Vypisuji financni odmenu...

3. července 2012 v 19:40 | Ross Hedvicek |  Clanky osvetove
Nabizim podstatnou odmenu v US dolarech tomu, kdo mi doruci (i v elektronicke forme) kopie StB svazku a spisu na Tomase Krystlika, Jiriho Vanka, Karla Mertu a Stanislava Pence. U Tomase Krystlika mne zajimaji i dokumenty z jeho "obchodni cinnosti" na Sumave a v Praze a dokumenty uradu socialni podpory v BRD. V pripade Davida Wernera mne zajimaji StB spisy jeho rodicu a dokumenty ohledne upravenectvi jeho rodicu. Take mne zajimaji lekarske zaznamy z jeho psychiatricke hospitalizace v minulosti v Curychu. V pripade MVDr. Veroniky Valdove mne zajimaji opet jeji lekarske psychiatricke zaznamy, jeji trestni rejstrik ze Spanelska a Velke Britanie a jeji lekarske zaznamy z doby jejiho tehotenstvi v dobe sebevrazdy Jana Benese. V pripade Tomase Peciny mne zajimaji kopie dokumentu z jeho minule defraudacni cinnosti a kopie dokumentu o tom, kolik penez defraudoval z jeho soucasnych "spolku". Veskere dokumenty mam v umyslu zverejnit. Vyse odmeny nebude verejne diskutovana, ani pozdeji zverejnena - asi ve stylu zajemce o to kolik stoji Rolls Royce - pokud se musite ptat, pak si to urcite nemuzete dovolit. Podvodnikum, vyderacum a vychcankum jako vyseuvedeni a nebo Miroslav Vaclavek se doporucuje mne ani nekontaktovat. Jsem rovnez ochoten financne odmenit toho, kdo tyto dokumenty zverejni i sam kdekoliv na internetu a da mi vedet. Jmeno toho, kdo to zaridi nebude nikdy zverejneno.
 

11 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Pavel Pavel | 3. července 2012 v 21:28

Vis Rosto ctu te 10 let a s 95 % souhlasim! Nechces se na ty xindly s IQ hmyzu vykaslat ? Stejne nikoho nezajimaji a jejich cinnost se limitne blizi nule. :-)

2 Ross Hedvicek Ross Hedvicek | E-mail | Web | 3. července 2012 v 21:35

Nemuzu se na ne vykaslat, protoze jsou OBTIZNY hmyz a protoze na tenhle druh hmyzu zadny spray asi neni, pak je nutno je postrikat jejich vlastnimi hovny - to na ne funguje.

3 Slavek Slavek | E-mail | 3. července 2012 v 23:15

Sleduji blog Rosti necele dva roky,ale posledni mesice co ti pitomci predvedli bylo na zvraceni.Spravne rozhodnuti a doufam ze budete mit pane Hedvicek stesti a potrebne informace dostanete za rozumnou cenu.Ja osobne,kdybych mohl bych to udelal pro Vas i bez financni odmeny.

4 Seznamy Seznamy | Web | 3. července 2012 v 23:33

Jmenný seznam osob odměněných za pomoc při dopadení vrahů Heydricha
http://nassmer.blogspot.cz/2012/06/jmenny-seznam-osob-odmenenych-za-pomoc.html

5 Pavle Pavle | 4. července 2012 v 1:42

[1]: Rovnez ctu Hedvickovy clanky od nepameti. Mam rozdilny nazor nez Ty - nekdo musi poukazat verejne co jsou charaktery tech lidi o kterych se Hedvicek zminuje. Jak vis nikdo to v Cesku neudela - prave naopak to ututlaji. Tvuj argument bych prirovnal k tomu ze nekdo by zadal aby ty nacisticke a komunisticke svinstva a lide kteri je provadeli byly zameteny pod koberec a budouci generace je popre.

Doufam jestli se najdou odvazni lide a vyhovi Hedvickove zadosti ze takovy material o tom kdo ti zastanci nebezpecnych a zlocinnych rezimu a jejich charaktery pan Hedvicek vyda knizne.

6 Slavek Slavek | E-mail | 4. července 2012 v 4:00

[4]: Oblekni si kalhoty.nazuj boty a jdi rovnou do prdele.Bud  jsi tak blby a to pchybuji, a nebo jsi jeden z nich a provokujes.Jestli to Rostovi vyjde tak to pro vas vy kopyta bude srumec!! Na Heydricha se vyprdni, ten je jiz 70 let v pekle.

7 Viktorka Viktorka | 4. července 2012 v 8:46

Tak už to pan doktor našel jak to je:
Zákon č. 140/1961 Sb., trestní zákon
§ 178 Neoprávněné nakládání s osobními údaji
(1) Kdo, byť i z nedbalosti, neoprávněně sdělí, zpřístupní, jinak zpracovává nebo si přisvojí osobní údaje o jiném shromážděné v souvislosti s výkonem veřejné správy, bude potrestán odnětím svobody až na tři léta nebo zákazem činnosti nebo peněžitým trestem.
(2) Stejně bude potrestán, kdo osobní údaje o jiném získané v souvislosti s výkonem svého povolání, zaměstnání nebo funkce, byť i z nedbalosti, sdělí nebo zpřístupní, a tím poruší právním předpisem stanovenou povinnost mlčenlivosti.
(3) Odnětím svobody na jeden rok až pět let nebo zákazem činnosti nebo peněžitým trestem bude pachatel potrestán,
a) způsobí-li činem uvedeným v odstavci 1 nebo 2 vážnou újmu na právech nebo oprávněných zájmech osoby, jíž se údaj týká,
b) spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 nebo 2 tiskem, filmem, rozhlasem, televizí nebo jiným obdobně účinným způsobem, nebo
c) spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 nebo 2 porušením povinností vyplývajících z jeho povolání, zaměstnání nebo funkce.

8 JUDr. Oswald Petržel JUDr. Oswald Petržel | 4. července 2012 v 9:53

Dr. Werner měl proškolit sadistu Vaňka, Krystlíka, Valdovou a další výše uvedeným zákonem v momentě, kdy se objevily Hedvickovy svazky. Je zvláštní, že se jím  ohání až když  by se mohlo jim přihodit totéž, co přichystali Hedvickovi. Celou dobu tvrdím, že Vaněk porušil stejně tak jako i Valdová zákon o zveřejňování soukromých dat a v tomto případě dat, které není jednoduché získat zvláště cizím státním příslušníkům. Tudíž se na tom musel podílet celý teroristický stbacký gang. Vaněk tak pomocí zastrašování, vyhrožování a vyhledávání hnid, že je i on poškozen demagogicky mate slaboduché, že je v právu. Ale úplně jednoduše není. Stejný všivák je i Krystlík. Podesraný inženýr, který velmi rád soukromá data z archívu zveřejňuje, ale sám se třese strachy jako sulc, když se objeví byť i jeho adresa, veřejně známá z jeho podnikatelské činnosti na českém území z Obchodního rejstříku a taktéž z chamtivosti získat šumavské hvozdy z protokolu pozemkového řízení na Šumavě. Není třeba mít umouněný rypák z archívu. Postačí zadat jeho jméno. A dost informací lze nalézt i ve wikiprdeli, kterou Hedvicek nemá :).  Vše legální a oficiální.

9 Jirka Vanek Jirka Vanek | 4. července 2012 v 11:08

Valdova zavrazdila nejen sve decko, ale dohnala k sebevrazde i spisovatele Benese.

10 Karel Dobiáš Karel Dobiáš | 4. července 2012 v 11:16

Vaněk přísedící od soudu ze Sydney bude sedět v Česku:

Zákon č. 140/1961 Sb., trestní zákon
§ 178 Neoprávněné nakládání s osobními údaji

(1) Kdo, byť i z nedbalosti, neoprávněně sdělí, zpřístupní, jinak zpracovává nebo si přisvojí osobní údaje o jiném shromážděné v souvislosti s výkonem veřejné správy, bude potrestán odnětím svobody až na tři léta nebo zákazem činnosti nebo peněžitým trestem.

11 Jirka Vanek Jirka Vanek | 4. července 2012 v 11:20

Valdova je odpovedna dvojitou vrazdou a jeste k tomu 3 roky za zverejneni udaju.

12 Hotel Zelená mříž Hotel Zelená mříž | 4. července 2012 v 18:14
13 Vaclav Panyrek Vaclav Panyrek | 4. července 2012 v 19:09

Mel by jste vedet,ze i dalsi z Jidasu, vam dobre znamy Miroslav Malbeck, uz jako emigrant v Rakousku, udaval jine emigranty,co utekli z komunistickeho Ceskoslovenska a to jejich rakouskym zamestnavatelum. Duvod: v diskuznich forech s M.Malbeckem nesouhlasili a ten si o nich zjistil udaje a jejich zamestnavatelum napsal,ze duvodem emigrace z CSSR byly mravnostni delikty. Za vsechny pripady jeden: slovensky emigrant pan Dobak byl svym rakouskym zamestnavatelem na zaklade dehonestace M.Malbecka vyhozen z prace. Overte si to,pane Hedvicku.
Pikantni je,ze sam M.Malbeck byl za velmi spatnou pracovni moralku propusten z jiste rakouske vinarske spolecnosti.
Malbeck chtel socialisticky pracovat, kapitalisticky zit.
Pote se Ing.Malbeck (ano,je to ynzynyr) zivil rozvazenim prostitutek do a z "puffu" a obdobnymi "pracovnimi pozicemi".
Behem studia vysoke skoly v CSSR (ano,je to chemik, stejne jako ynzynyr Miroslav Kalousek) udaval Malbeck na rektoratu sve spoluzaky. Mam jednoho svedka, vyhozeneho spoluzaka M.Malbecka. Bude-li zajem, mohu dodat nejake materialy.
Tesi me vas zajem, pane Hedvicku o odhalovani techto kreatur. Nepolevujte,prosim.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama