Cesi a hlupaci...

8. února 2010 v 20:58 | Ross Hedvicek |  Clanky osvetove
Ja uz opravdu ztracim prehled, kdo je kdo a jestli je mezi nimi rozdil. Na blogu Lidovek napred bezduvodne vykopnou Jana Sinagla (stejne bezduvodne jako drive vykopli mne) a pak tam trpi cloveku jmenem Vladimir Bosak, aby o me a dalsich postoval nehorazne pomluvy. Napriklad zde http://bosak.bigbloger.lidovky.cz/c/123031/Valka-fizlu.html tvrdi, ze jsem v roce 2003 (bylo to ve skutecnosti radu let predtim, on Bosak ma ty datumy vsude posahane, jako s mym udajnym narozenim na jim falsovanych "documentech") "ukradl Cibulkovy seznamy" (kokot jeden psychoticka). A jako dukaz pouzil tvrzeni jednoho nanavidiciho ceskeho website.

Skutecny Cibulka ale mezitim (uz v roce 2003, dlouho po me udajne "kradezi") na sve vlastni webstrance na adrese http://www.cibulka.net/petr/view.php?cisloclanku=2003051201 (nekde uprostred) rika (za Cibulkovu gramatiku a pravopis nejsem zodpovedny :-)):

Celou databázi jsem však z obavy před jejím zničením přemístil mimo území ČR a předal ji politickému exulantovi Rostislavovi "Ross" Hedvíčkovi, viz http://www.cs-magazin.com, který ji zachránil před zničením vládnoucím českým (post) komunistickým eStBlishmentem, napojeným stále na Moskvu. Nikdo v České republice mně přes moje mnohaměsíční úpěnlivé prosby pomoc nenabídl! Chtěl bych na tomto místě Rosťovi Hedvíčkovi ještě jednou poděkovat a omluvit se mu za velice nepěkné věci, které jsem o něm později šířil. Bohužel jsem se stal během roku 2002 obětí dezinformační zpravodajské hry agentů vládnouci české FÍZLOKRACIE, nasazených tehdy ještě do naší politické strany Pravý Blok - strana za ODVOLATELNOST politiků, REFERENDA a PŘÍMOU demokracii WWW.CIBULKA.NET. Bylo to zřejmě pokračování jejich slavné operace na rozvrácení protikomunistické opozice - akce Klín - a nebyl jsem tehdy bohužel schopen tuto zpravodajskou hru se svými tehdejšími minimálními možnostmi prohlédnout. Fízlů jsme se už naštěstí v Pravém Bloku z větší části dokázali zbavit - jako jediná politická strana v České republice - takže doufám, že další spolupráci s Rosťou Hedvíčkem už nestojí nic v cestě!

Konec citatu. V soucasne dobe jsou vztahy mezi mnou a Petrem Cibulkou v nejlepsim poradku a nejsem z niceho nekaleho obvinovan. To ovsem pro Lidovky a jejich PSEUDO-BLOGERY vubec nic neznamena. O dodrzovani zakonu jejich vlastni potrouble a bezpravni republiky ani nemluve! Well, fuck you too!!!

--------

A takhle se pochoduje na blogu Lidovek. Vetsine se to naramne libi a jeste si zazpivaji.. 

21 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 vaclav kral vaclav kral | 8. února 2010 v 21:54

Pane Hedvicku, psal jste mi nedavno v soukromem mailu ze nejste zodpovedny za to ze admin blogu oznacuje nekoho za spamera a ze kazdou takovou situaci resite okamzitym povolenim clanku do diskuse.Dnes se to ponekolikate zopakovalo.Napsal jsem reakci na dalsi Jaroslavovu bosakovstinu vuci mne a ejhle, zase jsem spamer a prestoze je to uz nekolik hodin nic se nedeje.Takze i tady je cenzura?Znovu opakuju.Sinagluv vyhazov byl Sinaglem naplanovany.Je to jeho taktika.Protoze o ty jeho nicnerikajici monotonni eposy nema nikdo z ctenaru zajem tak se nechava vyhazovat a presouvan na soukromy blog a pak si stezuje a narika jak je sikanovany.Uprimne mne mrzi ze to nevidite.Je tezke bojovat s demagogii moci kdyz ji sami davame zbrane do rukou.Napriklad to ze Sinagl zrusil diskuse bylo naprosto zbytecne a on moc dobre vedel co bude nasledovat.Navic krome Jirky Vanka a jeste jednoho pisalka jej tam nikdo nenapadal.Ten pisalek jehoz jmeno si nejak nemohu upamatovat se jej jen ptal jestli si mysli ze je slusny clovek.Tohle povazujete za utok?Ja tvrdim ze Sinagl a Bosak si muzou podat ruce.Navic napada mne takova paralela.Kdyz pred nejakou dobou Sinagla vyhodili a pak zase vratili, vital jste jej zpet.Kdyz se totez stalo Bosakovi oznacil jste jej za podlezavce.Pritom oba jsou naprosto stejni demagogove.Jenom ta jejich pravda je ta prava a jakmile kdokoliv cokoliv namitne je zle.

2 jiridolejsrevolucionar jiridolejsrevolucionar | E-mail | 8. února 2010 v 22:23

ato jesprávnaprdel   dělat si s českého národa prdel
pouze 20 let vás krmime zvratky a vykali komunistickeho kolaboranta vaclavahavla
to je prdel jsi s vás dělat prdel
rozkradli jsme co sedalo  státni a privátni majetky
to je prdel jsi vás dělat prdel    ani jeden komunisticky vrah nebyl potrestán za vraždy bezbraných dětí to je správna prdel si s vás dělat prdel za pár let po havloví revoluci se s komunistických vrahu  milijardari  stali to je spravná prdel
zadlužili jsme vas jen tak malinko a pro prdel aby vase bezbrane deticky  meli s toho  taky nejakou prdel
a ta revoluce s vaclavemhavlem  to jsi komunisticky vrahové s vás udělali  jen tak  malou prdel ze zrádneho  primitivniho schizofreniho alkoholika jsme vám udělali filozova jen tak pro prdel českemu národu a tento neprimitivnějši filosov se boji ukázat veřejnosti i za neprůstřelnym sklem a za toto hrdinstvi má nejvyšší státni vyznamenání a  doživotni presidentskou penzi to je správna  prdel jsi s vás dělat prdel!!!!

www.dostklause.cz http://www.cibulka.com http://www.cs-magazin.com http://www.stopprocenzuru.cz;www.czechof fice.org;http://hedvicek.blog.cz

             jiridolejsrevolucionar@gmail.com           zaruka svobodného Česka
-Státní dluh naší republiky se v červnu dostal až na hranici 1,14 bilionu korun. Prakticky pro běžného člověka nepředstavitelná částka

3 victor bolt victor bolt | 9. února 2010 v 2:54

Doufam, ze souhlasite se mnou,ze CR stale pokracuje ve zlocinnosti minuleho rezimu.Dukazu je mnoho ale tim nejvyssim dukazem je ,ze prvni obcan CR p.K. si vyminil vyjimku z LS aby se v CR nemusela dodrzovat az tak do dna Lidska prava a nikdo nebyl za zlociny minuleho rezimu a soucasne tunely potrestan.Kdo z vas podaval o tomto deni tak autenticke a bezprostredni zpravy jako p.J.S.!? On byl vzdy u toho .To mu nemuzete uprit.Likvidace jeho bloku byla predem planovana z nejvyssich mist ktere kritizoval a podaval na ne TO.Dalo se to cekat ale od nas bych predpokladal ze ho budeme hajit a podporovat a ne potapet.

4 Josef Pepa Nos Josef Pepa Nos | E-mail | Web | 9. února 2010 v 12:48

Mám návrh (vojenským taktikům a stratégům): Až se rusáci budou zase chystat takhle sebeobdivovat, naplánujte na ně útok. Do třetice se to tentokrát určitě podaří a jejich kvantitativní převaha jim bude hovno platná.

5 Jakub Jakub | E-mail | Web | 9. února 2010 v 14:02

Zapomeňme na parlamentní strany a obraťme se k těm malým, jako je třeba Pravý blok Petra Cibulky: http://www.voltenevyvolene.cz

6 OM OM | 9. února 2010 v 14:47

Jan Šinágl je dost podivný člověk. Nikdo neví, proč kdysi emigroval, proč se pak náhle vrátil, z čeho vůbec žije a kdo za ním stojí.

7 chuck chuck | E-mail | 10. února 2010 v 5:25

Seznam neparlamentnich stran:
Zde je uveden seznam téměř všech neparlamentních stran ve formě odkazů na jejich weby. Pokud zde nějaká strana chybí, je možné že jsme na ni prostě zapomněli - pak nám prosím dejte vědět a my ji doplníme - nebo ji sem záměrně neumístili (správně hádáte TOP09)
Pokud zde naopak přebývá některá strana, která již aktivně nefunguje, nebo by zde z jiného podobného důvodu neměla figurovat, dejte nám vědět a ze seznamu ji vyřadíme.

      4 vize
      Aktiv nezávislých občanů
      Alternativa
      Balbínova poetická strana
      Česká pirátská strana
      Česká pravice
      Česká strana národně socialistická
      Česká strana národně sociální
      Československá strana socialistická
      Dělnická strana
      Dělnická strana sociální spravedlnosti
      Demokratická regionální strana
      Evropská demokratická strana
      Humanistická strana
      Klíčové hnutí
      Klub angažovaných nestraníků
      Konzervativní strana
      Koruna česká - monarchistická strana
      Liberálové.CZ
      Lidé a politika
      Liga spořádaných lidí
      Masarykova demokratická strana
      Moravané
      Národně demokratická strana
      NÁRODNÍ PROSPERITA
      Národní sjednocení
      Národní strana
      Nezávislá volba
      Nezávislí demokraté
      OBČANÉ.CZ
      POLITIKA 21
      Pravá volba pro Plzeň
      Pravý blok Petra Cibulky
      Právo a Spravedlnost
      Sdružení pro republiku - Republikánská strana Československa
      SDŽ - Strana důstojného života
      SNK Evropští demokraté
      Spojení demokraté - Sdružení nezávislých
      Strana demokratického socialismu
      Strana občanské sebeobrany
      Strana podnikatelů a živnostníků
      Strana práce
      Strana Práv Občanů
      Strana pro ekologii a zdraví
      Strana pro otevřenou společnost
      Strana svobodných demokratů
      Strana svobodných občanů
      Suverenita - Strana zdravého rozumu
      Unie svobody - Demokratická unie
      Věci veřejné
      Volba pro město

Chapete proc to maji komuniste a strany naplnene komunisty tak lehke

8 gregor.moldavit gregor.moldavit | 10. února 2010 v 8:22

Nějak už vůbec nechápu, co ten Hedvíček blbne? Komentuji pouze nadpis. Když jsem byl malý, slyšel jsem pohádku, jak je nutno jít daleko do světa, kde jsou lidé hloupí. Tam lze výhodně udat kohouta, kocoura a kosu. Z nadpisu usuzuji, že člověk může být buď Čech, nebo hlupák. Když si přečtu komentáře na SEZNAM, dozvídám se přesně to samé. Němci jsou skopčáci bez inteligence, Američani pak všichni úplně slabomyslní. Rusové jsou sice chytří, vždyť jsou to naši bratři, ale na Čechy přeci jen nemají. Že by se byl ten Hedvíček s tímto názorem ztotožnil?

9 Miš Miš | E-mail | 10. února 2010 v 12:13

Ano, Honza Šinágl je velice "podivný člověk". Je všude tam, kde se děje bezpráví a upozorňuje na ně. Snaží se informovat o všem o čem česká média mlčí.
http://www.youtube.com/watch?v=_pZlCYByr-w
Kdyby v tomto státě bylo podobných "primitivů" více, nebyli bychom tam kde jsme! Jenomže to stádo ovcí pochopí asi jen těžko!

10 Robert Buchar Robert Buchar | Web | 10. února 2010 v 21:33

Proc Jan Sinagl emigroval, proc se vratil a z ceho zije je jeho soukroma vec. Pokud to nekomu vadi, pak to musi byt typicky Cech.
Dulezite je co dela. Co pan anonym OM udel kdy prospesneho?

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama