Jak jsem chtěla vyvraždit elitu národa a pana Jakla zvláště

30. července 2010 v 21:09 | Vera Tydlitatova |  Clanky jinych autoru


První křesťané umírali statečně s nadšeným vyznáním víry na rtech v římských arénách trháni lvími tesáky. Dnešní pánbíčkáři o tom romanticky sní, zatímco se válejí na gauči a cucají lahvovou plzničku.

A když už mají ten internet, ten ďáblův vynález, tak co by ze sebe neudělali mučedníky aspoň virtuální, že? Takové malé mučedníčky, aby je lidi trochu obdivovali a mladé slečinky litovaly.

Jak se stát mučedníkem snadno a rychle
A tak se kdosi, nevím kdo, ale předala jsem to už polici, aby to zjistila, rozhodl uplést z exkrementu bič a pod nesmyslným pseudonymem si založil na Facebooku profil. Tam pak napsal dlouhý seznam svých kamarádů, nevím, jestli se mu sami nabízeli, nebo jestli za to dokonce od nich něco dostal, ale asi jim slíbil pěknou a pohodlnou mučednickou korunu, kterou dostanou, a ani nebudou muset zvednout své vznešené hýždě z kanape. Okolo toho seznamu napsal nějaké nejapnosti typu, že tihle nepřátelé budou po volbách viset a kdesicosi. A napsal, že děkuje paní Tydlitátové za pomoc při sestavování toho seznamu.
Tahle ožralecká zábava by vyšuměla do půl hodiny, ale to by nesmělo jít o promyšlené svinstvo. Jistý redaktůrek okamžitě otiskl fantastickou bulvární zprávu:

Protože i redakci začalo být brzy jasné, že by z toho kanadského žertíku mohl být nepříjemný a hlavně drahý soud, kdosi pod ty tlachy napsal: "Redakce Prvnizpravy.cz nikde netvrdí, že se Tydlitátová s Hamplovou na seznamu přímo podílely. Obě autorky však píšou texty, ve kterých pravicové osobnosti osočují z neonacismu." Zajímavé je, že novinář neuvedl žádný odkaz a nikdo onen strašlivý seznam nikdy v originiále neviděl, šíří se pouze jeho "kopie" pilně distribuované lidmi okolo iniciativy D.O.S.T.

Nevím sice, že bych pravicové osobnosti osočovala z neonacismu, protože si myslím, že například dělnický šéf našich obdivovatelů Ády Malíře Pokojů je levičák jako poleno, ale když už se husy rozkejhaly, asi nějak potrefené jsou. Nechtějí-li být křesťané spojováni s nacismem, nemají s nacisty spolupracovat, to se v tom pak čtenář holt těžko orientuje. První zprávy čte dohromady asi třicet lidí včetně redaktorů (korektora nemají), takže ten dovětek už nikoho nezajímal, ale různí ukřivdění a po martyriu dychtící joudové pěkně zčerstva otiskli a komentují původní neopravené báje a pověsti nejkatoličtějšího pana Konzervativce a již jednoznačně mne vydávají za (jedinou) autorku vražedných proskripcí. Je vidět, jaké weby čtou i mnozí prominenti české politiky, kteří ty hnědé žvásty berou jako slovo bóží.

Pomluva se šíří a o to od začátku šlo
Tuhle imbecilní pomluvu šíří například politický turista Ladislav Bátora, postupně člen Československé strany socialistické, ODA, Strany svobodných občanů, kandidát Národní strany, nyní kandidát Suverenity paní Bobošíkové, zmíněný také v souvislosti s podivnou korupční kauzou zde, jehož kulturu a schopnost vskutku demokratické diskuse pěkně ilustruje zemitý příspěvek na stránkách jeho soukmenovců: "…Už dost servítků - Vyližte mi už všichni PR*DEL. Mám toho teď plný ruce pazourů i bez tohodle intelektuálskýho peskování na vlastních stránkách." (diskuse pod článkem Ladislava Bátory na webu Národní myšlenka 23.5.2010, nyní smazaná, ale část je zachovaná zde) Článek se jmenuje Odpusťme Věře Tydlitátové a protože byl ze strachu z policie smazán a lze jej vyhledat pouze v archívu, předkládám zde jeho plné znění:

Vydáno dne 21. 05. 2010
Věra Tydlitátová má několik nepěkných vlastností. Jednou z nich je přílišná povídavost a druhou nedomýšlení důsledků vlastních činů.
Věra Tydlitátová nechodí pro ostrá slova daleko. Nechodí daleko ani pro pomluvy. Ráda lže.
Věra Tydlitátová před časem označila Národní myšlenku za neonacistickou. Nežalovali jsme ji, protože zastáváme názor, že Věru Tydlitátovou není důležité tahat po soudech. Důležité je pohrdat jí.
Věra Tydlitátová je zbabělá. Není ochotna nést zodpovědnost, když se některý horlivý čtenář zmocní jejích myšlenek a přetaví je v seznam lidí, kteří mají být povražděni proto, že je Věra Tydlitátová označkovala.
Věra Tydlitátová teď prosí o pomoc, protože se "důvodně obává o své bezpečí i o bezpečí své rodiny". Nejsme bez citu a dokážeme odpouštět i velké křivdy. Vy, kdo se cítíte ukřivděni, neoplácejte Věře Tydlitátové a její rodině.
Žádáme vás o to.
Je myslím zcela jasné, že takový vskutku křesťanský apel měl jediný (zamýšlený) následek: v diskusi pod smazaným článkem se  to brzy hemžilo přímými hrozbami násilím mé rodině. Autorství článku v diskusi Bátora přiznal a vysvětlil tam svým soukmenovcům, že jsem mu prý "zařídila pětihodinový výslech na policii."  Ráda bych zde pana Bátoru upozornila, že nejsem jeho maminka a že jsem mu nic nezařizovala a taky mu nic zařizovat nebudu, je už veliký kluk, ať si své věci zařizuje sám. Kdybych byla jeho maminka, vychovala bych ho lépe a poradila mu, aby na veřejnosti nepsal takovýmhle kanálnickým způsobem, zvláště, chce-li si hrát na politika:

komentář k článku Odpusťte Věře Tydlitátové z 22./5.:
Autor: Ladislav Bátora (batora@seznam.cz)
Titulek: Jenže poloprďošky pochopují velkorysost jako doznání porážky!
Dobrá, dám teda zase jednou na vás. Beztak jsem o tomhle čítankově omisivním přístupu uvažoval už předtím - proč špinit jméno rodiny JAKÝMKOLI stykem s takovouhle… Vždyť i pouhý brachiální kontakt s takovými bestiemi v lidském převleku může člověka znečistit prakticky navždy!
Ale věřte, že mi různé myšlenky a nápady tuhle kolovaly v hlavě při tom bezmála pětihodinovém výslechu, iniciovaném touhle…Furt nemůžu přijít na příhodný výraz - příliš miluji zvířata, a tak i hyena je pro mě proti téhle… andílkem, kterého bych se v noci nebál potkat. A i nejneslušnější části těla bych přece nespravedlivě urazil, kdybych je užil jako označení pro tuhle…
Vyližte mi už všichni PRDEL. Mám toho teď plný ruce pazourů i bez tohodle intelektuálskýho peskování na vlastních stránkách. To fakt nestačí ta Tydlitátová???? (záznam smazané diskuse a další informace o charakteru včetně informace o skutečném důvodu výslechu Ladislava Bátory najdete zde)

Pak se přidala nějaká paninka Haslingerová, o jejíž zářné existenci jsem nikdy předtím neslyšela, ale její skvostná čeština má pozoruhodnou moc způsobit akutní bolest zubů. V článku na jakémsi nevkusně barevném webu nazvaném Fragmenty prská jako domovní důvěrnice. A přisadil si i noblesní gentleman Paulczyňski, který později ze svého článku sprosťárny a pomluvy adresované mně chytře vypustil a závěr změnil, aby neměl tahání se soudy, a také, žasněte věrní, sám Nejvyšší a Nejmoudřejší Hradní Rádce Jakl. Oba pánové litovavše že jejich stránky nikdy nikdo moc nečte, umístili poté svá moudra také sem na blogy iDNES a pan Jakl také na Neviditelného psa.

Pan Poradce napsal (raději ten výrok, který je reakcí na tento článek,  uvedu celý pro případ, že by stejně jako pan Paulczyňski ze strachu z žaloby text později upravil):
"Není divu, že tento Bártův text prezentovala na svém blogu jakási paní Tydlitátová, která nedávno inspirovala iniciativu Zelená levice, vyzývající k fyzické likvidaci, k postřílení, pověšení a spálení desítek konzervativních osobností včetně mne... Alespoň víme, jakými podzemními vodami je napájena politicky korektní agresivita lidí jako je Bárta a Tydlitátová."

Na všelikých obskurních webech tahle elita národa šíří krvavé romány, poplašné zprávy, neověřené naivní pomluvy, jen aby národu, který se o ně nezajímá, ukázali, jací jsou kabrňáci, jak jsou ochotni trpět pro svou Pravdu a Víru jako třebas Johánek z Pomuku nebo Jan Hus, že áno, pánové. Až na to, že tahle kostnická hranice je jenom váš vlastní virtuální projekt a namísto plamenů svítí tak leda strakatá písmenka na ještě strakatějším pozadí.

A proč zrovna já mám tu čest být tím hromadným vrahem?
Na to je snadná odpověď, ale musíme se o nějaký ten týden vrátit.
Již dříve jsem kritizovala styl, jakým si tahají kšandy lidi, kteří v náboženství vidí jen výtah k osobnímu prospěchu a politické moci. To sice vadilo jistým aktivistům z iniciativy D.O.S.T., ale spokojili se občasným přisprostlým nadáváním na nějakém svém pobožném webu (to byste koukali, jaký slovník mají někteří křesťané, červenala by se i zasloužilá bordelmamá). Jejich nevraživost a nerudnost vůči mně však rapidně vzrostla ve chvíli kdy jsem odhalila ušmudlaný podvod páchaný na veřejnosti. Začalo to poměrně nevinně a ani jsem neměla v úmyslu něco odhalovat, protože jsem netušila, že je taková drzost vůbec možná.

Na počátku byl podvod aktivistů D.O.S.T.
1. dubna tohoto roku jsem se na svém blogu zamyslela nad pokryteckou morálkou rádobykřesťanů, kteří chtějí omezovat lidská práva (samozřejmě práva a svobody nikoliv vlastní, ale těch druhých, cizáků): Etika Exodu: Veger lo tone… Součástí článku je pozvánka akce D.O.S.T. podepsaná mimo jiné paní poslankyní Michaelou Šojdrovou. Tuto pozvánku jsem poprvé našla na stránkách Altermedia (nyní je již smazaná), odkud jsem ji stáhla, ale pozvánka se ihned objevila také na všech neonacistických stránkách, například u pěkně vykřičených ostrých hochů Hooligans. Ihned po publikování článku mne oslovil známý politik a žádal mne, abych raději nejprve ověřila, zda na letáku zmíněná poslankyně Šojdrová o svém "podpisu" vůbec ví, protože ji zná jako slušnou věřící paní a nechce se mu věřit, že by takovou šupárnu opravdu podpořila. Můj článek by ji tedy neprávem kompromitoval. Paní poslankyni jsem tedy ihned poslala e-mail, kde jsem se na její podpis stručně zeptala. Když jsem nedostávala odpověď, urgovala jsem ji 4. dubna znovu:

Vážená paní poslankyně,
Se značným znechucením jsem přečetla pozvánku na podivnou akci nazvanou "Dost bylo antidiskriminace" pořádanou iniciativou D.O.S.T.

Jde o demonstraci proti Ministerstvu pro lidská práva svolanou na 14.dubna. Již několik let monitoruje Liga proti antisemitismu akce skupin, které jsou pod pozvánkou uvedeny jako podporovatelé a které mnohokrát prokázaly svými prohlášeními, akcemi i zcela otevřenými vyjádřeními, že mají velmi blízko k různým podobám fašismu, xenofobie, rasismu a antisemitismu.
-Je pro mne velmi alarmující, že se k této podivné skupině lidí, kteří vystupují proti demokratickým hodnotám i proti obecně přijatým humanistickým principům a bez skrupulí se spojují s různými násilnickými skupinami včetně nacistů (tato pozvánka již byla zveřejněna na nacistických webech a stránkách Facebooku s doporučením, aby akci podpořili členové DSSS a Autonomních nacionalistů) se připojili i zástupci parlamentních stran, totiž ODS a KDU-ČSL.
-Vaše jméno za KDU-ČSL překvapilo nejen mne, ale mnoho mých přátel, kteří mne přesvědčovali, že jste upřímná křesťanka a rozumná politička a že Vaše jméno bylo určitě těmito obskurními spolky zneužito bez Vašeho vědomí.
Již 1. dubna jsem Vám posílala e-mail, kde jsem se ptala, zda o této pozvánce na demonstraci proti Ministerstvu pro lidská práva pořádanou iniciativou D.O.S.T. vůbec víte. Neodpověděla jste mi. Chci věřit tomu, že Vaše mlčení není způsobeno ničím jiným než tím, že jste snad během svátků s rodinou kdesi mimo domov a nemáte přístup na internet. Proto Vás znovu prosím o vyjádření, zda o svém podpisu na pozvánce víte, zda s akcí souhlasíte a zda je Váš případný souhlas oficiální podporou KDU-ČSL této iniciativě. V případě, že bylo Vaše jméno zneužito, nabízím mediální podporu vašemu distancování se od této akce.
Se srdečným pozdravem
Mgr. Věra Tydlitátová, Th.D.
Liga proti antisemitismu

Paní poslankyně se veřejně distancuje
Paní poslankyně se po mém dotazu od akce D.O.S.T. veřejně (na svém blogu) distancovala a své vyjádření mi přeposlala:
Vážená paní Tydlitátová,
v příloze najdete dopis organizátorům DOST, kterým se ohrazuji proti
použití mého jména. Včetně vysvětlení.
Zdravím a přeji vše dobré,
Michaela Šojdrová
------------------------------------------

V Kroměříži, 4.dubna 2010
Vážení,
reaguji tímto na zveřejnění mého jména mezi podporovatele akce Dost bylo diskriminace, která se koná dne 14.4. 2010 v Praze. Domnívám se, že jde o nedorozumění. Prosím, abych mezi podporovateli této akce nebyla uváděna.
Panem M. Semínem mi bylo formou sms nabídnuto vystoupení na manifestaci ve věci nesouhlasu s možností adopcí dětí pro registrované partnery.
S tímto vystoupením jsem vyslovila souhlas. Své vystoupení jsem chápala pouze jako splnění své povinnosti se k danému tématu přihlásit.
Nejsem si vědoma toho, že by se mne někdo ptal na uvedení mého jména na pozvánku na manifestaci před úřadem vlády.
Pokud jsem měla být zařazena mezi podporovatele akce, která se zdaleka netýká jen výše uvedeného tématu, měla jsem být na tuto skutečnost upozorněna.
Vzhledem k časovému vytížení, jsem se víc nezajímala o širší kontext celé akce, to je moje chyba.
Pokud bych měla možnost vidět návrh pozvánky předem, ujišťuji vás, že bych v tomto kontextu uvedena být nechtěla.
Nepovažuji za nutné manifestovat před budovou vlády v době, kdy vláda nic konkrétního v dané antidiskriminační problematice nepředkládá.
Někteří ministři sice otevírají antidiskriminační témata, ale pouze na úrovni veřejné diskuse, viz adopce registrovaných párů.
Anketa proti návrhu na umožnění adopcí pro registrované partnery bude ukončena dne 16.4. a její výsledek bude předán předsedovi vlády, pokud do té doby nebude jiný ministr touto agendou pověřen.
Zároveň poprosím pana předsedu vlády, aby tento výsledek ankety byl předán členům rady vlády pro lidská práva a menšiny a aby byl vzat vážně pro další rozhodování vlády v dané problematice. S výsledkem ankety rovněž budou seznámena media.
To je podle mne vhodná forma příspěvku do veřejné diskuse, kterou chceme upozornit na názor početné skupiny občanů.
Dovolím si vás rovněž upozornit a pozvat na seminář 19.dubna, který jsem na půdě Poslanecké sněmovny iniciovala a který se týká aktivit Rady Evropy mimo jiné právě v oblasti antidiskriminačních doporučení. Jsem přesvědčena o tom, že Rada Evropy v některých, zejména etických otázkách, překračuje rámec Základní listiny lidských práv a svobod a členské země nutí ke změnám legislativy dokonce nad rámec Lisabonské smlouvy. Seminář je pořádán ve spolupráci s Národním centrem pro rodinu a považuji jej za správné místo pro položení zásadních otázek i nalézání odpovědí.

Vážení,
prosím, abyste toto přijali jako vysvětlení toho, proč se nepovažuji za podporovatele vámi pořádané akce, dne 14.4. a proč na této akci nevystoupím.
Prosím, abych nebyla nadále uváděna mezi podporovateli manifestace.
S pozdravem Michaela Šojdrová
Petr Bahník, Ladislav Bátora, Jiří Hejlek
Organizátoři akce D.O.S.T.

-------------------------
Takže takhle to je. Jde o falšování podpisu a nestydaté lhaní. Kauze se věnuje i tento článek: Šojdrovou překvapila její podpora anti-antidiskriminačního protestu

S paní poslankyní se loučíme v dobrém
Moje odpověď vyjadřuje úlevu, jsem vždy ráda, když se ošklivé podezření nepotvrdí a když se ukáže, že člověk s dobrou pověstí je opravdu slušný.
Vážená paní poslankyně,
Děkuji Vám za odpověď, v jejíž vyznění jsem doufala, neboť jsem si Vás neuměla představit v jakékoliv vazbě na uskupení zaangažovaná ve zmíněné akci.
Cením si toho, že jste mi odpověděla, i že jste se vyjádřila k manipulaci svým jménem a distancovala se od akce Dost bylo antidiskriminace.
Přesto mne poněkud znepokojuje, že jste propůjčila své dobré jméno a pověst křesťanské političky takové akci na základě jedné sms zprávy a že jste si nezjistila nic o organizátorech a o záměru jejich akce. Od volených zástupců opravdu očekávám více prozíravosti i opatrnosti.
Děkuji Vám srdečně a přeji Vám hodně úspěchů ve veřejném životě a hodně radostí v životě osobním
Věra Tydlitátová, Th.D.
---
Odpověď paní poslankyně je vlídná a přátelská:

Pani doktorko,
mate pravdu, v posledni dobe bylo na me nalozeno vic ukolu, nez stiham
plnit, a pomocnych rukou dobrych poradcu je malo. O to vic diky Vam
a dalsim, kteri me na chybu upozornili.
Pokud muzete, prosim Vas o zverejneni meho distancovani od akce Dost…
Na webu kdu-csl je jiz moje tiskova zprava, ze sdruzeni DOST se mi jiz
ozvali s tim, ze moje jmeno bude z pozvanky ztazeno. Jedna vec snad
byla pozitivni, a to duvera mnoha lidi v to, ze je to jen omyl.
Budu Vam vdecna i do budoucna za Vasi duveru a spolupraci, s uctou, Michaela Sojdrova.

-------

Pomsta za prozrazení podvodu
Na toto trapné profláknutí sladkého tajemství elity národa reagoval v Prvních zprávách již 8. a 9. dubna jistý novinář Bartoš svými články: "Havlisté tlačili Šojdrovou: Stáhni podporu DOSTu" a "Protest DOST provázejí mediální manipulace" v nichž káže nesmysly podbarvené mučednicko uplakaným tónem prvního křesťana právě žvýkaného nějakou krvelačnou bestií:
"...někteří levicově smýšlející novináři volají politikům, kteří na akci přislíbili účast, a demagogickými otázkami se snaží je od účasti na akci odradit.

Politiky obvolávají i lidé z okruhu exprezidenta Václava Havla. Například na poslankyni KDU-ČSL Michaelu Šojdrovou činila nevybíravý nátlak šéfka Ligy proti antisemitismu Věra Tydlitátová.

Na Šojdrovou tlačil i duchovní Tomáš Halík, jak sám potvrdil redakci Prvnizpravy.cz. "Domnívám se, že jde o slet převážně takových aktivistů a takových organizací, s nimiž by se slušný člověk opravdu nikdy neměl ukazovat na veřejnosti," řekl Halík."

-----------
Přiznávám, že je pro mne ctí být zmíněna vedle profesora Tomáše Halíka, jehož si nesmírně vážím, ale je mi líto, že se nemohu pokládat za "havlistku", neboť se s panem Václavem Havlem neznáme. A levicová také nejsem, je mi líto, pane redaktore, nikdo není dokonalý.
Panu Bartošovi však tyto morytáty a legendy nestačily a v Prvních zprávách, z nichž si postupně dělá soukromou ultrakonzervativní platformu, publikoval 15. května syrový horror nazvaný Na webu je seznam konzervativců určených k likvidaci Z celého článku čiší atmosféra několika pozřených houbiček nebo prcků rumu prohozených kmínkou, jinak si tu mešugárnu neumím vysvětlit. Nicméně je to zlá mešugárna a Bartoš moc dobře ví, že to je bohapustá lež. Lže vědomě a nemůže se ani vymlouvat na lysohlávky nebo rum. Jenže se nestydí a jménem křesťanství a konzervativních hodnot (sic!) vyrobil křivé obvinění proti bližnímu svému. A stejně zbabělí lháři jsou i výše zmínění šiřitelé této pozlátkové mučednické legendy, která má jediný účel: odvést pozornost od podvodného jednání představitelů D.O.S.T., tedy Bátora, Haslingerová, Jakl a další.
A tak to všechno začalo... Možná že to skončí u soudu, pokud policie rozkryje celé pozadí oněch "seznamů."
K tématu: Vyjádření

--------------------------------------------
Poznámka: Obrázek u článku je pouze ilustrační a má přilákat pozornost znuděného čtenáře. Pokud rysy tváře vyobrazeného pána připomínají jakéhokoliv politika minulého, přítomného či budoucího, českého či nečeského, jakékoliv politické či sexuální orientace, jakéhokoliv vyznání a jakékoliv diagnózy, jde o podobnost čistě náhodnou a já za ni nenesu žádnou zodpovědnost.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Milan Milan | 30. července 2010 v 21:30 | Reagovat

Picoviny

2 hedvicek hedvicek | 30. července 2010 v 21:37 | Reagovat

Ja si to nemyslim. Jinak bych to sem nedaval. Zkus zapnout hlavu a precti si to jeste jednou.

3 Milan Milan | 30. července 2010 v 23:01 | Reagovat

Je to moc dlouhy a ja nemam cas.

4 Vanek Vanek | 30. července 2010 v 23:57 | Reagovat

Kdyz nemas cas na precteni tak jak muzes napsat ze jsou to picoviny hloupy pastikari?

5 ghost ghost | 31. července 2010 v 10:10 | Reagovat

[Smazaný komentář] Nezapomen si ale odhlasit vsechny adresy, Bohousi.

6 Josef Pepa Nos Josef Pepa Nos | E-mail | Web | 31. července 2010 v 11:57 | Reagovat

Rosťo, začni zase psát ty.
Pěkně prosím.
Tydlišmidli nech plavat.

7 Ross Hedvicek Ross Hedvicek | 31. července 2010 v 16:34 | Reagovat

Pepo, jak jsem ti rikal osobne, mam dojem, ze mam vypsane pero...

8 Josef Pepa Nos Josef Pepa Nos | E-mail | Web | 1. srpna 2010 v 9:49 | Reagovat

Rosťo, dojem nedojem vodojem.
Jakmile se uprázdní (tvůj!!!) prostor, naleze ti tam všeliká chamraď.

9 hedvicek hedvicek | 1. srpna 2010 v 13:04 | Reagovat

Pepo neboj, chamrad hlidam s mokrym hadrem porad pripravenym k mlaceni pres ty jejich blbe drzky. A co se Jaklu a podobnych tyce: Ceske prislovi "Sedim daleko, vidim vysoko" ma co do sebe a ja mam jakousi subliminalni neduveru vuci chlapum s ponytailama. Je to pekny na zenskych, to jo, ale u chlapu je to prinejmensim ... podezrele.

10 MartinVydrz MartinVydrz | E-mail | 1. srpna 2010 v 14:48 | Reagovat

Inu, je hezké, že nenesete žádnou odpovědnost za podobnost  kresbou, otázka je zda nesete odpovědnost za uveřejnění této kresby. Evidentně patřík nejaké on-line hře, tak aby Vás pak nepopoháněli, že zcizujete autorská práva. :-)

11 Michal Michal | 1. srpna 2010 v 21:32 | Reagovat

No, nejlepší je na Facebooku nebýt.

12 Petr Petr | 2. srpna 2010 v 8:02 | Reagovat

Ta paní je horší než novodobí neonacisté.

Vygoogloval jsem pár dalších jejich příspěvků a ona je nenávist sama.

13 aaa aaa | 2. srpna 2010 v 9:42 | Reagovat

První náměstek ministra vnitra Martina Peciny Jiří Komorous se ze svého místa pravděpodobně přesune do speciálního útvaru ochrany ústavních činitelů.

Informaci přinesl server Týden.cz. Útvar ochrany ústavních činitelů kromě tuzemských politiků zajišťuje i ostrahu zahraničních návštěv. Komorous by se měl stát náměstkem ředitele útvaru Františka Snopka. "Zůstávám v policejním sboru. Na pozici, která je teď volná. Moc se na ni těším a uvažoval jsem o ní v delším časovém horizontu," napsal Komorous Týdnu.cz v SMS zprávě.

Volné místo by tu bylo

Ostřílený policista nicméně odmítl potvrdit, zda nastoupí skutečně k ochranné službě. Mluvčí policejního prezidia Veronika Benediktová připustila, že "na tomto útvaru je opravdu jedno volné náměstkovské místo".

Dlouholetý šéf Národní protidrogové centrály Jiří Komorous po odchodu od policie pracoval v agentuře Médea Security, patřící mediálnímu magnátovi Jaromírovi Soukupovi. Tato společnost se zabývá hledáním pohřešovaných dětí. Komorous byl opětovně přijat ke sboru poté, co si ho jako náměstka vybral úřednický ministr vnitra Martin Pecina.

Bez výběrového řízení

14 Miš Miš | E-mail | 2. srpna 2010 v 11:10 | Reagovat

Škoda, že zůstalo jen u chtění, paní Tydlitátová...nikdo by tu "quasielitu" totiž nepostrádal...

15 Nezlobte se, ale já to číst nebudu Nezlobte se, ale já to číst nebudu | 3. srpna 2010 v 0:55 | Reagovat

Odpuzuje mě nejenom barevná míchanice, ale hned už ten titulek, který mi sugeruje, že Jakl je elitou národa - správně by to podle mě mělo být "Jak jsem chtěla vyvraždit elitu národa a také Jakla".
Mimochodem, s tou elitou by to nebyla zas až tak velká práce; většinu už pobili komouši a koho nepobili oni, toho dorazil Samet.

16 Mikeš Mikeš | 3. srpna 2010 v 1:56 | Reagovat

Nu, beru, že ses ňák zakoukal do tydlí, tady ji moc rádi nemáme, Nicméně musím uznat, že ten její zdejší předchozí článek byl docela dobrý (ježíš, ta by byla vyvalená, kdyby věděla, kdo ji tady chválí) než jsem stačil zareagovat, zastavil jsi diskuzi.Budiž, tady vysvětluje, jak se dostala k obvinění (při její proslulosti není divu, že tomu všichni hned uvěřili), ale opět se nevyhnula tomu smíchávání pravdy a demagogie. To prostě k ní už patří.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama