Prazsky OpenCard projekt...

29. ledna 2010 v 17:11 | Ross Hedvicek |  Clanky osvetove
Dostal jsem tenhle email - autor je mi znam, chce zustat anonymni:

Milý Rosťo !

Jistě ses doslechl o projektu OpenCard, který pod patronátem pražské ODS, zajména pak p. Béma, vzniká a probíhá v Praze. Bude to stát asi devět set miliónů a je to jen pro vztek. Nepochybně se na tom někdo dobře napakuje, jak už je v Česku zvykem. Před pár dny proběhla zpráva, že pražská radnice žádá vyšetření, kdo stojí za společností (jméno mi vypadlo, začíná to od H), která to realizuje. A teď proběhla zpráva, že o převzetí tohoto projektu usiluje Sazka. Jak možná víš, Sazka je dle některých zdrojů přístřeškem pro centrálu pozůstatků StB a šéfuje jí za půl milionu měsíčně jistý zmrd pan Hušák, o kterém se všeobecně ví, že je bývalým a nepochybně i současným agentem StB (viz Cibulkovy seznamy). Když jsem to slyšel, myslel jsem si, že mi jebne. Teď přemýšlím, co by se s tím dalo dělat a napadá mi jedině jít se nechat veřejně zmrazit na schody radnice. Ale tím bych velice ublížil své milující ženě, která za nic nemůže a nejmírnější slovo, které používá pro Česko, je česká žumpa, k čemuž se přidávám. Tak co tedy s tím ? Přinejmenším by to mohlo být zajímavé téma na tvůj blog a pokud se to na tvém blogu objeví, tak slibuji, že odkazy rozešlu všude kam to půjde. Neměl bych nic ani proti případnému zveřejnění této zprávy, akorát že to není žádný literární zázrak, takže přesně v té podobě, v jaké jsem to pod vlivem momentální hladiny nasralínu napsal, bych to na světlo boží nevypouštěl.

---

Takze zase Bem? (Obrazky pochazeji z ceskeho tisku - abych zase nebyl z neceho obvinen - ja nic - ja emigrant!)

 

15 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Karel Karel | 29. ledna 2010 v 17:43

Jo, soudruzi si vzdy najdou cestu jak rychleji zbohatnout. Kam se na ne ty opovrzenihodni "kapitalisti" hrabou.
Jak je to vlastne ted s tou partou, co "usilovala" o podporu pro usporadani Olympijskych her v Cechah ??? Nebyl tam taky p. Bem nejak zamotany ? Jedou dal v tomto projektu?
K.

2 victor bolt victor bolt | 29. ledna 2010 v 17:48

To neni jenom pravo napadat zlodejnu ale to je povinnost zejmena kazdeho kdo k te zemi neco citi.

3 Jaroslav Jaroslav | 29. ledna 2010 v 18:08

Casto si myslim pri cteni takovych zprav,ze ti Cesi vlastne delali tu revoluci jen proto aby uz nemuseli stat frontu na pomerance a aby byl toaletni papir dostupny v mnoha obmenach. :-)))

4 Vanek Vanek | 29. ledna 2010 v 20:43

Neni zlodejstejsi zeme na svete nez Ceska republika. Doopravdy Kralovstvi zlodeju!!!

5 Jaroslav Jaroslav | 29. ledna 2010 v 22:27

Nekdy si rikam ze Hedvicek by nemel mazat prispevky te ceske spodiny co neznaji nic jineho nez zasvinovat slusne diskuse svymy pubertalnimy vylevy. Jedine tak kazdy muze posoudit co za svoloc jsou tihle Johanesove, Pepkove a par podobnych ubozaku.

6 David Werner David Werner | 29. ledna 2010 v 22:56

Je to k vzteku ale jsou to peanuts proti tomu co se nakradlo za momentalni financni krize.

7 Pametnik Pametnik | 29. ledna 2010 v 23:56

[Smazaný komentář] Pan Vanek ze Sydney Australia napsal:

"Je zajimave, ze ji kritizuji lidi o kterych jsem presvedcen ze spolupracovali s estebe a emigranti, kteri zbabele utekli v 68 roce. Nerikam, ze vsichni emigranti z teto doby jsou svine, ale velka cast jich je vic nez svine."

Podle vaseho Vankova blogu jste ridil buldozer v Cesku v roce 1968 - a zustal tam! Otazkou je proc neodesel, proc jste prodaval svou praci dale komunistum, a pomahal budovat socialismus - i kdyz jste protestoval?

Prave naopak pane Vanku - kdo odesel z CSSR v roce 1968 odeprel praci otrokarum coz byla ta nejlepsi zbran proti rezimu - bez prace otroku by se rezim zhroutil uz davno. Lide kteri zustali pod jakoukoliv vymluvou v CSSR - laska k vlasti? Prezite nazory  doby obrozenecke? Svet je dale nez byl pred sto lety pane Vanku - snad si  to neuvedomujete - ale vlastenectvi vaseho druhu je na urovni Africkych primitivnich kmenu.

Nikdo "zbabele neutekl v 1968" - a nikdo z nich neni "vic nez svine" jak je nazyvate. Lide jako vy jsou ostudou a vase rec si vyzaduje vice v podobe slusneho spolecenskeho vyjadrovani o ostatnich.

8 David Werner David Werner | 30. ledna 2010 v 0:21

[7]: Prectete si clanky (Charta a underground, vyhosteni z CSSR, cesta do zeme zaslibene a nakonec prvni navrat do vlasti) pana Vanka. Je to skutecne historicky dokument.

http://www.freewebs.com/vanek/charta77skutecnostaklam.htm

9 David Werner David Werner | 30. ledna 2010 v 0:22

[7]: Pozastavujes se  nad  formou, dulezita je message. Komu se to nelibi at si p*del polibi!

10 Daw Daw | 30. ledna 2010 v 4:12

Ostuda jsi ty Darebáku, když jsi dětem místo pohádek pouštěl dokola seriál Nemocnice na kraji města, až ho uměly zpaměti. To i vysvětluje Tvoji celkovou pomatenost.

11 Vlastik Vlastik | 30. ledna 2010 v 5:04

Nerozumim. Co je to ta Open Card? Co je to za projekt?

12 Daw Daw | 30. ledna 2010 v 9:29

(10,13,14) Více pro zmíněné rozumbrady, ostudy a cyniky zdehttp://kral.blog.tyden.cz/clanky/diskuze/3425/nemocnice-na-kraji-mesta-doplneno.html

13 Daw Daw | 30. ledna 2010 v 9:41
14 Pavel Vacha Pavel Vacha | 30. ledna 2010 v 9:50

Neznáme se náhodou Viku

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama