Červenec 2012


Blondyna pilotka

31. července 2012 v 2:04 Clanky jinych autoru
The Blonde Pilot..
[]
This is the story of the blonde flying in a two-seater airplane with just the pilot.
He has a heart attack and dies. She, frantic, calls out a May Day.
"May Day! May Day! Help me! Help me! My pilot had a heart attack and is dead.
And I don't know how to fly. Help me! Please help me!"
She hears a voice over the radio saying:
"This is Air Traffic Control and I have you loud and clear. I will talk you through this and get you back on the ground. I've had a lot of experience with this kind of problem.
'Now, just take a deep breath. Everything will be fine! Now give me your height and position."
She says, "I'm 5'4" and I support Obama."
"O.K." says the voice on the radio....
"Repeat after me: Our Father. . Who art in Heaven. . . .."

O nepoucitelnosti hlupaku a exekutorech...

30. července 2012 v 22:19 | Ross Hedvicek |  Clanky osvetove
Mel jsem nedavno diskusi s kamaradem z Ceska, ktery si trpce stezoval na ceske exekutory a vubec jak to tam u vas funguje. Ze nekdo nekde dluzi tisic korun, prijdou exekutori a vymahaji tech tisic korun a navic i "pokutu" dalsi DVA tisice. A nebo ze nekdo nekde vlastni malou soukromou firmu na vyrobu soupatek a pulpacek a zadluzi se a prijdou exekutori a vystehuji ho z jeho bytu na ulici, prestoze v tom byte ma manzelku nemocnou s rakovinou. A vsechno je legalni.

Vysvetlil jsem mu, ze je to proto, protoze Ceska republika je bezpravnim statem a tim se stala, protoze je vedena a vetsina obyvatelstva jsou mentalni Cesi. Definice mentalniho Cecha: "Mentalni Cech" je osoba jakekoliv narodnosti (muze byt i cigan nebo Vietnamec nebo i Slovak) ci statni prislusnosti (muze byt i emigrant s cizi statni prislusnosti), ktera nebere ohled na veci, systemy a fakta, ktere jiz byly uspesne a dobrymi vysledky vynalezeny, odzkouseny a overeny, a ma neutuchajici tendenci tyto vynalezat znovu a znovu (obvykle s rozdilnym a chybnym vysledkem), jelikoz je pod velmi idiotskym dojmem, ze situace v Cesku je jina nez kdekoliv jinde, a overene zkusenosti odjinud nelze v Cesku uplatnit. Mentalni Cech odmita priznat, ze kolo jiz bylo vynalezeno, a nejlepe funguje, kdyz je kulate - a proto je vynaleza znovu a snazi se nejak (vzdy za cenu utrpeni mnohych) dokazat, ze na ceske podminky by bylo nejlepsi, kdyby to kolo bylo tak trochu hranate do ctverecku. Namitkam o vyzkousenosti kulateho kola je odolny a poukazuje na sve akademicke tituly a zamestnani na vysoke skole ci akademii a ze to ostatne ma taky napsano na zvonku u dveri dole u nich v panelaku. Ano, hlupak je nepoucitelny, protoze si sve hlupactvi neuvedomuje. Hlupak nevi, ze je hlupak, protoze je hlupak. Hlupak si naopak mysli, ze je chytry Cech a je jeste i chytrejsi nez vsichni ostatni dokola - hlavne tedy chytrejsi nez ti blbi Polaci, Slovaci, Cigani, Vietnamci, Nemci, Rakusaci, Rusaci, Madari a hlavne ti zasrani Americani, co tam u nich jeste bijou cernochy.

Tak se stalo, ze kdyz v listopadu 1989 vznikalo nove a udajne "demokraticke" Ceskoslovensko, tak nebyla jednoduse prevzata prelozena americka ustava (nejlepsi kousek legislace za poslednich 230 let), tak jako to prevzalo dvacet ci kolik nove vznikajicich demokracii v minulosti, ale nova ustava byla napsana VASIMI ODBORNIKY (s komunistickymi skolama a minulosti).

Kdyz pred dvema lety byl novelizovan trestni zakon, tak nebyl jednoduse prelozen a upraven treba nemecky trestni zakon (jako to udelalo pred lety Turecko, kdyz chtelo byt prijato do NATO a horsi nez stredoveky islamsky sharija trestni rad tomu branil), ale opet byli napsanim od podlahy povereni CESTI ODBORNICI (uz jsem se zminil, ze si myslim, ze jsou to hlupaci?) s komunistickymi skolami a minulosti. A ti uz zajistili, aby cokoliv spojeneho s komunismem nikdy nebylo kriminalizovano.

Nemam poneti, ktere komunisticke hovado u vas napsalo zakon o exekucich, i kdyz je znamo, kdo jej schvalil a podepsal - poctete si:

ZDE JSOU ÚDAJE O ZÁKONU, ZMĚNÁCH a TĚCH, CO SE PODEPSALI POD NĚJ:
Zákon 120/2001 Sb. O soudních exekutorech a exekuční činnosti (exekuční řád)
Klaus, Havel, Zeman
Novely zákona:
360/2003 Sb. Novela zákona o soudních exekutorech a exekuční činnosti (exekuční řád) a o změně dalších zákonů a novela zákona o správních poplatcích
Zaorálek, Klaus, Špidla
133/2006 Sb. Novela zákona o soudních exekutorech a exekuční činnosti (exekuční řád) a o změně dalších zákonů
Zaorálek, Klaus, Paroubek
347/2007 Sb. Novela zákona o soudních exekutorech a exekuční činnosti (exekuční řád) a o změně dalších zákonů
Vlček, Klaus, Topolánek
183/2009 Sb. Novela zákona o soudních exekutorech a exekuční činnosti (exekuční řád) a o změně dalších zákonů a zákona o vyšších soudních úřednících a vyšších úřednících státního zastupitelství a o změně souvisejících zákonů
(Změna týkající se možných postihů exekutorů)
Vlček, Klaus, Fischer
286/2009 Sb. Novela zákona o soudních exekutorech a exekuční činnosti (exekuční řád) a o změně dalších zákonů, zákona, kterým se stanoví pravidla pro případy souběžně probíhajících výkonů rozhodnutí, zákoníku práce, občanského soudního řádu, zákona o zápisech vlastnických a jiných věcných práv k nemovitostem, zákona o řízení ve věcech soudců a státních zástupců a novela zákona o státním zastupitelství.
§ 55b) odst. (3) Exekutor rozhoduje bez jednání, nestanoví-li občanský soudní řád jinak.
48. V §58 odstavec 1 zní:
"(1) Exekuci lze provést jen způsoby uvedenými v tomto zákoně. Zajistit majetek k provedení exekuce lze nejvýše v rozsahu bezpečně postačujícím k uhrazení vymáhané pohledávky, jejího příslušenství včetně příslušenství, které se pravděpodobně stane splatným po dobu trvání exekuce, pravděpodobných nákladů oprávněného a pravděpodobných nákladů exekuce."
(Přičemž platí stále tzv. zacyklující ustanovení v §58 odst. 3 :
Nejstrašidelnější a proti právnímu státu svědčící paragraf:
"§68
Vyškrtnutí věci ze soupisu
(1) Ten, jemuž svědčí právo k věci, které nepřipouští exekuci (dále jen "navrhovatel") může podat návrh na vyškrtnutí věci ze soupisu. Návrh lze podat do 30 dnů ode dne, kdy se navrhovatel dozvěděl o soupisu věci, a to u exekutora, který věc pojal do soupisu. Opožděný návrh exekutor odmítne.
Pod touto nemravností jsou podepsáni:
v z. Němcová v. r., Klaus v. r., Fischer v. r.
(prevzato z http://www.antiexekuce.estranky.cz/clanky/exekucni-zakony-pripravili-a-podepsali---.html) - a vsimnete si, prosim, ze i kdyz prisedici se meni, tak jedinou trvalou konstantou mezi temi podpisy je Vaclav Klaus - udajny ekonomicky genius, ktereho vam udajne cely svet zavidi...

---
Urcite uz se chvili tazete, ze kdyz jsem tak chytrej, co se asi melo delat? Nevite? No prece nebyt nepoucitelni cesti hlupaci a prevzit neco odnekud, kde to dobre funguje a nedavat tento ukol neschopnym blbcum s komunistickymi tituly. A kde to funguje? No treba v USA - zeme s 350 miliony obyvatel a daleko robustnejsi ekonomikou nez je cela Evropa. A tyhle problemy s exekutory tady nemame a urcite je tady vic lidi s dluhama, nez je v Cesku celkove obyvatel.

Jsa cizincem, bylo mi sdeleno, ze u vas si muze kdokoliv koupit cokoliv na dluh a pak za to jednoduse neplatit. To v USApekne prosim nejde. Tady ma kazda osoba sve vlastni CREDIT RATINGS (sve vlastni cislo jak moc je "duveryhodny" - to je ale policejni stat, paznehti, co?), o ktere se staraji tri hlavni CREDIT AGENCY (soukrome, nikoliv statni organizace), ktere ty informace za malinky poplatek prodaji tomu prodavajicimu na dluh. Ono cislo stoupa a klesa s tim, jak dobre platite sve dluhy, neni dulezite JAK VELKE ty dluhy mate, ale jestli splacite tak jak mate. A historie toho splaceni je extremne dulezita - kdyz vam credit agentura napise, ze "nemate credit history", tak to je vam bud 18 let a nebo jste ilegalni uklizec Walmartu z Ceske republiky a nebo vubec neexistujete. Tudiz dvacetilety kluk si ani tady nemuze koupit Ferrari na uver, pokud na to nema v hotovosti. Coz pry v Ceske republice mozne je.

Takze to zesumarizuji a zgeneralizuji (to ja rad): Vas zajebany komunisticky (bez) pravni system umoznuje lidem (podle mne umyslne) se dostat do neresitelnych financnich situaci, protoze vychodoevropska mentalita vasi spolecnosti je zalozena na TRESTU - je to v podstate zespolecenstena variace Dostojevskeho Zlocinu a trestu. Taky se z toho eventualne vsichni zblaznite.

Pokud byste misto toho vaseho soucasneho neo-komunistickeho "divokeho kapitalismu" prevzali fungujici ekonomicke a spotrebitelske principy a zvyklosti treba z USA, pak by u vas problem s exekutory neexistoval. Nemeli by co delat a vyhynuli by. Ale to byste nesmeli mit takove "ekonomicke velmistry" jako Vaclav Klaus, Vladimir Dlouhy a nebo Waltr Komarek. Zvolte si je za presidenty, troubove.

A vite jake ceske prislovi je typicke pro nepoucitelne hlupaky? Komu neni rady - tomu neni pomoci.

Otazky jednoho Morafce...

30. července 2012 v 20:53 Clanky osvetove
Otazka 1: Ktery pojem nebo kombinace nejlepe vystihuje soucasny stav (abecedne)?:
a) AbSurdistan
b) Biafra ducha (viz www)
c) CeskoZlodejsko
d) Kafkarna
e) Kakanie
f) Schweikarna
g) Zeme medu a strdi/smrdi
h) Zemsky RAJ to na pohlednicich

Otazka 2: Kolik lidi (procentualne), si cte mimopracovne jinak nez cesky?

Otazka 3: Sdilite zcela nove formulovany nazor, ze kdyby naciste nezastrelili studenta Opletala v roce 1939, 17. listopad by se v roce 1989 nekonal?

Otazka 4: Kolik lidi (procentualne) bezne pouziva vyroky:
a) vsude dobre doma nejlip
b) vono je vsude nejak
c) nejak bylo, nejak bude
d) chleba je vsude vo 2 kurkach
e) uhli se samo nenakope

Znate dalsi oblibene vyroky ?


Soud osvobodil syna s matkou žalované za vraždu manželů z Přerova...

30. července 2012 v 0:03 Clanky jinych autoru
(Na tomto clanku je zajimave, ze Pavel Narozny byl asi pred deseti lety muj prvni STALKER, pod pseudonymem "Trodas" - jeste pred tim psychotikem Wernerem. Taktez mne nenavidel z hloubi duse a psal o mne vsude mozne a tvoril webstranky o mych udajnych zlocinech. Kdyz jsem nahodou letos v dubnu potkal kamaradku z detstvi manzelky (z Prerova) tak jeji prvni otazka byla, ze pry slysela, ze s tou vrazdou ja mam neco spolecneho. Vysvetlil jsem te krave, ze s tim mam spolecneho jen to, ze Narozny je pako a velmi mne pronasledoval na internetu. Nevim jestli to pochopila, je to inzenyrka. - Doufam, ze Narozny za tri roky basy uz vystrizlivel a necha mne na pokoji. A taky doufam, ze Wernerovi nebude treba podobne lecby, aby mne taky nechal na pokoji).

13. 7. 2012 16:12, autor: ČT24
aktualizováno 13. 7. 2012 17:25
Olomouc - Olomoucký krajský soud dnes zprostil obžaloby Pavla Nárožného a jeho matku Hanu, kteří byli podezřelí z dvojnásobné vraždy manželů z Přerova. Těla se ani po téměř třech letech od zmizení nenašla. Soud neměl na odsouzení obžalovaných důkazy. Oba svou vinu po celou dobu popírali. Žalobkyně naopak žádala mnohaleté tresty, podle ní byla vina prokázána. Proti rozsudku se na místě odvolala.


"Neprokázalo se, že by čin spáchali," uvedl dnes soudce Vladimír Hendrych. Zároveň však zdůraznil, že oba mají s vraždou něco společného. "Nedokážeme však určit, kdo to udělal. Nepřímé důkazy umožňují konstruovat závěr, že osobami odpovědnými jsou Nárožný s jeho matkou. Je to však začátek konce spravedlnosti v této věci. Řetězec musí vést k jednoznačnému závěru, což v našem případě není," doplnil soudce.

Manželé zmizeli v listopadu 2009. V jejich rodinném domě po nich zbyly pouze krvavé stopy na stěnách a podlaze. Případ tehdy otřásl celým městem. Podle žalobkyně bývalá manželka jedné z obětí Hana Nárožná s jejich společným synem Pavlem pár zavraždili, těla naložili do osobního auta a odvezli na neznámé místo. Důvodem mohly být podle ní rodinné i majetkové spory, které vyústily v to, že otec syna pár měsíců před vraždou vydědil.

Rozhodnutí soudu zdrtilo rodinu pohřešovaných manželů, která více jak roční proces pravidelně u soudu sledovala. "S tím jsme vůbec nepočítali, jsme přesvědčeni o tom, že oni to udělali. Je pro to tolik důkazů, jsme z toho šokovaní. Nesmíříme se s tím, budeme pokračovat dál," řekla sestra zavražděného Jaroslava Svozilová. Oba obžalované, kteří ve vazbě trávili třetí rok, soud okamžitě po vynesení rozsudku propustil na svobodu. Žalobkyně proti rozhodnutí podala stížnost.

Soudce měl k dispozici pouze řadu nepřímých důkazů

Mezi nepřímé důkazy, které měl soud k dispozici, patřily například pachové stopy obžalovaných, které se našly v autě zavražděných, v němž údajně pachatelé těla obětí z domu odvezli. Oba obžalovaní však tvrdili, že v autě neseděli. Právě Nárožného však v osudnou noc spatřil za volantem tohoto auta jejich soused. Odborníci také objevili na bundě Nárožného stopy krve. Obžalovaný se však hájil tím, že není jeho.

Zvrat v případu přinesl po dvou letech od vraždy nález platebních karet a dokladů zavražděného muže. Objevili je exekutoři v klavíru Nárožné poté, co nástroj připravovali při exekuci k dražbě. "Nález dokladů je významný," podotkl i soudce. U soudu přitom zároveň vyšlo najevo, že pro platební karty svého otce posílal Nárožný z vazby svého spoluvězně. Na karty měl spoluvězeň, který byl poté propuštěn, několikrát vybrat peníze, ale odmítl to. Hovory mužů ve vazbě byly monitorovány.

Soud během procesu odkrýval i složité rodinné vztahy. Vyvrcholily tím, že otec musel syna ze svého rodinného domu dokonce nechat soudně vystěhovat. Sedmatřicetiletý nezaměstnaný Pavel, vystudovaný elektrotechnik, na svého otce údajně rok před vraždou zaútočil nůžkami na plech. Otec skončil s četnými řeznými ranami, se zlomeninou spodiny lebeční a v bezvědomí v nemocnici. V soudních spisech stojí, že měl tehdy ze syna strach a bál se o život.

Těla manželů se policistům nepodařilo dosud najít. Oba pohřešovaní navíc dosud nebyli prohlášeni za mrtvé, rozhodnout o tom má přerovský okresní soud. Tamní předseda soudu však čekal na verdikt krajského soudu, který byl pro něj při rozhodování klíčový.

Zdroj: ČTKBasen o trave...

29. července 2012 v 17:44 | Jan Benes |  Clanky jinych autoru
(poprve mnou zverejneno 2. rijna 2006 na http://hedvicek.blog.sme.sk/c/64315/Basen-o-trave.html)
Pred lety zemrely Jan Benes (ano, ten :-) ) mi v dobrem rozmaru poslal nepojmenovanou docela zivotopisnou basnicku, nevim zda uz to nekde publikoval, ale na muj okamzity email odpovedel, ze ji muzu zverejnit ja. Moc se mi to libilo, tady to je - autorem je Jan Benes:

Aby nas nepotkal hlad a z hladu smrt
jiz pred vladou lidu meli jsme doma krome kladiva i srp
a Bohu vzdavali jsme mlcky vrele diky,
ze pri stvoreni sveta nezapomenul na kraliky.

Za casu Bohmen und Mahren nebylo tu kavy,
lec skrze kraliky a jine tvory ubyvalo take travy.
Se srpy vydavala se burzoasie do hanspaulskych parku
a kazdy kousek pozat, jako to dosud cini ve Svycarsku.

Pak prisel valky konec i konec tisicilete Rise,
konec i sehnat travu pro kraliky kazdodenni tize.
Kdyz diky Sovetskemu svazu opustil jsem zemi krepce
ja znal jsem jazz, pod nazvem Velky ramus ve Vinnetce
a prave ve Vinnetce, hle, behal za sekackou sem a tam -
upravou travniku pro burzousty a radu krasnych dam.

Nikdo z nich nemel doma ani jednu jedinou kravu,
vsak patri k Americe mit u domu posekanou travu,
ba mezi zakazniky, snad to neni zadna pohana
mel jsem s sesti akry i vehlasneho Friedmanna.

Pak jsem se vzmohl, to se v Americe stava
a mel i dum, kolem nehoz mi rostla trava.
A tudiz musel, jako kazdy, opatrit si na ni masinu,
ktera tu travu menila v upravenou koncinu.

Na tom dba doslova uplne kazdy manik,
mit kolem domu spravny anglicky travnik.
Ba stava se, kdyz u benzinky pokojne popijite kavu,
ze soused zepta se, proc tento tyden nemate posekanou travu.

Moc casu ubehlo i veci vsech a ja se vratil domu,
lec americkou sekacku si, zel, nepobral k tomu.
Bylo ji dvacet let a nac stehovat stary kram,
kdyz vlada veci svych se, lide cesky, navratila k nam.

Uz je to dekada, vsak takovy je ten nas bajecny svet,
ja za tu dobu masinek zrejme forovejsich oddelal uz pet.
A kdyz mne nekdo hleda, tu ve vsi odpovi mu kazdy manik,
"jo, ten dum poznate snadno, on tam ma posekany travnik".
---

Novelist, journalist, screenwriter, Jan Beneš was born March 23, 1936 in Prague. He is a graduate of the Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and Charles University. His writing has appeared in numerous journals and magazines including, Plamen, Literární noviny, and Host do domu, and his debut volume was a collection of stories, Situace (Situations, 1963). In the 1950s and 1960s he was repeatedly incarcerated (for undermining troop morale, the illegal possession of firearms, the theft of army underwear, treason). In 1969 he emigrated to the United States, where his work was published by various exile presses (Sixty-Eight Publishers; Index; Konfrontace). He lectured at Harvard as a Research Fellow and wrote an overview of the history of Czechoslovakia for the U.S. Army. For nineteen years he taught Czech language, geography, and history to intelligence officers, agents of the FBI and CIA, and diplomatic personnel. He also contributed to the Czech émigré press. He returned to the Czech Republic after 1989 and lived in Obořiště near Příbram, where he died June 1, 2007.

Beneš was a member of both the American and Czech PEN Clubs and the Confederation of Political Prisoners [of Czechoslovakia]. His choice of themes and the style and manner in which he presented his ideas would classify him as a provocateur or rebel, someone who would have a difficult time in a free and democratic society let alone one devastated by a socialist system lacking in scruples and conviction. He was the kind of writer whose own life provided inspiration. Uncompromising and in his own way confrontational, Beneš never lacked for subject matter. Beneš's father had been a legionnaire and an architect who took part in building the border fortifications, and he was sacked from the Ministry of Defense after the Communist coup in February 1948. His firm belief that ideas need to be actively defended, his resistance to Bolshevism and admiration for the military found fertile ground in his son. In 1955 Beneš enrolled in the officers' academy in Ružomberok, a step he later justified as a way to obtain weapons with which he would use to fight the regime. After six weeks, however, he was dismissed from the academy for fighting with a superior. During his compulsory military service he was accused of theft and sentenced to twenty-five months in jail. The actual circumstances surrounding this affair were captured in his novel Trojúhelník s madonou (Triangle with Madonna). Serving his sentence in a mine provided the subject matter for another novel, Kooperace (Cooperation), which was published as Druhý dech (Second Breath). The author's views and fate closely resemble that of the novel's main protagonist, a reckless pilot named Vojda, and as such he defines the experience of his literary hero as well as his own: "But in that prison, in contact with political prisoners, I matured. I fully came to understand that it was not possible to endure this regime, one had to actively oppose it. Or at least permanently resist it. This was my university." Beneš became a political prisoner in 1966. He was sentenced to five years in prison for sending articles to Pavel Tigrid's exile magazine Svědectví (Witness). Released in 1968 but about to be arrested again in 1969, he emigrated to the United States. Five of his books being prepared for publication in Czechoslovakia were then banned. A skilled storyteller, Beneš built tension in his stories and novels by creating distinctly opposite characters with conflicting points of view as well as plots that straddled the border separating the believable from the fantastical. His writing tended toward a crisp documentary style that mixed in the comedic of absurd situations. At the end of Druhý dech he writes: "In his position as narrator the author cannot promote any particular standpoint." He was quite open, however, in vigorously defending his own views. Evidencing a noticeably educated grasp of the issues, Beneš the journalist was as irreverent and uncompromising as Karel Kryl, trenchant in his commentary and brilliant in his use of language. Beneš's literary style is imminently readable and lively, similar in many ways to the works of Milan Kundera and Josef Škvorecký. His "post-exile" work, exhibiting the pride and deracination of the émigré, is peppered with biting irony and the courage to discuss the unpopular and taboo problems that have plagued Czech society since the end of the Second World War. Jan Beneš died June 1, 2007.


Pijavice a vyderaci...

28. července 2012 v 22:01 | Ross Hedvicek |  Clanky osvetove

Kdyz jsem nedavno zverejnil fotky meho bolaveho palce u nohy, okamzite se mi dostalo z Ceska rad, abych si na to dal "cervicky" a nebo pijavice. Napad s pijavicemi jsem okamzite zamitl, protoze s pijavicemi uz par zkusenosti mam - to bych mohl vypravet. Coz vlastne muzu hned ted...

Po sametovem podfuku doslo k zajimave zmene v emigraci z CSSR. Drive, dokud se to nesmelo, emigrovala az na par vyjimek elita naroda - po sametovem podfuku zacala do zahranici nakukovat (zase s par vyjimkami) hlavne luza. A neslo jen o v podstate "poctive pracujici mladez", tedy mladi Cesi, ilegalne v USA na turisticka viza, zivici se nocnim uklizenim Walmartu (chvala jim), nebo podvody s falesnymi kreditkartami, vyrobenymi na Ukrajine a nebo hezke ceske prostitutky, jejichz rodice v Cesku jsou pod dojmem, ze tu pracuji jako "au pair". Co bylo horsi bylo, ze z Ceska sem zacali chodit i uplni blazni a kriminalni zivly - zcela ve stylu "Mariel boatlift" v roce 1980, kdy Fidel Castro "propustil" do USA na Floridu i vsechny vezne a psychiatricke pacienty.

A kazdy jen trochu znamejsi emigrant se stal tercem techto blaznu, zlocincu, pijavic a vyderacu. Bohuzel taky patrim ke znamejsim emigrantum. Tihle lide vyuzivali urciteho narodnostniho pocitu prislusnosti (jakkoliv maleho), tak i zname dobrocinnosti Americanu - a ja jsem v tomto smeru American jako bic a nevaham pomoci tam, kde citim, ze pomoci je treba.

A tak jsem pomahal (financne i ciny) hlavne tem "uklizecum ve Walmartu", dokud tedy jeste ani neumeli anglicky. Jak se trochu okoukali, temer vzdy se v nich probudil asi geneticky cesky priklon ke zlocinnosti a to uz jsem se klidil. Ostatne pres 4 tisice DEPORTOVANYCH ceskych "rodaku" zpatky do CR hovori za vsechno - ale o tom se v ceskem tisku nedoctete, ze ne? A po obycejnych zlodejich a podvodnicich pak prisli na radu psychotici.

Zacalo to obycejnymi neskodnymi blazny, zadajici mne, protoze kdyz ziju v Americe, tak urcite znam Billa Gatese (neznam), abych od nej dostal milion dolaru, ze v Cesku vynalezli pristroj, ktery je v podstate miniaturni nuklearni elektrarna a je potreba to rozsirit po celem svete a spasit svet. Tento cesky vynalez byl asi potom ukraden temi zlymi Americany a pouzit ve filmu Iron Man.

Pak prisly nocni telefonaty a poplakavajici zena, mluvici septem (odvolala se na Hanu Catalano, proto jsem ji ten telefon hned nepolozil) mne zadala o pomoc pred "americkymi agenty", kteri ji chteji zabit. Na muj udiv mi sdelila, ze je to vsechno pravda, protoze uz "agenti FBI vyhodili jeji dceru z okna ve ctvrtem patre". V Holandsku, ale dcera je v nemocnici v kritickem stavu v Los Angeles. Pak uz jsem ji poslal do prdele a ten telefon polozil. Agenty FBI znam a vim urcite, ze vyhazovani dcer z oken ve 4. patre v Holandsku naprosto urcite neni v jejich pracovni naplni.

A pak prisly typy jako je Veronika Valdova, mlada zverolekarka s celozivotni historii psychickych problemu, ktera si vypestovala zalibu pro starsi emigranty. Po sametu, az uz to nebylo nebezpecne, se dala k ceskym disidentum a casto protestovala za kauzy jako svobodu pro Tibet, uvezneneho kurdskeho doktora s nemeckym obcanstvim v CR a takove nelogicke silenosti. Pokud vim, tak vesla do kontaktu s kazdym znamejsim emigrantem v zahranici. Jeji modus operandi byl vzdy stejny, napred se seznamit, chovat se pratelsky, zadat o male sluzby, zadat o vetsi sluzby, zadat o penize a nakonec vydirat, vetsinou s poukazem na "sexualni zneuzivani".

V tomhle smeru jsem mel docela stesti, protoze jsem s ni mluvil jen jednou a to telefonem, kdy mne zadala, abych predal vzkaz, ze je nazivu a to jejimu anglickemu priteli (aka "namornik"), ktery, kdyz zjistil rozsah jejich psychickych problemu, tak pred ni utekl i z Anglie, zacal se skryvat ve Virginii v USA a nechal si zablokovat i telefonaty z Anglie (od ni). Vzkaz jsem ja dobrocinny dobrak predal a na Valdovou spokojene zapomnel.

Hur dopadli mi ruzni kamaradi-emigranti, kteri si s ni povidali dele nez ty 3 minuty jako ja. Jeden si s ni povidal i na Skype (nikdy se s ni osobne nepotkal) a dockal se verejneho obvineni, ze ji "sexualne zneuzival". Asi neposlal penize. Mam podezreni, ze mnozi poslali. Hur dopadli takovi, jako je prave Jiri Vanek, ktere Veronika Valdova navstivila osobne.

Tam se ovsem prepocitala, protoze Vanek je stejny psychotik jako ona sama. Vanka navstivila Valdova v Australii a mimo jine zajimavosti se od nej nechala fotit naha v krasne australske prirode. Na tom neni nic spatneho - ale Vanek je takovy magor, ze ty fotky hned vystavil na Photobucket, kde jsem je videl i ja a mohu zde dosvedcit, ze naha Valdova je oskliva, je velmi hubena, prsa mala az neexistujici a k tomu jeste ten usmev jako zaba Puk. Neni mi znamo, kolik penez vyzdimala z Vanka, podle mne nic, protoze nikdy zadne penize nemel a zil vzdy na hranici chudoby (i dusevni) a na podpore od statu.

Daleko nejhur dopadl emigrant Jan Benes, ktery uz predtim udelal vrazednou emigrantskou chybu a vratil se do Ceska, do Oboriste a na kterem "zapracovala" Valdova potom. Ten byl Valdovou vydiran prostrednictvim jejiho tehotenstvi a na zaklade toho pak spachal sebevrazdu zastrelenim. Detaily jsou znamy, ale jsou prilis nechutne na verejne diskutovani. Po Benesove sebevrazde si Valdova nechala udelat potrat, predstirala "psychicke zhrouceni" a odcestovala do Anglie, kde si nasla vysezmineneho "namornika", ktery se pro zmenu psychicky zhroutil z ni a uprchl pred ni do USA.

Po te si pani doktorka nasla zalibu ve sporu s britskou vladou a nekolika farmaceutickymi spolecnostmi, ktere obvinovala ze rady zlocinu. Kdyz prohrala vsechno co se dalo, zacala tvrdit, ze i ji pronasleduji "tajni agenti vlady", protoze ona vi strasna tajemstvi a ze ji jde o zivot a promptne se znovu "psychicky zhroutila". I ja jsem byl prijemcem jejich emailovych zprav z tohoto obdobi (sama mi je posilala). Z emailu bylo zrejme, ze ji tajni agenti britske vlady kazdy den tyraji a muci a zrejme i znasilnuji (aby mohla pozdeji tvrdit, ze byla sexualne obtezovana). Dle meho odhadu ji agenti znasilnovali od deviti do dvanacti a od jedne do ctyr. Mezitim ne, to meli poledni prestavku.

Z rukou tajnych agentu Veroniku Valdovou zachranila Claudia Nikolajenkova a Michal Drabik, kteri pro ni do Anglie prijeli v mikrobusu Volkswagen a prestehovali ji zpet do Prahy, kde se Valdova ubytovala u pani Nikolajenkove, coz vysvetluje zvysenou sedivost vlasu Claudie Nikolajenskove v posledni dobe. Ze souvislosti ale vyplyva, ze netrvalo dlouho a Veronika Valdova nasla nejake chyby i na pani Nikolajenkove a tak se znovu prestehovala a v soucasne dobe bydli u Jiriho Wolfa. Doufam, ze se Jiri Wolf ted kvuli te babe neobesi - mam ho docela v oblibe.

No a momentalne Veronice Valdove velmi zase zalezi na "pravde" a proto poslouzila jako proxy jinemu psychotikovi Jirimu Vankovi a zverejnila na jeji webstrance cast spisu, ktere na mne porizovalo StB po me emigraci a ktere nedokazuje cokoliv negativniho o me osobe - ovsem clenove me rodiny jsou tam primitivnim ceskym zpusobem ventilovani. No co chcete po lidech, kteri nedokazi nic jineho, nez se chovat cesky...

Vyhruzky a utoky Jiriho Vanka na mou osobu…

28. července 2012 v 13:30 | Ross Hedvicek |  Clanky osvetove
(Chtel bych predeslat, ze jsem spor s Jirim Vankem nezacal a nevyvolal, cokoliv jsem o nem napsal, bylo jen na mou obranu. Vsechno co chci, je aby mne, mou rodinu a pratele nechal na pokoji a ignoroval nas. Jisteze jsem si vedom, ze me clanky mohou nektere slaboduche ctenare rozcilit, ale ze mohou vyvolat i takoveto tropicke silenstvi, to jsem netusil.)

Jiri Vanek je (v chronologickem poradi) opilec, prizivnik, signatar Charty77, zase opilec, vystehoval se do Rakouska s povolenim StB, kde udaval pro StB na ostatni emigranty, pak se vystehoval do Australie, kde v opilstvi pokracovat nekolik desitek let, v nedavne minulosti se stal kurakem marihuany, pak levicovym aktivistou, aktivistou proti USA a vlastnictvi strelnych zbrani a chronicky stezovacem a psavcem udani na vsechny strany (paranoia querulans).

Nebylo tomu vzdy tak. Radu let jsme spolu vychazeli docela dobre a (ja blbec) jsem byl na nej docela hodny. Moje chyba. Byl jsem varovan, ze je to opilec, vandrak, kouri marihuanu a ze je nepricetne sprosty na vsechny okolo. A opet jsem ja blbec nebral zadna varovani vazne. Nejen, ze jsem ho vzal do cs-clubu (navzdory vsem protestum), ale osobne jsem mu editoval jeho vzpominky na Chartu77 - Vanek je v podstate temer negramotny (v cestine i anglictine) a taktez jsem jeho vzpominky jako prvni publikoval na svych webstrankach a pres cs-club.

A v posledni dobe se mi Vanek odmenil tim, ze si na mne nechal vytahnout z archivu stare spisy, ktere na mne pred mnoha lety vedlo StB s umyslem, ze mne jejich zverejnenim nejak "verejne zostudi". Nezostudil vubec nic, ve spisech nebylo vubec nic negativniho o mne. Byly tam ovsem data narozeni, bydliste a dalsi udaje o mych pribuznych, proti cemuz jsem hlasite protestoval. Kdyz neuspel s timhle, zacal Vanek na mne jako spravny Cech psat udani na vsechny strany a obvinovat mne. Kdyz ani to nefungovalo, zacal psat ruzna udani na mou rodinu zpusobem, ktery tu ani nechci zverejnovat.

A to prosim od Vanka bylo uz asi desate udani, ktere posilal po vsech certech dablech tady v USA v nadeji, ze nejak ublizi mym blizkym a tudiz i me. Pred nekolika lety na mne poslali udani na FBI, ze jsem terorista a ze chci bombardovat Ceskou republiku. Ale k tomu se uz priznal jiny cesky vlastenec Dr. David Werner, jakoz i k rade dalsich udani, ktera na mne poslal, ten pomatenec se s tim dokonce i chlubil! Agent FBI tehdy prisel (popsal jsem to v jednom starsim clanku), udivene zakroutil hlavou, co to jsou v Cesku za lidi, omluvil se, ze obtezoval a odesel. Smutnou skutecnosti zustava, ze pokud bych chtel Ceskou republiku bombardovat, pak jen a vyhradne exkrementy - protoze na Ceskou republiku se muzu maximalne tak vysrat.

Jiri Vanek se na jeho webstrance (reklamu mu zverejnovanim jeho adresy odmitam delat) dokonce chlubi, kam vsude na mne poslal udani - takovy je to Cech!

Prikladam vzorky Vankovych vyhruzek z poslednich nekolika dnu (momentalne zase vyhrozuje dalsi vlnou policejnich udani a tim ze bude rozesilat hanopisy na mne na ruzne adresy v miste meho rodiste v CR). Vanek take kontaktoval vetsinu znamejsich lidi (vcetne Jiriho Paroubka), o kterych bylo znamo, ze jsem se s nimi setkal, nebo je znam a snazil se je presvedcit o me zlocinnosti a udajne mentalni nezpusobilosti.

Vzorky Vankovych vyroku:

432Jiri Vanek | E-mail | Včera v 23:19 | Reagovat
Poslu odkaz na clanky Kozomrda na vsechny dostupne Kojetinske adresy aby ho floridskeho rednecka nalezite privitali az se tam zase priste tajne ukaze srac zbabely.

440Jiri Vanek | E-mail | Včera v 23:23 | Reagovat
[432]: Bude vdecny za kazdou email adresu kterou se pokusite zjistit, od hasicu, vsech hospod, spolku kralikaru atd.

[12]: Vsechno mam evidovane, urady na obou stranach Atlantiku a Ticheho oceanu byly informovany.

[214]: Ale jdi ty jedna pronormalizacni tlusta odporna svine, at to cte treba 5 milionu lidi ja budu spokojen ze si o tobe precte par desitek lidi z Kojetina.

221 Jiri Vanek | E-mail | Web | Dnes v 8:14 | Reagovat
Pridal jsem par fotek z dneska. Kdy se pochlubis ty svazaku z Kojetina? Kdy vyfotis zase tu americkou prdel v ktere zijes, he?
http://smg.photobucket.com/albums/v211/vanek/Download%20via%20Samsung%20Galaxy%20N

395 Jiri Vanek | E-mail | Včera v 21:23 | Reagovat
[392]: Tvuj penis Kozomrde ma stejnou visaz jako tvuj praseci ksicht takze nic posilat nemusis blbe.

428 Jiri Vanek | E-mail | Včera v 23:15 | Reagovat
[406]: Kozomrdovi z Kojetina neni pomoci. Cim dal vic se zesmesnuje sadelnaty idiot.

452 Jiri Vanek | E-mail | Dnes v 0:05 | Reagovat
Kozomrde, kdy te navstivi v papundeklu na Floride Paroubek, he?
¨
458 Jiri Vanek | E-mail | Dnes v 8:06 | Reagovat
[456]: Lepsi byt prase nez byt kojetinskym komzomrdem, svazakem, svazarmovcem a polochromym tlustym mrzakem dusevnim i fyziskym.

Takze jen abyste vedeli, a Vanek vas bude kontaktovat s nejakou spinou - abyste byli pripraveni a nemohli rict "ze nemate dost informaci". Ted uz dost informaci mate.
---
Prilozena fotografie je pouze variaci zname fotky ceskeho politika Kalouska, ktery je v soucasne dobe oblibenym cilem nenavisti ceske luzy (a proto je dovoleno vsechno).

.....jakákoliv podobost s někým je podobnost čistě náhodná.....