Jsou opravdu tak blbi?

10. února 2010 v 2:16 | Ross Hedvicek |  Clanky osvetove
Snad nebudu znit prilis neskromne, budu-li tvrdit, ze od doby, co jsem byl vyhozen z blogu Lidovek to tam jde vsechno od desiti k peti. Administratorstvim byly povereny dve extremne neschopne divciny, Gabriela Lukacova a Miluse Trefancova, ktere by nevedely ktera bije, i kdyby je tloukla primo do hlavy. A tak tyhle dve trouby vesele uraduji, toleruji nehorazne komunisticke grazly, jako Bosak nebo Barlej, kteri porusuji ten smesny Kodex blogera kazdy den a naopak vyhazuji pro pomyslne porusovani tehoz Kodexu lidi rovne jako sip a nesporne charakterni jako Jan Sinagl.

Vcera se tam objevil clanecek toho hovadka boziho Marka Barleje, http://barlej.bigbloger.lidovky.cz/c/123192/Vezmete-na-vedomi-ze-tato-diskuse-je-moderovana.html ktery si v podstate udelal karieru na tom, ze pise o me a o Vankovi, vzdy s neuveritelnou nenavisti stylu "psovi psi smrt" nomenklaturnich ceskych paumelcu. Rozciluje se na tim, ze udajne nepovoluji "diskusi".

Diskuse (ve vyznamu chapanem temito mentalne bezprizornymi ceskymi zivocichy) je trpne uverejnovani urazek a opakovanych nesmyslu pod mymi clanky. Tak to prosim trpet nehodlam a nemam v umyslu davat prostor pod mymi clanky temto anonymnim vlasteneckym prasatum, ktere jsou navic z vetsi casti placeni z vasich dani. Reseni je pak takoveto "diskuse" moderovat a nebo uplne zakazat.

Tato besnici ceska luza s penou u tech jejich vlasteneckych tlam se soustreduje pochopitelne hlavne pod mymi clanky a nebo clanky zminujici me jmeno a to ze zcela pochopitelnych duvodu. Me clanky tomuhle dobytku vetsinou slapou na kuri oko a tak vresti a vresti. ANO, ME CLANKY JSOU KE CTENI! V okamziku, kdy ke cteni zacaly byt i Sinaglovy clanky, byl i Jan Sinagl nucen diskuse zavrit. Normalni charakterni clovek nemuze tolerovat vyblitky takove zvere! Proti takovemu porusovani bezne lidske slusnosti touhle ceskou luzou ovsem slecny administratorky nikdy neprotestovaly, natoz aby zasahly. To se tem dvema mladym marxistkam proste nehodilo do kramu.

A ted k tomu jeste pridejte radu "nechapajicich" blogeru, kteri "nechapou" proc tyhle problemy maji Hedvicek, Sinagl, Vanek, Tydlitatova nebo Sklenar, ale ne oni sami? Aniz bych musel jmenovat a potencialne urazil fousate anglofily a nebo radoby ekonomy, je to proto, protoze jejich clanky nejsou ke cteni, jsou jen blabolive "ptydepe" (to slovo vymyslel Vaclav Havel, vsichni poslusne salutujte!) a nevzbuzuji zadne emoce jako clanky vyseuvedenych autoru. Jsou to jen plytke blitky, nevzbuzujici zadne pocity, prijemne jako kolonoskopie bez uspani kazdy patek rano - natoz reakce plne vulgarismu nebo lzi. Takovi blogeri jsou pak v blogu vitani a rychle povysovani do VIP pozici, obzvlast jsou-li jejich jmena k nalezeni v Cibulkove seznamu spolupracovniku StB.

Takze proc to tak je? Jsou opravdu tak nechapavi nebo uplne blbi? Ooo - nikoliv! Nejsou ani blbi, ani nechapavi. Jsou daleko horsi. Jsou to Cesi.

 

11 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Vanek Vanek | 10. února 2010 v 2:32

Gabriela Lukacova a Miluse Trefancova jsou typicke ceske kravy  paseny pasakem Barlejem.

http://czech-bohemia.blogspot.com/

2 Rob Kterýten Rob Kterýten | 10. února 2010 v 7:24

Někdy si říkám, proč si blogeři nekoupí svůj vlastní prostor a tam nepublikují, aniž by je nějací "kulturní marxisté" otravovali. Čtenáři, kteří je číst chtějí, si je vždycky najdou. Přitom to není tak drahé. Bohužel právo na názor tady má jen komunistická lůza a ještě to asi potrvá než se to změní. Vždyť tak směřuje i část Evropy. V Berlíně stále stojí Marxova a Engelsova socha...

3 Jak to bylo se Šináglem doopravdy... Jak to bylo se Šináglem doopravdy... | Web | 10. února 2010 v 8:00

Abych předešla možným spekulacím: Jan Šinágl už nebude na Bigblogeru publikovat. Přestože již loni na jaře jsme ho stáhli z hlavní strany, protože porušoval kodex tím, že identické příspěvky dával i na svůj osobní blog a slíbil nápravu, nestalo se tak. Dával je tam neustále. To samo o sobě na zákaz stačí. P. Šinágl nicméně navíc v poslední době zakazoval pod svými články diskusi. Třikrát jsem tyto články stáhla na jeho soukromý blog, třikrát je tam vrátil, ačkoliv se to nesmí. Poslala jsem mu dvě varování, ani na jedno mi neodpověděl. Zareagoval tak, že aniž by podal jakékoliv rozumné zdůvodnění, články si -opět- na hlavní stranu vrátil. To už byla ona příslovečná poslední kapka. Každý bloger se při registraci zavazuje dodržovat kodex, Šinágl ho ovšem záměrně a opakovaně, i přes několikero upozornění a varování porušoval, proto byl jeho blog zrušen.

4 Ota Gembala Ota Gembala | 10. února 2010 v 8:25

[Smazaný komentář] A že by ses podepsal?

5 Ruda Flegr Ruda Flegr | E-mail | 10. února 2010 v 9:37

[3]: Svatá prostato česká, skutečně může být někdo až takto blb?

6 Ruda Flegr Ruda Flegr | E-mail | 10. února 2010 v 9:40

Omlouvám se, až nyní jsem postřehl, že jsem víceméně opsal do názoru název článku. Inu bylo to velmi trefně pojmenované.

7 Ota Gembala Ota Gembala | 10. února 2010 v 10:41

[Smazaný komentář] Kryple Darebáku nepodepisuj se mým jménem. Jestli Ti Hedvicek leze na nervy, tak tady neobejduj a vrať se zpět k Bosákovi anebo ke Kovandovi do řiti. A když už jsme u té Afriky. Já jsem přesvědčen, že se Rosťa v Africe narodil! Nakonec ono se na IP číslech pozná, kdo je kdo hlupáku.

8 Josef Pepa Nos Josef Pepa Nos | E-mail | Web | 10. února 2010 v 10:54

Zásadně nesouhlasím s označením Marka Barleje za "boží hovádko".
Pouhý můj letmý pohled na toto hovado a jeho ksicht mě přesvědčil o tom, že patří na nejbližší kandelábr či strom.
Stejně ako Jidáš.

9 Ota Gembala Ota Gembala | 10. února 2010 v 11:25

[Smazaný komentář] Pokud jste skutečně Vanek a ne ten idiot Darebak upozorňuji, že Váš příspěvek jaksi postrádá smyslu:)

10 Darebak vzpomina Darebak vzpomina | 10. února 2010 v 11:31

Kdyz jsem se poprve vratil do CR v roce 1990 tak v Ruzyni v hlavni hale sedela stara babka za stolem na kterem mela nejaky vonavky a na A4 papiru napsano "Duty Free". Strejda, ktery me vyzvedaval pak za parkovani platil 1 korunu (ano, 1 korunu). Casy se meni!

11 Darebak v riti u Kovandy Darebak v riti u Kovandy | 10. února 2010 v 11:32

Cervanek je nejlepsi ekonom a historik. Az bude na Hrade, budu jeho poradce

12 MM MM | 10. února 2010 v 15:07

Na LN se např. diskuse o Benešových dekretech stává nepřehlednou díky pár idiotům, kteří tam postují množství kravin nebo (jako nyní) i blbé vtipy - viz http://tinyurl.com/ydjr2z9

13 OM OM | 10. února 2010 v 17:41

[3]: "... zakazoval pod svými články diskusi." Asi tedy nebyl zvědav na názory čtenářů a debilní komentáře různých hňupů. Nevidím na tom nic špatného.

14 TS TS | 10. února 2010 v 23:31

ten 14 prizpevek jsi rosto nemel mazat. to byla jasna ukazka typickeho ceskeho hajzla. ten tu mel zustat jako odstrasujici priklad toho, jak nekdo muze byt jeste dnes takova tupa, komunisticky uvazujici hyenisticka svine. az mi mraz behal po zadech, jak jsem cetl ten posudek a ten VB vyslechovy protokol. jako by to bylo vcera! br fuj!

16 OM OM | 11. února 2010 v 16:15

[15]: "Je jednoduché emigrovat, horší se pak vrátit." To může napsat jen ničeho neznalý moula. Emigrant se přece vrátit ani nemíní. Proč také, že?

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama