a nebo jen stejně odborně schopným amatérem  bez profesionálního odstupu ?

29 ghost ghost | 23. července 2009 v 15:21

[28]: Bez profesionalniho odstupu skutecnou (neamaterskou) kurvou nikdy nebudes. Zkus to a uvidis.

Jinou otazkou je, ze k byti kurvou nepotrebujes lasku. Ale zachovat si pri tom remesle schopnost lasky neni, cetl a slysel jsem, zdaleka jednoduche.

Je to zase jeden z marksovych prikladu, kdy kvantita prerusta v kvalitu.

30 Bavič Kaiser Bavič Kaiser | 23. července 2009 v 15:58

Marx i Lenin je zajímavý z hlediska studia, což mohu potvrdit, neboť jsem to ze zájmu studoval na vojně, nemaje v podstatě co dělat, a bylo to tam přehledně vyloženo v polici. Knihy byly mnohdy ještě dvacet let co tam ležely nerozřezány = neotevřeny. Ovšem třeba ta kvantita, přerůstající v kvalitu se mi zdá jako ptákovina, a zbožné přání pisatele těch knih. Proto z toho odvozovat nějaké aplikace, a nebo se podle toho dokonce řídit, se mi zdá přinejmenším riskantní.

31 ghost ghost | 23. července 2009 v 16:31

[30]: Priklad: Od jake miry promiskuity (=kvantita) se nazves kurvou (=kvalita)?

32 Bavič Kaiser Bavič Kaiser | 23. července 2009 v 18:29

To 31: V tomto příkladu bych klidně kvalitu a kvantitu vzájemně prohodil.

33 ogarczik ogarczik | 23. července 2009 v 18:32

Pokud mají Češi mongolské geny, je to jejich výhoda. Je známo ( Bakalář: Tabu v soc. vědách) že mongoloidní rasa má nejvyšší IQ ( snad po Židech). U Čechů se to projevuje mimořádnou vyčuraností.

34 ghost ghost | 23. července 2009 v 20:08

[32]: Tak to uz je ale dialektika.

35 Hudlal Hudlal | 23. července 2009 v 20:46

[25]: Blahopřeji, něco tak debilního jsem naposledy - z donucení - vyslechl ve škole na besídce k vítěznému únoru. Hedvíček má recht.

36 Anti Anti | E-mail | 23. července 2009 v 21:47

[35]: souhlas... ja bych spise rekl, ze jde o vymluvu vetsiny Cechu. na jednu stranu nadavaji, jak je to v te jejich zemi sere a kdyz se jich zeptate proc tam tedy jsou tak si vyslechnete neco podobneho o korenech, rodine, vazbach a zemi a buhvi jakych dalsich vymluv. Ja jsem doma vsude na zemekouli, takze kdyz me to nedke sere, tak se presunu o kus dal, kde me to nesere.

37 Jenda Jenda | 23. července 2009 v 22:41

[25]: Pani Prazanova ocividne podcenuje dementy a jejich instinkt (tedy mela asi na mysli primitivy, o dementech se tu nikdo nebavil). Asi necetla ani Platona a ani Schopenhauera. I lide primitivni a jinak omezeni  mohou prekvapit kdyz se jedna o to, dosahnout osobni prospech (treba neco ukrast ci predbehnout ve fronte) – na nekoho mohou pusobit doslova genialne. Uvedu tolikrat opakovany priklad Gottwaldovy mentalni matrice. Vemte si priklad pani Fibingerove, ktera to dotahla az do rady TV a jinych instituci. To jsou lide, jejichz charakter a tupost se pan Hadvicek snazi vysvetlit  geneticky. Nemohl by pan Sinagl se zvukovymi zaznamy tez sbirat vzorky slin nasich politiku a statnich uredniku?

38 Karel Karel | E-mail | 24. července 2009 v 5:27

Mily Hedvicku - ctu po leta Vase komentare a clanky s obdivem jak dokonale umite nastavit ceskym pohrobkum komunismu zrcadlo. Se vsim co Jste doposud napsal kazdy rozumny a normalni clovek musi souhlasit. Prosim piste dale - plne se podpisuji pod vse co jste doposud uvedl. Srdecne - K.

39 ghost ghost | 24. července 2009 v 7:44

[27]: Ja jsem puldruheho roku pred penzi. Mam ve Svajci rodinu, s detmi. Dovedu si predstavit nekolik duvodu, proc bych se mohl vratit na stara kolena do Cech:

- Zvoli mne v Cechach prezidentem.
- Rozejdeme se a bude mi tu 'nechutno'.
- Prijdu o majetek a bude vhodne se odstehovat do lacinejsi zeme.
- Zesenilnim rychleji, nez planuji a bude pro mne snadnejsi komunikovat cesky, nez jinak
- Jebne mi.
- ...

40 Vladimír Vladimír | E-mail | 24. července 2009 v 8:53

S Hedvíčkem to je čím dál horší.... Dříve jsem jeho slinty čítával pro pobavení, prostě jsem si jej vybral jako zábavného hlupáčka, který má - čas od času - docela zajímavý postřeh. Ovšem v poslední době to je něco strašného, např. jeho tvrzení, že národnost se dá testovat.

Dostávám pocit, že nejen ing. J. Roko Paroubek všechno zná, všemu rozumí, ve všem poradí a všude byl dvakrát. Dokonce si začínám myslet, že na "moudrého" Hedvíčka nemá nikdo.

Ale přesto se sem vrátí, co kdyby se v těch hloupých slátaninách opět zjevilo i něco vtipného. Náhoda je blbec.

41 Miroslav Václavek Miroslav Václavek | E-mail | 24. července 2009 v 9:07

Kéž by češi měli nejenom mongolské geny - byli z nich totiž příjemní, pracovití a hodní lidé - ale zároveň i mongolský Džingischánům zákoník. Ten totiž mimo jiné stanovil, že mongolský bojovník se smí opít pouze třikrát za měsíc :-)  

42 ghost ghost | 24. července 2009 v 9:51

[41]: Budme radi, ze jsou to geny Mongolu a ne kone Przewalski-ho.

Ale vazneji: Pres uzemi kotliny se prehnalo tolik valek a migracnich vln, ze jsme geneticky promichanejsi, nez vetsina jinych narodu sveta.

43 Rob Kterýten Rob Kterýten | E-mail | 24. července 2009 v 12:26

http://www.genomac.cz/cz/dna-testy-genetickeho-puvodu-genografsupsup.php

tady si můžete taky objednat test jak po otcovské linii, tak po mateřské. Zní to zajímavě. Stejně lidstvo pochází z Afriky, kde se rozlilo do všech koutů světa

44 josef Strejc josef Strejc | 24. července 2009 v 12:31

4-th odboj, je pravidlem ze ti co nejvic rvou  maji hodne masla na hlave..

45 ghost ghost | 24. července 2009 v 14:54

[Smazaný komentář] A to asi take nebude geneticky podminene. Leda ze by DeDeRoni meli v genech vice krve osvoboditelu ze stepi.

46 Bavič Kaiser Bavič Kaiser | 24. července 2009 v 15:00

To 48: včera Vás tady někdo identifikoval jako J.B., státního úředníka, a strašně se zlobil, že prožíráte jeho peníze z daní. Pak to zmizelo...

47 ghost ghost | 24. července 2009 v 15:06

[46]: Fsaqim. Lidi toho nakecaji.
Ja te nasledne povysil na elektrikare. Muzes s tim zit?

48 Ulrich Ulrich | 24. července 2009 v 15:36

:-)))) Takže překládám z hedvíčkovštiny do českého jazyka: Mezi občany České republiky ( politickými "Čechy" ) je 95% sviní a 5% slušných. Ti slušní jsou Romové a Rosťa.

49 Bavič Kaiser Bavič Kaiser | 24. července 2009 v 20:43

Doufám, že oba nejedeme ze stejný chodby ve čtvrtým patře v kachlíkárně na Letné, a nelibujeme si, že jsme přežili se stejnou židlí, bednou a heslem: Rustapo, Bustapo, Grostapo, Langstapo a teď tu vegetujem v Pecstapu.

50 Bavič Kaiser Bavič Kaiser | 24. července 2009 v 20:44

To výšeuvedené samozřejmně To:47

51 Pavel Pavel | 24. července 2009 v 20:46

[38]: Ty vole, Hedvíčku, když už si píšeš i pochvalný komentáře, tak je to s tebou fakt hodně špatný, o hodně horší než jsem si myslel. Takže nečekej a běž za tim doktorem, než tě někdo najde nesrozumitelně blábolícího ležícího na podlaze.

52 ghost ghost | 24. července 2009 v 20:48

[51]: Zrcadlo, pavko, to te prozrazuje.

53 Pierino Pierino | 25. července 2009 v 3:23

Rosto! Skvostne napsano!!!! Dik!!  Ale izynyri vedi svoje.... Pis ...pis...pis...!!!

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama