Tak už jsem soudem uznaný darebák a uznaný neprimitiv…?!

16. března 2010 v 21:07 | Jan Sinagl |  Clanky jinych autoru
Jan Sinagl diky te vasi dokurvene ceske demokracii nemuze publikovat, tak mu s tim chci trochu pomoci. Uz ani nepripominam, ze kdyz odevsad vyhodili mne, zastalo se mne par ctenaru, ale zadny "blogger"(vyjimka: Ruda Flegr). Asi jsou to vsechno Cesi... R.H. (ktery je v ocich ceskeho hlupaka certfikovanym darebakem uz cele dekady).
Tak už jsem soudem uznaný darebák a uznaný neprimitiv…?!
Připomínám, že výraz "darebák" je daleko více urážlivý než "primitiv". Moji zatím marnou snahu za uplatnění práva, spravedlnosti a dobrých mravů ocenily české "pravdoláskovské soudy" na částku 39330,-Kč. Samozřejmě tento boj - už jen z principu - nevzdávám (dovolání k Nejvyššímu soudu následuje), tím spíše, když sám žalovaný se chová prokazatelně darebně a hanebně - a to je prosím Ing. František Šedivý čestným občanem města Řevnic, předseda Klubu dr. Milady Horákové a nositel Řádu TGM II.třídy - za funkci pokladníka KPV ČR, kryjícího kolosální podvody se zatím vyznamenávání nedávají, ale kdo ví… !!!
Je pro mne ctí být skutečným darebákem z vedení KPV ČR nazýván "darebákem" a ve jménu památky a odkazu, skutečných poltických vězňů - nežijících a žijících - se soudit se synem komunistického sadistického dozorce, současného soudruha poslance za KSČM, Miroslavem Grebeníčkem. Na to si současné vedení KPV ČR netroufá - slovy, věnci a projevy často, jenom ne konkrétními činy. Rozhněvali by si mocné, kterým raději v rámci osvědčené české tradice rektálního alpinismu plně vyhovují, pochopitelně za tučné tantiémy a jiné výhody. Věrní posluhují a plní tak roli tzv. "užitečných idiotů", jak by je i dnes nazval autor tohoto označení Lenin. Nepochybuji, že to z nich většina dělá vědomě. Dnešní poměry už asi překonávají i představivost Franze Kafky…
Ve zdravotním a sociálním fondu KPV ČR chybí miliony korun, nic není transparentně dokladováno a pouhé tvrzení, že byly zaslány potřebným neobstojí bez potřebných dokladů. Řadoví členové KPV ČR nemají o existenci tohoto fondu ani potuchy. Vše nasvědčuje tomu, že majetek KPV ČR je dlouhodobě a cíleně rozkrádán úzkou skupinou na sebe napojených a na sobě vzájemně závislých lidí. Cíl je stále jasnější - co nejrychleji rozpustit KPV ČR a nemalý majetek si mezi sebou rozdělit. Ano, mohou se podat žaloby, ale koho bude zajímat výsledek za 5 let či více, když mezitím bude KPV ČR rozpuštěna, majetek rozkraden a zloději se budou jen smát a užívat si z nakradeného majetku. Nejsme právním státem, když soudy nejsou schopny jasné případy vyřešit rychle. Obávám se, že to je i často součástí strategie těchto ubohých zlodějíčků a defraundantů, chcete-li tedy nejen darebáků, ale i zločinců, gaunerů a podvodníků. Mám-li se držet výkladového slovníku jazyka českého, kdy se jedná o významově stejná slova, všechny tyto výrazy zůstávají ve spojení s mým jménem pro statisíce televizních diváků aktuální - z moci soudní, která to shledává standardním...?! Nevím, co by tomu říkal např. pan prezident, kdybych to o něm prohlásil v televizi? Také nevím, zda-li by u soudu dopadl stejně jako já? Ostatně pokud se nemýlím, leží už cca tři roky trestní oznámení na Václava Klause, první dámu a cca 40 úředníků Pražského Magistrátu na VSZ v Praze netknuto…?!
Jsem opravdu zvědav, jak se bude soudce-občan tvářit, až jej budu v rámci platného rozsudku VS Olomouc a VS Praha a výrazů, které soud považují za "méně závažné a kterým není v běžném životě přisuzován význam", oslovovat na ulicích darebáku, gaunere, zločinče a podvodníku?! A zda-li jim to také nebude vadit, když to o nich bude psáno i v hromadných médiích a veřejně říkáno v televizi?! Budou mít smůlu - mám samozřejmě svaté právo to tvrdit, a hlavně díky oběma rozsudkům mám zaručenou beztrestnost a nemusím nést za tvrzené odpovědnost i kdyby to byla "lež jako věž". Napadení nemají nárok u soudů uspět - zatím. Inu není nad rovnost zákona pro všechny občany - tedy i soudce-občany. Ujišťuji vás, že to budu zkoušet na každém kroku, když už jsem si toto "právo" musel tak draze zaplatit !!! Jenom nevím, podle čeho oba soudy určily hranici kde končí slušnost a začíná neslušnost? Že bych vyzkoušel i jiné výrazy jako např. hajzl, fuchtle, prostitut, kolaborant apod.? Bohužel ty ze zákona jako "slušné" ještě soudy neuznaly, ale kdo ví - třeba postačí, když ten "správný" nazve toho "správného" před "správným" soudem, resp. "správnými" soudci, "správně"…?!
Zde najdete mnoho důvodů proč mne člen vedení KPV ČR Ing. F. Šedivý a další nazývají "darebákem". Těžko vás darebáci budou považovat za slušného, když odmítnete být jedním z nich a upozorníte na jejich nemravné a skandální chování, zločinné metody a způsoby:
Tak zasedá morální "elita" národa: http://jan.sinagl.cz/phpbb2/viewtopic.php?t=6668 - Ing. František Šedivý v akci, kdy jako předseda Klubu dr. Horákové uráží její odkaz a nejenom její svým jednáním, nemající s demokracií a slušností naprosto nic společného !
Smekám před neskutečným úsilím plk. Josefa Hejtmánka, předsedy pobočky KPV ČR Česká Lípa napravit hanebné poměry ve vedení KPV ČR. Právě v den odhalení sochy TGM v Lánech se dožil 85.let jak praví "…ve zdraví přiměřeného věku." Vše nejlepší pane plukovníku - ať Vám zdraví a obdivuhodná energie neubývá!
Musel bych se stydět sám před sebou už z úcty ke skutečným politickým vězňům, jejich památce a odkazu, kdybych v tomto boji polevil! Chci jen věřit, že mé vítězství nad soudruhem poslancem Grebeníčkem nebylo nahodilou fluktuací a výjimkou z funkce systému…?! Dosud ještě většinou stačí Ústavní soud, jako garant zákonnosti, plnit svoji funkci pojistky a posledního ochránce práv a spravedlnosti v naší zemi.
Nějak se nám ty soudy s darebáky, gaunery, zločinci a podvodníky množí. Vladimíra Hučína soudy zatím uznávají za gaunera, kdy dávají za pravdu Tomaši Hradílkovi (bývalý mluvčí CH77, neschopný ministr vnitra, podporován prezidentem Klausem a jeho osobním dopisem), přestože byl pan Hučín shledán Ústavním soudem hodným úcty. Miliardář Bakala byl nazván gaunerem samotným místopředsedou Sněmovny Zaorálkem, soud byl odložen na květen. Vyhrají všichni žalobci či všichni žalovaní, nebo budou soudy nakonec rozhodovat různě ve stejné věci podle výše společenského postavení či stavu konta…?!
Zde - http://www.youtube.com/watch?v=FzgFcuftndw - se můžete podívat na důkaz, který odmítl provést jak soudce JUDr. Vojtěch Cepl z KS Praha, tak známé "tři přadleny" z VS Praha. Názor si udělejte sami. Pod videem na You Tube je tento text:
"Tento dokument odmítl jako důkaz použít jak KS Praha, tak VS Praha. Ing. František Šedivý, čestný občan Řevnic, nositel Řádu TGM II.třídy, předseda Klubu dr. Horákové a místopředseda KPV ČR a jeho dlouholetý pokladník, pomáhající krýt finanční podvody, machinace a rozkrádání majetku KPV ČR, má právo mne nazvat "darebákem". Podle soudu už žádnou odpovědnost za tento výrok, který je významově shodný dle slovníku českého jazyka s výrazy gauner, zločinec a podvodník, nemá a nenese. Má práva na ochranu osobnosti a dobré pověsti nebyla podle soudů porušena. Panu Šedivému jeho darebáctví mohu snadno prokázat - on mně žádné. Tato "pravdoláskovská spravedlnost" mne bude stát 39.330,-Kč - zatím. Mám chuť zaslat tento "sametový" účet panu Václavu Havlovi. Samozřejmě následuje dovolání k NS či případně přímo Ústavní stížnost. GŘ ČT Jiřího Janečka jsem požádal jak e-mailem ze dne 8.2.2010, tak přes Datovou schránku ČT, o svolení s nahráním tohoto videa na web, případně sdělení ceny za autorská práva a podmínek. Dodnes žádná reakce. Proto mi už nic nebrání umístit toto video - ve veřejném zájmu a v zájmu dobrých mravů - umístit na tento web. Jan Šinágl, 14.3.2010 - www.sinagl.cz "
Moje známá lékařka, pověstná svými vystihujícími, sarkastickými komentáři a glosami, opět trefně "diagnostikovala" soudkyně VS Praha, bývalé kované komunistky: "Soudkyně vypadaly jako ze spolku rozkoš bez rizika" J
Těší mne, že mne stále více politických vězňů podporuje - i finančně. Uvítal bych, kdyby na níže uvedené konto a adresu brzy dorazily částky, které by mi umožnili zaplatit soudní výlohy za tuto nemravnost a moci i nadále pokračovat v mé nezávislé činnosti, boji za spravedlnost a demokracii. Nedělám to jen kvůli sobě. Částkou můžete i vy sami konkrétním činem vyjádřit podporu mé činnosti, kdy mé roky trvající zpravodajství sponzoruji ze svých prostředků a které nejsou nekonečné. Děkuji touto cestou všem dosavadním sponzorům - i těm budoucím.
V příloze naleznete skandální rozsudek VS Olomouc ve věci žaloby Vladimíra Hučína na Tomáše Hradílka. Toto jsou jedny z mnoha "perel" soudců VS Olomouc: "Mezi účastníky bylo přitom nesporné, pro jaké trestné činy byl žalobce stíhán, a ať byl následně zproštěn a rehabilitován, je zřejmé, že hodnocení činů žalobců žalovaným má pravdivý základ." - "…žalobce s Kohortou svých příznivců vyvíjel nátlak na soud, čímž dosáhl svého zproštění ve všech bodech obžaloby."
Za to, že Vladimír Hučín se bránil označení "gauner" a já označení "darebák", musíme nyní zaplatit nemalé peníze - skutečným darebákům !!!
Není nad "pravdu a lásku", oceňovanou především různými darebáky, zločinci, gaunery a podvodníky už přes 20 let…
Zde jsou ještě doplňující informace o prof. Oskaru Krejčím - http://www.blisty.cz/aut/236/bio.html - úctyhodný profesor, jehož si přesto nelze vážit. Doporučuji jeho příspěvek a moji reakci v diskusi - a jeho reakce - viz linky z posledního zpravodajství 10.března, kdy ve Sněmovně probíhala v podstatě komunistická, proruská, antiradarová "agitka" !!!
Ve čtvrtek protestovala před ÚSTR část zaměstnanců proti jmenování Jiřího Pernese ředitelem - http://www.novinky.cz/domaci/194497-nechceme-politicke-prostituty-vzkazali-demonstranti-novemu-sefovi-ustr.html - "Nechceme politické prostituty!". Naprostý souhlas - s textem transparentu!
Nějak se nám ti prostituti začínají všude množit?! To se zde nenajde ani jeden minulostí nezpochybnitelný, odborně a manažersky schopný kandidát?! Má-li být vše čisté a nezpochybnitelné, nemůže být ředitelem ani Pavel Žáček, ani Jiří Pernes, ani soudružka Kavalírová předsedkyní Rady ÚSTR, která s totalitním režimem kolaborovala mnohem více než oba pánové dohromady - navíc cíleně a vědomě !!! Když principy a dobré mravy, tak se vší důsledností a zásadovostí !
Nejnovější petice z 10.března za odvolání Jiřího Pernese a složení PV je výsměchem demokracii: Zdeněk Kovařík, Gagarinova 587, 500 03 Hradec Králové, Ing. František Šedivý, Fibichova 771, 252 30 Řevnice, Leo Žídek, Josefa Kainara 912, 721 00 Ostrava 21, RNDr. Hubert Procházka, Krátká 28, 664 51 Kobylnice. Viditelně si zde přihřívají svoji politickou polívčičku političtí vězni, kteří se tak snaží zakrýt současné skandální poměry ve vedení a stále viditelnější ústup ze "slávy" bezcharakterní podvodnice Kavalírové. Gen. Hubert Procházka je známý výtržník. Pokud mu dojdou argumenty, používá hrubé násilí, jako měla možnost poznat kdysi moje brada na setkání KPV ČR na pražském Žofíně. Pan generál měl štěstí - se slabochy a starými lidmi se neperu - i když mi to Jan Beneš, Čechoameričan, spisovatel a politický vězeň, dlouho vyčítal. Dnes už mu musím dát za pravdu a byla chyba, že jsem mu v rámci zachování dobrých mravů neodpověděl stejným způsobem. Dost možná by jméno tohoto dareby na seznamu této petice dnes chybělo…
13. března 1977 v nemocnici pod Petřínem po podpisu CH77, hlídán u lůžka estébáky zemřel náš přední filosof Jan Patočka. Po setkání s holandským ministrem zahraničí Van der Stoelem byl opakovaně vyslýchán StB, po nelidském výslechu musel být převezen do nemocnice kde zemřel na mozkovou mrtvici. Čest jeho památce a odkazu!
16, března od 15:15 hodin bude v hlavním sále Senátu promítnut dokumentární film "Ruská lekce" režisérů Andreje Někrasova a Olgy Konské. Mapuje příčiny rusko-gruzínského konfliktu v létě 2008. Film trvá 110 minut a jeho vypovídající hodnota je posílena současným natáčením válečného konfliktu z obou stran - Olga Konská natáčela z ruské strany, Andrej Někrasov z gruzínské.

"Důležité je, že tvůrci filmu jsou ruští dokumentaristé, kteří se dokázali postavit lživé kremelské propagandě. Ve filmu autoři uvádějí i dosud neznámé záběry pořízené poté, co ruská 58. armáda rozstřílela i s dětmi školu v Beslanu u Vladikavkazu," říká senátor Jaromír Štětina.
17. března od 8.30 hodin, v ulici Politických vězňů před sídlem KSČM, bude připomenuta památka bojovníků proti nacismu a komunismu, proti totalitním režimům a stálá nutnost obrany a aktivního postoje občanů.
Doporučuji k přečtení článek a rozhovor s první polistopadovou starostkou Písku paní Skřivánkovou - viz níže. V této souvislosti připomínám, že na budovu KS Praha ukazuje socha ukrajinského básníka Tarase Ševčenka, dr. Milada Horáková bydlela kousek od tohoto místa…
Autor mého nového webu měl nezaviněnou automobilovou nehodu. Omluvte proto zpoždění - věřím, že se brzy plně a bez trvalých následků uzdraví - stránky s moderním redakčním systémem počkají.
Stále více příjemců mé pošty mi hlásí potíže s přijímáním mého zpravodajství - buď vůbec nedorazí či jen jeho část a bez příloh? Problém není na mé straně. Měli by se ptát svých provozovatelů. Především si stěžují na Seznam.cz ?!
Karel Kryl v roce 1990: "Ač se lží ještě nežijem, jsme s pravdou rozvedeni." Viděl dopředu, byl visionář! Dnes by řekl: "Zvykli jsme si na lež, pravda se stala nepohodlnou." Zopakujeme si nedávnou historii…?!
Navštívil jsem výstavu o TGM na Pražském Hradě (prodlouženou do 21.března). Do kroniky jsem napsal: "Hodnoty, které TGM uznával, ctil, které prosazoval a za které celý život statečně a zásadově bojoval, nejsou dnes ani zdaleka hodnotami, které uznává ctí a prosazuje většina dnešních politiků a představitelů státních institucí - včetně pana prezidenta." Jan Šinágl, 15.3.2010 - www.sinagl.cz
Jan Šinágl, 16.března 2010
- - - - - -
Pár postřehů a otázek k darebáckému rozsudku VS Praha a jeho soudružek !
Do žádné reportáže jsem nezasahoval, nikdy bych si to nedovolil ! - Nic jsme nenarušili, pouze jsme se chtěli, jak stálo na pozvánce, zúčastnit části jednání Sněmu, která byla označena jako veřejná. - Jaké nadávky zazněly z mých úst při natáčené reportáži? - Nikdy jsem nikoho na akcích KPV ČR nenapadal, ale byl jsem napadán ! - Je snad provokace šíření pravdy a slušného chování? - Výraz darebák, zločinec, gauner a podvodník je v běžném životě považován soudkyněmi za méně závažný a bývá mu přisuzován menší význam? - V čem konkrétně má můj nedovolený zásah jako původce spočívat? - V čem konkrétně spočívalo mé neslušné chování? - Omluva není přípustná kvůli zásadě rovnosti stran a práv účastníků?! - Neslušné chování mi nebylo dokázáno! - Reportáž ČT neslušné chování žalovaného dokazuje ! - Proč se asi soudkyně nezabývají fakty konkrétně a argumentují nic neříkajícími všeobecnými formulacemi? - Chování účastníků u KS Praha nebylo pro posouzení nevýznamné? - Neslušně se choval především žalovaný! - Z iniciativy žalovaného nedošlo k natočení a odvysílání a proto je nevinen? - Mám tedy snad žalovat ČT či KPV ČR? - Nikdy bych si nedovolil "vyřítit se" a rušit probíhající rozhovor pro ČT! - Žalovaný si byl zcela jistě vědom, že je natáčeno! - V čem spočívala provokativnost mého jednání - v tom, že jsem se dostavil dle pozvánky na veřejné jednání? - Výraz darebák výrazně nevybočuje v demokratické společnosti z uznávaných mezí slušnosti? - Darebák není výraz vulgární a neslušný? - Soud nechce nikomu upírat práva…?! CHUCPE soudružky soudkyně !!!
 

15 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 vaclav kral vaclav kral | E-mail | 16. března 2010 v 23:01

Pane Hedvicku,uz mne vytaci jak neustale pisete nepravdy.Po Vasem vyhazovu z lidovek jsem byl nejen ja ale napriklad Jirka Vanek mezi temi kteri se Vas zastavali a pozadovali vas navrat.Pote co odesel Vanek jsem nekolikrat psal verejne a taky na interni diskusi ze bych uvital vas navrat,protoze i kdyz s vami volenym vyjadrovanim nesouhlasim, uznavam vase pravo na vysloveni nazoru.Vy ovsem donekonecna opakujete ze se vas zadny z blogeru nezastal a to neni pravda a vy to moc dobre vite.

2 Jaroslav Jaroslav | 17. března 2010 v 1:37

Pokud me pamet neklame, tak to byl prave pan Vaclav Kral kdo si prilozil polinko kdyz ten blbec Stejskal napsal ze Hedvicek je internetovy sasek.
PS. Krali, to je jeden z duvodu proc jsem po tobe jel jak slepice po flusu.

3 hedvicek hedvicek | 17. března 2010 v 2:41

Vydavam opravu: Zastal se mne Vanek a mozna i Vaclav Kral. Dekuji obema.

4 koho to zajima? koho to zajima? | 17. března 2010 v 10:09

Uz s temahle kravinama neotravujte. Koho to zajima? Get a life!

5 Marty Marty | E-mail | 17. března 2010 v 10:44

Clovek se snad nikdy neprestane divit, co se v Cechach deje. Nejlepsi je hezky po cesku zavrit nad tim oci a otocit se jinam a delat, ze problemy neexistuji, kdyz se nekoho primo netykaji.Hruza.

6 Josef Pepa Nos Josef Pepa Nos | E-mail | Web | 17. března 2010 v 10:55

Cepy dopadající na hlavy skutečných gaunerů, darebáků, primitivů, podvodníků a zločinců ve všech variantách jsou za dané situace naprostou nezbytností.

7 hedvicek hedvicek | 17. března 2010 v 15:16

Me se nejvic libi ten komentar "koho to zajima?" - no nejsou ti Cesi dobytecek? Neni tohle DUKAZ? Ano, ano, nehazet vsechny do jednoho pytle, ze ano... jen 95% z vas...

8 ghost ghost | 17. března 2010 v 15:25

[7]: Tohohle Cecha urcite nezajimal ani Jachymov a nezajimala by ani Bila Hora, ani 28. unor.

Dobre mu tak, ale chudaci ti ostatni tam.

9 Miš Miš | E-mail | 17. března 2010 v 15:30

[6]:Cepy na hlavu skutečných gaunerů,darebáků, primitivům je to jedno,podvodníků a zločinců nikdy nedopadnou. Vše vždy odserou jen ti slušní...

10 ghost ghost | 17. března 2010 v 15:40

[9]: Jak kde.
V demokraturach to byva tak, jak pises.
V demokraciich je to i v tomhle ohledu daleko lepsi a spravedlivejsi.

11 Mikeš Mikeš | 17. března 2010 v 16:26

Je to prostě smutné čtení. Nechci být za chytrého, ale už od samého počátku se mi na tom převratu něco nelíbilo - a  nemýlil jsem se. Lidi (mnozí dodnes) úrostě nepochopili, že od válu komunisté nešli, pouze za stará provařená garda, ti ostatní se přetransformovali a jedou jen v jiných kolejích. Velká chyba byla, že nebyli vyhozeni všichni soudci, co se podíleli na politických procesech a nebyli nahrazeni novými, byť i mladými (i když, i to byli většinou děti vysokých komunistů). Za ten marast může Havel a celá ta disidentská elita, která se komunistům zaprodala.

12 Jaroslav Jaroslav | 17. března 2010 v 20:36

[11]: Mikesi, to je jeden z duvodu proc tomu Rostovi tolik fandim. Nikdo v te dobe po sametaku to nevidel tak jasne jako on a nikdo se neodvazil napsat to co nakonec vi spousta lidi kteri povazuji Hedvicka za opravdoveho buditele. Bohuzel spousta Cechu vubec nerozumi proc ten Rosta pise jak pise. Dokonce i ta "slavna legenda ceskeho exilu" Ota Ulc se bal napsat to co se skutecne v tom sametaku zvoralo. To ze je to vina vetsiny Cechu je nakonec smutnym faktem.

13 ghost ghost | 18. března 2010 v 8:00

[11]: Ja po tzv. prevratu si nebyl dost dlouho jisty, ze Rusove opravdu odtahnou. Pod jejich krytim stihli komuniste vymenit viditelne garnitury a co mozna vsechno obsadit a pritransformovat. Tak, a cekej, az to vyresi biologie.

14 ghost ghost | 18. března 2010 v 14:16

[Smazaný komentář] Zkuste napred myslet a pak pripadne psat.

15 vonpetrinerhohe vonpetrinerhohe | E-mail | 18. března 2010 v 23:58

Jaroslav Florian (Narodni umelec) RP 23.12.1989
Komuniste  si  nemohou  nic  lhat.
ceka  je  dlouha
odrikava  smena
Budoucnost  vsak  nebyla  porazena
A nase  hvezda do  mlh  nevytratila  se:
tu  vzdycky spise rozzal strohy  chlad...
Milostny serik pripne  si  ji  zase.
A slunce precte hlavni  referat.

V  cervnu budeme  vedet, jestli to  Florian videl  jasne...

16 ghost ghost | 19. března 2010 v 8:14

[15]: Bud uz v cervnu, nebo jste ne, nevim. A take nevim, jak budou vypadat 'volby' potom.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama