Říjen 2010

Kde bychom dnes asi byli kdyby

11. října 2010 v 15:13 | Johnny Hajek , 1996 |  Clanky jinych autoru
Kde bychom dnes asi byli
kdyby byli nezradili:
kulaci a fabrikanti,
knezi, skauti, diverzanti.

Kde bychom my dneska byli
kdyby krecci nekreccili.
Kdyby se byli do JZD hrnuli
nemuseli bychom byt dnes
tak ve prdeli strnuli.

Kdyby to zas nekazili
cigorkove, rakosnici,
Hucinove, Hedvickovci,
Komensky a emigranti,
exulanti, spekulanti.

Kde bychom dnes asi byli?
Asi zase v prdeli, ale
bylo by vic veseli.Jak jsem vam to rikal...

9. října 2010 v 18:19 Clanky osvetove

Soudruh John...

7. října 2010 v 22:47 Clanky jinych autoru
Takze jste zase nalitli, co?

rajon
John
A mimochodem tvrdim, ze Kartago melo byt vybombardovano do doby kamenne a ze v Ceske republice dnes zije pouze 50 slusnych, poctivych a komunismem nezkorumpovanych lidi - a vsechny je znam osobne! 

P.S.: Dodatek (prave mi to prislo): " Jdi do vyhledavače ÚSTR a najdi si, že (myslím) IX. správa SNB blokuje Johna všem ostatní správám SNB (StB). To už je relevantnější = už je jejich a IX. správa tím oznamuje ostatním, aby jej nepřetahovali a oznámili vše, co o něm vědí. John a Buzková jsou snad jediní, kteří se domluvili s ÚSTR a ten jejich materiály smí dávat ke studiu další osobě jen po jejich předchozím souhlasu. Značně podezřelé."


Mnozi se stali namorniky..

7. října 2010 v 19:37 | Ross Hedvicek |  Clanky vzpominkove a recyklovane


Mnozi se stali namorniky,

kdyz slyseli,

ze kdesi na vzdalenem pobrezi

roste kvet,

jehoz vune cini lidi stastnymi.

Ale ti, co se vratili

o tom nic nevedeli.

Zeptej se tech,

co se nevratili...

 Nastavte si resolution na 480p (v pravem dolnim rohu)Muj nebezpecny konicek...

5. října 2010 v 18:13 | Ross Hedvicek |  Clanky osvetove
Mam kamarady, kteri ve veku 65 let litaji malinkatymi letadly a pro rozcviceni skacou kazdou nedeli dvakrat padakem. Ja mam daleko nebezpecnejsiho konicka. Ja sedim v kresle u bazenu (zde prosim fotocka bazenu)
bazen
 a ctu si o historii Ceskoslovenska. Tolik zla, spiny, vrazd, svinstva - to jeden jen zasne - velmi nebezpecne.
gentzen

Treba jsem ted padl na jmeno Gerharda Gentzena - prazsky matematik a logik, ucil na Karlove univerzite - nanestesti byl velmi nebezpecneho nemeckeho puvodu a tak ho Cesi po valce zavreli a nechali ho zemrit hladem ve zlate maticce Praze, kde dodnes pravda (pry) vitezi. Budiz mu zeme ceska lehka.

Je zajimave, ze heslo o nem nenajdete v ceske wikipedii (jen anglicke a nebo nemecke), marxisticti teroriste, ovladajici ceskou Wikipedii jiste o takovou historii nemaji zajem. 
V anglicke wikipedii muzete dalsi informace nalezt zde (vcetne informace o smrti hladem v maticce Praze)

Slovaci tam maji jen par radku - o vyhladoveni ani muk - asi jsou politicky korektni.

Jo a je o nem kniha z 2007 - Logic's Lost Genius : Life of Gerhard Gentzen by Eckart Menzler-Trott, kde je obsahle popsano muceni nevinnych Nemcu v Praze po valce. Pro genialni lidi nebylo, neni a nikdy nebude v CSSSR mista. Ti museli byt odrovnani , pokud se jim nepovedlo uprchnout z rudeho raje delniku, druzstevnich malorolniku a pracujici yntelygencyje.

Gerhard Karl Erich Gentzen (November 24, 1909, Greifswald, Germany - August 4, 1945, Prague, Czechoslovakia) was a German mathematician and logician. He had his major contributions in the foundation of mathematics, proof theory, especially on natural deduction and sequent calculus. He died in 1945 after the Second World War, because he was deprived of food after being arrested in Prague.

No jo no, ale to uz je davno Vasku. To uz si nikdo nepamatuje. My ted mame jine starosti, my ted hlavne nenavidime cigany a emigranty. Jo a zidy. Zidy taky.

Obycejny sudetak...

4. října 2010 v 22:33 | Ross Hedvicek |  Clanky osvetove
Peter Grünberg (* 18. května 1939, Plzeň) je německý fyzik, nositel Nobelovy ceny za fyziku za rok 2007. Cena mu byla udělena společně s Albertem Fertem za objev jevu obří magnetorezistence jenž umožnil výrobu pevných disků s kapacitou řádu gigabytů.

Grünberg se narodil v Plzni během okupace otci Fjodoru Grinbergrovi, ruskému emigrantovi pracujícímu v plzeňské Škodovce, a matce Anně Petermannové pocházející z Dolních Sekyřan. Otec přijal německé státní občanství a v roce 1941 změnil své příjmení na Grünberg. Zemřel po skončení druhé světové války v českém internačním táboře a je pohřben v hromadném hrobě v Plzni. Peter Grünberg byl roku 1946 odsunut z Československa na základě Postupimské dohody. Společně s matkou a sestrou se usídlili v německém městě Lauterbach.

grunberg
Vyseuvedene je opsano z Wikipedie.