Klouzacka

11. března 2010 v 2:46 | Ross Hedvicek |  Clanky osvetove
Tohle je jen testovaci clanek, protoze nejak prestala fungovat videa na tomhle blogu - zadost o opravu uz jsem administratorum poslal - vic asi delat nemohu.

Takze jako test prikladam video z lonskeho setkani ucastniku cs-clubu v Atlantis Hotelu na Paradise Island, Bahamas. Zadni cs-clubaci tam nejsou videt, protoze ti rokuji v hlavnim sale, inkasuji dividendy a tak podobne. Tedy ti zaslouzili cs-clubaci. Ti ostatni se muzou jit klouzat. Na tuhle klouzacku - a ta by prave mela byt videt, pokud to video bude fungovat.


Neni videt, nic v tom Cesku nefunguje.

 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Josef Pepa Nos Josef Pepa Nos | 11. března 2010 v 13:45

[Smazaný komentář] Me Rosta nikdy nemaze, tak klidne pouzivej muj nick....

2 Seetal Seetal | 11. března 2010 v 19:01

Wernere od 7 let jsi ve svajcu, umis perfektne cesky, ale kdyz jsem ti kdysi psal v zurituutsch(curysska nemcina) tak jsi nereagoval. Coz logicky by melo byt prave naopak. Nevim jestli jsi takovy vlastenec a odmitas jazyk zeme hostitelske nebo takova picinka hlupa jak syr.

3 Dostievski Dostievski | 11. března 2010 v 20:26

Zajímavé co to s českým nacionalistou udělá, když je konfrontován s Rosťovým webem – totéž co s vrahem přivedeným na místo činu.

4 Dostoiévski Dostoiévski | 11. března 2010 v 23:38

[Smazaný komentář] Další lživá póza českého nacionalisty. Všichni tu přece víme, že Švýcarsko je jen tvoje Papierheimat. Nebylo to Švýcarsko co ti dalo do krve udávání a zradu.
Apropos Martina, kterou vláčíš na tvém "webu". Doufám, že ti dá brzo za tvé drzosti pár facek - postabu na to má!

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama