Hedvíček s Hučínem něco kují...

21. července 2010 v 16:11 |  Clanky osvetove
Pracovnici prazske BIS, dodnes sledujici Vladimira Hucina, si lamou hlavy nad cerstvymi fotografiemi Vladimira Hucina a jeho navstevy, neznameho muze v pruhovanem tricku, jimz je udajne jakysi Ross Hedvicek z USA. To by jeste bylo snad normalni, ale odposlechem bylo zjisteno, ze tito dva muzi dlouze diskutovali ruzne druhy ptactva, jako papousky africke i amazonske a obzvlaste havrany a jejich schopnost srat z vysky na predem urcene cile, obvykle politickeho charakteru (jako hlavy a plese politickych cinitelu). Prototyp Vladimir Hucin uz delsi dobu provozuje na svem dvorku.

Odposlech dale prokazal, ze byla diskutovana moznost zajisteni velkeho mnozstvi havranu, kteri by cilene srali na hlavy peclive vybranym predstavitelum obyvatelstva - zcela je stylu stareho filmu Alfreda Hitchcocka - Ptaci. Zde je ukazka. 


Dodatecne bylo zjisteno i to, ze pred priletem do Prahy byl Ross Hedvicek zajisten na letisti ve Frankfurtu pro prevoz vojenskeho zamerovace na pusku s nocnim videnim ve svem zavazadle. Zajisteny Hedvicek mel patricne dokumenty, ale choval se arogantne a tvrdil organum, ze je ornitolog a jede sledovat do CR ptaky, tzv. "bird-watching", obzvlaste nocni ptaky a na to potrebuje ten "night-vision-scope". Na otazku jake nocni ptaky odpovedel, ze ho zajima hlavne Vyr velky, latinsky Bubo bubo.

Puvodni podezreni na prevoz vybusnin se nepotvrdilo, ale kvuli rozsahlemu testovani uletelo Hedvickovi puvodni letadlo do Prahy, na coz on reagoval prudce a podrazdene hlasitymi urazkami historie nemeckeho naroda. To zpusobilo dalsi konflikt s bezpecnostnimi organy na letisti a eventualne byl doprovozen organy na nahradni letadlo Lufhansy pozdeji tehoz dne.  

Fotografie vyse-zminenych a prototypu dalkove rizeneho utocneho havrana jsou prilozeny.

37
39
44
51
45
 

10 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Otakar Otakar | 21. července 2010 v 16:56

Tak to se zdá, že je zaděláno na epidemii ptačí chřipky.

2 Milan Milan | 21. července 2010 v 17:06

Presne takoveho havrana jsem sejmul vloni vzduchovkou. Sedel pres 3 domy na strese, ja miril kousek vyse protoze to bylo dosti daleko. Po vystrelu to pekne luplo a ja se tesil dobrym zasahem. Byl jsem presvedceny, ze havran uletel protoze moje vzduchovka uz zastreli tak jenom vrabce. Na tak velkeho ptaka je slaba. V zapeti ale nad moji hlavou zacali krouzit dalsi 2 havrani a strasne kriceli. Mel jsem pocit, ze se na me kazdym okamzikem vrhhou. Ten film od Hickoka jsem nevidel, ale strach jsem mel. Radeji jsem zasel domu. Za chvili jsem vylezl pred barak a co jsem nevidel. Obrovsky havran lezel uprostred silnice s prostrelenou hlavou. On stacil jeste doletet ze strechy takovych 25 metru az na silnici! Tu vzduchovku jsem si privezl do USA z Ceska a jiz by potrebovala nove pero. Nevi nekdo kde je sehnat?

3 Ross Hedvicek Ross Hedvicek | 21. července 2010 v 17:11

Vsichni kdo potrebuji nove pero at se prihlasi!

4 Krokodil Krokodil | 21. července 2010 v 18:37

[Smazaný komentář] Cos delal proti komunistum ty? Rozkradal socialisticky majeten nebo emigroval?

5 Krokodil Krokodil | 21. července 2010 v 18:40

Komentare ceskych rudoblbcu na youtube (Je ten narod skutecne tak blby?:

Tam kde jsme byli před listopadem se asi nikdy nedopracujem.On totiž náš průmysl a zemědělství, které tady fungovaly 100,200 i více let dokázala pravice za 10 let rozkrást a udělat z nás banánovou republiku,což je přesně to co západ potřebuje - žádná konkurence z ČR.Problém je že u nás jdeme ode zdi ke zdi.40 let se nesmělo mluvit o tom,že záp. čechy osvobdili USA a za vyvěšení vlaječky by člověka zavřeli.Dnes se mluví jen o USA a za vyvěšení sovětské vlaječky by člověka zavřeli.

A já myslel, že nás zaprodal Chamberlain s Daladierem Hitlerovi. S tím radarem to nechápu? To jsme tupci proto, že jsme odmítli na svém území základnu Američanům, kteří se po světě rozlízají jako mor? Asi jste jeden z těch, kdo razí názor 20 let tu byli Rusové, tak teď musíme pozvat Američany - ale nevím proč máme zase někomu lézt do zadnice? Jste asi jeden z těch co tvrdili, dokud v Afghanistánu bojovali Rusové, tak to byli ti zlí Rusáci a když jsou tam Američani, tak vivat USA.

Ano vlasovci Praze výrazně pomohli.Ale zapomínáte na to,že to byli vlastizrádci,kteří bojovali po boku Němců a až koncem války na útěku do amerického zajetí pomohli Pražskému povstání.AlePrahu opustili 8.května ráno a v Praze se bojovalo ještě 9.května a němečtí odstřelovači byli aktivní ještě i odpoledne - víc jak 36 hodin poté co měli složit zbraně!A to jej jeden z důvodů proč nechápu,proč o diktatuře moralizujete zrovna vy,když jako nick máte jméno (seriálového)oficíra gestapa

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama