Únor 2010

Jsou opravdu tak blbi?

10. února 2010 v 2:16 | Ross Hedvicek |  Clanky osvetove
Snad nebudu znit prilis neskromne, budu-li tvrdit, ze od doby, co jsem byl vyhozen z blogu Lidovek to tam jde vsechno od desiti k peti. Administratorstvim byly povereny dve extremne neschopne divciny, Gabriela Lukacova a Miluse Trefancova, ktere by nevedely ktera bije, i kdyby je tloukla primo do hlavy. A tak tyhle dve trouby vesele uraduji, toleruji nehorazne komunisticke grazly, jako Bosak nebo Barlej, kteri porusuji ten smesny Kodex blogera kazdy den a naopak vyhazuji pro pomyslne porusovani tehoz Kodexu lidi rovne jako sip a nesporne charakterni jako Jan Sinagl.

Vcera se tam objevil clanecek toho hovadka boziho Marka Barleje, http://barlej.bigbloger.lidovky.cz/c/123192/Vezmete-na-vedomi-ze-tato-diskuse-je-moderovana.html ktery si v podstate udelal karieru na tom, ze pise o me a o Vankovi, vzdy s neuveritelnou nenavisti stylu "psovi psi smrt" nomenklaturnich ceskych paumelcu. Rozciluje se na tim, ze udajne nepovoluji "diskusi".

Diskuse (ve vyznamu chapanem temito mentalne bezprizornymi ceskymi zivocichy) je trpne uverejnovani urazek a opakovanych nesmyslu pod mymi clanky. Tak to prosim trpet nehodlam a nemam v umyslu davat prostor pod mymi clanky temto anonymnim vlasteneckym prasatum, ktere jsou navic z vetsi casti placeni z vasich dani. Reseni je pak takoveto "diskuse" moderovat a nebo uplne zakazat.

Tato besnici ceska luza s penou u tech jejich vlasteneckych tlam se soustreduje pochopitelne hlavne pod mymi clanky a nebo clanky zminujici me jmeno a to ze zcela pochopitelnych duvodu. Me clanky tomuhle dobytku vetsinou slapou na kuri oko a tak vresti a vresti. ANO, ME CLANKY JSOU KE CTENI! V okamziku, kdy ke cteni zacaly byt i Sinaglovy clanky, byl i Jan Sinagl nucen diskuse zavrit. Normalni charakterni clovek nemuze tolerovat vyblitky takove zvere! Proti takovemu porusovani bezne lidske slusnosti touhle ceskou luzou ovsem slecny administratorky nikdy neprotestovaly, natoz aby zasahly. To se tem dvema mladym marxistkam proste nehodilo do kramu.

A ted k tomu jeste pridejte radu "nechapajicich" blogeru, kteri "nechapou" proc tyhle problemy maji Hedvicek, Sinagl, Vanek, Tydlitatova nebo Sklenar, ale ne oni sami? Aniz bych musel jmenovat a potencialne urazil fousate anglofily a nebo radoby ekonomy, je to proto, protoze jejich clanky nejsou ke cteni, jsou jen blabolive "ptydepe" (to slovo vymyslel Vaclav Havel, vsichni poslusne salutujte!) a nevzbuzuji zadne emoce jako clanky vyseuvedenych autoru. Jsou to jen plytke blitky, nevzbuzujici zadne pocity, prijemne jako kolonoskopie bez uspani kazdy patek rano - natoz reakce plne vulgarismu nebo lzi. Takovi blogeri jsou pak v blogu vitani a rychle povysovani do VIP pozici, obzvlast jsou-li jejich jmena k nalezeni v Cibulkove seznamu spolupracovniku StB.

Takze proc to tak je? Jsou opravdu tak nechapavi nebo uplne blbi? Ooo - nikoliv! Nejsou ani blbi, ani nechapavi. Jsou daleko horsi. Jsou to Cesi.


Cesi a hlupaci...

8. února 2010 v 20:58 | Ross Hedvicek |  Clanky osvetove
Ja uz opravdu ztracim prehled, kdo je kdo a jestli je mezi nimi rozdil. Na blogu Lidovek napred bezduvodne vykopnou Jana Sinagla (stejne bezduvodne jako drive vykopli mne) a pak tam trpi cloveku jmenem Vladimir Bosak, aby o me a dalsich postoval nehorazne pomluvy. Napriklad zde http://bosak.bigbloger.lidovky.cz/c/123031/Valka-fizlu.html tvrdi, ze jsem v roce 2003 (bylo to ve skutecnosti radu let predtim, on Bosak ma ty datumy vsude posahane, jako s mym udajnym narozenim na jim falsovanych "documentech") "ukradl Cibulkovy seznamy" (kokot jeden psychoticka). A jako dukaz pouzil tvrzeni jednoho nanavidiciho ceskeho website.

Skutecny Cibulka ale mezitim (uz v roce 2003, dlouho po me udajne "kradezi") na sve vlastni webstrance na adrese http://www.cibulka.net/petr/view.php?cisloclanku=2003051201 (nekde uprostred) rika (za Cibulkovu gramatiku a pravopis nejsem zodpovedny :-)):

Celou databázi jsem však z obavy před jejím zničením přemístil mimo území ČR a předal ji politickému exulantovi Rostislavovi "Ross" Hedvíčkovi, viz http://www.cs-magazin.com, který ji zachránil před zničením vládnoucím českým (post) komunistickým eStBlishmentem, napojeným stále na Moskvu. Nikdo v České republice mně přes moje mnohaměsíční úpěnlivé prosby pomoc nenabídl! Chtěl bych na tomto místě Rosťovi Hedvíčkovi ještě jednou poděkovat a omluvit se mu za velice nepěkné věci, které jsem o něm později šířil. Bohužel jsem se stal během roku 2002 obětí dezinformační zpravodajské hry agentů vládnouci české FÍZLOKRACIE, nasazených tehdy ještě do naší politické strany Pravý Blok - strana za ODVOLATELNOST politiků, REFERENDA a PŘÍMOU demokracii WWW.CIBULKA.NET. Bylo to zřejmě pokračování jejich slavné operace na rozvrácení protikomunistické opozice - akce Klín - a nebyl jsem tehdy bohužel schopen tuto zpravodajskou hru se svými tehdejšími minimálními možnostmi prohlédnout. Fízlů jsme se už naštěstí v Pravém Bloku z větší části dokázali zbavit - jako jediná politická strana v České republice - takže doufám, že další spolupráci s Rosťou Hedvíčkem už nestojí nic v cestě!

Konec citatu. V soucasne dobe jsou vztahy mezi mnou a Petrem Cibulkou v nejlepsim poradku a nejsem z niceho nekaleho obvinovan. To ovsem pro Lidovky a jejich PSEUDO-BLOGERY vubec nic neznamena. O dodrzovani zakonu jejich vlastni potrouble a bezpravni republiky ani nemluve! Well, fuck you too!!!

--------

A takhle se pochoduje na blogu Lidovek. Vetsine se to naramne libi a jeste si zazpivaji..
Blog LN Jana Šinágla zrušen 7.2.2010

8. února 2010 v 15:25 | Ross Hedvicek |  Clanky osvetove
Neni tajemstvim, ze s Janem Sinaglem temer vzdy souhlasim. Nesouhlasim treba v tomto pripade. Naprosto nechapu proc je k tomu komunistickemu dobytku tak slusny a civilizovany? Komuniste, pripadne jejich pohrobci v Lidovkach jsou uplne stejni jako arabsti teroriste, rozumi jen sile, civilizovane argumenty na ne neplati. Nehlasam zadne nasili vuci tem dvema hloupouckym divcinam, co delaji administratorky Lidovek, ale mokrym hardem pres ty jejich mladistve marxisticke drzky by opravdu zaslouzily. R.H. Nizeuvedene zverejnil sam Jan Sinagl.


----- Original Message -----
From: "Trefancova Miluse" <Miluse.Trefancova@lidovky.cz>
Sent: Saturday, February 06, 2010 7:25 PM
Subject: zrušení blogu


Vážený pane Šinágle,
Váš blog byl zrušen. Opakovaně jste, úmyslně, porušoval kodex, přestože jste byl několikrát varován.


Odpověď

----- Original Message -----
From: "Jan Šinágl" <jan@sinagl.cz>
To: "Trefancova Miluse" <Miluse.Trefancova@lidovky.cz>
Cc: "Vačkov Veselin" ; "AKTUALNE CZ" ; "NOVINKY CZ" ; NEVIDITELNY PES"…
Sent: Sunday, February 07, 2010 4:12 PM
Subject: Re: zrušení blogu

Vážená paní Trefancová,

děkuji Vám za nepřekvapující a očekávatelné sdělení. Zajímavé, že mi sdělujete rozhodnutí takřka po roce a obratem po mém zákazu diskuse na mém blogu, kde se stále stejní a stále stejně nedůstojně projevovali? To, že mi byl po několik dní neustále blog přesouván z "veřejného" na "soukromý", raději nekomentuji. Forma sdělení spíše vypovídá o Vás a Vašich nadřízených.

Dovolím si Vám a Vaším prostřednictvím i Vašim nadřízeným sdělit, že se mé zpravodajství řídí vyššími principy mravními s oporou čl. 23 LPS, který je součástí Ústavy ČR, daný současným katastrofálním stavem naší země, kterému odpovídá i stav většiny naších médií. Měřítka toho co je mravné a co nikoliv si každý určujeme sám. Toto rozhodnutí má daleko blíže svoji povahou a formou k cenzorskému zásahu z dob nedávno minulých než k opatřením bránící dobré mravy, zvyklosti demokratického světa a práva vyjádřit svobodný názor, podložený šířením nezávislých informací. Ve veřejnoprávních a celostátních médiích, tedy ani v LN je čtenáři nenalézají, bohužel.

O to více oceňovali jejich zveřejňování na mém blogu LN. V tomto smyslu Vám a Vašim nadřízeným přeji, aby v nadcházející době používání takovýchto praktik, nedůstojných svobodného, demokratického tisku, ubývalo a o to více rostla informovanost veřejnosti o věcech o kterých byla informována i z mého blogu LN. Veřejnost bude nadále informována z mých webových stránek a rozesíláním zpravodajství přímo na e-mailové adresy do té doby, dokud demokratický tisk nezačne plnit svoji úlohu a přestane nedůstojně posluhovat nemravnosti mocných, proti zájmům občanů, čtenářů a budoucnosti země.

S pozdravem

Jan Šinágl


Americká hymna.

7. února 2010 v 15:53 | Frank Nykl |  Clanky jinych autoru
Chtěl bych začít nedávnou historkou ze slavnostního otevírání Muzea Bufalo Billa na ranči Rolftown pod Brnem ze dne 4.6.2005 ve 2.hod. odpoledne. Tehdy tam byli pozváni i zástupci US Ambasády, kterým bylo nabídnuto přestřižení slavnostní pásky. Hned potom jsme si za zvuků nám známé skladby všichni stoupli do pozoru a sundali klobouky. Američané se na nás s nepochopením dívali a nevěděli co se děje. My jsme jim totiž zapomněli říci, že máme originální nahrávku skladby, která se po čase pak stala jejich hymnou. Když dozněla předehra a začala známá melodie hymny, postavili se do pozoru také. Po skončení, jsme jim vše vysvětlili.

To, že má Buffalo Bill zásluhu na tom, že ze zcela neznámé notové nahrávky hudební skladby nakonec vznikla hymna USA, ví u nás málokdo. V r. 1931 se stala oficiální Americkou Národní hymnou skladba "Star-Spangled Banner" která se hrála po třicet let předtím pravidelně při zahajování každého programu Wild West Show. Po této mnohaleté tradici, je dnes možné tvrdit, že můžeme poděkovat kapelníku Sweenymu a jeho Cowboy Bandu za to, že měli tak veliký vliv na širokou veřejnost a ta si pak vybrala skladbu "Star Spangled Banner" (Třpytivou hvězdu praporu), za svou národní hymnu!

Celé CD nahrál soubor The Americus Brass Band. Díky Muzeu Buffalo Billa a díky paní Lyn House ředitelce tohoto Musea ve Wyomingu, USA, která mi zdarma tuhle CD poslala, mělo možnost naše obecenstvo poprvé v Evropě slyšet po 99 letech tyto unikátní skladby. Hned na začátku je i hymna USA v historickém podání Cowboy bandu, kterou jsme celé show začínali.

Když už jsme se dotkli toho, kdo a jak zná svou národní hymnu, kdo dnes s určitostí ví, že ta naše Kde domov můj byla poprvé uvedena v prosinci 1834 v "První národní frašce se zpěvem" na prknech Stavovského divadla v Praze? Potom rychle zlidověla a získala titul národní písně. Čechy byly tedy prvním státem, který měl jako hymnu divadelní šlágr! Hymnu tvoří pouze první ( oproti originálu lehce pozměněná) sloka písně; druhá je dnes mezi lidmi téměř neznámá. Tady je:


Druhá sloka
Kde domov můj,
kde domov můj?
Znáte v kraji bohumilém
tiché duše v těle čilém,
jasnou mysl, vznik a zdar
a tu sílu, vzdoru zmar?
To je Čechů slavné plémě,
mezi Čechy - domov můj,
mezi Čechy - domov můj!

Buffalo Bill´sCowboy Band - byla vážená kapela a měla velmi tvrdou disciplínu za vedení Williama Sweney. Byla to kapela s neuvěřitelnou životní sílou a působila tak dokonce i v Evropě odkud všechny tehdejší vojenské kapely koncem 19. a začátkem 20. století pocházely. Cowboy Band byl nepostradatelný jako základní prvek Buffalo Bills Wild West. Kapela vyjadřovala potřebnou atmosféru nálady, podbarvovala při vyšších uměleckých výkonech a stupňovala napětí publika. Jejich hudba doprovázela show, vyplňovala hluché prostory mezi čísly a zdůrazňovala odezvu publika na napínavé ovzduší show při některých číslech. Nyní jeden z univerzitních profesorů z Wyomingu sestavil její
nové CD tak, že poprvé po stu letech znovu vzkřísil muziku tohoto bandu. Kapela je vlastně originální dechovka , ale přesto má velikou cenu pro gurmány historie Buffalo Billa u nás. Jedná se zde i o první a tudíž originální nahrávku skladby, ze které později vznikla Americká hymna! Na kompaktní disk "Wild West Music of Buffalo Bill's Cowboy Band," vybral hudbu profesor Mike Masterson Northwest College, Powell, Wyoming


Jestli máte zájem o tohle zajímavé CD s Cowboy Bandem za 14,99 $ + poštovné můžete ho získat na této adrese, nebo adrese dole:
Mike Masterson. mastersm@northwestcollege.edu.

Buffalo Bill's Cowboy Band
Kapela Wild West Show také aktuálně spolupracovala s Annie Oakley a Sedícím Býkem při zhudebnění 27 jejich vystoupení s muzikou Buffalo Bill´s Cowboy Band.
Cowboy Band byla vážená kapela a měla velmi tvrdou disciplínu za vedení Williama Sweney. Byla to kapela s neuvěřitelnou životní energií a působila tak dokonce i v Evropě odkud všechny tehdejší vojenské kapely koncem 19. a začátkem 20. století pocházely. Cowboy Band byl nepostradatelný jako základní prvek Buffalo Bills Wild West. Kapela vyjadřovala potřebnou atmosféru nálady, podbarvovala při vyšších uměleckých výkonech a stupňovala napětí publika. Jejich hudba doprovázela show, vyplňovala hluché prostory mezi čísly a zdůrazňovala odezvu publika na napínavé ovzduší show při některých číslech.

Každý hudebník nosil široký klobouk, kožené návleky kalhot, westernové boty, dlouhou košili, vestu a pouzdro na pistoli ze surové kůže ....ačkoli kdo ví, jestli vůbec někdo z hráčů dokázal honit dobytek a mnoho jich neumělo ani střílet. Tahle uniforma byla nezvyklá na tuto dobu, ve které všechny ostatní kapely měli jednotné vojenské stejnokroje.Hudba kterou předváděli byla zrcadlem své doby - pořadové pochody , prvky ragtime, lehké ouvertury a lidové písně. Dokázali tím pohladit a obrousit často drsné a tvrdé hrany lidí a ragtime nebo Indiánská i jiná hudba, pomohla učinit tak cizí kulturu přijatelnou a vzrušující pro miliony svých návštěvníků v Americe i Evropě.

Nařízení pro zaměstnance Buffalo Bill´s Wild West!
.
"... nesmíte se nechat unést melodií, odvála by vás jako vítr…na hlavní tribuně si pak můžete povídat a přitom poslouchat dobrou muziku a jestliže to schválí králové a královny, pak se může i nějaká skladba přidat. Buffalo Billův Cowboy Band je spravedlivý ke všem menšinám a nevyzdvihuje nikoho."

-New York Press, 1895.Forget the Alamo - remember Ross Perot!

7. února 2010 v 1:21 | Ross Hedvicek |  Clanky osvetove
The National Tea Party Convention happened this weekend in Nashville, Tennessee. A political movement that should leave a mark on the American political landscape. The movement alone is still maturing, but some questions are already there to be answered.

The Tea Party is decidedly conservative but all it will do is divide Republicans and help liberals and Democrats win again in 2010 and impose even more of their nutty and destructive policies. Just like H. Ross Perot did - and not once, but twice. Don't get me wrong - I like H. Ross Perot immensely, he is an American icon and hero - do not forget his heroics when it came to POWs and hostages in Iran (described in the book On Wings of Eagles by Ken Follett), but what he did was irresponsible and he is responsible for Clinton's two terms. Maybe it was a lesson - if somebody is willing to listen.

It is obvious that the Tea Party will sooner or later produce some highly electable and also highly conservative candidates. Then Republican leaders must absorb them and both virtually and literally adopt them as their own. Otherwise we will have the same H. Ross Perot fiasco as before. Michelle Bachman (R-Minn) was talking recently about a coalition - this is a dangerously half-assed solution. The candidates from the Tea Party must be taken completely IN. No "reaching across the aisle" and all that McCain nonsense that has been proven not to work.

Also remember the NY 23 election, where Conservative (read = Tea Party) Doug Hoffman was defeated by Democrat Bill Owens, because Owens was endorsed by Dierdre Scozzafava, a moderate Republican, who was so liberal, that she preferred Dems over Conservatives! Whoever was in charge of the local Republican Party that nominated her should be immediately fired. They must have known that they were nominating a liberal Republican In Name Only. Heads should roll for something like that!

So again - let the Tea Party sort it out, but whatever they come up with, it will be obviously to the right of the Republicans. Then simply absorb them, adopt them, take them in - and then go and win one more for the Gipper!

Bosak vyhral...

5. února 2010 v 13:59 | Ross Hedvicek |  Clanky osvetove
Pro ty, kteri sleduji to zajimave povidani na Lidovkach, kde se casto vyskytuje moje jmeno, bych chtel oznamit vysledek: Bosak vyhral - ja jsem prohral.

Vsem kteri vsazeli na mne a ktere jsem zklamal, se velmi omlouvam.

Proc pohrdam devadesatipeti procenty Cechu?

2. února 2010 v 16:51 | Ross Hedvicek |  Clanky osvetove
Napred disclaimer: Jeden psychoticky cesky vlastenec s trestnim rejstrikem z Californie o mne napsal: "Pan Hedvicek je verejna osoba a kontraverzni publicista, ktery provozuje disinformacni kampan proti Ceske Republice a byl vysetrovan pro tuto cinnost zpravodajskou sluzbou v USA." Nejsem verejna osoba, protoze nejsem v zadne verejne funkci v Ceske republice, jsem soukroma osoba, nikam fotky ani photobuckety neposilam, neprovozuji zadnou disinformacni kampan proti vasi zemi a zadna zpravodajska sluzba mne v USA nikdy nevysetrovala.

Takze jak to vlastne je? Je znamo, ze lide jsou ruznych kategorii - psychotici, cholerici, melancholici, flegmatici, romantici a dalsi. Ja jsem z kategorie analytiku a statistiku. Vecne neco porovnavam a pocitam a delam si carecky a znaminka. Naprosto neni pravda, ze bych nemel rad VSECHNY Cechy. Uz drive jsem odhadl, ze pevne verim, na zaklade svych statistickych pozorovani a analytickych zaveru, ze v Ceske republice existuje nejmene pet procent slusnych a charakternich lidi, kteri nikdy nebyli v KSC ani se nijak nezkompromitovali kolaboraci s ruznymi zlocinnymi rezimy, ktere tam dodnes vladnou. Mezi tech pet procent patri i mi blizsi i vzdalenejsi pribuzni, ktere zdvorile respektuji, at uz si oni sami dnes o mne mysli cokoliv.

A kdyz uz jsme u toho respektu a koho je mozno si vazit a koho ne. Mel jsem na tyhle veci vzdy jen jedno dulezite meritko (ano vidim veci vyrazne cernobile, jako clovek s cistym svedomim si to mohu dovolit) a to ze lidi, narody, spolecnosti, ideologie i nabozenstvi je mozno velmi kriticky i kategoricky posuzovat podle jejich vlastni ucty k zivotu. V tomhle smyslu jsem osoba naramne verici - byt sam nevim, zda jsem katolik, Zid nebo protestant (urcite nejsem muslim, to vim urcite). Mira respektu a ucty k zivotu je primo umerna mire civilizovanosti te ktere entity. V dobe nasi dnesni zadpadni politicke korektnosti se casto rikavalo "Je to jina kultura". Rozhodne nesouhlasim - pokud ona entita nema respekt a uctu k lidskemu zivotu a lidskym hodnotam, pak to neni kultura a sama nezaslouzi zadny respekt a uctu.

Chcete par prikladu? Naprosto nemam zadny respekt a uznani pro islam - jejich pohrdani lidskym zivotem je veci historicke skutecnosti - to u mne neni zadne nabozenstvi, ale vrazedna ideologie. Neni pak divu, ze islam mel vzdy blizko k Hitlerovu vrazednemu nacionalnimu socialismu (dostudujte si to za domaci ukol, obzvlast Egypt, Jordansko, Syrie) a Hitleruv socialismus mel zase blizko k socialismu ruskemu, potazmo socialismu ceskemu (doucit: historie zacatku druhe svetove valky). Tedy - oni pohrdaji zivotem, ja zase pohrdam jimi.

Stejne opovrzenihodne v mem zebricku hodnot jsou "kultury" cinske, kde je povazovano za normalni zabijet novorozenata zenskeho pohlavi ihned po porodu injekci formaldehydu do hlavicky , nebo "kultura" indicka, kde delaji v podstate totez, akorat ty male holcicky topi ve kbeliku s vodou (nemaji injekci s formaldehydem) a cerstve ovdovele zeny omami nejakym svinstvem a zaziva vhodi na manzelovo pohrebni pyre a zaziva je upali. O tom vam CTK v te vasi dire nepise, co? (Ted jsem opraven, ze o tom v Cesku psaly odborne casopisy - pry Lide a zeme. Smankote! Na moji otazku proc o tom nepise Blesk, mi bylo odpovezeno, ze Blesk neni odborny casopis. Ceska logika.)

A ceska "kultura" (v me verzi pakultura)? Nemuzu se vyrovnat s tim, kolik zivotu bylo v Cesku zniceno za poslednich 60-70 let, at uz definitivne a nebo ztratou lidskych hodnot a presto nikdy nedoslo ani k te nejmensi naprave. Ba naopak - lide jsou s tim smireni a pokladaji to za "normalni". Potkal jsem v Cesku vysokoskolacku, ktera nikdy neslysela o Solzenicynovi. Cumel jsem jako puk. A nebo jina pohrdanihodna ceska hodnota - vlastenectvi (neplette si to s americkym patriotismem - to je uplne jine zvire)! Neni ceske slovo "vlastenectvi" vlastne jen pocestene cizi slovo "fasismus"? (Usetrete si skolometske vysvetlovani - puvody slov znam).

A ted si vezmete tu v Cesku tak vasnive nenavidenou Ameriku. Kdekoliv na svete je nejaka katastrofa, tsunami, zemetreseni nebo hladomor, tak si domorodci sednou na bobek a cekaji, ze prileti Americani a shodi jim neco k jidlu a zacnou jim pomahat jak se da. Nedavno bylo zemetreseni v Haiti. Behem par hodin U.S. Special Forces pristali na letisti v hlavnim meste, nastartovali generatory a zprovoznili letiste (a blizkou nemocnici), aby mohla pristaval dalsi a dalsi americka letadla s potravinami, lekarskymi potrebami a jinou pomoci. V tutez dobu cesky tisk citoval duveryhodny zdroj Hugo Chaveze, ze zemetreseni bylo zpusobeno americkou tajnou zbrani, Francouzi protestovali v OSN, ze americti vojaci vyuzivaji zaminky zemetreseni k tomu, aby Haiti OKUPOVALI, poslanci EU svolali komisi, aby zacli KOORDINOVAT (ne pomahat), prazsky primator-narkoman Bem, poskytl rozhovor Blesku, ze na Haiti posle Hummery prazskych strazniku a uz je tam necha, aby se jich zbavil, jakysi moravsky zemedelec daroval Haiti opravenou Pragu V3S (ale nevi jak ji tam dopravit, asi po ose jako do Lambarene), prezivsi domorodi Haitane se zatim vesele vrazdili mezi sebou, kradli a lootovali a pestovali kanibalismus (to vite, jina "kultura") a vsichni svorne nadavali na Ameriku!

Aby toho nebylo dost, tak mistni haitske urady zatkly 10 baptistickych misionaru z Kansasu a obvinily je, ze chteli unest cely autobus osirelych haitskych deti do vedlejsi Dominikanske republiky, zrejme za ucelem pedofilie. A cesky tisk tuto zpravu rad a nadsene otiskl (hned mi to bylo telefonovano). No co je moc to je moc! Amerika je jedina zeme na celem tom svete kulatem, ktera je opravdu civilizovana, vzdy kazdemu pomaha i za cenu ze dostane zpatky misto podekovani vynadano, ucta k zivotu je zde primo prikladna. Tak proto - kvuli te neucte a nedostatku respektu k zivotu pohrdam devadesatipeti procenty Cechu a naopak nemuzu najit chlup na Americe - ja vim, ze mi to mate za zle, ale berte to tak, ze vsichni ctenari mych clanku patri mezi tech pet procent Cechu, co mam rad. Vazne. Necte mne vic nez pul milionu lidi - to tak vychazi. Takze se nemusite blbe ptat, kdyz devadesatipeti procenty Cechu pohrdam, proc to pisu. Je tam jeste tech pet procent. Ti mne ctou a na tech mi zalezi a stoji mi to za to psat.

Takze bych to vsechno, pro vsechny slusne a civilizovane lidi, s respektem k zivotu, zakoncil moji i vasi, nasi narodni hymnou. Hraje i pro vas.Pokud mi chcete cokoliv sdelit - napiste mi na adresu prilisdlouhonamori@gmail.com