Jak jsem byl u psychiatra...

31. ledna 2010 v 19:35 | Ross Hedvíček |  Clanky vzpominkove a recyklovane
Napsal mi Ivan Chalupa:

Rosťo,
navštivte nějakého dobrého psychiatra, určitě Vám pomůže. Už jen to, že jste tak pevně přesvědčen o své pravdě a že ji tak agresivně dáváte najevo, svědčí o možnosti duševní poruchy. Neberte to jako urážku a zamyslete se. Návštěva u psychiatra Vám neublíží a pokud se po vyšetření ukáže, že máte opravdu psychické problémy, bude to jen dobře, že jste tam šel.
Ivan

U psychiatra už jsem byl. Vaši domněnku, zda mé přesvědčení o pravdě může být známkou duševní poruchy, jsem mu vysvětlil a on mi na to řekl, že přesvědčení o své pravdě je znak normálnosti a určitého vyššího stupně civilizovanosti. Civilizovanost se měří měrou respektu k lidskému životu. Tím pádem přesvědčení komunistů a muslimů o "své pravdě" je devalvováno necivilizovaností jejich ideologie. A že prý hromadné vzdávání se názoru společnosti (ne pouze jedince) a všeobecný strach mít svůj vlastní názor je symptomem sociální subservilnosti a nedostatku národního sebevědomí a charakteru a že prý se to vyskytuje a je popsáno ve vědecké literatuře pouze u Francouzů a některých východoevropských národů. A pak po mně chtěl, ať mu vyprávím nějaké své sny. Lehl jsem si na jeho koženou pohovku a vyprávěl mu svůj běžný sen o tom, jak mám krev na rukou. Je to stále stejný sen, který se vrací v různých variantách.


Sen se odehrává v takové typické české/moravské ulici, kterou jsem ve skutečném životě prošel nesčetněkrát. Jmenuje se Růžová ulice a je to ulice, která vede od hlavních vrat kojetínského kostela západním směrem - možná v tom západním směru je taky skryt nějaký subliminální (čili podvědomý, pro ty co nechtějí rozumět) vzkaz. Ta ulice se jmenuje Růžová, protože to byla jedna z mnoha židovských ulic v Kojetíně a při jednom z pogromu na židy, což byl folklór tehdejší doby, který si dnešní vlastenci nechtějí přiznat, teklo tolik židovské krve, že voda v prohlubních ulice byla zbarvená do růžova - a tak přišla k názvu Růžová.

No a já v tom snu jdu tou Růžovou ulici, je krásný teplý letní den, na nebi stratocumulus a cumulonimbus, 29 stupňů Celsia, když tu si všimnu, že proti mně podél cesty teče krev a její množství se stále zvyšuje, je to ne pouze potůček, ale přímo potok a přívalová vlna, jako když se břehy Bečvy protrhly u Troubek, protože ji za komunistů nikdo nečistil. A není to židovská krev, z nějakého důvodů je mi jasné, že je to komunistická krev. POTOKY KOMUNISTICKE KRVE!

Já si k tomu takhle dřepnu, napřed jen prstíček omočím, ano, je to teplá krev. Je to celý potok teplé komunistické krve! Pak si namočím obě dlaně, abych věděl, jaký je to pocit mít krev na rukou - a ono nic! Je to ostatně pouze komunistická krev, to snad nejsou ani lidi, jaký pocit má asi řezník, když má ruce od prasečí krve? Jsou komunisté něco lepšího než prasata? Už si nikdo nepamatuje, co všechno způsobili?

A v ten moment se mi to začíná líbit a vyzouvám si boty, ohrnuji nohavice a bosýma nohama šlapu do toho prohlubin plných krve. Komunistické krve - aby bylo jasno. A pomalu v tom přešlapuji a ono to dělá mlocky mlocky a čvachty čvachty a vždycky to tak trochu vystříkne mezi prsty u nohou. Nádherný pocit. Prohlubně plné komunistické krve! A opět se dostavuje onen příjemný pocit a potěšení a já v problubních začínám přešlapovat a podupávat, jako když se tančí srbské kolo, jako jsme to tančili okolo ohně v horách jménem Prokletije (zajeďte si tam) nebo ten tanec, co tančil Řek Zorba. Nádhera! A já v tom skáči a dupu jako Gene Kelly ve scéně ze Singing in the Rain! Bez klobouku!

Z oken domů v ulici se ozývá Bach! Oboe d'amore! To není jen Bach, to není potok, kde tečou nějaké fekálie, to jsou to potoky komunistické krve. A když už je jasné, že mám kalhoty celé postříkané od krve, a teplé krve pořád přitéká více a více, tak už neváhám a do toho proudu si sedám na zadek a plácám rukama okolo sebe a ono to stříká všude kolem a je to úžasné! Vzduch kolem je tak nasycen tou komunistickou krvi, že se mi zdá, že vidím duhu! A pak si do toho ještě i lehnu a hýbám nohama a rukama najednou, jako moje děti v Kanadě, když byly malé, si lehly do čerstvě napadaného sněhu a dělaly "anděla" tak se tomu říkalo, protože obrys ve sněhu připomínal anděla s křídly. A u mně se dostavuje pocit absolutní euforie a tak okolo sebe třískám svýma dlouhýma rukama a samým nadšením řvu: "Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!"
Už je vám to jasné?

Skončil jsem s popisem svých snů a psychiatr se chvíli přebíral nějakými papíry. A pak se zeptal: "Vy jste se narodil v Československu, že?" "Ano, bohužel," potvrdil jsem mu to.

"V tom případě vám nemohu nijak pomoci. Vaše sny jsou úplně normální," pravil psychiatr a naúčtoval mi 125 dolarů. Já už k němu víckrát nejdu.

Video z filmu Hostel, ktery se odehrava na uzemi CR a SR a byl tam i natacen a ktery opet donutil Ameriku si vzpomenout, jak se speluje Czechoslovakia (jinak by na vas uz davno zapomeli - Nedomansky uz je dlouho v duchode).

 

12 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Uz mlzis Hedvicku, toto je tvuj puvodni paranoidni zachvat Uz mlzis Hedvicku, toto je tvuj puvodni paranoidni zachvat | 31. ledna 2010 v 20:07

Mam takovou vidinu, takovy vracejici se sen - o potocich a rigolech plnych komunisticke krve. Ta scena je vzdy stejna - rezie Spielberg, kamera Kovacs, kostymy Pistek, scenicka hudba Breiner - takova mirnounce se svazujici dlazdena ulice s vyvysenym chodnikem, aby to vytvarelo na krajich ten rigol a tim tece zaplava komunisticke krve, jako kdyz Herodes vrazdil nevinatka. Napred jen tenky prouzek, pak vic, takovy maly potucek, pak jeste vic a vesele si to kape do kanalu, kap kap kap! Lahodny zvuk! A ja toho stojim a koukam na ten potucek komunisticke krve a vyzouvam si sandaly a slapu do toho bosou nohou a ono strika mezi prsty u nohou a dela to mlocky mlock a cvachty cvacht! A ja v tom slapu a dupu a ono to strika kolem dokola a me se straslive libi! A tak nohou prihrnuju jakousi spinu a v tom proudu komunisticke krve vytvarim takovou malou prehradku a zahrazuji ten proud - a krve porad priteka a hladina stoupa a casu je malo a hladina furt stoupa!!! A ja v tom slapu a jsem jak v tranzu! A jak se hladina zveda tak se v tom rigolu vytvari uplne jezirko komunisticke krve - a ja si do toho uplne blazene sedam a a placam okolo sebe svyma dlouhyma rukama a ono to strika kolem dokola a vsechno je od krve - od komunisticke krve - to je uplna nirvana - a ja okolo sebe tlucu rukama a rozmazavam si to po ksichtu a ono to strika jako cervene vodotrysky v Sansoucci a je to nadherne... a ja rvu samym nadsenim... AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA............ Rosta

2 hedvicek hedvicek | 31. ledna 2010 v 20:33

K vyseuvedenemu - je jiste mozne a pravdepodobne, ze jsem to popsal ve vice verzich - pokud ctenar ma tu potrebu, jiste si starsi text do noveho rad doplni.

3 David Werner David Werner | 31. ledna 2010 v 20:36

Hedvicku, napis treba o advokatni kacelari expremiera soudruha Calfy, prestan s recyklovanim. Zda se to byt soucast nejakeho noveho prognostickeho ustavu.

4 David Werner David Werner | 31. ledna 2010 v 20:44

[Smazaný komentář] To se stalo zrejme tobe, pitomce?

5 David Werner David Werner | 31. ledna 2010 v 21:26

[Smazaný komentář] Vzhledem k tomu co zde ukazujete, patrite do cvokhausu nesporne vy. Stve vas ze vam Hedvicek rika pravdu do oci? Racionalne uvazujici clovek by se ve vasem kocourkove pokusil neco zmenit. Pouze blazni jako vy (iracionalni chovani) se misto toho vyzivaji na Hedvickovi.

6 Daw Daw | 31. ledna 2010 v 21:35

Něco na zklidnění k tématu http://www.youtube.com/watch?v=IOF0BuAxznE. Davide, co říkáš na to děvče?

7 David Werner David Werner | 31. ledna 2010 v 21:43

[6]: Malo zenska, trochu muzatka. Ze je to Cikanka?

8 David Werner David Werner | 31. ledna 2010 v 21:46

[6]: Tohle je zensky typ (ilustracni clip):

http://www.youtube.com/watch?v=q_iQ7xy6X7k

9 David Werner David Werner | 31. ledna 2010 v 21:49

[Smazaný komentář] Ty zenskou nebo chlapa nepotrebujes, mas v sobe tolik ruznych osobnosti ze si vystacis sam/sama se sebou. Praktikujes safer sex? Mhl/Mohla bys se od sebe nakazit! ;-))))))))))))))

10 David Werner David Werner | 31. ledna 2010 v 21:51

[Smazaný komentář] Hnuse,  nez se zase pokusis byt vtipny, moje matka umrela pred mnoha lety na rakovinu. Doufam ze ti nejaky zhoubny nador rozere mozek, kretene!
Domnivam se  ze tvoje matka je dodnes stara kurva na E55.

11 Daw Daw | 31. ledna 2010 v 21:53

Davide cikánka je tohle, ale krásná http://www.youtube.com/watch?v=Ia2Z2mxma3c&feature=related, blondýny já nemusím :)

12 Daw Daw | 31. ledna 2010 v 21:57

Johanesi nebo jiná kreaturo nebuď tak nízkej, neetickej a zmiz!

13 David Werner David Werner | 31. ledna 2010 v 21:57

[11]: Ta potrebuje na bradu a nos zbrojni pas.
Svycarky jsou mnohem hezci nez Cesky.

14 hedvicek hedvicek | 31. ledna 2010 v 22:05

Diskusi jsem zavrel. Nenecham urazet ani Wernera tim ceskym vlastenecky dobytkem. A basta. Fuck you very much!

15 David Werner David Werner | 31. ledna 2010 v 22:09
16 David Werner David Werner | 31. ledna 2010 v 22:13
17 Daw Daw | 31. ledna 2010 v 22:19
18 Jaromir Masa Jaromir Masa | E-mail | Web | 31. ledna 2010 v 23:51

Tak já nevím, je to ze západu, z východu anebo ze záchodu.
Tohle nejsou komentáře, to jsou pouhopouhé štěky a vrky. Pánové, jestli máte něco osobně proti sobě, sejděte se někde, dejte si do držky a nevotravuje s tímhle svinstvem. Kdo to ma cist? To je horsi, nez Rude pravo. Kdyz se mi někdo nelibi, tak ho proste nectu, jako jsem nikdy necetlHusakovy projevy, ackoliv je mam v knihovne. Vsechno to mam v knihovne jako dukomenty, zvlaste jsme si gustli na ultraidiotskych basnichj vychazejicich ve svirce Ceske basne ....

Druzstevni stado je velike
prasatka maji hlad
a piji jako hubky
pane predsedo
pro cinkdo nedokazal do ohrady dat
laciny motor
vodovdni trubky

vite, kolik toho vychazelo
a jak se ti idioti nosili jako petky do zalozny, kdyz sli za zamek na obed, kde sedeli spolu s tim ramlikem Vitou Nezvalem.
Vsechno to mam doma, mohu citovat. Je to, uprimne receno, prdel.
Ty potoky krve se mi moc nelíbí. Dlouho jsem měl na to ideosynkrasii. Kdyz me poprve pichali do zily, ztratil jsem vedomi a rozmlatil jsem laborator.

19 David Werner David Werner | 31. ledna 2010 v 23:53

[18]: Maso tvoje prispevky jsou spicka! Co mas v sobe kdyz to pises? No offense!

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama