Epilog...

23. června 2012 v 18:16 | Ross Hedvicek |  Clanky osvetove
Clanek byl odstranen autorem, kvuli natlaku, vydirani a vyhruzkam z Ceske republiky. Sbohem a polibte mi prdel.
 

11 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Slavek Slavek | E-mail | 23. června 2012 v 18:50

Pane Hedvicek , vybral jste si bojovat tak musite vzit na vedomi ze budete mit nepratele.Nezapominejte ale na lidi kteri s Vami souhlasi mozna ne uplne ve vsem ale
stale si Vas vazi, takze nejste sam. Vanka a Wernera bych ani za opravdove nepratele nepovazoval protoze jiz mnohokrate dokazali ze neumi bojovat cestne. Uznavam nepritele ktery ma uroven a umi udrzet pravidlo  boje.

2 Franta Kopecky Franta Kopecky | E-mail | 23. června 2012 v 19:06

Dobre napsano. Zacinam to chapat.

3 děda děda | E-mail | 23. června 2012 v 19:09

S Chartou jako takovou jsem do styku nepřišel, jen s některými chartisty, které bych označil jako "řadové". Ona totiž, jak se mi po letech ukazuje, Charta byla záležitost dosti striktně rozkastovaná. Řadoví - ti, kteří podepsali, nikde se neetablovali a jen si účast případně odsírali v práci apod. Elitní - ti, kteří s tím přišli, přičemž je asi pravděpodobné, že to spustili jako provokaci ve spolupráci s StB. Řadoví byli docela normální slušní lidé, kteří slova Charty vzali vážně. A elitní si z toho udělali živobytí - mimo jiné i na základě mezinárodní finanční podpory, které se Chartě dostávalo. Sem patří ten lidský odpad, o kterém jsou zvýrazněné řádky. Asi nemá velký význam to znovu a znovu probírat a propírat, i když nějaká kvalitní historicko.sociologicá studie by mohla být zajímavá. Ale tu asi hned tak neuvidíme. Možná by z ní vyšlo, že ti největší současní zločinci v Česku s Chartou neměli nic společného a těží jen z dobrých vztahů s StB, která ve své podstatě nikdy nezanikla.

Docela mne pobavilo, když jsem v nějakých těch svazcích našel i jméno Radek John ...

4 Hanka K Hanka K | E-mail | 23. června 2012 v 21:54

I v Australii mas privrzence.

5 Otakar Gembala Otakar Gembala | 23. června 2012 v 23:31

Vše vysvětlující článek.
Chartista = chlastat, hadry polité pivem, čím více blití, tím více much, souložit, zdrhat a žvanit zchlastaný v putyce. Jsem moc rád, že mi to Jirka osvětlil.
Díky Georgijeviči.

6 Ota Ota | 24. června 2012 v 0:46

Občanství jsem si zpět nevzal a teď vím, že jsem udělal dobře. Václav Havel mluví o morálce a poctivosti, ale nikde se nezmiňuje o tom, jak se rozkradly peníze z Fondu dobře vůle, který vedla jeho manželka Olga. Jen v první polovině roku 1990 Milan Hlavsa propíjel se svými kamarády přes 400 000 korun. Tuto částku, nenávratnou půjčku, mu dala Olga Havlova na takzvané sociální průzkumy, které prováděl v pražských hostincích a barech. V době, kdy peníze z fondu, do kterého je na pomoc republice posílali čeští krajani a to i nebohatí, se rozdávaly statisícové částky agentům StB, musela Olga a Václav Havel vědět, že Milan Hlavsa (Mejla - Plastic People) je udavačem. Ale pravděpodobně jim to nevadilo, protože všichni vládci si drží dvorní šašky a ti samozřejmě zadarmo nepracují.

To je neuvěřitelné, že by Vašek byl Jirko taková potvora? Že se oba nestydíte!

7 Hedvickovi z Australie Hedvickovi z Australie | 24. června 2012 v 2:22

Pane Hedvicku mate mnoho lidi kteri s Vami souhlasi a ctou Vase komentare zde v Australii. Muzete je pocitat mezi sve pratele.

Bohuzel Australska imigracni politika je prilis mirna a prijima zmetky a individua kteri zde nemaji byt. Tak se to stalo a stava i s Cechy kteri se sem tlaci. Znam mnoho clenu komunisticke strany CSSR, udavacu, spiclu a donasecu kteri se tim i chlubi mezi svymi. Jsou mezi nimi byvali clenove SNB, STB, jedinci kteri studovali v CCCP - ovsem vse to zapreli australskym uradum pred prichodem sem. Nevim jak to je v Kanade ci US, zda imigracni pozadavky jsou prisnejsi nez zde. Dostali se sem a parazituji na socialnim zrizeni zeme vetsinou ti kteri Vam nemohou prijit na jmeno protoze jsou presvedceni komuniste v dusi. Nedejte se jimi odradit - mnoho z nas zde s Vami souhlasi a rada cte Vase nazory a clanky!

8 Robert Buchar Robert Buchar | Web | 24. června 2012 v 3:28

[3]:Dedo, "kdo to spustil" jsem se snazil vysvetlit ve sve knize The Collapse of Communism ktera vysla v Cesku pod nazvem REVOLUCE 1989. Ale zda se ,ze to lidem u vas nikdy nedojde.

9 Milos Milos | 24. června 2012 v 8:37

Ahoj Rosto,
vsechno je prece jasne: soudruh Vanek,jako do exilu nasazeny agent StB, musi chvalit vsechny svoje lidi-tedy ty,co pracovali pro StB nebo i jinak pro komunisty, a to zahrnuje i tu svini Havla. Na druhe strane Ty, a nakonec i Paroubek, jste pro StB a pro KSC nikdy nepracovali, a proto vas soudruh Vanek musi kritisovat a napadat. To je prece jeho stranicka povinnost.
       Zasilam pozdrav na Floridu.

10 Eda Stehlík Eda Stehlík | 24. června 2012 v 11:52

Vaněk přes veškerou mnohaletou cvičenou snahu stbaka zničit člověka neuspěl. Vnímej to tak, že se sám zakopal do hrobu, je sám sobě hrobníkem. Hnusí se mi. Máš moji podporu Rosto, ve spisech není nic špatného a evidentně se ani pilnému klokanovi nepovedlo získat celý svazek. Bezvýznamná osoba, žádný disident, ale prospěchář . Jen to jeho chlastání s tou pakáží byla vstupenka do Rakouska a Austrálie k vlastnímu popelnicovému blahobytu. Takový se jen zašlápne a spláchne, je jich okolo tohoto typu všude spousta. Bezcharakterní hajzl.

11 děda děda | E-mail | 24. června 2012 v 16:43

[8]:Tuhle knihu bohužel neznám. Pokud jde o politickou literaturu, spíše jsem v poslední době četl knihy o islamismu, což je z globálního hlediska rozhodně větší problém než nějaká česká žumpa,ale to neznamená, že mne dění v mé rodné zemi nezajímá. Takže díky za tip, určitě si ji zkusím obstarat.

12 Josef Pepa Nos Josef Pepa Nos | E-mail | Web | 24. června 2012 v 22:11

Do mého epilogu k chartistům, estébákům nasazeným do zahraničí, udavačům, práskačům, bonzákům a přicmrndávačům všech režimů, které v Česku kdy vládly, bych ještě přidal mentálně postižené fantasmagory, kteří si vytvářejí na skutečnosti nezávislý, vylhaný svět, kde jsou středem pozornosti oni a všechny ostatní jednoduše vytěsňují ze svého=proněskutečného světa způsoby odpovídajícími jimi dosaženými, samozřejmě jejich omezenými možnostmi.

NEJLÉPE TAKOVÉ TYPY NASTUDUJETE, KDYŽ SE PODROBNĚ PODÍVÁTE NA OBSESIVNÍ VRAHY A VRAŽEDKYNĚ.
JIM NEJLÉPE ODPOVÍDÁ MYŠLENÍ, SLOVNÍ PROJEV A SKUTKY TÉTO ZVLÁŠTNÍM ZPŮSOBEM Z REALITY VYŠINUTÝCH OSOB.
Bez těchto znalostí takové osoby nerozpoznáte.
Pro své mimikry používají naprosto všechny známé, nové i nejnovější finty, své šílenství umí velmi pečlivě skrývat a sdružují se ve velkém s masami podobně postižených osob. Působí i na těch nejvyšších postech společnosti, povrchově jsou bez jediné chybičky, dobří, korektní, charitativní, tolerantní a antidiskriminační.

Důsledkem toho je, že i dnes existuje značný počet prosťáčků považující Stalina, Hitlera a podobné kreatury za svá zlatíčka.

13 Robert Buchar Robert Buchar | Web | 24. června 2012 v 22:45

[11]: Ono to taky o te ceske zumpe ani neni. Ten blbej nazev tomu dalo ceske nakladatelstvi. Ctete anglicky?

14 Hana 77 Hana 77 | 25. června 2012 v 6:30

Nedostatek Vankovy sebereflexe a tokani s kymkoliv za ucelem zviditelneni se a ziskani prospechu  a spolecenskeho "prijeti" je znamkou vady charakteru, celozivotni kompenzace pocitu menecennosti buldozeristy z Karlovych Varu.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama