Ceska republika - zeme zla...

27. července 2012 v 21:54 | Ross Hedvicek |  Clanky osvetove
Za cely svuj zivot jsem (krome islamskych fanatiku) nevidel nikoho tak vrozene a prirozene zleho jako Cesi. Predesilam, ze ted mluvim pouze o 95% ceskeho obyvatelstva, tech 5% (pet set tisic lidi), mezi ktere dozajista patrite i vy osobne, tech se to netyka, to jsou hodni a slusni lide a mam je rad. Cechum jako narodu dobro nikdy neprirostlo k srdci - naopak, pokud se v ceske kotline nekdy vyskytlo zlo, pak je Cesi vzdy radostne privinuli na svou hrud - k zarnym prikladum patri, jak vasnive Cesi prijali ideu nacismu a potom komunismu.

Pokud jde o zlo, tak jsou Cesi nepochybne svetovi. Zlo se v Cesku projevuje formou zavisti a nenavisti a ruznymi variacemi tehoz. V tom jsou Cesi nepopiratelni velmistri a i kdyz se cas od casu vyskytnou snahy zlo v Cesich nejak potlacit, pak je uspech jen zdanlivy a povrchni - tam dole v hloubi jejich cernych dusi jsou Cesi stejne zli, jako predtim a hahahaha dela jim to dobre. Je to neco jako kdyz Papuanci dostali zakazano, ze uz nesmi byt kanibalove a zrat lidske maso, tak oni pekne odsouhlasili, ze jo, my uz nebudeme, my ted uz budeme jen delat tanecky a cirkusy pro turisty, ale kdyz se nikdo moc nekouka, tak si stejne cas od casu udelaji "domaci zabijacku".

Ano ano, Cesi jsou kanibalove Evropy. Cesi prijali zlo za svou zivotni filosofii, zlo se stalo soucasti jejich psyche - pak se clovek nemuze divit, ze se Cesi odmitaji od zla jakkoliv distancovat. Cesi tak miluji zlo, ze tim indoktrinuji i sve deti. Cesi nemaji zajem, aby jejich deti vyrostly v dobre lidi, samy se mely dobre a cinily dobre i jinym. Nene, ty tady vystudujes na Karlove universite, budes bydlet v panelaku na Proseku a budes stejne zly a nenavistny jako byl tvuj otec a dedecek. Ceske zlo je totiz soucasti ceskeho vlastenectvi.

Snad nejlepe je ceske zlo, namichane s vlastenectvim a zlem k vlastnim detem (asi jako palestinske dobrotive maminky posilajici vlastni deti na smrt, aby se odpalili nalozi na vlastnim tele jako sebevrazedni atentatnici) ilustrovano nasledujicim starym ceskym vtipem: Dve tasemnice byly vykaleny na zelene louce, stara tasemnice a tasemnice-dite. A ta mlada tasemnice se divi jako jelito - "jee, to je krasnych veci na svete, ta zelena trava, ta modra obloha, to hrejici slunicko, ty vonici kvetiny! A maminko, proc nemuzeme zit tady, proc my musime zit v prdeli?" A stara tasemnice moudre odpovida: "Ale dite, to je prece nas domov!"

Ano, asi tak moc (ne)maji cesti rodice radi sve vlastni deti. Pripravuji jim osudy horsi nez smrt - zivot v Ceske republice.

Ja sam jsem se setkal se zosobnenim zla v pripade Tomase Krystlika, Jiriho Vanka a jejich spolupachatelu (Dr. David Werner, MVDr. Veronika Valdova, Karel Merta, Ing. Miroslav Malbeck, Miroslav Vaclavek a Tomas Pecina). Stal jsem se tercem jejich koncentrovane nenavisti pro svou obcasnou kritiku pomeru v Ceske republice. Jisteze musim ocekavat nejake to kejhani potrefenych husi, ale maximalne tak na svou vlastni hlavu - nikoliv na adresu sve rodiny a pratel. Nikdy jsem nevidel horsi amoralni a bezcharakterni prasata nez vyse jmenovani, cilem jejich utoku je moje rodina, nikoliv ja, ale oni tomu nadsene aplauduji. Hahaha - velika legrace.

A uplne nejhorsi je, kdyz se o techle situacich bavim s nekym z Ceska, kdo s tim nema nic spolecneho. Okamzite se tam vzdy vynori ta abnormalni tolerance pro ceske zlo, protoze ceske zlo je vlastenecke a i prestoze je jasne, ze ten onen Cech je bezcharakterni prase, tak je to prece jen Cech a je nas, ale ty jsi cizi!

Stejny efekt se projevuje treba pri nadchazejici volbe ceskeho prezidenta. Pokud by v teto symbolicke funkci chteli (ciste teoreticky) slusneho cloveka, tak by pristich 50 let museli do teto pozice volit vyhradne jen emigranty a deti emigrantu, nikdy nikoho mistniho. Chapu, ze ze je to fantazie, ze to v Cesku nikdy neprojde. Proc? Protoze emigrant, byt slusny, chytry, vzdelany, charakterni, zadny kleptoman je prece jen "emigrant", nema duveru "lidu" (a "lid" by se s nim nemohl ztotoznit) a neni v Cesku dostatecne znam a "popularni". A pak jsou mistni kandidati na ceskeho prezidenta, kteri jsou sakumprask vsichni bezcharakterni, prolhane komunisticke kurvy, ale ti uz maji "duveru lidu", jsou dostatecne popularni a "lid" se s nimi muze ztotoznit. A hlavne: i prestoze jsou to komunisticti hajzli, tak aspon JSOU NASI!!!!

A nakonec, kdyz se o tom s nekym z Ceska bavim, tak se mi vzdy dostane predprogramovane ceske vymluvy "nevim, nemam o tom dost informaci" a nebo te zensky duverne opatrne rady "a proc se s nima vubec bavis, prece to k nicemu nevede!". Ja se se s nimi "nebavim", ja se maximalne branim, protoze jsem napadan. A proc? Protoze odmitam byt zly a odmitam byt pokornou obeti zla.

Ja se vas vsech bojim...


Tomas Krystlik, Cech

Jiri Vanek, Cech.

 

10 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Milan L.A. Milan L.A. | 27. července 2012 v 23:04

Porad nechapu, proc se ta fakta porad opakuji v novych a novych clancich. Cesi jsou takovi, nic na tom se nezmeni. Oni potrebji Nacisty, Komunisty a dalsi diktatury. Nekdo je musi prece drzet na uzde a drzet nad nimi bic. Pak je tam poradek. Jak dostanou prilis mnoho volnosti, tak jim to jenom skodi.

2 Ross Hedvicek Ross Hedvicek | E-mail | Web | 27. července 2012 v 23:10

Protoze opakovani je matka moudrosti - jak pravi ceske prislovi.

3 Josef Pepa Nos Josef Pepa Nos | E-mail | Web | 27. července 2012 v 23:42

Nesmime zapomenout, ze zlo byva take obcas dokonale smesne:

Pani ucitelka probira s detmi ovoce.
Nakresli na tabuli jablko a zepta se deti:
Co je to, deti.
Deti mlci.
Po trapne pauze se prihlasi Pepicek a rika: To je prdel.
Pani ucitelka vybehne ze tridy, drepne si na chodbe na bobek a stka, place a  narika: Sprostaci sprosti, nevychovani, hulvati!
Jde kolem pan reditel, rozrazi dvere do tridy a nastvane rve:
Jak se to zase chovate k pani ucitelce! Sprostaci sprosti!
A KDO NAKRESLIL NA TABULI TU PRDEL!!

4 Honza Honza | 28. července 2012 v 0:34

Byl zapomenut jeden klad. Jsou neatheistictejsi narod Evropy .

5 Okolojdouci Okolojdouci | 28. července 2012 v 4:18

[2]: "Repetitio est mater studiorum" tedy = poznani. Proto se fakta musi opakovat.

Rovnez Cesi nemohou pochopit kdyz jim nekdo rekne ze uz neni a neciti se byt Cechem. Nelze ale soudit podle mista narozeni [osudova nahoda]. Kdyz nekdo prijme humanisticke nazory je to nepochopitelne Cechum [Miluj blizniho sveho a kde muzes kopni do neho!]. Maji stejny nazor otrokaru komunistu ze podle mista zrozeni jim dozivotne patri.

Chteji vas privest na svou uroven pane Hedvicku - vsemi moznymi zpusoby! Chteji vas donutit byt jako oni. Tak potresteny narod jsem nikde ve svete nevidel a nezazil - a nekdo jim to musi polozit pred nos - a i pak tomu nebudou verit a usoudi ze ne oni, ale vy jste ten zly! Podle te stare komunisticke zasady - kdo nechce jit s nami musi byt blazen!

6 Rudy Rudy | E-mail | 28. července 2012 v 5:46

Copak neznate to krasne ceske prislovi, ze "V lidech je dobroty jako v hovnivalovi medu?"

7 Honzo Honzo | 28. července 2012 v 7:22

[4]: Jak to myslis ze je v tom klad byt nejatheistictim narodem Evropy?

8 Barunka Barunka | 28. července 2012 v 11:09

[3]: A co ona namalovala vlastně na tu tabuli? Jablko, které vypadá jako prdel? Zkouším si namalovat jablko. Hmmm. Zapomněla na stopku? To bych ráda věděla, jak by pan ředitel nazval jablko se stopkou.

Nedopřejete dětem ve škole ani tu trochu srandy. Jakoby nestačilo, že se i učit musí a pak skládat maturitu podle pana ministra! Jak můžou z dětí vyrůst hodní a slušní emigranti, když i pan ředitel zvolí vždycky tu horší variantu toho, co se nabízí!

9 Jiřina Korčáková Jiřina Korčáková | Web | 28. července 2012 v 11:16

Rosťo, prosím! Prosím!!! Kroťte se vy všichni! Češi nacismus nikdy nepřijali - a vášnivě? To už vůbec ne! Naprosto protestuji!

10 děda děda | E-mail | 28. července 2012 v 13:47

Vystudoval jsem Karlovu Univerzitu a bydlím v paneláku na Proseku. Myslím, že ani nějak moc zlý nejsem, pokud jsem někomu snad někdy ublížil, tak jedině z blbosti (ktará je ovšem, dle mého názoru, tím největším zlem). Zlovolné jednání jsem mockrát v životě nepotkal - snad párkrát trochu v zaměstnání. A také kdysi ve škole, ovšem to byl jen slaboučký odvar toho, co se o poměrech ve školství, speciálně o kastovnictví a šikaně, ukazuje v amerických filmech a televizních seriálech (obávám se, že je v současné době úspěšně doháníme). Moji rodiče i prarodiče byli hodní lidé, ale kdoví, třebas to byla výjimka. Všechny Čechy neznám, ovšem to myslím nezná ani Rosťa a pokud celý národ hází do jednoho pytle na základě svých zkušeností s pár psychopaty, dopouští něčeho, čemu se v matfyzácké hantýrce říká "nepřípustné zjednodušení".

A jen tak mimochodem, setkal jsem se s dvěma skupinami mimořádně příjemných lidí. Jedna byli mladí křesťané z okruhu farnosti sv. Antonína na Štrosmajeráku a druhá byli členové ZO SSM UV KSČ. Ono to náboženství má něco do sebe - ostatně znám ještě jednu takovou skupinu, jsou to čeští kvakeři.

11 děda děda | 28. července 2012 v 14:24

P.S. Podle mého skromného názoru a zkušenosti doprým prostředkem proti propuknutí individuálního zla (které máme v sobě od přírody zakódováno asi všichni) je, když člověk může dělat něco, co ho vnitřně naplňuje a propůjčuje jeho životu aspoň jakýs takýs smysl. Není to stoporocentně spolehlivé a zaručené, ale aspoň do jisté míry to funguje. V Československu a dalších podobných zemích a byli lidé dlouhou dobu indoktrinováni přesvědčením, že jediným smyslem jejich života je budovat komunismus a vychovávat jeho budoucí budovatele. Což většina z nich nepřijala - a podle toho to dopadlo. Tzv. nastupující generace žije v přetrvávající zkažené atmosféře a ničeho nového se jí nedostalo. V USA mají alespoň kult rodiny a náboženství, a také kult úspěchu - což sice může zavést na scestí, ale také to může člověka nasměrovat k něčemu "smysluplnému". Já měl to štěstí, že většina lidí, se kterými jsem se v životě setkal, byla nějakým způsobem orientována, takže příliš mnoho zkušenosti s osobním zlem nemám. Ovšem většina z těchhle lidí měla IQ odhadem aspoň tak 120, a to bude asi ten problém ...

12 Slavek Slavek | E-mail | 28. července 2012 v 16:46

Moudry dedo, vas hezky komentar jsem precetl opravdu ze zajmem.Rozhodne pozvedl uroven blogu, jo a nesmim zapomenout na pani Korcakovou a ostatni ktere jiz nebudu jmenovat.Pepa Nos je kapitola sama pro sebe ale jeho vtipne postrehy na zivot,lidi a svet jsou moudre ale pritom zabavne.Ty pacholky jiz jste zadupali do zeme a myslim si ze je dost jinych a zajimavych veci o cem by se dalo psat.

[11]:

13 James James | 28. července 2012 v 19:32

Pravdu dis, Ross, co jsou cechackove zac, ze se jim po dutkach a klacku styska velice, hrde dukaz podavaji sami soudruzi v jejich platku Halo Noviny - komentare dale netreba:
http://www.halonoviny.cz/articles/view/486953

14 Dedo Dedo Dedo Dedo | 29. července 2012 v 4:00

[10]:  {11] Dedo velice pekne jste vystihl podstatu problemu - ovsem z perspektivy obcana Cech a tradice zeme. Pan Hedvicek podava podstatne jiny obraz: degeneraci vseobecne urovne lidskych vztahu a chovani v zemi kde zijete (a nejen Prahy nybrz az k hore Rip a dale).

Nevim co a kdo jsou "členové ZO SSM UV KSČ" ale predpokladam ze jsou privrzenci Marxisticke-Leninske-Stalinovske-Gorbacevske filosofie. Ta je zbavuje moralni zodpovednosti za vse pokud to konaji s umyslem podporit jejich svetovy nazor a umysly [Spinit a pomlouvat jine jak tady mame priklady urcitych lidi].

Ne vsude - v Cechach zrejme ano - lide si mysli ze tradicni zasada "necin jinemu co nechces aby jini cinili tobe" je moralne rovnocenna komunistickemu [KSC] "nemej vycitky svedomi za kradez ci vrazdu pokud to prospiva nam". Ve vasem pripade [viz (10) zrejme ano - pokud tomu rozumim co rikate pak z vaseho povrchniho pozorovani ze clenove obou skupin byli "mimořádně příjemni lide" jste si udelal zaver ze clenove komunisticke mladeze jsou ve sve podstate a v dusledku zasad jejich "kultu" [podle skutku vime co clenove KSC delali a delaji bez ohledu na jine] rovni tem kteri si mysli ze krast a zabijet pro vlastni blaho neni moralne opodstatnene.

Pokud se nemylim to je co pan Hedvicek se snazi popsat- moralni degenerace tech co hrde hlasaji ze jsou "nejatheistictejsi" zemi Evropy. Zda se ze po tak dlouhe dobe vlivu dvou "socialismu" [Nazi a Sovetske] jsou mozky (a snad take geny?) techto lidi propadle moralnimu marasmu.

15 Dedo Vsevedo Dedo Vsevedo | 29. července 2012 v 4:16

[11]: Zloba a nenavist neni v lidech "zakodovana" - nybrz [krome blaznu a psychopatu] se lide zlymi a nenavisti plnymi stanou pod vlivem ruznych "kultu" [cti nacismu a komunismu].

Rodina, zasada necinit zlo jinym, pracovat a mit radost z uspechu k prospechu rodiny - co je na tom zleho?

Vzdy lepsi nez udavat jine pro svuj vlastni prospech - clovece Dedo nevidite ten rozdil v moralnich zasadach? Jste prikladem cloveka ktery je vytvoren svym okolim!

16 Deda Vseveda? Deda Vseveda? | 29. července 2012 v 9:57

[5]:Mily dedo - s Vasim University Karlovy diploma jste snad pochytil v mziku oka ze v jazyku latinskem byvalo sloveso na konci vety - tudiz "Repetitio mater studiorum EST"!

Mimochodem podle svetoveho hodnoceni universit ve svete [pro uznavani diplomu KU za ucelem  nostrifikace ve svete] Universita Karlova (jiste vite kdy byla zalozena Karlem IV-tym) Charles University Prague poklesla velice dolu na zebricku kvalifikace!

Asi proto ze Marxismus-Leninismus byl povinny pro desetileti a popletl mozky nekolika generacim!

17 děda děda | 29. července 2012 v 16:48

To je opravdu legrace - aspoň že mi nikdo nenadává. Takže jen pár doplnění:

1. UK jsem absolvoval v roce 1973. Z marxismu a spol. jsem samozřejmě dělal zkoušky, bez toho to by jaksi nešlo. Ale nemyslím, že by mne to nějak psychicky deformovalo, ostatně na těch pedagozích, kteří nás to učili, bylo dost dobře znát, že to sami taky moc nežerou.

2. ZO SSM UV KSČ = Základní organizace Socialistického svazu mládeže Ústředního výboru KSČ - sdružovala něco jako "mladé civilní zaměstnance obsluhy UV", tedy techniky, uklízečky apod., nikoli politické pracovníky. Nevím, jaké měli politické přesvědčení, o tom jsme nikdy nemluvili, prostě se chovali jako normální lidé, jen s trochu vyšší mírou příjemnosti, než byl tehdejší český (a asi i dnešní) standard. Krást ani zabíjet jsem je neviděl. Samozřejmě je mi známo, že třebas Hitler nebo Heydrich byli - prý - v soukromém životě také velmi příjemní lidé, nekradli a vlastnoručně ani nezabíjeli.

Dál komentovat nebudu, prostě s některými zdejšími přispěvateli nejsem "naladěn na stejnou vlnu" - tak už to chodí a kdyby to tak nechodilo, byla by po světě hrozná nuda. O takový stav usilovali křesťané, komunisti, fašisti, v současné době islamisti - a víme, jaké jsou toho konce.

18 děda děda | 29. července 2012 v 17:40

[16]:To jsem nepsal já. Na latinu jsem chodil ještě na střední škole a něco si z ní pamatuji - bohudík. Třebas Doctor duplex - asinus triplex. Nebo Si non chartam habes, foramen digitis detergo.

19 Charles Wiener Charles Wiener | E-mail | 29. července 2012 v 20:02

Clovek se xxx nerodi, clovek se jim stava. Coz znamena, ze je k tomu vychovan ci doveden. Za xxx si dosadte co chcete. Zly, zavistivy, antisemita, komunista, fasista, moralista, Cech, neCech, American. Dokonce i demokrat.

20 Dedo - O beata simplicitas! Dedo - O beata simplicitas! | 30. července 2012 v 6:31

[18]:Asi to dela ten vzduch na "Zapade" ale citim se o mnoho mladsi nez aby mi nekdo rikal "dedo?"

"křesťané, komunisti, fašisti, v současné době islamisti" jsou pro Vas vsichni stejni v podstate, cilech a cinech? Ti "mladi civilní zaměstnanci obsluhy UV" [cti: Ústředního výboru KSČ] by Vas klidne dobrovolne hlidali a hladem trapili v pracovnich lagrech bez vycitek svedomi kdyby jim to naridili "shora" potomci Lenina a Stalina ci Gottwalda.

Zrejme nejste "naladěn na stejnou vlnu" jak pisete a zda se ze tomu tak je i s vetsinou lidi tam u vas "doma."

21 Franta Kopecky Franta Kopecky | E-mail | 30. července 2012 v 10:32

Cesi byli a jsou Nacisti ...- zkratka slova Nacionalismus  a socialismus  - bezbrehé narodovectvi az sovinismus a o realném socialismu kdy ho miliony pracujicich lidi nadsene vitali nemusim snad ani se rozepisovat. To za prve. Za druhe - Dobry slusny komunisti nebo SSM nebo ty dalsi zkratky ...to je jako dobry Nacisti. Pokud jsou dobry komunisti tak potom sorry ale jsou tedy i dobry nacisti.
A treti - ano cesi jsou nejateistictejsi ale to neni vubec dobra vec. Druhy extrem jsou islamisti , ovsem islam jak jiz rekl nekdo prede mnou neni nabozenstvi ale cela ideologie. Jaky v tom je rozdil ? Minimalne v dobrovolnosti.

22 děda děda | 30. července 2012 v 14:08

[20]: Děda jsem proto, že mám tři vnoučata. A asi jsem úplně blbej, když nejsem fanatik s černobílým viděním, ale jiné už to doufám nebude ... sorry, volové.

23 Jiřina Korčáková Jiřina Korčáková | Web | 30. července 2012 v 15:17

[21]: Mluvte všichni za sebe. Moje babička zahynula v Osvětimi, protože byla v odboji (proti čemu? Proti nacismu.). Dědeček prošel Terezínem a Mauthausenem a vrátil se slepý, protože byl v odboji (proti čemu? Proti nacismu.). Moje matka místo jako studentka ve škole skončila v kriminále na Pankráci, protože za okupace roznášela letáky (proti čemu? Proti okupaci a proti nacismu.) Její kolega a přítel prof. Hájek jenom zázrakem unikl smrti na sekerárně, kde čekal na vykonání rozsudku smrti za to, že byl v odboji (proti čemu? Proti nacismu.). Široko daleko v okruhu známých a přátel naší rodiny, zdůrazňuji ZNÁMÝCH  a přátel, neexistuje rodina, která by nebyla válkou postižena a nacismem devastována, která by neměla své mrtvé, mučené, vězněné.

Proto opakuji, podle mé zkušenosti, nebo lépe řečeno podle toho, co já jsem poznala a co jsem viděla a slyšela, Češi nacismus nikdy nepřijali - a vášnivě? To už vůbec ne!

24 Franta Kopecky Franta Kopecky | E-mail | 30. července 2012 v 16:04

Ja ho mam tzv cernobily. Tak jako jazycek na misce vah se vzdy prikloni na jednu stranu tak i ja jsem presvedcen ze kazdy clovek se vzdy prikloni k te ci one strane, nelze zustat absolutne presne neutralni....a pokud ano i to leckdy neni ta spravna strana.Me muze rikat kdo chce jak chce. Nestaram se o to a stale si drzim svoji lajnu. A cely relativismus me muze polibit prdel , beztak je to komunisticky postoj ve smyslu - ucel sveti prostredky .... vse je dobre k dosahnuti naseho cile . I zlocin. A proto ho soudruzi zrelativizujme. Ne, ne, vazeny priteli s vnoucatama z jine fakulty, komunisti zustanou komunistama jako darebak zustane darebakem a zadna barevna sarada to nezmeni.

25 Pro dedu Pro dedu | 31. července 2012 v 2:37

[22]:Kdyz nenachazite argumenty prechazite do urazeni tech kdo maji jiny nazor tim ze je posmesne nazyvate "voly." Snad to souhlasi s vasim oborem?

Dedo - jste typicky Cechacek. Nikdo a nikde nikdo vas nepresvedci (pres miliony zavrazdenych lidi Leninskym a Stalinksym rezimem) ze takovy rad je nelidsky, nespravny, surovy a zlocinecky. Nikdo vas zrejme neprimeje k tomu aby jste to verejne prohlasil. Budete porad tvrdit ze komunisticky nazor na svet je rovnocenny s jinymi, ze podlost je stejna jako spravedlnost.

26 Mila pani Korcakova Mila pani Korcakova | 31. července 2012 v 10:56

[23]: Nejste sama ve svem smutnem udelu. Cela ma rodina zahynula v koncentracnich taborech Nacionalniho SOCIALISMU Hitlera a zbytek bratrancu vyvrazdili komunisticti SOCIALISTE.

Byl to duvod dostatecny k uniku z tohoto naroda ktery hajloval a prisahal vernost Hitlerovi po spravedlivem odpraveni Heydricha a pak pokorne chodil na sobotni pracovni brigady budovat socialismus a posilal syny strazit hranice tohoto koncentraku?

27 FK FK | E-mail | 31. července 2012 v 17:17

26 - pani Korcakova je na spravne strane - pokud si mohu dovolit takto nekoho hodnotit coz mi neprislusi..., chapu jak to mysli a respektuji to. Jen bych s veskerou uctou a to myslim zcela neironicky ,pouze podotknul ze skutecnost tzv ceskeho naroda je zcela a naprosto neoddiskutovatelne postavena na lzi a podvodu.....pani Korcakova prosim muzete obhajovat etnicke cechy a ja to chapu...ale zasadni pravdu ma autor clanku. Bohuzel.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama