O Cesich a muslimech...

29. října 2012 v 14:43 | Ross Hedvicek |  Clanky osvetove
Pres vikend se mi zase, zcela nechtene (od Luba Vopravila jsem prevzal vyraz "kouzlo nachcaneho"), povedlo nacurat do jednoho ceskeho mraveniste, tentokrat do mraveniste "3. odboje". Jak jste asi zjistili z mych minulych clanku, snazi se nejak zdiskreditovat Hucina. A kazdy, kdo se Hucina zastane je spatny. Takhle to zatim schytal Pavel Zverina - zly emigrant z Australie:

Momentálně ale už asi rok zaujímáš pozici, o které se dá PLNÝM PRÁVEM říct pozice zrádný a nečestný emigrant. Ostuda československé emigrace. Zkompromitoval ses napomáháním hnusnému zlu a pošlapáváním slušných a poškozených lidí. Tvoje blbost. Máš v získání důvěry v příštích letech co napravovat.

To dostal Zverina.

Ja jsem byl zase pocten timhle anonymem (extremni vulgarismy na mou hlavu vynechavam):

Ty dacane sprostej,co si o sobě myslíš!Já znám tvé rodiče,bydleli jsme naproti nim v Kojetíně a vždy to byli slušní lidé.Mé děti si hrály s tvými příbuznými a ty mi budeš posílat takové odpornosti!!! Naše rodina byla odposlouchávána v 70 letech estebákama a měli na nás složky a ty mi teď za bukem budeš posílat své malé frustrace!Zajdi za psychiatrem...dá se to léčit.

(o par minut pozdeji se tentyz pazneht snazil ten stejny email propasovat i do cs-clubu, pod jmenem Milana Rezabka, rika se tomu spoofing, postovani emailu pod cizim jmenem a adresou)

A tak jsem odpovedel:

Mila anonymni a prolhana (vulgarismus),

Ten titulek jsi tomu dal/dala ty, ne ja. Nemohla jsi bydlet naproti mym rodicum v Kojetine, protoze naproti nikdo nebydlel, byly tam jen zahrady a pole.

Ross Hedvicek

A kde je ta souvislost mezi Cechy a muslimy, inzerovana v nazvu clanku? Hlavni problem s muslimy je, ze odmitaji jasne odsoudit a distancovat se od extremistu a teroristu - protoze jsou to TAKY MUSLIMOVE. U Cechu je to uplne stejne. Mezi Cechy je neobvykle velke mnozstvi zlych lidi, ale ti slusni a normalni je nikdy neodsoudi a nedistancuji se od nich - protoze jsou to TAKY CESI!

A ptate se, jak to tedy s Cechama muze dopadnout? No prece jako s muslimama... jen to sledujte...

 

12 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Viktorka Viktorka | 29. října 2012 v 14:53

Zaslintali obrazovku stejně jako voříšci v ilustračním fotu. Stačí antistatický hadřík a je klid.

2 FK FK | E-mail | 29. října 2012 v 15:02

Trefne prirovnani. A sedi. Pravdepodobne je to zpusobeno prehistorickymi geny  - ochrana  vlastniho kmene. V civilizaci je to archaicky zpusob uvazovani...ovsem a to jsme opet u toho - je cesko civilizace ?

3 Ross Hedvicek Ross Hedvicek | E-mail | Web | 29. října 2012 v 15:20

Cesko neni civilizace. Je to tribalni spolecnost. Ja bych se spis bal toho jako to skonci. Pokud budou muslimove pokracovat v tomto chovani, tak skonci napred izolovani od zbytku sveta a pak jim  (mozna) nekdo hodi na hlavu atomovku. Skonci Cesko stejne? Stoji to Cesku za to, porad se chovat necivilizovane jako uplni kokoti?

4 pierino pierino | E-mail | 29. října 2012 v 16:03

Rosto jedna zajimavost: Tvoje pribuzenstvo zijici v Canade kamaradi s t.zv. "upravencema"...myslim, ze je nijak neodsuzujou....jsou to taky Cesi... S tvym nazorem naprosto souhlasim... :-)

5 Ross Hedvicek Ross Hedvicek | E-mail | Web | 29. října 2012 v 16:28

Ja vim, nijak mne to nerozesmalo, kdyz jsem tento jejich pristup ke svetu zjistil. Nakonec ty sam se prece taky upravil (pokud se nepletu), ne?

6 Jaromír Máša Jaromír Máša | E-mail | 29. října 2012 v 17:04

Mně nezajímají ani Češi, ani muslimové, ani komunisté, ani kuklaxklaňáci, mně zajímá vždycky konkrétní člověk, a toho mi říká Bůh, má mít rád za všech okolností, a tak se o to snažím. Je to někdy těžké. Neznám židy, neznám Němce, neznám Američany, neznám Rusáky, neznám Gruzínce, jde mi vždy o konkrétního člověka, koneckonců nemůže za to, že se tam a tam narodil. Ano, je to někdy těžké. Slušné lidi jsem našel všude,  hajzly taky. Kdybychom byli dokonce daní nějakou tou desoxyribonukleinovou kyselinou, tak bychom nebyli odpobvědní za nic a nebývalo by nám, než čekat, jak se to vyvrbí. To nejdůležitější je, nenechat si očkovat mozek.

7 Josef Pepa Nos Josef Pepa Nos | E-mail | Web | 29. října 2012 v 19:16

Cesi nemusi byt nutne zajimavi.

ALE HOROSKOP CESKE REPUBLIKY (1.1.1993, 1 minuta po pulnoci) ANO!

Ascendent spatne aspektovany - nerozhodnost, snaha o zalibeni se vsem. Zavislost na partnerovi. Partneri nestali, neni na ne spolehnuti. Ceske Republice jde o penize a vladnuti za kazdou cenu. Afektovana. Nesnasenliva. Hrozi hadky a pad. Mela tezke detstvi - autoritativni otec, rodina naprosto bez citu. Chce se dobrat vyraznych uspechu. Vzbuzuje nenavist. Nevi koho se drzet. Nema vlastni nazor. Je posedla sexem. Misto vyssich cilu ma rada milostne hratky. Snazi se zachovavat jen formu, duchovne je povrchni. Jde ji o moc a prestiz. Prijemnost je umela. Vladne tvrde, necitlive, vyrazne manipuluje. Nestara se o lidi kolem sebe, pouze o svou karieru a pouziva k tomu jakekoli prostredky. Jejimu horoskopu vladne poskozena Venuse.

Jediny dobry aspekt:
Jupiter a Saturn ji drzi nad vodou.

8 MOE MOE | 29. října 2012 v 19:31

Zadny problem,

V ČR se usadili noví věrozvěstové - Etanol a Metanol.
Již se jim daří šířit i Braillovo písmo.

9 Lidka Lidka | Web | 29. října 2012 v 21:13

Etanol a metanol? To je bič na ty, kdo mají rádi tvrdý alkohol. Soška je to pěkná. Ale lidská hloupost u vlády a u jakéholi moci je nebezpečná, ať je se srpem a kladivem nebo bez srpu a kladiva. Muslimů, jejich fanatismu, do kterého zatahují i vlastní děti, se bojím. Mozek mi neposkytuje žádné info, co s nima. Kedině neposkytovat jim žádnou ekonomickou ani morální pomoc na našem území. Pana Hučína jsem viděla jedinkrát v životě, vyhublého, demonstrujícího před úřadem vlády (čirou náhodou) za Stanislava Grosse, přičemž na střeše lezli ostřelovači v kuklách. On k nim byl zády. B|yla to ukázka choroby myšlení- davové psychózy oligarchů z ČSSD. A zákon o 3.odboji, kde odškodňování posuzuje Policie ČR- Úřad vyšetřování zločinů komunismu, kterýžto mařil od 90.let svého vzniku postavení vrahů z řad justice, řídících vraždy 50.let, před soud? a neodstavení nefunkčních, komunistických a nemyslících soudců z řad soudů? To je hozená rukavice mnoha lidem, zejména těm, kteří trpěli v lágrech v 50.letech a jejich pozůstalým. A také všem těm, kteří měli o trochu více štěstí, že v base neskončili, ale mocenské struktury KSČ ani Svazácké je nemilovaly.

10 Pierino Pierino | E-mail | 29. října 2012 v 22:49

No to si mne pletes s Hradeckym ...muj tata byl v Jachymove a v Pribrami na uranu a skoncil jako bagrista ac puvodne byl pilot po valce u CSA do r. 1949...ja skoncil jako kopac u Pozemnich staveb... kdyz mne vyhodili z prace....prvne jsem byl v zemi zaslibeny az v 1991 abych rekl tatovi sbohem... ja nejsem tolerantni a nezapominam.... ja se uz leta s mistnimi Cechy nestykam... skol ???

11 Josef Pepa Nos Josef Pepa Nos | E-mail | Web | 29. října 2012 v 23:38

Dejte udelat horoskop CR jeste nekdo!
Porovname je.
Ten muj a ten Vas.
Ok?

12 jara jara | 30. října 2012 v 2:33

neznate sibilino proroctbi?  kolik lidi zbyde z prazskeho obyvatelstva?
Pod jednou streskou vagonu?[3]: :-!

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama