Jak jsem dostaval dezinformace od agentu BIS…

28. října 2012 v 17:21 | Ross Hedvicek |  Clanky osvetove
Pokud se divite tomu titulku, tak vezte, ze to myslim vazne. Jsem uz takovy. Cely zivot jsem byl politicky nekorektni, kdyz jsem videl vykal, tak jsem rekl ze je to hovno a i v anglictine nerikam "shovel", ale "fucking spade" (to byl vtip, ale nedelejte si s tim starosti, ve skutecnosti je to naopak).

V posledni dobe si vsimam, ze z CR vychazeji urputne snahy jakokoliv zdiskreditovat lidi, obzvlaste ty s urcitymi komunikacnimi schopnostmi, kteri se odmitaji OHNOUT a zacit zpivat nejakou oficialne rezimem schvalenou pisnicku, ktera nebude v rozporu s masivnim nastupem neo-komunismu v Ceske republice. Ano, oficialni soucasna politika vladnoucich neo-komunistu v Cesku je "dejte jim nazrat a oni uz budou potichu!". Na ty, co nebudou potichu, uz si nejak doslapneme. A kdo jiny by to mel zarizovat, nez nasi spolehlivi soudruzi z BIS, ze ano? Mam za to, ze takovy Petr Cibulka nebo Pepa Nos si s temi paznehty uzili svoje. Ovsem z Vladimira Hucina jdou soudruzi uplne do vyvrtky. Hucin byl JEDINY politicky vezen, ktery byl veznen za komunistu i po listopadu za tzv. svobodneho rezimu a ten hajzl Vaclav Havel, modla vsech potroublych, ho odmitl propustit z naprosto nezakonne vazby (NA TO UZ JSTE ZAPOMELI???!!!! Moc kratkou pamet mate! Fuj! Fuj! Fuj!).

Na Hucina nefungovalo ani vezeni Z VULE VACLAVA HAVLA (uctivaci Vaclava Havla, dejte si sami sobe facku, jo, radsi hned ted!) a tak zatim posledni pokus je zdiskreditovat ho pomluvami zlomenych a polepsenych politickych veznu a udelat z nej lumpa, kolaboranta StB, pripadne defraudanta.

U vetsiny lidi by jim to mohlo projit, u mne ne. Cim se lisim? Jsem emigrant (spooousta zkusenosti) a taky jsem kriticky vuci Cesku. Takze i mne bylo nutno "zdiskreditovat". A kdyz je treba diskreditovat emigranta, tak nejlip vypada, kdyz to udelaji sami "emigranti" - pokud tedy maji spravnou kvalifikaci (= nadstandartni vztah k CSSR). V mem pripade tim byli povereni emigranti jako "ulozenka v RFE" (Krystlik), upravenec (Werner), jiny upravenec (Merta) nebo emigrant, ktery nikdy neemigroval, ale vystehoval se oficialne s povolenim StB (Vanek), s mirnou pomlouvacnou pomoci udavacu z Cibulkova seznamu, co si dnes v Cesku jezdi Mercedesem (Hajek). A I kdyz zkouseli opravdu neuveritelne triky (pomluvy, zverejnovani mych spisu StB, zverejnovani jasne falesnych mych "vazacich listin" s ceskou rozvedkou, posilani falesnych udani na mne do USA), tak se da rict, ze neuspeli. Jeste ze jsem se nechal geneticky testovat a podle DNA testu jsem Cech tak hrozne malo, ze to prekvapilo i mne. Ale to jen bokem, tohle neni o mne.

V pripade Hucina prave probiha kampan, pripadne pokus ho zdiskreditovat s pomoci nekolika polepsenych politickych, vydavajicich se za "3. odboj" (to oznaceni mi pripada velmi, velmi trapne). Takze i ja jsem prijemcem rady "duvernych informaci" snazicich se pospinit Hucina v mych ocich, protoze je znamo, ze jsem Hucinuv kamarad a priznivce. Nemohlo mi ale uniknout, ze mezi prijemci techto "duvernych informaci" jsou i lide, kteri se pred kratkou dobou snazili pospinit i mne (A ZA SEBE JA SI RUCIM STO PROCENT, VY OSLI!) a ze jsou od Hucina vyzadovana "priznani a verejne omluvy", tak jako byly vyzadovany pred par tydny ode mne - tedy uplne identicky "modus operandi". Chyba soudruzi, velika chyba. V tehle "psych-war" jste uplni amateri. Vy mate jen ceske skoly, ze? Nejste vy ynzynyri?

Dole je prilozen posledni email z dneska. Me komentare jsou vepsane uvnitr textu a zduraznene barevne.


2012/10/27 <c.c.ae@seznam.cz> Podepsan V.Cach (jmeno mne predtim nezname)

Kopíruji Vám sem tedy některé zprávy s podrobnostmi o Hučínových lumpárnách z posledních let. Ty jsme obdrželi nějak v březnu a v srpnu v emailech a něco je na internetu. Bylo to podle mého podrobného zjišťování faktů napsáno po pravdě, takže to nešlo zpochybnit. Pan Hučín tyto rozsáhlé zprávy o jeho nedávné minulosti NIKDY NEPOPŘEL, žádné dementování, žádná žaloba, žádné trestní oznámení, žádný nesouhlas, žádný telefon a nadávání. Prostě ani slovo...
Mlčení. Že pane Hučíne?

No, ja bych se s vami taky nebavil, kdych byl takovy naiva a po tom vsem jeste porad zil v Cesku.

Nemohl, protože to bylo svědectví politických muklů, kteří seděli za odboj v lágrech (někteří mnohem déle než on), tedy svědectví lidí z jeho okolí. Ne žádných levicových padouchů. Tentokrát šlo o věrohodné lidi.

Naprosto neduveryhodne tvrzeni. Jmena, jmena, jmena! A infiltrace "politickych veznu" komunistickymi kurvami neni taky zadne tajemstvi. Podivejte se na vedeni KPV!

Hučínův odboj z mládí a hnusný kriminál mu samozřejmě nikdo nebere a nezpochybňuje! Ani slovem. Potud všechna úcta a uznání a taky zlost na přerovské komunistické bestie za to všechno trápení. A to tam přitom jsou nemalé trhliny mezi minulostí a vydanými memoáry. Písemně v mailu to před časem popsali dva z jeho současných (aktuálních!) přátel. Nechtějte po mě jména.

Smula. Ja chci jmena. Jinak jsou to neduveryhodni cesti anonymove a obycejne hospodske kecy. Pijete dvanactku? Zubra?

Máme to někteří muklové nebo antikomunisti k dispozici, můžeme Vám to klidně poslat, ale opakuji, jeho minulost mě nezajímá!

Kdyby vas nezajimala, tak z toho taky nemate krece. Naopak, jeho minulost je nejen zajimava, ale I dulezita k pochopeni soucasnosti.

Následující zprávy o jeho současnosti vypovídají i tak dost. Problém je hlavně v jeho polistopadovém životě. Jeho současnost je totiž tak nečestná a podlá, že musí každého z našich kruhů odpůrců komunismu maximálně dopálit a taky maximálně zklamat. Nejde ale o žádnou nenávist, jak píšete, jde o odmítnutí dalšího mlčení k jeho - skutečně se dá říct zradám a podvodům.

To jsou jen bombasticke kecy a zadna fakta k zamysleni. V mem pripade mi slibovali "zmlaceni gumovou hadici, klystyr a navijeni strev na rumpal, za to, ze jsou svedci, ze jsem udaval emigranty v Kanade". To ma aspon stavu, to musel byt skutecny mongoloid z Prahy se skolenim v Rusku, co to psal - tohle je uplna slabota.

O tom by jste měli vědět všichni. Tedy i Vy, pan Mašín, pan Cibulka, pan Wolf a další antikomunisté z našich řad.

Nechteli byste se odvolat treba i na Vaclava Havla - tedy aspon pro ty slabomyslnejsi, co to budou cist?

Znát se s estébákem samozřejmě není "kolaborace", to máte plnou pravdu. Za pouhou znalost s estébáky Hučín kritizován ale nebyl.

A ja myslel ze jo! Vzdyt jste to psal! Tak o co vam potom jde?

****
Kolaborací nebo říkejme tedy zavrženíhodnou "spoluprací" s budovateli totality před 89. nebo po 89. je konkrétní SPOLUPRÁCE Hučína s dalšími zrádci nebo kolaboranty. Např. spolupráce s estébáckým udavačem Karlem ZEJDOU při soudní očistě Zejdy. Očista pomocí vymyšlené legendy o Zejdovi jako údajném dubl-agentovi Hučína. Ten měl Zejdu údajně podstrčit jako svého agenta do řad StB... Soud tuto blamáž nepřijal (ale i kdyby se stala, nesmazala by všechno to ostatní udavačství Zejdy). A pana Zejdu usvědčeného podrobnými záznamy ze schůzek a odměnami od StB pochopitelně soud neočistil. Rozsudek 10. březen 2011 ? 34 C 35/2007-48, kterým byla zamítnuta žaloba K. Zejdy, že byl evidován neoprávněně jako agent StB.

Jakekoliv rozsudky CESKYCH soudu jsou pro mne bezpravni a nemaji jakoukoliv argumentacni hodnotu a jsou pro mne na stejne urovni jako rozsudky soudu SSSR nebo rozsudky Saddama Husseina. Pro vase osviceni: V dobe, kdy se Hucin s Karlem Zejdou potkal, byl Zejda uz starsi clovek a v dobe Zejdovy nemoci a umirani byl Hucin jeden z mala, kdo se o nej staral. Takze ja bych tomu neprikladal takovy vyznam. Neduveryhodne tvrzeni z vasi strany.

Pan Hučín odešel od soudu jako obyčejný podvodník a pomahač práskačům. S ostudou pro celý náš 3. odboj...

"s ostudou pro cely vas 3. odboj"??? Smankote, dovolte, abych si par kroku od vas poodstoupil… to je sila… co jste mel propanaboha k veceri?

****
Totéž kolaborantské divadlo zopakoval pan Hučín u jiného soudu a to SPOLUPRACÍ na očištění komunistického náčelníka kriminálky SNB miliardáře Vratislava KUTALA, odsouzeného za mafiánské vraždy v kauze LTO - tzn. 30 mrtvých a 60 vytunelovaných miliard esenbáky, estébáky a důstojníky ČSLA. Opět marná snaha "svědka", opět trapas a opět ostuda protikomunistického 3. odboje, který se u tohoto soudu před všemi novináři spolčil s bolševickými vrahy. To může udělat jenom úplný magor. Což pan Hučín snad není nebo ano?

"Hucin spolceny s bolsevickymi vrahy"? Zacinam mit podezreni, ze vas kurivem a mastickami zasobuje Stanislav Penc.

****
Další. Nedávná SPOLUPRÁCE Hučína s estébákem a kolaborantem Jiřím KOMOROUSEM, který při vstupu do StB schvaloval režim KSČ a okupaci naší země Sovětskou armádou (dnes je antikomunista, čím bude v příštím režimu?). Pan Hučín mu dělal nebo měl oficiálně dělat poradce. Věc pro nás všechny a i pro politického vězně, kterým Hučín přeci byl, naprosto nepřijatelná...! Opět ostuda protikomunistického 3. odboje...

Komorous se kamaradil s kdekym. I s Janem Benesem. Neni to ostuda cele vasi zeme, ze Komorous je dnes v pozici moci? Proc porad vetsina naroda voli soucasne a byvale komunisty, kteri to umoznuji? A ted z toho chcete obvinovat Hucina?

****
Další. Stejné je to s Hučínovým přítelem, obhájcem a dokumentaristou Martinem VADASEM (po 20 letech kolaborace přeběhl r. 1989 na naší stranu. Dnes je antikomunista, čím bude v příštím režimu?) Ten po vydání Charty 77, v době zběsilého honu režimu na všechny přibývající chartisty a jinak smýšlející občany a v době jejich zavírání do koncentráků prošel u StB Praha Břevnov úspěšně prověrkou loajality k režimu KSČ. A dostal povolení studovat a pobývat půl roku na Západě. Pak byl filmařem v komunistickém Armádním filmu - propagandistickém nástroji ČSLA, VKR a KSČ, který natáčel 1. máje s Husákem a Bilakem a s ruskými tanky na Letenské pláni, francouzské polibky Husáka s Brežněvem atd. atd. Pracoval tam na té špíně jako VŠ na vojně. Jiní nekomunisté byli raději na vojně až v Košicích. A pak byl celá normalizační 80. léta filmařem a režisérem v hlavním propagandistickém nástroji totalitní moci KSČ - v Československé Televizi. Abychom na to nezapomněli, ta tady neustále vysílala propagandistický seriál o Státní Bezpečnosti 30 případů majora Zemana anebo reportáž kapitána StB Minaříka, který vyhodil do vzduchu Svobodnou Evropu a další a další zločinecké slátaniny. Vadas - Hučínův hlavní přítel a dokumentarista? Opět ostuda protikomunistického 3. odboje...

Souhlasim. Na kazdou trochu znamejsi osobnost se cas od casu nalepi tihle paraziti a pijavice. A kde je v tomhle pripade Hucinova vina? Mel z Vadase Hucin nejaky prospech? Nemyslim. O Hucinovi delal sveho casu "reportaze" I Dalibor Bartek a taky to nakonec pro nej vyznelo velmi negativne. O mne samem psali rozsahle clanky na dve strany "novinari" z MFDnes a z Reflexu a taky jsem tam nakonec vypadal jako blbec. To jsem mel za to, ze jsem se s nimi vubec bavil. Vas vyseuvedeny argument nedava smysl.

****
Ještě k agentu Zejdovi. Mládí ZEJDY mohlo být krušné, jestliže ho komunisti (prý) trápili, a může tedy být i omluvou pro vynucenou spolupráci s StB. Ostatně možná polovina agentů byla donucena nátlakem a vydíráním zločinného režimu a je tak prakticky bez viny. Bez podrobné znalosti osobního spisu je nemůžeme paušálně pronásledovat. Je jasné, že kdo se v té hnusné a těžce stresující situaci neocitl, neví, o čem to bylo. Zejda však byl agentem StB 42 let, kdy Hučín byl ještě v kočárku. A docházel na schůzky s StB do konspiračního bytu ve Wurmově ulici v Přerově, kde dostával od StB několik let vysoké peněžní výplaty za udávání šiřitelů protistátních petic na Přerovsku. To musel dělat? Jeho svazek v ABS ČR to podrobně dokládá. Kdyby jste pane Hedvíčku včas neemigroval (udělal jste nejspíš dobře) a ocitl by jste se někde mezi těmi peticemi na přerovsku, skončil by jste díky udavači Zejdovi jako zubožená troska v kobkách kriminálu Slavkov "za plechama" anebo Minkovice brusírna...

Ano. Mate pravdu. Emigroval jsem. A Hucin mel emigroval taky. Rekl jsem mu to i osobne. Kdybych tam zustal, skoncil bych blbe - to bylo jasne uz tehdy. Mohl jsem dnes byt clenem KPV a poslouchat na schuzi Kavalirovou. Nedavno mi i muj dospely syn rekl, ze kdybych zustal v Cesku, tak jsem dnes pupkaty dedek v kostkovane kosili a radiovkou na hlave, chlastajici metr piv kazdy vecer.

Pokud agent ZEJDA Hučínovi v totalitě nějak pomohl, je to třeba i možné. Zejda mohl v rámci svých značně omezených možností pracovat někdy pro obě strany. Ale nemohu dnes takového člověka oslavovat jako hrdinu a u soudu ho vymyšlenými legendami očisťovat s tím, že žádným agentem StB nikdy nebyl!! To je sofistikovaná prasárna nejhrubšího zrna dělaná za peníze pro estébáka. A tedy jedna z forem kolaborace pana Hučína...

To jsou dojmy a intelektualni prujmy. Naprosto nepresvedcive.

Nikdo z mého okolí panu Hučínovi ten majetek nezávidíme, jak naznačujete, naopak mu ho zaslouženě přejeme po tom hnusu, který zažil v lágru. Takže pozor - o ten majetek tady nijak nejde!! Pokud ale udavač Zejda v době oněch nedávných soudů na svojí očistu a v době Hučínova svědectví daroval Hučínovi statisícové částky, zbraně, myslím, že auto atd., jak Hučín sám lidem potvrdil, a ještě mu Zejda odkázal polovinu fabriky, NEVYPOVÍDÁ to ani náhodou o nějaké naší závisti, ale o něčem úplně, ale úplně jiném...

O tom, že si pana Hučína může koupit každý udavač, komunista, estébák, esenbák, vrah.

Hm. Zatim je jen jasne, ze si soucasny neo-komunisticky rezim Hucina koupit nedokazal. A na tom vam velice zalezi, ze?

A že pan Hučín má dvě tváře a pracoval vždycky pro obě strany, že pane Hučíne.
Už to každý víme, nejspíš "to jenom myslel dobře". Tak proč to nepřiznat a nemít už pokoj od všech otazníků.

Proc by se mel Hucin priznavat k nejakym imaginarnim zlocinum, ktere neudelal? Za imaginarni zlociny uz byl dokonce zavreny! Za obou vasich zasranych rezimu! Byl jste I vy a nebo vasi komplicove zavreny za Havla? Neeee? Tak to byste meli stat pred Hucinem v pozoru a uctive soupat nohama!

****
Začalo to už, když se pan Hučín stal roku 1972 agentem SNB a pracoval pro vyšetřovatele VB Hynka VYKOUKALA. Navedl ho podle spisů v ABS ČR na pozatýkání konkrétních jmen lidí ozbrojených 10 nelegálními zbraněmi. Dnes tvrdí, že napráskal jenom milicionáře a tedy největší gaunery, což by byl samozřejmě hrdinský čin. Ale doložit to konkrétními udanými jmény milicionářů a adresami, kam s tím esenbákem vyjeli, a také, jak to o těch jejich nelegálních zbraních mohl vědět, když oni měli zbrojní povolení ze zákona, se mu už rok i přes různé výzvy nějak nechce. Navíc tento odboj ve všech jinak podrobných memoárech zamlčel...

Podle mne velmi pochybne a ucelove tvrzeni ze strany SNB. Asi jako kdyz to hovado Krystlik na mne zverejnil zfalsovane (jak se velmi rychle prokazalo) me priznani "o spolupraci s cs. Rozvedkou". I mi pratele se mne zdesene ptali "A ty jsi neco takoveho podepsal?" Jisteze nepodepsal. Jednoduse neverim, ze by Hucin nekoho udal - takovych idiotskych pokusi o diskreditaci tady uz bylo …

****
Pošlu Vám dalších pár podobných případů Hučínova gaunerství včetně finančních podvodů, kdy podvedl hromadu lidí-dárců, kteří se mu v nouzi složili veřejnou sbírkou na živobytí a jídlo (zorganizoval to pro Hučína myslím pan Šinágl nebo někdo z přátel Hučína) a on si za těch 80.000,- Kč pak klidně koupil historické dělo - napoleonský kanón (trestný čin podvod).

U Hucina na dvorku jsem sedel pred par mesici a zadne napoleonske delo tam nemel. Ale mel tam klec na havrana. To je taky neco odsouzenihodneho?

****
Dále ožebračení invalidy vozíčkáře mukla (to jsou ty oběti z řad muklů) o charitativní dar 15.000,- Kč (další trestný čin) pomocí podvodů a pomluv v Klubu angažovaných nestraníků KAN. Mnohokrát byl mými kamarády mukly pan Hučín vloni žádán o nápravu a byly mu předloženy všechny potřebné důkazy až pod nos a vždycky to absolutně ignoroval, žádná odpověď, žádná náprava, žádná omluva, naopak !! Ten podvod nechal klidně běžet dál ! To je ta arogance, na kterou se ptáte pane Hedvíčku. Tu zažijete jenom zblízka v syrové praxi. Na Vaši vzdálenost do USA se to rozhodně nezjistí.

Ublizovani invalidum na vozicku je typicky priklad komunisticke pomluvy a snahy o diskreditaci pred slabomyslnymi. Zajimave ze stejny trik byl pouzit i na americkeho vice-prezidentskeho kandidata Paula Ryan. V jedne reklame Ryan shazuje babicku na invalidnim voziku z utesu, aby ji nemusel platit invalidni duchod. Autorem jsou pochopitelne nasi americti komuniste - Demokrati. Naprosto smesna pomluva se vsemi temi vozicky.

****
Dále spolupráce s mimořádně agresivním estébákem Jaroslavem SCHNIRCHEM z Liberce při rozbíjení organizace muklů, včetně lživých emailů pana Hučína, kde popírá, že by obdržel rehabilitační dokumenty jednoho mukla a přitom je už dávno měl. Prokázáno porovnáním datumů emailů, když už se ptáte na nějaké lži pana Hučína.


(Dokonceni v dalsim blogu)

 

10 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 BISek P. BISek P. | 29. října 2012 v 2:55

Ja jsem jeden z mala vyznamenanych Vazenym Prezidentem, nositelem svetoveho miru a pokroku, Vaclavem Havlem a mam jiz sam i pomnik ve Washinngtonu DC, s mojim jmenem. Zatocil jsem zatim se vsema oponentama Sametove Revoluce!
Nebojte se sliznete si, jeste mame konekce.

2 Josef Pepa Nos Josef Pepa Nos | E-mail | Web | 29. října 2012 v 11:03

Intelektualne prekombinovaneho V.Cacha u BIS nehledejte.
Curaka nuticiho prerovskeho lekare Jana Chmelare ke krive vypovedi ano.
Takovych sracu tam budou uz z popisu, charakteru, cile, taktiky a strategie jejich prace plne kade.

3 jkorcak jkorcak | E-mail | Web | 29. října 2012 v 11:30

... ta tady neustále vysílala propagandistický seriál o Státní Bezpečnosti 30 případů majora Zemana anebo reportáž kapitána StB Minaříka, který vyhodil do vzduchu Svobodnou Evropu a další a další zločinecké slátaniny.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Slátaniny, slátaniny, úmyslně pletete páté přes deváté – režisérem blbého seriálu o Zemanovi byl Sequens, až do té doby výborný a již zkušený režisér, který to vskutku neměl zapotřebí.  Proto to také mělo takový úspěch. Tím hůře pro pana Sequense, který ale za to nikdy nebyl doopravdy kritizován a umožnilo mu to i zajistit kariéru pro celou jeho rodinu. Jistě – v tom seriálu se šťastně prezentovala celá naše herecká elita – přeci si nebudou sypat popel na vlastní hlavu!  A vy byste to chtěl hodit na Vadase? Ou! Ou! Ou! Ouvej!

A zjistěte si laskavě, kdo dělal doopravdy reportáž o Minaříkovi.  Vadas  to nebyl, vy se však očividně snažíte probudit v lidech přesvědčení, že opak je pravdou, tedy že pravda je lež a lež tudíž zákonitě musí býti svůj pravý opak. Tedy je to pravda? Ale kdež! Už jenom to mne staví do situace, kdy musím být na straně pana Vadase (o tom, že fandím panu Hučínovi, nemusíte pochybovat ani na okamžik).  Nenávidíte je oba kvůli bratrům Mašínům?

Pokud jsem si všimla, skutečný Minařík dodnes nebyl za své odporné činy potrestán a nebyl potrestán ani nikdo z těch, kteří  jej do Svobodné Evropy poslali! Udělali kariéru, že! Všichni udělali nakonec kariéru. Vsadila bych se, že všichni. I ti, o kterých dodnes nic nevíme! On snad ten člověk, tedy  skutečný Agent StB Minařík, dostal 4,5 roku vězení, jenže je dostal za pojišťovací podvod, udělá z něj snad Vojtěch Cach (pohrobek konformního a podle všeho velice schematického socialistického spisovatele) také politického vězně jenom proto, aby mohl ublížit Hučínovi? Manipulační hry s okolím – vaše vlastní slova - mne utvrzují, že jistý V.Cach byl bezpochyby agent STB (je snad to jméno přezdívka, kterou si sám zvolil)!  Bože, jak ten se vyzná! Není možné nevidět, jakým vytrvalým  a „zkušeným“ způsobem  se už dlouho snažíte porovnávat a dohromady propojovat osudy, které k sobě prostě nepatří a nikdy nepatřili! Vytrvalost s jakou se tzv. kolaboranstské špišky a špičky STB za účinné pomoci bývalých disidentů snaží ublížit panu Hučínovi mne skutečně děsí! Proč – a co všechno je v našem „svobodném“ státě možné!

4 jkorcak jkorcak | E-mail | Web | 29. října 2012 v 11:38

Zejda mohl v rámci svých značně omezených možností pracovat někdy pro obě strany. Ale nemohu dnes takového člověka oslavovat jako hrdinu ...

Kdo je to Zejda? Žádného pana Zejdu neznám a kdyby nebylo nepřátel pana Hučína, nevěděla bych ani, že existuje. Jak bych jej tedy mohla oslavovat jako hrdinu!

Zde máte něco na oslavu toho pravěho hrdiny a vemte si na to glazé rukavičky:

Nad naší hranicí nebe je čisté,
nechceme stanici
s nápisem „Hnůj“.
Uřvi si bránici, ty špinavé klíště,
a nepleť se do veršů
Kde domov můj!!!

Refrén: Díky vám! Díky vám,
chlapíku statečný...

JOSEF LAUFER
BOHUSLAV MYSLÍK

SKUPINA GOLEM
JANA VÁCLAVKA

Text písně ze 70. let oslavující komunistického rozvědčíka Pavla Minaříka za špionáž v Rádiu Svobodná Evropa bude už nejspíš vždy přičítán jejímu interpretovi, dnešnímu muzikálovému zpěvákovi a celebritě nejrůznějších večírků Josefu Lauferovi. Možná jej však napsal režimní veršotepec Václav Hons, v té době redaktor rozhlasové stanice Hvězda a člen tehdejších cenzurních orgánů nazývaných schvalovací komise.

Zdroj:http://zpravy.idnes.cz/jak-psaval-chlapik-statecny-agent-pavel-minarik-f52-/kavarna.aspx?c=A080125_124618_kavarna_bos :-D

5 jkorcak jkorcak | E-mail | Web | 29. října 2012 v 11:41

V.Cach:

Nikdo z mého okolí panu Hučínovi ten majetek nezávidíme ...

Odpověď:

Je nad slunce jasné, že právě ten majetek vás na tom všem sere nejvíc! Tolik jste se snažili! :-D

6 jkorcak jkorcak | E-mail | Web | 29. října 2012 v 11:47

... zverejnil zfalsovane (jak se velmi rychle prokazalo) me priznani "o spolupraci s cs. Rozvedkou"

V tom zfalšovaném přiznání, Rossi, byly v úředním textu gramatické hrubky, jakých by se ani STB v dobách svého vrcholného působení nedopustila. Stojí tedy za to popřemýšlet o inteligenci a úrovni falšovatelů. Troglodyt obecný (Intelektum falsum)? 8-)

7 jkorcak jkorcak | E-mail | Web | 29. října 2012 v 11:56

... zorganizoval to pro Hučína myslím pan Šinágl

------------------------------------------------------------

Už ani Šinágl vám nevoní? Už k vám nepatří? Já myslela, že to byl váš přítel! Takhle tedy končí přátelství  – v koši na odpadky.

8 Josef Pepa Nos Josef Pepa Nos | E-mail | Web | 29. října 2012 v 13:23

No vidíte!
Konečně víme komu můžeme s čistým svědomím rozbít tu jeho uslintanou, špinavou a hnusnou držku.

9 Petr Kohout Petr Kohout | E-mail | 30. října 2012 v 18:24

Nerad obtezuji, ale mohl by mi nekdo blize popsat, kdo je to ten V. Cach?

10 kapitán Minařík StB proti Svobodné Evropě kapitán Minařík StB proti Svobodné Evropě | 4. listopadu 2012 v 14:11

Moc dobrá připomínka bolševického zločince. To, že nebyl estébák Minařík nikdy odsouzen do kriminálu za ten svůj teroristický výbuch ve Svobodné Evropě vypovídá o naprosté neschopnosti policie a justice. Museli ho nakonec zavřít až za mnoha milionový podvod na Ukrajině s kamióny s brněnským podnikatelem a politikem, o dvacet let později. Aspoň, že náhradní spravedlnost dokulhala k jeho domu takto... :-)

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama