Je Milada Horákova falešnou modlou?

30. prosince 2009 v 3:41 | Ross Hedvicek |  Clanky vzpominkove a recyklovane
Jako obvykle zamířím do oblasti, o níž se žádné české noviny neodváží napsat. Už delší dobu s úžasem sledují pokusy o beatifikaci Milady Horákové, české političky (1901-1950) popravené komunistickým režimem 27. června 1950. Tyto snahy podporuje i KSČM (jestli vám tady nezablikalo varovné světýlko, tak si nechte zkontrolovat dráty) a mladí čeští marxisté z Wikipedie.
Není sporu, že Milada Horákova byla popravena komunisty v inscenovaném procesu, tedy při absenci jakékoliv spravedlnosti. Ta ostatně chybí v té potroublé zemí dodnes. Nutno si ovšem povšimnout, že komunisté popravovali nejen své nepřátele (byla Milada Horákova nepřítel komunistů, když její vlastní manžel byl komunista?), ale i své vlastní, jako Rudolf Slánský, komunistická svině a zločinec, který byl taky jako Horáková rehabilitován a je na nejlepší cestě být prohlášen - in memoriam - za českého svatého. Za co byla tedy Milada Horáková popravena? Nepřítel komunistů asi zrovna nebyla, i když v ÚV KSČ jako Slánský neseděla. Za co, soudruzi, za co? Sedněte si, vezměte si aspirin a, čtěte dál.

Mladá Milada Horáková nebyla žádná demokratka, ale potrhlá anarchistka, asi jako ti magoři, co protestují proti IMF nebo Bushove návštěvě v Praze. Jen o devadesát let dřív. Po pádu Rakouska-Uherska v listopadu 1918 zorganizoval žižkovský anarchista/komunista a kamarád Jaroslava Haška Franta Sauer stržení Mariánského sloupu na pražském Staroměstském náměstí. Údajně, že prý je to symbol Rakouska-Uherska. Sloup tam stál někdy od roku 1648 na památku bitvy v roce 1620 a nikomu nevadil, dokud si bolševická luza nepotřebovala na něčem vybít zlost. Tehdy, 3. listopadu 1918, hasiči přistavili ke sloupu žebřík, po něm vylezla sotva osmnáctiletá Milada a uvázala soše Panny Marie na vrcholu sloupu kolem krku oprátku. Český vlastenecký dav potáhl za provaz a sloup se zřítil. A hlava Panny Marie se skoulela k nohám mladého básníka (komunisty) Jaroslava Seiferta (popsal to sám později). Pak se vydali na Karlův most shazovat sochy do Vltavy, čemuž zabránilo vojsko.

Horákova sama později vysvětlovala, že to od ní byla chyba a tak podobně - asi jako když Hillary Clinton lže, jak se jí hodí. Ovšem, přiznala, že to tak bylo. A ještě jeden citát: "Horákova sama byla odporná nacionalistka, kterou šlechtí jen to, že ji komunisté popravili." Výrok Milady Horákové: "Zatočili jsme se šlechtou a zatočíme i s církvemi", taky dává tušit, že všechno nebylo úplně košer.

Po návratu z koncentračního tábora se Milada Horáková stala poslankyni parlamentu - kde souhlasila s Benešovými dekrety, retribučními dekrety, vyvlastňováním a znárodňováním po roce 1945 a se zákazem agrární strany. Přisluhovala tedy (přímo či nepřímo) bolševikům. Jak už bylo řečeno, její manžel byl člen KSČ. Svou politickou nevyzrálost dokázala Horákova tím, že po komunistickém puči v únoru 1948 z funkce poslankyně odstoupila - nebyla vykopnutá, sama odstoupila.

A teď přijde trochu odbočka. O tom, že bývalý prezident ČSR, "dobrotivý" Antonín Zápotocký byl v koncentráku kápo a popravoval vězně a po válce byl Holandskem hledán coby válečný zločinec, víte, ne? Nevíte? Vy snad čtete jen české noviny!

Bis Ende 1948 hatten in nahezu allen osteuropäischen Ländern die Kommunisten die Macht erobert, meistens dadurch, daß sie die bis dahin mit ihnen verbündeten Parteien mehr oder weniger gewaltsam aus der Regierung ausbooteten. So kam in der Tschechoslowakei im März 1948 der nicht-kommunistische Außenminister Masaryk durch einen mysteriösen Fenstersturz ums Leben. Mit dem kommunistischen Ministerpräsidenten Zápotocký hatte die ČSR einen ausgewiesenen Fachmann für politische Verfolgung. Zápotocký wurde von der holländischen Regierung als Kriegsverbrecher gesucht. Als KZ-Kapo soll er in den Niederlanden Gefangene mißhandelt haben. Während seiner Regierungszeit gab es allein in der Slowakei mindestens fünf Haftlager, die der "Spiegel" ganz ungeniert als KZ's bezeichnete. Das Ausmaß der politischen Verfolgung ließ sich in der ČSR ziemlich präzise benennen, denn durch eine Indiskretion des Innenministeriums wurden 1949 Zahlen bekannt: Danach wurden seit 1945 mehr als 3.200 katholische Priester und Ordensleute sowie 5.100 Studenten verhaftet. Die Gesamtzahl der politischen Häftlinge wurde auf 50.000 geschätzt.

Jo, vy nerozumíte ani německy, ani anglicky? Šmankote! Tak to vám nezbývá nic jiného, než věřit českým novinám! (nebo číst můj blog!)

Český rozhlas 1 - Radiožurnál vysílal 21. 09. 2003 v 17:10 tento rozhovor - zde je přepis:

Moderátor (Jana Klusáková): Vraťme se ještě jednou do minulosti. Po válce se vám, pane Čáslavský, dostal do rukou spis o pobytu Antonína Zápotockého v koncentračním táboře. Pro ty později narozené připomínám, že předválečný komunistický funkcionář, Antonín Zápotocký, se stal po Gottwaldově smrti v roce 1953 v Československu druhým, takzvaně dělnickým prezidentem. Předtím už byla zdůrazňovaná jeho lidovost a bodrost. Nedávno média připomněla, že ještě v předvečer ožebračující měnové reformy v roce 53 tento lidový prezident nabádal občany, aby neutráceli, že žádná měna nebude. Ale zpět k velmi zajímavému spisu, který jste měl po válce krátce v rukou. Vyprávějte prosím, jak k tomu došlo.

Host (Jaroslav Čáslavský): Přivezli K. H. Franka do Čech, já nevím, který generál ho provázel, ale to není podstatné. A ten přivezl sebou spis, jak se choval Zápotocký v koncentračních táborech.

Moderátor (Jana Klusáková): A jak vy jste k němu přišel?

Host (Jaroslav Čáslavský): Já jsem byl samozřejmě sokol přesvědčením a vzdělavatel, profesor Gog, mne jednou v noci volá a říká, já mám určité věci, které bych potřeboval ofotografovat. A já vím, že ty máš přístup do komory ve škole. Já říkám, mám. Tak jdi tam, já za tebou přijdu. A přinesl spis, který byl psán bohužel qventem to se muselo luštit a čas nebyl. Tak jsem prostě, bylo to asi 36 stránek nebo 40, tak jsem prostě dělal co nejrychleji, abych to mohl ofotografovat. Tak jsem to ofotografoval, pořídil jsem tři mikrofilmy, jeden mikrofilm a ten svazek, mi řekl přesně, kam mám odnést, že tam bude černá limuzína. Byly tam i fotografie, asi 17, to byl vůbec horor se na to dívat. A já si pamatuji naprosto přesně a mohl bych to zreprodukovat, na fotografie tři. Oni tam měli takové jako, mně to připadalo jako nádoba na svěcenou vodu, v kostele. A tam je vyfotografovaný Zápotocký, jak topí lidi v tomhle tom, jak bych řekl, v tom korýtku.

Moderátor (Jana Klusáková): Chcete říci, že topí vězně?

Host (Jaroslav Čáslavský): Vězně, ano.

Moderátor (Jana Klusáková): Antonín Zápotocký?

Host (Jaroslav Čáslavský): Další snímek, který si pamatuji, poněvadž to byl stejný horor jako tohle, tam bylo jako bidlo na prádlo, na čemž byly myslím tři nebo čtyři šibenice, tedy ty provazy. A tak ty stály na takový lavici, víte, jak to bývalo na pouti, to musím doplnit do pohybu, poněvadž tam byla jenom konečná fáze. Tam už ty tři nebo čtyři lidi už viseli. A je vidět, jak musel Zápotockej podkopnout tu lavičku pod těma lidmi, to je dost otřesné.

Moderátor (Jana Klusáková): A jak si to vysvětlujete nebo jak jste si to vysvětloval? Třeba ho přinutili.

Host (Jaroslav Čáslavský): Jako později, když jsem měl možnost zapátrat, tak informace o něm byly, že byl kápo v koncentráku.

Moderátor (Jana Klusáková): Takže vy jste o pravosti těch snímků vůbec nezapochyboval?

Host (Jaroslav Čáslavský): Ne, to nešlo. To prostě byly pravé snímky.

Moderátor (Jana Klusáková): A kde skončily?

Host (Jaroslav Čáslavský): No, tak já jsem ty mikrofilmy, teda jeden a ten spis odnes do toho auta, bylo to na takzvaném Škandál place, tam stála ta černá limuzína, okénko se srolovalo, tam seděla doktorka Horáková. Já jsem jí ten mikrofilm a ty spisy předal. A tím to pro mě končilo v této fázi.

Moderátor (Jana Klusáková): A o které době mluvíme, kdy to bylo?

Host (Jaroslav Čáslavský): To bylo v létě 48. A těch snímků tam bylo několik.

Moderátor (Jana Klusáková): Vy jste o tom tehdy s nikým nemluvil?

Host (Jaroslav Čáslavský): Já jsem mluvil s profesorem Vlkem, kterého hned brzy na to zavřeli. A stalo se mu neštěstí v dolech.

Moderátor (Jana Klusáková): Měl jste sám o sebe strach?

Host (Jaroslav Čáslavský): No, do jisté míry měl.

Takže tak, milé děti. Potřebujete ještě pomoci s tím si dát dvě a dvě dohromady? Vince Foster byl levák a jeho tělo bylo nalezeno v parku, po té co se očividně střelil do pravého spánku pravou rukou. Pistoli pořád ještě držel v té prave ruce a obě paže měl připaženy. Tak se asi stala Milada Horákova politickou svatou matkou Terezou. Ve skutečnosti toho moc v hlavě neměla a dělala pitomosti a přešlapy celý život - od studentského lezení na Mariánský sloup, přes manželství s komunistou, spoluvinu na poválečných a předúnorových svinstvech omlouvaných bestiálním vlastenectvím, odstoupení z funkce poslankyně (tím pomohla komunistům) až po amatérský pokus o vydírání jedné velké komunistické svině a válečného zločince Antonína Zápotockého. Ten ji stál život.

Takže milé děti, pokud máte zájem o to, být za padesát let prohlašován za svatého, vyštrachejte někde tu fotografii malého Václava Havla, jak sedí na kolenou Heydrichovi, nebo dokumenty o spolupráci mladého Václava Klause s KGB (čeští prezidenti vždy byli neuvěřitelné lidské svině). Vaše sláva za padesát let je zaručena. Bude to ale posmrtně - nevadí?

 

14 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Vanek Vanek | 30. prosince 2009 v 4:13

V 89. roce se mely postavit sibenice a par tisic komunistickych zlocincu se na nich melo houpat. Podivejte do Lidove k kde estebacka svine Hermanek z Hradni staje napsal dalsi bliti:

http://hermanek.bigbloger.lidovky.cz/c/116751/Byl-Husak-zlocincem.html

2 Vanek Vanek | Web | 30. prosince 2009 v 4:16

Kolik milionu Cechu bylo komunisty? Kolik milionu Cechu bylo a jsou rude svine?

3 Luis Luis | 30. prosince 2009 v 5:11

Rosto, ted se ti podarilo odkryt svobodozednarskou podstatu ceskoslovenskych dejin, tak opatrne. Ted se na tebe snese takova psychotika, ze to nebudes stihat a pravdepodobne se proti tobe postavi i par z tech, kteri doposud mlceli.

4 Josef Pepa Nos Josef Pepa Nos | E-mail | Web | 30. prosince 2009 v 9:17

Mezi oprátkou nasazenou Paní Marii Miladou Horákovou a oprátkou nasazenou posléze Miladě Horákové je přímá souvislost.
Je to naprosto stejné. Jako když otevřete ústa a řeknete jakékoli slovo.
Je slyšet zvuk!

5 Jenda Jenda | 30. prosince 2009 v 9:55

A ještě jeden citát: "Horákova sama byla odporná nacionalistka, kterou šlechtí jen to, že ji komunisté popravili."

- Hedvíček cituje sám sebe. To je jeho věta.

A o tom, že Milada Horáková "uvázala soše Panny Marie na vrcholu sloupu kolem krku oprátku", je známá fáma, hoax.
Už se to mnohokrát vyvracelo. Např. tím, jaký by to musel být poprask a musely by o tom psát všechny noviny kdyby 16-letá dívka v sukních(!) - ano v sukních, tenkrát ženy nosily jen sukně, lezla do 16m(!) výšky po klátícím se požárním žebříku. O tom by přeci museli psát nejen všechny české ale i zahraniční noviny.

http://veritas.evangnet.cz/html/sloupcz.htm

6 Ondra Ondra | 30. prosince 2009 v 9:56

Tady by stálo za to napsat nějaký tituly knížek které se tím zabývají. BTW Manžel Horákové členem KSČ nebyl a komunistické myšlení vůbec ne, ale měl v době emigrace podanou přihlášku.

7 David Werner David Werner | 30. prosince 2009 v 10:05

Hedvicku jsou vsichni nacionalisti odporni per se, nebo se to tyka pouze nacionalistu ceskych?

8 Ondra Ondra | 30. prosince 2009 v 10:05

Pokud se jedná o možném kápovství Zápotockého a obvinění holanďanů, učili nás to ve škole, v knihách to zmiňuje třeba Z.Kárník.

9 Jenda Jenda | 30. prosince 2009 v 10:06

"Jak už bylo řečeno, její manžel byl člen KSČ."

Kým řečeno? :-) No přeci samotným Hedvíčkem. Opět informace vycucaná z prstu.

Něco o o Horákovi:
http://zpravy.idnes.cz/manzel-milady-horakove-uprchl-jako-drevorubec-f4x-/domaci.asp?c=A061024_132103_domaci_tha

10 David Werner David Werner | 30. prosince 2009 v 10:17

Pan Peter Lange by se jeste mel zminit ze komunisticke prevraty ve "vychodni evrope" byly mozne diky druhe svetove valce, rozpoutane ""zapadoevropskymi" Nemci. Kde trenovala Wehrmacht novou taktiku, kde zkouseli skopcaci nove zbrane, ktere podle  versailleske smlouvy vubec nesmeli mit (tanky, letadla)? Ano v sovetskem svazu, soudruzi!

11 Ivo Ivo | 30. prosince 2009 v 10:20

Tak to je tedy síla! To je demagogie par excellent!!!

Nejdříve Hedvíček napíše: "když její vlastní manžel byl komunista?"
Komunista s otazníkem.

Ale dál už drze píše: "Jak už bylo řečeno, její manžel byl člen KSČ."

Pane Hedvíčku, máte snad dojem že všichni čtenáři jsou takoví pitomci, kterými se obklopujete, kteří neumí číst, ani sledovat text? A kteří skočí na takové bohapusté bláboly?
Chachá! Asi žijete v nějakém pokřiveném světě. ;-)

12 David Werner David Werner | 30. prosince 2009 v 10:23

After the signing of the Munich Agreement in 1938, Milada Horakova, with the help of the Woman’s National Council together with Marie Provaznikova, the Chairwoman of Sokol, organised humanitarian help for the tens of thousands of Czech and German refugee families from the Sudetenland through the Committee for the Assistance of Refugees.
On the 10th of March 1948, the popular foreign minister, Jan Masaryk mysteriously died on the pavement bellow the bathroom window of his flat. Milada Horakova left her parliamentary seat on the same day with the words “From now on I will wander a straight path.”

13 Jaroslav Skopal Jaroslav Skopal | E-mail | Web | 30. prosince 2009 v 10:24

Pane Hedvíček, o Vaší metodě zkoumání historie jsem si udělal tento názor:
Chcete podpořit nějakou svou myšlenku, např. tu o Miladě Horákové a vyhledáte a pospojujete si to, co se Vám k tomu hodí. Přitom ze sedmnáctileté uděláte osmnáctiletou a zanedbáte fakt, že odstoupením z funkce poslance MH ztratila imunitu a předčasně se vystavila sama stíhání. O jejich funkcích v sociálním a ženském programu v mezinárodních organizacích ani slovo.
Zbytečně ztrácíte příznivce.

14 Miroslav Václavek Miroslav Václavek | E-mail | 30. prosince 2009 v 10:26

Ten článek je naprosto mimo prostor a čas. Že je mimo fakta a historickou realitu (kromě faktů o zločinci Zápotockém), to s tím jenom souvisí. Je vystavěn na dezinformacích a dezinterpretacích. Qui bono?

15 David Werner David Werner | 30. prosince 2009 v 10:27

Její boj přestává být možný v září roku 1949, kdy začínají být zatýkáni lidé z jejího okolí - 27. září je pak zatčena i ona.  Nejprve je odpoledne doma zadržen dvěma příslušníky StB Bohuslav Horák, kterému se ale v nestřežený okamžik podaří vyskočit oknem a utéct.  Varovat ženu ale již nestačí - ta je zatčena kolem patnácté hodiny ve své kanceláři v Masné ulici.

16 David Werner David Werner | 30. prosince 2009 v 10:30

Otec Čeněk Král pocházel ze starého mlynářského rodu z Hodkova nedaleko Kutné Hory. Pracoval jako disponent českobudějovické tužkárny. Byl stoupencem Masarykových myšlenek.
Strýc, vzdělaný a vzácný člověk, byl katolickým farářem. Měl na svou neteř silný vliv.
Sestra Věra Králová, provdaná Tůmová, byla o šestnáct let mladší. Po smrti matky, která brzy zemřela, se o ni starala její sestra Milada. Stala se učitelkou a po popravě Milady Horákové se starala o její dceru Janu.
Manžel dr. ing. Bohuslav Horák pocházel z písmácké evangelické rodiny a s ním se pak Milada Horáková dostala do kontaktu s evangelickými kruhy. Po emigraci do Spojených států pracoval ve Washingtonu pro americkou vládu. Zemřel v roce 1980.
Dcera Jana, provdaná Kánská, se ve Spojených státech stala zubní laborantkou. Po letech se sešla v Americe se svým otcem. Má dvě dospělé děti, dcera je profesorkou biologie, syn se vědecky zabývá sběrem vesmírného odpadu.

17 David Werner David Werner | 30. prosince 2009 v 10:36

Když českou politickou scénu ovládl komunismus a zničil naši svobodu a demokracii, mohli bychom popsat tisíce příkladů kolaborace s touto novou absolutní mocí, kdy podpis přihlášky do strany byl jen jednou a možná ne tou nejhorší možností. Právě teď vyšla knížka Zory Dvořákové a Jiřího Doležala o Miladě Horákové, kde se můžeme podrobně seznámit také s příběhem jejího manžela ing. dr. Bohuslava Horáka.

Ten z důvodů, o nichž by se dalo diskutovat, se po únoru 1948 dohodl se svou manželkou, že její nastávající odbojovou činnost bude krýt svou přihláškou do KSČ. Stal se tedy kandidátem strany a dál to tam nikdy nedotáhl, protože už v roce 1949 se zachraňoval útěkem do Německa. Když pak odtud žádal o emigraci do Spojených států, uvedl kromě drastických okolností smrti své ženy bezelstně i onu svou přihlášku do strany. Nicméně výbor pro neamerickou činnost se právě do této skutečnosti zakousl jako buldok a trvalo pak mnoho let než byl Bohuslav Horák do Ameriky skutečně vpuštěn. A zde asi staří a zásadní protikomunisté z bývalé národně socialistické strany musí prožívat skutečná muka, když v oné knížce čtou dlouhé dopisy svých čelných funkcionářů Petra Zenkla a Růženy Pelantové americkým úřadům, v nichž žádost dr. Horáka o vstup do KSČ z plného srdce obhajují a velmi chápavě se stavějí i vůči jiným lidem, kteří tak učinili.

18 Miroslav Václavek Miroslav Václavek | E-mail | 30. prosince 2009 v 10:48
19 obcan obcan | 30. prosince 2009 v 10:55

Je mi z toho na bliti. Sri, ze pouzivam vyrazivo pana Hedvicka, ale nemohu si pomoci.
Kde jsou vlastne ty stripky skutecne pravdy o Milade Horakove ?
Ma vubec nekdo zde zajem je dat seriozne dohromady ?

20 David Werner David Werner | 30. prosince 2009 v 10:57

[14]: Stejnym lidem jako vyplody pana Krystlika. Nemci meli vzdy velice malo empatie vuci jinym narodum.

21 David Werner David Werner | 30. prosince 2009 v 11:00

[19]: Lide ctete!

Dvorakova, Zora and Jiri Dolezal.  O Milade Horakove a Milada Horakova o sobe.  Praha: Nakladatelstvi Eva, Milan Nevole, 2001.

22 David Werner David Werner | 30. prosince 2009 v 11:05

[14]: BTW to ma byt "Cui bono".

Neverite-li, googlujte!

Qui bono (literally "who with good") is a common nonsensical Dog Latin misrendering.

23 Josef Josef | 30. prosince 2009 v 11:07

Český národní socialismus je odporný, nikdo z nich si sice oprátku nezasloužil, ale jedná se o podobnou nebezpečnou naivitu jako u německého národního socialismu kterému podleli Němci. Obojí chtěli vybudovat nový svět. Přesto se nesmí házet do jednoho pytle. Ale oba pytle patří do odpadkového koše dějin. Budeme ho tak dlouho tahat za sebou a bude smrdět, dokud ho nevyčistíme. Němci na to pracují již skoro 65 let a do dnes pod tím trpí. Češi ani nezačali, jen malá část. Prostě smradlavé pytle není možné žádnou tlustou čárou vyčistit od smradu. Také cesty Krystlíků jsou neprůchodné. Přitom je očista dosti jednoduchá, ale jsou Češi schopní studu?

24 David Werner David Werner | 30. prosince 2009 v 11:14

[23]: Ano Nemci pod tim trpi. Proto odmitaji (opravnene) kolektivni vinu na druhe svetove valce ale od Cechu chteji priznani kolektivni viny na (z casti opravnenem) odsunu Sudetaku.

25 Otakar Otakar | 30. prosince 2009 v 11:59

[18]: Pane Václavku, v článku zde Předvánoční Kábul I,  je foto modrého kovového sloupu s názvém Panna Marie Rýnecká, jeho umístění je ve výklenku mezi restauraci La Scala a Chrámem matky Boží před Týnem na křižovtce ulic Štupartská a Celetná, je tam nově,myslíte,že se jedná o novodobou repliku strženého Mariánského sloupu?

26 Gratulant Gratulant | 30. prosince 2009 v 12:13

[21]: A taky bděte. Dnes má svátek David. Více zde http://www.kdomasvatek.cz/ Tak vše nejlepší nejproduktivnějšímu diskutérovi a badateli :)

27 David Werner David Werner | 30. prosince 2009 v 12:25

[26]: Dekuji!

28 Gratulant Gratulant | 30. prosince 2009 v 12:27

[27]: Rádo se stalo :)

29 Kurt Kurt | 30. prosince 2009 v 13:27

Falšovatel Hedvíček.

ze stejného soudku je i toto:
www.humintel.com/gott.jpg
a
www.humintel.com/klaus_ksc.jpg

K tomu druhému("přihlášce" Klause do KSČ), se vyjadřuje vcelku přesně "Jirka B." tady: http://hermanek.bigbloger.lidovky.cz/clanok_disk.asp?cl=116751&st=3

Ale i další pitomci z Hedvíčkovy sekty se chtějí vyrovnat svému Führerovi:
http://hedvicek.blog.cz/0912/pozdrav-z-alp

30 Helmut Helmut | 30. prosince 2009 v 13:34

Falšovatel Hedvíček.

  Ze stejného soudku je i toto:
www.humintel.com/gott.jpg
a
www.humintel.com/klaus_ksc.jpg

K tomu druhému("přihlášce" Klause do KSČ), se vyjadřuje vcelku přesně "Jirka B." tady: http://hermanek.bigbloger.lidovky.cz/clanok_disk.asp?cl=116751&st=3

Ale i další pitomci z Hedvíčkovy sekty se chtějí vyrovnat svému Führerovi:
http://hedvicek.blog.cz/0912/pozdrav-z-alp

31 Pavel Pavel | 30. prosince 2009 v 13:35

Falšovatel Hedvíček.

    Ze stejného soudku je i toto:
www.humintel.com/gott.jpg
a
www.humintel.com/klaus_ksc.jpg

K tomu druhému("přihlášce" Klause do KSČ), se vyjadřuje vcelku přesně "Jirka B." tady: http://hermanek.bigbloger.lidovky.cz/clanok_disk.asp?cl=116751&st=3

Ale i další pitomci z Hedvíčkovy sekty se chtějí vyrovnat svému Führerovi:
http://hedvicek.blog.cz/0912/pozdrav-z-alp

32 Franta Franta | 30. prosince 2009 v 13:36

Falšovatel Hedvíček.

A ze stejného soudku je i toto:
www.humintel.com/gott.jpg
a
www.humintel.com/klaus_ksc.jpg

K tomu druhému("přihlášce" Klause do KSČ), se vyjadřuje vcelku přesně "Jirka B." tady: http://hermanek.bigbloger.lidovky.cz/clanok_disk.asp?cl=116751&st=3

Ale i další pitomci z Hedvíčkovy sekty se chtějí vyrovnat svému Führerovi:
http://hedvicek.blog.cz/0912/pozdrav-z-alp

33 David David | 30. prosince 2009 v 13:39

Falšovatel Hedvíček.

    A ze stejného soudku je i toto:
www.humintel.com/gott.jpg
a
www.humintel.com/klaus_ksc.jpg

K tomu druhému("přihlášce" Klause do KSČ), se vyjadřuje vcelku přesně "Jirka B." tady: http://hermanek.bigbloger.lidovky.cz/clanok_disk.asp?cl=116751&st=3

Ale i další pitomci z Hedvíčkovy sekty se chtějí vyrovnat svému Führerovi:
http://hedvicek.blog.cz/0912/pozdrav-z-alp

34 Vlasta Vlasta | 30. prosince 2009 v 13:41

Hedvíček - známý falšovatel!

  I ze  stejného soudku je i toto:
www.humintel.com/gott.jpg
a
www.humintel.com/klaus_ksc.jpg

K tomu druhému("přihlášce" Klause do KSČ), se vyjadřuje vcelku přesně "Jirka B." tady:
http://hermanek.bigbloger.lidovky.cz/clanok_disk.asp?cl=116751&st=3

Ale i další pitomci z Hedvíčkovy sekty se chtějí vyrovnat svému Führerovi: http://hedvicek.blog.cz/0912/pozdrav-z-alp

35 Jindra Jindra | 30. prosince 2009 v 13:43

Hedvíček - známý falšovatel!

I ze  stejného soudku je i toto:
www.humintel.com/gott.jpg
a
www.humintel.com/klaus_ksc.jpg

K tomu druhému("přihlášce" Klause do KSČ), se vyjadřuje vcelku přesně "Jirka B." tady:
http://hermanek.bigbloger.lidovky.cz/clanok_disk.asp?cl=116751&st=3

Ale i další pitomci z Hedvíčkovy sekty se chtějí vyrovnat svému Führerovi: http://hedvicek.blog.cz/0912/pozdrav-z-alp

36 Miroslav Václavek Miroslav Václavek | E-mail | 30. prosince 2009 v 13:49

[25]: Replika Mariánského sloupu teprve vybudována má být. Budou na ni použity zachráněné původní fragmenty a z větší části bude vytvořen znovu. Proti jeho rekonstrukci jsou pochopitelně Komunisté a takzvaná Sociální demokracie.

37 Miroslav Václavek Miroslav Václavek | E-mail | 30. prosince 2009 v 13:51

[22]: "Qui" je předklasická forma "cui" milé nevědomé jelítko. Jsem tradicionalista.

38 Miroslav Václavek Miroslav Václavek | E-mail | 30. prosince 2009 v 13:54

[19]: S Miladou Horákovou a jejím skutečným životem nemá tento článek společného kromě názvu nic. Obsahuje lži na nichž je prefabrikován. Tím je kompletně zdiskreditován.

39 hedvicek hedvicek | 30. prosince 2009 v 13:58

Podle mne je kompletne zdiskreditovan kazdy, kdo priklada jakoukoliv vaznost a kredibilitu ceskym komunistickym dejinam a komunistum vseobecne. Jen dokola papouskujete co vam nejaky komunisticky pseudo-historik natelil. Vlastenectvi je strasna nemoc.

40 David Werner David Werner | 30. prosince 2009 v 13:59

[37]: Spise arogantni ignorant.

41 David Werner David Werner | 30. prosince 2009 v 14:03

[39]: Pouze v CR nebo take v US?

42 hedvicek hedvicek | 30. prosince 2009 v 14:09

I v USA, Davide. Uz jsi mne slysel popirat, ze Obama prece neni komunista a nebo ze by FDR nebyl idiot? Vlastenec muzes byt, ale nesmis byt neinformovany hlupak. V Cesku je bohuzel vlastenec a neinformovany hlupak jedno a totez.

43 Miroslav Václavek Miroslav Václavek | E-mail | 30. prosince 2009 v 14:15

[40]: Milé telátko opravdu nemohu za tvoji nevědomost.

44 David Werner David Werner | 30. prosince 2009 v 14:16

[42]: Dekuji za odpoved, plne souhlasim.
Hezky novy rok, F. L. Veku cyberveku!

45 David Werner David Werner | 30. prosince 2009 v 14:17

[43]: Nemuze byt kazdy takovy gigant jako jsi ty, v*le.

46 Miroslav Václavek Miroslav Václavek | E-mail | 30. prosince 2009 v 14:20

http://domaci.ihned.cz/2-13539060-002000_d-03

A příště nezapomenout na další hodnotný zdroj informací :-)

47 Miroslav Václavek Miroslav Václavek | E-mail | 30. prosince 2009 v 14:21

[45]: Pravdu díš synu. Konečně :-)

48 David Werner David Werner | 30. prosince 2009 v 15:16

Vaclavku diky za odkaz. Dalsi dukaz dementnosti ceske "elity":

Zase chteji eventualni, mozna prodat CSA Aeroflotu.

http://ekonomika.ihned.cz/c1-39655890-preziji-ceske-aerolinie-rok-2010-jejich-sance-ted-vyrazne-rostou

49 Otakar Otakar | 30. prosince 2009 v 15:43

To je otravný dement co tady něco množí, jdi s tím do pr....

50 Miroslav Václavek Miroslav Václavek | E-mail | 30. prosince 2009 v 15:55

[48]: Pro tebe je Ransdorf elitou? Aha :-)

51 David Werner David Werner | 30. prosince 2009 v 16:08

[50]: Vasi zajiste, jinak by nebyl u vas v parlamente, nybrz ve vezeni. Ale pisu o necem jinem, gigante.

52 Miroslav Václavek Miroslav Václavek | E-mail | 30. prosince 2009 v 16:19

[51]: Na křivohubém zločinci Ransdorfovi na rozdíl od tebe neshledávám relevantního naprosto nic :-)

53 David Werner David Werner | 30. prosince 2009 v 16:27

[52]: A co proti nemu delas, gigante?  Passivita je nekdy take zlocin.

54 David Werner David Werner | 30. prosince 2009 v 16:30

[52]: Ty jsi v Ceskosovetsku nekdo znamy?

http://www.youtube.com/watch?v=jl18bBHoFPQ

55 Miroslav Václavek Miroslav Václavek | E-mail | 30. prosince 2009 v 17:23
56 CA CA | 30. prosince 2009 v 21:26

:) :) :) Ale Rosťo, my hlupáci z ČR přeci moc dobře víme, že za vším byl děda mírumilovného Obamy napojený na pokémony...
Už mi chybí jen abys napsal, že celý videozáznam z přenosu je podobná umělotina jako přistání Američanů na Měsíci a řekl, že Horáková ve skutečnosti zemřela v roce 66 kdesi na Kubě v Castrově objetí... Ale jako pohádka dobrý.

57 CA CA | 30. prosince 2009 v 21:27

Oprava: přenosu -> procesu

58 David Werner David Werner | 30. prosince 2009 v 21:40

[Smazaný komentář] Komunistum muze verit pouze pitomec nebo Cech. ;-)))))))))))))))))))

59 Brnak Brnak | 30. prosince 2009 v 22:30

Werner unzerlasse Deine blöden Behauptungen,Du bist immer noch ein diebischer Tscheche.Verschwinde endlich in einer Sch....grube.

60 David Werner David Werner | 30. prosince 2009 v 22:41

[59]: Lern' erst einmal richtig Deutsch, schwanzlutschender Grottenmolch.

61 David Werner David Werner | 30. prosince 2009 v 22:48

[59]: Wenn du statt Scheisse etwas Hirn in deinem blöden Kopf hättest, würdest du auf besagte Behauptungen eingehen und  wenigstens versuchen diese zu widerlegen. Da du jedoch nur ein feiger-, anonymer- und schwuler Mähre bist, hast du ausser idiotischen Postings nichts Vernünftiges zu bieten, gelle?

62 PP PP | 30. prosince 2009 v 23:25

Davide (10), Tank T 34 je udajne posta-
veny podle nemeckych planu.
Vis o tom neco?

63 David Werner David Werner | 30. prosince 2009 v 23:43

[62]: Nevim ale nemecky Panther byl udajne inspirovan T-34.

http://de.wikipedia.org/wiki/Panzerkampfwagen_V_Panther

64 Muki Muki | 31. prosince 2009 v 3:37

No kdo v nasich dejinach skutecne nebyl napaden, jako spatny clovek. I ten Masaryk zapirajici zidovsky puvod, prevlekac kabatu, autoritativni clovek obchazejici ustavu a hruza, podporoval stavku horniku za Rakouska, tedy i komunista.
No Rosta se shodil a ujelo mu to. Jeho clanek by schvalila i komunbistcka strana. Je to zajimave, kdo se chce dostat co nejdale do prava, tak, pri zname kulatosti zeme, bude udiven s kym se tam potka

65 Bob Bob | E-mail | Web | 31. prosince 2009 v 6:41

Psát kritiku na mrtvé kteří již se nemohou obhajovat je zbabělé.

66 ghost ghost | 31. prosince 2009 v 8:42

[55]: Hezky.

67 ghost ghost | 31. prosince 2009 v 8:44

[59]: I opsani textu ti dela potize.

68 Muki Muki | 31. prosince 2009 v 9:11

Je to proste clanek, ktery by otiskly i Britske Listy

69 Andrew Andrew | 31. prosince 2009 v 9:34

Pan excelentni demagod je ten Rosta

70 David Werner David Werner | 31. prosince 2009 v 11:30

[55]: Vaclavku, clanky mas skutecne dobre. Stastny novy rok, gigante!

71 t. t. | 31. prosince 2009 v 12:57

Já se sem vracím ráda, ale rejpat v zájmu stále populárnější politické nekorektnosti do Milady Horákové... to se mi zdá "over the top".

72 Miroslav Václavek Miroslav Václavek | E-mail | 31. prosince 2009 v 14:59

http://www.ct24.cz/domaci/56765-sefa-komunistu-rozcilil-dokument-ct-o-procesu-s-miladou-horakovou/

Takle "komunisté podporují snahy o beatifikaci" jimi zvěrsky umučené Milady Horákové. Řekl bych, že někomu muselo přeskočit když publikuje takové nesmysly.

73 Miroslav Václavek Miroslav Václavek | E-mail | 31. prosince 2009 v 15:21

Poslední dopis Milady Horákové její rodině, napsaný před popravou.

"Jsem pokorná a odevzdaná do vůle Boží - tuto zkoušku mi určil a já jí procházím s jediným přáním: abych splnila zákony Boží a zachovala své čestné lidské jméno. Neplačte - neteskněte moc - je mi to takhle lepší než pozvolna umírat. Dlouhou nesvobodu už by mé srdce nevydrželo. Takto se rozletím zase do polí a luk, strání a k rybníkům, na hory i v nížiny. Budu zase nespoutaná, a ten klid a mír...
Ptáci se už probouzejí - začíná svítat. Jdu s hlavou vztyčenou..."

74 Brnak Brnak | 31. prosince 2009 v 16:08

Ich habe eigentlich von Dir nichts anderes erwartet als ordinären Sprachgebrauch.Ich bin weder ein Mähre noch ein Tscheche,mein Vater war Deutscher und meine Mutter eine Französin.Daraus kannst Du herausfinden wie meine Einstellung zu solchen Personen wie Du es bist zustande kommt.Ausserdem war ich im Kriege Jagdflieger und es hat mir große Freude bereitet einige von der 311 Sq.runterzuholen.Ausserdem wurden meine Eltern von solchen Parasiten wie Du es bist auf der Vertreibung von Brno nach Österreich ermordet.

75 Bavič Kaiser Bavič Kaiser | 1. ledna 2010 v 10:00

Pane Hedvíček, střílíte krásně, ale bohužel jen poplašňákem...

76 Bavič Kaiser Bavič Kaiser | 1. ledna 2010 v 10:13

Ale stejně, jak je tam tehdy ten Tonda s takovou radostí ve ksichtě rozvěšoval jako salámy, člověk musí obdivovat tu německou důkladnost.....

77 Jaroslav Jaroslav | 1. ledna 2010 v 18:02

[68]: Muki, asi neznas zname rceni, ze na kazdem sprochu je pravdy trochu.
PS. Nesmis vse posuzovat subjektivne, to by pak byl jako ten cvok soudruh kocour. :-))

78 Jaroslav Jaroslav | 1. ledna 2010 v 18:07

[55]: > Rozhodne jsem znamejsi nez ty <
No von i takovej Podracky nebo Hermanek jsou taky znamy na Blogu Lidovek. :-))

79 David Werner David Werner | 2. ledna 2010 v 18:33

[78]: Nejznamejsi je Josef Pepa Nos, spravny clovek.

80 herbert-humus herbert-humus | 6. ledna 2010 v 22:26

vsechny citace podlozte zdroji, úryvek německého článku, pro jaky zdroj bylo natoceno nebo sepsano interview s J.Caslavskym atd...Jinak jsou to jenom holé nechci sprosty.

81 herbert-humus herbert-humus | 6. ledna 2010 v 22:28

[80]: nechci byt sprosty

82 herbert-humus herbert-humus | 6. ledna 2010 v 22:29

ale chtel sem rict picoviny

83 OM OM | 7. ledna 2010 v 16:55

[62]: Slavný  T-34 byl okopírovaný americký tank, který Sov. svaz v USA zakoupil.

84 OM OM | 7. ledna 2010 v 17:02

Někde jsem četl, že všichni ti na základě vykonstruovaných procesů popravení politici kšeftovali (do vlastní kapsy) se zbraněmi po Němcích.

85 von Schitzel von Schitzel | 25. května 2011 v 12:33

[2]:Hodně

86 Džony Džony | E-mail | 7. září 2011 v 13:57

Jo,není šprochu,aby nebylo pravdy trochu.V tomhle státě,rovna tak jako jinde, byly u koryta dycky ňáký svině,kerý hrabaly akorát pod sebe.Výjimkou nebyla ani Masarykovská republika,kde se sraly prachy do pomníků a pánskejch chlastaček,lůza dřela bídu a najednou když zabubnoval Áda,tak byly miliardy na pevnosti a před tím se nepostavilo ani 10 km dálnice.Při tom tady byl akorát jedinej pracháč Báťa,kerej chápal,že lidi pro základní život potřebujou střechu nad hlavou a něco do huby.A tahle Horačka a spol.?Akorát židobolševická verbež,kerá měla zájem nacpat si žoky a vydojit národ za každou cenu.Voni tyhle hrdinové to sou zapadlí vlastenci,včera to byl Fučík,Dubček apod.,neska Horačka,Hawel a zejtra?Možná tak archanděl Gabriel.

87 Alena Alena | 18. května 2012 v 2:06

[5]: Dekuju!! :) Chudak autor clanku se povazuje za nejakeho nepochopeneho proroka, ktery je jednim z hrstky ktera "zna pravdu". A ohani se pritom pseudofakty, pro ktere neposkytne ani informaci z jake seriozni literatury tato tvrzeni vycetl. Pritom je zjevne, ze baze celeho clanku je pouhopuha nenavist, snad i komplex menecennosti (jasne vedomi ze s jim demonstrovanymi moralnimi kvalitami takove ucty jako Horakova zcela jiste nedosahne, potreba a priori shazovat i ctenare jeho blogu - "á, tak vy neumite nemecky ani anglicky...", ci iluze o tom jak bude docenen posmrtne). I tak je vsak dobre, ze dnes si muze dovolit placat i takove blaboly, aniz by mu za to hrozila opratka.

88 Alena Alena | 18. května 2012 v 2:08

[72]: Presne tak, dekuji :) Viz muj komentar k Jendovi [5]:

89 Ester Ester | 18. května 2012 v 2:21
90 RadeKralsson RadeKralsson | 27. září 2013 v 8:49

Pokud Vám šlo o pošpinění jména Dr. Milady Horákové, nepovedlo se.
Každý člověk, jen trochu schopný vytvořit si svůj vlastní názor na věc Vás musí odmítnout
EVIDENTNĚ CHCETE OVLIVŇOVAT DAVY. Z mé strany Vám nemohu udělit vyšší trest, než je POHRDÁNÍ...a pohrdání nepředčí ani TREST SMRTI.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama