Nas clovek v Tejnicke 8...

17. července 2012 v 17:33 |  Clanky vzpominkove a recyklovane
---------------------------
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Blanka Blanka | Web | 17. července 2012 v 17:50

Pan Kovanič to napsal přesně. Jeho cílem je jen rozněcovat nenávist. Od takových je potřeba se distancovat.

2 Otakar Gembala Otakar Gembala | 17. července 2012 v 18:23

V Šamanově doupěti dostal padáka a tak se rozhodl obtěžovat čtenáře u Hedvicka.

3 Josef Pepa Nos Josef Pepa Nos | E-mail | Web | 18. července 2012 v 8:26

Pána, o kterém je zde řeč neznám, v životě jsem se s ním nesetkal.

ALE VĚŘIL BYCH TOMU, ŽE O MĚ VYDÁ KNIHU "ZAMLČENÝ PEPA NOS", kde podrobně popíše mou techniku zavazování a rozvazování tkaniček u bot.

UŽ JSEM SE TOLIKRÁT SETKAL S LIDMI, KTEŘÍ SI O MĚ VYSNILI CELÝ MŮJ ŽIVOTOPIS I S POPISEM MÝCH DOMÁCÍCH ZVÍŘAT, ŽE BY MĚ TO VŮBEC NEPŘEKVAPILO.

Žijeme každý v nereálném snu. A pokud se někdo vážně zabývá svými přídavnými sny, které vycházejí z tohoto nereálného snu, tak je to úplně totéž jako když byste každému tvrdili, že jíte chleba s máslem zatímco viditelně žerete psí hovna nasbíraná na chodníku.

4 Jiří Kratochvíl Jiří Kratochvíl | 18. července 2012 v 19:49

Knihu Zamlčené dějiny jsem nečetl a když vidím autora, tak to ani nemám v plánu. Nechci vypadat jako nacionálně zapálený mladík, ale publikace toho autora se podle mě hodí jako výborné podložky pod stůl.
Když se člověk podívá na životopis tohoto pána, tak mu připomíná známé přísloví: „Koho chleba jíš, toho pr*el lížeš…“, nebo jak to je.

5 Jock Jock | 18. července 2012 v 20:01

Skutečnost, že je Krystlík usvědčený falzifikátor historie jasně svědčí následující článek, který pomocí doložených fakt a statistik spolehlivě vyvrací jednotlivé Krystlíkovy lži a manipulace: http://armada.vojenstvi.cz/nazory_8.htm

6 Alfons Alfons | 18. července 2012 v 20:20

Der Trottl Krystlik ma genetickou chorobu, laicky zvanou: "Zvanivost"
Tato dusevni porucha povetsinou postihuje females, ale obcas se projevi v katastrofalni podobe i u homosexualnich males. Debilove postizeni touto nemoci maji nezadrzitelne nutkani neustale zvanit do vseho a o vsem bez ohledu jestli vubec maji tuseni oc se vlastne jedna. Stejne jako slepicim se jim potahnou oci transparentnimi blankou, mozek prestane vnimat a jako slepice kokrhaji fantasmagoricke vsugerovane idiotstiny, ktere nemaji s realitou nic spolecneho.

7 Lanyz Lanyz | 18. července 2012 v 20:51

Chamtivec Krystlik propujcuje svoje zlocinecke doupe v Tejnicke 8, Praha 10 ruznym dubioznim firmam k ucelu prani spinavych penez a jinym druhum hospodarske kriminality. Navic se tento odporny kalic do vlastniho hnizda snazi vydelat na pozemkovych machinacich v CR.

8 Jock Jock | 18. července 2012 v 21:22

Necháte li nacisty chvíli svobodně mluvit, tak sami řeknou co jsou. Takže Krystlík považuje dobu, kdy byli čs. vysokoškoláci posláni do koncentračního tábora, zakázány vysoké školy, zavražděno 380 000 lidí , zřízen koncentrák Trezín, a dalších téměř 50 koncetračních táborů na území Čech a Moravy , vyvražděny Lidice a  Ležáky, atd,adt za dobu kde zde byl pořádek. Tak bych ho pro pořádek do této doby přesunul.

9 Blanka Blanka | Web | 18. července 2012 v 23:53

Ono to těm rozharašeným na blogu spojového manipulata a i samotnému Spojaři TK nedošlo, ale oni Ti prokazují tou trvalou pozorností poklonu. Protože se bojuje jen s tím, kdo má převahu. S poraženým a blbcem se nebojuje. Ten se ignoruje. Je to zábavné panoptikum uslintaných hlupáků.

10 Viktorka Viktorka | 20. července 2012 v 19:34

Krystlikova literární technika postrádá literární fantazii, sujet jeho dosud neznámých příběhů je přízemní - chtělo by to sepsání jeho skutečného životního příběhu vyžadovanému publikem s tím, že by se alepoň musel do nové role být pranýřován sám na vlastní kůži vžít. Zatím není fakty vtažen do reality. A to je pro jeho oblíbené internetové prostředí velká škoda. Je to literární tragédie.

11 Zdeněk Procházka Zdeněk Procházka | 20. července 2012 v 20:15

Volksgenosse Krystlick se zrejme narodil ponekud opozdene - v dobach Treti Rise by jiste byl pravou rukou jisteho Goebelse. Mozna ted,kdyz se uvolnilo misto po velkem rakouskem ideologovi Haiderovi, ma Herr Krystick znovu nadeji se uplatnit.Pokud driv neskonci na psychiatrii - coz ovsem muze mit pouze kladny vliv na jeho kadrovy pposudek.

12 Svobodna Evropa Svobodna Evropa | 20. července 2012 v 20:32

Tomas Krystlik ze Svobodne Evropy neodesel dobrovolne, ale byl v dobe jejiho prestehovani do Prahy propusten , protoze byl udajne pristizen pri kradezich. Slo o kradeze ze skrinek a stolu spoluzamestnancu v RFE. Hledal na ne informace. Je to jeho hobby. Neveri nikomu, ani sam sobe.

13 Ferda ze Svycarska Ferda ze Svycarska | 20. července 2012 v 20:33

Krystlikova nezdrava vasen pro penize je znama a dnes jiz zalezitosti emigrantskych legend. Byl mi znovu pripomenut pripad ze svycarskeho POLYGONu, kde Krystlik kratkodobe pusobil a svymi ustavicnymi zadostmi zpusobil vydavateli panu Friedemu prvni mozkovou prihodu.Pote se stalo, ze jiny emigrant odkazal v zaveti casopisu POLYGON nejake penize. Krystlik se domahal (coby redaktor prece!) podilu na techto penezich tak radikalne, ze vydavatel Friede dostal druhou mrtvici na jejiz nasledky po kratkem case zemrel. Tolik zdroje ze Svycarska. Je tedy Krystlik nejen zlodej, ale i vrah? Podle "platnych ceskych zakonu" urcite ne, ale v ocich mnoha urcite.

14 Ferda Ferda | 20. července 2012 v 20:35

Krystlik je neprijemny clovek a namysleny snob, ktery se navic nikdy nebyl schopen naucit dobre nemecky, natoz anglicky. Podivne, stejne jako Pavel Minarik. Jenze ten manzelku v Nemecku zanechal, Krystlik si Sonu do Prahy privezl.

15 Krystlik o sobě Krystlik o sobě | 20. července 2012 v 20:47

Tomáš Krystlík
Z praxe v RFE/RL mně byli vždy podezřelí lidé (Češi), kteří byli halasní a primitivní antikomunisté. Vždy vyšlo na povrch, že něco ze své minulosti maskovali. Proto jsem jim štrachal v šuplících, nemoha se s tím smířit. Sám jsem totiž dokonalý.

16 Jaroslav Kojzar Jaroslav Kojzar | 20. července 2012 v 22:01

Kdo je Tomáš Krystlík, nevím. To jméno je pro mne nové. Nedivil bych se, kdyby.... se za ním skrýval některý z ideologů současného landsmanšaftu. Rád bych však doplnil pana Krystlíka a zeptal se ho: Je mýtem vyhnání statisíců brzy po Bílé hoře jen proto, že měli jiné náboženské přesvědčení? Je mýtem to, že v polovině 18.století čeština byla záměrně vytlačena ze společenského a státního života? Bezpochyby.

Je mýtem ponížení těch, co mluvili česky ještě před rokem osmnáctým a zároveň zákonem stanovena nerovnost mezi tehdejšími národnostmi? Zřejmě ano. Je mýtem, že republika, tedy pokud jde o její českou část, vznikla ve starých historických hranicích?

Asi ano. Je mýtem, že Henlein byl řízen přímo z Říše a jeho ordneři vraždili Čechy jen kvůli národnosti a republiku v cizích službách rozbili? Je mýtem, že z německých koncentráků a věznic či dalších míst v období zvaném protektorát zahynulo na tři sta šedesát tisíc Čechoslováků? Podle pana Krystlíka ano. Podle mne nikoli.

17 Jirka Erb Jirka Erb | 20. července 2012 v 22:03

Může někdo brát vážně takto amatérské deformátory historie, jako
je pak Krystlík? Člověk s mozkem sotva a blbec je mimo hru, jelikož
jeho názory jsou beztak nestabilní.

18 Karel Karel | 20. července 2012 v 22:06

Stréééc Gébls vstal z hrobu.

19 Gutalax Gutalax | 20. července 2012 v 22:30

T.Krystlík blafuje, úmyslně přehání a vytváří tak záměrně hanlivou představu o člověku, který se mu momentálně znelíbí. Je to demagog, ješita, sedí opuštěný ve své jamce a dští síru. Člověk ho nesmí brát vážně, u mne nevzbuzuje ani soucit :-!

20 Bohumil Sláma Bohumil Sláma | 20. července 2012 v 22:42

Nepřípustné „sudetoněmecké“ demagogie T. Krystlíka
Už delší dobu u nás působí jistý „historik“ Tomáš Krystlík, podle mne obratný a sprostý demagog. Zneužívá toho, že ne každý z nás Čechů ví, že existují dva výklady českých dějin, český a německý, v širším smyslu sudetoněmecký, rakousko-maďarský, do jisté míry a v něčem i slovenský, ruský, polský, katolický, dokonce i „český“ atd., a že ne každý Čech dostatečně zná vlastní českou historii.

21 Bohumil Sláma Bohumil Sláma | 20. července 2012 v 22:46

Jako každý jiný demagog i demagog Kryslík dobře ví, že musí vždy začínat s něčím pravdivým, přijatelným, aby vzbudil dojem, že do věcí vidí - aby si vytvořil odrazový můstek k polopravdám, k zamlčování podstatných věcí a potažmo ke lžím, k obracení věcí naruby - a pak teprve, postupně, „salámově“, začínat přehazovat výhybky, resp. dál promíchávat pravdu a lež.

22 V.Heidlerová V.Heidlerová | 20. července 2012 v 23:04

Ale kušujte Krystlíku, nechte 1. republiku v klidu. Vy sám jste demagog první klasy, který s demokracií nemá nic společného, jen využíváte jejích výhod, že můžete publikovat své nesmysly.
No nepřepisujte dějiny, něco jako germanizace a povinná znalost němčiny existovala. Taky bylo povinné náboženství katolické. Háááá, a jak můžete vědět, jak soudily soudy za monarchie? Mám známého, který trpí paranoiou. Sebe považuje za naprosto zdravého, své okolí za blázny. Tak se mu trochu podobáte. Poraďte se s odborníkem. Dnes to není žádná hanba.

23 Paranoikovi Krystlíkovi Paranoikovi Krystlíkovi | 21. července 2012 v 9:23
24 Co je to paranoia? Co je to paranoia? | 21. července 2012 v 9:25
25 Otakar Gembala Otakar Gembala | 22. července 2012 v 10:17

Tomáš Krystlík si ze svého blogu udělal smrdutý kanál, stoku. Co zasel, to taky sklízí. Tone ve smradlavých výkalech se svou hrstkou hovnocuců. Za chvíli bude vlastními výkaly zadušen. S čím člověk zachází, tím taky schází.

26 Ota Ota | 22. července 2012 v 10:18

je lepší se plácat v komunistické krvi než být omatlán vlastními hovny :)

27 Proc se rozcilovat, za to prece Krystlik nestoji Proc se rozcilovat, za to prece Krystlik nestoji | 23. července 2012 v 18:05

Krystliku co to mate za pohlavni nemoc ze Vam to tak leze na mozek?
Nechytnul jste to nahodou u Vietnamcu?
Stale nam nechcete vysvetlit jak jste se legalne vystehoval do NSR?
Pro kterou statni bezpecnost jste pracoval, ze Vase spisy po-emigracni spoluprace zmizeli?
Hedvicek pise ze jste v praci byl pekny lempl, a tak Vas vyhodili, zrejme mel pravdu, nikde jste to nepoprel.
Uvedomte si ze se na Vas nekdo opravdu nasere, a pak ta pravda o tom co jste zac vyplave na Bozi svetlo a nebude kam utect.
Honit Hedvicka po internetu za to ze byl v SSM spolu s Vami, neni normalni, ale psychopaticke.
Zajimave ze zminka o Hedvickovi prinasi vice stejnych ctenaru a financniho zisku, nez Vase nesmyslne Cesko-Sudetske napady.
Clovek s normalni inteligenci by toho uz davno nechal, To Vam potvrdi  kazdy slusny clovek, jenze Vy takove kamarady nemate ze ano?

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama