Listopad 2012

Cigan pohladil Obamu, Cesi hladi tohle...

22. listopadu 2012 v 19:35 | Ross Hedvicek |  Nesouvisla zamysleni...
Jak vsem znamo, na Prazskem hrade pohladil retardovany cigan Obamu - Cesi zase hladi stejny organ v bronzu. Zajimave, ze se to vzdy deje na Prazskem hrade.

Socha je udajne na nadvori Prazskeho hradu.
Tohle mi bylo poslano...

21. listopadu 2012 v 23:01 Clanky jinych autoru
Tohle mi bylo poslano jednou mou ctenarkou a pta se, zda to maji takhle podobne i mi ctenari.


Odpovedi si nejsem jist - mozna tohle:


Ta Okamura je ale jebnuta...

21. listopadu 2012 v 18:11 | Ross Hedvicek |  Clanky osvetove
Zacal jsem se bat, abych te Okamure nahodou nekrivdil a tak jsem vyhledal ten jeho blog, co o nem pisou.


A jsou tam i jeste lepsi skvosty: "Mučení a věznění lidí zatčených a vězněných bez soudu - které přetrvává v USA i dnes. Ne nejsem antiameričan - jen vše vidím střízlivou optikou."

Muceni a vezneni lidi bez soudu, v USA a dnes. Smankote!

Ta Okamura je daleko jebnutejsi, nez jsem ocekaval.

Fuj.
---

Pitomio Obamura

Jak zase ztratim prizen zen..

21. listopadu 2012 v 16:17 | Ross Hedvicek |  Nesouvisla zamysleni...
Potetovany Franz je taky kokot!
(aneb Jak zase ztratim prizen zen...)

V diskusi pod mymi blogy se objevilo nasledujici:
Jiří Wolf | jirkawolf@vlny.cz | 21. listopadu 2012 12:32
Ve včerejších večerních zprávach na ČT 1 dostal kandidát na prezidenta V. Franz od moderátora otázku; "Zda by udělil Mašínům vyznamenání?" "Rozhodně ne!", odpověděl modroušek. Zatím na tuto otázku odpověděli stejně všichni dotazování kandidáti. Společnost jde do leva, a kam vítr, tam i plášť a stejně je to i s kandidáty na hlavu státu! Franz je sice vzdělaný člověk, ale aby se za každou cenu zalíbil davu, je poplatný době. Podle mého názoru nemá žádnou velkou šanci ve volbách uspět. Analyticky usuzuji, že to bude komunista jako poleno Fischer. Ostatně, naše materialistická a konzumní společnost, která je líná i myslet si lepšího rezidenta ani nezaslouží!
---
Zda se byt jasnejsi a jasnejsi, ze bratri Masinove jsou KAMENEM ceske spolecnosti. Me se to tak libi. Co jen KAMEN, bratri Masinove jsou ROCK (a Matthew 16:18 rika "and on this rock I will build my church"). Bratri Masinove jsou absolutne spolehlivym lakmusovym papirkem, ktery za par vterin spolehlive odhali, co jste vlastne zac.

Ano, az tak dramaticky je vliv bratri Masinu na ceskou spolecnost (aniz oni sami by to pochopitelne chteli). Bratri Masinove jsou uhelnym kamenem, brusnym kamenem, kamenem urazu, jsou i mlynskym kamenem na krku radoby politiku, ktery je spolehlive vzdy stahne pod vodu (viz vyse). A jsou i kamenem na kterem si soucasna ceska spolecnost vzdy spolehlive odre ty jejich pitome a uslintane drzky.

Klidne si to vyzkousejte mezi svymi znamymi. Polozte jim stejnou otazku jako ten moderator Franzovi: "Kdybys byl prezidentem, udelil bys vyznamenani Masinum?"

Pokud odpovi jako ten potetovany idiot "Rozhodne NE!" a je to vas pribuzny - prestante se s nimi stykat, pokud je to jen znamy - zacnete prechazet na druhou stranu ulice, kdyz je potkate a pokud je to treba mile ctenarky vas manzel - tak se s nim rozvedte, protoze s takovym volem prece nestravite zbytek zivota, no ne?

A pokud si to myslite i vy osobne, pak se divim proc vlastne ctete muj blog? Vymazte si prosim adresu meho blogu z "Oblibenych" a misto toho tam pridejte tuhle adresu http://www.pravo.cz/ a taky si pravidelne kliknete na tuhle adresu: http://www.albinoblacksheep.com/flash/youare
---

Mam mezi tisici mych ctenarek asi pet, ktere mne sice ctou, ale nikdy nejsem hoden jejich komentare. Muzu psat cokoliv, nad vsechno jsou povzneseny. To ovsem neplati pro pripad, kdyz v zajmu pouzivani plneho rozsahu ceskeho jazyka pouziji vyraz, ktery je jimi snobsky a pokrytecky povazovan za "hruby a vulgarni". To mi pak vsechny poslou soukromy email, kde jsem poucovan a karan, pripadne durazne varovan, ze to priste uz nebudou cist, takove hruzy ("malem jsem se poblinkala" - pamatny citat). Takze za nasledujici odstavec uz ZASE ztratim prizen zen...

Kvuli jeho idiotske odpovedi je i potetovany Franz naprosty kokot a sam sebe diskvalifikoval jako kandidat na prezidenta. U prezidenta neni dulezite vzdelani - ale charakter. A jak pise Jiri Wolf: "Zatím na tuto otázku odpověděli stejně všichni dotazování kandidáti."

A je jasno.


Okamura je kokot...

21. listopadu 2012 v 14:37 | Ross Hedvicek |  Nesouvisla zamysleni...
Prikladam clanek z Lidovek. Takhle blbe nazory muze mit jen uplny kokot (obzvlast mne nadzvedly jeho nazory na USA). Vypada to, ze hlavni kvalifikace na prezidenta v Ceske republice je byt samoliby hlupak bez historickych znalosti a prehledu o svete. Dobre vam tak. "Posmivali jste se ciganum a ted jste jejich bratri". Ta veta v uvozovkach je citat z Jobovy noci od Frantiska Hrubina. I ta "Hiroshima" tam je.

Ross Hedvicek
(za sve nazory si rucim a jsem ochoten je vysvetlit jakekoliv vasi "velicine" s charakterem trpaslika)

Zde prikladam clanek z Lidovek:
---
Okamura se zastává komunistů, prý chtějí ten nejlepší systém na světě
21. listopadu 2012 0:24

Senátor Tomio Okamura, který se uchází o post prezidenta České republiky se na svém blogu, zjevně v rámci své prezidentské kampaně, pustil do obhajoby komunismu a současné KSČM.
Tato strana nejenže tomuto senátorovi nevadí, ale podle něj se dokonce její členové hlásí "k nejdemokratičtějšímu systému, který svět poznal - ke komunismu. Ve smyslu komun, které například budovali komunardi v revoluční Paříži v 19. století".

Informaci o nejnovějším příspěvku senátora na blogu přinesl serveriDNES.cz

Podle Okamury se čeští komunisté už dávno se svou nedemokratickou a násilnickou minulostí vyrovnali.

Navíc se o přízeň KSČ a později KSČM ucházeli podle Okamury i oba polistopadoví prezidenti, o podporu KSČM žádal v minulosti také oficiální prezidentský protikandidát Jan Švejnar. "Jak si to vysvětlit? Ono nebezpečí komunismu se vždy před volbami na nejvyšší míru nafukuje - přináší to hlasy jak pravici, tak kupodivu i ČSSD a středolevým stranám. Démonizovat KSČM se zkrátka vyplatí, politicky i finančně. Cílem je zblbnout veřejnost a urvat hlasy - jinak samozřejmě žádný z politiků nemá problém s KSČM spolupracovat a také to dělá. Ostatně v řadách i těch nejpravicovějších stran jsou a byli vždy normalizační komunisté a tyto strany také zakládali, spolu s mnoha agenty StB," napsal Okamura.

Čerstvě zvolený senátor pak na svém blogu kritizoval i pravicové režimy, především pak Spojené státy americké. "Zločiny USA ve Vietnamu snesou srovnání s jakýmkoli diktátorským režimem - děti, těhotné ženy spálené napalmem, vyvražďování celých vesnic, mučení, otravy a defekty způsobené Agentem Orange. Druhé použití jaderné bomby v Nagasaki, které bylo už jen pro "testovací" účely, protože po Hirošimě už bylo Japonsko na kolenou. Mučení a věznění lidí zatčených a vězněných bez soudu - které přetrvává v USA i dnes," píše Okamura.

Senátor v závěru svého blogu prohlašuje, že on sám není komunistou, ovšem přiznává, že bude, stejně jako v nedávné minulosti, žádat o podporu KSČM i její voliče. "Musím se smát, když kariérista, člen normalizační KSČ, je dnes zapáleným antikomunistou. Ale právě fanatici ve spojení s bezpáteřními kariéristy jsou jednou z příčin zneužití všech ideologií a ideálů. Opravdu - ne idea, ale gauner s ideou v hubě škodí," napsal.
--

Prevzato z http://www.lidovky.cz/okamura-se-na-blogu-zastava-soucasnych-komunistu-f7u-/ln_domov.asp?c=A121121_003026_ln_domov_ani

Pitomio Obamura

The last man

21. listopadu 2012 v 5:15 | Ross Hedvicek |  Nesouvisla zamysleni...
Akryl na platne, velikost 18 x 24 inchu a jmenuje se "The last man (you should have fucked with, you stupid prick!)." Inspired by Vince Flynn.


Vyklad umeleckeho dila

20. listopadu 2012 v 3:57 Clanky jinych autoru--

Elita ceskeho naroda...

20. listopadu 2012 v 3:17 Clanky jinych autoru
Tohle jsou ti nejlepsi, ktere muze Ceska republika nabidnout jako kandidaty na prezidenta...

Naprosta elita... jako tahle elita: