Spasibo vam, tavarysci!!!

10. prosince 2011 v 4:44 | Ross Hedvicek
Vazeni a mili ctenari, je mi naprosto jasne, ze se mnou vetsinou uplne souhlasite, pouze jste prilis politicky-korektni (ctenari mimo CSSR) a nebo se jednoduse bojite (ctenari v CSSR) to vyjadrit stejne jako ja. Ja se klidne prihlasim jako dobrovolnik a napisu to tak jak si to myslim, protoze me uz o nic nejde a je mi naprosto jedno, co si o me rekne par pokrytcu a nebo ex-komunistu z Ceska.

Uz drive jsem se vyjadril, ze si myslim, ze 95% dnesni mladeze v Cesku je banda bezprizornych hovadek, neinformovanych, nevzdelanych, ktere zajima jen papat, mrdat a kakat. Netvrdim, ze je to uplne jejich vina, snad nejsou geneticky menecenni, je to spise vina ceske spolecnosti a vina ceskeho skolstvi - oboje stale neocisteneho od zhoubneho vlivu komunistu. Ve stejne rovine se domnivam, ze i tech zbyvajcich 5% normalni ceske mladeze je porad v zavaznem nebezpeci zpitomeni (opet nasledkem vlivu spolecnosti a skolstvi). Jejich rodice, ochotni je tomuto vlivu vystavovat jsou podle mne vinni zlocinem na vlastnich detech, srovnatelnym s rodici, co se odmitali odstehovat ze sousedstvi Cernobylu s blbym argumentem, ze v sousedstvi Cernobylu zili uz dedecek a babicka.

A vsechno ma sve extremy. Uplnym extremem bezbrehe pitomosti ceske mladeze jsou spravcove a vetsi cast uzivatelu ceske Wikiprdelie. To je takovy extrem idiotstvi, ze to pes nezral. To je takova banda KOMUNISTICKYCH CURAKU (zdurazeno mnou, trvam na svem a odmitam se za sve vyrazivo omlouvat), ze by z nich meli strach i sovetsti komsomolci Nikolaje Ostrovskeho.

Wikiprdeliste ovladajici ceskou Wikiprdelii jsou navic ke svemu rabidnimu marxismu jeste i anonymni, pripoustejici diskusi jen schvalenym osobam a osoba kritizovana se nema moznost hajit. Presto je znamo, ze ceska Wikiprdelie je vedena Janem Koukalem (sifra -jkb-) z Berlina, byvalym udavacem pro StaSi a pozdeji i pro StB, emigrantem-upravencem a jedinou starsi osobou z celeho toho spolku blaznu, a je mu zdatne sekundovano komunistou Vrbou (-sifra Vrba), vysokoskolskym demagogem-pedagogem a dalsim komunistou Vojtechem Halou (sifra Egg), takto stredoskolsky demagog-pedagog. Identifikace vetsiny ostatnich dobrovolnych hlupacku najdete na webstrance Dvorana slavy hlupaku ceskeho Internetu.

Ja sam jsem na Wikiprdelii kratce pusobil pred vice nez peti lety, v dobe pred nastupem soucasne tvrde vlady delniku, rolniku a pracujici intelligence. Neprizen vyseuvedenych komunistu jsem si zaslouzil tim, ze jsem na encyklopedii zalozil do te doby NEEXISTUJICI hesla, ktera byla z "politickych duvodu" neprijatelna. Nektera hesla tam zustala dodnes, ale drasticky zmensena a zredukovana. Uvadim priklady hesel, ktere jsem ja zacal - ja a nikdo jiny, kompletne moje zasluha:

Pochopitelne takovy repertoar mistni nezletile "spravce" velmi popudil, a jali se mne sikanovat, vytvorili heslo o mne, plne lzi, nesmyslu a pomluv a nakonec mne v lednu 2007 dozivotne zabanovali (zakazali pristup na encyklopedii). Mohl jsem byt jeste rad, ze mne ceremonialne neobesili.

Me zadosti o zruseni hesla byly neuspesne, naopak bylo umozneno nekolika mym stalkerum a psychopatum (jako Kaisrlik) heslo o mne doplnovat nejruznejsimi nesmysly a naznaky o mem udajnem clenstvi v SSM, udajne spolupraci s StB, atd..

Teprve DNES (proto o tom pisu) bylo heslo o mne vymazano, po velkem jednani tech komunistickych zmetku a paradoxne pod dojmem, ze se mi tim opet nejak pomsti, kdyz to vymazou a jeste budou tvrdit, ze je to z duvodu me NEVYZNAMNOSTI !

Opak je pravdou, mili soudruzi, ja vam velmi dekuji! Heslo o mne plne lzi mne nemohlo nijak potesit a ve vasi zemi, plne takovych trotlu jako jste vy, ja opravdu nechci mit ani zminku, natoz cele heslo o me. Ja s vami opravdu nechci nic mit. Sbohem a fuck you very much!

 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 V.B. V.B. | 10. prosince 2011 v 5:25

Von ten Hedvicek neni zase tak neznamy, kdyz ho ctou desetitisice. A to, ze je osinou ve vasi prdeli jste si zavinili sami.

2 Rudy Rudy | E-mail | 10. prosince 2011 v 6:38

Pane Hedvicku, jako vetsinou, s Vami souhlasim, jen bych tu ceskou mladez tolik nezatracoval, a to hlavne jak pisete o jejich zajmech, zajem o  mrdani.   Zde, v Kanadske Lidove Demokraticke Republice je to Vami zminene mrdani tesne na hranici zakona, divim se, ze se tady za to zavira tak malo, ze nezavrou uplne kazdeho, ale i k tomu zde asi brzy dojde.   At si ceska mladez toho sexu doprava, dokud politicka korektness mu neucini pritrz.  To je jeden z hlavnich duvodu, proc se vracim na penzi do Ceska, zasoulozit si, aniz bych rizkoval kriminal.   V Kanade jste zil, tak vite, ze neprehanim.     Rudy.
e

3 Petr Kohout Petr Kohout | E-mail | 10. prosince 2011 v 8:02

2 Prehanite, Rudy! Prinejmensim s tim nazvem Kanadska Lidove Demokraticka Republika. Zaspal jste dobu. Zijete zrejme stale v dobach salonniho bolsevika Pierra Trudeaua a prolhaneho levicaka Jeana Chretiena. Dnesni premier Stephen Harper je vyborny lidr, nejlepsi za jedenatricet let, co jsem v Kanade. Cely zapadni svet Kanade zavidi, jak se pod Harperovou vynikajici statnickou vizi bravurne dostala z nedavne celsvetove recese. Zadna jina zeme nema tak usporadany bankovni system, ktery Harperova vlada za sest let vybudovala. Preji Vam hodne uspechu v novem zivote v ceskem Absurdistanu, hlavne v tom primarnim duvodu, pro ktery se tam na penzi stehujete.

4 HMM HMM | 10. prosince 2011 v 8:12

[3]:Nikdy jseme o te vasi Harperove neslyseli, tak jak vy jste asi nikdy neslyseli o AU  ministrovi financi Swanovi , ktery take bravurne vybruslil z nedavne celosvetove recese, to vite ten lokalni patriotismus je asi vsude.
Nas bankovni system je nam take presentovan jako jeden z nejlepsich.
Kolik tam mate ted inflaci,  kolik ted nezamestnanost ?

5 Rudymu Rudymu | 10. prosince 2011 v 8:22

[2]:Doufam , ze vite co delate clovece a ze jste si to vyzkousel, tam zit treba cely rok v kusu , ne jen na dovolene v lete - znam lidi kteri se vratili do CR a ted narikaji jako stare zelvy - na bordel, spatne a zlodejske sluzby, korupci, rozbite cesty  a tu neprijemnou zimu tam oproti AU.

6 Ota Gembala Ota Gembala | 10. prosince 2011 v 8:55

Diskuze se týká tématu bezvýznamný Hedvicek a pomstychtivá zakomplexovaná zločinecká česká mládež hrající si na tvůrce encyklopedie.

7 Otakar Gembala Otakar Gembala | 10. prosince 2011 v 9:12

Každá tištěná encyklopedie má na deskách vypsané autory. Jméno, příjmení, v jakém oboru je odborník. Zde diskutuje kolektiv anonymů pod trapnými přezdívkami, osoby neznámého původu,na které není možno nijak reagovat. K jedinému rozklíčování slouží Dvorana slávy, která má encyklopedický charakter a je mezi marx-leninskou mládeží velmi neoblíbená. Postačí si prohlédnout jejich portrétní fotografie, galerii ksichtní tuposti. Já doporučuji vytvořit Hedvickovu internetovou encyklopedii jako protipól. Materiálu je myslím dost.

8 Jiřina Korčáková Jiřina Korčáková | E-mail | Web | 10. prosince 2011 v 13:03

[7]: Ano, přesně tak. Diskutuje tam kolektiv anonymů pod trapnými přezdívkami, osoby neznámého původu,na které není možno nijak reagovat.

Ani Čechoameričané Alena Sešínová a Lukáš Rambousek nesplňovali podmínky významnosti či jednoho z doporučení o významnosti lidí, webů atd. - jako nezávislé netriviální věrohodné zdroje neobstojí Britské listy ani Čs. Rozhlas, Zprávy Idnes, Hospodářské noviny, slovenské hn-on line, CNN, Washington Post ani New York Times.

Přitom tam mají obsáhlý článek i s životopisem o jakémsi Pavlu Hlavovi, který je velevýznamný tím, že si útok  a tudíž i smrt těchto Čechoameričanů  natočil, nahrávku se pokusil prodat, pak se soudil s tv stanicemi CNN a ABC News a New York 1, které WIKI Kacir (what a name!)povazuje za triviální zdroje, o autorská práva a za tisíce amerických dolarů, které na tragedii vydělal, si v Brně koupil byt a založil noční klub s názvem TWINS  (který snad už ani neexistuje). To všechno a ještě více můžete "objevit" ve veledůležitém a obsáhlém článku, zatímco o mrtvých Čechoameričanech teprve po diskuzi, kde se vyskytla tato námitka, která ale z diskuze rychle zmizela (já jsem si jí okopírovala), dovolili vložit do článku Počet obětí teroristických útoků z 11. září (tedy ani ne do hlavního článku), jednu kratší větičku s odůvodněním, že toto stručné info dle jejich názoru zcela postačuje.

Za bezvýznamné považuje tato "encyklopedie" i velice zajímavé kapely, které nicméně nevystupují v rozhlase, televizi a na politické scéně, nelezou do prdele politikům a nepořádají nabubřelé a trapně akce na oslavu dvojčat Václavů Havla a Klause, ve prospěch politických stran nebo u příležitosti velevýznamných návštěv např. ruského prezidenta. Přitom např. takový Rudovous vydal tři velice zajímavá CD, má své věrné obdivovatele, mezi kapelami má své renomé a našlo by se pár příznivců třeba i ve Švýcarsku, kam si občas a s chutí zajedou kluci zahrát. Jak ale pravil výše zmíněný Kacir a nasledně i jakýsi Sumivec, předmět článku nesplňuje podmínky významnosti či jednoho z doporučení o významnosti lidí, webů atd.

Takových případů by se našlo dost a dost. Všichni vyšuměli na základě anonymních rozhodnutí anonymních šimlů, kteří anonymně řehtají úplně jak na úřadě a jejich význam spočívá pouze v tom, že považují za bezvýznamnou práci a životy lidí, kteří jsou bezesporu významnější než-li oni. Podmínky významnosti či jednoho z doporučení o významnosti lidí, webů atd. by nesplňovala ani česká Wikipedie, ale škoda toho projektu, ne? 8-O

9 Roman Konečný Roman Konečný | 10. prosince 2011 v 13:08

Hedvíčku, jestlipak jsi před emigrací četl báseň od Dyka, Země mluví?

Opustíš-li mne, nezahynu.
Opustíš-li mne, zahyneš!

http://www.ceskaliteratura.cz/texty/dyk.htm

Čeká tě stejný osud, budeš zapomenut, ztracen v análech. :-D

10 Tak jako vetsina Tak jako vetsina | 10. prosince 2011 v 13:21

[9]:ovsem jeho potomci budou zit ve velke svobodne zemi a ne v male zkurvene zemicce , kde se furt neco nekomu kradlo uz po 400 let , ve vecne priposranem narode, ktery vecne nekomu slouzil ,mezi lidmi s malym rozhledem s mentalitou slouhu, sluzek  a podkonich.

11 Roman Konečný Roman Konečný | 10. prosince 2011 v 13:32

Možná že ano, ale alespoň nebudou muset žít s vědomím, že když šlo do tuhého, tak se jejich připosraný předek sbalil a zbaběle utekl.

12 Pane jak jste hloupy Pane jak jste hloupy | 10. prosince 2011 v 13:43

[11]:priklad z historie - "priposrani" predkove zidu z vychodni evropy jsou dnes nejzamoznejsi etnickou skupinou v USA , Canade , AU atd . Ti kteri tam v te stredni evrope zustali vyletli kominem za WW2. Stat ,ktery neumi ochranit sve obcany je na hovno. :-(

13 Prave ti odvazni Prave ti odvazni | 10. prosince 2011 v 13:49

a prubojni vzdy odchazeli - ti priposranci vzdy zustavali a starali se dale o sve kozy ve chlivku ... zustali tam v te kotlince s velkym rozhledem pres dvirka chlivku - tj nejdale tak za sousedovic humna. :-(

14 Vitezslav Haramule Vitezslav Haramule | E-mail | 10. prosince 2011 v 15:31

[9]: Zajimave Romane ale staci sledovat cesky tisk a je to jasny jaci vlastne bojovnici v cechach  zustaly.
V tomto momente  tam zuri urputny boj o preziti a vetsina  tech  bojovniku se boji  co
prijde zitra.A pokavad se toho Viktora Dyka a te jeho basne tyce tak to musel byt opravdicky  “DICK”

15 Jenda Jenda | 10. prosince 2011 v 16:16

[9]:„ .. v emigraci zahyneš“ bylo zbožným přáním mnoha významných Čechů, třeba zde již citované Národní umělkyně Pujmanové. Pro emigranta však není horším pomyšlením, než dnes zahnívat v Česku (anebo tam zahynout v 50 letech). Nejlepším Dykovým dílem bylo, že vám otevřel obzor zbásněním krásné německé povídky Krysař. Za tu Vámi zmíněnou báseň, kdyby vás tam dnes mohl vidět a slyšet, by se jistě sám nakopal do prdele.

16 Vitezslav Haramule Vitezslav Haramule | 10. prosince 2011 v 16:47

[3]: Naprosto souhlasim . Kanadani v poslednich volbach jasne ukazali co si mysli o tech levicacich v parlamentu.Byla to cistka na kterou dlouho nezapomenou.Harper je to nejlepsi co se mohlo Kanade stat(alespon doufam)

17 Vitezslav haramule Vitezslav haramule | E-mail | 10. prosince 2011 v 17:16

[3]: Souhlasim s Petrem  Kohoutem  ohledne Prime ministra Stephena Harpera  a    vitezstvi jeho
Conservative party of canada. To ze o nem se moc nepise    v zahranicnim tisku je dobre znameni  ze  on nema  cas se producirovat pred novinari a misto toho pilne pracuje na tom co slibil volicum Conservative Party of Canada. Levicaci dostali ,tak jak se lidove rika poradne na zadek.

18 Ross Hedvicek Ross Hedvicek | E-mail | 10. prosince 2011 v 17:44

America is home of the free - because of brave.

19 Roman Konečný Roman Konečný | 10. prosince 2011 v 18:23

[13]: o odvaze a průbojnosti se dá mluvit v situaci, kdy ti lidé odcházeli za dobrodružstvím, nebo třeba za láskou. Ale ne když utíkali před režimem, nebo když odcházeli za prací. Pro mě je odvážný člověk, který zůstal v ČSSR a snažil se nejakým způsobem změnit systém a ne člověk, který utekl, a teď opět z dálky zbaběle plyve na svou rodnou zemi.

20 Viktorka Viktorka | 10. prosince 2011 v 18:25

[19]:
Zajímalo by mne Romane jak jste odvážně měnil systém ČSSR ve své rodné zemi.

21 Viktorka Viktorka | 10. prosince 2011 v 18:31

[19]: Podrobně prosím.

22 Na to jsem musel odpovedet V.H. Na to jsem musel odpovedet V.H. | E-mail | 10. prosince 2011 v 19:02

[19]:Romane  znam dva  zpusoby jak vam odpovedet  na vas komentar.  1) slusny
                                                                                                                         2)neslusny
Ja  davam prednos  te    moznosti   #1     a  posilam vas  proto   do prdele.  Temi kecy
o  statecnosti  jsi mohl  krmit   pionyry   v pomocne skole kde jsi  pravdepodobne delal jejich vedouciho.
Ty kretene ty si ani neumis predstavit co emigrace znamena a cim se musi projit aby si clovek vybudoval
zazemi.  Duvod proc  cechoslovaci  odchazeli  byl ze ceskoslovensko bylo lihen takovych stenic  jako jsi ty.

23 David David | 10. prosince 2011 v 19:13

[19]:Prosim uvedte, mimo vetsinou rude chartisty, priklady jak se lide snazili zmenit system. Samozrejme po 1969.

24 David David | 10. prosince 2011 v 19:33

[22]:Jake utrpeni, peceni holubi nam litali do huby a nejvetsi namaha byla shybat se pro penize lezici na ulici.
Jak to muzes srovnavat s utrpenim ceskozlodeju za totality?

25 peter peter | E-mail | 10. prosince 2011 v 19:38

k tèmatu: Smazat je snadnè , axeptovat ( nebo jak se to cesky spràvne pise ) tvrdou holou realitu , to uz tak lehkè neni.  Vzlàste v Cechystànu.

26 David David | 10. prosince 2011 v 19:39

[19]:Konecniku, zapomels na moznost ze lide utikal kvuli tomu ze se v jejich zemi usadili hordy z vychodu, pozvani sasky, kterim zustavsi hrdinove az do sametoveho podvodu poslusne hajlovali (hrdiny odboj).

27 Kdyz slo do tuheho, Kdyz slo do tuheho, | 10. prosince 2011 v 20:04

[11]:tak se Benes zbalil a zbabele utekl.
No a Cesi mu jeste za to staveji pomniky a oslavujou ho jak se zaslouzil o stat.

28 David David | 10. prosince 2011 v 20:10

Uzasne heslo upravenec ve wikipedii. Hlavne kdyz tam nekdo pise ze upravenci museli platit cssr za skoly.

Platili pouze ti, ktery se zbavovali obcanstvi komunistickeho statu. Upravenci zustali loajalnimy obcany cssr.

29 peter peter | E-mail | 10. prosince 2011 v 20:11

[19]:Romane,kazdy mà svuj nàzor, ale ty se pletes a to tak ze ukrutne.Tak to vubec neni. Jà napr. jsem vyjel do exilu 85. V 90 jsem se vràti ,bo jsem si naivne myslel , ze se to opravdu zmenilo. No a 92 jsem znovu odesel , ale tentokràt uz do imigrace. Nic se nezmenilo.Celà sametovka byl jen komunisticky plàn B ( asi hodne dlouho pripravovany ) a jsem si jisty, ze maji i plàn C - kdyby neco. A diky dennimu vymivàni mozku ,,oficiàlnimi medii,, bych se divil,ze nekdo zustal v Cechàch kdo chce zmenit systèm ( ktery Cechàckum vlastne strasne vyhovuje ) a mà na to prostor a prostredky apresvedceni ... jo a na ,,zàpade,, jsem jebal 2 roky 16 hodin denne,nez jsem se neceho dopracoval.A na to jsem NEBYL Z CECH ZVYKLY§

30 David David | 10. prosince 2011 v 20:56

[29]:Cechackum by nesmirne vyhovoval cinsky system. Akorat se tam musi makat.

31 GF GF | 10. prosince 2011 v 21:14

[23]:konecne neco rozumneho od pana Plechovky

32 @David @David | 10. prosince 2011 v 21:16

[30]: pane Plechovko , hovorite jako kniha....deti a zvirata  vas jiste radi poslouchaji

33 David David | 10. prosince 2011 v 21:38

[32]:GF hled si stada at se ti nerozutece, nedostal bys obvyklou porci samohonky.

34 peter peter | E-mail | 10. prosince 2011 v 21:55

[28]:Jo , tak Upravenec , je abnormàlne kràsnè slovo. To mi pripomnelo jak nekdy 78 byla v novinàch anketa na tèmat , jak pocestit takovà bezne uzivanà slova ( samozrejmne ne ceskèho puvodu ) jako radio, televize atd. Uz si nepamatuju na ràdio,ale na televizi, to nezapomenu nikdy. Lidi zcela vàzne nabizeli takovè nàzvy pro televizi jako ,, videton,, : ,,unàsdoma,,  a jinè pocestelè paskvily. Takze se tomu Upravenci - taky peknà hovadina - nedivim.

35 Vitezslav Haramule Vitezslav Haramule | E-mail | 10. prosince 2011 v 22:11

[24]: Davide nevim jestli si v tomhle rozumime?  Nenapsal  jsem ze neceho  lituji  
naopak   rozhodne to stalo za to zbalit kufry a odjet.
Emigrace neni pro mne utrpeni naopak vzdy to byla pro mne dobra skola zivota.

36 David David | 10. prosince 2011 v 22:22

[35]:Mela to byt ironie na konecnikuv prispevek. Vubec to nebylo mysleno proti tobe.
Nase narodnost je emigrantska.

37 David David | 10. prosince 2011 v 22:24

[Smazaný komentář]Trpis megalomanii, nesmis mestsky park okolo lavicky, kde racis vegetovat, povazovat za svuj pozemek.

38 Chudak David Chudak David | 11. prosince 2011 v 0:13

[Smazaný komentář] Porad ho odnekud vyrazeji. :-D

39 Rudy Rudy | E-mail | 11. prosince 2011 v 1:46

Rudy - odpoved na muj komentar.   Ano, naprosto souhlasim s tim, ze Harper je ten nejlepsi, jakeho  jsme ve vlade meli, jenze pokud stravite v jakekoli zemi cas v kriminale, ke kteremu ani nejste nikdy odsouzeni za "zlociny", ktere se nikdy nestaly (unsafe gun and ammo storage,vlastnictvi naprosto legalne koupenych zbrani, pozdeji zakazanych a vladou ke zniceni bez nahrady hledanych), to proste nasere, a kdyz prokurator, po tom, co vam znicil zivot, prohlasi "Mistakes were made", ale vy jste to vse do maxima odsrali, to vas laska ke Kanade prejde, me presla.   V Cesku si kdyz nic jineho alespon legalne zasoulozim.

40 Moe Moe | 11. prosince 2011 v 3:51

[18]: O’er the land of the free and the home of the brave!

There are times when I wonder, what happened to the "Land of the Free"!

41 Moe Moe | 11. prosince 2011 v 4:07

[3]: Obavam se ze mate naprostou pravdu. Ministersky predseda Kanady Mr. Harper je blizko tomu co se v US jmenuje "Republican". Bezesporu nejlepsi PM tohoto stoleti. Nema sice charisma pana P.Trudeu, ale je to nesmirne rozumny clovek. Ja bych ho hned vymenil za naseho "Balamutitele" Obamu.
Canada celkem nepocitila krizi, a bankovni system je jak se rika "Envy of the world and solid like a rock".
Pokud je mi znamo tak Ontario ma "Free Medical a leky" pro penzisty, neco co pan Hedvicek oceni az mu stari zacne uctovat hrichy jeho mladi.

42 Moe Moe | 11. prosince 2011 v 4:18

[19]:To je jenom stare "cliché" . Zustat doma v CSSR a bojovat proti rezimu nedokazali ani hrdinove jako treba Masinove.
Zajimalo by mne jak Vy jste pane bojoval proto Rezimu. Ze by jste nam to nejak vysvetlil, urcite se radi poucime a i kdyz za Hedvicka nemohu mluvit, jsem si zcela jisty ze by Vam zde dal prostor na objasneni Vasi odbojove cinnosti!

43 Spotty Spotty | 11. prosince 2011 v 8:00

Pro DW

Tak nejak (skoro) vypadam, fesak ze ?

http://en.wikipedia.org/wiki/File:ACD-blue-spud.jpg

44 David David | 11. prosince 2011 v 11:19

[42]:Odbojova cinnost ceskozlodeju spocivala na tribodovem planu:

1. Vstoupili do KSC, aby zmekcovali system zevnitr
2. Kradli co mohli, aby zpusobovali systemu skodu
3. Flakali se, viz 2.

45 Vitezslav Haramule Vitezslav Haramule | 11. prosince 2011 v 14:43

[39]: Co jineho by jste v tom bordelu delal?  Ale pozor na genital Herpes.

46 MyCZurinka MyCZurinka | 11. prosince 2011 v 15:54

je hruzostrasne jak NEOEXKOMIKOVE v CS ubliziji panu RH, a je hruzostrasnejsi ze on mne, zaslouzilou MyCZurinku vymazal z nedavnych discusi zde, a ja prostinka zena z lidu ani nevim PROC ? WHY ? WARUM ? POCEMU, soudruzi ?
Tak se ptali aj potlacovani v CSSSR
Cim jsem se znelibila ?

47 MyCZurinka MyCZurinka | 11. prosince 2011 v 16:34

plazim se v prachu hlubokem studem ze jsem se dotkla yntegryty pana RH cehoz pricina byla moje prostota bo jsem si nefsimla ze moje jaxi taknejak smysluplne prispefky byly odsunuty tj VERTRIEBEN mezi starsi i kdyz ja su tak mladicka jundiCZka

48 Ross Hedvicek Ross Hedvicek | E-mail | 11. prosince 2011 v 17:11

Ano, styd se. Integrity a charakter ani v prazskem Tuzexu nekoupis. Tve podezreni mne nezmerne mrzi.

49 Zápaďák Zápaďák | E-mail | 11. prosince 2011 v 19:08

Rosto Rossionovici;

izvini menja, ale tu troglodytskou 'diskuzi' pod tvym lamentovanim jsem necetl. Nemam na to cas, chut, ani naladu se necim tak pofidernim zabyvat.
Tim, ze travi tolik casu jen nad tvou malickosti je videt, ze to je banda nefachcenku, co pobiraji permanentni 'chaumage.'
Jak uz jsem ti nekolikrat zde psal, ze se na to nevyflaknes. Marne si lamu hlavu, proc ti na tom vubec zalezi u tech rudejch spratku bejt. Ja bych k nim nechtel, i kdyby me za to platili.
A vubec, prece vis, ze svetska slava, polni trava.
Moe [40]: ti diplomaticky opravil malou, ale dulezitou 'omission', zapomenute "the" v citatu [18]:. Taky mi to trvalo leta, nez jsem prestal "the & a" vynechavat, ac jsem uz jinak anglicky mluvil plynne. Je to u Cechu v USA dost typicke. Clovek musi v cizim jazyce nejen myslet, ale se i vcitit do vyznamu a struktury. Taky jsem si dlouho pletl CZ/E syntax v tzv. "modifiers." Vynechane "the", nebo "a" je v E hrubka. I mistr tesar se nekdy utne.
Pokud te tato poznamka uvrhne 'into a snit', ci zachvat 'apoplexy', vem si gumovky a paraple a jdi se projit na plaz, zrovinka jsou u vas prehanky. Kdyz mrholi u nas, to je nejlepsi cas vybehnout do lesa ve 3000 mnm, soulat vrbinkami podel horskyho potoka a zblizka pozorovat losy. Obzvlaste mlady samci se producirujou stejne jako pubertaci lidsky. Kdyz je tehdy 10 leta dcera videla po 1., hned se zacla rehotat, hey dad, they act like teenagers.'

50 Josef Pepa Nos Josef Pepa Nos | E-mail | Web | 11. prosince 2011 v 20:11

MĚ SMAZAT NEMOHOU, I KDYBY SE STOKRÁT SAMOU URPUTNOU SNAHOU POSRALI.
JE NESMÍRNĚ KOUZELNÉ, ŽE NA MĚ NEMŮŽOU A ZÁROVEŇ MI MOHOU POLÍBIT PRDEL!!!
AŤ ŽIJE MÍR.

51 Viktorka Viktorka | 11. prosince 2011 v 20:37

Oni pseudovědci nakonec udělali ve své pomstychtivosti to nejlepší co mohli. Než takové nesmysly, co nešly nijak upravit, je lepší nic.

52 Petr Petr | 12. prosince 2011 v 0:37

[10]:No v male zkurvene zemicce.
Za to bys mel dostat nakopavano a to dvakrat denne. Bordel v te male kurvene zemicce ? Co se ti nelibi ? Po plysove revoluci vylehli hajzlici, jako v kazde zemi. Az odejdou, bude ta mala zkurvena zeme daleko prijemnejsi, nez treba USA, coz je zeme velikanska, s bohatou prirodou a pres 300 mil lidi, kdy v r. 2030 uz bili nebudou majoritou. To asi tusis. A radi se potom ti z minority prijedou do te byvale male zkurvene zemicky podivat. Tomu ver. :-P

53 Petr Petr | 12. prosince 2011 v 0:44

Je pravdou, ze mladez se v CR kazi. Zejmena poo sametove, kdy do zeme vtrhli drogovi carodejove. S tim soulozenim je to ulet. Ale je faktem, ze se casy meni a dnes si spis vybira urvala hoklka kluka, na rozdil let predeslych. Po vzoru vyspelych zapadnich zemi :-D zeny spis karieru nez manzelstvi jo prat tak nejakemu debilovi pozozky, tojo to jo tojo ), natoz deti. Hotgog a zabava, prace tak u PC, mozna novinarka, modelka ci modelink. A  cestovat . Proste bejt cool. Jedine staroti : Doufam, rika si, ze dnesni mejdan nebude tak prastenej, jako posledni tri dny za sebou. Dalsi starost - kam a s kym na dovolenou. Nekam do teplych kraju, Orlik ani nahodou. :) A mnozeni prenechavaji cikankam a muslimlkam :-D  :-D  :-D

54 Petr Petr | 12. prosince 2011 v 0:49

Mne Wiki neobtezuje. Neotravuje zadnymi zajmavymi nabidkami, jako na pr. ze jsem 999 999-ty navstevnik a tudiz, kdyz si objednam kufr z krokodyli kuze, vyhraji Porche. Kdyz neco hledam, zpravidla to najdu. A jo, obcas chteji $ 10 ci 20. Jinak nic. Ale ze by tam byli komancove, tak to mi nejak unika. :-D

55 Petr Petr | 12. prosince 2011 v 0:53

[41]:No Pokud vim, USA maji spickjovy zdravotni system :-D
Kazdy holt ma neco.

56 pierino pierino | 12. prosince 2011 v 5:01

Jestli ty nejsi ten Rudy cisnik co narukoval do St. Catharines.... v Asurdistanu si jiste dobre zaklatis, ale az vsechno promrdas navratis se z5 do "lidove demokraticke" Canady...uz jich znam nekolik, co tam vsechno promrdali a kdyz uz se jim nepostavil byl jim canadskej nursing home dobrej i bez mrdani.... mrdu zdar... :-)

57 Viktorka Viktorka | 12. prosince 2011 v 7:18

[54]: Zde se jedna o českou marxistickou pobočku. Nenchte se mýlit anglickými přezdívkami. Egg je obyčejně česky Hůla.

58 Kerberos Kerberos | E-mail | 12. prosince 2011 v 10:00
59 Moe Moe | 12. prosince 2011 v 10:12

[55]: Mate naprostou pravdu, USA ma spickovou zdravotni peci, pokud si ji ovsem muzete financne dovolit!
Pro obycejneho cloveka je nepristupna, proto nejsou miliony americanu pojisteni!

60 Ross Hedvicek Ross Hedvicek | E-mail | 12. prosince 2011 v 12:20

To je naprosty nesmysl. Zdravotni pece v USA je dostupna i tem, kteri nemaji zdravotni pojisteni a proto toho miliony Americanu levicoveho smysleni vesele zneuzivaji.

61 peter peter | E-mail | 12. prosince 2011 v 16:13

...tak jak Arabi ve Francii

62 peter peter | E-mail | 12. prosince 2011 v 21:03

[58]: bohuzel je to tak

63 Zápaďák Zápaďák | E-mail | 12. prosince 2011 v 21:32

Moe [59]:;

povazuji te za rozumnyho chlapa, ale divim se, ze tohle [60]: nevis, coby Kanuk. Je to uz desetileti 'Fed law', ze zadny spital nesmi nikomu odmitnout  osetreni na pohotovosti (emergency). Rosta opominul dodat, ze toho nejvice zneuzivaji ilegalove. Desitky spitalu kvuli tomu udelaly bankrot, hlavne zde na US-JZ,kde je ty sebranky nejvic. Jen ve Phoenix se polozilo nekolik velkych a skvelych spitalu, ale tez v NYC, NJ, D.C., VA, MD, ap. Bohuzel, media to naprosto tutlaji, i FoxNews. Googluj to, videa jsou i na YouTube. Jeden clip jsem videl, 'testimony before Congress' reditelky obrovskeho spitalu na E Coast. Neveril jsem svym ocim. Maji nekolik milionu $$ dluh jen po trech ilegalech, co prodelali nekolik tezkych operaci, kazdy. Jen tohle nas danove poplatniky stoji ~ 60 miliard $$.
Just FYI.

64 Při vší úctě Při vší úctě | Web | 14. prosince 2011 v 2:05

Nevím, zda je vhodné chlubit se, či přičítat si zásluhy, za započetí nějakého hesla na Wikipedii. Před pár dny jsem jedno z těchto hesel doplňoval, protože jeho obsah byl naprosto nedostatečný. (Klikni na WEB.)

65 Viktorka Viktorka | 14. prosince 2011 v 7:16

[64]: Při vší úctě se tu někdo chlubí že.

66 Ross Hedvicek Ross Hedvicek | E-mail | Web | 14. prosince 2011 v 16:00

Pri vsi ucte, ty anonymni chuju! Obsah Wonkova hesla byl nedostatecny, protoze mladi marxiste zcela systematicky UMAZAVAJI A UMAZAVAJI (totez se deje v heslech o Cibulkovi a Hucinovi). Pokud jsi tak kriminalne naivni, pozadej si o vracenei ceskeho obcanstvi (pokud ho tedy uz nemas). V dobe kdy jsem mel jeste povoleny vstup na Wikipedii byl obsah hesla zcela dostatecny. Nedostatecnost je jen vysledkem marxisticke pomsty Wikipedistu.

67 Moe Moe | 15. prosince 2011 v 22:36

[63]: Nemel jsem na mysli "Hospital a Emergency Services". Zakon o "neodmitnuti" je snad v celem civilizovanem svete a je celkem jasne ze tyto ztraty si Hospitals "odepisi", coz je neprima ztrata US Gov.
Mne slo spise o to:
The lack of insurance contributes to the deaths of 45,000 Americans annually, according to an analysis by researchers from the Harvard Medical School.

Still, health care advocates hope that federal health care reforms that go fully into effect in 2014 will reverse that trend — especially in hard-hit rural counties.
http://www.paysonroundup.com/news/2011/dec/13/more-people-lose-health-insurance/

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama