A bude hur...

28. února 2012 v 23:26 | Milan Rehak |  Clanky jinych autoru
V Praze dne 31. prosince 2008
Č. j.: 2008/79347 - 103
Vážený pane Řeháku,
nejsem bohužel obeznámen s Vaší kauzou a proto se k ní z nedostatku dostupných informací nemohu vyjádřit. Soudní rozhodnutí v našem státě samozřejmě platí a pokud někdo neoprávněně užívá Váš majetek, stojí právo na Vaší straně. Z pozice člena vlády však nemohu výkon soudního rozhodnutí ovlivňovat.
S přátelským pozdravem
RNDr. Petr Nečas
místopředseda vlády a ministr práce a sociálních věcí
Vážený pan

Milan Řehák

orza@volny.cz

----

POLICIE ČR
Krajské ředitelství policie Středočeského kraje
vedoucí územního odboru Mladá Boleslav
plk. JUDr. František Dvořák

Vážený pane vedoucí,

navazuji tímto na náš dnešní telefonický rozhovor, který se týkal vaší pracovnice por. Bc. Kateřiny Nováčkové, a jejího skandálního způsobu "vyšetřování", kdy sama by měla být vyšetřována, pokud jí ovšem k jejímu jednání někdo další nenutí…
Po ukončení našeho dnešního rozhovoru jsem navštívil znovu maminku, abych si od ní převzal Záznam o sdělení podezření č. J. KRPS-51347/TČ-2012-0110781 k podrobnému prostudování. To jsem učinil. Jsem zděšen účelovostí a nepravdivostí tohoto "Záznamu", a také zřetelnou podjatostí Bc. Nováčkové. Konečně podobně jednala i v případu T.O., které naopak podala před 5 měsíci moje maminka, a které Bc. Nováčková až nedávno vyhodnotila jako nedůvodné, kdy jeho závažný obsah účelově pominula. ( To způsobem "já o koze, ty o voze"). Tak stranila nezákonnostem pracovníků ŘSD a policie M.B.

Na tomto místě nebudu hodnotit zcela a podrobně obsah a okolnosti jejího dnešního Záznamu o sdělení podezření. Tento "Záznam" však vyvolává několik otázek:

1) Jak je možné, že přes veškeré důkazy hodnotí Bc. Nováčková maminčinu informaci - upozornění jako nepravdivou?
Že je spolumajitelkou pozemků pp. 401/2 a pp. 189 v k. ú. Nepřevázka je PRAVDA! Že na těchto pozemcích je nepovolená stavba, JE PRAVDA! Že budou její pozemky některou následující noc pohnojeny, JE PRAVDA! ( Má právo je svobodně užívat. ŘSD je užívá bez právního důvodu - viz rozsudek). Pokud tam maminka prozatím hnojit nepřijela, bylo to zřejmě proto, že jí bylo z něčeho špatně a nemohla tak prozatím konat. Navíc, kdy tak konat bude, je její svobodné rozhodnutí.

2) Jak je možné, že Bc. Nováčková nepodezírá z trestné činnosti ty zodpovědné osoby, které nechaly na pospas údajně znepokojené obyvatelstvo, a v ohrožení života a zdraví nejen moji maminku, ale i další osoby ?
S důkazem o zneužití pravomocí těchto zodpovědných osob Bc. Nováčková přímo disponuje a uvádí je ve svém "Záznamu o sdělení podezření", když píše: "dne 01. 04. 2011 oznámila písemně (myšleno moje maminka) Policii České republiky, dopravnímu inspektorátu Mladá Boleslav, že část pozemků pp 401/2 a pp 189 v k. ú. Nepřevázka, kterých je spolumajitelkou a na kterých je nepovolená stavba rychlostní komunikace R10, bude v příštích dnech v nočních hodinách zavezena zeminou". Dále pak píše, že podobný e-mail moje maminka zaslala dne 12. 11 .2011 také vládě ČR a ŘSD ČR.
Nejpodstatnější jsou na tomto důkazu data, pane vedoucí. Jsou totiž důkazem, že údajná maminčina trestná činnost, kdy údajně působila nebezpečí vážného znepokojení, nechaly skoro ROK (!!!) tyto zodpovědné osoby bez povšimnutí, ač byly ( jak Bc. Nováčková uvádí) informovány. Naprosto lhostejné jim bylo nejen zdraví a život mojí maminky ( pokud by se právem na svůj pozemek postavila, mohlo by jí srazit auto, které tam jezdí neprávem). Lhostejné jim bylo i znepokojení, zdraví a životy dalších osob. ( Pokud by se na pozemku maminky neprávem pohybovaly).
Takovéto jednání ( nejednání) zodpovědných osob, je bezpochyby zneužitím jejich pravomocí. Tito zodpovědní činitelé tak svojí vědomou nedbalostí ohrožovali po dobu bezmála jednoho roku své spoluobčany na zdraví a životě a ponechávali je znepokojené… Po dobu bezmála jednoho roku tedy neučinili žádné opatření ( např. aby vyznačili objížďku kolem maminčiných pozemků), ač to byla z titulu jejich postavení jejich povinnost. Až nyní po roce (!!!) ve zločinném spolčení účelově "burcují" s cílem zastrašit moji maminku, a odvést pozornost od své nedbalosti.... To způsobem podobným, jaký proti majitelům půdy používali komunističtí zloději a vrazi v padesátých letech minulého století.

3) Proč Bc. Nováčková nepodezírá ze stejné "nekalé činnosti", jako podezírá moji maminku, i ředitele ŘSD ČR ing. René Porubu ?
E-mail ze dne 9.2., který informoval o zemědělské činnosti na pozemcích maminky, byl zaslán POUZE řediteli silnic a dálnic ČR a řediteli dopravního inspektorátu Mladá Boleslav. Je třeba přitom zdůraznit, že ředitel dopravního inspektorátu Mladá Boleslav v minulosti v telefonických rozhovorech opakovaně žádal, abychom jej o úmyslu provádět na svých soukromých ( předmětných) pozemcích nějakou činnost předem informovali. ( Maminka tedy plnila jeho přání). Ing. René Poruba tuto informaci rozšířil masovými sdělovacími prostředky, aniž by přitom veřejnost informoval pravdivě a podrobně tak jak to ku veřejnosti činila maminka. Mluvčí ŘSD pak velmi skandálním a až sprostým a prolhaným způsobem dále mátla veřejnost prostřednictvím ČT. Ředitel Poruba se navíc přiznal k tomu, že nepravdivou informaci dal do medií on, když maminčinu zprávu zaslanou jemu mediím přednesl lživě a bez vysvětlení, které zcela jistě dobře znal.. V této zprávě nebylo uvedeno, že maminka hodlá hlínou zavézt silnici, ale že hodlá zavést své pozemky, které tam navíc řádně označila. Byl to tedy ředitel Poruba, kdo znepokojil veřejnost nepravdivou informací, nikoliv moje maminka. Problém, který mu tímto nastal, mohl řešit již dávno. Na stole měl již 4 měsíce dopis od mého advokáta, který nabízel řešení. Do dnešního dne však tento dopis zůstal bez odpovědi, tak jako jiné dopisy předešlé. Nevím, jestli takovýto přístup k právům svých spoluobčanů je přímo mafiánstvím, nebo zneužíváním svěřených pravomocí? To ale mohla také posoudit Bc. Nováčková, ne? Proč tak nečiní? Má asi jiné instrukce a jiný zájem, že?. Má zřejmě zájem týrat moji maminku tak jak to dělali tyrani v padesátých letech minulého století, kdy také podobným způsobem nutili slušné lidi, aby se vzdali svých základních lidských práv a svého majetku, ku prospěchu zlodějům a vrahům.

Dle dnešních slov mojí maminky je tato připravena znovu činit tak, že bude své pozemky svobodně užívat ( a informovat o tom). Rozsudek Obvodního soudu pro Prahu 4 jasně říká, že žalovaný (ŘSD ČR) užívá její pozemky bez právního důvodu. Nemáte tedy žádný důvod chránit nezákonnou činnost ŘSD ČR. Naopak jste povinni chránit práva oprávněných občanů. Pokud tak nečiníte, dopouštíte se zločinného jednání ve zločinném spolčení. Komu tedy pomáháte, a koho tedy chráníte?

Pane vedoucí, svým známým žijícím v USA jsem na video (viz příloha) natočil maminku, jak je nucena jít na policii vysvětlovat, že Listina základních lidských práv mimo jiné říká, že každý má právo svobodně užívat svůj majetek a mít z něj plody. V Českomafiánsku či Českozlodějsku ( jak "ČR" moji známí z USA také říkají) však bohužel mohou (nakradený) majetek užívat jen mafiáni. To i ten maminčin. A to již 20 let.
"Díky" Bc Nováčkové je nyní maminka znovu předvolána na policii ( ???!!!). Zase to natočím.
Pokochejte se. A ti ostatní taky.

Milan Řehák

P.S.
Myslím, pane vedoucí, že tím, co je výše uvedeno, bude veřejnost skutečně poplašena (a také pohoršena).
Nepravdivá a poplašná zprávapodobná té Porubově to však není. To je realita dnešního komunistického Českomafiánska s ruskými praktikami. "Právo" zde samozřejmě stojí na maminčině straně ( viz příloha). Nevíme ale jestli na malé, nebo na velké?

 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Jiří Wolf Jiří Wolf | E-mail | 28. února 2012 v 23:48

V téhle naší maličké zemi, kde vládnou zloději a dnes už i dětičky bolševiků,  já zásadně nevěřím v nějakou spravedlnost. To si také musí už konečně uvědomit všichni, kdo se jí neustále dožadující. O tom co je a není pravedlivé, a kdo si spravedlnost zaslouží, tak o tom rozhodují mafiáni, kteří mají moc a peníze. Jen za peníze si může občan koupit spravedlnost, uplatit ji a všelijak s ní dle libosti nakládat, podobně jako s pravdou. Korupce dál vládne touto krajinou a zloději, kteří okrádají stát o miliony se ničeho bát nemusí. Bratrstvo rudé tlapky je ochrání - pokud jsou ovšem jejími členy! A obyčejný slušný občánek se může akorát tak....

2 jara zimerman jara zimerman | 29. února 2012 v 0:27

jw treba svrhnout vladu a nastolit obcanskou spravu, [podobnou te asi na Islandu ktere se vsichni dnesni mocipani i sejkove desi.'
lepe se lide meli i za kadafiho kde vladla velmi tvrda spravedliovost

3 Island Island | 29. února 2012 v 1:03

[2]:nebyly by nejake podrobne informace o prevratu na Icelandu? V Cesku se o Islandu pise na rozdil od svetoveho tisku :-)

4 Svrhnout vladu a nastolit obcanskou spravu? Svrhnout vladu a nastolit obcanskou spravu? | 29. února 2012 v 1:37

[2]: To je reseni pro diktatorske staty nikoliv pro civilizovane a demokraticke zeme  kde si lidi zvoli takovou vladu jakou chteji nebo ktera jim vyhovuje. Ve Svejkistanu (rozumej CR) bud nejsou kvalifikovane kadry ktere by dokazali zemi vest spravedlive, nebou jsou tam lidi tak blbi, ze si poradnou vladu nedokazou sami zvolit.Nejspis plati pro Svejkistan oboji. ;-)

5 Telátko s růžovými brýlemi co nemá rádo diktátorské státy Telátko s růžovými brýlemi co nemá rádo diktátorské státy | 29. února 2012 v 1:58

[4]:Pro Vás je Švejkistán stále civilizovaná a demokratická země a stejně nejste spokojen - tak co tedy chcete?

6 Co ja chci neni dulezite Co ja chci neni dulezite | 29. února 2012 v 2:30

[5]: dulezite vsak je co chteji samotni Cesi zijici v tom svejkovskem bordelu.

7 Jarda Jarda | 29. února 2012 v 8:11

Článku poněkud nerozumím. Jak v podobných případech bývá časté, i tady mám dojem, že autor "pláče na špatném hrobě".

O spravedlnosti by měl rozhodovat soud, ne nějaká policajtka. Ovšem to důležité soudní rozhodnutí zde chybí.

Pokud někdo neoprávněně užívá cizí věc, lze k soudu podat žádost o předběžné opatření a ten musí v řádech dnů rozhodnout. Pokud je případ složitější, či se protistrana proti předběžnému opatření odvolá, pak nastává regulérní soudní řízení s verdiktem.
Pokud ten verdikt byl, že onen "ŘSD ČR" užívá cizí věc protiprávně, pak by se tomu měl také podřídit. Pokud tak neučiní, opět je třeba u soudu urgovat vymahatelnost rozsudku. Ne u nějaké policajtky. Pokud soudy nekonají, je tu další nástroj - stížnost k mezinárodnímu soudu.
Vymahatelnost rozsudku opět nevyřeší nějaká policajtka nebo Nečas.

Nechápu tedy autora, proč nepoužil(potažmo jeho právní zástupce) standardních právních kroků, stěžuje si nějaké policajtce a píše Nečasovi....?

A pokud se mě zdá, že v rámci nějakého policejního vyšetřování(proč ale v tomto případě, nerozumím - vždyť to má řešit soud, ne?), překročil svou pravomoc, podám na něho trestní oznámení, případně stížnost dozorovému státnímu zástupci, popř. inspekci ministerstva vnitra.

Je mě líto, článek je poněkud zmatečný a spoustu věci nevysvětlující.

8 marty marty | E-mail | 29. února 2012 v 9:40

Je to o nekompetenci, uz jen fakt, ze si pani vysetrovatelka necha pred jmeno psat titul "bc" staci.
Jinak ano, v Cesku neni mozne videt demokracii ani svobodu, protoze lide tam zijici opravdovou svobodu a demokracii nezazili. Tu zamenuji s moznosti cestovat anebo mit moznost volby v kterem obchode nakoupim. No a velka cast je tech, co dodnes anebo opet vola po starem dobrem rezimu, kde mel clovek jistotu, nebyla kriminalita ani drogy, vsichni meli praci, atd.
Strach a korupce panuji porad, kdyz to zkombinujete s nevzdelancem v urcite funkci, no to potes.
Nekteri ucastnici teto diskuse si zrejme nasypali na sve cornflakes k snidani neco jineho nez cukr, ze? To vysvetluje zpusob a volbu vyrazu a souvislosti.

9 Sráč Sráč | Web | 29. února 2012 v 10:42

Klasickej českej bordel. Postavili silnici a zapomněli vykoupit pozemek. A "státní" aparát nechce za žádnou cenu přiznat chybu. :-D

10 Sráč Sráč | Web | 29. února 2012 v 10:51

Něco se přeci jen děje.
Lampasáci z Vyškova se rozhodli udělat v ČR pořádek ( resp. minimálně v její moravské části ). Rozjeli to ve velkém stylu - spojili se s ČSSD a dohodli se s Paroubkem, že mu nechají severní Čechy. Nedávno v Brně rozprášili konkurzní mafii ( tohle je začátek ).
Myslím, že pražské mafii zvoní hrana. :-)

11 ghost ghost | 29. února 2012 v 11:38

[8]: Je to tam furt stejne: Nejsou lidi.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama