Zmrducha...

18. srpna 2012 v 18:02 | Jirina Korcakova |  Clanky jinych autoru












----
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 děda děda | E-mail | 18. srpna 2012 v 18:30

Vaněk je lidský odpad a nic by na tom nezměnilo, ani kdyby stejným způsobem psal o Klausovi nebo Havlovi - jeho výrazové prostředky ho dostatečnou měrou charakterizují.

A Bretona asi číst nebudu - pohlaví ptakopyska mne tedy skutečně dostalo, nic ve zlém, ale toto vskutku není můj šálek čaje.

2 Jiřina Korčáková Jiřina Korčáková | 18. srpna 2012 v 20:24

Nechci vám nic vymlouvat ani vnucovat, dědo, ale jsem skutečně překvapena. Vždyť je to ohňostroj nádherných obrazů, jeden krásnější než druhý! Páni! Teď jste zase dostal vy mne!

To mne tedy vážně mrzí ...

3 Petr Kohout Petr Kohout | E-mail | 18. srpna 2012 v 21:52

Tak predevsim, na tech fotografiich Vam to, Jirinko, moc slusi. Nevim jaky smysl ma sem davat trapne utoky lidi, jimz dela dobre urazet a ponizovat druhe, aniz by tito jim nekdy ublizili. Mejte na pameti, ze mate pratele, napr. me a mou zenu, kteri si Vas moc vazi a maji Vas radi. Kdyz cteme ty hnusoty od tech zamindrakovanych ubozaku na Vasi adresu, muzeme rict jedine: psi hlas do nebe nevola!!!

4 Jaromír Máša Jaromír Máša | E-mail | 18. srpna 2012 v 23:13

Tomu pásmu obrázků a textů nerozumím. Asi sem blbej. Zato ten Breton je fantastickej. Cetl jsem jeho spisy takove priteoretictejsi povahy jako študák. Ale ta realizace jeho idejí jaksi nebyla k nalezení. Jestliže fotky té dámy vpříspěvku před tím jsou paní  Korčákové, pak je to fešná ženská. De gusto nihil disputandum, nemusí se každémulíbit ptakopysčí přirození, ale videl li ho někdy někdo? Ahoj na neděli. :-P

5 Hever Hever | 18. srpna 2012 v 23:14

Paní Jiřino. Docela z povzdálí sleduji zdejší dění. Domnívám se však, že onomu Vaňkovi spíše sedí "Zmrd ducha". :-) Nebo jsem něco popletl?

6 Jiřina Korčáková Jiřina Korčáková | 19. srpna 2012 v 12:33

Hevere, to je úplně přesné.

Jaromíre, co se týče Bretona a vůbec surrealistů, opět máme stejný vkus. Já jsem byla úplně překvapená, že se to vůbec někomu může nelíbit, ale to je jasné, svět nevidí každý stejně a je to tak dobře. Ta báseň je nádherná přehlídka důstojně kráčejících skvostných obrazů - jeden každý z nich je poezie sama. Jeden každý z nich je pro mne krásná báseň - koncert jazyka, hudba slov, nádherný proud fantazie. Přináší mi to obrovské potěšení a úlevu!

Ty texty, to je proud komentářů z jednoho blogu. Celý ten blog je takový, články se od komentářů prakticky neliší. Je to pouze úvodní komentář, který přivádí na scénu dlouhý tok komentářů, majících jediný smysl - pošpinit a ublížit. Vyjádřeno jedním z těchto komentářů, jedním z mnoha takových: "ten skončí stejně v blázinci nebo se zastřelí. Už aby to bylo."

Nelíbí se mi, když se lidé střílejí nebo končí v blázinci. Narozdíl od té smečky mne to pohoršuje. NEROZUMĚL JSTE SPRÁVNĚ. ŽÁDNÝ SMYSL TO NEMÁ. A TEN JAZYK, JAKÝ ONI POUŽÍVAJÍ! NO HRŮZA! Ale tito lidé ani nic lepšího stvořit neumí.

Narozdíl od toho Bretona, kterého oni vymazali, protože je prý sprostý a je to prý blábol. :-D

7 Jiřina Korčáková Jiřina Korčáková | 19. srpna 2012 v 17:19

Petasi, děkuji. Jsem pyšná na naše přátelství. Jenom škoda, že se nemůžeme setkávat častěji!

8 Petr kohout Petr kohout | E-mail | 19. srpna 2012 v 17:42

[7]:Snad jste slibila, ze se sem casem prijedete podivat. V tom pripade (pokud by mu to business casove dovolil) by sem mohl zaskocit i Rostik, moc rad bych se s nim osobne setkal.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama