Pisen pro komunistu...

9. srpna 2012 v 14:35 |  Clanky jinych autoru
Clovek si nemuze pomoct - cokoliv mate proti redneckum, ale aspon to nejsou Demokrati...


Ovsem tahle krava pani ucitelka asi vyhozena z prace nebyla..

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Robert Buchar Robert Buchar | Web | 9. srpna 2012 v 17:16

Nutno si uvedomit ze to vsechno zacalo davno v roce 1920 kdyz Kominterna vnaplanovala jak dosahnout revoluce v USA. Dovolim si uvest jeden maly priklad za ktery me Milan bude crucify.

FRANК SINАТRA (Singer, Actor, Producer)
Cited by СUAC: In addition: to all of his other Red Front' activities, and because of' his then great popularity with the teenagers and Воbbу Soxers, Sinatra was the foremost “Pied Piper" for the “Young Communist League”. 'He was “decorated" for his "invaluable” services to that Front at а banquet at the Ambassador Hotel (Los Angeles) at the time that they changed the time to "American Youth For Democracy". His most effective. work has been among the Youth of the Land ... he also organized the unsavory and notorious "Rat Pack" gang, in which (President) Kennedy’s brother-in- law, Peter Lawford, and Sammy Davis Jr., are his most zealous lieutenants.

2 Zápaďák Zápaďák | E-mail | 10. srpna 2012 v 1:23

Roberte;

uz jsem tady Milanovi psal, ze 99% jeho cernejch 'music buddies' volili obamination a ucini tak znovu. Za 3 mesice uvidime, zda bude mazec.

3 CR Rozvojova zeme - UK CR Rozvojova zeme - UK | 10. srpna 2012 v 2:00

Spanelska studentka hodnoti UK.

Jak bys zhodnotila bydlení na koleji UK?

Koleje mi připadají hrozné, do konce ledna jsem ještě bydlela v Hostivaři a připadá mi to tam nelidské. Ve Španělsku by zařízení podobného typu zavřeli. Měli jsme na pokojích štěnice a další hmyz, který způsobuje štípance a objevuje se hlavně v noci, aby nasál krev. Některé pokoje dokonce musely být evakuovány a uzavřeny. Žebráci tam volně chodili, kradli jídlo ze společné ledničky.

Personál recepce je nepříjemný, chovají se hrubě ke studentům, nereaguje na stížnosti a navíc nemluví vůbec anglicky. Jak je možné, že na koleji, která je určená zahraničním studentům, neovládá personál alespoň základy angličtiny? Práce jako výměna elektrického osvětlení nebo oken probíhaly v době zkoušek, bez ohledu na to, že je to doba, kdy se studenti musejí více soustředit na učení.

Všechno tohle je velmi špatné, ale nejhorší na tom je, že výše kolejného se značně lišila u každého studenta, rozdíl se pohyboval až okolo 700 Kč. Nechápeme proč, když jsme přijeli ze stejné univerzity na stejně dlouhou dobu a k tomu bylo ještě nutné sdílet pokoj s dalším studentem?

Několikrát jsme se snažili dopátrat, proč tomu tak je, ale místo odpovědi se k nám otočili zády a nikdo se našimi dotazy nezabýval. Z toho usuzujeme, že někdo určitě musí profitovat ze studentských peněz. Navíc je velmi podezřelé, že jsme měli možnost platit vše pouze v hotovosti, bez možnosti platby bankovním převodem. Při vrácení zálohy za ubytování vrátili každému studentovi odlišnou částku, taky nikdo neví proč. Uvažujeme, že podáme stížnost a zveřejníme tak, co se na koleji odehrává. ;-)

4 Jiřina Korčáková Jiřina Korčáková | Web | 12. srpna 2012 v 12:39

[3]: Já se divím, že už to dávno neudělali. Tedy že už tu stížnost dávno nepodali.  Specielně ona. Studentka a španělská? Že by si nestěžovala ani španělskému ambasadorovi? Španělé se totiž vždycky vehementně brání, vždycky - dokonce i když nemají pravdu, natož potom když tu pravdu mají. Volají velvyslance, spojují se s právníky, někteří dokonce odjíždějí i bez placení. A toto, to nejsou turisti na dovolené, to jsou zahraniční studenti a ještě k tomu Španělka, garantuji vám, že z toho by byl mezinárodní skandál! Kvůli nim (nebo kvůli Rusům a Řekům) se dělají záchranné akce, hledají se výmluvy, (pardon, řešení), vymýšlí se specielní SOP, která jsou samozřejmě stejně k ničemu. To, co píšete, to už by byl nejmíň stokrát oheň na střeše, to že by si Španělka nechala líbit? To se mi nechce věřit, pánové! Tomu prostě nevěřím! :-D

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama