Říjen 2012

Morafsti verozvestove...

31. října 2012 v 20:35
a pro postižené slepotou mají na benefičním koncertě zapívat Bílá a Hůlka.

P.S.:Ja nejsem mistni - ale nejsou to na te fotce tzv. Musovska jezera a vzadu Mikulov?

Facebook kope za komunisty?

31. října 2012 v 14:25 | AWR HAWKINS |  Clanky jinych autoru

Over the weekend, Facebook took down a message by the Special Operations Speaks PAC (SOS) which highlighted the fact that Obama denied backup to the forces being overrun in Benghazi.

The message was contained in a meme which demonstrated how Obama had relied on the SEALS when he was ready to let them get Osama bin Laden, and how he had turned around and denied them when they called for backup on Sept 11.

I spoke with Larry Ward, president of Political Media, Inc -- the media company that handles SOS postings and media production. Ward was the one who personally put the Navy SEAL meme up, and the one who received the warning from Facebook and an eventual 24 hour suspension from Facebook because Ward put the meme back up after Facebook told him to take it down.
Here's what Ward told me:

We created and posted this meme on Saturday after news broke that Obama had known and denied SEALS the backup they requested.

Once the meme was up it garnered 30,000 shares, approx. 24,000 likes, and was read by hundreds of thousands of people -- all within 24 hrs. On Sunday, I went into the SOS Facebook page to post something else and found a warning from Facebook that we had violated Facebook's Statement of Rights and Responsibilities with our meme. So I copied the warning, put it on the meme as as caption, and re-posted the meme to the Facebook page.

Along with the re-posted meme, Ward put a link to the Facebook "feedback comment" inbox so visitors to the SOS page could send a message to Facebook if they were as outraged over the meme being jerked down as he was.

Ward said Facebook pulled the re-posted meme down within 7 or 8 hours and suspended the SOS account for 24 hours.

In other words, Facebook put the Navy SEALS in timeout in order to shield Obama.
How low can you go?

Pani Srpova tanci...

29. října 2012 v 18:07 | Jerry Vrabec |  Clanky jinych autoru
A jeste jeden kousek "pani srpova tanci s panem kladivem na americke vlajce 2008" 50 cm x30cmx25cm zelezo ,med,mosaz,fimo, nerez l.p.2007---

O Cesich a muslimech...

29. října 2012 v 14:43 | Ross Hedvicek |  Clanky osvetove
Pres vikend se mi zase, zcela nechtene (od Luba Vopravila jsem prevzal vyraz "kouzlo nachcaneho"), povedlo nacurat do jednoho ceskeho mraveniste, tentokrat do mraveniste "3. odboje". Jak jste asi zjistili z mych minulych clanku, snazi se nejak zdiskreditovat Hucina. A kazdy, kdo se Hucina zastane je spatny. Takhle to zatim schytal Pavel Zverina - zly emigrant z Australie:

Momentálně ale už asi rok zaujímáš pozici, o které se dá PLNÝM PRÁVEM říct pozice zrádný a nečestný emigrant. Ostuda československé emigrace. Zkompromitoval ses napomáháním hnusnému zlu a pošlapáváním slušných a poškozených lidí. Tvoje blbost. Máš v získání důvěry v příštích letech co napravovat.

To dostal Zverina.

Ja jsem byl zase pocten timhle anonymem (extremni vulgarismy na mou hlavu vynechavam):

Ty dacane sprostej,co si o sobě myslíš!Já znám tvé rodiče,bydleli jsme naproti nim v Kojetíně a vždy to byli slušní lidé.Mé děti si hrály s tvými příbuznými a ty mi budeš posílat takové odpornosti!!! Naše rodina byla odposlouchávána v 70 letech estebákama a měli na nás složky a ty mi teď za bukem budeš posílat své malé frustrace!Zajdi za psychiatrem...dá se to léčit.

(o par minut pozdeji se tentyz pazneht snazil ten stejny email propasovat i do cs-clubu, pod jmenem Milana Rezabka, rika se tomu spoofing, postovani emailu pod cizim jmenem a adresou)

A tak jsem odpovedel:

Mila anonymni a prolhana (vulgarismus),

Ten titulek jsi tomu dal/dala ty, ne ja. Nemohla jsi bydlet naproti mym rodicum v Kojetine, protoze naproti nikdo nebydlel, byly tam jen zahrady a pole.

Ross Hedvicek

A kde je ta souvislost mezi Cechy a muslimy, inzerovana v nazvu clanku? Hlavni problem s muslimy je, ze odmitaji jasne odsoudit a distancovat se od extremistu a teroristu - protoze jsou to TAKY MUSLIMOVE. U Cechu je to uplne stejne. Mezi Cechy je neobvykle velke mnozstvi zlych lidi, ale ti slusni a normalni je nikdy neodsoudi a nedistancuji se od nich - protoze jsou to TAKY CESI!

A ptate se, jak to tedy s Cechama muze dopadnout? No prece jako s muslimama... jen to sledujte...


Jak jsem dostaval dezinformace od agentu BIS…(dokonceni)

28. října 2012 v 17:23 | Ross Hedvicek |  Clanky osvetove
****
Dále aktivní spolupráce pana Hučína s usvědčeným ochráncem estébáků SCHNIRCHEM a to i po odhalení Schnirchovy lumpárny - ten darebák půl roku tajil svému klientovi J.Wolfovi písemné důkazy z lágru Minkovice a svědka svědčících J.Wolfa u jeho soudu s bachařem Vondruškou atd. atd. Tento důvěrný přítel pana Hučína Jaroslav Schnirch byl nedávno odsouzen na 10 měsíců do vězení za to, že zmlátil svým esenbáckým obuškem souseda na ulici s vážným ublížením na zdraví...

Dotázat se můžete také u organizace obětí minkovického lágru na jejich oficiální adrese
Vybor.na.odhaleni.teroru.ksc.v.lagrech@email.cz. Tam je několik svědků počínaje muklem J. Kubíkem a dašími a každý z nich Vám pošle tyto zkušenosti s naším oblíbeným kamarádem Vladimírem. Mohl jsem si jejich archív přečíst.

Zadne dukazy o cemkoliv spatnem jsem nevidel - jen kecy, kecy, kecy.

****
Klidně to všechno dejte na webovou stránku. Uvidíte, že se žádný protest nedostaví...

No to se vsadte ze to dam na webovou stranku a dokonce I se svym komentarem!

Každý normální člověk by se pane Hedvíčku po provalení takových událostí HANBOU PROPADL DO ZEMĚ !! A s nekonečnými omluvami za své mravní selhání by zmizel někam do kanálu !! Možná i z republiky co nejdál, aby mu tady někdo z nas.aných, oklamaných anebo okradených nevpálil kulku do palice ! Anebo ho neposlal za některé z těch věcí právem do vězení...

"Vpalit kulku do palice"? Uz zase vyhrozujete vrazdou, soudruzi? Me zastrelenim vyhrozovali i telefonicky domu, obvykle ve 3 rano a v dobe tezke nemoci me manzelky. Mistni telefonni firma zjistila pouze to, ze hovory prichazeji z Ceske republiky. Co kdybyste zacali radsi vyhrozovat klystyrem, zmlacenim gumovou hadici a nebo navijenim strev na rumpal? Zavolejte toho soudruha! Urcite sedi u vas ve vedlejsi kancelari!

Zcela bezcharakterní gauner Vám ale v klidu s úsměvem řekne, že to všechno jsou povídačky a jede v těch choromyslných legendách o všudypřítomném nepříteli dál. To už chce pořádnou dávku chladnokrevného cynismu, jaká se mezi běžnými lidmi normálně nevidí... Podle toho dobře poznáte asociály a psychopaty mezi lidmi.

Pokud jde o Ceskou republiku, oficialne hlasim prestup k asocialum, psychopatum a bezcharakternim gaunerum. Urazilo by mne, kdybych mel byt v Cesku povazovan za slusneho a prijatelneho cloveka.

Počítejte spíše, že s Vámi takový darebák zahraje nějakou zpravodajskou hru, kterou bez určitých odborných znalostí ani neprokouknete. Přeci to u tajné služby dělal 10 let, chodil na školení apod. Musíte vědět, co se tam dá naučit. Vše se dá dočíst v odborných publikacích - tady Vám to kopíruji: manipulační hry s okolím, dezinformační kampaně o protivníkovi, věrohodná mystifikace protivníka, vyrábění legend, vydávání knih s legendami, vyrábění důkazů a svědků, znevěrohodnění svědků za každou cenu, diskreditace těch, co mě odhalili, používání vlastních kamarádů, za kterými se trvale schovávám, k výpadům na mé kritiky namísto něj, nekonečné strašení různých jeho kritiků mediálními výmysly o vlastnění plných beden kompro-materiálů na toho či onoho, chladnokrevné lhaní o různých lidech a veřejných osobách (neberu komouše apod.), které se pak ale ověří jako čisté výmysly Hučína, pokud už se ptáte na nějaké lhaní. Atd.

A jak vy to vsechno vite, co se tam da naucit? Ale to je CESKE skoleni, ze ano? Tak to jo.

Prostě nejhorší společenská žumpa, když se tam ocitne nějaký psychopat.

Doufam ze vas neurazi, kdyz se zminim, ze za zumpu povazuji vetsinu ceske spolecnosti J

Všichni jsme naletěli. Jsme na tom pane Hedvíčku vlastně všichni odpůrci komunismu stejně. Rozdíl mezi námi je nepatrný a to pouze v tom, že někteří už jsme si to s hořkostí v krku přiznali a některé z nás to teprve čeká.
V.Cach,

Dekuji vam za vas smirlivy ton na zaver, i kdyz stejne na tom nejsme zcela urcite. Nepiju pivo, ani dvanactku, nenosim kostkovanou kosili a radionku, nejezdim po kruhovych objezdech (to vam dokaze poradne zamotat siskou) a rozhodne neverim temhle bezprizornym a intelektualne podvyzivenym kokotinam o Hucinovi. Vladimir Hucin je slusny clovek. A jen ultra slusni lide byli zavreni i za Havla.


Ross Hedvicek

Jak jsem dostaval dezinformace od agentu BIS…

28. října 2012 v 17:21 | Ross Hedvicek |  Clanky osvetove
Pokud se divite tomu titulku, tak vezte, ze to myslim vazne. Jsem uz takovy. Cely zivot jsem byl politicky nekorektni, kdyz jsem videl vykal, tak jsem rekl ze je to hovno a i v anglictine nerikam "shovel", ale "fucking spade" (to byl vtip, ale nedelejte si s tim starosti, ve skutecnosti je to naopak).

V posledni dobe si vsimam, ze z CR vychazeji urputne snahy jakokoliv zdiskreditovat lidi, obzvlaste ty s urcitymi komunikacnimi schopnostmi, kteri se odmitaji OHNOUT a zacit zpivat nejakou oficialne rezimem schvalenou pisnicku, ktera nebude v rozporu s masivnim nastupem neo-komunismu v Ceske republice. Ano, oficialni soucasna politika vladnoucich neo-komunistu v Cesku je "dejte jim nazrat a oni uz budou potichu!". Na ty, co nebudou potichu, uz si nejak doslapneme. A kdo jiny by to mel zarizovat, nez nasi spolehlivi soudruzi z BIS, ze ano? Mam za to, ze takovy Petr Cibulka nebo Pepa Nos si s temi paznehty uzili svoje. Ovsem z Vladimira Hucina jdou soudruzi uplne do vyvrtky. Hucin byl JEDINY politicky vezen, ktery byl veznen za komunistu i po listopadu za tzv. svobodneho rezimu a ten hajzl Vaclav Havel, modla vsech potroublych, ho odmitl propustit z naprosto nezakonne vazby (NA TO UZ JSTE ZAPOMELI???!!!! Moc kratkou pamet mate! Fuj! Fuj! Fuj!).

Na Hucina nefungovalo ani vezeni Z VULE VACLAVA HAVLA (uctivaci Vaclava Havla, dejte si sami sobe facku, jo, radsi hned ted!) a tak zatim posledni pokus je zdiskreditovat ho pomluvami zlomenych a polepsenych politickych veznu a udelat z nej lumpa, kolaboranta StB, pripadne defraudanta.

U vetsiny lidi by jim to mohlo projit, u mne ne. Cim se lisim? Jsem emigrant (spooousta zkusenosti) a taky jsem kriticky vuci Cesku. Takze i mne bylo nutno "zdiskreditovat". A kdyz je treba diskreditovat emigranta, tak nejlip vypada, kdyz to udelaji sami "emigranti" - pokud tedy maji spravnou kvalifikaci (= nadstandartni vztah k CSSR). V mem pripade tim byli povereni emigranti jako "ulozenka v RFE" (Krystlik), upravenec (Werner), jiny upravenec (Merta) nebo emigrant, ktery nikdy neemigroval, ale vystehoval se oficialne s povolenim StB (Vanek), s mirnou pomlouvacnou pomoci udavacu z Cibulkova seznamu, co si dnes v Cesku jezdi Mercedesem (Hajek). A I kdyz zkouseli opravdu neuveritelne triky (pomluvy, zverejnovani mych spisu StB, zverejnovani jasne falesnych mych "vazacich listin" s ceskou rozvedkou, posilani falesnych udani na mne do USA), tak se da rict, ze neuspeli. Jeste ze jsem se nechal geneticky testovat a podle DNA testu jsem Cech tak hrozne malo, ze to prekvapilo i mne. Ale to jen bokem, tohle neni o mne.

V pripade Hucina prave probiha kampan, pripadne pokus ho zdiskreditovat s pomoci nekolika polepsenych politickych, vydavajicich se za "3. odboj" (to oznaceni mi pripada velmi, velmi trapne). Takze i ja jsem prijemcem rady "duvernych informaci" snazicich se pospinit Hucina v mych ocich, protoze je znamo, ze jsem Hucinuv kamarad a priznivce. Nemohlo mi ale uniknout, ze mezi prijemci techto "duvernych informaci" jsou i lide, kteri se pred kratkou dobou snazili pospinit i mne (A ZA SEBE JA SI RUCIM STO PROCENT, VY OSLI!) a ze jsou od Hucina vyzadovana "priznani a verejne omluvy", tak jako byly vyzadovany pred par tydny ode mne - tedy uplne identicky "modus operandi". Chyba soudruzi, velika chyba. V tehle "psych-war" jste uplni amateri. Vy mate jen ceske skoly, ze? Nejste vy ynzynyri?

Dole je prilozen posledni email z dneska. Me komentare jsou vepsane uvnitr textu a zduraznene barevne.


2012/10/27 <c.c.ae@seznam.cz> Podepsan V.Cach (jmeno mne predtim nezname)

Kopíruji Vám sem tedy některé zprávy s podrobnostmi o Hučínových lumpárnách z posledních let. Ty jsme obdrželi nějak v březnu a v srpnu v emailech a něco je na internetu. Bylo to podle mého podrobného zjišťování faktů napsáno po pravdě, takže to nešlo zpochybnit. Pan Hučín tyto rozsáhlé zprávy o jeho nedávné minulosti NIKDY NEPOPŘEL, žádné dementování, žádná žaloba, žádné trestní oznámení, žádný nesouhlas, žádný telefon a nadávání. Prostě ani slovo...
Mlčení. Že pane Hučíne?

No, ja bych se s vami taky nebavil, kdych byl takovy naiva a po tom vsem jeste porad zil v Cesku.

Nemohl, protože to bylo svědectví politických muklů, kteří seděli za odboj v lágrech (někteří mnohem déle než on), tedy svědectví lidí z jeho okolí. Ne žádných levicových padouchů. Tentokrát šlo o věrohodné lidi.

Naprosto neduveryhodne tvrzeni. Jmena, jmena, jmena! A infiltrace "politickych veznu" komunistickymi kurvami neni taky zadne tajemstvi. Podivejte se na vedeni KPV!

Hučínův odboj z mládí a hnusný kriminál mu samozřejmě nikdo nebere a nezpochybňuje! Ani slovem. Potud všechna úcta a uznání a taky zlost na přerovské komunistické bestie za to všechno trápení. A to tam přitom jsou nemalé trhliny mezi minulostí a vydanými memoáry. Písemně v mailu to před časem popsali dva z jeho současných (aktuálních!) přátel. Nechtějte po mě jména.

Smula. Ja chci jmena. Jinak jsou to neduveryhodni cesti anonymove a obycejne hospodske kecy. Pijete dvanactku? Zubra?

Máme to někteří muklové nebo antikomunisti k dispozici, můžeme Vám to klidně poslat, ale opakuji, jeho minulost mě nezajímá!

Kdyby vas nezajimala, tak z toho taky nemate krece. Naopak, jeho minulost je nejen zajimava, ale I dulezita k pochopeni soucasnosti.

Následující zprávy o jeho současnosti vypovídají i tak dost. Problém je hlavně v jeho polistopadovém životě. Jeho současnost je totiž tak nečestná a podlá, že musí každého z našich kruhů odpůrců komunismu maximálně dopálit a taky maximálně zklamat. Nejde ale o žádnou nenávist, jak píšete, jde o odmítnutí dalšího mlčení k jeho - skutečně se dá říct zradám a podvodům.

To jsou jen bombasticke kecy a zadna fakta k zamysleni. V mem pripade mi slibovali "zmlaceni gumovou hadici, klystyr a navijeni strev na rumpal, za to, ze jsou svedci, ze jsem udaval emigranty v Kanade". To ma aspon stavu, to musel byt skutecny mongoloid z Prahy se skolenim v Rusku, co to psal - tohle je uplna slabota.

O tom by jste měli vědět všichni. Tedy i Vy, pan Mašín, pan Cibulka, pan Wolf a další antikomunisté z našich řad.

Nechteli byste se odvolat treba i na Vaclava Havla - tedy aspon pro ty slabomyslnejsi, co to budou cist?

Znát se s estébákem samozřejmě není "kolaborace", to máte plnou pravdu. Za pouhou znalost s estébáky Hučín kritizován ale nebyl.

A ja myslel ze jo! Vzdyt jste to psal! Tak o co vam potom jde?

****
Kolaborací nebo říkejme tedy zavrženíhodnou "spoluprací" s budovateli totality před 89. nebo po 89. je konkrétní SPOLUPRÁCE Hučína s dalšími zrádci nebo kolaboranty. Např. spolupráce s estébáckým udavačem Karlem ZEJDOU při soudní očistě Zejdy. Očista pomocí vymyšlené legendy o Zejdovi jako údajném dubl-agentovi Hučína. Ten měl Zejdu údajně podstrčit jako svého agenta do řad StB... Soud tuto blamáž nepřijal (ale i kdyby se stala, nesmazala by všechno to ostatní udavačství Zejdy). A pana Zejdu usvědčeného podrobnými záznamy ze schůzek a odměnami od StB pochopitelně soud neočistil. Rozsudek 10. březen 2011 ? 34 C 35/2007-48, kterým byla zamítnuta žaloba K. Zejdy, že byl evidován neoprávněně jako agent StB.

Jakekoliv rozsudky CESKYCH soudu jsou pro mne bezpravni a nemaji jakoukoliv argumentacni hodnotu a jsou pro mne na stejne urovni jako rozsudky soudu SSSR nebo rozsudky Saddama Husseina. Pro vase osviceni: V dobe, kdy se Hucin s Karlem Zejdou potkal, byl Zejda uz starsi clovek a v dobe Zejdovy nemoci a umirani byl Hucin jeden z mala, kdo se o nej staral. Takze ja bych tomu neprikladal takovy vyznam. Neduveryhodne tvrzeni z vasi strany.

Pan Hučín odešel od soudu jako obyčejný podvodník a pomahač práskačům. S ostudou pro celý náš 3. odboj...

"s ostudou pro cely vas 3. odboj"??? Smankote, dovolte, abych si par kroku od vas poodstoupil… to je sila… co jste mel propanaboha k veceri?

****
Totéž kolaborantské divadlo zopakoval pan Hučín u jiného soudu a to SPOLUPRACÍ na očištění komunistického náčelníka kriminálky SNB miliardáře Vratislava KUTALA, odsouzeného za mafiánské vraždy v kauze LTO - tzn. 30 mrtvých a 60 vytunelovaných miliard esenbáky, estébáky a důstojníky ČSLA. Opět marná snaha "svědka", opět trapas a opět ostuda protikomunistického 3. odboje, který se u tohoto soudu před všemi novináři spolčil s bolševickými vrahy. To může udělat jenom úplný magor. Což pan Hučín snad není nebo ano?

"Hucin spolceny s bolsevickymi vrahy"? Zacinam mit podezreni, ze vas kurivem a mastickami zasobuje Stanislav Penc.

****
Další. Nedávná SPOLUPRÁCE Hučína s estébákem a kolaborantem Jiřím KOMOROUSEM, který při vstupu do StB schvaloval režim KSČ a okupaci naší země Sovětskou armádou (dnes je antikomunista, čím bude v příštím režimu?). Pan Hučín mu dělal nebo měl oficiálně dělat poradce. Věc pro nás všechny a i pro politického vězně, kterým Hučín přeci byl, naprosto nepřijatelná...! Opět ostuda protikomunistického 3. odboje...

Komorous se kamaradil s kdekym. I s Janem Benesem. Neni to ostuda cele vasi zeme, ze Komorous je dnes v pozici moci? Proc porad vetsina naroda voli soucasne a byvale komunisty, kteri to umoznuji? A ted z toho chcete obvinovat Hucina?

****
Další. Stejné je to s Hučínovým přítelem, obhájcem a dokumentaristou Martinem VADASEM (po 20 letech kolaborace přeběhl r. 1989 na naší stranu. Dnes je antikomunista, čím bude v příštím režimu?) Ten po vydání Charty 77, v době zběsilého honu režimu na všechny přibývající chartisty a jinak smýšlející občany a v době jejich zavírání do koncentráků prošel u StB Praha Břevnov úspěšně prověrkou loajality k režimu KSČ. A dostal povolení studovat a pobývat půl roku na Západě. Pak byl filmařem v komunistickém Armádním filmu - propagandistickém nástroji ČSLA, VKR a KSČ, který natáčel 1. máje s Husákem a Bilakem a s ruskými tanky na Letenské pláni, francouzské polibky Husáka s Brežněvem atd. atd. Pracoval tam na té špíně jako VŠ na vojně. Jiní nekomunisté byli raději na vojně až v Košicích. A pak byl celá normalizační 80. léta filmařem a režisérem v hlavním propagandistickém nástroji totalitní moci KSČ - v Československé Televizi. Abychom na to nezapomněli, ta tady neustále vysílala propagandistický seriál o Státní Bezpečnosti 30 případů majora Zemana anebo reportáž kapitána StB Minaříka, který vyhodil do vzduchu Svobodnou Evropu a další a další zločinecké slátaniny. Vadas - Hučínův hlavní přítel a dokumentarista? Opět ostuda protikomunistického 3. odboje...

Souhlasim. Na kazdou trochu znamejsi osobnost se cas od casu nalepi tihle paraziti a pijavice. A kde je v tomhle pripade Hucinova vina? Mel z Vadase Hucin nejaky prospech? Nemyslim. O Hucinovi delal sveho casu "reportaze" I Dalibor Bartek a taky to nakonec pro nej vyznelo velmi negativne. O mne samem psali rozsahle clanky na dve strany "novinari" z MFDnes a z Reflexu a taky jsem tam nakonec vypadal jako blbec. To jsem mel za to, ze jsem se s nimi vubec bavil. Vas vyseuvedeny argument nedava smysl.

****
Ještě k agentu Zejdovi. Mládí ZEJDY mohlo být krušné, jestliže ho komunisti (prý) trápili, a může tedy být i omluvou pro vynucenou spolupráci s StB. Ostatně možná polovina agentů byla donucena nátlakem a vydíráním zločinného režimu a je tak prakticky bez viny. Bez podrobné znalosti osobního spisu je nemůžeme paušálně pronásledovat. Je jasné, že kdo se v té hnusné a těžce stresující situaci neocitl, neví, o čem to bylo. Zejda však byl agentem StB 42 let, kdy Hučín byl ještě v kočárku. A docházel na schůzky s StB do konspiračního bytu ve Wurmově ulici v Přerově, kde dostával od StB několik let vysoké peněžní výplaty za udávání šiřitelů protistátních petic na Přerovsku. To musel dělat? Jeho svazek v ABS ČR to podrobně dokládá. Kdyby jste pane Hedvíčku včas neemigroval (udělal jste nejspíš dobře) a ocitl by jste se někde mezi těmi peticemi na přerovsku, skončil by jste díky udavači Zejdovi jako zubožená troska v kobkách kriminálu Slavkov "za plechama" anebo Minkovice brusírna...

Ano. Mate pravdu. Emigroval jsem. A Hucin mel emigroval taky. Rekl jsem mu to i osobne. Kdybych tam zustal, skoncil bych blbe - to bylo jasne uz tehdy. Mohl jsem dnes byt clenem KPV a poslouchat na schuzi Kavalirovou. Nedavno mi i muj dospely syn rekl, ze kdybych zustal v Cesku, tak jsem dnes pupkaty dedek v kostkovane kosili a radiovkou na hlave, chlastajici metr piv kazdy vecer.

Pokud agent ZEJDA Hučínovi v totalitě nějak pomohl, je to třeba i možné. Zejda mohl v rámci svých značně omezených možností pracovat někdy pro obě strany. Ale nemohu dnes takového člověka oslavovat jako hrdinu a u soudu ho vymyšlenými legendami očisťovat s tím, že žádným agentem StB nikdy nebyl!! To je sofistikovaná prasárna nejhrubšího zrna dělaná za peníze pro estébáka. A tedy jedna z forem kolaborace pana Hučína...

To jsou dojmy a intelektualni prujmy. Naprosto nepresvedcive.

Nikdo z mého okolí panu Hučínovi ten majetek nezávidíme, jak naznačujete, naopak mu ho zaslouženě přejeme po tom hnusu, který zažil v lágru. Takže pozor - o ten majetek tady nijak nejde!! Pokud ale udavač Zejda v době oněch nedávných soudů na svojí očistu a v době Hučínova svědectví daroval Hučínovi statisícové částky, zbraně, myslím, že auto atd., jak Hučín sám lidem potvrdil, a ještě mu Zejda odkázal polovinu fabriky, NEVYPOVÍDÁ to ani náhodou o nějaké naší závisti, ale o něčem úplně, ale úplně jiném...

O tom, že si pana Hučína může koupit každý udavač, komunista, estébák, esenbák, vrah.

Hm. Zatim je jen jasne, ze si soucasny neo-komunisticky rezim Hucina koupit nedokazal. A na tom vam velice zalezi, ze?

A že pan Hučín má dvě tváře a pracoval vždycky pro obě strany, že pane Hučíne.
Už to každý víme, nejspíš "to jenom myslel dobře". Tak proč to nepřiznat a nemít už pokoj od všech otazníků.

Proc by se mel Hucin priznavat k nejakym imaginarnim zlocinum, ktere neudelal? Za imaginarni zlociny uz byl dokonce zavreny! Za obou vasich zasranych rezimu! Byl jste I vy a nebo vasi komplicove zavreny za Havla? Neeee? Tak to byste meli stat pred Hucinem v pozoru a uctive soupat nohama!

****
Začalo to už, když se pan Hučín stal roku 1972 agentem SNB a pracoval pro vyšetřovatele VB Hynka VYKOUKALA. Navedl ho podle spisů v ABS ČR na pozatýkání konkrétních jmen lidí ozbrojených 10 nelegálními zbraněmi. Dnes tvrdí, že napráskal jenom milicionáře a tedy největší gaunery, což by byl samozřejmě hrdinský čin. Ale doložit to konkrétními udanými jmény milicionářů a adresami, kam s tím esenbákem vyjeli, a také, jak to o těch jejich nelegálních zbraních mohl vědět, když oni měli zbrojní povolení ze zákona, se mu už rok i přes různé výzvy nějak nechce. Navíc tento odboj ve všech jinak podrobných memoárech zamlčel...

Podle mne velmi pochybne a ucelove tvrzeni ze strany SNB. Asi jako kdyz to hovado Krystlik na mne zverejnil zfalsovane (jak se velmi rychle prokazalo) me priznani "o spolupraci s cs. Rozvedkou". I mi pratele se mne zdesene ptali "A ty jsi neco takoveho podepsal?" Jisteze nepodepsal. Jednoduse neverim, ze by Hucin nekoho udal - takovych idiotskych pokusi o diskreditaci tady uz bylo …

****
Pošlu Vám dalších pár podobných případů Hučínova gaunerství včetně finančních podvodů, kdy podvedl hromadu lidí-dárců, kteří se mu v nouzi složili veřejnou sbírkou na živobytí a jídlo (zorganizoval to pro Hučína myslím pan Šinágl nebo někdo z přátel Hučína) a on si za těch 80.000,- Kč pak klidně koupil historické dělo - napoleonský kanón (trestný čin podvod).

U Hucina na dvorku jsem sedel pred par mesici a zadne napoleonske delo tam nemel. Ale mel tam klec na havrana. To je taky neco odsouzenihodneho?

****
Dále ožebračení invalidy vozíčkáře mukla (to jsou ty oběti z řad muklů) o charitativní dar 15.000,- Kč (další trestný čin) pomocí podvodů a pomluv v Klubu angažovaných nestraníků KAN. Mnohokrát byl mými kamarády mukly pan Hučín vloni žádán o nápravu a byly mu předloženy všechny potřebné důkazy až pod nos a vždycky to absolutně ignoroval, žádná odpověď, žádná náprava, žádná omluva, naopak !! Ten podvod nechal klidně běžet dál ! To je ta arogance, na kterou se ptáte pane Hedvíčku. Tu zažijete jenom zblízka v syrové praxi. Na Vaši vzdálenost do USA se to rozhodně nezjistí.

Ublizovani invalidum na vozicku je typicky priklad komunisticke pomluvy a snahy o diskreditaci pred slabomyslnymi. Zajimave ze stejny trik byl pouzit i na americkeho vice-prezidentskeho kandidata Paula Ryan. V jedne reklame Ryan shazuje babicku na invalidnim voziku z utesu, aby ji nemusel platit invalidni duchod. Autorem jsou pochopitelne nasi americti komuniste - Demokrati. Naprosto smesna pomluva se vsemi temi vozicky.

****
Dále spolupráce s mimořádně agresivním estébákem Jaroslavem SCHNIRCHEM z Liberce při rozbíjení organizace muklů, včetně lživých emailů pana Hučína, kde popírá, že by obdržel rehabilitační dokumenty jednoho mukla a přitom je už dávno měl. Prokázáno porovnáním datumů emailů, když už se ptáte na nějaké lži pana Hučína.


(Dokonceni v dalsim blogu)


My jsme ti Prazaci...

27. října 2012 v 17:54 Clanky jinych autoru


Fotografie pochazeji z prazskeho casopisu Metro, jsou certifikovane, ze jsou z Prahy a autorkou neni moje oblibena fotografka B.H.
___

Cesi jsou narod zbozny...

27. října 2012 v 17:30
A ja jsem si cele ty roky myslel, ze co Cech to komunista!
# # *_APOŠTOLSKÁ CÍRKEV_**__*
# #
# # Registrace: *1989*
# # Počet duchovních v roce 2005: *156*
# # Počet věřících v roce 2001: *4 584*
# # Počet duchovních v roce 2010: *184*
# # Počet věřících v roce 2011:*4 934*
# # Počet věřících na jednoho duchovního v roce 2011: *27*
# # Výše roční finanční podpory od státu v roce 2011: *48 529 000 Kč*
# # Výše finanční náhrady podle navrhovaného zákona o majetkovém vyrovnání s
# # církvemi: *1 056 336 374 Kč*
# #
# #
# # _BRATRSKÁ JEDNOTA BAPTISTŮ___
# #
# # Registrace:*1951*
# # Počet duchovních v roce 2005:*21*
# # Počet věřících v roce 2001:*3 641*
# # Počet duchovních v roce 2010:*49*
# # Počet věřících v roce 2011:*3 208*
# # Počet věřících na jednoho duchovního v roce 2011:*66*
# # Výše roční finanční podpory od státu v roce 2011:*14 081 000 Kč*
# # Výše finanční náhrady podle navrhovaného zákona o majetkovém vyrovnání s
# # církvemi:*227 862 069 Kč*
# #
# #
# # _CÍRKEV ADVENTISTŮ SEDMÉHO DNE___
# #
# # Registrace:*1951*
# # Počet duchovních v roce 2010:*93*
# # Počet věřících v roce 2011:*7 394*
# # Počet věřících na jednoho duchovního v roce 2011:*79*
# # Výše roční finanční podpory od státu v roce 2011:*31 000 000 Kč*
# # Výše finanční náhrady podle navrhovaného zákona o majetkovém vyrovnání s
# # církvemi:*520 827 586 Kč*
# #
# #
# # _CÍRKEV BRATRSKÁ___
# #
# # Registrace:*1951*
# # Počet duchovních v roce 2005:*90*
# # Počet věřících v roce 2001:*9 971*
# # Počet duchovních v roce 2010:*111*
# # Počet věřících v roce 2011:*10 872*
# # Počet věřících na jednoho duchovního v roce 2011:*98*
# # Výše roční finanční podpory od státu v roce 2011:*32 335 000 Kč*
# # Výše finanční náhrady podle navrhovaného zákona o majetkovém vyrovnání s
# # církvemi:*761 051 303 Kč*
# #
# #
# # _CÍRKEV ČESKOSLOVENSKÁ HUSITSKÁ___
# #
# # Registrace:*1920*
# # Počet duchovních v roce 2005:***388*
# # Počet věřících v roce 2001:*99 356*
# # Počet duchovních v roce 2010:*382*
# # Počet věřících v roce 2011:*39 276*
# # Počet věřících na jednoho duchovního v roce 2011:*103*
# # Výše roční finanční podpory od státu v roce 2011:*114 472 000 Kč*
# # Výše finanční náhrady podle navrhovaného zákona o majetkovém vyrovnání s
# # církvemi:*3 085 312 000 Kč*
# #
# #
# # _CÍRKEV ŘECKOKATOLICKÁ___
# #
# # Registrace:*Rakousko-Uhersko*
# # Počet duchovních v roce 2005:*37*
# # Počet věřících v roce 2001:*7 704*
# # Počet duchovních v roce 2010:*45*
# # Počet věřících v roce 2011:*9 927*
# # Počet věřících na jednoho duchovního v roce 2011:*223*
# # Výše roční finanční podpory od státu v roce 2011:*12 641 000 Kč*
# # Výše finanční náhrady podle navrhovaného zákona o majetkovém vyrovnání s
# # církvemi:*298 933 257 Kč*
# #
# #
# # __
# #
# #
# # _CÍRKEV ŘÍMSKOKATOLICKÁ___
# #
# # Registrace:*Rakousko-Uhersko*
# # Počet duchovních v roce 2005:*2753*
# # Počet věřících v roce 2001:*2 748 918*
# # Počet duchovních v roce 2010:*3 191*
# # Počet věřících v roce 2011:*1 083 899*
# # Počet věřících na jednoho duchovního v roce 2011:*340*
# # Výše roční finanční podpory od státu v roce 2011:*951 466 000 Kč*
# # Výše finanční náhrady podle navrhovaného zákona o majetkovém vyrovnání s
# # církvemi:*47 200 000 000 Kč*
# #
# #
# # _ČESKOBRATRSKÁ CÍRKEV EVANGELICKÁ___
# #
# # Registrace:*Rakousko-Uhersko*
# # Počet duchovních v roce 2005:*228*
# # Počet věřících v roce 2001:*117 540*
# # Počet duchovních v roce 2010:*256,7*
# # Počet věřících v roce 2011:*51 936*
# # Počet věřících na jednoho duchovního v roce 2011:*202*
# # Výše roční finanční podpory od státu v roce 2011:*82 957 000 Kč*
# # Výše finanční náhrady podle navrhovaného zákona o majetkovém vyrovnání s
# # církvemi:*2 266 593 186 Kč*
# #
# #
# # _EVANGELICKÁ CÍRKEV A.V. V ČR___
# #
# # Registrace:*Rakousko-Uhersko*
# # Počet duchovních v roce 2005:*11*
# # Počet věřících v roce 2001:*14 914*
# # Počet duchovních v roce 2010:*18*
# # Počet věřících v roce 2011:*6 645*
# # Počet věřících na jednoho duchovního v roce 2011:*363***
# # Výše roční finanční podpory od státu v roce 2011:*5 574 000 Kč*
# # Výše finanční náhrady podle navrhovaného zákona o majetkovém vyrovnání s
# # církvemi:*118 506 407 Kč*
# #
# #
# # __
# #
# #
# # _EVANGELICKÁ CÍRKEV METODISTICKÁ___
# #
# # Registrace:*1951*
# # Počet duchovních v roce 2005:*45*
# # Počet věřících v roce 2001:*2 705*
# # Počet duchovních v roce 2010:*51,5*
# # Počet věřících v roce 2011:*1 952*
# # Počet věřících na jednoho duchovního v roce 2011:*38*
# # Výše roční finanční podpory od státu v roce 2011:*15 760 000 Kč*
# # Výše finanční náhrady podle navrhovaného zákona o majetkovém vyrovnání s
# # církvemi:*367 634 208 Kč*
# #
# #
# # _FEDERACE ŽIDOVSKÝCH OBCÍ V ČR___
# #
# # Registrace:*Rakousko-Uhersko*
# # Počet duchovních v roce 2005:*36*
# # Počet věřících v roce 2001:*1 527*
# # Počet duchovních v roce 2010:*112*
# # Počet věřících v roce 2011:*1 132*
# # Počet věřících na jednoho duchovního v roce 2011:*27*
# # Výše roční finanční podpory od státu v roce 2011:*12 093 000 Kč*
# # Výše finanční náhrady podle navrhovaného zákona o majetkovém vyrovnání s
# # církvemi:*272 064 153 Kč*
# #
# #
# # _JEDNOTA BRATRSKÁ___
# #
# # Registrace:*Rakousko-Uhersko*
# # Počet duchovních v roce 2005:*73*
# # Počet věřících v roce 2001:*3 443*
# # Počet duchovních v roce 2010:*112*
# # Počet věřících v roce 2011:*2 156*
# # Počet věřících na jednoho duchovního v roce 2011:*19*
# # Výše roční finanční podpory od státu v roce 2011:*31 316 000 Kč*
# # Výše finanční náhrady podle navrhovaného zákona o majetkovém vyrovnání s
# # církvemi:*601 707 065 Kč*
# #
# #
# # __
# #
# #
# # __
# #
# #
# # _LUTERSKÁ EVANGELICKÁ CÍRKEV A.V. V ČR___
# #
# # Registrace:*1995*
# # Počet duchovních v roce 2005:*13*
# # Počet věřících v roce 2001:*5 420*
# # Počet duchovních v roce 2010:*11*
# # Počet věřících v roce 2011:*2 591*
# # Počet věřících na jednoho duchovního v roce 2011:*238*
# # Výše roční finanční podpory od státu v roce 2011:*3 725 000 Kč***
# # Výše finanční náhrady podle navrhovaného zákona o majetkovém vyrovnání s
# # církvemi:*113 828 334 Kč*
# #
# #
# # _NÁBOŽENSKÁ SPOLEČNOST ČESKÝCH UNITÁŘŮ___
# #
# # Registrace:*1930*
# # Počet duchovních v roce 2005:*3*
# # Počet věřících v roce 2001:*302*
# # Počet duchovních v roce 2010:*4,5*
# # Počet věřících v roce 2011:*155*
# # Počet věřících na jednoho duchovního v roce 2011:*35*
# # Výše roční finanční podpory od státu v roce 2011:***1 394 000 Kč*
# # Výše finanční náhrady podle navrhovaného zákona o majetkovém vyrovnání s
# # církvemi:*35 999 847 Kč*
# #
# #
# # _PRAVOSLAVNÁ CÍRKEV V ČESKÝCH ZEMÍCH___
# #
# # Registrace:*Rakousko-Uhersko*
# # Počet duchovních v roce 2005:*155*
# # Počet věřících v roce 2001:*23 053*
# # Počet duchovních v roce 2010:*169*
# # Počet věřících v roce 2011:*20 628*
# # Počet věřících na jednoho duchovního v roce 2011:*122*
# # Výše roční finanční podpory od státu v roce 2011:*44 996 000 Kč*
# # Výše finanční náhrady podle navrhovaného zákona o majetkovém vyrovnání s
# # církvemi:*1 146 511 242 Kč*
# #
# #
# # __
# #
# #
# # __
# #
# #
# # _SLEZSKÁ CÍRKEV EVANGELICKÁ A. V___
# #
# # Registrace:*Rakousko-Uhersko*
# # Počet duchovních v roce 2005:*87*
# # Počet věřících v roce 2001:*14 038*
# # Počet duchovních v roce 2010:*102*
# # Počet věřících v roce 2011:*8 162*
# # Počet věřících na jednoho duchovního v roce 2011:***80*
# # Výše roční finanční podpory od státu v roce 2011:*29 676 000 Kč*
# # Výše finanční náhrady podle navrhovaného zákona o majetkovém vyrovnání s
# # církvemi:*654 093 059 Kč*
# #
# #
# # _STAROKATOLICKÁ CÍRKEV V ČR___
# #
# # Registrace:*Rakousko-Uhersko*
# # Počet duchovních v roce 2005:*35*
# # Počet věřících v roce 2001:*1 614*
# # Počet duchovních v roce 2010:*47*
# # Počet věřících v roce 2011:*1 736*
# # Počet věřících na jednoho duchovního v roce 2011:*37*
# # Výše roční finanční podpory od státu v roce 2010:*12 738 000 Kč*
# # Výše finanční náhrady podle navrhovaného zákona o majetkovém vyrovnání s
# # církvemi:*272 739 910 Kč*
#