Cesti trotli...

3. března 2010 v 18:46 | Ross Hedvicek |  Clanky osvetove
Mym castym ctenarum jiste neni tajemstvim, ze ze mne ceska bezprizorna luza nezrizene nenavidi a nevaha jit do extremu nejen vytvaret nenavistne stranky o me osobe (to je uz stare), vytvaret pro mne docela novy, komunismem prospikovany zivotopis (to nedavno), ale ted (technologie pokrocila) mne nenavidi tak moc, ze o mne vytvari i internetova videa. Pochopitelne vzdy znacne negativni a po mne plivajici (kdyby nekdo objevil ceske pro mne pochvalne video, tak mi dejte vedet - zcela urcite mne prekvapenim trefi slak!). Autorem tehle magoriny je absolvent pomocne skoly, drzitel titulu trottel des jahres a doktor chemie David Werner. Je to vlastenec a z nejakeho duvodu mne nema rad. Informace ve videu jsou pochopitelne vsechno blbosti.


Ponekud technicky zdatnejsi trotl nez Werner vymyslel zase tohle. Kdyby misto toho venovali svou technickou znalost tomu, aby zkonstruovali nejake odsavace peny, ktera jim strika od tech jejich neo-komunistickych tlam, mozna by udelali lip. Ale ne - podle nich je to humor. Hahaha. Typicky cesky humor.


A na zaver jeste tohle - stejne jako mne v Cesku nanavidi i Jana Sinagla. Za jeho aktivity zaslouzi nejen zasalutovani a podekovani, ale dlouhodobou vdecnost ceske verejnosti. A to je prave to - kdyz ma nekdo charakter - tak je je tim ceskym dobytkem naopak nazyvan primitivem. A ne abyste se zase urazeli jako Leonid Krizek pred par dny - na vas se to nevztahuje, vy patrite mezi tech 5% normalnich obyvatel te nepricetne ceske kotliny, pro ktere pisu. Pro dobytek nepisu.

 

12 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Petr Voslář Petr Voslář | E-mail | 3. března 2010 v 20:19

To snad už nemůže být ani pravda! Už dávno jsem ztratil iluze o Češích, ale po zhlédnutí těchto ukázek si už jen přeji, aby jsme se v těch sračkách, co nám tady nechávají všichni ti bezcharakterní vlezdoprdelisti, jsme se už konečně všichni utopili. Lepší se utopit v hovnech, než se bezmocně dívat na naši politickou reprezentaci, která jen beztrestně vede republiku k hospodářskému krachu. O ostudě ve světě, už nemá smysl ani mluvit. Můj obdiv patří panu Šináglovi, že ještě pořád věří, že pravda musí zvítězit. Asi ho "poznamenal" život v opravdové demokracii. My domácí už víru ztratili. Víme, co jsou komunisti zač.

2 Josef Pepa Nos Josef Pepa Nos | E-mail | Web | 3. března 2010 v 20:31

Co do informační hodnoty je nejzajímavější hlas jakési rusácké pizdy. Donekonečna opakované tři slova s ruským, ženským přízvukem. Coby děvka za peníze neudělala!

3 Seetal Seetal | 3. března 2010 v 20:42

Werner? To je takova picinka, proste hrdy cech se svycarskym pasem, ale domu se nevrati a nebere cesky duchod, takze u nej jsou to zcela zjistne duvody ekonomicke. A ke tretimu videu!? Co napsat? Smutna je beznadej a bezpravi, jen cekam kdy zase zacnou strilet do nasich deti.

4 Viktorka Viktorka | 3. března 2010 v 21:27

Já myslím, že u Šinágla to nenamluvila žena, ale technicky upraveným hlasem pomstychtivý chlap...

5 Kremienok Kremienok | 3. března 2010 v 21:36
6 Seetal Seetal | 3. března 2010 v 22:03

Nedavno se me zena u obeda pta? A myslis si, ze ten HAVEL jak byl operovan v Rakousku ma vnitrnosti z nejakeho teenagera nebo z kriminalnika?

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama