Hedvíček na úplném dně

4. července 2012 v 19:04 | Tomáš Krystlík |  Clanky jinych autoru
Téměř v zápětí, co Hedvíček vyhlásil odměnu za materiály proti devíti lidem, aby je vyvěsil v internetu, od čehož si slibuje kompromitaci těchto osob nebo jejich potomka, zareagoval Jiří Vaněk a zveřejnil ve svých stránkách materiály StB o své osobě, které má k dispozici, a pan Tomáš Pecina mu obratem poslal žádanou kompletní dokumentaci o sobě v elektronické formě. Poslal bych mu své materiály též, jenže nenechal jsem si udělat z nich kopie, nevěda totiž, že je bude někdy Hedvíček žádat. Škoda, alespoň bych si tím přivydělal :-)

Co se pak stalo? Nejenže Hedvíček nevyplatil oběma slíbenou odměnu, nýbrž materiály o "rozsáhlé defraudaci" pana Peciny nezveřejnil. Že by se obával zesměšnění v očích svých posledních tří věrných, kteří by zveřejněním získali, jak přiléhavě napsal v průvodním e-mailu pan Pecina, "kompletní informaci, co je za blba"?

Je trapné se dívat, jak Hedvíček a Havlíčková se snaží pod různými pseudonymy předstírat diskusi, do níž se zapojí občas pouze Nos. Ostatní Hedvíčkovi věrní, dokonce i jeho švagr, od něj odskočili. To znamená konec Hedvíčka coby bloggera - ztratil důvěryhodnost, projevil se jako člověk veskrze nečestný. Lidi již poznali, že lže i tam, kde nemusí.

Pozornější čtenář si všimne, že Hedvíček podvádí i s počtem přístupů. Za týden se například 70 přístupů z jednoho místa - IP je určující - započte jako přístup jediný. Nyní ukazuje týdenní počitadlo 3310 přístupů, tj. z 3310 počítačů (míst nebo IPs), a pod články je v průměru 10 diskusních příspěvků. Podezřele málo při tak velkém "čtenářském zájmu"! Počitadlo totiž krmí Hedvíčkův speciální program generující přístupy do jeho blogu (a www.cs-magazin.com) z proxy-serverů pod měnícími se IPs.

Tak jako tak přiblížila se k Hedvíčkovi jeho stálá noční můra vyplývají z jeho ctižádosti být nejčtěnějším bloggerem: že jeho výtvory lidé nečtou. Důvod, proč se Hedvíček neustále snaží blogovat v české doméně, je ten, že do americké, byť je blog v češtině, za ním čtenáři docházejí málo.

Má, co mu patří: ostudu a zůstal bez čtenářstva. Z této situace, kterou si sám přivodil, se již nedostane. Není důvěryhodný.
---
 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Josef Pepa Nos Josef Pepa Nos | E-mail | Web | 4. července 2012 v 19:13

Pokud da Rosta Hedvicek na svuj blog nekoho a jeho "text" bez jakehokoliv komentare, znamena to, ze takovy clovek neni na uplnem dne.

JE TOTALNE V PRDELI.
Amen.

2 Josef Pepa Nos Josef Pepa Nos | E-mail | Web | 4. července 2012 v 19:18

V jasne a neprehledne prdeli jsou taktez zoufalci, kteri si tu zase jednou budou moci aspon chvilku  honit pindoury a masirovat pipiny.

3 Ross Hedvicek Ross Hedvicek | E-mail | Web | 4. července 2012 v 19:20

Komentar cislo jedna nepsala "Viktorka" z CR, ale Dr. David Werner ze Svycarska z teto adresy 246-157.62-81.cust.bluewin.ch (81.62.157.246) - podvodnik a anonym az za hrob. Ma to po jeho upraveneckych rodicich.

4 Ross Hedvicek Ross Hedvicek | E-mail | Web | 4. července 2012 v 19:25

Po rozmysleni jsem i ten komentar cislo jedna vymazal (a tak cisla poskocila a na cisle 1 je ted Pepa Nos) - dobytek nema pravo na diskusi - protoze je dobytek.

5 Josef Pepa Nos Josef Pepa Nos | E-mail | Web | 4. července 2012 v 19:26

Z techto dokumentu ZDE PREZENTOVANYCH A NOTARSKY OVERENYCH zretelne vyplyva, ze Dr. David Werner ma zepredu pindoura a zezadu pipinu.
CO TI DOKTORI DNES VSECKO NEDOKAZI!

6 Ross Hedvicek Ross Hedvicek | E-mail | Web | 4. července 2012 v 19:31

To dela ta jeho arabska krev, Arabi povazuji vrazdy, unosy a znasilnovani za pravoplanou soucast "vyjednavani".
http://dvoranaslavy.blogspot.com/2012/06/david-werner.html

7 Blanka Blanka | 4. července 2012 v 20:02

V žebříčku nejpilnějších čtenářů je na zdejším blogu ze svých reakcí jasně na prvním místě právě Krystlík. Jeho zhrzenost nad tím, že již není redaktorem a jen prduchem , jej každodenně žene k počítači a to ne jednou, ale mnohonásobně. Viděla jsem několikrát  jak se ze Strašnic valí hustý dým, signalizující zavařený počítač. Takže si takzvaně jak jsme si již zvykli, blije do vlastních úst. Dalšími velmi pilnými čtenáři a  rádi by byli i diskutéry, bohužel zde nemohou dát průchod vlastním neexistujícím myšlenkám, jsou Vaněk, Werner, Král, Malbeck, Merta a mnozí - tajně další. Už toto je Krystlíku dost široká čtenářská základna, když pohlédnu na tu zetlelou diskuzi u článků Krystlikova blogu, když není předmětem zájmu Hedvicek. V Blesku stejně zvyšuje náklad zmínka o Havlovi, Dagmar, Klausovi, jsou to vyzkoušené bulvární triky.
Co se týče počítadla, Krystlík si jej raději nezveřejnil, protože by nepřežil srovnání. Pokud by existovala možnost  počty čtenářů ovlivnit, podobný nesmysl jako veškeré bajkařské domněnky týkající se čeholkoliv, co Krystlík vypustí z úst, byl by jistě první právě Tomáš, který by si to nastavil. Je totiž falešný jako pětník, stejně jako jeho titul PhDr. Závěrem bych chtěla zmínit, že není oprávněn posuzovat něčí minulost, kredibilitu a trapně školácky věnovat tomuto každý svůj diskuzní příspěvek či něco, co má navozovat dojem článku. Není osobním oddělením z RFE, Basf, Orthoaktiv či jiný v minulosti jej provázející právní subjekt, kde špicloval, zkrachoval anebo byl pro neschopnost vyhozen.

8 Blanka Blanka | 4. července 2012 v 21:15

Pičusovi ze Švýcarska:

Počátkem roku 2010 došlo k několika zásadním změnám v legislativě a mnohé z nich se týkají Trestního zákoníku. Zákon 40/2009 Sb. zavedl speciální paragraf §354 pro stalking, neboli nebezpečné pronásledování jednoho člověka jiným, podle kterého může police zakročit již v počátku a ne, jako tomu bylo dosud, až poté, kdy pronásledování přeroste ve fyzické násilí. Nyní za nebezpečné pronásledování (stalking=slídění), a to i prostřednictvím mobilu či e-mailu, hrozí až 3 roky vězení.

9 Karel Jemelka Karel Jemelka | E-mail | 5. července 2012 v 0:41

Ne ne Tomáši, švagr neodskočil. Mýlíš se. Je jen udiven, jaké malichernosti dokáží rozhádat bývalé kamarády. Co se to s námi stalo? Je to dědictví komunismu v nás jak v koze lůj? Proč se proboha děje to co se děje? Mají nás tam, kde nás chtěli mít? Povedlo se jim to? Ach jo, asi jo. Jsme příliš ješitní na to, abychom tolerovali lidský poklesek daný pubertou, úlitbu komunistům  danou mládím, nezkušeností, potřebou mladé rodiny,.....

Proč jsme neustále těmi, kteří hledají to co nás rozděluje? Proč kurvauž nehledáme to co nás spojuje? Komu se povedlo rozhádat jakoukoli opozici, která mohla být snad jedinou trochu relevantní silou proti komunismu, neokomunismu, eurokomunismu.....

Co za tím vězí? Naše ego? Naše hloupost?  Komunismus v nás? Jsme takoví velikáni, že nedokážeme respektovat kohokoli, kdo jen malinko jiný? Jiný názorem, chováním, prioritami?

Rosťu znám od puberty. Předesílám, že jsem ho kdysi, když ještě nebyl švagr zrovna nemusel. Hádali jsme se a dokonce prali. Do krve, mojí i jeho. A co se stalo, že jej dnes mám za člověka? Inu, choval se jako člověk. Nezpronevěřil se. Vysral se tady na to a šel jinam. A své lidství projevil v daleko větší míře, než kdokoli z vás.

Co mě míchá je tahání matek, dcer, sester a dalších přímo v blbých sporech nezúčastněných.

Má máma mlčela jako hrob. Je tahána po webech jako nejsprostší kurva. Kurva, co neřekla, ač věděla. Nejste na palici? Soudruzi?

Moje neteř, Martina, čeho se to sakra dopustila? Že pohnala k soudu kohosi, kdo porušil, intrikoval, podplácel, kupoval zákon...? Byl jsem u toho soudruzi a ptám se. Mohu si napsat, udělat stránky o komkoli, kdo mi nepasuje do krámu, zájmu, myšlení... ? Ale ano, soudruzi. Internet je svobodný. Svobodný pro čestné, hloupé, zločinné, komunisty, muslimy i zpropadené hlupáky věřící, že co je na webu je pravda. Jsme opravdu těmi hlupáky? No jo, no.

Tak daleko jsme dospěli?Jsme ještě lidmi?

Ta prsatá holka, co skrývá rozkrok v rybníce, Tomáši, zcela jistě není Tvá dcera. Ale Tobě to vadí. Proč, není li to Tvoje dcera? Vadí Ti to proto, protože po Tobě někdo metá blbosti jen proto, aby odpověděl na blbosti Tvé?

Závěrem snad jen jeden citát. Citát bůhvíkoho, jistě moudrejšího, než jsme my. Tady je:

Je hanba, že se někdo dovede namáhat po mnoho let, aby se stal dobrým lékařem, obhájcem, učitelem, blogerem, politologem nebo geometrem, a přitom není ochoten namáhat se příslušně dlouhý čas, aby se stal dobrým člověkem…

Rosťa se namáhal stát se dobrým člověkem. V mých očích jím je. Otázkou je, co na to vaše oči. Zaslepené tím, čím je v koze lůj. :-(

10 Slavek Slavek | E-mail | 5. července 2012 v 1:01

Pane Jemelka moudra slova ale vite ceho jsem si vsiml a predpokladam vy take a to, at se diskutuje o cemkoliv vzdycky to same monstrum to obrati ve zmatek.Otazka je, koho na pr.Werner zastupuje.Byli casi kdy jsem ho oslovoval pratelsky a nepovazoval jsem ho za spatnou osobu ale clovek se dopusti chyb. To neni nahoda co ti clowni predvadi to je dobre organizovany utok na Hedvickuv Blog

11 Otakar Gembala Otakar Gembala | 5. července 2012 v 9:01

Povšiml jsem si, že Krystlíka z jeho šíření bludů usvědčuje každá jeho věta. Píše o odměně za materiály proti 9 lidem. Já jich napočítal 7. To, že je tam zmíněno Krystlík 2x, neznamená to dva lidi a i tak jeden ještě chybí. Je to dost podstatné zjištění, když Krystlík nevyhodnotí správně ani tak krátkou veřejnou zprávu :-).

12 Ota Ota | 5. července 2012 v 9:05

I tak jeden chybí, kdybych chamtivce Krystlíka počítal dvojmo.

13 David Kvetak bratr Radovana David Kvetak bratr Radovana | 5. července 2012 v 14:39

Proc zemrel Jan Benes Mrdko Valdova?

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama