Prodana nevesta - verze 2012

24. února 2012 v 18:43 |  Clanky jinych autoru
Nevesty na dobirku. Ja nevim jak vam, ale me to moc koser nepripada... A podle velkeho poctu zajemkyn vidim, ze holky chteji vsechny pryc. Jak to? To vam uz pivo-chlastajici, kostkovanou kosili nosici, smrdici, brkajici, grgajici, prdici a vas po navratu z hospody mlatici cesti chlapi uz nejsou dost dobri????

 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 vaclav kral vaclav kral | 24. února 2012 v 19:02

Tazke vase stranka, alespon u mne nejde otevrit prez internet explorer 9. V Mozille funguje bez problemu.

2 Ross Hedvicek Ross Hedvicek | E-mail | Web | 24. února 2012 v 19:15

Stranka je hostovana firmou blog.cz - tyhle veci ja nemuzu ovlivnit - jeste si muzete downloadovat prohlizet CHROME.

3 vaclav kral vaclav kral | 24. února 2012 v 19:20

Jojo dekuju. Mne je to v podstate jedno. Ja ale na mozillu moc nechodim takze jsem se jen divil kde jste zmizel a vyjadril jsem svou obavu. Ted kdyz vim jak to je, tak ma mozilla o klienta vice :-D

4 Franta Kopecky Franta Kopecky | E-mail | 24. února 2012 v 20:37

Dekadentni zapad , prohnily USA.
Vsichni nadavaj a vsichni pomlouvaj.
Nejvice narudly a uplne rudy zkurveny komunisti.
A jak muzou tak tam jedou ....a pak se vytahujou - ja byl v Americe.
Curaci komunisticky cesky.
To zazivam nekolikrat do mesice.
Proc tam teda vsichni jezdi , proc tam kazdy cesky kreten se chce dostat ?
Kdyz porad pomlouvaji USA?
To at mi nekdo vysvetli.

5 Proc kazdy cesky kreten se chce dostat do USA? Proc kazdy cesky kreten se chce dostat do USA? | 24. února 2012 v 21:01

[4]: To je vytecna otazka pro Vencu Krale, on rad filosofuje tak nam to mozna vysvetli. :-D

6 FK FK | E-mail | 24. února 2012 v 21:10

5 - No je to usmevne. Ovsem vytrzene z kontextu.
Nemluvim o emigrantech co odesli do zeme sveho prani ale o lidech co maji komunisticke smysleni , nadavaji na USA a jak muzou tak tam jedou a pak se vrati a vytahuji se a pomlouvaji.
Znam soudruzky ucitelky z komunistickych skol co meli plnou hubu oplzlych reci o USA a jak padla opona tak hned spechali.
Co tam takovy svine vubec jezdi ?
Tyhle maji jezdit do Ruska v uhlaku a vespod.

7 Josef Pepa Nos Josef Pepa Nos | E-mail | Web | 25. února 2012 v 0:29

Co takhle pro změnu napsat o meritu věci?
Ten pičoexport s.r.o. má samozřejmě také druhou stranu pičky: Ty holky jsou možná až tak moc blbé, že je dokonce ani čeští mužští burani nechtějí!

8 Lidka Lidka | Web | 25. února 2012 v 8:54

K clanku Rosse a k 7: Jsem také jedna  z těch, kterým se nechce žít v této zemi. Nikdy mi nevoněli muži, kteří se v hospodách předháněli s historkami o hrdinských činech a u džbánečků nadávali na komunisty nebo dokonce tloukli ženy. Posledni dobou nahrazuje takovou hospodu internet.
Pokud si to hrdina zaslouzi proc ho nevelebit na internetu. Kdyz ale v realitě žena pak stojí v bojišti sama, zatimco v českém virtuálním internetu zuří válka a ztrácí se čas pidlikáním o tom, kdo je větší hrdina, tak Vám píšu, to co jsem napsala panu Havlovi před léty. Pošlete mi prosím sdělení, kde chcete ten pomník postavit, já Vám ho tam z písku uplacám, dokud ještě žijete a i já dýchám a dokud ještě nějaký písek zde je.
Josefe, tebe mám samozřejmě ráda, máš krásné písničky a samozřejmě se mi nelíbí, že Třešňák s Mertou šly k soudu s cílem svědčit proti člověku, který za komunistů také trpěl. Ale ty sis nyní přeci partnerku už vybral, tak proč mrháš střelami do jiných žen, které ti nic neudělaly, nebo dokonce naopak pomáhaly, kladeš otázky, zda nejde o "nuly"?
Je mi smutno v této zemi a nedivím se těm mladším, že masivně utíkají, že jsou zahnánany do pozic prodaných nevěst. :-?

9 Josef Pepa Nos Josef Pepa Nos | E-mail | Web | 25. února 2012 v 9:39

[8]:Ludmilo, cožpak ty jsi žena, která vůbec kdy potřebovala přihlásit se do exportní firmy za účelem svého vlastního vývozu?
Já osobně jsem se s takovým typem nikdy nesetkal z jednoduchého důvodu:
NECHCI SE NAKAZIT LEPROU!

10 Lidka Lidka | 25. února 2012 v 12:33

Pepíno, je sice pravdou, že kolem ne bývala spíše tlačenice, ale léta utíkají a pouhých slov se člověk nenají a nemohu dovolit, aby mafiánská justice s exekutory sdírala kůži i z mýc vnoučat. Po čtvrtečním soudním jednání na Vrchním soudu v Praze, kde jsem opět stála sama proti té komunistické mafii a poslouchala jejich verdikt, že oni se v žádném případě nemohou zabývat zjišťováním, zda jejich bývalí straničtí souputníci s nacionalistickými levotočivými hamižníky na ČR MZe hrabou pro sebe korupčně přes IT po miliardách a zda jsou to pomluvy, že jsem jim za to vypíchávala "nesrozumitelně" oči a kladla třaskavé bomby na prazích jejich kanceláří, a po verdiktu, že mám LVÍMU advokátovi Choděrovi (kolegovi lvího úchyla Bartáka) zaplatit 72 tisíc Kč do právní moci rozsudku, mi zřejmě nezbyde, než se prodat do otroctví- dát si inzerát- budu leštit kliky, klečet u prahu a očekávat příchod svého velkého pána, panáčkovat s bačkůrkama u dveří, poslouchat hloupé plky, odečítat z mysli, po čem asi můj velký kupec právě zatoužil, odrážet jeho protivníky a dělat to tak, aby vypadal jako velký hrdina. A když se tací, kteří si mne koupí, teřba i ke sdílení, nenajdou, tak už mi zbývá zřejmě jen jediné. Nemohu dopustit, aby mé dcery za mne platily nějakým hyenám-jako je  JUDr.Podolek,JUDr. Říhová,JUDr. Choděra, RNDr.Punčochář, Ing.Daniel Pokorný, Mgr.Mirolslav Prokop, aby jim to do nekonečna procházelo, aby tyto bestijky mohly škodit dalším!!! :-(

11 Jiřina Korčáková Jiřina Korčáková | E-mail | Web | 25. února 2012 v 17:28

[10]: Lidko, to je hrozné. Mohla byste jasněji napsat, o co vlastně šlo (a zřejmě stále ještě jde)? Z čeho vás vlastně obviňují a proč právě vás a jenom vás?

12 Stydim se podepsat. Stydim se podepsat. | 25. února 2012 v 17:48

Hledam ceskou zenu za kazdou cenu.A az ji najdu, tak ji ho tam vzenu.

13 Viktorka Viktorka | 25. února 2012 v 18:43

[12]: A nebude to málo pro Tvůj nový vztah chlape?

14 David David | 25. února 2012 v 19:17

[13]:Klidek, uzene si maximalne nejaky pohlavni bacil.

15 Josef Pepa Nos Josef Pepa Nos | E-mail | Web | 25. února 2012 v 19:30

[10]:Vzdorovat bestiím bez schopnosti vidět do budoucnosti je bezesporu statečné a chvályhodné.
V takovém případě je i možné proti nim dále vést tvrdý a nekompromisní boj.

Když jsem ale to samé absolvoval s Tomášem Sokolem (také jsem si nevzal advokáta), po nahlédnutí do budoucnosti jsem věděl, že mi může akorát tak políbit prdel.
A taky mi ji políbil.
BER TO TAK, ŽE JI POLÍBIL TAKY ZA TEN TVŮJ X
KSINDL.
Vždy, když jsem si vytřel s tímhle druhem lidí řiť, bylo to pro blaho celého lidstva a nebral jsem to osobně.
V TOM JE TAKÉ TAJEMSTVÍ ÚSPĚCHU.
Vidím to tak, že v okamžiku, kdy požádáš vyšší mocnosti o pomoc, nebudou s pomocí Tobě váhat.

16 Vitezslav Haramule Vitezslav Haramule | 26. února 2012 v 0:38

[Smazaný komentář] Hedvickovi darek od pratel  http://www.youtube.com/watch?v=gIuBFxVbqtE&feature=related

18 Vitezslav Haramule Vitezslav Haramule | 26. února 2012 v 1:37

http://www.youtube.com/watch?v=PYB84e98mWU
Koktavej Venca si musi napsat na tu agenturu a musi zalhat ze je z USA.

19 Josef Pepa Nos Josef Pepa Nos | E-mail | Web | 26. února 2012 v 9:18

[Smazaný komentář]To je přímo rajská televizní hudba!
V nové, príma české televizi jsem ji ale, bohužel, ještě nikdy neslyšel.
Musím si počkat do roku 2030.

20 Lidka Lidka | 26. února 2012 v 11:32

K Pepovi:děkuju za povzbuzení, můj duch prošel dolní sinusovou enklávou a zvolna soupá, byť stále pod hladinou. Ale od toho jsem přeci rybička, abych uměla plavat proti proudu, že? I když nemám ráda rány paličkou, když jsem vytažena zcela na sucho do justiční udírny, a není tam nikdo, kdo by mne alespoň trochu kropil.
K 11: Jiřinko, popíšu to na jiné stránce, třeba u sebe na webu. Otázku proč zrovna já, tak tu jsem si začala poprvé klást v roce 1972. Pak jsem postupně s poznáváním dalších dobrých lidí, kteří měli rádi poravdu a kterým to myslelo, poznávala, že to nejsem jenom já. Prostě v konci února 1948 byla lidská blbost a nenávist vynesena do vesel, navázala na nacionalize deutsche arbeit tradice, s ní také alkhokolismus a nenasytitelnost, a do dneška nebyla odstavena od moci. V oblasti kultury se to možná někde trochu uvolnilo, ale v oblasti technické, naopak dostali ti horší komunisté bez absolutních zábran zelenou, a ti si samozeřjmě vychovávali své žáky, které si pak koupí, nastaví jako štít, a ti už prostě považují lhaní a tlučení prázdných nactitutrhačským slov nahodile proti komukoli, jako samozřejmou součáýst své práce. Už se v podstatě nic nevyrábí, jen se mluví, v oblasti vodného hospodářství a IT, tak tam tečou prachy do černých děr po miliardách, přičemž u toho byly především lidé z ODS, bývalí KSČ a Šloufovsko- zemanovské křídlo ČSSD. Já jsem se proti konkrétním větrným mlýnům v oblasti vodního hospodářství v souvislosti s Pražskými vodárnami postavila zde v Praze (například zmizela půl miliarda kolem roku 1995 na údajnou rekonstrukci vodárny Podolí, která se nerealizovala) a Středočeském kraji veřejně od konce roku 1993. Tehdy jsem byla zaměstnána v Útvaru hl.architeka. Můj život se pak odvíjel tak, že jsem byla bičována od zaměstnavatele k zaměstnavateli, odháněna potrefenými mocnáři od svých profesí IT a vodního hospodářství. Neměla jsem možnosti to medializovat. Samozřejmě také jsem procházela různými výslechy na státním zastupitelství, ale ne za účelem objasnění, kam mizí stamiliony a majetky Prahy, ale za účelem trestních oznámení, zda jsem neurazila orgán státní moci (Koukal, Vidím, Petr Švec, atd.), nikdy toho neměli na mne dost v trestní oblasti. Tak mne likvidovali alespoň v té netrestní. Sociálka jim dodávala údaje, kam jsem kdy nastoupila do práce, po 7. dni. Za jedno z nejhezčích a nejužitečnějších zaměstnání jsem považovala úklid pro firmu, která dělala pro Poslaneckou sněmovnu v roce 2000. Tam jsem se seznámila s celým tajným kancelářským zázemím všech tehdejších poslanců. Existovala taká baba v řadách ČSSD, která si své medaile za spolupráci s STB vystavovala na svém stole. No, prostě radost. Ale poznala jsem hodně dobrých lidiček, ti ale nebyli na těch vedoucích místech. (To ale patří také jinam, kdyžtak ti to pošlu- celý svůj životaběh psance, meilem.) :-) .

21 vaclav kral vaclav kral | 26. února 2012 v 23:13

Mno vim o strance kde nemecke zeny hledaji muze v USA, stejne tak vim o strance kde totez hledaji Francouzky. O Ruskach a Ukrajinkach nemluve.Nicmene tem Ceskam se nedivim. Potkal jsem v posledni dobe nekolik jinochu teto provenience, a veskrkze jsou to idioti, jakym neni na cele zemekouli rovno. Ostatne, autor s nimi ma jiste zkusenosti a pisatel cislo pet taky moc rozumu nepobral.

22 Jiřina Korčáková Jiřina Korčáková | E-mail | Web | 27. února 2012 v 2:42

[20]: Lidunko, já ti asi na tvůj blog napíši, jak jsem uklízela na Ministerstvu pro technický rozvoj a informace a na komisi pro atomovou energii - Švejk v Rusku hadr! Když jsem odtamtud odcházela, musela jsem podepsat úřední dokument, že neprozradím žádné státní tajemství, se kterým jsem tam přišla do styku (to jako asi kolik posranej hajzlů a poblitejch umyvadel a kolikrát hovno vedle mísy) a musela jsem obcházet jedno oddělení za druhým a nechat si orazítkovat potvrzení, že jsem jim vrátila všechny tajné materiály a že si žádné supertajné informace neodnáším domů - to asi to hovno. Neuvěřitelné. Ještě teď, když si na to vzpomenu, tak se musím smát a nevěřím tomu. No ona to zas taková sranda nebyla ...

23 OM OM | 27. února 2012 v 11:45

[21]: Nedivím se nikomu, kdo chce ze „Schweikei” navždy vypadnout do některé normální záp. země, evtl. i někam za moře.

24 Lidka Lidka | Web | 27. února 2012 v 23:04

k 22: Jiřinko, také jsem podepisovala, že nevyzradím ani slovo... No, poslanci se ke mně chovali různě. (V té době mne totiž také souběžně navrhoval ústavně právní výbor senátu (Rychetský, Daniel Kroupa z ODA atd ) na inspektora na ochranu osobních údajů do vznikajícího ÚOOÚ. Většina poslanců tam většinou nebyla přítomna. Když mne tam viděl Kuhnl, tak ten přešel přes celý sál a dvě kanceláře, aby mi potřásl rukou a poděkoval za uklízení. Také Mlynář mi později přišel potřást, co by strážkyni pořádku jejich kanceláří, rukou. Ale z ODS, to byli pěkný nafoukanci. Hlavně Cabrnoch, ten byl histerickej. Z ČSSD, ti by vůbec kanceláře nepotřebovali, protože tam nechodili. K Zaorálkovi ale chodily zajímavé faxy. Měli napíchnuté nějaké očko v řadách ODS v USA- k doprovodu od Ministra zahraničí. V budově ČSSD si také  zřídili vysílací a tiskovou stanici se vším všudy. Asi aby mohli mediálně lhát. Tehdy to měli před dokončením, nepoužívali to. Ta baba s těma medailema od STB už tam není. :-)

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama