A pak že dědek furt jen spí ...

27. prosince 2012 v 22:37 |  Clanky jinych autoru
 

18 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Slavek Slavek | E-mail | 27. prosince 2012 v 23:21

Jeho Knizeci Vysost pohlizi dolu.CHacha ten monarch ma jeste spank.Vlastne on je jeste sekac a do Noveho Roku mu preji jenom tolik, aby mu stal jako kolik.

2 Jiří Wolf Jiří Wolf | E-mail | 28. prosince 2012 v 0:19

Hajánek je ovšem stále ze všech těch zrůd - kandidátů na prezidenta , ještě ten nejlepší. Dnes byl v televizi záběr na setkání příznivců komunisty Fischera. Přítomna tam byla i levicová soudružka bába Kalupínka, jinak také rudá carevna Naděžda Kavalírová, předsedkyně Konfederace politických vězňů, či spíše zlomených  zbabělců. Lepší bolševickou  zrůdu  si muklové už zvolit opravdu nemohli!  Opět bych zvracel, ale už nemám co!

3 Moe Moe | 28. prosince 2012 v 2:12

Ma narok, mnozi mu to budou v jeho veku zavidet. konec koncum, stari je dar a ne kazdy ho dostane.

4 luis luis | 28. prosince 2012 v 3:46

Jak by jste vy v roli politickych inzenyru zaridili zvoleni spravneho a predurceneho kandidata ?
Dyt je to jednoduche.
Mame tady radoby emancipovane, nalevo ujete zenske volicky, ktere mohou byt nevyzpytatelne. Tak 12 % . Dobre, postavime Bobosikovou, ta je odcerpa. Pak jsou tady mladi , to je taky problem, ti jsou nevyzpytatelni, sice k volbam nechodi, ale nekdo by je mohl na posledni chvili zmanipulovat. Tak jim pro jistotu predhodime opelichaneho ,  i na prdeli potetovaneho pankace, na toho zaberou a tim ze sceny zmizi dalsich patnact % volicu. Pak tady mame 20% duchodcu, kteri inklinuji nalevo a maji radi vzletne kecy : sup tam Zemana, ten odcerpa petinu. A abych zabezpecil zvoleni toho praveho kandidata, tak postavim pro jistotu  dva ze sve staje - byvaleho komunistu, ktery prestoupil na zidovske vyznani a byl medialne oblibenym predsedou vlady - to je jistych 20 %. No a jedinej kterej dokaze zaujmout osoby citici se napravo a podnikatele bude mit taky 20%.  Takze do druheho kola postoupi tri favoriti. No a to je cas aby byvaly komunista "podlehl " verejnemu mineni a odstoupil z kandidatury, pricemz sve volice vyzve aby volili knizete. A mame to v suchu, dalsi pravdolaskar, byvaly Havluv kancler se ocitne na hrade.
Ale nebrecte, ono tam mezi temi kandidaty beztak neni jedinej, kterej by byl schopen ci chtel ovlivnit alespon cenu redkvicek na trhu.
A lidi si reknou : no konecne jsme si zvolili nekoho sami .....

5 Honza Honza | E-mail | 28. prosince 2012 v 6:00

K tomu knizeti.No kdyby dnes kandidoval Masaryk, tak by byl neprijatelny, protoze by byl na svuj urad prilis stary. Nakonec pokrokovym lidem vadil Regan, ze je moc stary. Vzhledem k tomu, ze na na nudnych schuzich si take zdrimnu, tak mam pro nej pochopeni a videl jsem jednou clanek s fotkami kolik poslancu spi, nebo hraje hry ci si vyrizuje soukromou kodespodenci pri zaasedani, ku podivu to nevadi, Ma svycarske obcanstvi, sdedene po predcich to vadi, milacek komunistu Dientsbier ma americke obcanstvi, ku podivu to nevadi. On totiz jeho hlavni hrich je ten ze nema rad komunisty a to se v cechach neodpousti

6 Honza Honza | E-mail | 28. prosince 2012 v 6:05

Pane Wolfe, Fischer neni komunista presvedcenim, je to jen karierista a jasne rekl, ze nechce podporu komunistu a nechtel by ve vlade komunisty. Tim se odlisuje od Zemana a Dientsbiera, kteri prosi komunisty o podporu a slibuji jim vse mozne. To jen pro spravedlnost, ja volim knizete.

7 Josef Pepa Nos Josef Pepa Nos | E-mail | Web | 28. prosince 2012 v 12:08

Nevíte někdo, jak se ta prapravnučka Karla jmenuje?
Také bych se rád zahleděl do jejích hlubokých, velkých, upřímných očí.

8 Slavek. Slavek. | 28. prosince 2012 v 17:16

[1]: Tuhle bitvu o prezidenta musite vyhrat
pane Knize.Zensky nechte az na potom.

9 Jiří Wolf Jiří Wolf | E-mail | 28. prosince 2012 v 19:25

Pane Honzo. Fischer je kariérista, podobně jako jeho kamarádi bolševici. Do KSČ vstupovali lidé bez morálky, cti a jen prodpěcháři, to věděl za totality snad každý. Fischer byl také v KSČ a má tu drzost, že jako kolaborant a bolševik vůbec kandiduje na funkci prezidenta. A potom. Těmto lidem bez morálky se věřit prostě nedá!  Na slibují hory doly, a říkají jen to,  co chtějí lidé od nich slyšet, co se od nich čeká, že říci musí. Už před půl rokem jsem psal o tom, že si tato země zvolí za hlavu státu bývalého bolševika!  Zatím tam od roku 1989 byli dva agenti  Moskvy. Cominterna už to zařídí! Moc komunistů nepadla rokem 89 ani po tomto roce. Bolševici vládnou v České republice dál. Jenom  si to Čecháčkové nechtějí připustit.

10 M. C. M. C. | 28. prosince 2012 v 23:25

[2]:V létě jsem hovořil s panem Josefem Hejtmánkem. Kavalírovou nazýval sviní. Její dcera se prý v konfederaci stará o peníze. Prý má vysoký plat. Z konfederace si zřejmě udělaly dojnou krávu. Co je to za lidi, kterým nevadí, mít takovou předsedkyni.

11 M. C. M. C. | 28. prosince 2012 v 23:31

Kalouskův poskok Schwarzenberg prohlásil: "Vláda nastoupila s jistým programem, a ten nese razítko Miroslava Kalouska. On je opravdu hlava a srdce reforem. Nemohu si představit, že bychom ve vládě pokračovali bez něho."

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama