Prave doslo z VUSTR

17. července 2012 v 22:12
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Poslední hřebíček Poslední hřebíček | Web | 17. července 2012 v 22:17

Poslední hřebíček
http://ateo.cz/i/6139/

2 Tom Tom | 17. července 2012 v 22:37

Soudruh Krystlík s přáteli?

3 Ten vpravo není to Malbeck? Ten vpravo není to Malbeck? | 17. července 2012 v 22:58

Vaclav Panyrek | 4. července 2012 v 19:09
Mel by jste vedet,ze i dalsi z Jidasu, vam dobre znamy Miroslav Malbeck, uz jako emigrant v Rakousku, udaval jine emigranty,co utekli z komunistickeho Ceskoslovenska a to jejich rakouskym zamestnavatelum. Duvod: v diskuznich forech s M.Malbeckem nesouhlasili a ten si o nich zjistil udaje a jejich zamestnavatelum napsal,ze duvodem emigrace z CSSR byly mravnostni delikty. Za vsechny pripady jeden: slovensky emigrant pan Dobak byl svym rakouskym zamestnavatelem na zaklade dehonestace M.Malbecka vyhozen z prace. Overte si to,pane Hedvicku.
Pikantni je,ze sam M.Malbeck byl za velmi spatnou pracovni moralku propusten z jiste rakouske vinarske spolecnosti.
Malbeck chtel socialisticky pracovat, kapitalisticky zit.
Pote se Ing.Malbeck (ano,je to ynzynyr) zivil rozvazenim prostitutek do a z "puffu" a obdobnymi "pracovnimi pozicemi".
Behem studia vysoke skoly v CSSR (ano,je to chemik, stejne jako ynzynyr Miroslav Kalousek) udaval Malbeck na rektoratu sve spoluzaky. Mam jednoho svedka, vyhozeneho spoluzaka M.Malbecka. Bude-li zajem, mohu dodat nejake materialy.
Tesi me vas zajem, pane Hedvicku o odhalovani techto kreatur. Nepolevujte,prosim.

4 Jirka - PRG Jirka - PRG | Web | 18. července 2012 v 9:44

[3]: M.Malbeck teda musí být extra svině.Divím se,že pana Hedvíčka nevarovalo,že je "ing." (ynžynýr). Všeobecně je známo,že ING není titul - ale diagnóza.
Dočetl jsem se,že ing.Malbeck bydlí někde u Salzburgu. Měl by jste,pane Hedvíčku,o tom udavači napsat více,včetně adresy. Takový Jidáš si zaslouží,aby byl navštíven a aby obdržel "rozhřešení" Face to Face. ;-)

5 Drak Drak | 18. července 2012 v 19:34

S Krystlíkem a jemu podobnými, by se asi mělo naložit v závislosti na pohnutkách, ze kterých konají tak, jak konají, tedy že šíří lež a nenávist mezi lidmi. Pramení-li jejich odporné chování z blbosti či nemoci, zasluhovali by bezbolestně a humánně utratit, nebo aspoň zavřít nadosmrti na uzavřené oddělení psychiatrické kliniky, pakliže to dělají pro peníze, zasloužili by utratit tak, aby to bylo dlouhé a bolestivé, tedy velmi nehumánně, nejlépe tak, jak naznačoval Schumacher, poslat v čase nazpátek, někam do koncentráku a do skupiny určené k likvidaci udřením k smrti, či poléváním vodou v mrazech. Víc k tomu asi těžko něco dodat.

6 Lanyz Lanyz | 18. července 2012 v 21:18

Krystliku napis jaky raj byl udajne koncentrak Ravensbrück. Ne kazdy zde zna tvoje vyplody choreho mozku.

Taky bys mel objasnit proc te vyhodili z RFE, skutecne jsi okradal kolegy jak se o tobe traduje?

7 Blanka Blanka | 19. července 2012 v 2:20

Malbecku, to pane se mi přidávat nechce, musím říci, že fotky, které jste dal k dobru Krystlíkovi Vás usvědčují z toho jaký jste lidský hnus. Ross si s Vámi evidentně slušně povídá, dokonce se na Vás usmívá, čili milý rozhovor a Vy ho tajně fotíte a pak postujete nepříteli. Víte, že za tohle byste v Rakousích za války dostal kulku do hlavy? Kolik jste za tu prasárnu od lakomého Krystlíka vyinkasoval? To nemáte jinou výdělečnou činnost než podobně jako Vaněk udávat lidi? Styďte se!

8 Malbeck Malbeck | 20. července 2012 v 18:20

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama