Prehled kandidatu na urad Prezidenta CR.

23. listopadu 2012 v 1:31 | Ross Hedvicek |  Clanky osvetove
Predmluva R.H.: - domnivam se, ze volba prezidenta CR v pristim roce by mela byt zrusena pro NEDOSTATEK KANDIDATU s charakterem a cistym svedomim. Vrele vam doporucuji si sami prozkounat veskere dole uvedene linky - prece nebudete verit nazoru nejakeho zradneho emigranta, ze ? A az pujdete volit, nezapomente se usmivat jako idioti (nebot to jste) - predzpevovat vam muze kandidatka na prezidenta Tana Fischerova - video dole.

Jan Fischer

Clen KSC od 1980 az do Sametovky - komunisticky chameleon nejhorsiho druhu, nic dalsiho na diskvalifikaci neni treba. Byl predsedou vlady - kdyby byl slusny clovek, tak by se to nestalo.

Milos Zeman

Clen KSC od 1968 do 1970, vyloucen,ale hrozne moc chtel v KSC byt, zamestnanec Prognostickeho ustavu (= pripravovan na karieru po Sametovce), byl predsedou vlady v dobe nejhorsi korupce v CR.

Vladimir Dlouhy

Clen KSC od 1978, ve svem zivotopise LZE, ze byl pouhy clen, ve skutecnosti byl predsedou zavodni organizace KSC v Prognostickem ustavu - v teto funkci vystupoval i v dokumentarnim poradu americke televise o Prognostaku. Komunisticky had, ktery se snazi vecpat do funkce za kazdeho rezimu. Studoval za komunistu v Belgii - budicek! Byl ministrem prumyslu CR v dobe jeho privatizace a rozkradeni.

Jana Bobosikova

Diskvalifikovala se uz v ranem mladi, kdyz jako svazacka predavala kytici ruzi Husakovi http://www.youtube.com/watch?v=znKfOxHxJNE a clovek se jen divi, ze ma tu drzost se cpat do nejakych funkci. Uz drive nominovana ma prezidentku za KSCM. A Masinum by vyznameni taky nedala (CT24).

Premysl Sobotka

Od roku 1987 navstevoval VUML, Vecerni univerzitu Marxismu-Leninismu, kterou meli dovoleno navstevovat pouze kandidati KSC, clenove KSC a nebo "nomenklaturni kadri". Jeho kariera byla prilis vzorna od studii az po kreslo senatora - a to se nestava ani hochum, co maji ve skole same jednicky.

Karel Schwarzenberg

Knize Hajanek je jediny nekomunista z celeho spolku, podle mne se ale nenapravitelne zkompromitoval svou polistopadovou spolupraci s Vaclavem Havlem (napred jeho kancler, pak funkce v jeho nadaci)

Zuzana Roithova

Naprosty nomenklaturni zivel po roce 1990 - pokud takova funkce existovala, pak ji Zuzana Roithova zastavala, od malych reditelek, po ministryni zdravotnictvi (byla prijatelna komunistovi Tosovskemu, proc?) az po senatorku a Europoslankyni. Velmi havloidni osoba, na svem blogu uverejnila clanek, kde se divi, jakto ze Vaclav Havel nedostal Nobelovu cenu.

Jiri Dienstbier ml.

Jiri Diensbier by nemel kandidovat uz kvuli svemu zkorumpovanemu otci (agent KGB pri komunistickem puci v Indonesii v roce 1965). Jinak se diskvalifikoval svymi neuveritelne blbymi levicovymi nazory, svym postojem k nemocnicim, odporem k cirkevnim restitucim a podporou Obamy http://blog.aktualne.centrum.cz/blogy/dienstbier-jiri.php?itemid=18059 - je to vul. Jo, a "pravnikem" se stal v kancelari komunistickeho predsedy vlady a Havlova verneho pritele Mariana Calfy. Az tak je to zle.

Tomio Okamura


Vladimir Franz

Kandidat vsech recesistu z CR - he he he - ovsem rekl, ze by nedal vyznamenani Masinum a tady konci veskera sranda. Je to hlupak. http://hedvicek.blog.cz/1211/jak-zase-ztratim-prizen-zen

Tatana Fischerova

Kompletne havloidni osubka, funkce nejen v Nadaci Vaclava Havla ale i v Knihovne Vaclava Havla. Velmi tupe stvoreni, ze ktereho si i Vodnansky a Skoumal delali srandu.
http://www.youtube.com/watch?v=lRBaN-QTpM4 S usmevem idiota ji klidne dejte vasi lasku, ale rozhodne ji nedavejte hlas.
---
Dodatek: Kdyz se proklikate na konec tech otazek, tak se Vam pak ukaze, jak na jednotlive otazky odpovidali jednotlivi kandidati (tedy i na moznost vyznamenani Masinu - jediny, kdo by jim vyznamenani dal, je Schwarzenberg).


Pisen "S usmevem idiota" zpiva kandidatka na prezidenta - Tana Fischerova!


Dodatek c.2: Jana Bobošíková, Tomio Okamura ani Vladimír Dlouhý se do prezidentského křesla zřejmě nikdy neusadí. Všichni tři sice na petiční archy potřebných 50 tisíc podpisů nasbírali, po odečtení neplatných ale spadli pod nutnou hranici. Informoval o tom Mediafax.
 

15 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Nina Ingris Nina Ingris | 23. listopadu 2012 v 1:36

Mily pane Hedvicek,

Ted prave skoncila "zpoved" Bobosikove na CT24. Take se ji ptal,jakto ze se nechala navrhnout na presidentku jiz v roce 2008 od KSCM. Mela velmi "sikovne" vymluvy na to tak, ze je ve vlade atd. hodne lidi,kteri byli v KSC a dnesni KSCM neni tou KSC. Reporter ale citoval nejake prohlaseni KSCM, ale ani to ji nerozhodilo a na otazku,jestli by do vlady jmenovala lidi s KSCM, tak rekla resolutne,ze ano protoze je to demokraticky zvolena strana. Ovsem na otazku,kterou kladou kazdemu kandidatovi,jestli by dala vyznamenani bratrim Masinu, tak rekla NE!!
Zitra bude "zpovidat" Fischera.Jsem zvedava jak ten se bude "zpovidat",protoze prohlasoval,ze do vlady by nevzal nikoho z KSCM.Ale to bylo kdyz jeste sbiral podpisy.Tak jsem zvedava na to interview zitra. Vsechny kandidaty jsem ve zpravach nezastihla,takze jsem je vsechny neslysela.
Snad se daji vsechny tyto "zpovedi" najit na internetu na webu CT24.
Jeste jeden muj kategoricky nazor.Ja nesouhlasim s ZADNOU  zenskou na presidentky !! Jsem zasadne proti tomu nesmyslu. Stve mne,ze se vsude cpou ! Myslim, ze dokonce EU ted chce naridit,ze musi v pristich letech VSUDE prosazovat 40% zenskych ve firmach a jiste take ve statnich sluzbach!
Jak to chteji docilit?? A ve zatrcane EU to take vsude jiz maji,neo budou mit?? Kde na to vezmou vsude tolik zenskych???
Zdravi Nina Ingris

2 Hana Catalano Hana Catalano | E-mail | Web | 23. listopadu 2012 v 7:57

Cele je to fraska. Nezkompromitovany, slusny clovek by nikdy v Cesku nesehnal 50,000 podpisu, ktere byly na kandidaturu treba, plus penize, co to vsechno obnasi. Ted vyrazuji neplatne podpisy a vypadne nekolik "kanidatu". Pocitam, ze nakonec zbyde Zeman, Fischer a Schwarzenberg a ze nejakou dobu bude Cesko bez skladnika na Hrade, protoze zpochybneni kandidati se budou soudit a soudy, jak znamo, v Cesku nikam nespechaji.:-) Nakonec se pod vlajkou Pravda zvitezi bude usmivat komunista Fischer, odvar prijatelny "napric politickym spektrem". Je to sranda pozorovat.
Hanka

3 Katoda Katoda | 23. listopadu 2012 v 8:34

Pane Hedvíčku, velmi se mýlíte, když si myslíte, že Vladimír Franz je pouhým recesistou, nebo kandidátem recesistů Je to intelektuálský darebák toho nejhrubšího zrna. Jeho autentický výrok: "Počítače a internet jsou jeden z nejhorších zločinů spáchaných na lidstvu, protože se dostaly do rukou prostému lidu. Internet měl zůstat vědcům!. Do pojmu "vědci" jistě zahrnuje i lidi svého typu, kteří by pak následně nám, blbečkům řekli, co si mají myslet. Takže - žádný recesista, ale gauner!

4 Jaroslav Bezděk Jaroslav Bezděk | 23. listopadu 2012 v 8:55

K Přemyslu Sobotkovi  - není pravda, že VUML mohli navštěvoavt jen vyvolení, naopak,komunisti tam cpali kde koho, kdo se dal, nebo ho tam donucovali ( aby měli čárku za činnost ). Lidé tam často museli, aby měli od komunistů pokoj, nebo, aby se mohli udržet v zaměstnání.Pokud vy moudré hlavy do pečiva ( hlavně ze zahraničí ) chcete tu lustrační čáru posunout až k úrovni VUMLu, pak již zde nemáme téměř nikoho ani na funkci výběrčího členských příspěvků. Já osobně jsem P. Sobotku vyhodnotil z bídy jako ucházejícího.

5 jkorcak jkorcak | E-mail | Web | 23. listopadu 2012 v 9:18

Karel Schwarzenberg patří ke skupině politiků, která navrhuje Mašíny na vysoké vyznamenání, hovoří o nich se značným respektem a zúčastnil se samozřejmě pohřbu Milana Paumera. Kdyby komunistická strana měla být zrušena, myslím, že by tomu rozhodně nebránil. Založil ještě v době totality obrovskou knihovnu zakázané a samizdatové literatury (tuším, že měla sídlo v NSR) a na obranu disentu a politických vězňů v ČSSR vystupoval v době totality také jako člen Evropského parlamentu (mám takový dojem, že za tím účelem tam byl vlastně delegován, nevím). O undergroundu v ČSSR toho ví v každém případě hodně.

Premysl Sobotka rovněž patří ke skupině politiků, která navrhuje Mašíny na vysoké vyznamenání, zúčastnil se pohřbu Milana Paumera a každoročně (letos jsem ho tam také slyšela řečnit) se účastní pietních akcí na počest Tří králů a Generála Mašína (Josef Mašín Sr.) v Kolíně a Lošanech.

Říkal jste, že vztah k Mašínům hraje u vás jistou, vlastně rozhodující roli, že? Tak tady máte dva se vztahem pozitivním.

6 Lenka Lenka | 23. listopadu 2012 v 9:43
7 jkorcak jkorcak | E-mail | Web | 23. listopadu 2012 v 10:11

Aha - takže teď se na to dívám a vidím, že KDYŽ PŘIJDE NA TVRDO, ZMĚNÍ SE OSTŘÍ KOSY V HADA.

Spor o bratry Mašíny rozdělil při veřejné debatě kandidáty na Hrad Miloše Zemana a Přemysla Sobotku. "Použili prostředky, které odpovídaly válečnému stavu," hájil Mašíny kandidát ODS, první místopředseda Senátu Sobotka. Expremiér Zeman naproti tomu Mašíny, kteří při útěku na západ zabili několik lidí, ostře odsoudil.

"Válečné právo zakazuje zabíjení civilistů. Jestliže někoho omráčíte chloroformem a pak ho podříznete jako podsvinče, tak je to i porušení válečného práva. Není možné v žádném případě udělit jim vyznamenání," argumentoval Zeman při debatě dvou prezidentských kandidátů v Muzeu východních Čech v Hradci Králové.

Sobotka, pro kterého to v pondělí večer byla vůbec první "prezidentská debata" s jedním z protikandidátů v boji o Hrad, s ním nesouhlasil. Připomněl, že komunistický režim po únoru 1948 popravoval politické odpůrce, a v tomto kontextu je podle něj třeba se i na odbojovou skupinu bratří Mašínů dívat.

Na přímou otázku z publika, ve kterém bylo asi sto diváků, zda by měli být vyznamenáni, ale zareagoval opatrněji. Vyznamenání toho či onoho by podle něj nemělo rozdělovat společnost.

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/prezidentska-debata-zemana-s-premyslem-sobotkou-f64-/domaci.aspx?c=A120917_123851_domaci_kop

Upozorňuji ovšem na opatrnou formulaci autora článku v idnes.cz, že prý  "zareagoval opatrněji".

Sobotka se nikde proti vyznamenání Mašínů nevyslovil. To je patrně záměrně zkreslená informace.

Pouze ve shora zmíněném článku je opsáno jeho údajné vyjádření, že: Vyznamenání toho či onoho by podle něj nemělo rozdělovat společnost.

Z těchto slov nicméně se dá jasně vyčíst, že až půjde do tuhého, tak uhne. Ostatně dá se to vyčíst i z jeho odpovědí na jeho vlastních webových stránkách:

http://www.premyslsobotka.cz/kandidat/zeptejte-se

Mne osobně zmátlo toto:

Vyznamenání:
2010: Pamětní list Senátu ČR. Udělil: Senát Parlamentu České republiky [Smazaný komentář]. 3. října 2010 proběhla v Bohemia Hall beseda s Josefem Mašínem. Josef Mašín vyprávěl o akcích v Československu (především o svém souboji s Rošickým) a popsal odchod skupiny do západního Berlína v roce 1953. Senátor Tomáš Grulich během diskuse předal Josefu Mašínovi ocenění předsedy Senátu Přemysla Sobotky „Pamětní list senátu“, které platí i pro jeho bratra Ctirada.

S tím se ovšem na svých webových stránkách vůbec nechlubí. Tematu Mašínů se tam patrně vyhýbá.

8 Karel Jemelka Karel Jemelka | E-mail | 23. listopadu 2012 v 10:49

Čím to je, že nemám koho volit. Onu přímou volbu povařuji jen za onen cukřík před tím, než nastoupí bič. Dojem pseudodemokracie je třeba posílit. Tak, občánku, co bys chtěl? Máš tolik svobod, že i prezidenta můžeš volit. Tak, a teď hezky do řady a kapsy obrátit. :-(

9 Barunka Barunka | E-mail | 23. listopadu 2012 v 11:28

27  M.C. | Pondělí v 21:37
[Smazaný komentář]: Promiňte, ale jak mám rozumět vašemu: ... a tím hůř pro Václava Havla. Mohla byste se vyjádřit jasně.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kdo nevěděl, jak to dopadne a dal do toho všechno, vyhrál pouze váš výsměch, komunistického exekutora, nemá na pohřeb, nemá na lékaře, MOŽNÁ NEMÁ ANI PRÁCI  a jako důchodce půjde žebrotou (pokud se nepodvolí  přání mocných a nechcípne sám včas). Celý život bude zvonit klíči na náměstích a vyhrajou vždycky ti špatní.

Oni věděli a zařídili se předem. Vyjednali si podmínky, funkce, restituce (i toho, nač nikdy neměli nárok), doživotní azyl mezi horními pár  tisíci pro sebe a pro celou svou rodinu. Ten vůbec nejvyšší bral prezidentský plat (to jsou peníze, které my neuvidíme pohromadě za celý život)  až do smrti (a ještě i jeho vdova jej po něm možná zdědila). Těžko říci, co všechno byli ochotni obětovat, jisté však je, že předali komunistům zpátky moc nebo pro to alespoň zajistili podmínky. To museli? Jistě. Byla to součást dohody. Jenom proto mohli vědět a zařídit se předem.

Jejich dědové byli v dolech (naši také), jejich otcové byli v base  (naši také). Jejich sourozenci byli kriminálníci (naši také). Jejich příbuzní byli  vyloučeni ze strany (naši také). Nedovolili jim vzdělání jejich snů (ani nám jej nedovolili). Zavírali je do blázince? Oh ne, oni tam hledali úkryt před vlky a jak na ně ti lékaři byli hodní! Nám ale v tom blázinci obrátili mozek i život naruby, narvali do nás sr..ky a zničili nám budoucnost. Naše rodiny se rozpadaly a rvali jsme se mezi sebou i o střechu nad hlavou. My vlci. Oni poctivci zajistili svým dětem vzdělání na prestižní vysoké škole v Plzni, postarali se jim o diplomku, titul a rovnou ze školy je poslali do parlamentu – na stranické kandidátce bylo přeci tolik místa! Proč by jejich děti měli poznat na vlastní kůži, co je to pracovní proces?

A ten nejlepší z nich? Doufám, že se mu tam v nebi špatně dýchá. My půjdeme do pekla za svými rodiči.

Slávu a prachy na vás, vy srágory. Jasně. Nebylo to zadarmo. A my budeme teď za prezidenty volit vám rovné. I kdyby byli sebelepší, na VAŠI SLÁVU (a svoji myšlenku) nedosáhnou. Jsou to vaši služebníci. Oddaní služebníci. SLUŽEBNÍCI! TEĎ UŽ TO KOLABORANTI NEJSOU.

http://hedvicek.blog.cz/1211/schizofrenicek-sileni-davu-vyroci-17-11

10 Barunka Barunka | E-mail | 23. listopadu 2012 v 11:49

31  Mila Barunko | Úterý v 16:30
[Smazaný komentář]: vsude kolem to uz jelo v te dobe , ie v Polsku ( Solidarnost ve vlade) , Madarsku v DDR a pouze v CSSR jako vzdy se cekalo az na 5 min k 12 te a to se to rozjelo diky studentum. Typicky cesky svejkovsky postoj.

--------------------------------------

Milý neznámý,

u nás už to jelo od začátku roku 1989  a nebylo to kvůli studentům - Palachův týden např., a co se týče DDR, tak u těch to jelo skrze nás (a Maďary). Četla jsem už i blbé poznámky o tom, že Češi vykrádali dederácké trabanty. To je směšné a je to trapný kec. O jejich trabanty opravdu nikdo nestál. Rezivěly na ulici a překážely, dokud je policie neodtáhla. Před německým vyslanectvím bylo nabito - a byli tam i Češi, bůhví jak se tam dostali. Já osobně jsem byla svědkem, když Dederáky nakládali do autobusu a převáželi je za jejich vysněným cílem. Bylo to jako další demonstrace. Češi tleskali a byly slyšet výkřiky "bravo". Fandili jsme jim a to navzdory tomu, že nás Dederáci nikdy neměli rádi.

11 Josef Pepa Nos Josef Pepa Nos | E-mail | Web | 23. listopadu 2012 v 12:23

Jefťa (Jan Vodňanský) je starý lišák.
Všimněte si, jak vyslovuje Pierota.
Jako Pyjerota!

12 Josef Pepa Nos Josef Pepa Nos | E-mail | Web | 23. listopadu 2012 v 12:41

U Bobosikove jsem mel nedavno zvlastni pocit.

Sedela jako budouci prezidentka za recnickym pultem a ja jsem ji spolu s plebsem naslouchal.

ALE JA, PLEBS, JSEM DOSTAL VE STREDOCESKEM KRAJI VICE HLASU PRI VOLBACH NEZ ONA.

Mel jsem pocit jako vladce, ktery se diva na sveho slouziciho, zkousiciho jak se mu sedi na mem trunu.

13 jkorcak jkorcak | E-mail | Web | 23. listopadu 2012 v 13:33

Tedy herečka bude Táňa Fischerová asi lepší než zpěvačka, protože jestli v roli prezidenta odvede tak úžasný výkon jako v roli pěnice, tak už nás nic lepšího opravdu nemůže potkat. S Vodňanským to měla být sranda, patrně (už jsem se s nimi zasmála více), jaké mají ale úmysly s Českou zemí? Já nevím, kde ti lidé berou tu drzost. Jdou si dřepnout na trůn českých králů se stejnou samozřejmostí, jakoby to byl konkurz na roli v kabaretu!

14 FEEB FEEB | 23. listopadu 2012 v 14:51

Rosto, co mas furt s tim vyznamenavanim?
Ono se na to da divat ze dvou stran.
Kdyby mne chtel nekdo ze soudobeho Ceska dat vyznamenani, tak bych ho poslal tam, kam slunce nesviti.  Ono nezalezi jen na tom, kdo je vyznamenavan, ale taky kym.

Cheers
Frank

15 Franta Kopecky Franta Kopecky | E-mail | 23. listopadu 2012 v 15:17

Kaslu na to. Jediny dobry kandidat by byl pan Cibulka. Jinak me to uz nezajima.

16 Jaroslav Bezděk Jaroslav Bezděk | 23. listopadu 2012 v 17:02

[5]:Panu Korčakovi, bohužel náš kníže to podělal, když se nechal ukecat do TOPky, kde se jen historicky znemožnil a ušpinil o Kalouska, Parkanovou a v neposlední řadě je tam s Růžkem ( nechvalným exředitelem BIS ) a možná i další řada exotů z této strany "nedoceněných" přeběhlíků, jejichž volbu Kalouska by jim záviděli i komunisté ( bez hlasu Kalouska  100 % !!!) Jsem sice rád a honotím knížete za ty Mašíny velmi kladně, ale mezi takou společnost neměl co lézt, tím se politicky znehodnotil. A také ty restituce i s Havlem " smrdí ".

17 Ross Hedvicek Ross Hedvicek | E-mail | Web | 23. listopadu 2012 v 17:36

Kazdy kdo se nejak zapletl s Havlem se abnormalne politicky a charakterove znehodnotil. Havel byl pomsta komunistu ceskemu narodu po roce 1990.

18 jkorcak jkorcak | E-mail | Web | 23. listopadu 2012 v 17:36

[16]: Ano.

19 Milan z Nevady Milan z Nevady | E-mail | 23. listopadu 2012 v 19:14

FEEB!

Dear Frank,

Presne tohle jsem napsal Rostovi pred
tydnem a rovnez nechapu, proc mu na tom vyznamenani tolik zalezi.

Jinak s Tvym nazorem souhlasim na 100%
a od tech kurev bych to neprijal.

Happy "Thanksgiving" v Kanade. Debatovat
o Masinech se Zemanem, je jako diskuze
o Talmudu s Hamasem nebo Talibanem.

20 Ludmila Ludmila | Web | 23. listopadu 2012 v 20:36

To se to směje cizímu neštěstí! Holt nezbývá, než se snažit volit to nejmenší zlo a představit si tu osobu také ve vztahu k jednání s prezidenty jiných států. A to v současnosti je, podle mne, Roithová. Je starší než Obama a než Putin, není ovládaná jejich názory. Má, jako doktorka, znalosti o tom, co lidské tělo, individualita potřebuje alespoň v základu, není zatížena nacionalismem, vystupuje proti hýření v EU a proti bezpráví na dětech, má cit pro děti. Neprovinila se nijak před rokem 1990. :-|

21 Ross Hedvicek Ross Hedvicek | E-mail | Web | 23. listopadu 2012 v 20:41

Na jeji "cit pro deti" se ji kazdy muze vykaslat. A od roku 1990 uz neni doktorka, ale pouha zuriva funkcionarka. A cit pro deti mela urcite i Svorcova a Kabrhelova. A proc by Roithova nedala vyznamenani Masinum? Cit pro deti?

22 Ross Hedvicek Ross Hedvicek | E-mail | Web | 23. listopadu 2012 v 20:43

[19]: Tady nejde o tom, zda by to vyznamenani Masinove prijali - ale o principialni otazku, jak se k otazce kandidat stavi.

23 Karel Jemelka Karel Jemelka | E-mail | 23. listopadu 2012 v 22:16

Na tomto webu:

http://volebnikalkulacka.cz/volba-prezidenta-cr-2013/

si můžete otestovat, kterého kandidáta máte volit, či který je Vám nejblíže. Pokusil jsem se o to.

Vyšel mi Přemysl Sobotka se shodou celých 19 %.  (zajímavé, pravicový politik, se kterým se shodnu tak na pětinu) Koho nemám volit? Želví tvář Jury Dienstbírů. Tam hrozí při osobním setkání zfackování.

Co já jsem to sakra za člověka? :-(

24 Karel Jemelka Karel Jemelka | E-mail | 23. listopadu 2012 v 23:16

[20]:Předem se omlouvám za link na volební kalkulačku. Přehlédl jsem.

Nyní k paní Ludmile. Cit pro děti by měli mit především rodiče dětí a neměli by volit všiváky, kteří připraví právě dětem budoucnost velmi neblahou.

Nicméně chápu Váš postoj. Domnívám se totiž, že jste obětí mediálních masáží.

Jeden příklad za všechny:

Televize @ovna dojela do městečky, kde vichřice strhla střechu školy. Docela jsem tehdy obdivoval Martina Mrnku, jak dlouho mu jede huba na jeden nádech. Ti lidé jsou snad na to specielně cvičeni. Ale k věci.

Záběr na školní hřiště s kusy plechu. A Mrnka spustil. "Ve 23 hodim začalo pršet.  V 01 se spustilo krupobití, které po půlhodině přešlo v prudký vítr. Zhruba ve 02 v noci běsnění živlů strhlo část školní střechy. Kusy plechu dopadly na školní hřiště. Jen náhodou nikoho nezranily. CO KDYBY SI TU HRÁLY DĚTI?

Tak, a co s takovou zprávou? Prší li, děti si venku nehrají, zmokly by. Ve 23 hodin děti spí. A koneckonců, řádí li živly, jsou všichni schovaní.

Zprávy podobného typu jsou účelové. Člověk si spojí střechu a děti. O ostatním nepřemýšlí. Jen ho obejme hrůza, že stát a politik zase nic neudělali. Podvědomé posilování role všemocného státu. Hraní na falešnou strunu. :-(

25 Milan z Nevady Milan z Nevady | E-mail | 24. listopadu 2012 v 1:02

Ja se to Tvoje zatizeni Rosto, snazim pochopit, ale jaka principialni otazka, kdyz vetsina tech hajzlu zadne principy nema.

Vetsina tech kandidatu, nema clue o co v te dobe slo a ja si myslim, ze jim davas (jako hodny clovek) prilis mnoho creditu, ktery si nezaslouzi.

Ludmila ma bohuzel pravdu - uz delsi dobu se skoro vsude voli "mensi" zlo.
Dobri vudcove a statnici VYMRELI nebo
to vyslo z mody. Korupce a podvody
vyhravaji uz delsi dobu a proto "SME
V PRDELI!" A to je zatim jen zacatek.

26 Moe Moe | 24. listopadu 2012 v 8:43

" ja si myslim, ze jim davas (jako hodny clovek) prilis mnoho creditu, ktery si nezaslouzi". Milan z nevady.

Uz jsme u toho jednou byli, pan Hedvicek si porad mysli ze najde neco uctyhodneho a nebo charakterniho a vzdy to skonci ve stejne pr**li.
Ja vsadim na toho Cecha zidovskeho vyznani, zda se ze je to takova "Korouhvicka" jak rikal Burian, vzdy se toci tam kam vitr fouka. A pokud vitr bude foukat ze Zapadu tak to snad dobre dopadne.
O Masinech nemaji nejmensi poneti, a neni fair se jich neco ptat, je to zkratka nad jejich smysl porozumeni.
Masinovi tak jak i dalsi skupiny odpovedeli na vyzvu bolseviku tridniho boje. Ozbrojili se jako nezakonne milice a naivne doufali jako jiskra odporu naroda, ze pomoc Zapadu bude nasledovat. To se nestalo, diky slabosti USA, Cechacku a spojencu.
Kdyby to bylo obracene, tak Masinove by byli dnes oslavovani za hrdiny CSR, vlastenci kteri zachranili demokracii ve stredu Evropy a hrali podstatnou roli "Studene Valky".
Bohuzel se tak nestalo, diky propagande levice a uzitecnych blbcu neni jejich skutek charakterizovan pozitivne v narodnim mysleni.
Ti ubozaci na kandidata prezidenta si to uvedomuji, a mysli ze chvalenim Machinu nemaji naprostou sanci na zvoleni. Proto to nikdy nebudou vudci naroda ale jen popularni nasledovnici levicove propagandy  narodniho mysleni.
V dobe Machinu,  narod nepovstal proti komunistum, a s pohledem na historii Madarskeho povstani v 1956 svet se konecne dozvedel co se v te Jalte delo a kdo Evropu prohral v kartach.

Tak ze pan Fisher, prevleceny komunista zrejme bude hlavou naroda ktery ze 70% nevoli nikoho protoze vi ze pekne zabaleny "turd" je porad jenom "HO*NO".

27 Jiří Wolf Jiří Wolf | E-mail | 24. listopadu 2012 v 11:15

Jako je v Česku  bída na hrdiny, poté je stejná bída na morálně čisté  kandidáty na prezidenta. Někteří na svou kampaň dostávají peníze od vyložených gaunerů a takové peníze kandidátům- také gaunerům- nesmrdí. Arciže, dárcům peníze proplatí komunistická Kominterna, takže štědří dárci o nic  nepřijdou a ještě si mohou dary odečísti ze svých daní a tak okradou stát a daňové poplatníky. Mimo knížete Hajánka se každý kandidát zapletl jako kolaborant nebo komunista s  totalitním režimem nebo s bolševikem  a opět musím konstatovat, že za hlavu státu budeme mít bolševika. A pokud jde o Hajánka a o jeho aktivitách před rokem 89. Nedělal to nezištně! Ani jemu, podobně jako rodině Havel, neměl být podle Benešových Dekretů navrácen majetek. A přesto se tak za jejich velkých zásluh stalo!  Musíme si doma přiznat, že jsme ostudně prohráli. Že jsme zásluhou zrádců Havla a jeho party lumpů prohráli v tom 89 roce a postupně opozice prohrávala až do současnosti. Výsledkem naší ostudné prohry a zrady těch, které národ oslavuje a kterým se dostává ocenění ještě po smrti - mezinárodní letiśtě V.H atd- je, že nám stále vládnou bolševici, kteří dokonce budou rozhodovat no tom, kdo bude novým prezidentem po přihřáté Kikině - podobně přihřátý byl i Václav Havel- A že nám bolševici na hrad dosadí dalšího zmetka, o tom není pochyb! Inu, komunisté tak v podstatě odměňují za věrnost v minulosti své loajální občany. A věrnost se projevovala i předáním květin ve svazácké  košilce soudr. Husákovi. To bylo tenkrát slávy! Již před půl rokem  jsem psal o tom, že na hradem dosedne zmetek, býv. bolševik a hle, ono se to už  pomalu naplňuje. Bude to pro tuto malou zemi další velká mezinárodní ostuda.

28 Slavek Slavek | E-mail | 24. listopadu 2012 v 17:03

Ti hejhulove si zacali hrat hru na odskodeni komunistickych obeti.Take ja a moje manzelka jsme se ji zucastnili.A nyni me musite verit ze o zadne penize nestojime a ze to peklo co prozili na pr.pan Wolf,Cibulka,Wonka a dalsi jsme neprozili.Cela ta odmena pri prepocitani na US nebo Canadian menu je smesne mala.
CHtel jsem jenom poznat jak cela ta komedie funguje.Zadost jsme si podali a dve absolutne nedostatecne odpovedi jsme dostali.Ja si naopak myslim ze kazdy opravdovy antikomunista by si tu zadost meli podat, za tu legraci to stoji.Pane Wolf urcite me rozumite o co me a me manzelce slo.Pokavad se me tyce tak si tu jejich odmenu mohou strcit do jejich rudych prdeli.

29 Petr Kohout Petr Kohout | E-mail | 24. listopadu 2012 v 18:01

[4]:Uz jen z toho duvodu, ze dobrovolne navstevoval VUML (o jeho soucasnych bolsevickych nazorech ani nemluve) by Sobotka - at uz byl komous, nebo ne - nemel nikdy byt zvolen hlavou statu.

30 Petr Kohout Petr Kohout | E-mail | 24. listopadu 2012 v 18:10

[20]:Mila Ludmilko!
Buh vi, ze nejsem muzsky sovinista, ale myslite-li vazne co jste napsala v bode c. 20, pak byste mela vypnout televizi a vratit se do kuchyne!!!

31 Ludmila Ludmila | 24. listopadu 2012 v 18:45

[30]: : Kohoute, je vidět, že nezapřeš své jméno. Televizi nemám. Právě jsem se vrátila z kuchyně. O vajíčkový salát se podělím s někým jiným. :-)

32 jkorcak jkorcak | E-mail | Web | 24. listopadu 2012 v 23:34

[26]: Vy vidíte pořád jenom maďarské povstání v roce 1956 a já zase nemůžu zapomenout na to, jak nás Maďaři ruku v ruce se Sovětským svazem a Německem přišli okupovat v roce 1968. Jak se dnes ukazuje, také se tu vraždilo a střílelo a nezabíjeli pouze sověti.

33 jkorcak jkorcak | E-mail | Web | 24. listopadu 2012 v 23:39

[26]: Já jsem nezažila Maďary revolucionáře a rebely. Zažila jsem pouze Maďary okupanty.

34 Moe Moe | 25. listopadu 2012 v 2:55

[32]:Zminka Madarskeho povstani je jenom v kontexu odporu proti Bolsevismu 10 let po valce, a nema nic spolecneho s okupaci roku 1968, ke kteremu by nedoslo kdyby Ruske tanky to jejich povstani krvave nepotlacili, zatim co Zapadni spojenci hrali Golf!
Mimo jine, byli to Bulhari, Vychodni Nemci, Polaci, Madari a Rusaci. Tak zvany Warsavsky Pakt pod palcem Brezneva.
V diktature proletariatu je vsechno mozne!

35 Petr Kohout Petr Kohout | E-mail | 25. listopadu 2012 v 8:43

[31]:V te prvni vete jste Ludmilko, uderila hrebicek na hlavicku. Rikaji mi to uz od malicka. Ten vajickovy salat tomu podilnikovi docela zavidim - mam ho moc rad a nepochybuji, ze ten Vas je vynikajici.

36 Jaroslav Bezděk Jaroslav Bezděk | 25. listopadu 2012 v 13:26

\Milá paní Ludmilo,tak ta Vámi vyvolená paní Roithová, na otázku zda-li by dala vyznamenání Mašínům odpověděla : " Ne, protože jejich hrdinské činy nemohou smýt krev z jejich rukou." Už víte paní Ludmilo, proč je někdy demokracie špatná ? Odpověď je jednoduchá, protože každý hlupák vlastní volební hlas,  jak člověk moudrý. Hlupáku je vždy nejvíce ( gaussova křivka četnosti )

37 Jaroslav Bezděk Jaroslav Bezděk | 25. listopadu 2012 v 13:39

[29]:Pane Kohout, máte můj souhlas, ano neměl by. Ale co pak dál ? Dál totiž není nic, jen těch " je nás jedenáct ". ( a kdo ví ? ) Mě vyšlo i kalkulačnou - Sobotka . A jen dodávám - již při tvorbě zákona o volbě prezdenta dbali kapři pečlivě, aby jim někdo nemohl vypustit rybník.

38 Schwarzenbergovy restituce jsou stejně tajemné, jako ty Havlovy Schwarzenbergovy restituce jsou stejně tajemné, jako ty Havlovy | 26. listopadu 2012 v 12:00

Schwarzenberg získal majetek i díky úplatku
http://www.prvnizpravy.cz/zpravy.php?id=26ed54c2-92c9-102d-aa10-003048330e04

Schwarzenbergovy restituce jsou stejně tajemné, jako ty Havlovy
http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/8059-schwarzenbergovy-restituce-jsou-stejne-tajemne-jako-ty-havlovy-podivejte-se-na-jeho-majetkove-pomery.aspx

Konec pohádky o dobrém, poctivém a neúplatném knížeti Schwarzenbergovi
http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/8052-konec-pohadky-o-dobrem-poctivem-a-neuplatnem-knizeti-schwarzenbergovi.aspx

A kdy nám řekne Schwarzenberg pravdu?
http://www.zvedavec.org/pohledy/2009/01/2945-a-kdy-nam-rekne-schwarzenberg-pravdu.htm

Schwarzenberg ministrem?
http://www.zvedavec.org/pohledy_1793.htm

Jiřina Šiklová: Restituční podvodník Schwarzenberg na Hrad!
http://www.zvedavec.org/pohledy/2007/09/2262-jirina-siklova-restitucni-podvodnik-schwarzenberg-na-hrad.htm

Karel Schwarzenberg - hanba české diplomacie
http://www.kscm-otrokovice-2.estranky.cz/clanky/doc_rajko-dolecek-karel-schwanzenberk--hanba-ceske-diplomacie.html

Schwarzenberg: Hodnotit komunistickou minulost diplomatů mi nepřísluší
http://www.lidovky.cz/schwarzenberg-hodnotit-komunistickou-minulost-diplomatu-mi-neprislusi-1qx-/ln_domov.asp?c=A100716_193824_ln_domov_ter

Rakušané vystřízlivěli z víry ve Schwarzenberga / Rakušané už nemilují šéfa TOP 09 / Nejdřív Švejk, teď 'atomový kníže'. Rakouský tisk útočí na Schwarzenberga
http://www.lidovky.cz/nejdriv-svejk-ted-atomovy-knize-rakousky-tisk-utoci-na-schwarzenberga-1ms-/ln_zahranici.asp?c=A100723_112918_ln_zahranici_qqq

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama