Jak jsem dostaval dezinformace od agentu BIS…(dokonceni)

28. října 2012 v 17:23 | Ross Hedvicek |  Clanky osvetove
****
Dále aktivní spolupráce pana Hučína s usvědčeným ochráncem estébáků SCHNIRCHEM a to i po odhalení Schnirchovy lumpárny - ten darebák půl roku tajil svému klientovi J.Wolfovi písemné důkazy z lágru Minkovice a svědka svědčících J.Wolfa u jeho soudu s bachařem Vondruškou atd. atd. Tento důvěrný přítel pana Hučína Jaroslav Schnirch byl nedávno odsouzen na 10 měsíců do vězení za to, že zmlátil svým esenbáckým obuškem souseda na ulici s vážným ublížením na zdraví...

Dotázat se můžete také u organizace obětí minkovického lágru na jejich oficiální adrese
Vybor.na.odhaleni.teroru.ksc.v.lagrech@email.cz. Tam je několik svědků počínaje muklem J. Kubíkem a dašími a každý z nich Vám pošle tyto zkušenosti s naším oblíbeným kamarádem Vladimírem. Mohl jsem si jejich archív přečíst.

Zadne dukazy o cemkoliv spatnem jsem nevidel - jen kecy, kecy, kecy.

****
Klidně to všechno dejte na webovou stránku. Uvidíte, že se žádný protest nedostaví...

No to se vsadte ze to dam na webovou stranku a dokonce I se svym komentarem!

Každý normální člověk by se pane Hedvíčku po provalení takových událostí HANBOU PROPADL DO ZEMĚ !! A s nekonečnými omluvami za své mravní selhání by zmizel někam do kanálu !! Možná i z republiky co nejdál, aby mu tady někdo z nas.aných, oklamaných anebo okradených nevpálil kulku do palice ! Anebo ho neposlal za některé z těch věcí právem do vězení...

"Vpalit kulku do palice"? Uz zase vyhrozujete vrazdou, soudruzi? Me zastrelenim vyhrozovali i telefonicky domu, obvykle ve 3 rano a v dobe tezke nemoci me manzelky. Mistni telefonni firma zjistila pouze to, ze hovory prichazeji z Ceske republiky. Co kdybyste zacali radsi vyhrozovat klystyrem, zmlacenim gumovou hadici a nebo navijenim strev na rumpal? Zavolejte toho soudruha! Urcite sedi u vas ve vedlejsi kancelari!

Zcela bezcharakterní gauner Vám ale v klidu s úsměvem řekne, že to všechno jsou povídačky a jede v těch choromyslných legendách o všudypřítomném nepříteli dál. To už chce pořádnou dávku chladnokrevného cynismu, jaká se mezi běžnými lidmi normálně nevidí... Podle toho dobře poznáte asociály a psychopaty mezi lidmi.

Pokud jde o Ceskou republiku, oficialne hlasim prestup k asocialum, psychopatum a bezcharakternim gaunerum. Urazilo by mne, kdybych mel byt v Cesku povazovan za slusneho a prijatelneho cloveka.

Počítejte spíše, že s Vámi takový darebák zahraje nějakou zpravodajskou hru, kterou bez určitých odborných znalostí ani neprokouknete. Přeci to u tajné služby dělal 10 let, chodil na školení apod. Musíte vědět, co se tam dá naučit. Vše se dá dočíst v odborných publikacích - tady Vám to kopíruji: manipulační hry s okolím, dezinformační kampaně o protivníkovi, věrohodná mystifikace protivníka, vyrábění legend, vydávání knih s legendami, vyrábění důkazů a svědků, znevěrohodnění svědků za každou cenu, diskreditace těch, co mě odhalili, používání vlastních kamarádů, za kterými se trvale schovávám, k výpadům na mé kritiky namísto něj, nekonečné strašení různých jeho kritiků mediálními výmysly o vlastnění plných beden kompro-materiálů na toho či onoho, chladnokrevné lhaní o různých lidech a veřejných osobách (neberu komouše apod.), které se pak ale ověří jako čisté výmysly Hučína, pokud už se ptáte na nějaké lhaní. Atd.

A jak vy to vsechno vite, co se tam da naucit? Ale to je CESKE skoleni, ze ano? Tak to jo.

Prostě nejhorší společenská žumpa, když se tam ocitne nějaký psychopat.

Doufam ze vas neurazi, kdyz se zminim, ze za zumpu povazuji vetsinu ceske spolecnosti J

Všichni jsme naletěli. Jsme na tom pane Hedvíčku vlastně všichni odpůrci komunismu stejně. Rozdíl mezi námi je nepatrný a to pouze v tom, že někteří už jsme si to s hořkostí v krku přiznali a některé z nás to teprve čeká.
V.Cach,

Dekuji vam za vas smirlivy ton na zaver, i kdyz stejne na tom nejsme zcela urcite. Nepiju pivo, ani dvanactku, nenosim kostkovanou kosili a radionku, nejezdim po kruhovych objezdech (to vam dokaze poradne zamotat siskou) a rozhodne neverim temhle bezprizornym a intelektualne podvyzivenym kokotinam o Hucinovi. Vladimir Hucin je slusny clovek. A jen ultra slusni lide byli zavreni i za Havla.


Ross Hedvicek
 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Slavek Slavek | E-mail | 28. října 2012 v 18:42

Sleduji jak ti komunisti v Cechach vystrkuji palice.Jeden takovy komunisticky vozgr (PETELIK se jmenuje)
mel tolik drzosti ze zase vyhrozuje znarodnovanim a vesenim.Kdyz komunisti
poznali ze jeste jejich doba nenastala zacinaji se vykrucovat ze ten vyhruzny dopis je podvrh a ze jsou proti nasili.
Dejte tem svinim prilezitost a cesi si zopakuji padesate lete v dokonalejsim provedeni.

2 Ross Hedvicek Ross Hedvicek | E-mail | Web | 28. října 2012 v 19:10

Ja bych to Cechum docela i pral - za to jejich pokrytectvi, jejich pseudo-evropanstvi a za tu jejich neutuchavajici nenavist Ameriky.

3 noel noel | 28. října 2012 v 19:31

[2]: No vzdyt ono plati klasicke: "Prej a bude ti prano." Vsak ja ti toho Obamu taky preju. A neboj znovu si ho na par let budes uzivat.

4 Josef Pepa Nos Josef Pepa Nos | E-mail | Web | 28. října 2012 v 23:00

Pouštění si vlastních fantastických představ na filmové plátno je jedna věc.

ALE ZORGANIZOVÁNÍ SKUPINY LIDÍ, KTEŘÍ SE ZPAMĚTI UČÍ KŘIVOU VÝPOVĚĎ, ABY SI JI VZÁJEMNĚ U SOUDU POTVRDILI, JE NĚCO ÚPLNĚ JINÉHO.

Nikomu bych nepřál, aby se to u něj nebo u ní zopakovalo.
Ne proto, že je to zrůdné, ale proto, že by to nemuseli přežít.
Mě u těch křivých výpovědí vyfutrovaných křivou přísahou vyletěl srdeční tep tak moc nahoru, že kdybych neměl joginské schopnosti ovládání těla, nepřežil bych.
Navíc jsem si musel nutně zachovat jasnou hlavu a rychle a správně jednat. To se mi podařilo také pouze s výcvikem ovládání mysli.

MUSÍM VÁS UPOZORNIT, ŽE VY BYSTE TO NEMUSELI ZVLÁDNOUT, PROTOŽE SE JEDNÁ O BODNOU ZBRAŇ S OSTŘÍM NA OBĚ DVĚ STRANY!

Píšu to tu mimo jiné také proto, že je organizování trestného činu křivé výpovědi a křivé přísahy trestáno dvojnásobnou sazbou.
A navíc jde o nepromlčitelný zločin.

I NEJVĚTŠÍ BLBEC MŮŽE ŘÍCT:
"JÁ JSEM SICE DEBIL, ALE TOTO JE NAD VŠECHNU MYSLITELNOU STUPIDITU SVĚTA!"

(Nechť to nikdo nebere jako varování,
pouze suše, krátce a stroze konstatuji.)

5 skautik skautik | 29. října 2012 v 5:50

Po vice jak 44 letech v Kanade kdyz se s nekym poznam a odpovidam na otazku odkud jsem tak dodavam jen "Strange country, strange people . . .

6 marty marty | E-mail | 29. října 2012 v 9:06

No to je otresne. Jen nekdo v Cechach muze byt tak zaslepen. Zase chybi vecne argumenty a jmena lidi, kteri si prece za svym nazorem stoji! A pak, kdyz se podivate na vysledky voleb, kolik komunistu - tech novych, soucasnych je a nejen, ze se nestydi, oni se tesi oblibe!
To, ze okolo cloveka jsou nebo byli komunisti? Jinak nebylo mozne nic, v kazde rodine nejaky byl, v praci, proste vsude. Jestli se s nimi jedinec bavil, jejich nazory schvaloval nebo z nich dokonce tezil, to je jina vec. A dale- neexistuje neco, jako presumce neviny? Nejsou spinava tvrzeni jen pouhou a potrestanihodnou pomluvou, dokud neni jednoznacne prokazana vina? Kde zijete, lidi?

7 Franta Kopecky Franta Kopecky | E-mail | 29. října 2012 v 11:23

Porad stara vesta : V prevlecich SS ( Tim nechci rici ze SS byli lidumilove) se skupiny NKVD vydavali na pachani zverstev proti Sovetskemu obyvatelstvu se zamerem vyvolat nenavist proti Nemeckemu - dle mineni mnoha Sovetskych narodu - ,,osvoboditeli,,. Ukraina, Litva, vitala Wehrmacht chlebem a soli...Tato praktika prace pod tzv. falesnou vlajkou je hojne komunisty dodnes vyuzivana a neznaly lide ji mohou podlehnout.Divim se (trochu) ze to zkousi i na cloveka co si prosel svym a komunisty prokoukl jiz od detstvi. Oni Vas pane Hedvicku vlastne podcenuji..., ale coz, jak rekl jeden chytry muz - preju si nepratele ktery me podcenuji - pak nad nimi lepe zvitezim.

8 jkorcak jkorcak | E-mail | Web | 29. října 2012 v 12:22

V.Cach

... manipulační hry s okolím, dezinformační kampaně o protivníkovi, věrohodná mystifikace protivníka, vyrábění legend, vydávání knih s legendami, vyrábění důkazů a svědků, znevěrohodnění svědků za každou cenu, diskreditace těch, co mě odhalili, používání vlastních kamarádů, za kterými se trvale schovávám, k výpadům na mé kritiky namísto něj, nekonečné strašení různých jeho kritiků mediálními výmysly o vlastnění plných beden kompro-materiálů na toho či onoho, chladnokrevné lhaní o různých lidech a veřejných osobách (neberu komouše apod.), které se pak ale ověří jako čisté výmysly „někoho“, pokud už se ptáte na nějaké lhaní ...

Odpověď:

Ouvej! Ouvej! Vy se nějak vyznáte! Studoval jste to? Z jakého titulu se tady vydáváte za zástupce všech antikomunistů a hlásíte se k KPV – no ti z vás mají asi radost! To je děs ...

9 jkorcak jkorcak | E-mail | Web | 29. října 2012 v 12:25

Tohoto  muže a jeho (věřme, že poctivé)  úsilí nalézt své místo v lidském společenství, si pan V.Cach zvolil za přezdívku, za kterou se schovává.

Vojtěch CACH
* 7. 8. 1914, Vídeň  
† 30. 9. 1980, Praha

Dramatik
Otec byl krejčím ve Vídni. Po první světové válce se rodina vrátila do Čech, několik let žila v Litomyšli, kde Cach navštěvoval obecnou školu. Po přestěhování do Holic studoval na reálce v Pardubicích (mat. 1933). Začal pracovat jako novinář hraničářského týdeníku Chebské hlasy(1934), po vojenské službě střídal různá zaměstnání, byl i nezaměstnaný. 1944 totálně nasazen do Záluží u Mostu, odkud uprchl a do konce války se skrýval. Po osvobození pracoval jako agitační referent Ústřední rady odborů, 1946 odjel na Mostecko, kde působil jako zásobovací a posléze kulturně propagační referent Severočeských hnědouhelných dolů. 1947 šéfredaktorem krajského tiskového orgánu KSČ v Ústí nad Labem Sever, 1948 redaktorem v oblastní ústředně ministerstva informací v Ústí nad Labem. 1955 přesídlil do Prahy, 1956 jmenován šéfredaktorem měsíčníkuDivadlo (do 1960). Od 1961 spisovatelem z povolání. 1969 se vrátil k redaktorské profesi v kulturněpolitickém týdeníku Tvorba a posléze byl dramaturgem (1970) a scenáristou FS Barrandov (do 1974).

Těžištěm jeho tvorby jsou hry, vyjadřující oficiální komunistickou ideologii a naplňující dobovou představu socialistického realismu a budovatelského dramatu. Přepracovaná verze původně rozhlasové hry DS 70 nevyjíždí, uvedená v Realistickém divadle, se řadí mezi první pokusy o tzv. reportážní výrobní hru. Dalším jeho tématem byla tehdy preferovaná historie sociálních, třídních a politických zápasů proletariátu a KSČ. Jeho hrám dominuje vnější dramatismus společenských procesů, schematické zobrazení událostí a dějů, v nichž postavy fungují pouze jako reprezentanti sociálních tříd a politických názorů. Úsilí o komplexní zobrazení historické situace však ústí v ilustrativní a třídně tendenční interpretaci. Od poloviny 50. let, kdy v důsledku uvolňování a rozpadu ortodoxních norem socialistického realismu ohlas jeho dramatiky silně slábl, se Cach orientoval na prózu, určenou zprvu dětem a mládeži, posléze i dospělému čtenáři. Povídky, novely a romány různého tematického záběru ulpívají na povrchním záznamu dějů a jednání postav a postrádají hlubší myšlenkové dimenze. Charakteristickým rysem je ZVÝŠENÁ DIALOGIČNOST, provázená uplatněním syrově hovorového jazyka, který osciluje mezi banalitou a křečovitou jadrností.

Je to tak, Rossi! Jeho pohrobek je podle všeho zuřivý antikomunista, samozvaný zástupce 3.odboje a s vámi se zde snaží navázat dialog! To jsou ty pády! Ach, jaká to čest!

10 Jiří Novotný Jiří Novotný | E-mail | 29. října 2012 v 23:12

Hučínův případ je signifikantní a přitom nepřehlédnutelný, a v tom je asi jádro pudla. Za prezidenta Havla se stalo ještě něco podobně zajímavého: policista jménem Žák emigroval i s rodinou do Švýcarska, kde obdržel azyl. Vyšetřoval zlodějny kolem AK Slušovice a měl důvodné obavy z likvidace. Prezident Havel se k případu vyjádřil, a to asi takto: "My jsme mu vzkázali, ať se vrátí, ale on nechce!" Dále se o věc naprosto nikdo nezajímal - asi to všem stačilo...

11 Petr Kohout Petr Kohout | E-mail | 30. října 2012 v 18:34

[3]:Tim bych si, Ty anonymni zbabelce nebyl tak jist! Svym intelektem a zbabelosti perfektne reflektujes uroven naproste vetsiny v soucasnem Ceskozlodejsku.

12 Petr Kohout Petr Kohout | E-mail | 30. října 2012 v 18:45

[10]:Toho Zaka bych se, pane Novotny, moc nezastaval. Jednak udajne zadal milion dollaru uplatek za prehlednuti veci, ktere vysetroval, coz pochopitelne muze byt vymysl, ale jestlize nekdo v obdobi husakovskobilakovske normalizace  dobrovolne vleze k bolsevicke bezpecnostni slozce, loajalne ji slouzi az do roku 89, tak to o jeho "charakteru" cosi napovida. Po listopadu 89 prisly (alespon navenek) nove pomery a soudruh Zak se jim snazil prizpusobit a vytezit z nich. S ohledem na to, ze dostal ve Svycarsku asyl, se da rict, ze se mu to povedlo.

13 Jiří Novotný Jiří Novotný | E-mail | 31. října 2012 v 20:41

Ale já se nezastávám pana Žáka. Jde o to, že někdo z jedné demokratické země požádá o azyl v jiné demokratické zemi - a dostane jej a nikdo se nad tím nepozastaví. Jako bychom tady v Čechách mlčky předpokládali, že ve skutečnosti zase až tak demokratičtí a svobodní nejsme...

14 Petr Kohout Petr Kohout | E-mail | 1. listopadu 2012 v 5:41

[13]:Nebudu ted zabihat do posuzovani, do jake miry je soucasne Ceskozlodejsko demokraticke a hlavne bezpecne. Jako obrazek muze slouzit skutecnost, ze jeden z pokusu pripravit Pepu Nose o zivot se odehral po listopadu 89. Pokud se tyka azylu v demokraticke zemi, ktery tam obdrzel uprchlik z jine demokraticke zeme, tak to take neni nic tak neobvykleho. Maly priklad: v obdobi Vietnamske valky byly obe zeme, jak Kanada, tak Spojene staty demokraticke, ale dezerteri z Ameriky, kteri se chteli vyhnout sluzbe ve Vietnamu dostavali v Kanade azyl.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama