Prosinec 2010

Emigranti vs. uzitecny idiot Stanislav Penc...

7. prosince 2010 v 3:57 | Ross Hedvicek |  Clanky osvetove
(Autor vyslovne souhlasi s preposilanim toho clanku mezi emigranty. Doporucuji kazdemu emigrantovi, aby se nasel v Pencove databazi a vsechno si osobne overil).

Zavrete oci a predstavte si, ze jste typicky soucasny cesky neo-komunisticky hajzl - co muzete udelat: Pokud znate nejakeho emigranta, co emigroval mezi lety 1969 az 1989, tak muzete jit na internet a na adrese http://www.svazky.cz si ho najit. Jeden cesky uzitecny idiot jmenem Stanislav Penc zverejnil databasi vsech emigrantu v databasi EZO (Evidence zajmovych osob). Tam si toho emigranta najdete, pripadne jeho manzelku a jeji jmeno za svobodna, cislo spisu, datumy narozeni a StB, kde na toho emigranta vedli spis. Pak jdete sem http://www.abscr.cz/cs/jak-zadat - kde mate celkem pet adres ruznych archivu (navic je jeste VUSTR), kde vam podle cisla spisu z database pana Pence vydaji spis onoho emigranta k "badatelskemu studiu". Podotykam, ze vubec neni dulezite, ze s nim nejste totozny a ani pribuzny, ale jednoduse ho nenavidite a chcete mu provest nejake svinstvo. Vsechno co potrebujete, je byt obcanem Ceske republiky. Emigrant sam se muze jit klouzat, protoze obvykle obcanstvi CR nema. Takove jsou ceske "zakony".  

Proc to Stanislav Penc udelal? Obycejna ceska zavist - to je mocna carodejka. Emigranti jsou na tom vetsinou docela dobre a Stanislav Penc bydli v chajdaloupce z roku 1850, pestuje kozy, na dvore ma nasrano, pije kozi mliko, kouri marihuanu, nenavidi emigranty, Ameriku a podporuje WikiLeaks (Nedelam si srandu. Vazne.) Je to magor. Je to Cech!

Dostal jsem se na Facebooku do diskuse se senatorem CR Jaromirem Stetinou a prave onim Stanislavem Pencem. K memu uzasu senator Stetina Pence podporoval a na me protesty, ze uverejnovani osobnich udaju emigrantu (jmeno, prijmeni, datum narozeni, cislo spisu) reagoval tim, ze napsal: " Jinak v Praze mame jednu takovou zed na niz jsou jmena obeti holokaustu. Tusim, ze je tam u kazdeho prijmeni jmeno a datum narozeni a datum smrti. Nevim , ze by nekdo y pozustalych OBETI protestoval. Seznam obeti z Lidic je take znam. Existuji jmena obeti z koncentraku, takove seznamy najdete i v tom omracujicim muzeu holokaustu ve Washingtonu."

Na coz jsem oddpovedel: "je chvalyhodne, ze mate v Praze zed s obetmi holocaustu i daty narozeni a umrti. Tady je ale jeden rozdil - MY JESTE NEJSME MRTVI! (byt pro vas v Cesku jako bysme byli a mnozi v Cesku by si to zajiste prali)."

Pan senator se pak docela moudre odmlcel a doufam, ze svou podporu toho magora Pence znovu zvazi a bude se od nej distancovat - coz by pro nej urcite bylo nejmoudrejsi - protoze jinak mu ani jezdit v americkem dzipu nepomuze - velmi negativni publicite neunikne. Je treba si uvedomit, ze je rozdil ve zverejneni jmen udavacu nebo zlocincu z StB jako to udelal Petr Cibulka (a jeho database byla uspesne vystvana za hranice CR rudym Cyrilem Svobodou) a ve zverejneni jmen, dat narozeni a cisel spisu JEJICH OBETI (osob StB sledovanych a emigrantu). Emigranty nenavidici pokrytecka ceska spolecnost (zde reprezentovana senatorem Stetinou a Stanislavem Pencem) ma na tyhle veci dvoji metr. I v blbe Cerne kronice, kdyz se objevi, ze cigan ukradl slepice, tak je tam velmi cudne napsano Gejza G., ale kdyz je to emigrant, tak je to plne jmeno, prijmeni, datum narozeni, u zen jmeno za svobodna, cislo spisu? To vam pripada logicke? To je ceske videni spravedlnosti?

Ale pak se do mne pustil Stanislav Penc osobne. Stanislav Penc bydli v chajdaloupce z roku 1850, pestuje kozy, na dvore ma nasrano, pije kozi mliko, kouri marihuanu, nenavidi emigranty, Ameriku a podporuje WikiLeaks (Nedelam si srandu. Vazne.). Je to magor. Je to Cech!

Stanislav Penc se dusevne odhalil timhle prohlasenim: "chapu, ze Vam vadi zverejneni archivni pomucky. Proste tim jste prestal bejt Ross a jste Rostislav. Nekdo asi nasel dle toho vas svazek a uz je to tady." A pozval mne k navsteve Ceska, ze mi jako da pres hubu. Uplne mne ten zdrogovany squatter rozesmal - byt uz jsem postarsi, porad mam sve dva metry a 130 kilo - ale nerikejte mu to. Bude to prekvapeni! (Dalsi prekvapeni je, ze Ross je moje legalni jmeno.) 

Moje odpoved znela: "Navstevu v Cesku neplanuji. Tady jste napsal sam: "chapu, ze Vam vadi zverejneni archivni pomucky. Proste tim jste prestal bejt Ross a jste Rostislav. Nekdo asi nasel dle toho vas svazek a uz je to tady." TEDY: Vy jste zverejnil "archivni pomucku" a "nekdo si nasel muj svazek" - chapete pri vasi omezene inteligenci, ze jste zpusobil zlocin a jste ACCESSORY TO A CRIME neboli "nastrojem zlocinu"? To jste tak nehorazne tupej a necivilizovanej? Nejste Cech?"

Stanislav Penc to pochopit nechtel. Jsem prece jen taky emigrant. A kdo je on? Stanislav Penc bydli v chajdaloupce z roku 1850, pestuje kozy, na dvore ma nasrano, pije kozi mliko, kouri marihuanu, nenavidi emigranty, Ameriku a podporuje WikiLeaks (Nedelam si srandu. Vazne.). Je to magor. Je to Cech!

Nacez mi Stanislav Penc napsal, ze jsem se "odkryl", ze jsem "clovek co zasantroci vstupni heslak k cibulka.com a neumi nic jineho nez urazet" a jsem "urazeny jesita co se skovava za klavesnici". Tim cibulka.com mel prostoduchy pan Penc na mysli, ze jsem pred asi deseti lety velmi dobrocinne zaplatil za presun database cibulka.com z Ceska do USA, aby nebyla znicena a vsichni hajzlici z Ceska mi to dodnes maji za zle.

A jeste jedna vec: Vsichni ti mladi cesti hlupaci, co nenavidi emigranty (jako pan Penc) maji teorii, ze emigranti jsou vlastne estebaci, co odesli za hranice. Ano, zni to nelogicky, ale overte si to sami. Pan Penc to nerekl primo takhle, ale vyjadril se v podobnem duchu: "Udelam pro Vas nejakou dobrou vec. Co treba zjistit co jste vubec v Cechach byl a proc jste odesel. Diky za tuto diskuzi. Tim je mne jasne, ze R.H. je pouhej pozer co se skovava za hranicema a nadava." Takze ted asi pujde a bude na mne vytahovat spisy, kdyz jsem byl pred mnoha lety vyslychan na StB a bude mi v noci telefonovat a vyhrozovat. To uz jsem vsechno zazil.

Takze bacha bacha, vy vsichni emigranti, co se schovate za hranicemi a chteli byste neopravnene kritizovat tu hodnou a dobrou Ceskou republiku. Pan Stanislav Penc s jeho databazi emigrantu si uz na vas posviti. Zijete v Americe, mate draha auta a jeste byste chteli kritizovat? Nene! To neni zadna zavist - to je jen ceske chapani spravedlnosti! Stanislav Penc bydli v chajdaloupce z roku 1850, pestuje kozy, na dvore ma nasrano, pije kozi mliko, kouri marihuanu, nenavidi emigranty, Ameriku a podporuje WikiLeaks (Nedelam si srandu. Vazne.). Je to magor. Je to Cech!
----
Diskuse na Facebooku, ze ktere jsem citoval je na adrese:
http://www.facebook.com/#!/permalink.php?story_fbid=108568912547814&id=1323693675
ale neclenum Facebooku vetsinou neni dostupna - takze ji davam zde v plnem zneni:
http://hedvicek.blog.cz/1012/diskuse-s-volem

Panu Pencovi muzete zatelefonovat na cislo tel: 605/701081 a nebo mu poslat email na adresu  StanislavPenc@volny.cz

Senatorovi Stetinovi muzete zatelefonovat na +420 257 073 131 nebo mu poslat email na adresu stetinaj@senat.cz  a nestydte se vyjadrit svou nespokojenost s jeho nahledem na ochranu osobnich udaju emigrantu.
---
K volnemu sireni a preposilani. Autorem textu je Ross Hedvicek - prilisdlouhonamori@gmail.com

Zdena Mašínová je novou členkou přerovské KPV ...

6. prosince 2010 v 17:25 Clanky jinych autoru
Dcera významného odbojáře Josefa Mašína a sestra bratrů Mašínových, kteří se v padesátých letech prostříleli na Západ, se stala novou členkou přerovské pobočky Konfederace politických vězňů (KPV).

Zdena Mašínová žije v Olomouci, nikdy po členství v žádné organizaci netoužila, teď je situace jiná. Vadí jí způsob, jakým se vedení konfederace zbavuje nepohodlných členů.

"Přerovská pobočka KPV byla v minulých letech jednou z nejaktivnějších v republice. Teď se ale její členové musejí domáhat spravedlnosti u soudu. Dost dlouho jsem nabídce na členství odolávala, teď je ale chci tímto způsobem podpořit," vysvětlila Zdena Mašínová, která žije v Olomouci.

Ústředí Konfederace v čele s předsedkyní Naděždou Kavalírovou začalo už před lety s čistkami ve své vlastní organizaci. Dotkly se i předsedy přerovské pobočky Františka Přesličky, o jehož vyloučení rozhodla rada KPV v květnu loňského roku. Spor skončil až u Obvodního soudu pro Prahu 2, který se případem zabýval minulý týden. Přeslička i jeho advokát Petr Kočí jsou přesvědčeni, že podle stanov Konfederace může svého člena vyloučit jen schůze pobočky.

"Mě ale vyloučila rada KPV a věcí se odmítla zabývat smírčí komise. Jde mi jen o to, aby vedení konfederace dodržovalo platné stanovy," vysvětlil František Přeslička. Líčení bylo odročeno a bude pokračovat v únoru.

K odchodu Přesličky vedlo to, že se zastal odpůrce bývalého režimu a kritika metod ústředí KPV Vladimíra Hučína. I jemu bylo už dříve pozastaveno členství, přestože je místopředsedou přerovské KPV.

Kromě Přesličky byli vyhozeni i další lidé - Josef Hejtmánek ze severních Čech nebo František Zahrádka z Příbrami. I ti se nyní chtějí obhájit u soudu.

Vedení konfederace chtělo na jednání v Přerově letos v březnu přesvědčit ostatní mukly, aby s ústředím lépe komunikovali a vybrali ze svých řad nové lidi, kteří by zastupovali zdejší politické vězně. Jejich snaha ale skončila fiaskem.

"Byli bychom rádi, kdybyste nás brali jako misi dobré vůle, víte sami, jak nepříznivá je politická situace," objasňoval tehdy cíl návštěvy zástupce ostravské pobočky konfederace Leo Žídek. Mise ale skončila hádkou, po které lidé odešli ze sálu.

Oponentům současné šéfky KPV Naděždy Kavalírové vadí její aktivita před listopadem 1989 a fakt, že za dob normalizace pracovala na ministerstvu sociálních věcí. Kavalírová je přesto dlouhodobě oceňovaná za svůj boj proti totalitě prezidentem republiky. Naděžda Kavalírová se už dříve odmítla k celé věci vyjádřit.

"Jsme rádi, že se Zdena Mašínová stala novou členkou naší pobočky. Předpokládáme ale, že teď nastanou ze strany vedení KPV obstrukce kvůli jejímu zvolení," uzavřel místopředseda pobočky KVP Vladimír Hučín.


Petra Poláková-Uvírová Přerovský deník 4.12.2010


Another Blunder from the First Bastard...

2. prosince 2010 v 15:37 | Rees Lloyd |  Clanky jinych autoru
WHY NO SALUTE BY OBAMA AT MEDAL OF HONOR CEREMONY?
By Attorney Rees Lloyd
November 26, 2010

A moment of national pride took place recently in the White House when
an American soldier, Staff Sgt. Salvatore Giunta, received the Medal
of Honor for bravery above and beyond the call of duty in combat in
Afghanistan. Sgt. Giunta became the first living American soldier to
receive the Medal of Honor since the Vietnam War. He is
now one of only eighty-eight (88) holders of the Medal of Honor.

As modest and self-effacing as he is brave, Sgt. Giunta brought further
honor to himself by his humility in receiving the nation's highest
medal of valor. While he made no comment in the ceremony, Giunta said
before the ceremony that he was "not at peace" with being "singled
out" for the honor as so many other soldiers did so much. And after
the ceremony, he said he would trade the honor in a moment if he could
bring back those whose lives he attempted to save under enemy fire but
was unable to save. He definitely showed that he was an American in
whom America could be proud.

In contrast, there was another "first" at the ceremony involving the
Commander-in-Chief, President Barack Hussein Obama, in whose conduct
the nation cannot and should not take pride: As far as is known, Obama
became the first President, the first Commander-in-Chief , not to
salute the living recipient of the Medal of Honor after presenting the
medal.

It is a tradition in the military for all military personnel, no matter how
high their rank, including the Commander-in-Chief, to salute a holder
of the Medal of Honor no matter how lowly his or her rank. If General
David Petreas was to encounter Sgt. Giunta, it would be the General
who would salute the enlisted man, as a sign of respect for that
soldier's extraordinary bravery, but also to show respect to all those
who have received the Medal of Honor.

At all gatherings of veterans of the American Legion, or VFW, or other
veterans organizations, if a Medal of Honor recipient enters the room,
even a National Convention involving thousands, the proceedings stop
to render military honor to that holder of the Medal of Honor. All
veterans rise, come to attention, and salute. It is a matter of pride,
of respect, of tradition.

And, as far as is known, it is tradition that every President who has
had the honor to present the Medal of Honor to a living recipient, has
shown humility, respect, and national pride in that recipient by
stepping back and rendering a salute. It was missing in action in the
Obama presentation. He is apparently above all that; "like a God," as
an editor of Newsweek once wrote.

Instead of rendering the traditional salute, after fumbling as if
all-thumbs in trying to affix the blue-ribboned Medal of Honor, Obama,
equally awkwardly, tried to "hug" the Sergeant. Yes, a "hug" for the
soldier who remained at attention with eyes front in military bearing.

But a "hug" is not a "salute," even in the Age of Obama. While there
may be some comedic value in Obama's pathetic display, it was more
emetic than comedic. I didn't write about it at the time, so as not to
distract from Sgt. Giunta's receipt of the Medal of Honor. But days
have past, and it needs to be said.

Why? Is it naught but petty carping of poor President Obama? I think
not. He is the "Commander-in-Chief" who has in his power the lives of
those who serve in defense of the country, which he himself did not
deign to do. It is pointing out that this man, this professional
politician, repeatedly evidences contempt for America, for America's
traditions, and for Americans who respect those traditions.

It is as if he loathes the nation he was so desperate to lead, and be
loved by, Messiah-like. It is of a piece with his constant misquoting
of the Declaration of Independence by leaving out the words "endowed
by their Creator" when speaking of "unalienable rights."

Perhaps more aptly: It is of a pathetic piece with Obama's penchant
for declining to abide by the U.S. Flag Code when the Flag passes to
place his hand over his heart. Instead, he drapes his arms down and
enfolds his hands at his crotch Michael Jackson-style. It is now
mocked as Obama's "crotch salute." But it isn't funny. It is contempt
by Obama for the Flag, for America.

Perhaps it is unfair to criticize this President of the United States for
displaying such contempt for American traditions. Perhaps it is too
much to expect an American President to salute a recipient of the
military Medal of Honor when that president never served in the
uniform of his country; has said that the Rules For Radicals of the
America-hating socialist revolutionist Sol Alinsky are "seared into my
[his] brain;" who launched his political career in Chicago from the
living room of the revolutionist Weather Underground rich-brat-bombers
Bill Ayers and Bernadine Dohrn; and who sat for twenty years in a pew
of the church of Rev. "God D...n America" Wright, being marinated in
hate-filled, grievance-filled, self-defined "anti-white" and
"revolutionary" Black Liberation Theology.

Then again, perhaps it is not too much to expect a Kenyan who got
elected America's president to at least respect American traditions,
including honoring the Flag, and saluting those who receive the Medal
of Honor.

C 2010 Rees Lloyd - All Rights Reserved

ob1
ob2
ob3

A pro srovnani fotka z roky 1963:

jfkjr