Červenec 2012


Zeme blaznu...

11. července 2012 v 17:49 | Ross Hedvicek |  Clanky osvetove
Nekdy v lete 1988, v Kanade, ale ve vysilani chicagske televize jsem videl asi hodinovy porad o Ceskoslovensku. Pochopitelne jsme u toho sedeli s ocima navrch hlavy. Americti naivni reporteri chteli nejak priblizit americkemu divakovi Ceskoslovensko, snad v nadeji, aby si uz konecne prestal myslet, ze hlavni mesto Ceskoslovenska, tam kde se narodil Big "Nedo" Nedomansky je Beograd.

A tak tu zemicku projeli krizem krazem a filmovali zivoty "obycejnych lidi". Ve vinnych sklipcich ukazali, ze i kdyz vsichni uz prohrali svuj boj s alkoholem, tak Moravaci dokazali aspon remizovat. Ve Straznici jim zatancili juch juch juch tanecky v krojich a jak se sroubuji zarovky a perko za klobukem. Kdesi u Brna nataceli zabijacku a peceni dortu a slavnostniho cukrovi.

I do Ostravy zajeli a nataceli zivot obycejneho havire, mladeho cloveka zhruba meho veku, nositele Radu prace a predsedy mistni organizace KSC, ktery po praci a nejakem tom mudrovani, za ktere by zaslouzil mokrym hadrem pres drzku, dojel cervenou tramvaji do Poruby, v ruce kozenou splaclou aktovku, vytahem vyjel do sedmeho patra panelaku, "byt dostal od podniku, ze byl vzorny pracovnik", posadil se ke stolu, zacal cist noviny, ukazali, ze to bylo Rude pravo, a pil pivo desitku z flasky. Kamera strihla i na jeho manzelku, ktera se sklopenou hlavou umyvala v drezu nadobi. Mnozstvi sprostych vyrazu, ktere jsem chrlil na nasi televizi SONY stoupalo geometrickou radou. Moje manzelka se smala, nadobi umyvat nesla, tohle ji bavilo vic.

A pak jeli do Prahy. Hospudky na Male strane s ciganskymi kapelami na houslicky a s cimbalem. Cimbal - typicky prazsky hudebni nastroj. V Chicagu si to urcite dodnes mysli. Hospoda u Fleku a dalsi dojem, ze Prazaci pijou melasu a mluvi nemecky. A prazsky hrad, kde dodnes vladne duch ceskeho krale Franze Kafky, a na prazskem hrade je nejvyznamnejsi kamenna busta Petra Parlere, coz je neco jako Buddha vytesany do skaly v Afganistanu.

A pak jeli zjistit, kdyz se uz ujistili, ze Praha je vsech Cechu raj, raj raj raj svajneraj raj raj, jak je to s politickou svobodou v Ceskoslovensku. Sice jim ten havir v Ostrave tvrdil, ze svoboda je absolutni a nic mu nechybi, ale chteli si to overit i jinde. A overili. Byli nasmerovani do Prognostickeho ustavu, kde je prijal sam reditel ustavu jezaty Walter Komarek a jeho namestek, mlady (teprve triceti-petilety) a nadejny predseda Zakladni organizace KSC tmavovlasy Vladimir Dlouhy. I tento potvrdil, ze v CSSR je uplna svoboda a kazdy si muze delat co chce, i on sam uz ve 24 letech studoval na univerzite v Belgii (a katolicke!!!!) a ve triceti letech uz byl i kandidat ved! Velmi sympaticky a mily aparatcik a po peti letech byl radu let po sobe ceskym lidem vyhodnocovan jako "nejoblibenejsi politik zeme".

A ted chce i kandidovat na prezidenta a nemam pochyb, ze si ho v pristim roce vsichni nadsene zvolite, protoze si nikdo nechce nic pamatovat. Pred par lety jsem mel diskusi s mladou pribuznou v Cesku, ktere se velice libil Radek John. Poukazal jsem na jeho nomenklaturni komunistickou minulost a mlada Ceska na to kategoricky zavrtela hlavou, ze tomu neveri, protoze kdyby to byla pravda, tak by to urcite bylo v novinach. A volila Veci verejne. Nemam pochyb ze pro Vladimira Dlouheho bude volit taky. V novinach nic nebude. I na ceske Wikipedii je, ze byl pouze v KSC - to, ze byl ale i predsedou ZO KSC uz tam neni. Velmi cudne zamlceno. Zamlcel to i ve svem oficialnim zivotopise na internetu. Lid mu to sezere i s navijakem.

Nejste vy zeme blaznu?
---
Ceska pozice...

Panteri, chodte po prechodu!

11. července 2012 v 17:19 | Ross Hedvicek |  Clanky osvetove
Dneska rano si to supajdim po dalnici I-75 south v levem pruhu (ac pravicak, jezdim vetsinou v levem pruhu, auto na to mam, cihlu na plyn a jedu) a v posledni zatacce pred mostem pres Caloosahatchee River lezi tesne u silnice panther. Zabity zcela zrejme projizdejicim autem. Pred par dny jsem sem daval fotky, jak tu mame krasne vyznacene prechody pro panthery a hned jsem si na to vzpomnel. Nikde zadna znacka - on ten panther nesel po prechodu!


Pred par dny jsem dostal, myslim jako prilohu casopisu National Geographic, i mapu Spojenych statu od levicoveho Sierra Clubu, kde byly vyznacene ohrozene druhy zvirat tady u nas doma. Floridsky panther tam byl taky a bylo tam napsano, ze uz jen asi 300 pantheru tady u nas zije ve volne prirode. Povazuji to za hovadinu, protoze kdyby to byla pravda, tak by vsech tri sta muselo zit v okoli meho baraku. V Cesku jsem nikdy nevidel tolik zajicu na poli, kolik jsem tady videl pantheru. Asi je to stejna kravina jako globalni oteplovani. Stejne tak tihle komunisti-environmentalisti driv kriceli o ohrozeni orla belohlaveho, ktery je americkym narodnim symbolem. Za zastreleni toho orla byl trest 20 let vezeni a v Californii urcite i trest smrti. A ted se jim ten milej orel tak premnozil, ze to chodi po ceste jako slepice, misto aby se majestatne vznasel v kilometrove vysi a Obama uz povolil Indianum orla volne strilet, aby meli orli pera do celenek a mohli delat cirkusy pro turisty.

Tohohle zabiteho panthera mi bylo lito, byl jasne dospely, velky. Na delku musel mit aspon 2 a pul nebo i tri metry, tak delka je neobvykla tim, ze oni maji ocas dlouhy stejne jako cele telo. (To kdyby meli lidi! Hm!) Byl to typicky floridsky panther, ten svetle hnedy. Cerni pantheri ziji az nekde v Kostarice a Paname, tady u nas ne. Tenhle mel uplne zlutou lvi barvu, jen cumak a konce tlap a konec ocasu byly cerne.

A tak jsem se zase zamyslel nad tim, zda je to vina lidi, pronikajicich do zivotniho prostredi pantheru a nebo vina pantheru, pronikajiciho do zivotniho prostredi lidi? Kdo tu byl driv? Ci to vlastne vsechno bylo? Muzete rict, ze pantheri, ale tenhle panther nebyl starsi nez tak deset let a ja tady ziju daleko dele - ja uz jsem tady byl starousedlik, kdyz se tenhle panther teprve narodil! Tak tenhle panther, z meho hlediska, byl vetrelcem v mem prostredi a vnikal do meho prostedi, ne? A nebo - ma dite Vietnamcu, narozene v Cesku a ktere je treba starsi nez vase vlastni - cistokrevne ceske - dite vetsi narok na "ceske prostredi" a Prazsky hrad a pivo, nez vase dite - protoze tam bylo driv nez vase dite?

A taky mel chodit po prechodu, panther jeden. Na to prece mame platne zakony a znacky! A vubec, co mel vubec co delat u dalnice I-75 a ve volne prirode? Proc chtel byl v divocine? Nebylo by mu v kleci lip? V kleci a za ostnatym dratem? Nazrat by dostal! A takhle skoncil mrtvy na kraji dalnice. Zaplatil za to zivotem. Za tu jeho smesnou svobodu, hahaha. Freedom is not free - somebody has to pay...


I pro vás přijdou chlapi v kožených kabátech...

11. července 2012 v 3:30 | Ross Hedvicek |  Clanky vzpominkove a recyklovane
(Puvodne zverejneno v blogu Respektu 14.12. 2006 - nekolik dnu pote jsem byl z blogu vykopnut).

Jsem dostatečně starý na to, abych si pamatoval poválečnou módu kožených kabátů. Kožený kabát, většinou hnědý, jen někdy černé barvy, naháněl strach a byl spojen se spoustou asociací. Údajně to bylo oblíbené oblečení příslušníků gestapa (ty jsem osobně nezažil, ty druhé ano) a komunistické gestapo to jen převzalo - metody, konfidenty, kabáty, všechno. Já vím, že jsem často obviňován z generalizace a to plačící čeští vlastenci nemají rádi, já ale považuji generalizaci za docela efektivní analytickou metodu. V hnědém koženém kabátě málokdy vězel někdo obtloustlejší, téměř vždy to byl člověk poválečně hubený, střední postavy, ostře řezaných rysů, jako z těch zfalšovaných fotografií Lidových milicí z února 1948, vždy to byl kuřák. Na hlavách měli tihle týpkove rádiovku a nebo bekovku, tyrolské klobouky úplně zmizely - byla by to příliš silná asociace s německým gestapem a naši grázli se přece jen chtěli trošinku odlišit, aspoň vizuálně.

A téměř vždy měli chlapi v kožených kabátech služební motocykl (ano prosím, SLUŽEBNÍ). To si vy mladí vlastenci už nepamatujete, vy si nepamatujete ani spartaka, natož Jawu 500 Ogar, tak buďte zticha, odpusťte si neinformované komentáře a čtete, ať se něco dozvíte. Motocykly musely být v té šílené zemi přihlášeny i na vojenské správě, kdyby náhodou váleční štváči z Vólstrítu chtěli zničit výdobytky míru v JZD Kojetín, tak majitel motocyklů Jawa 250 pérák a nebo CZ 125 kývačka musel osobně přijet na vojenskou správu do Přerova a odevzdat motorku armádě, aby na ní vojáci mohli uniknout na Ukrajinu a zaujmout obranné pozice. Tohle nařízení platilo snad až do osmašedesátého roku. Chlapi v kožených kabátech ovšem měli své stálé motocykly, většinou dvouválce třistapadesátky a pětistovky. Tmavočervené barvy - jiná se nedělala. Chlapi v kožených kabátech byli vždy připraveni skočit na motorku a odejet na "aparát" (že nevíte co to byl "aparát"?) hlásit splnění plánu v orbě, jet sbírat štafetové kolíky, oznámit kolik místních kulaků bylo "vyakčněno", kolik jich "dobrovolně" vstoupilo do JZD, kolik jich bylo posláno kopat uran a kolik jich raději odešlo pracovat do VZKG a NHKG.

Móda kožených kabátů skončila taky okolo osmašedesátého, kdy byla vystřídána módou světlých textilních kabátů, kterým se říkalo baloňáky, protože kdysi byly údajně vyráběny z balónového plátna. Já nevím, já bych v takovém balónu letět nechtěl. Chlapi v balónových pláštích trochu přibrali na váze, ale jinak to byli stejná prasata, jako ti chlapi v kožených kabátech. Původní chlapi v kožených kabátech pochopitelně trochu zestárli, odložili kožené kabáty do skříní a nafasovali šedivé uniformy příslušníků závodní stráže a začali sloužit jako vrátní v různých národních podnicích.

Jednou jsem se stal předmětem písemné stížnosti velitele závodní stráže Stanislava Kubáně (střední postava, hubený, kuřák, ostře řezaná tvář, kožený kabát ve skříni) řediteli Jaromíru Příkopovi, protože jsem údajně Kubáně poslal do prdele přesto, že byl ve službě! (Mimo službu to bylo dovoleno.) Jistěže to nebyla pravda, nic takového bych si nedovolil! Všechno jsem popřel a Příkopa mi písemnou stížnost ukázal. Začínala slovy "Vážený Soudruh Řediteli!" (s velkým S a velkym R). Příkopa předvolal Kubáně, mne pokáral ("Za co, soudruzi? Za co?" vzkřikl jsem) a Kubáňovi řekl, ať mu už nepíše blbé stížnosti. Využil jsem okamžiku a ještě před ředitelem jsem se otázal Kubáně, proč píše Soudruhu Řediteli s velkými písmeny, když to má být s malými. Kubáň nezaváhal ani vteřinku a vysvětlil, že je to proto s velkými písmeny, protože Příkopa je velký ředitel a taky velký soudruh.

Na chlapy v kožených kabátech jsem si vzpomněl v souvislosti s omezováním svobody projevu v blogu Respektu. Přestože mé články čte tisíce lidí, zastalo se mne jich tak možná deset. Zbytek je potichu. Jistě je vám znám citát Martina Niemöllera - velmi typická středoevropská postava, napřed byl kapitánem německé ponorky v první světové válce, pak se stal farářem, který podporoval Hitlera a byl sám nacisty oslavován, pak se postavil proti nacistům, po válce zůstal farářem, ale takovým komunistickým, dostal od SSSR Leninovu cenu míru v 1967 - prostě takový německý Pithart - který napsal v roce 1945:

First they came for the Communists,
and I didn't speak up,
because I wasn't a Communist.
Then they came for the Jews,
and I didn't speak up,
because I wasn't a Jew.
Then they came for the Catholics,
and I didn't speak up,
because I was a Protestant.
Then they came for me,
and by that time there was no one
left to speak up for me.

Můj překlad je:
Napřed si přišli pro komunisty,
ale neříkal jsem nic, protože jsem nebyl komunista.
Pak přišli pro židy,
ale neříkal jsem nic, protože jsem nebyl žid.
Pak přišli pro katolíky,
ale neříkal jsem nic, protože jsem byl protestant.
A pak přišli pro mne,
a tou dobou už nezbyl nikdo
kdo by se za mne ozval.

Tím chci říci, že pokud to budete pořád trpět mladým neokomunistům, starým exkomunistům a spolupracovníkům StB (ověřte si to laskavě na http://www.cibulka.com ,že nekecám), tak i pro vás si přijdou chlapi v kožených kabátech. Nebo baloňácích. Už brzo.


Hlupaci a gromykove...

10. července 2012 v 16:59 Clanky osvetove
No hlavne ze se jim mooooc libi, udavacum...


Jablka...

10. července 2012 v 15:51 Clanky osvetove
Visvjetlyfka: Jablko = JA BLby KOmunista


Upravenci ze Svycarska...

8. července 2012 v 22:14 Clanky jinych autoru
Na jednom blogu, kde se schazeji pomatenci, hlupaci a komunisti se mnozi zacali priznavat, ze jsou zaroven i upravenci. Takze to je co je spojuje :-)

176 David David | Před 30 minutami | Reagovat
[175]:Ja za to platil 1200.- Franku, vic nez za svycarske obcanstvi. A to jsme mel v CSSR jen 1. tridu ZDS. Vis kolik platili lekari?
177 David David | Před 15 minutami | Reagovat
[175]:Hedvicek nam vlastne nadava za to, ze jsme nechteli zustat poddani komunistickeho statu.
178 Jenda Jenda | Před 4 minutami | Reagovat
[176]:Nevím, cena se pohybovala, myslím si, podle toho co si oni mysleli, že jim kdo dá. Kolegové, co měli 3 roky univerzity v Praze platili skoro stejně jako já s jedním rokem.
Pamatuji si, že jsem si dal hranici 3000. Ve skutečnosti nás nikdo ke zrušení nenutil, Švýcaři jen nechtěli aby si lidi dělali to vystěhování a byli Doppelbuerger.
Když jsem se toho chlápka zeptal, jakou mi dají garanci, že mi dají visa k návštěvě rodičů, se na mne obořil, co si to dovoluji abych si uvědomil, že jsem zrádce národe.
Již jsem se mentálně zdvihal ze židle. Odvětil jsem mu, že jsem s ním nepřišel hovořit o morálce. On chce mých 3000, chce se mnou dělat business a tak je pochopitelné, že chci vědět co za to dostanu. Již jsem se mentálně zdvíhal ze židle a šel ke dveřím, když on ti najednou změkl a klidným hlasem mi řekl, že když nebudu psát pamflety apod. že mne tam pustí. Tím jsem se nijak nezavazoval, že pamflety psát nebudu - bylo to na mně.
Myslím, že jsem Ti to již psal.
Já za občanství zaplatil 10.000; vůbec jsem nad tím neuvažoval.Bylo to tak podstatné jako mít řidičák. Za druhý řidičák jsem považoval, zbavit se toho českého. Viděno tenkrát.

Chtel bych jen dodat, ze jakekoliv plactive vymluvy o nemocne mamince nemuzou nikdy ospravedlnost BEZCHARAKTERNOST takoveho kroku. A takovihle lide mi pak chteji nadavat nebo mne kritizovat? Upravenci s komunistickym rezimem. Aby bylo jasno - normalne jsem emigroval, normalne byl v nepritomnosti odsouzen a nikdy jsem se neupravil. A ten fetak z Australie se sice neupravil, protoze nemusel - PROTOZE NIKDY NEEMIGROVAL a nikdy nebyl odsouzen. Vyjel normalne rychlikem do Rakouska s celou rodinou s povolenim StB v ruce. To se holt nekdo mel.


O drzosti hlupaku…

8. července 2012 v 21:14 | Ross Hedvicek |  Clanky osvetove
Tenhle clanek bude vyzadovat trochu logickeho mysleni, ale to zvladnete. Navzdory svym nadprumernym dimenzim se nepovazuji za nadprumerneho, ale za v podstate prumerneho cloveka. Coz ale neznamena, ze bych mel nejake zvlastni pochopeni pro hlupaky. Na hlupacich mi vadi jejich drzost, s niz tvrdi svetu, ze oni jsou taky normalni a nejak rovnocenni.

Par prikladu, ktere vsichni znate. Jiste si pamatujete jeste za tech prvnich komunistu, ze kdyz v USA nacapali nejake sovetske spiony a "vyhostili" je zpatky do Moskvy, tak soudruh Andrej Gromyko vzdy "rozhorcene" vyhostil stejny pocet americkych diplomatu, aby tam byla ta "reciprocita" a ukazat svetu, ze ti komunisticti hlupaci jsou "rovnocenni".

Hlupak a komunista jsou synonyma. Kazdy komunista je automaticky hlupak, protoze jako hlupak nechape nelidskost komunisticke ideologie. A komunista nevi, ze je hlupak a hlupak nevi, ze je hlupak, protoze je hlupak. Proto je nezbytne jim to neustale rikat, vysvetlovat a objasnovat. Ted mi napada, ze mozna duvodem nadbytku hlupaku v Ceske republice je fakt, ze je tam takovy nadbytek komunistu (podekujte Vaclavu Havlovi).

Dalsi priklad uz je za dnesnich neo-komunistu. Kdyz Kanada zavedla pred casem vstupni visa do Kanady pro obcany Ceske republiky (ano, kvuli cikanum, ale to jsou TAKY obcane Ceske republiky), tak cesti neokomuniste okamzite zavedli vstupni viza pro obcany Kanady (i kdyz z Kanady do Ceska, krome par emigrantu nikdy nikdo nejezdil). Naprosto nezduvodnitelna drzost tech neokomunistickych hlupaku, kteri zase chteli ukazat jak oni jsou rovnocenni tem normalnim. A nejsou! Ale oni to nevi (viz vyse), protoze to jsou nejen komunisti, ale i hlupaci! A tak porad dokola.

A ted si predstavte, ze nekdo s podstatne snizenou inteligenci (voda z Zelivky, kruhove objezdy, alcohol, koureni marihuany, atd.) zacne sproste napadat mne, mou rodinu a pratele, vytvari o mne hate-pages a falesne identity me osoby. Vyzada si na mne StBacke spisy z minulosti a zverejni je na mnoha mistech (spisy nedokazuji nic negativniho, presto mne oznacuji za lhare), vyrabi videa o me a me rodine s naprosto negativnim obsahem.

Napred dlouho nedelam nic a potom zcela dobromyslne otisknu na svem blogu jejich pomluvy a pridam dve videa, kde jsou fotky dvou hlavnich pachatelu doprovazeny zvuky zvraceni a prdeni.

V ten moment se tito dusevni ubozaci straslive urazi a podaji na mne "trestni oznameni", ze ja jim ublizuju! Chapete to? Ja nad drzosti hlupaku neprestavam zasnout. A hlupaci jsou to opravdu certifikovatelni.

Coz mne privadi k zaveru (opet viz vyse), ze tihle dva drzi hlupaci asi budou zaroven jeste i komuniste. Jinak si to logicky neumim vysvetlit.

Ja, Claudius ...

8. července 2012 v 19:39 | Tomas Krystlik |  Clanky jinych autoru
(komentáře z několika posledních článků Krystlíkova blogu)
A navic se podivejte na tento link na jeho strance (proc bych mu neudelal reklamu, ze? ) -
---

5 krystlik 24. června 2012 v 17:42 |
[1]:Podle toho lze také usuzovat, že Hedvíček zcela jasně vybočuje z pásma psychické normality.
Reagovat

8 krystlik 24. června 2012 v 18:50 | Reagovat
[6]:Nebyl to vtípek, byl to jen projev Hedvíčkova vzteku a nestoudnosti, co mu všechno může projít. Tím se definitivně odrovnal u myslících lidí. Nebyl to ovšem jeho první pokus znevěrohodnit se. Všimněte si, že od něj v blogové diskusi odskočil i Milan Řežábek, jeho stálý obdivovatel.

27 krystlik | 25. června 2012 v 10:54 | Reagovat
Nikdo zde nebyl a není členem jeho sekty.

38krystlik| 25. června 2012 v 13:58 | Reagovat
Analyzujte-li Hedvíčkovy blogspoty z poslední doby, diagnostikujete rozervanou osobnost a hrozící suiciditu. I jeho nohsledové z diskusí jsou jeho počínáním zaraženi.

40krystlik| 25. června 2012 v 14:27 |Reagovat
[39]:Upřednostňování velkých a silných aut, dávání vlastních zbraní na odiv silně skóruje s nedostatečností v sexuální oblasti. Co to ale přesně je, nelze jednoznačně bez dalších informací určit. Obvykle jsou za tím potíže s erekcí nebo malý penis. Sklon k chlapskému chování, k drsným us-hrdinům (jeho preference filmů s nimi) je buď kompenzací vlastní bázlivosti nebo indicií, že se dodnes nevymanil z pubertálního či infantilního myšlení.

59 David| 25. června 2012 v 20:02 |Reagovat
[57]:Prectete si bejdriv tohle:
http://www.anticomm.co.uk/wp-content/uploads/2012/06/0039.jpg

60 David| 25. června 2012 v 20:03 |Reagovat

[57]:A potom oduvodneni rozsudku (4. odstavec):
http://www.anticomm.co.uk/wp-content/uploads/2012/06/0059.jpg

61 krystlik | 25. června 2012 v 20:09 | Reagovat
[59]: Poznámka na rubu výpisu z rejstříku trestů pro potřeby StB o podmíněném trestu z roku 1973.

62 krystlik | 25. června 2012 v 20:10 |Reagovat

[60]:I když to tam není uvedeno, byl podmíněný trest z roku 1973 vymazán amnestií.

63 krystlik | 25. června 2012 v 20:12 | Reagovat
[62]: Nakonec to není rozsudek, pouze rozhodnutí o podání žaloby.

79 krystlik | 26. června 2012 v 10:22 | Reagovat
[77]:Hypotézy a indicie nejsou ještě přímé důkazy. Na druhé straně je fakt, že agenti I. správy SNB (rozvědky) mající cizí občanství nesmějí být v seznamu spolupracovníků StB, ani jejich svazky nesmějí být uvedené v příslušných seznamech, aby nebyli ohroženi se svými rodinami na životě nebo vězněním v cizích státech.

84 krystlik | 26. června 2012 v 12:30 | Reagovat

[82]: Aj, k tomu existuje jednoduché kritérium: kdo mu pochlebuje a věří mu, nebo mu může zajistit vyšší popularitu, je jeho a vice versa.

85 krystlik | 26. června 2012 v 12:36 |Reagovat
[83]: ...a máme docela hodnověrné vysvětlení jeho "ústupu na Západ" i toho, že z Rakouska nemohl do USA.

88 krystlik 26. června 2012 v 13:07 |Reagovat
[87]:...a USA nebraly lidi zkompromitované bolševickým režimem. Zato Kanada brala i členy KSČ

110 krystlik 26. června 2012 v 16:58 |Reagovat
[109]:Podívejte se do www.cs-magazin.com, jehož vydavatelem je pan Hedvíček, kde je týdenní čtennost 2500, ačkoliv dvě poslední měsíční čísla chybějí (jsou prázdná) a předchzí tři se opakují. Ergo? Existuje jiný pádnější důkaz pro počet přístupů do jeho blogu?¨

118 krystlik | 26. června 2012 v 19:27 | Reagovat
[117]: Z diskuse v jeho blogu se stáhl kde kdo. Překladatel Máša, před jménem a za jménem ověnčený akademickými tituly vždy jemu věrný Milan Řežábek, dokonce i paní Korčáková se jak vidno stahuje a celá plejáda dalších.

170 krystlik | 28. června 2012 v 17:08 | Reagovat
Pan Hedvíček končí, vše prošustrováno, zejména jeho důvěryhodnost.

212 krystlik | 30. června 2012 v 10:32 | Reagovat
[211]: Jenže u něj má rozhodující vliv jev charakteristický pro Čechy brouzdají se v internátu - bojí se otevřít websites v zahraničních doménách snad ze strachu, že by na ně mohl vybafnout text v pro ně cizím, nesrozumitelném jazyce. Blogy pana Hedvíčka v us-doménách, byť v češtině, trpěly malou návštěvností, což u blogů v doméně .cz nebylo. Jelikož pan Hedvíček je chorobně závislý na své popularitě, slávě, tedy i na návštěvnosti svých stránek, je ono další vyhození z cz-blogu situací pro něj velmi nepříjemnou. Na jedné straně si nechal udělat program, který mu přes anonymizéry zvyšuje enormně počet přístupů na stránku, na straně druhé alespoň matně tuší, podle stupně svého vnímání reality, že počty jeho čtenářů jsou vybájené. Čili úplný konec jeho už předím narušené věrohodnosti, přesněji řečeno je po uši v žumpě, kterou si sám vykopal, napustil sračkami a hrozí mu utopení.

256 krystlik 30. června 2012 v 18:55 | Reagovat
[254]: Páně Hedvíčkovy literární útvary byly sice provokativní, ale až na pár výjimek potvrzujících pravidlo, dobré. První sbírka povídek byla kvůli názvu Jak Paroubek kradl salámy rychle vyprodána a následoval dotisk. Náklad do 2000 ks, dotisk do 800 ks. Druhá knížka povídek Sametový tunel se dodnes, tj. po čtyřech letech nevyprodala.
Páně Hedvíčkovy hříchy jsou vyjmenovány v nejnovějším blogspotu s názvem Rostislav Hedvíček.
Pokud vím, tak nejčastěji byl z blogů české provenience pan Hedvíček vyhozen za manipulaci s počtem přístupů do svého blogu, avšak místo tohoto důvodu se použil často důvod zástupný. Abyste měl představu. Podívejte se kolik ukazují počitadla přístupů v jeho časopise www.cs-magazin.com (během týdne se při několikanásobném připojení z jednoho počítače započte jen jediný přístup) a porovnejte s obsahem časopisu - posledních pět měsíců se obsah čísel opakuje nebo je časopis prázdný. Totéž učiňte v jeho blogu. Pro srovnání: tento blog navštěvuje přes 700 čtenářů týdně.

257krystlik | 30. června 2012 v 18:58 | Reagovat

[256]: Zapomněl jsem. Stejného druhu byly též jeho podvody s výškou karmy, kterou si pomocí speciálního programu sám přes anonymizéry zvyšoval.

258 krystlik | 30. června 2012 v 19:29 | Reagovat
[257]: Shrňme: Člověk, tak chorobně toužící po uznání a slávě jako pan Hedvíček, nemá, až na výjimky, morální zábrany někomu podrazit nohy, lhát, podvádět.

271krystlik | 30. června 2012 v 21:23 | Reagovat
[270]: Pokud vím, tak jeho partička ochabla a tak si musí sám strkat staré diskusní příspěvky pod blogspot ... just watch me walking ...

272 krystlik | 30. června 2012 v 21:24 | Reagovat
[269]: Lhát se musí umět. Základní pravidlo zní: Lžete co nejméně, naprostá většina toho, co tvrdíte, musí být pravda.

276 krystlik | 30. června 2012 v 22:07 | Reagovat
[274]: A jsme u toho. Pan Hedvíček jako patologický lhář lhal, jak se mu momentálně hodilo, aniž hleděl na to, jak do sebe vše zapadá.

283 krystlik | 30. června 2012 v 22:39 | Reagovat
[280]: Celý článek je přímo důkaz Hedvíčkovy nepříčetnosti.

293 krystlik | 1. července 2012 v 11:28 | Reagovat

[287]: Když si poslechnete zvukový doprovod, musíte dojít k závěru, že Hedvíček je infantilní.

294 krystlik | 1. července 2012 v 11:37 | Reagovat
[291]: Abych se vyjádřil marxleniskofilozoficky: mazání staších článků je poznaná nutnost. Tedy Hedvíček je svobodný.
Zanechme komických vývodů. Musí mazat, aby se neusvědčil ze lži.

298 krystlik | 1. července 2012 v 12:13 | Reagovat

[296]: Ano, vytahovačnost je signifikantní vlastnost pana Hedvíčka. Tím kompenzuje, ba překompenzovává svůj Minderwertigkeitskomplex.


299 krystlik | 1. července 2012 v 12:14 | Reagovat
[297]: Jste eufemistický - je to projev dětinskosti, Rostislav nikdy psychicky nedospěl.

300 krystlik | 1. července 2012 v 12:15 | Reagovat
[299]: Ještě je jedna možnost - primitivismus.

309 Jenda | 1. července 2012 v 14:19 | Reagovat
[297]:Já z toho začínám mít špatné svědomí, Vy ne?

310 krystlik | 1. července 2012 v 14:24 | Reagovat
[309]: Z čeho, prosím, dostáváte špatné svědomí?

315 krystlik | 1. července 2012 v 15:01 | Reagovat
[314]: Od floridského infantila odskočili i jeho nejvěrnější. V diskusi zůstali jen slávek, Gembala, Nos a Havlíčková.

375 krystlik | Pondělí v 13:24 | Reagovat
[373]: Podle mne nejde o vrácení se tam, nýbrž o kombinaci těchto důvodů: být rodičům alespoň zdánlivě poblíž, ukázat místním, že na to má.

393 krystlik | Pondělí v 17:35 | Reagovat
[387]: Při troše dobré vůle a zaplacení si pár let dobrovolného cz-důchodového pojištění, dostane Hedvíček v ČR český poměrný důchod a bude, bude-li tam mít bydliště, zadarmo nemocensky pojištěn. To je pár ušetřených stovek dolarů v kapse navíc. Minimální us-starobní důchod je bez pár dolarů 800, k tomu pár tisícovek korun českého a bude mít mnohem více peněz než běžný důchodce v ČR, asi jako estébák v důchodu. Zde je jasně patrná Hedvíčkova vychcanost.

404 krystlik | Úterý v 9:53 | Reagovat
[402]: Notorický lhář Jan Beneš.

408 krystlik | Úterý v 14:40 | Reagovat
Hedvíček nám nejen zblbnul, nýbrž se v posledním svém blogspotu projevil jako němcožrout

412 krystlik | Úterý v 16:59 | Reagovat
[411]: Primitivní osobnosti potřebují mít hrdiny.

415 krystlik | Úterý v 17:26 | Reagovat
[414]: Spíše pitomec, vejtaha a lhář.

435 krystlik | Středa v 11:42 | Reagovat
[434]: Na rozdíl od pana Peciny nemám u sebe nic, co Hedvíček žádá, jinak bych mu to poslal jako pan Pecina.

Hedvíček na úplném dně
Středa v 18:47 | Tomáš Krystlík

28 krystlik | Středa v 23:26 | Reagovat
Všimněte si 11 sekundového záběru v http://hedvicek.blog.cz/1207/kdo-jsem-a-kdo-bych-mel-byt. Je to přímo ukázkový příklad infantility a nedostatku intelektu.

22 krystlik | Čtvrtek v 18:19 | Reagovat
[21]: Jeho čtenářstvo se mu nerestituuje, bude si muset vybudovat nové, ale to se určitě doví o jeho patologickém lhaní a nedůvěryhodnosti. Navíc vybudovat si čtenářskou obec trvá roky.

60 krystlik | Pátek v 10:23 | Reagovat
Karlu Jemelkovi. Karle, nějak ses odmlčel!

77krystlik | Pátek v 22:31 | Reagovat

[76]: Považuje-li se druhého Hemingwaye, měl by se odstřelit jako on.

79 krystlik | Pátek v 22:36 | Reagovat
Karle, a co ona omluva? Nezapomeň na ni!

128 krystlik | Včera v 19:02 | Reagovat

[127]: Už skončil. Nemá čtenářstvo. Zavřením diskusí v blogu svůj konec jen potvrdil.

129 krystlik | Včera v 19:06 | Reagovat

[128]: Jeho švagr, Karel Jemelka stáhl též ocas mezi nohy - neodvažuje se mi ani odpovědět. Pravda, neočekával jsem, že bude tak zbabělý jako Hedva, zdál se mi solidní.

132 krystlik | Včera v 19:19 | Reagovat

[130]: Tak si neměl otevírat na mne hubu v diskusi u Hedvy.

133 krystlik | Včera v 19:20 | Reagovat
[132]: Jeho chyba. Takto se předvedl jako poseroutka, loutka v rukou švagra Hedvy.

166 krystlik | Dnes v 11:40 | Reagovat
V Hedvově blogu je doslova průjem starých jeho článků, kterými se přesvědčuje, že nejen něco znamenal, nýbrž i dosud znamená.

168 krystlik | Dnes v 14:24 | Reagovat

[167]: Hedva se stylizoval do role antikomunisty, utiskovaného syna kulaka, bojovníka proti bolševismu a co je symptomatické - obdivovatele drsných us-hrdinů, což je typický znak infantility. To vše mu procházelo do doby, než se objevily citace z jeho svazku v ABS. Hedva začal dehonestovat ve velkém. Po dvou letech se mu to vymstilo - čtenářská obec zničena, totální ztráta věrohodnosti, projevil se jako zcela bezcharakterní člověk a primitiv. Konec Hedvy jako literáta a bloggera.

169 krystlik | Dnes v 14:28 | Reagovat
[168]: Zapomněl jsem na motivy jeho literární a blogové činnosti: být, když ne světoznámým, tak alespoň velmi známým a obdivovaným. To je typický příznak kompenzace velkého komplexu méněcennosti.

163 krystlik | Úterý v 15:03 | Reagovat
Asi před třemi týdny jsem napsal Hedvíčkovi toto:
Tvoje blogspoty jsou delší dobu kvalitativně značně podřadné a v poslední době poklesly neúnosně pod jakoukoliv akceptovatelnou míru, takže nastal čas stáhnout se z internátu jako blogger. Budeš-li v blogování okračovat, budou konce ještě trpčí. Zmnožily se dotazy, zda Ti nezesračkovatěl mozek, když zařazuješ takové blogspoty a tak divoce cenzuruješ.

1 Josef Barvel | E-mail | 30. června 2012 v 14:00 | Reagovat

Že zrovna vy někoho kritisujete za černobílé nazírání...

2 krystlik | 30. června 2012 v 15:16 | Reagovat
[1]: Váš náhled je zásadně mylný. Je pravda, že s panem Hedvíčkem rádi Čechy kritizujeme, leč jeho quasiaxiomatických výroků, jako jsou ve výše uvedém blogspotu, nejsem schopen. Pokud se nořím do české historie, spoléhám na čtenářovy znalosti dějepisu ze škol, od příbuzných, z médií.

52 krystlik | 1. července 2012 v 12:59 | Reagovat
[51]: Tvrzení Cibulky se nezakládá na pravdě.
---


Jiz stari Rimane...

8. července 2012 v 5:09 | Ross Hedvicek |  Clanky vzpominkove a recyklovane
A tohle je opet nekdy ze zacatku devadesatych let, z kitchenerskeho ctvrtletniku zvaneho DOBRY DEN, ktery vydaval pan Bubak. Napsal jsem pro nej jen asi 4 clanky. Dodal jsem mu dva clanky do kazdeho cisla a on dostal napad, ze musim psat exkluzivne POUZE pro nej. To byl luxus, ktery jsem si nemohl dovolit, protoze jsem mel v umyslu zpusobit nepriteli daleko vetsi skodu na lidech a materialu, nez mohl jeho Dobry den obsahnout. Ale i nadale jsme se slusne zdravili. :-)