... just watch me walking ...

29. června 2012 v 4:23 |  Clanky vulgarni a sproste

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Blanka Blanka | 29. června 2012 v 9:51

Petrželi Wernerovi, který se nyní ze strachu stal anonymním přispěvatelem na blogy 2 eunuchů, bych chtěla vzkázat, že si všechny komentáře archívuji a jeho rukopis se pozná i kdyby se podepsal jak begónie. Ani výhružky od ostatních členů jeho teroristického gangu nenechávám bez povšimnutí. Vše dočasu jen knedlíky na věky.

2 Blanka Blanka | 29. června 2012 v 10:57

Píšu to sem pro Wénu Dernera, protože Ti do Tebe zamilování sem lezou jak švábi na pivo i bez upoutávek.

3 Barunka Barunka | E-mail | 29. června 2012 v 18:43

Snobové vzali u Kristla Wénu Dernera pod tlak a řeší tam jeho pracovnu! Cha, oni si původně mysleli, že je Hedvíčkova, řeší tam fotku se svatým obrázkem, a jak hledali další hnidy, objevili Ikeu! Fakt sranda! Jsem mrtvá smíchy, ale z nich, ne z té pracovny. Mně se ta pracovna docela líbí a na tom obrázku to Dernerovi sekne - vypadá skoro tak pěkně  jako náš Hedvouš!

Pravda ale ukázala prstem do houští a tak tam teď momentálně drtí Wénu a proč? Protože má doma nábytek z Ikei - blbci. A on se s nimi hádá, ten blázen, místo aby je utřel. Tak má v pracovně nábytek z Ikei, no a co? Já ho mám doma taky. Není to snad jedno? Vystudoval docela dost těžký obor, to určitě nebylo zadarmo, je Dr. a JE PŘECI DŮLEŽITĚJŠÍ INVESTOVAT DO VZDĚLÁNÍ, než vyhodit všechny prachy za nějaký krámy a co je vůbec komu do toho, že.

Vsadila bych se, že ten Emil, co rozťal uzel zvaný Ikea, stěží dodělal maturitu, ale nábytek má doma určitě starožitný! Snobák chrobák hovnivál. Dobře Dernerovi tak. Co tam leze, když už jednou vylezl ...

To nechápu. Teď tam řeší gelový polštářek pod bezdrátovou myš a Emilovo starožitnictví dostává záchvaty! No jo, ale ta Ikea, ta Ikea! Cha! :-P

4 Viktorka Viktorka | 29. června 2012 v 23:04

Mně se Wernerův pokojík líbí, co je ale ultra hnus jak se neštítí Krystlovy piraně útočit na ženy a hodně hnusným způsobem. To naznačuje jen IQ tykve, slaboduchost a sraby. Totální sraby.

5 Josef Pepa Nos Josef Pepa Nos | E-mail | Web | 30. června 2012 v 3:30

Pokud umíte čerpat síly ze vzduchu, Slunce, vody a hmoty, z vašeho těla i ze zdrojů mimo vaše tělo, můžete pozabíjet všechny vaše nepřátele, aniž byste se jich dotkli malíčkem vaší nohy nebo je znali.
BEZMOCNOST VYDÍRÁNÍ A VYHROŽOVÁNÍ SPOČÍVÁ V JEJICH NE-MOCI.
Nejde ani tak o idiocii, kreténství, zbabělost, podlost, zákeřnost, zhovadilost, sprostotu a vulgaritu zabalenou do "korektnosti", blbost, stupiditu a debilitu, ale o prostý fakt, že na vás tyhle "lidi" prostě nemůžou a tak se ukájejí v bezmocném vzteku.
Tyhle masy jsou fucked zajímavé.

6 Eda Stehlík Eda Stehlík | 30. června 2012 v 8:37

Vzpomněl jsem si na tento článek.
Vaněk se nesmířil se skutečností, že je Nikdo
JOHN BOK
Vážená pani Haslingerova, rád bych jen několik poznámek k Vaší korespondenci s Jiřím Vaňkem. Ten člověk již před svým odletem do Austrálie, ve Vídní urážel a pomlouval mnohé mé přátele, kteří museli odejít a nebo byli donuceni opustit svou vlast. Dělal to podlým způsobem a hlavně proto, že nebyl schopen v novém prostředí, kde se nešanoval socialistický šlendrián upadlé pracovní morálky, se uplatnit tak jako jiní, kteří dokázali ve svobodném světě vystudovat, úspěšně podnikat, uplatnit svojí dovednost a znalosti, případně poskytovat duchovní službu a útěchu a realizovat to, co ve své vlasti nemohli a nesměli. Dnes můj názor na Sváťu Karáska, Ivana Binara, Zdeňka Beniška, Eugena Brikcius a na mnohé jiné, veřejnosti méně známé, může být od tehdejšího  v mnohém odlišný. Nemusím s nimi, nebo oni se mnou, v mnohém souhlasit, ale určitě se nebudeme navzájem pomlouvat, šířit nechutné lži a rozcupovávat vše, co nám nejde pod nos. Natož soudit jiné, když o tom, proč jsou na seznamech StB, nevíme u většiny z nich, de facto dones skoro nic. V přiloženém Vaňkově textu "Jak jsem přišel k Chartě a Jak jsem byl partyzánem..." na rozdíl od jeho vídeňských ataků proti některým z exulantům, je pojednou chválí. Pamatuji se, že útočil na Sváťu a v době, kdy byl poslancem a zmocněncem  a jak ho sprostě a podle urážel. Tak stejně pomlouval i Eugena a jeho ženu Zuzanu. Když se dojímá, připomíná mi to sentiment typický pro alkoholiky-jakási uslintaná uplačtělost.
Je jedno, kde dnes každý z nás stojí. Svobodná společnost nabízí možnost svobodné volby a tak ti, kteří v diaspoře, nebo disidenti zde v tehdejším Československu, žili v jakémsi užším sepětí, dalo by se říci v ghettu, se po pádu komunismu v Evropě vydali každý svou cestou. Jedno je však jisté, že na rozdíl od Vaňka nehanobíme a nepomlouváme své oponenty, neurážím je zbaběle z bezpečí ze zámoří, kdy ubožákům jako je Vaněk nehrozí, že jim dá někdo, tak jak by si to zasloužil, pořádně po hubě.

Ten jeho text v příloze, je únavně dlouhý. Sice popisuje až naturalisticky věcně určité situace a události, zato však ignoruje skutečnost, že on sám nebyl nikdy trestně stíhán, vazebně vězněn, obžalován a nakonec odsouzen k mnohaletým letům vězení. Všimněte si, že se navíc ani slovem nezmiňuje o Ivanu Martinu Jirousovi –Magorovi, který v téže době žil velmi často u Němců, staral se o jejich děti, byl duchovním i ideovým vůdcem undergroundu, byl „členem“ Křižovnické školy, ve které mj. byli lidé jako Jan Steklík, Nepraš, Brikcius a o které ten všeznal Vaněk dle všeho neměl ani potuchy. Ti všichni, které pomlouvá, že jenom chlastali, na rozdíl od něj tvořili a žili bohatým společenským a uměleckým životem, vedli osvětové bytové semináře z různých oborů, vzdělávali druhé, realizovali umělecké výstavy, divadelní hry a koncerty, psali básně a literaturu, jak uměleckou, tak i odbornou, která však nemohla vyjít oficiálně, ale pouze v samizdatu nebo v zahraničí.  A tak jako on, vykonávali manuelní práci, mnohem hůře honorovanou, než jeho bagrování.

Je navíc podlé, bolševicky typické  a hodno sociálního póvlu, když někdo události a zážitky společně prožité v dobách krušných zveřejní, jako by chtěl sdělit pravdu o tom, jak to bylo a na pozadí takto upadlého „zjevení“ dokázat jak úžasný napravený je pisatel.

Neunavoval bych sebe ani Vás tolika slovy na vylíčení jednoho zoufalce a ubožáka, který se nikdy nesmířil se skutečností, že je nikdo, nebýt toho, že je zřejmé, že v podstatě nevíte, kdo ve skutečnosti Jiří Vaněk je.

K evidenci a vedení svazků StB. Svazek, vedený na tajného spolupracovníka (agenta), tak jako i ostatní dle kategorií a zaměření (včetně těch, vedených na nepřátelské osoby - k nimž také patřím) měl své evidenční číslo, ( viz. str.43, v knize „ KATO-Příběh opravdového člověka“). Tentýž svazek mohl pak dostat jiné číslo, nebo  jeho části za lomítkem (viz. příloha) k jednotlivým částem podčíslí: 020, 021, 100 atd.

Jak správně vysvětlil pan inženýr, v seznamech je více osob stejného jména, které lze však odlišit datem narození. Jinak svazek byl pouze veden jeden, a mohl mít různé části a to buď proto, že se objekt přestěhoval, opustil republiku, nebo se oficiálně vystěhoval, z jiného časového údobí (Kato napřed od roku  1969 -70 pod číslem 1177/307 a pak opět tentýž svazek pod novým číslem 12402/332, kdy to původní na deskách svazku bylo přeškrtnuto, který byl jakoby znovu zavedený dne 31.5.1975 až do léta 11.května 1989, kdy měl být údajně skartováno něco kolem 600 stran. Z těch, na rozdíl o těch, které se za údobí 1968-70 z velké části zachovaly, se nenašel ani jeden. To že někde existují, ať už v jakékoli podobě, vůbec nepochybuji, tak stejně, jako že jsou zaručeně ve „správných rukou“.

Takže ač je to jeden svazek, v cibulkových seznamech na Kata byla z důvodů, které jsem uvedl, uvedena dvojí agentní evidence, ač se jednalo o jeden svazek na tutéž osobu.

S pozdravem John Bok

7 Eda Eda | 30. června 2012 v 8:40

Co je nutno obdivovat u soudruha Vanka,je jeho stranicka disciplina.Nejenom ze poslusne cte a papouskuje rezimni tisk,ale take,jako spravny soudruh,praktikuje tridni boj.Kdyz uz nemuze zavrit ty,kteri maji jiny nazor nez on,tak jim aspon sproste vynada.Jeho soukmenovci v CR mu urcite nadsene tleskaji a volaji:Cest praci,soudruhu Vanku.
Takova pevna bolsevicka disciplina muze vysvetlit,proc dodnes komunisti dostavaji v CR pri volbach okolo 10%.

8 Vanek johoho Vanek johoho | 30. června 2012 v 8:49

Vanku, takove papiry,kteryma se porad ohanite,StB bezne vydavala svym agentum,kdyz je chtela nasadit do cs.exilu.
Svymi nazory a svym chovanim na techto a podobnych strankach jste se ale plne demaskoval,a ty vase papiry uz vam nikdo nebude brat vazne.Cili nejste zas tak velkym uspechem StB,jako byl Havel.

9 Řečeno na internetu. Řečeno na internetu. | 30. června 2012 v 9:03

Nadčasový příspěvek z roku 2009 a v roce 2012 Parkanová a Kalousek jsou opět v centru pozornosti:
Jo Vaněk žijící v Austrálii, ten co tak sprostě nadává, co každého kdo s ním nesouhlasí, nebo nedej Bóže si ho dovolí nějak kritizovat, ihned zaútočí těmi jeho sprostými vulgarismi, je to ten co rozbil CS-club. Ten co  všude v každé diskusi doporučuje volit Top 09. ale Vzpomínám si, že v době kdy byla ministryní obrany Vlasta Parkanová, tak nějací opilí vojáčkové drsně zmlátili syna paní Catalánové a Vaněk se z toho šel zbláznit vzteky...což chápu na jednu stranu, něco takového musí přece odsoudit každý rozumný člověk, ale co mne osobně nyní zaráží, je fakt, že Vlastička Parkanová je přece v Top 09 taky, a dokonce s Kalouskem jsou velcí přátelé, tak jak je možné že to hulvátovi Vaňkovi nevadí a tolik doporučuje volit tento nově vzniklý Kalouskův spolek? Zamýšlím se ještě víc, a napadá mne, že byl dokonce velkým kamarádem i s Petrem Cibulkou a pár let dozadu o Petrovi Vaněk roztruboval kdejaký nechutnosti. To se Petr zrovna rozcházel s manželkou Janou dříve Hrbkovou. Vaněk se v té době přidal na stranu Petrové manželky Jany a společně o Petrovi vytahali na veřejnost kdejaké nechutnosti. Petr Cibulků by vám o tom mohl více a lépe povykládat, co to bylo za kámoše ten Vaněk. Mně začíná být podezřelých i více věcí a situací kolem Vaňka. Začínám o něm zcela vážně přemýšlet, zda Vaněk není nasazený tajnými aby rozvracel zevnitř politické subjekty a lidi, kterým jde o opravdovou politickou očistu.
06.08.2009 15:45
http://www.tyden.cz/rubriky/domaci/dovolena-s-cezem/v-toskansku-se-slunil-i-spravce-registru-exekuci_132639_diskuze.html?showTab=nejctenejsi-3

10 Vanek na Týdnu Vanek na Týdnu | 30. června 2012 v 9:06

Mně hodně zaráží, proč Vaněk tolik doporučuje tento nově vzniklý spolek navíc spolek s lidmi, kteří jsou již dlouho v politice a nedá se o nich říci, že jsou to politici slušní a již vůbec ne sloužící a hledící dál sloužit lidu a pro lidi. Kalouskovu politiku a působení ve vládách a na ministerstvech vám zde nebudu líčit. Někdo z diskutujících o Kalouskovi velmi přesně popisuje, co vše má tento za nehtama, stejně tak hopsanda Parkanová a další staronový politický vykuklenci. Předseda Top 09 pan Kníže, ten je taky dvojkolejník. Měli jsme to možnost poznat již v kauze Jiřího Čunka i stím jeho cirkusem kolem Čunkového auditu, na který si najal detektivy a potom prd o tom zveřejnil. Asi věděl proč to nedal veřejnosti ve známost. A takovéto staronové politické kabáty Vám Vaněk doporučuje? Lidi, dejte si pozor! Je to účelové doporučování. Za 3-4. měsíce se dozvíme přesněji, co to bude zase za Top-Kalouskovinu. Kalousek byl přece v Topolánkově vládě. A nyní se dovídáme, kdo všechno dostal jaké státní zakázky, kteří lobisté si jimi namastili kapsy... To chcete zvolit ten stejný Topol tandem? Parkanová byla přeci taky v Topolánkově vládě. Copak si nato nevzpomínáte? A toto vám doporučuje volit ten hysterický bagrista Vaněk? Dejte pozor, lidi, opravdu velmi velký pozor na to, koho budete volit, jinak budete zase jenom nadávat a platit vysoké daně různým nenažrancům lobistickým...
06.08.2009 16:04
http://www.tyden.cz/rubriky/domaci/dovolena-s-cezem/v-toskansku-se-slunil-i-spravce-registru-exekuci_132639_diskuze.html?showTab=nejctenejsi-3

11 Vanek kam vitr tam plast. Vanek kam vitr tam plast. | 30. června 2012 v 9:10

Jednou doporučí voit Topolánka, podruhé doporučí volit Kalouska, po třetí doporučí volit třeba tuneláře z Honkongu... jemu je to šumák. Leží v Austrálii, prudké sluníčko mu roztavuje mozek a proto v tom má takový guláš. - Ještě ,že máme tak morálně narušené voliče kterým nedochází základní souvislosti. Oni pak zvolí TOP 09 padákového zabijáka Kalouska , co má slušnou sbírku beztrestných tunelářských kauz - my se s ním po volbách spojíme a pojedeme dál v naplánovaných tunelech- že Vaňku!! koho doporučíš volit příště? Lidi, prosím, nenaslouchejte radám senilního dědka Vaňka, důchodce z Austrálie !! Očernil a pošpinil a poplival již po tolika lidech, kteří mu věřili...a stejně je zradil a plival po nich jako pomatený blázen... Cibulka by mohl vyprávět !! Že astala visto !! ? !!

12 Jirka Jirka | 30. června 2012 v 9:14

Kdybych mel kdy vkrocit na uzemi Cs.konzulatu v Sydney, tak jen s bombou. (2/10/2001  Jirka Vanek) ... veprove hody byly tusim kolem roku 2005, od te doby jsem byl na konzulatu jeste dvakrat   21.02.2010

13 Nada Nada | 30. června 2012 v 9:33

Vaněk a jemu podobní jsou primitivní a sprostí křiklouni z davu, kteří volají po věšení na kandelábrech. Když jsem na toto Vaňkově pokřiku v diskusi reagovala – "no prosím, už jsou tady kandelábry", tak mně pod to napsal takové nadávky a urážky toho nejsprostšího zrna, že by se pirát červenal. Svými sprostými výpady dělá z diskuse žumpu a někteří mu ochotně sekundují. Článek p. Krále byl neuvěřitelnou zhůvěřilostí a zhoršil na blogu už tak vyhrocenou válku. Postavil proti sobě lidi, kteří do té doby zaujímali neutrální postavení. A co je pro mě nejsměšnější, že lidi nechtějí vidět, ty sprostoty, kterými nás p. Vaněk častuje. Pan Král tyto vulgarity omlouvá a je mu jedno, že z Lidovek se stává diskusní žumpa. Já mám právo se rozhodnout, že v takovém prostředí diskutovat nebudu a ani nebudu koukat na dav, který štve člověka, o kterém mimo jeho podpisu neví nic konkrétního.
Zdroj: http://denikceskebabicky.wordpress.com/2009/11/22/nedele-22-11-2009/

14 Boris Wolfgang Dobak Boris Wolfgang Dobak | 30. června 2012 v 9:37

Večne (presnejšie len po obdržaní welfare) nadrogovaný kretén Vaněk je presvedčený, že môže verejne urážať iných, napríklad mňa, (mimochodom na celom civilizovanom svete trestným) šírením nepravdivých informácií, ako už nespočetne veľakrát rozširoval o mne, že som bol zavretý za pedofíliu.

15 Mým Varákům Mým Varákům | 30. června 2012 v 9:48

Jirko, vytrháváš věci z kontextu a aranžuješ je tak, aby o tvém protivníkovi vytvořily žádoucí (v tomto případě negativní) obraz. Na tehdejší diskuzi po odchodu Zachože mezi Vánoci a Silvestrem na starém blogu si dobře pamatuji a ty Kozelkovy vstupy měly svůj vývoj, a vedly nakonec k tomu, že pro Zachože napsal krásný text, který přijel přečíst. Kdo chce, tak to pochopí. Celá ta smutná událost tenkrát nakonec dopadla dobře a myslím, že se vše vyjasnilo. Ty tady na všechny, kteří s tebou nesouhlasí hážeš jen špínu a sprostoty, ten tvůj slovník je příšerný, ale když Kozelka někde napíše něco o Varácích, hned to sem několikrát bonzácky kopíruješ, asi aby se každý mohl pohoršit nad tím, jak se Kozelka do nás "pouští" a jak je špatný.
Kdybys měl v sobě špetku soudnosti, tak tady ve svých příspěvcích nebudeš sprostě napadat lidi, kteří ti věnovali tolik nejen pozornosti a času, když pro tebe zorganizovali např. Klokaní guláš. Jsou to ale pro tebe švejkové, bolševici atd. atd.. Divím se, že jsi sem do téhle kocourkovské žumpy plné bolševiků vůbec jezdil. Na fotkách v galerii to ale nevypadá tak zle, ty rudé svině se na tebe usmívaly a gulášek chutnal.
Myslím, že si svou zlobu a zatrpklost vyléváš na lidech, kteří si to nezaslouží. Od tebe, který jsi sám prožil nelehký život, bych čekal o to více nadhledu a myslel jsem si, že máš sám v sobě tyhle věci dávno srovnané. To, co jsem si tady za poslední týden od tebe přečet mě osobně dost zklamalo.
http://portal.crash-club.cz/blog/tabid/101/EntryId/288/MYM-VARAKUM.aspx

16 Jana Jana | 30. června 2012 v 9:50

Pane Vaňku, vy jste sice signoval Chartu 77, ale to je taky všechno. Nic víc jste už v životě neudělal, nijak originálně jste se neprojevil a ničí jste neobohatil strádající české prostředí. Tak proč tak vytrvale kolem sebe plivete jed a sprostoty?

17 Bob Bob | 30. června 2012 v 9:53

Pane Vaňku záměrně motáte páté přes deváté. Vždyť Vy sám jste přeci psal, že Kozelka práskal Zajíčka a jedna ze zdejších kolonek se jmenuje Informátor StB Milan Kozelka. To už je opravdu na žalobu. Informátorem je člověk z vlastní vůle, přesvědčený o správnosti svého činu a především sytematický udavač - a to pan Kozelka ani v nejmenším nebyl. Volte svá slova opatrně a po důkladném promyšlení. S panem Pencem polemizovat nehodlám, vím o něm své a to mě stačí. Přeji Vám příjemné australské slunce.

18 Andrea Andrea | 30. června 2012 v 9:53

Vážení soudruzi Vaňku a Penci, táhněte už s tou
demagogií do prdele nebo jeden ke kozám a petrželi a druhej ke klokanům. Nechť jsou všechny bytosti šťastny a v míru !

19 Jindra Tolar Jindra Tolar | 30. června 2012 v 9:54

Ti dva pánové jsou ve svých životech natolik obyčejní a nezajímaví, že fízlování, kádrování a ostouzení lidí, kteří na rozdíl od nich něco umí a vyvíjejí se, je to jediné, čím se můžou na čas zviditelnit. Shoduji se se svými profesními kolegy, že opět nastává zlá doba pro většinový průměr, opět se do popředí derou nejméně kvalitní individua. Je to zřejmě trvalý český osud.

20 Sudeten Sudeten | 30. června 2012 v 9:56

Pane Jařabe, sám velmi dobře víte, že výčet funkcí nezaručuje kvalitu člověka. Pokud společensky přeangažovaný Vinnetou  (PENC) z uražené ješitnosti propadne prachsprostému fízlování a kádrování jemu nepohodlného okolí, svědčí to o nutnosti zbavit ho těchto funkcí a předisponovat jej do laskavé péče psychiatra. I z těch nejfrantiškánštějších ludumilců se můžou nekontrolovaně stát mstiví predátoři, což je názorný příklad pana Pence. Nic ve zlém, přeji Vám co nejerotičtější jaro.

21 Ota Veverka Ota Veverka | 30. června 2012 v 10:16

Osobní sebereflexe a přiznání panu Vaňkovi.
Upřímně doznávám, že jsem zapříčinil potopení Titanicu, rozpoutel jsem první i druhou světovou válku a v roce 1948 se zúčastnil komunistického puče; samozřejmě na straně komunistů. Dále jsem po boku bratrských spojeneckých vojsk přepadl v srpnu 1968 zrádcovské Československo a pomohl tak zadusit vzkvétající Pražské jaro.

Udal jsem Plastiky i DG 307 a postaral se, aby Havel strávil šest let ve vězení. Dobře mu tak. To mi však nestačilo, a proto jsem požádal soudruhy z StB, aby panu Vaňkovi zařídili povolení k vystěhování. Povedlo se.

Po "sametové" revoluci jsem nastartoval veškeré tunelování, korupci a klientelismus v Československé a později České republice. Domníval jsem se totiž, že když bude z Česka jeden velký tunel, bude cesta ze Slovenska do Evropy trvat kratší čas. Což se potvrdilo.

Neudělal jsem pouze jediné: Když se StB pokoušela zařídit vystěhování mně, odmítl jsem a raději absolvoval převýchovu v nápravném zařízení. To jiní dali přednost zbabělému útěku do ciziny a dnes si odtud hrají na statečné disidenty. Všimněte si, že nejmenuji, ale je mi to upřímně líto.

Proto ze srdce prosím pana Vaňka i Winnetoua, aby mi ta svinstva, kterých jsem se ve svém životě dopustil, včetně občasného nošení kravaty, odpustili. Jinak totiž neusnu a když už, budou mě trápit noční můry. Howgh. P.S. Neomlouvá mě ani to, že jsem jednou v kravatě viděl i Winnetoua.

22 Ota Veverka Ota Veverka | 30. června 2012 v 10:19

Oznamuji, že jsem se pokusil vyhovět skromné žádosti pana Vaňka, který nikdy, zdůrazňuji, NIKDY, nepřikuloval. Přes veškerou snahu a nezměrné úsilí, se mi však na něj nepodařilo vysrat, protože při myšlence na jeho úžasnou osobnost mě přepadla zácpa.

Mohl bych se pokusit na něj "plyvnout", jak by řekl soudruh Vinnetou, ale bohužel, není v dosahu. Proto náčelníku kmene Homo Poserus, alias Vaňkovi navrhuji, aby co nejdříve navštívil Kambodžu a postavil se po větru na nějaké veřejné místo, nejlépe před Angkor Vat. Prosím nechť laskavě určí den a čas plivnutí. Dostavím se společně se všemi khmerskými kravaťáky a rádi jeho žádosti vyhovíme. Pokud by se chtěl připojit i někdo jiný, budeme rádi a pevně věřím, že to ocení i náčelník Vaněk. Howgh.

23 Ota Veverka Ota Veverka | 30. června 2012 v 10:20

Dotazem u Vaňkova kmene Homo Poserus jsem zjistil, že jeho pravé indiánské jméno zní "Zmrd Kurva Prdel". To proto, že při shromážděních starších kmene to byla jediná slova, která dokázal vyslovit. Zlé jazyky dokonce tvrdí, že to dokonce byla první slova, která řekl poté, co se narodil.

Nechce se mi tomu věřit, protože jsem se ve zdejších diskusích přesvědčil, že umí i "informátor" a "svazek". Psycholog Josef Chytrý se k tomu vyjádřil: "Bylo vědecky prokázáno, že někteří jedinci i přes nízkou inteligenci dokáží po čase napodobovat více slov a gest, než jsme doposud tušili. Podobně je tomu u některých druhů papoušků a primátů."

24 Kolja Křídlo Kolja Křídlo | 30. června 2012 v 10:23

Jiří Vaněk šíří v Klokánii krásu a vytříbenost českého jazyka. Kdo jiný než on, opravdový mistr češtiny. Až přiletí do Česka, tak všechny přepere a nahází na jednu hromadu a zase odletí zpět do Klokánie, kde se můžou pothat radostí, že ho tam mají.

25 Jirka Vanek Jirka Vanek | 30. června 2012 v 10:25

Mezi vlasteneskymi kruhy se o mne nemluvilo vubec proteze do zadnych ceskych spolku nechodim a nikdy jsem v nich ani jednou nebyl, S cechem mluvim poslednich deset let dvakrat trikrat do roka. Naposled vloni ve Varech :-) Ne ze bych se Cechum vyhybal ale mam smulu ze natrefim pokazdy na hasterivyho podivina podobnymu Veverkovi.

26 Ota Veverka Ota Veverka | 30. června 2012 v 10:28

Varský Informátor
Naší světoznámé redakci se podařilo získat od nejmenovaného zdroje zápis dosud utajeného rozhovoru mezi Vinnetouem alias Stanislavem Pencem, a Klokanem alias Jiřím Vaňkem. Ostrá výměna názorů mezi oběma repetenty vrhá zcela nové světlo na causu M.K., která vyvolala značný světový rozruch, zejména na Karlovarsku. Přepis rozhovoru přinášíme v doslovném znění. Upozorňujeme rodiče, aby jej nedávali k náhlednutí svým nezletilým potomkům. Mohlo by totiž dojít k narušení jejich mravního a společenského rozvoje.
Rozhovor:
V. – Asi změ to posraly Jirko.
K. – Jak to myslis pico?
V. - Neřýkej my pyčo.
K. – Promin to mi jen tak ze zvyku vyklouzlo.
V. – Mno, chťely zme abi Kozelka nebil ykona undergruntu a zatím to vipadá, že jsme mu pomohly abi bil slavnější. Co s tím?
K. – Nemas v zaloze ještě nejake další svazky?
V. – Mám, spousti, ale ne na Kozelku.
K. – Tak co s tim pico?
V. – Neřýkej my pyčo.
K. – Promin, to mi jen tak vyklouzlo.
V. – Viklouzava ti to nějak často. Co kdybich veřejně prohlásyl, že u mje na Kozym mejdanu spal s kozou. Múžu to dat na fejsbuk a Kreš – klub.
K. – Kozy, kozi mejdan, Kozelka… To by slo, zni to verohodne pico. Sezenes svědky?
V. – Neřýkej mi pyčo. Svědki? No, skusyl bych ukecat nekterou kozu, přýpadně osla.
K. – Promin, to mi jen tak vyklouzlo. No vidis, zivis je, mliko a syr neprodavas, tak by se ti taky mohli trochu odvdecit. To je dobry napad, pico.
V. – Ježtě jednou my řekneš pyčo a zveřejnim tvoje svazki. Omluv se a okamžytě proveť sebereflexy! Postav se k tomu čelem.
K. – Jezisi Staniku ja to tak nemyslel. To bys mi prece neudelal.
V. – Tak omluvýš se nebo ne? Bude sebereflexe?
K. – Hluboce lituji ze jsem te nazval picou. Zaroven priznavam, ze jsem z Ceskoslovenska vycestoval jako rozvedcik StB a ne jako disident, kterym jsem nikdy nebyl. Vzdycky jsem jen chlastal první ligu a to bylo vsecko moje hrdinstvi. Jeste jednou se ti pokorně omlouvam.
V. – Protože jsy se neomluvil, znovu sy mě nazval pyčou, odmýtáž se k tomu postavyt čelem a provest upřýmnou sebereflexy, zveřejnim zytra všechny tvoje svaski, hnuse estébácký. Howk.

Varský Informátor - Váš oblíbený deník.

27 Ota Veverka Ota Veverka | 30. června 2012 v 10:29

O Pencovi a konopí:
Web Legalizace - výňatek z rozhovoru:

Ahoj Stando, pověz nám, jak vznikla tvoje náklonnost ke konopí?

"Důvodem je moje vlastní pravidelné užívání konopí, které je historicky jednou z nejdéle využívaných rostlin. V mém případě jde o užívání ze zdravotních důvodů, jako tlumící lék proti mechanickým bolestem tělesné schránky. Nepopírám, že zčásti i pro účel relaxační, abych se ze složitého světa okolo nás nezbláznil. Konopí v mém případě pomáhá k většímu nadhledu a jistému vcítění k odlišnému postoji jiných lidí, a to především v rovině veřejného a politického života."

O.V. - Jak jsme byli svědky, někteří jedinci se i přes vydatné hulení zblázní. I kdyby se uhulili k smrti, k většímu nadhledu jim to nepomůže. K náhledu na sebe už vůbec ne. Zdá se ale, že jim to pomáhá k "jistému vcítění" k odlišným postojům jiných lidí. To však nemá nic společného s obyčejnou lidskou empatií.

28 Tom a jeho varování Vaňkovi Tom a jeho varování Vaňkovi | 30. června 2012 v 10:31

I kontroverzní témata zde mají své místo, a naplňují smysl blogu, i když na první pohled s muzikou nesouvisejí, leč "hudba netěží jen z hudby".
Mě osobně kritika nevadí, nevadí mi ani názory, se kterými nesouhlasím, nevadí mi ironie, respektuji vyjádření kohokoli, neřeším pokud má někdo problém s formulací nebo pravopisem. Jsem za tu diskuzi rád, a jestli se pod článkem objeví devadesát komentářů, tak jedině dobře, vždyť od toho tenhle web je. Většinou komentáře rozšiřují sdělení samotného článku a v tom je jejich síla. Pokud nějaký článek "donutí" čtenáře napsat komentář, jsem za to osobně hrozně rád.
To, co se děje nyní, mě hluboce znechucuje. Posledním impulzem k tomuto mému komentáři je skutečnost, že se to celé naprosto nepochopitelně obrací proti Šveskovi, který - ač jindy vše vášnivě komentuje, je v této kauze zdrženlivý. Dále se to vše obrací proti smyslu tohoto blogu a dělá mu to nedobré jméno. Šveska pro blog udělal obrovský kus práce a obětoval mu kus života a nechci se smiřovat s tím, aby zde byly normou sprosté urážky kohokoli, nadávky a vulgarity takového kalibru, jako tomu obyčejně bývá na webech, kam přispívá Vaněk. Jsem alergický na lidi, kteří si své problémy, mindráky a frustrace neumí vyřešit sami se sebou a po zbytek života tím otravují všude, kam je osud zavane.
Tento blog běží na serveru, který mi patří, a jehož provoz dotuji ze svých prostředků. Nechci, aby zde byl kdokoli, tím méně mí přátelé, urážen a sprostě napadán. Žádám tímto pana Vaňka, aby tak nečinil, v opačném případě dojde k zablokování jeho přístupu na web. Toto je poslední varování.

29 Jana Paukrtová Jana Paukrtová | 30. června 2012 v 10:34

Pane Vaňku, těmito výlevy jen potvrzujete, že jste bezcenný sprosťák a obyčejná lopata a nepomohlo by vám ani vystřelení na Měsíc. Myslím, že disidenti z vás radost nemají, pan Vinnetou asi ano, je ze stejného ranku.

30 Josef Pepa Nos Josef Pepa Nos | E-mail | Web | 30. června 2012 v 10:36

Ve špíně vlastního hajzlu svých nositelů si lebedí a chrochtají blahem umrlé astrální a jiné elementální bytosti překypující hnusy všeho druhu, paraziticky přifařené ke svým nositelům. A protože ti o tom nemají nejmenší tušení (jde o to samé, kdy vám klíště při zakousnutí do vás vstříkne anestetikum, abyste nevěděli, že vás zabije borelioza, mozková horečka, klíštěnka-babézie valdová, atp...) a mají za to, ba co víc - jsou o tom skálopevně přesvědčeni, že je to jejich imidž, jejich svobodná vůle, jejich osobnost, jejich právo na názor, atd...atp..., paraziti se u nich těší skálopevnému zdraví.
AŽ SVÉ NOSITELE ZABIJÍ, PŘEMÍSTÍ SE JINAM.
Na jinou část facebooku.

32 Socialka Sydney Socialka Sydney | 30. června 2012 v 10:46

Vanek19:43
RE: Pro ceske duchodce par informaci.
Duchodci v Sydney, jako ja, pokud bydli v "socialnim" coz je statni nebo obecny v ceske reci byte tak plati 25% ze sveho prijmu. Ja platim 65 dolaru tydne.

33 Jirka Jirka | 30. června 2012 v 11:30

Vtipné je, jak je Hedvicek vždy o krok napřed nežli honící voříšci haf haf haf.
Buď je zcela dezorientuje a oni běží na sudetoněmeckou stranu anebo trošku pootočí volantem svého ferari a oni běží do paneláku na australskou stranu se důkladně vysrat. Cestou zakopne jeden o druhého, podrazí si navzájem nohy a především nejsou schopni si dát indicie dohromady. Holt učitel s falešnými tituly Krystal nemá kredibilitu pro analýzy, zvláště ty historické :-D .

34 Hannah z JUESEJ Hannah z JUESEJ | 30. června 2012 v 12:36

Vanku..Vanku..Vanku!!!!!
TY toho v te sve hlave moc nemas, ze tu papouskujes stale dokola a titulovani lidi do hodnosti.."swine".."zruda".."debil".."xindl"..etc.. Ti na inteligenci neprida...Klidne bez s davem..jak poslusna ovce...jak ostatni, co jsou ze vseho domotani..leva ruka nevi, co dela prava..a pravda je vzdycky uprostred !!..ale Tobe to jeste nedoslo a nedojde..protoze jsi docista zblbnul a to nevim, zdali pijes cocacolu Z hlinikovych plechovek...)))

35 Vanek citace Vanek citace | 30. června 2012 v 12:56

Vanek | Web | 4. srpna 2009 v 1:05
A abych se vyjadril dostatecne jasne: Ruda streva jsou i emigranti, nejenom domaci. Kvuli jezedackym nazorum se nestykam uz ani s jednim krajanem. Nedelam rozdil mezi domacim a prespolnim Cechem. Pristi rok to bude tricet let kdy me Panbuh odmenil moznosti zit v Sydney a muzu prohlasit ze jsem za celou tu dobu nebyl ani jednou v Sokole ci jine krajanske organizaci. Upravenci me nikdy nezajimali.

36 OM OM | 30. června 2012 v 13:17

OM | 17. ledna 2010 v 15:42
[Smazaný komentář] Češi Hedvíčka nenávidí až za hrob, píší o něm nesmysly, zakládají mu falešné stránky ... atd. Pomluvy a špinění, to komunisté vždy ovládali a "100x opakovaná lež se pak stává pravdou". Měl by sis dát ještě trochu práce, hlupáku, a vlepit si facku za rohem.

37 David Werner David Werner | 30. června 2012 v 13:24

17. ledna 2010 v 13:14
Jenom ztroskotalec, agent nebo debil se muze do Ceskozlodejska vratit. Co jsi ty, debile? Citát ke Krystlíkovi.

38 David Werner David Werner | 30. června 2012 v 13:26

David Werner | 17. ledna 2010 v 19:47
[Smazaný komentář]: Bosak je debil.

39 David Werner David Werner | 30. června 2012 v 13:33

kuck van der loch | 24. září 2008 v 20:46 | Reagovat
Milocechu, prisel jsem do Svycarska v 7 letech. Mel jsem za sebou 1. tridu ZDS a tesil jsem se az se stanu pionyrem. Misto toho jsem byl v ceskem skautu (oddil Pochoden, Baden). Nas vedouci byl Jestrab (Milos Miltner), bezvadny chlap, byvaly "Cerny Baron". On a jini antikomuniste nam ukazali co to je byt Cechem. Ackoliv  jsem ve Svycarsku vyrostl citim se stale jako Cech. Jenom zvrhlici jako ty nebo Krystlik kali do vlastniho hnizda. Jsi chudak.

40 Tomas Krystlik Tomas Krystlik | 30. června 2012 v 13:33

Tomáš Krystlík | E-mail | 11. října 2008 v 20:15 | Reagovat
Kuck van der Loch je pseudonym fanatického českého nacionalisty Davida Wernera, jehož příspěvky pan Hedvíček ve svých blozích smazal, který přišel ve svých devíti letech v roce 1969 s rodiči do Spříseženectva. Dovedete si zajisté všichni představit, jaká musela být jeho výchova k českému fanatismu, když dnes projevuje takové šovinistické názory.

41 Barunka Barunka | 30. června 2012 v 13:58

Zachovej klid, Viki, bledá závist jimi cloumá. Nepřejí Vaňkovi ten jeho buldozer, tak je to. Má tam srp a kladivo a pak si dojde na zahrádku, tu si může s tím srpem sklidit, i tu bohatou úrodu mu dopřáli a ostatní se jenom dívají a kibicují. Na buldozer si netroufnou, tak si vzali na paškál slabé ženy a Wénu. Editor by mu měl přifotit práškovací aeroplán, aby tam u nich mohl vykonat chemický postřik z ptačí perspektivy. To ho tam ti ostatní z tlupy přímo utlučou. Nebo ušoulají jako pes slepici! http://youtu.be/VBTIZWhkuRc

42 Josef Pepa Nos Josef Pepa Nos | E-mail | Web | 30. června 2012 v 15:14

Pokud vas opravdu zajima, proc se prave ted paraziticke osoby tak silne projevuji, odhaluji a z poslednich sil kopou kolem sebe jako kobyly v poslednim tazeni, zde je jednoduche a pro vsechny pochopitelne vysvetleni:

DATUM 21.12.2012 JE KONECNA ZASTAVKA PRO TYHLE PARAZITY.
PAK JE UZ DAL NIKDY NIKDO NIKAM NEPOVEZE.
Jiny rozumny duvod pro zduraznovani konce sveta tak jak ho zname dnes neni.

A prave proto vypadaji vsechny katastroficke scenare konce sveta cim dal smesneji.
To hlavni se z nich nedovite.

43 Vladimir Vladimir | 30. června 2012 v 15:47

Jedu takhle dálnicí Praha-Brno a tam tohle: http://www.venstim.cz/?e5e72f9720a3564f1456c2e304ae15e6

44 Vladimír B. Vladimír B. | 30. června 2012 v 15:48

O sto metrů dále bylo ještě tohle. To už jsem si ale poprskal přední sklo.
http://www.venstim.cz/?bef0647a3882d069961f9723fefd517c

45 Werner Werner | 30. června 2012 v 15:57

Werner | E-mail | 21. února 2008 v 19:54 | Reagovat
Pane Flegr,
Krystlik neni historik nybrz obycejny diletant. Staci si precist jeho debilni paskvil na tema atentat na Heydricha. Krystlik neprovozuje nic jineho nez Geschichtsklitterung.

46 Werner Werner | 30. června 2012 v 15:58

David Werner | E-mail | 13. dubna 2008 v 13:24
Zradce Havel byl posledni president zvoleny ceskoslovenskym komunistickym parlamenten, tak co?

47 Werner Werner | 30. června 2012 v 15:59

David Werner | E-mail | 28. května 2008 v 19:38 | Reagovat
Neni pseudohistorik Krystlik nahodou levobocek Heydricha? Krystliku jsi obycejny smejd. David

48 Werner Werner | 30. června 2012 v 16:00

David Werner | E-mail | 29. května 2008 v 18:47 | Reagovat
Volksgenosse Krystlik (radobyhistorik) tvrdi ze Heydrich byl vlastne pritel ceskeho naroda. Z lasky k nasemu narodu nam zvysil pridely a zavedl neco jako ROH. Takze Heydrichovy vyroky jako "Der Tscheche hat in Böhmen nichts verloren." jsou zrejme ceskou lzi. Drive jsem si myslel ze skopcakum slo pouze o zbrojni vyrobu. Diky Krystlikovi vim ze zrudni Cesi zavrazdili sveho dobrodince.

49 Werner Werner | 30. června 2012 v 16:00

David Werner | E-mail | 30. května 2008 v 18:05 | Reagovat
Krystlik je takovy debil ze ho nelze ignorovat Ve Svycarsku jeho paskvily publikuje dokonce Zpravodaj. Vidim ze se cesky narod opet pomatl

50 Werner Werner | 30. června 2012 v 16:01

David Werner | E-mail | 30. května 2008 v 18:09 | Reagovat
@emigrant
Rozumite historii jako koza drbani. Krystlik neni zadny historik, nybrz agent provocateur sudetonemecke zupy. Jeho clanek je prekrucovani historickych faktu a propagace nacismu. Verim ze se ignoramtum jeho nazory libi ale nejedna se o seriozni dejepis nybrz o fasistickou ideologii.

51 Werner Werner | 30. června 2012 v 16:01

David Werner | E-mail | 30. května 2008 v 18:55 | Reagovat
@Jenda
Myslim ze by Krystlik byl spokojeny kdyby cesky narod spachal kolektivni sebevrazdu. Jen tak muzeme odcinit nase podle zlociny vuci mirumilovnemu nemeckemu narodu.

52 Werner Werner | 30. června 2012 v 16:02

Kuck van der Loch | 25. srpna 2008 v 18:20 | Reagovat
Nemci muzou lhat az se jim od huby prasi ale Volksgenosse Kristliek jim neochvejne leze do zadku. Doufam ze sve prispevky preklada do nemciny a posila Posseltovi. Ve Svycarsku nam uz svymi lzemi zneradil krajansky "Zpravodaj".

53 Werner Werner | 30. června 2012 v 16:03

Kuck van der Loch | 3. září 2008 v 17:19 | Reagovat
Krystliku, tvuj otec si na nej mel dat gumu. Jsi nacisticka svine. Pral bych ti stravit nekolik let v Osvetimi nebo jako slovak pod madarskou nadvladou v 19. stoleti. Kdybys byl vzdelany znal bys "Tot nem ember".
Doufam ze kazdy skutecne vzdelany clovek, nemluvim o polovzdelanych opicich tveho formatu, tvuj paskvil bude bojkotovat.
Krystliku pojdi! Uz jsi se dnes pomiloval s kozou?

54 Tomas Krystlik Tomas Krystlik | 30. června 2012 v 16:04

Tomáš Krystlík | E-mail | 3. listopadu 2008 v 16:51 | Reagovat
Ad 4: Bylo by dobré, Davide Wernere, kdy sis lépe viděl do huby. Ve tomto blogu jsi před časem tvrdil, že sis upravil s ČSSR vztahy (na rozdíl od Tvých rodičů), aby ses mohl podívat do země, ze které jsi odešel jako 9letý. Odjezd vlakem z ČSSR jsi opepřil zpěvem parafrázované sovětské hymny, až tě čs. celnice musela napomenout a pohrozit ti. Nyní podle přípisu [4]:jsi se dostavil do Česka poprvé až v roce 1990. Takže: lhal jsi v jednom případě, nebo v obou dvou? Nebo lžeš neustále?

55 Werner Werner | 30. června 2012 v 16:04

kuck van der loch | 3. listopadu 2008 v 18:19 | Reagovat
Krystliku, hlavo skopova. Odesel jsem v 7 letech. Napsal "jsem prvni navstevu v Ceskozlodejsku 1990". 1990 jsem tam byl nekolikrat, vis? Od roku 1981 jsem do CSSR jezdil temer kazdy rok. Krystliku, nauc se nejdrive cist a premyslet. 1989 jsem tam byl dokonce dvakrat.
Vztahy s CSSR jsem si neupravil, nybrz vykoupil jsem se ze statniho svazku CSSR. Pokud vim je to uplne neco jineho.
Oproti tobe nelzu, sudetsky a rusky pasluho.

56 Werner Werner | 30. června 2012 v 16:05

kuck van der loch | 25. listopadu 2008 v 20:04 | Reagovat
Kdyby nebylo Hedvicka museli bychom ho vynaleznout. Dela svou vec dobre protoze sere bolsevika. (Tim ze propaguje Krystlika i slusnou mensinu naroda. Ale neni ruze bez ostnu.)

57 Josef Pepa Nos Josef Pepa Nos | E-mail | Web | 30. června 2012 v 16:11

Vybavila se mi zajímavá scéna ze soudu kvůli pomluvám na mě:
Vladimír Just chodil od jednoho veřejného účastníka jednání k druhému a u každého sondoval, zda je na jeho straně nebo na straně Nosově.
Když pak dostal flastr jak prase ve formě pravomocného rozsudku a musel platit, že se z toho zesírá dodnes, muselo mu nutně dojít (blb obrovských rozměrů to sice je, ale ani vesmír není nekonečný), že mu bylo jeho načítání fanoušků hovno plátno.

58 Naďa Naďa | 30. června 2012 v 17:48

[13]:Tento příspěvek jsem já nepsala, lépe řečeno sem pod článek nekopírovala. Nevím kdo byl tak pilný a zde zveřejnil můj 3 roky starý článek, uveřejněný na mém soukromém blogu.
Mějte se pěkně.

59 Jirka Jirka | 30. června 2012 v 17:50

Vtipné je, jak je Hedvicek vždy o krok napřed nežli honící voříšci haf haf haf.
Buď je zcela dezorientuje a oni běží na sudetoněmeckou stranu anebo trošku pootočí volantem svého ferari a oni běží do paneláku na australskou stranu se důkladně vysrat. Cestou zakopne jeden o druhého, podrazí si navzájem nohy a především nejsou schopni si dát indicie dohromady. Holt učitel s falešnými tituly Krystal nemá kredibilitu pro analýzy, zvláště ty historické  . IMHO Krystal je dost hnusnej jak nazývá Wernera upravencem.

60 Jirka Jirka | 30. června 2012 v 17:53

Po přečtení všech příspěvků týkajících se Vaňka jsem došel k závěru, že je značně neoblíbenej takřka všude a to  i ve skupině Klokaního guláše.

61 Igor Igor | 30. června 2012 v 22:40

[31]: Bič boží ?
http://www.youtube.com/watch?v=2kFzMSmXGKA
Ta podoba tam je jééé :)

62 ghost ghost | 1. července 2012 v 13:29

[50]: Mas broplem i s Cestinem.
Koza drbani rozumi, i prislovecne.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama