Velmi osobni blog a video...

25. září 2010 v 23:28 | Ross Hedvicek |  Clanky vzpominkove a recyklovane
Je mi obcas i pratelsky naklonenymi osobami vytykano, ze jen kritizuji veci v Cesku a o Americe a nebo o sobe nenapisu. Hodlam to timto napravit, obzvlast, kdyz zitra mam zase jedno vyroci - cim je clovek starsi, tim vic ruznych vyroci ma, to zni logicky...

Pepu Nose mam rad uz hodne dlouho, jeste z doby, kdy se to nesmelo :-). Poslouchal jsem tuhle v aute jeho CDcko a tahle pisnicka mi utkvela v hlave a tak nejak vyjadrovala i moje vlastni pocity. Jak se ta pisnicka jmenuje nevim, CDcko mi dal Pepa kdysi osobne ve Fantove kavarne na prazskem Hlavnim nadrazi a bylo popsano jen fixkou. Pepa je velice asynchronni clovek, stejne jako ja, snad proto mi to tak dobre sedlo. Fantova kavarna je jedno v nejprisernejsich mist v Praze (a ze jich tam nejakejch je) a snad tim ovlivnen mi Pepa tehdy ustedril asi hodinovou prednasku o tom, jak si ma clovek spravne utirat zadek, kdyz jde na zachod. Jsa stejne asynchronni jako on, naramne jsem se bavil. Pak jsme sli na obed do restaurace Stara posta jen pres ulici, ja jsem si dal hovezi gulas a knedlik a Pepa kure kung-pao. To jen aby bylo jasno, jak mne ovlivnuji detaily...

A ted jsem vzal tu Pepovu pisnicku a pridal jsem k tomu sve vlastni osobni fotky, jak to vypada tady u mne doma a okolo mne, volne promichano. Uzijte si to, tak jak jsem si to uzil ja. 

 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Rob Kterýten Rob Kterýten | 25. září 2010 v 23:41

Hezké a Becherovka tam byla :-)

2 Libor Libor | E-mail | 25. září 2010 v 23:45

Podívat se tam, ale nic víc, nelíbí se mi to tam, sorry...

3 Good Fella Good Fella | 26. září 2010 v 0:34

No je to tam placka , zit u more je pekne a na ryby obcas chodis ? Vzbuzuje to u mne pocit takove lenive rodinne dovolene ie to prostredi.
Jinak pocasi asi subtropicke s moznosti hurikanu nee (nechce se mi googlovat) ?

4 Good Fella Good Fella | 26. září 2010 v 0:45

Co tim chce basnik rici ?
Na rozdil od vas ,vy neokomunisti pitomci zijici ve zlodejske CR se Hedvicek probudil a poukazuje vam na vase zrejme chyby, za coz ho nenavidite a proto ho neustale napadate. Neskace HOP HOP HOP jako vy,  vy pice.
Co jste za 20 let demokracie krome zledejen a pruseru vy kotlnkari vubec dokazali. Velke HO.
Stale ty same "komi" zakony , stale ta sama komi mentalita, stale ta sama komi uroven sluzeb... no zlodeji Evropy , Mexiko Evropy - zdroj lacinych kurev a procovnich sil . Na krysim kopecku (hrade) buzerant, ve vlade a parliamentu profesionalni zlodeji....Vzdyt vam v CR jiz skoro nic nepatri, vy hnupove ani to pivo .

5 Good Fella Good Fella | 26. září 2010 v 0:53

Tu "uroven" v CR clovek pozna nejenom z mizernych sluzeb (ono nestaci postavit supremarket v Albanii ,ze ) ale take z medii - tj tim cim tam krmi prumerneho osla cecha - vidlackost s typickym kotlinkarskym ceskym krupanismem a hlouposti je tam prezentovana jako akceptovatelna zabava. Provincialnost , malost , blbost, ubohost  - no je z toho na bliti.

6 Good Fella Good Fella | 26. září 2010 v 0:54

Ty a emigrant ? , ty jsi obycejny HNUP :).

7 Good Fella Good Fella | 26. září 2010 v 0:57

Nesnaz se , prihlouply kotlinkarsky vidlaku - stejne bude VYMAZAN.

8 Good Fella Good Fella | 26. září 2010 v 0:58

A TY jsi kotlinkarsky HLUPAK :).

9 Good Fella Good Fella | 26. září 2010 v 1:06

[Smazaný komentář] Preci te nebudu napodobovat ....

10 Pametnik Pametnik | 26. září 2010 v 1:12

Velice hezke! Hudba i obrazky! Naprosto stejne jako "U nas doma" na Zlatem Pobrezi = Gold Coast Queensland Australia. Jenom snad misto ryb tady mame vice zraloku! Napravil jsi mi naladu Rosto na cely den!

11 Josef Pepa Nos Josef Pepa Nos | E-mail | Web | 26. září 2010 v 10:41

Přeji Ti vše nejlepší k výročí, Rosťo.
Ta píseň se jmenuje "JAKO BYCH".
Nahrál jsem ji na mé druhé album "Žádný strachy" v roce 1991.

12 Jaromir Amadeus Masa Jaromir Amadeus Masa | E-mail | Web | 26. září 2010 v 12:27

Lejdýz & džentlmen
nevm, jste li tací, našel jsem to jako všeobecné zdvořilé oslovení v universal Korrespondenz z roku 1924, podle kterého napíšete slušný obchodní dopis i v jazyce karioka, tak jsem to použil ... uvidíme, co to udělá.
Prosímvás, proč si neustále jeden druhému nadáváte? Dělá vám to dobře? Připadáte si jeden lepší, než druhý? Mně to připadá takové, jako když jsem jednou jel do Varšavy na kngres, rychlík odjížděl - moskevský, ruské vagony okopírované od Švédů a vyrobené nejspíše zadara v NDR - no já jsem ještě v půl desátý množil svůj kontribjúšn v tehdy jediné pořádné kopírce na Senovážňáku, dříve Gorkáči ... což je mimochodem taky sranda, Senovážné náměstí to pojmenovali nacisté podle toho, jak se jmenovalo za kajzra Francejózefa (Heuwaagenplatz) ... takže jsem přišel dost těsně a neměl místenky, a tak jsem se ptal ruských konduktérů, smím-li tam vstoupit, respektive si koupit místenku od nich, a oni si se mnou hráli takový ten komuisický fotbal, já stojím o 5 cm výš než ty, takže s tebou mohu manpulovat, respektive, si tě mohu buzeračně vychutnat (no nakonec mě tam "vpustili i bez dýška av noci mi vařili čaj ... lidi, ahle nesmyslná situační proměna lidí by stála za psychologickojatrické srudium). Vzájemné nadávání, stejně jako vzájemné zdejší volování nemá totiž žádnou informační hodnotu, ono ani neprýští z hlubinnějakých citů a pocitů, protože jeho uživatelé jich nemají, dávno v nich vyhynuly.
Pan Hedvíček má právo na jakýkoliv názor a ty obecné hemzy kolem něj ho jedině mohou vyprovokovávat. Vyprovokovávat, aby místo názoru vyjadřoval pocit, nekoukal se na věc, nenazíral ji, ale cítil potom nějaké změny v emocích.
Faktt je ten, že ta kavárna v hale, která byla plná života a pohybu, kde Němci robalovali a před nimi snad i akcízáci rozbalovaly kufry, a kam za války zaznívaly hlasy načerno do Pahy přivážených husí je skutečně morbidní. Já mám takové podezření, že bolševík tou magistrálou, kterou táhl prostředkem města, aby tam mohly snáze vjíždět okupační tanky, odřízl ten Wilsoňák absolutně od jakéhokoliv života. Dříve byl před ánhófem krásný park, dnes je tam malé špinavé parkoviště a pod ním ještě špinavější čekací smyčky na taxíky, východní strana toho pseudopodzemí je doslova pokálená, schody nejezdí, žádné ex oriente lux, ale skatofýlie. Ta písnička i obrazový doprovod je fajn.
Pane Hedvíček, baví mě Vás číst, já totiž nejsem ten potrefenej dobytek, čistému vše čisté, říkává e, a tak tedy i ten onvoh Nevím, zda jsem asynchronní, ale také jsem nedávno zuřil: mlékař mi napsal 10 rehabilitací, přišel jsem k fyzioterapeutvi, ten řekl, jen 5, tak asi těch dalších 5 ... co s nimi, jako inštalatér nejspíš strčí do kešeně ... a mně už to nějak bylo jedno, ve středu koukám na kalendář, "rehabilitace", furt na to myslím, ale nakupuju a to je jako cesta po minovém poli, bylo o 1/4 hodiny po termínu, telefonuji, abych se omluvil, a slyším: to Vám už neomluvím, ne tady vždycky za všechno mlžete, instituce tu nemohou za nic, ty jsou nezhřešitelné, ty mají vždycky pravdu, vždycky vás poučí, vždycky vás zamáčknou jako vajgla, řval jsem vzteky do telefonu a do bytu až drnčela okna asi půl hodiny. Bylo tam hodně těch eledrpod a denuk. Víte tenhle český instituční tank řízený babskejma prackama ... ne, nikdy Slovanku.
Pane Hedvíček, já měl předevčírem taky svátek, ať slavíte cokoliv, Slavte slavně slásu Slávů slavných. To Vám přeje navždycky Jožka Mrázek Hořický, model akademický Jednou o něm budu muset ěco napsat, kreslily ho celé generace malířů a já vím, že si na něj nikdo nevzpomene. Já nejsem antirusák, takže výpjem górha, gdě že krúška, sérdcu búdět veselej.

13 Becherovka Becherovka | 26. září 2010 v 14:15

Clovece Jaromire Amadeusi Masa co za smejd jste to pil? Ze by vodku?

14 Nejedovaty dedek Nejedovaty dedek | 26. září 2010 v 15:38

Predesle dve komentare jsou typicke pro Cechy. Ross Hedvicek k vam mluvi jedinym jazykem ktery rozumite - protoze dve generace degeneratu socialistickeho a komunistickeho vymyvani mozku vam pozmenily geneticky kod a obcovani s Cechy dnes neni mozne v civilizovanem zpusobu mezilidskeho chovani - krome malych vyjimek.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama